Przejdź do opisu produktu

Samsung RB36R8837S9

lodówka do obudowy

Samsung
nr kat.
1184561

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Razem taniej!

Akcesoria

Opis produktu

 

WYBRANE CECHY

 

Kitchen Fit™ 

Urządzenie można obudować i spasować na równi z innymi meblami.

Strefa Cool Select+

Możliwość optymalnego dostosowania temperatury do przechowywanych produktów.

Twin Cooling Plus™ 

Idealna wilgotność w chłodziarce i zamrażarce dzięki dwóm obiegom chłodzenia.

Metal Cooling 

Metalowy panel na tylnej ściance lodówki utrzymuje niską temperaturę i szybko przywraca odpowiedni jej poziom.

Space Max

Technologia umożliwiła pogłębienie i poszerzenie powierzchni użytkowej chłodziarko-zamrażarki bez zwiększania jej wymiarów zewnętrznych.

 

KITCHEN FIT™  - IDEALNIE DOPASOWANE WZORNICTWO

 

Wolnostojąca lodówka Kitchen Fit™ to świetna alternatywa dla tradycyjnych lodówek do zabudowy. Dzięki perfekcyjnie spasowanym bokom, idealnie wpasuje się w linie mebli. Eleganckie drzwi i front ze szczotkowanej stali oraz delikatnie podświetlony na niebiesko podchwyt drzwiczek podkreślą wyjątkowy charakter Twojej kuchni. Również wnętrze zostało zaprojektowane z dbałością o detale. Szary kolor szuflad i pojemników wygląda nowocześnie. Pamiętaj, że zawsze możesz wybrać kierunek, w którym otwierają się drzwi i dopasować lodówkę do preferowanego układu kuchni.

Zwiększony zakres otwarcia. Licowane drzwi

W lodówce Samsung zwiększył się zakres otwarcia drzwi, który ułatwia ich otwieranie. Nawet gdy lodówka stoi bezpośrednio przy ścianie.

Łatwa obsługa. Zewnętrzny błękitny wyświetlacz LED

Dostosuj temperaturę i tryb pracy lodówki dzięki łatwemu w obsłudze wyświetlaczowi LED.                                                                                    

Elegancja i praktyczność. Podświetlony Podchwyt

Delikatnie podświetlony na niebiesko podchwyt drzwiczek prezentuje się atrakcyjnie. Ułatwia też dotarcie do lodówki, gdy w kuchni jest ciemno.

Szkło hartowane. Wytrzymałe półki

W lodówce zastosowano półki z hartowanego szkła. Są one wytrzymałe na duże obciążenia, odporne na zarysowania, a w razie zabrudzenia, łatwe do wyczyszczenia.

Jasne wnętrze lodówki. Oświetlenie LED

Pobierające mniej prądu oświetlenie LED, daje jednocześnie więcej światła niż tradycyjne żarówki. Dzięki zastosowaniu takiego oświetlenia zużywana jest mniejsza ilość energii, co przekłada się na niższe rachunki.

 

PRAKTYCZNE ROZWIĄZANIA NA CO DZIEŃ

 

Lodówka posiada pojemność 368 litrów. Tak duża przestrzeń sprawi, że wygodnie zmieścisz w niej potrzebną Ci żywność i napoje. Przechowywane w niej produkty mają zapewnione optymalne warunki, dlatego na dłużej zachowują składniki odżywcze i świeżość. Dodatkowo, w dolnej części urządzenia możesz ustawić temperaturę do aktualnych potrzeb.

Cool Select+. Możliwość zmiany zamrażalnika w chłodziarkę

Chłódź lub zamrażaj produkty, w zależności od tego, co potrzebujesz aktualnie przechowywać. W dolnej części urządzenia możesz ustawić jedną z czterech różnych temperatur: -23~-15/-5/-1/2°C.

Twin Cooling Plus. Dwa niezależne systemy chłodzenia

Produkty mają zapewnione najlepsze warunki przechowywania, dzięki czemu dłużej pozostają świeże. Optymalną wilgotność w chłodziarce i zamrażarce utrzymują dwa niezależne obiegi chłodzenia.

phpHt9IBv php7qNNPW 960 twin cooling plus rb41r7839s9-T

Metal Cooling. Utrzymuje stałą temperaturę

Nawet gdy otwierasz drzwi lodówki temperatura w jej wnętrzu jest stała. Metalowy panel na tylnej ściance zapewnia lepszą izolację, ograniczając wahania temperatury.

Space Max. Cieńsze ścianki, więcej miejsca wewnątrz

Lodówki Samsung to więcej miejsca do przechowywania Twoich potraw, żywności czy napojów. Dzięki technologii Space Max™ i jej wyjątkowemu i wysoce wydajnemu systemowi izolacji ścianki urządzenia stały się cieńsze, a przestrzeń użytkowa uległa powiększeniu. Teraz Twoja lodówka do obudowy ma aż 368 litrów (chłodziarka 246 l, zamrażalnik 122 l).

phpNO7jkE 960 pojemnosc 368
 

FUNKCJONALNA I EKONOMICZNA

 

Precise Chef Cooling™

Tryb dba o stałą, precyzyjną pracę lodówki i ogranicza wahania temperatury do ±0,5°C.

Pełny No Frost

Przechowywane w lodówce produkty na długo zachowują świeżość i walory odżywcze, pyszny smak i swój naturalny kolor, a brak osadzającego się szronu zapewnia więcej przestrzeni.

Power Freeze i Power Cool

Power Freeze aktywuje intensywne zamrażanie, a Power Cool odpowiada za szybkie chłodzenie produktów. Funkcje aktywujesz jednym przyciskiem i to w zaledwie kilka sekund.

Klasa efektywności energetycznej E

php42h8zt rb36r8837s9 kafle boczne klasa energetyczna E

Niższe rachunki za prąd to zasługa silnika, który dobiera optymalne parametry pracy i innowacyjnych technologii. Lodówka z klasą energetyczną E pozwala zaoszczędzić energię, jest też bardziej przyjazna dla środowiska.

Tryb wakacyjny

Jeśli planujesz dłuższy wyjazd, uruchom tryb ekonomicznego zużycia energii. Zachowana zostaje normalna praca zamrażalnika, by produkty w nim przechowywane nie uległy rozmrożeniu. Pozostaw pustą część chłodzącą. Utrzyma się w niej temperatura 16°C, która wyeliminuje możliwość pojawienia się nieprzyjemnego zapachu.

Silnik Digital Inverter

Silnik dostosowuje prędkość pracy do aktualnego zapotrzebowania na chłodzenie. Zmniejsza zużycie energii, pracuje ciszej i jest trwalszy. Niezawodność potwierdza 10 letnia gwarancja.

 

DODATKOWE UDOGODNIENIA

 

Zastosowane w lodówce rozwiązania sprawiają, że jej codzienne użytkowanie staje się bardziej komfortowe. Miejsce w urządzeniu zostało dobrze zorganizowane tak, by każdy produkt przechowywany był w najlepszych dla niego warunkach.

Szuflada Optimal Fresh Zone

Przechowuj mięso i ryby w optymalnych dla nich warunkach w szufladzie o obniżonej temperaturze. Produkty zachowają na dłużej świeżość i smak.

Półka na wino

Napoje butelkowane mają swoje miejsce w lodówce. Nie zajmują cennej przestrzeni na półkach, ani na drzwiach. Zawsze są doskonale schłodzone. Na półce zmieści się aż 5 butelek z napojami.

Pojemniki w drzwiach w chłodziarce

Lodówka jest wyposażona w głębokie pojemniki drzwiowe, w których zmieszczą się nawet wysokie butelki i kartony. Takie rozwiązanie, zapewnia więcej miejsca w głównej komorze urządzenia.

 

RYSUNEK TECHNICZNY

 

A

Szerokość:

595 mm

B

Wysokość:

2016 mm

C

Głębokość:

590 mm

 

PODSUMOWANIE

 
 
 

RB36R8837S9

RB36R8899SR

RB33R8737S9

Wzornictwo Kitchen Fit™

Twin Cooling Plus™

Precise Chef Cooling™

Cool Select+

Metal Cooling

Space Max™

No Frost

Silnik Digital Inverter

Funkcja Power Freeze i  Power Cool

Tryb Wakacyjny

Szuflada Metal Chef Zone™

-

-

Szuflada Optimal Fresh Zone

-

Liczba półek w chłodziarce

3 półki z hartowanego szkła

3 półki z hartowanego szkła

3 półki z hartowanego szkła

Liczba szuflad w chłodziarce

2

2

2

Pojemnik na nabiał

Półka na wino

Pojemniki w drzwiach w chłodziarce

6
6

6

Liczba szuflad w zamrażalniku

3

3

3

Oświetlenie wewnętrzne

LED

LED

LED

Alarm otwartych drzwi

Otwieranie

Podchwyt

Podchwyt

Podchwyt

Pojemność całkowita lodówki

368 l

368 l

346 l

Pojemność chłodziarki

246 l

246 l

224 l

Pojemność zamrażalnika

122 l

122 l

122 l

Kolor

Stal nierdzewna szczotkowana

Stal nierdzewna

Stal nierdzewna szczotkowana

Klasa energetyczna

E

D

E

Wymiary (WxSXG)

2016 x 595 x 650 mm

2016 x 595 x 650 mm

1927 x 595 x 590 mm

 

WARTO WIEDZIEĆ

 

Co oznacza Kitchen Fit™?

Wzornictwo Kitchen Fit™ to minimalistyczna elegancja wykończenia oraz funkcjonalność. Urządzenia z tej linii zostały zaprojektowane tak, by można je było obudować idealnie na równi z meblami. Przy tym, zyskały około 90 l więcej pojemności. Również wnętrze lodówki zyskało odświeżony wygląd z szufladami i pojemnikami w szarym kolorze.

Jak poprawnie układać jedzenie w lodówce? 

W przypadku niektórych artykułów spożywczych, jak np. butelkowanych napojów, nie ma znaczenia gdzie je umieścimy, chociaż najwygodniej jest to zrobić na drzwiach. Produkty mleczne i sosy należy przechowywać na górnej półce. Z kolei na półce poniżej najlepiej trzymać potrawy gotowane i pozostałą żywność. Jeżeli chodzi o mięso i wędliny, to należy zawsze trzymać je na najniższej półce. Jest to najważniejsza zasada, ponieważ tego rodzaju produkty są najczęstszym źródłem zachorowań. Należy zawsze zawijać surowe mięso, ryby i drób w folię spożywczą z polietylenu, aby uniknąć ich kontaktu z innymi produktami i zachować lepszy zapach. Sałatki, warzywa i owoce należy przechowywać w oddzielnych szufladach na samym dole lodówki, dzięki czemu unikniemy ich wyschnięcia i dłużej zachowają swoją świeżość.

Oświetlenie LED - jakie są jego zalety? 

Wysoko wydajne oświetlenie LED zajmuje mniej miejsca, nie emituje ciepła i jest dużo bardziej ekologiczne niż standardowe. Rozświetla każdy kąt lodówki jasnym światłem, abyś mógł zobaczyć więcej i z łatwością znaleźć potrzebne produkty.

Jakimi normami kieruje się Samsung na rynku europejskim? 

Samsung łączy wyśrubowane wymagania europejskich norm jakości z innowacyjnością i nowatorstwem koreańskich założycieli. Ośrodki badawcze w Europie - w tym w Polsce - wciąż opracowują nowe rozwiązania. Bazują one na europejskiej tradycji solidności wykonania i dbałości o elementy oraz nowoczesnej technologii i designie. Wszystkie produkty Samsung powstają w atmosferze szacunku do Klienta oraz solidnej, fachowej pracy, której towarzyszy idea tworzenia rzeczy pięknych.

Dane techniczne

lodówka do obudowy Samsung RB36R8837S9

Wymiary (wys. x szer. x gł.)  201,6 x 59,5 x 59 cm
Położenie zamrażarki na dole
Bezszronowa (No Frost) pełny No Frost
Sterowanie elektroniczne
Wyświetlacz  tak
Kompresor inverter  tak
Zmiana kierunku otwierania drzwi tak
Sposób montowania frontu zawiasy nożycowe
Liczba termostatów 2
Liczba agregatów 1
Klasa klimatyczna N, SN, T, ST
Czas utrzymania temperatury w przypadku braku zasilania 18 godzin
Efektywność energetyczna   
Klasa energetyczna E
Roczne zużycie prądu 263 kWh = 163,06 zł rocznie
Pojemność użytkowa chłodziarki 246 litrów
Pojemność użytkowa zamrażarki 122 litry
Poziom hałasu 38 dB
Klasa poziomu hałasu  C
Funkcje   
Kostkarka  pojemnik na kostki lodu
Funkcje dodatkowe  funkcja "wakacje"
Dodatkowe informacje  podświetlane uchwyty, oświetlenie ledowe
Zastosowane technologie  kompresor Samsung Digital Inverter, zwiększona pojemność Samsung Space Max, niezależne obiegi powietrza Samsung Twin Cooling System
Chłodziarka   
Sposób odszraniania (rozmrażania) chłodziarki No Frost
Liczba półek  3
Komora świeżości  tak
Szuflada z kontrolą wilgotności  nie
Szybkie chłodzenie tak
Wyposażenie  5 półek w drzwiach, 3 półki szklane, pojemnik na nabiał, 1 półka na butelki, 1 szuflada świeżości, 1 szuflada na warzywa i owoce
Zamrażarka   
Sposób odszraniania (rozmrażania) zamrażalnika No Frost
Liczba pojemników  3
Szybkie zamrażanie tak
Zdolność zamrażania 15 kg/24h
Wyposażenie  pojemnik na kostki lodu
Klasa zamrażarki ****
Bezpieczeństwo użytkowania   
Bezpieczeństwo użytkowania  półki wykonane ze „szkła bezpiecznego”, alarm (wskaźnik) niedomkniętych drzwi
Parametry zewnętrzne   
Wymiary opakowania  69 x 64 x 208 cm
Waga z opakowaniem  77 kg
Wyposażenie   
Wyposażenie  instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
Instrukcja użytkownika  Pobierz
Gwarancja    
Gwarancja  24 miesiące
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz
Producent   
Nazwa producenta / importera  Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Cena: od 2 500 zł
  • Marka: Samsung
  • Bezszronowa (No Frost): pełny No Frost

Ocena klientów

5 na podstawie 45 ocen
5
(37)
4
(4)
3
(2)
2
(0)
1
(2)
Najwyżej ocenione zalety:
  • utrzymanie temperatury
  • design
95% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Na razie OK
głośność pracy:
utrzymanie temperatury:
energooszczędność:
ustawienia chłodzenia:
funkcjonalność półek:
design:
14-12-2021,
MacK43
Potwierdzony zakup

Użytkuje od 18 m-cy, na razie wszystko OK. Przywieźli mi ją z lekko wgiętymi drzwiami dolnymi-widać pod światło ale w środku pandemii nie chciało mi się pieprzyc z reklamowaniem i zostawiłem

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (2) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Linia Samsung
głośność pracy:
utrzymanie temperatury:
energooszczędność:
ustawienia chłodzenia:
funkcjonalność półek:
design:
11-08-2021,
Zwolennik SAMSUNGA.
Potwierdzony zakup

Zakup lodówki Samsung RB36R8837S9 był zakupem bardzo przemyślanym - zależało mi na pojemności (lodówki Samsung cechują cienkie ścianki), na drzwiach można regulować półeczki, głębokość pozwala na postawienie jej na równi z zabudową kuchenną (59,5 cm głębokość) - nie musi być zabudowana, spokojnie może stanowić wolnostojący sprzęt. Trzeba się dobrze zastanowić nad wyborem, bo drzwi otwierają się tylko do 90 stopni. Trochę droga.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Rewelacja!!
głośność pracy:
utrzymanie temperatury:
energooszczędność:
ustawienia chłodzenia:
funkcjonalność półek:
design:
02-09-2021,
Dr Szufladka
Potwierdzony zakup

Jestem bardzo zadowolony z tej lodowki. Jest moze jedna z drozszych lodowek na rynku ale warta tej ceny. Polki w srodku wykonane sa z bardzo solidnego, mocnego plastiku a nie lichego plastiku jak w tanszych lodowkach. Calosc robi wrazenie bardzo solidnego produktu. Lodowka jest bardzo pojemna. Wysietlacz na drzwiach pomaga panowac nad temperatura ustawiona w chlodziarce i zamrazalniku. Jest to dobra lodowka dla 4 osobowej rodziny ktora kupuje produkty raz na tydzien i musi je wszystkie pomiescic. Warto zaplacic te pieniadze bo lodowke kupuje sie na wiele lat i korzysta z niej bardzo czesto. Poza tym jest bardzo ladnie zaprojektowana i ma eleganckie, blekitne swiatelko na drzwiach, ktore wlacza sie zgodnie z instrukcja. Niby bajer ale mily dla oka.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Fajna, ale niedopracowana
głośność pracy:
utrzymanie temperatury:
energooszczędność:
ustawienia chłodzenia:
funkcjonalność półek:
design:
27-12-2021,
Tomek
Potwierdzony zakup

Zakupiona w marcu. Wygląd super, zabudowana we wnęce, ergonomia, po prostu byłoby super. Musiałem się upierać przy ekipie remontowej, bo nie chcieli zrobić otworów wentylacyjnych z boku na dole zabudowy, a instrukcja wyraźnie mówi w jakich przypadkach jest możliwa zabudowa tej lodówki. Przestrzegam, bo w przypadku chwilowej przerwy dostawy prądu przez energetykę ( ok 30min) i ponownym włączeniu , lodówka sama zmienia sobie temperaturę i np. zamrażalnik przestawia się na -1oC. Czyli wiadomo co się stanie jeśli mamy głęboko zamrożone produkty i wyjedziemy na weekend. Jak dla mnie porażka. Na infolinii twierdzą, że to tak działa. Gdybym wiedział wcześniej to kupilibyśmy inną.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (2) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
RB36R8837S9 lodówka do 60 cm głębokości
głośność pracy:
utrzymanie temperatury:
energooszczędność:
ustawienia chłodzenia:
funkcjonalność półek:
design:
15-01-2022,
Robert
Potwierdzony zakup

Lodówka bardzo dobra i funkcjonalna , wybrała ja z 2 powodów :1 głębokośc do 60 cm ,2: 122 litrów zamrażalnik , w tych wymiarach u konkurencji było najwięcej 76 litrów. Minus to taki że cały czas lodówka pracuje , więc nie bardzo nadaje się salonu z aneksem kuchennym.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Lodowka
głośność pracy:
utrzymanie temperatury:
energooszczędność:
ustawienia chłodzenia:
funkcjonalność półek:
design:
24-09-2021,
Szkapa
Potwierdzony zakup

Super lodówka, używam od miesiąca i na razie nie ma żadnych wad.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Ładna, funkcjonalna, pojemna
głośność pracy:
utrzymanie temperatury:
energooszczędność:
ustawienia chłodzenia:
funkcjonalność półek:
design:
19-01-2022,
Izabela
Potwierdzony zakup

Jak dla mnie wymarzona lodówka. Szukałam lodówki niezbyt głębokiej (rozmiarem), ale mimo wszystko pojemnej i ta jest idealna. Elegancki design, może stać, jako wolnostojąca. Szkoda, że za mniejszy gabaryt trzeba tyle płacić. Lodówki o rozmiarach 65 cm i więcej można kupić o wiele taniej.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Lodówka do obudowy
głośność pracy:
utrzymanie temperatury:
energooszczędność:
ustawienia chłodzenia:
funkcjonalność półek:
design:
13-11-2019,
Joanna
Potwierdzony zakup

tego właśnie szukałam - nie chciałam klasycznej lodówki, ale nie chciałam też lodówki pod zabudowę, gdyż są one bardzo małe, jak na potzreby naszego gospodarstwa domowego. Ten model - jak dla mnie jako model pośredni, spełnił wszelkie nasze oczekiwania

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (3) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
zadowolenie
głośność pracy:
utrzymanie temperatury:
energooszczędność:
ustawienia chłodzenia:
funkcjonalność półek:
design:
11-12-2019,
malunia
Potwierdzony zakup

jak na razie jestem mega zadowolona

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Polecam
głośność pracy:
utrzymanie temperatury:
energooszczędność:
ustawienia chłodzenia:
funkcjonalność półek:
design:
23-12-2019,
zytka153
Potwierdzony zakup

Lodówka świetnie wykonana, bardzo pojemna i funkcjonalna, idealnie w punkt wpasowała się w mojej kuchni.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie

Pytania i odpowiedzi (13)

Powiadom o pytaniach
Witam. Macie błąd na stronie .Ta lodówka jest do obudowy a nie do zabudowy. To myli klientów. Prawie ja zamówiłem a mi chodziło o lodówkę do zabudowy.
Witam serdecznie. Czy lodówka może stać nie obudowana?' Tzn. czy jej wygląd po bokach będzie się prezentował normalnie i ładnie jak przy zwykłej lodówce wolnostojącej? Pytam ponieważ z jednej strony bok będzie widoczny. Z góry dziękuję za odpowiedzi. Joanna
czy zestaw montażowy opisany w instrukcji do zamontowania lodówki w obudowie jest załączony czy trzeba dokupić oddzielnie, na Waszej stronie nie ma do kupienia zestawu montażowego
Jaka jest długość kabla zasilajacego? Na jakiej wysokości lodowki znajduje się kabel?
Czy lodówka ma regulowaną wysokość? Chodzi mi o to czy ma regulowane np nóżki żeby dopasować ją do całego słupka w kuchni gdy np wyreguluję blat niżej (więc słupek i górne szafki też będą niżej)
Dzień dobry. Chcę zakupić lodówkę Samsung RB36R8837S9 i chciałam zapytać, czy może ona stanąć bezpośrednio przy ścianie, to znaczy jaka musi być odległość od ściany aby drzwi się swobodnie otwierały i aby możnabyło wysunąć szuflady, tak aby nie obić drzwi lodówki.
Jaki jest faktyczny stan techniczny i wizualny lodówki Samsung RB36R8837S9, która figuruje w outlecie (za 2567 zł)? Pozdrowienia
Witam, zakupiłem w/w lodówkę, mam ją kilka dni ale niepokoi mnie fakt że ona cały czas pracuje, bez przerwy, dodatkowo czasami słychać taki jakby strzelanie ciche , czy mogę poprosić o odpowiedź czy to u wszystkich którzy zakupili ten model tak jest. Bardzo dziękuję za odpowiedź, mam jeszcze kilka dni żeby ewentualnie reklamować.
Czy można zabudować przód lodówki? Chodzi mi o drzwi
Lodowka zainteresowała mnie bo ma małe wymiary. Przeraża mnie że z każdej str musi być 5cm odstępu od mebli/ścian gdzie w mojej kuchni nie ma na to miejsca dlatego szukałam małej lodówki... Czy ktoś z Państwa zostawił mniejsze przestrzenie na wentylację i wszystko jest okey?
Czy lodówka RB36R8837S9 może przylegać plecami do ściany? Czy wystarczy w tym wypadku odstęp 1 cm? Linia zabudowy wynosi 60, 5 cm od ściany i chcielibyśmy, by drzwi lodówki były w jednej linii z zabudową.
W tamtym tygodniu zakupiłem ten model lodówki. W specyfikacji jest napsane Zdolność zamrażania 15 kg/24h natomiast na etykiecie w lodówce jest Zdolność zamrażania 13kg/24h. Czuję się oszukany !
Samsung RB36R8837S9 jaki wymiar ma ta lodówka? W opisie: (wys. x szer. x gł.) 201,6 x 59,5 x 59 cm .Jednak w opisie przy porównywaniu trzech lodówek marki samsung:(WxSXG) 2016 x 595 x 650 mm. Martwi mnie jeszcze komentarz osoby kupującej, że lodówka musi posiadać odstępny i nie może przylegać do ściany, mebli. Chce by lodówka weszła we wnękę o gł. 60xm i nie odstawała, przylegała na sciany.
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Samsung RB36R8837S9, wpisz 1184561 w wyszukiwarce euro.com.pl.