Melitta Barista T Smart F83/0-102 (czarny)

ekspres ciśnieniowy

Melitta
nr kat.
1162077

Podaj numer katalagowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 21:00
niedz. 10:00 - 20:00
Dziś do 22:00!

Typ ekspresu  automatyczny
Ciśnienie  15 barów
Moc  1450 W
Stosowanie kawy  ziarnista, mielona
Kolor  czarny
Płyta podgrzewająca filiżanki  nie
Zobacz pełny opis
ekspres ciśnieniowy Melitta Barista T Smart F83/0-102 (czarny)
Melitta Barista T Smart F83/0-102 (czarny)
Polecane zestawy
4 028,99 zł
Melitta Barista T Smart F83/0-102 (czarny) + Vaspiatta Classic Roma 1kg + Saeco Entkalker 250 ml
- 5 zł
4 073,98 zł
4 078,98 zł
oszczędzasz 5zł
Melitta Barista T Smart F83/0-102 (czarny) + Lavazza Crema Aroma
- 5 zł
4 063,99 zł
4 068,99 zł
oszczędzasz 5zł
Melitta Barista T Smart F83/0-102 (czarny) + Mokador kawa arabika ziarno
- 13 zł
4 080,99 zł
4 093,99 zł
oszczędzasz 13zł
Melitta Barista T Smart F83/0-102 (czarny) + Vaspiatta Africana 1kg
- 5 zł
4 073,99 zł
4 078,99 zł
oszczędzasz 5zł
4 048,99 zł
Melitta Barista T Smart F83/0-102 (czarny) + Vaspiatta Santos Brazylia 1 kg
- 5 zł
4 063,99 zł
4 068,99 zł
oszczędzasz 5zł
Melitta Barista T Smart F83/0-102 (czarny) + Vaspiatta Espresso Arabica 1kg
- 5 zł
4 063,99 zł
4 068,99 zł
oszczędzasz 5zł
Melitta Barista T Smart F83/0-102 (czarny) + Lavazza Super Crema 1 kg
- 5 zł
4 073,99 zł
4 078,99 zł
oszczędzasz 5zł
Melitta Barista T Smart F83/0-102 (czarny) + Mokador kawa GMM
- 10 zł
4 073,99 zł
4 083,99 zł
oszczędzasz 10zł
Melitta Barista T Smart F83/0-102 (czarny) + Mokador Kawa Mokador Brio ziarno 1kg
- 10 zł
4 053,99 zł
4 063,99 zł
oszczędzasz 10zł
Akcesoria
Opis i dane

Melitta® Barista T Smart® może naprawdę wiele. Na przykład, może przygotować 18 różnych kawowych specjałów - z odpowiednimi ziarnami kawy, zgodnie z oryginalną recepturą lub Twoim własnym, kreatywnym pomysłem. Ale to zdecydowanie nie wszystko bo co by było, gdybyś na pytanie "Czy Twój smartfon może zrobić kawę?" mógł zrelaksowanym tonem odpowiedzieć "Jasne, oczywiście."? Teraz możesz! Dzięki aplikacji Melitta® Connect możesz sterować przygotowaniem kawy i zarządzać wieloma innymi funkcjami za pomocą smartfona - czy to nie jest mądre?

Najważniejsze cechyAplikacja Melitta® Connect

Wszystko zależy od Ciebie! Teraz, dzięki aplikacji Melitta® Connect, możesz zarządzać wieloma funkcjami Twojego w pełni automatycznego ekspresu do kawy za pomocą smartfona. Co więcej, dzięki tej aplikacji możesz tworzyć własne specjały kawowe. Ile wody, spienionego mleka lub kawy należy wlać do filiżanki i w jakiej kolejności? To zależy od Ciebie. Jaką temperaturę powinna mieć Twoja kawa? Twoja decyzja! Możesz także ustawić ilość i moc Twojej kawy. Wolisz więcej smaku? W takim razie wybierz funkcję IntenseAroma. A to, czy nazwiesz swoje dzieło "Marzenie Niedzielnego Poranka", czy po prostu "Halo pobudka", zależy wyłącznie od Ciebie. Aplikacja może zrobić jeszcze więcej... Twoje urządzenie wymaga czyszczenia lub odkamieniania? Nie panikuj, aplikacja posiada samouczki, które pokazują, jak to zrobić.Młynek cichy jak szept

W urządzeniach Melitta® nawet w trybie turbo nie słyszysz (prawie) nic, ponieważ Twój w pełni automatyczny ekspres wyposażony został w superszybki, a jednocześnie cichy jak szept młynek. Przerwane rozmowy, ponieważ ktoś "chce zrobić szybką kawę" to zdecydowanie historia. Nie musisz też obawiać się gniewu swoich sąsiadów, obudzonych Twoim pragnieniem wypicia kawy o 3 nad ranem.

18 przepisów kawowych

Jeżeli cenisz sobie różnorodność to Twój w pełni automatyczny ekspres do kawy spełni wiele Twoich życzeń. Wybierz cztery klasyki - espresso, café crème, cappuccino lub latte macchiato – za pomocą jednego, lekkiego dotknięcia. Użyj menu, aby przygotować 14 innych kawowych specjałów, takich jak flat white, ristretto, americano lub espresso doppio.

Manual Bean Select – Ręczny wybór rodzaju ziaren

Nie te ziarna kawy? Spróbujmy innych... Aby zawsze uzyskać najlepszy smak kawowych specjałów, dwukomorowy pojemnik "Bean Select" można napełnić dwoma rodzajami ziaren kawy - zazwyczaj delikatne, łagodne ziarna kawy umieszcza się w jednej komorze a aromatyczne, mocne ziarna espresso w drugiej.
* Uwaga: Po ręcznej zmianie rodzaju ziaren kawy, ziarna poprzedniego typu nadal znajdują się w młynku i zostaną zużyte, a przejście do nowego typu ziaren kawy nastąpi po około 2-3 zaparzonych filiżankach, zależnie od ustawień mocy kawy.

Technologia flitra Pro Aqua

UBy jeszcze bardziej poprawić smak kawy, użyj filtra do wody Melitta® Pro Aqua. Co więcej, jeżeli go używasz, Twój ekspres musi być odkamieniany tylko raz w roku *! A dlaczego? To zupełnie logiczne, ponieważ filtr zapobiega osadzaniu się kamienia w układzie wodnym tak długo, jak to tylko możliwe. To trochę kosztuje, ale warto.
*W przypadku filiżanki o pojemności 120 ml, parzenia 6 filiżanek dziennie i wymiany filtra 6 razy zgodnie ze specyfikacją urządzenia.Wyjątkowa przyjemność z kawyMy Coffee Memory (4 profile)

Zmagasz się z zapamiętaniem wszystkich swoich ulubionych przepisów na kawę? Nie martw się. W pełni automatyczny ekspres do kawy zapamięta Twoje osobiste preferencje dotyczące kawy. Dzięki funkcji "My Coffee Memory" możesz ustawić swoje ulubione specjały kawowe, bez konieczności studiowania informatyki! I zanim inni w domu lub w biurze będą zazdrościli, podziel się z nimi - Twój ekspres zapamięta preferencje dla czterech osób.

Funkcja IntenseAroma

Wolisz nieco więcej smaku? W takim razie zamiast standardowego procesu parzenia wybierz opcję IntenseAroma - pozwala ona uzyskać szczególnie intensywny smak kawy, przy użyciu tej samej ilości kawy i wody.


Best Aroma System

Aromat należy do kawy, nie do powietrza - funkcja "Bean to Cup" gwarantuje, że tylko wymagana ilość ziaren zostanie świeżo zmielona i natychmiast zużyta.* Pokrywa Aromasafe® zapewnia dodatkowo szczelne zamknięcie, dzięki czemu ziarna kawy zachowają swój smak i aromat przez długi czas. Ciemno zabarwiony pojemnik nie przepuszcza światła, dzięki czemu dodatkowo chroni smak i aromat kawy.

Italian Preparation Process – Włoski proces przygotowania

Kawa? Mleko? Spienione mleko? Jaka była właściwa kolejność? To dobrze, jeżeli znasz oryginalne włoskie przepisy. Jednak jeżeli nie - Sprytny Włoski proces przygotowania gwarantuje, że składniki dodane zostaną w odpowiedniej kolejności. W końcu kto jest w stanie zapamiętać, że do latte macchiato espresso dodaje się tylko po mleku i spienionym mleku? Nawiasem mówiąc, w przypadku cappuccino jest dokładnie odwrotnie…


Intuicyjna obsługaOne Touch – Jedno dotknięcie

Na co masz ochotę? Espresso, café crème, cappuccino czy może latte macchiato? Nie ma nic prostszego, ponieważ te specjały kawowe zostały fabrycznie zaprogramowane i można je wybrać zaledwie jednym dotknięciem. Ciepłe mleko, spienione mleko lub gorąca woda są również łatwo i wygodnie dostępne z One Touch.

Double Cup Mode – tryb dwóch filiżanek

Razem lepiej, ponieważ teraz z funkcją Double Cup możesz jednocześnie przygotować dwie filiżanki wielu kawowych specjałów, z mlekiem lub bez! Oczywiście, to również dobre dla tych, którzy piją dużo kawy.

Kolorowy wyświetlacz TFT

Czytelny i przejrzysty kolorowy wyświetlacz TFT o wysokiej rozdzielczości - umożliwia intuicyjne korzystanie z urządzenia. Instrukcje krok po kroku poprowadzą Cię przez menu w zrozumiały sposób.

Touch & Slide – Dotknij i przesuń

Zupełnie, jak w przypadku smartfona - dzięki innowacyjnej funkcji Touch & Slide możesz używać w pełni automatycznego ekspresu do kawy, po prostu delikatnie dotykając panelu dotykowego.

Dozownik All-in-One

Podstaw filiżankę, wybierz kawę... i idź po ciasteczka? Pomimo, że ekspres posiada oddzielne dysze do kawy, mleka i gorącej wody to nie ma potrzeby przesuwania filiżanki podczas przygotowania kawy. Co więcej, bez problemu możesz używać oryginalnych, wysokich szklanek do latte macchiato, ponieważ dozownik regulowany jest na wysokość do 140 mm, bez użycia specjalnych narzędzi.


Łatwe czyszczenie i konserwacjaWyjmowana jednostka zaparzania

Byłoby miło, gdyby to było proste, prawda? A dzięki Melitta® jest! Całą jednostkę zaparzania możesz wyjąć i łatwo wyczyścić. Dzięki temu wnętrze urządzenia jest również dostępne, więc możesz je bez problemu wyczyścić.

Easy Steam Cleaning – Łatwe czyszczenie parą

Szybko i higienicznie - za każdym razem, gdy wypijesz napój z mlekiem, Twój w pełni automatyczny ekspres wyczyści części, które miały kontakt z mlekiem. Po naciśnięciu przycisku gorąca woda i para zaczynają dokładne czyszczenie, a Ty możesz po prostu cieszyć się ulubioną kawą.

Elastyczny, dołączany system mleczny

W zepsutym mleku nie ma nic zabawnego! Dobrą wiadomością jest to, że pojemnik na mleko nadaje się do zmywania w zmywarce i zmieści się w każdej lodówce. System mleczny również jest łatwy do utrzymania czystości, ponieważ jest całkowicie oddzielony od systemu kawowego, dzięki czemu jest również łatwy do odłączenia i wyczyszczenia.


Pozostałe cechy naszych produktów

 • 5 ustawień mocy kawy (w tym „bardzo łagodna – bez wstępnego parzenia”)
 • Funkcja wstępnego parzenia Aroma-Extraction-System (A.E.S.) zapewnia pełny rozwój smaku kawy
 • 3 ustawienia temperatury parzenia (87°C/90°C/93°C)
 • Stalowy młynek w kształcie stożka z 5 stopniami mielenia
 • Automatyczny dobór mielonej ilości gwarantujący za każdym razem znakomitą jakość kawy
 • Wybór pomiędzy spienionym mlekiem i ciepłym mlekiem
 • Możliwe oddzielne przygotowanie ciepłej wody (np. na herbatę)
 • Praktyczne kółka do łatwego przenoszenia ekspresu do kawy
 • Praktyczna tacka do wstępnego podgrzewania kubków (pasywna)
 • Tacka ociekowa ze stali nierdzewnej
 • Oddzielny pojemnik na kawę mieloną
 • Automatyczne programy czyszczenia i usuwania kamienia
 • Wyjmowany zbiornik na wodę o pojemności 1,8 l i automatyczne monitorowanie poziomu wody
 • Kompatybilny z filtrami do wody Claris
 • Funkcja oszczędzania energii i przycisk zasilania z funkcją „0 Wat”
 • Pompa o ciśnieniu 15 bar
 • Moc 1450 W
 • Wymiary (S x W x G) 259 x 372 x 467 mm
 • Zawiera pakiet startowy składający się z: tabletki do czyszczenia, środka do czyszczenia systemu mlecznego i filtra wody Pro Aqua
 

Dane techniczne

ekspres ciśnieniowy Melitta Barista T Smart F83/0-102 (czarny)

Typ ekspresu automatyczny
Ciśnienie 15 barów
Moc 1450 W
Stosowanie kawy ziarnista, mielona
System spieniający mleko dysza spieniająca z regulacją emisji pary i pojemnik na mleko
Automatyczne przygotowywanie Caffe Latte, Cappuccino, Espresso
Regulacja mocy kawy tak
Regulacja ilości zaparzanej kawy nie
Wbudowany młynek tak
Pojemność zbiornika na wodę  1,8 litra
Pojemność zbiornika na kawę  270 g
Sterowanie  elektroniczne
Kolor  czarny
Funkcje dodatkowe  aplikacja na smartfony, automatyczny program czyszczenia i odkamieniania, Bluetooth, funkcja "Moja kawa" - pamięć ustawień ulubionej kawy, funkcja gorącego mleka, funkcja gorącej wody, możliwość tworzenia własnych przepisów, parzenie wstępne, regulacja stopnia zmielenia kawy, regulacja temperatury kawy, sterowanie dotykowe, tryb "eco", wyciszony młynek, wyjmowany pojemnik na wodę, zaparzanie dwóch kaw mlecznych jednocześnie, zdalne sterowanie smartfonem lub tabletem
Parametry fizyczne   
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 259 x 372 x 467 mm
Wymiary opakowania  43 x 39 x 55 cm
Waga z opakowaniem  6 kg
Wyposażenie   
Wyposażenie  pojemnik na mleko, odkamieniacz, tabletki do czyszczenia, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, wkład Claris
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Przedłuż Gwarancję® do 5 lat!
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Melitta Poland Sp. Z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
 • Marka: Melitta
 • Cena: od 3 000

Ocena klientów

5 na podstawie 6 ocen
5
(6)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(0)
Najwyżej ocenione zalety:
 • łatwość użycia
 • wygląd
100% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Pozytywna
łatwość użycia:
szybkość parzenia:
łatwość czyszczenia:
wygląd:
funkcjonalność:
głośność pracy:
14-02-2019,
Jasza
Potwierdzony zakup

Mam dopiero 2 tyg. Pełne zadowolenie. Kawa wyśmienita. Melitta to dobry wybór. Młynek bardzo cichy. Kawa bardzo gorąca. Lubię zimniejszą...

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
ekspres ciśnieniowy Melitta Barista T Smart
łatwość użycia:
szybkość parzenia:
łatwość czyszczenia:
wygląd:
funkcjonalność:
głośność pracy:
08-04-2019,
Krzychu
Potwierdzony zakup

Mijają dwa miesiące od zakupu. Ekspres działa bez zastrzeżeń. Kawa bardzo dobra. Młynek działa cicho. Urządzenie informuje o konieczności odkamieniania lub czyszczenia. Wygląda solidnie i nowocześnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Dobry ekspres
łatwość użycia:
szybkość parzenia:
łatwość czyszczenia:
wygląd:
funkcjonalność:
głośność pracy:
02-04-2019,
Łukasz
Potwierdzony zakup

Dobry ekspres w tym przedziale cenowym. Nie ma grzania filiżanek - brak metalowej tacki w zestawie. Nie ma mozliwosci ustawienia godziny włączenia wiec o poranku trzeba zrobic to manulanie i poczekac chwilkę. Kawa wychodzi bardzo dobra, czy to crema czy napoje mleczne. Młynek cichy. Zobaczymy jak będzie z trwałością ale firma znana i ceniona na rynku niemieckim więc powinno być ok.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Prosty u wygodny
łatwość użycia:
szybkość parzenia:
łatwość czyszczenia:
wygląd:
funkcjonalność:
głośność pracy:
18-12-2018,
Artur
Klient Euro

Użytkujemy go od miesiąca i co jest na plus intuicyjny,prosty w i tani w obsłudze.aplikacja jak najbardziej na plus poza możliwością parzenia kawy pomaga w obsłudze czyszczenia,wszystko opisane i dodatkowo zdjęcia.kawa jest bardzo dobra.naprawde można polecić

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (3) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Ekspres Melitta
łatwość użycia:
szybkość parzenia:
łatwość czyszczenia:
wygląd:
funkcjonalność:
głośność pracy:
18-04-2019,
Ewa
Potwierdzony zakup

Jest to jeden z naszych najlepszych zakupów sprzętów do kuchni. Nigdy wcześniej nie widziałam bardziej cichego ekspresu jak ten! Obsługa przez aplikację jest również świetną opcją. Jest tam więcej opcji, gdzie mogę ustawić pod siebie parametry danego napoju. Mam ten ekspres kilka dni, ale mogę już teraz stwierdzić, że jest na 5 gwiazdek. Ekspres posiada pojemnik na mleko, ale Pan z obsługi podpowiedział nam, że jeżeli nie pijemy zbyt często kawy z mlekiem, wystarczy wkładać rurkę od razu do kartonika z mlekiem, dzięki czemu, nie będzie trzeba ciągle czyścić pojemnika, a mleko nie będzie kwaśniało. To był strzał w dziesiątkę. Jak najbardziej polecam ten produkt.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Serdecznie polecam
łatwość użycia:
szybkość parzenia:
łatwość czyszczenia:
wygląd:
funkcjonalność:
głośność pracy:
16-01-2019,
Darek

Używam ekspresu Melitta od kilku miesięcy mogę polecić go wszystkim wymagającym miłośnikom dobrej kawy. Urządzenie pracuje bez problemów bardzo łatwa obsługa intuicyjna oraz łatwe czyszczenie. Jakość wykonania i obszerne funkcje w menu oraz przepisy na wykonanie 18 różnych kaw stawia ten ekspres daleko przed masową konkurencją Saeco czy Delonghi. Polecam wszystkim nie zdecydowanym. Solidne niemieckie wykonanie.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (4) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Usługi
Opcje
Mam zużyty sprzęt do oddania
Mam zużyty sprzęt do oddania nr kat. 489
Przedłuż Gwarancję ®
Uszkodzenie sprzętu z przyczyn wewnętrznych lub wad materiałowych, które nie jest spowodowane bezpośrednim działaniem człowieka oraz nie jest skutkiem użytkowania sprzętu w sposób niezgodny z instrukcją obsługi.
Nagły wzrost napięcia prądu w sieci energetycznej, do której podłączony jest ubezpieczony sprzęt. Nie wymaga się podłączenia sprzętu do sieci za pośrednictwem listwy antyprzepięciowej, ani nie ogranicza się przyczyn przepięcia do następstw wyładowań atmosferycznych
Reklamowany sprzęt jest odbierany od Klienta przez kuriera, przekazywany do serwisu, naprawiany i dostarczany z powrotem Klientowi.
Zabór sprzętu z zamkniętego pomieszczenia lub z zamkniętego schowka lub bagażnika samochodu; wymaga zgłoszenia na Policję.
Kradzież przy użyciu lub groźbie natychmiastowego użycia przemocy lub przez doprowadzenie ofiary do stanu nieprzytomności lub bezbronności; wymaga zgłoszenia na Policję.
Zyskujesz
Ochrona pełna Ochrona podstawowa Standardowa gwarancja
Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
Nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
Ochrona w razie przepięcia prądu lub nieszczęśliwego wypadku np. uszkodzenie przez dzieci lub zwierzęta
Ochrona w razie przepięcia prądu lub nieszczęśliwego wypadku np. uszkodzenie przez dzieci lub zwierzęta w pierwszym roku po zakupie
Obsługa door-to-door
Nowy sprzęt w razie kradzieży z włamaniem lub rabunku
Nowy sprzęt w razie kradzieży z włamaniem lub rabunku w pierwszym roku po zakupie
Najszerszy zakres ochrony na rynku, w tym w razie nieumyślnego uszkodzenia (każde, które nie zostało dokonane celowo)
Najszerszy zakres ochrony na rynku, w tym w razie nieumyślnego uszkodzenia w pierwszym roku po zakupie
Okres ochrony
Wczytywanie...
do 5 lat
do 3 lat
Wczytywanie...
do 5 lat
do 3 lat
Raty
Raty 50x0%
Raty 40x0%
Raty 30x0%
Raty 20x0%
Raty 10x0%
50
79,98 zł
Liczba rat
Wysokość raty
Zobacz, ile to kosztuje
40
99,97 zł
Liczba rat
Wysokość raty
Zobacz, ile to kosztuje
30
133,30 zł
Liczba rat
Wysokość raty
Zobacz, ile to kosztuje
20
199,95 zł
Liczba rat
Wysokość raty
Zobacz, ile to kosztuje
10
399,90 zł
Liczba rat
Wysokość raty
Zobacz, ile to kosztuje

Raty przez Internet

Wypełnij wniosek, potwierdź tożsamość przelewem 1 zł i podpisz Umowę - wszystko przez Internet

 • Do 20 tys. złotych
 • Bez wychodzenia z domu
 • Minimum formalności
 • Szybka decyzja, nawet w 15 minut
Dowiedz się więcej o Ratach przez Internet

Raty z Doradcą

Zarezerwuj towar przez Internet, a następnie wypełnij wniosek kredytowy w sklepie z pomocą Doradcy.

 • Do 31 tys. złotych
 • Wsparcie doradcy w sklepie Euro
 • Szybka decyzja, nawet w 15 minut
Dowiedz się więcej o Ratach z Doradcą

Raty przez Internet

Wypełnij wniosek, potwierdź tożsamość przelewem 1 zł i podpisz Umowę - wszystko przez Internet

 • Do 20 tys. złotych
 • Bez wychodzenia z domu
 • Minimum formalności
 • Szybka decyzja, nawet w 15 minut
Dowiedz się więcej o Ratach przez Internet

Raty z Doradcą

Zarezerwuj towar przez Internet, a następnie wypełnij wniosek kredytowy w sklepie z pomocą Doradcy.

 • Do 31 tys. złotych
 • Wsparcie doradcy w sklepie Euro
 • Szybka decyzja, nawet w 15 minut
Dowiedz się więcej o Ratach z Doradcą

Raty przez Internet

Wypełnij wniosek, potwierdź tożsamość przelewem 1 zł i podpisz Umowę - wszystko przez Internet

 • Do 20 tys. złotych
 • Bez wychodzenia z domu
 • Minimum formalności
 • Szybka decyzja, nawet w 15 minut
Dowiedz się więcej o Ratach przez Internet

Raty z Doradcą

Zarezerwuj towar przez Internet, a następnie wypełnij wniosek kredytowy w sklepie z pomocą Doradcy.

 • Do 31 tys. złotych
 • Wsparcie doradcy w sklepie Euro
 • Szybka decyzja, nawet w 15 minut
Dowiedz się więcej o Ratach z Doradcą

Raty przez Internet

Wypełnij wniosek, potwierdź tożsamość przelewem 1 zł i podpisz Umowę - wszystko przez Internet

 • Do 20 tys. złotych
 • Bez wychodzenia z domu
 • Minimum formalności
 • Szybka decyzja, nawet w 15 minut
Dowiedz się więcej o Ratach przez Internet

Raty z Doradcą

Zarezerwuj towar przez Internet, a następnie wypełnij wniosek kredytowy w sklepie z pomocą Doradcy.

 • Do 31 tys. złotych
 • Wsparcie doradcy w sklepie Euro
 • Szybka decyzja, nawet w 15 minut
Dowiedz się więcej o Ratach z Doradcą

Raty przez Internet

Wypełnij wniosek, potwierdź tożsamość przelewem 1 zł i podpisz Umowę - wszystko przez Internet

 • Do 20 tys. złotych
 • Bez wychodzenia z domu
 • Minimum formalności
 • Szybka decyzja, nawet w 15 minut
Dowiedz się więcej o Ratach przez Internet

Raty z Doradcą

Zarezerwuj towar przez Internet, a następnie wypełnij wniosek kredytowy w sklepie z pomocą Doradcy.

 • Do 31 tys. złotych
 • Wsparcie doradcy w sklepie Euro
 • Szybka decyzja, nawet w 15 minut
Dowiedz się więcej o Ratach z Doradcą
Dla tego Towaru nie ma jeszcze pytań

Możesz pomóc innym użytkownikom zadając pytanie dotyczące Melitta Barista T Smart F83/0-102 (czarny)

Powiadom mnie o pytaniach jeśli się pojawią

Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Melitta Barista T Smart F83/0-102 (czarny), wpisz 1162077 w wyszukiwarce euro.com.pl.