Stylizacja włosów poza domem – przegląd turystycznych urządzeń

Autor: Ula

Stylizacja włosów poza domem to spore wyzwanie. Ze względu na ograniczoną pojemność bagażu warto wyposażyć się w urządzenia kompaktowe, które nie zajmą dużo miejsca. Sklepy oferują coraz większy wybór turystycznych suszarek, lokówek czy prostownic do włosów.

Stylizacja włosów - kbieta suszy włosy małą różową suszarką

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

  1. kiedy warto skorzystać z turystycznych urządzeń do stylizacji włosów
  2. jakie są miniurządzenia do stylizacji włosów
  3. jakie cechy mają wybrane modele ministylizatorów do włosów

Urządzenia turystyczne do stylizacji włosów

Stylizacja włosów - mała granatowa lokówka

Stylizacja włosów w warunkach innych niż domowe bywa dość kłopotliwa. Z myślą o osobach, które dbają o swój wygląd zewnętrzny i często podróżują, producenci stworzyli specjalne turystyczne urządzenia. Ze względu na swój niewielki rozmiar z powodzeniem zmieszczą się w małej kosmetyczce i nie zajmą dużo miejsca w bagażu. Mini-produkty do stylizacji włosów można mieć zawsze pod ręką. Dzięki nim kiedykolwiek i gdziekolwiek będzie się wyglądać olśniewająco. Sprawdzą się podczas służbowych wyjazdów czy wakacji. Co do stylizacji włosów poza domem można kupić? W sklepach nabyć można przede wszystkim różne modele minisuszarek, prostownic, lokówek, karbownic czy elektrycznych szczotek do włosów.

Kompaktowa elektryczna szczotka do stylizacji włosów

O piękną fryzurę poza domem pomoże zadbać elektryczna szczotka Braun Satin Hair 7 BR750. To innowacyjny produkt do stylizacji włosów elektryzujących się. Emitując jony, tworzy wokół włosów specjalną powłokę. Nadaje im tym samym zdrowego wyglądu. Sprawia, że stają się miękkie i błyszczące. Zapobiega ich przesuszeniu i zniszczeniu. Wydłuża ponadto efekt koloryzacji włosów. Szczotka Braun Satin Hair 7 BR750 jest niewielka i lekka, zasilana na baterie (bezprzewodowa) i wyposażona w automatyczny wyłącznik.

Turystyczna suszarka do stylizacji włosów

Do stylizacji zarówno włosów męskich, jak i kobiecych w podróży przyda się turystyczna suszarka. Godnym polecenia modelem jest Braun Satin-Hair 1 HD 130. Ze względu na składaną rączkę bez problemu spakuje się ją nawet do niewielkiej torby. Poziom mocy w urządzeniu wynosi 1200 W. Model ten ma 2 zakresy prędkości nadmuchu i temperatury. Wyposażony został w koncentrator, dzięki któremu można precyzyjnie przeprowadzić stylizację włosów krótkich i długich. Modelowanie, a także wykańczanie fryzury ułatwia ergonomiczny kształt końcówki suszarki, który skupia nadmuch powietrza i kieruje go na konkretny obszar.

  • 179,99 zł
  • 299 zł
  • 598 zł
  • 169,99 zł
  • 698 zł

Turystyczne prostownice do stylizacji włosów

Stylizacja włosów - mała biało-niebieska prostownica

Stylizacja włosów damskich nierzadko nie jest możliwa bez prostownicy. Dzięki niej fryzura jest gładka i lśniąca. Na rynku jest obecnie wiele modeli miniprostownic. Jednym z nich jest Vesta VTHS01R. Jej dużą zaletą jest ułatwiająca przechowywanie blokada płytek. Po zakończeniu i wystygnięciu urządzenia jego ramiona blokuje się w pozycji zamkniętej. W wyniku tego zajmuje mniej miejsca i chronione jest przed uszkodzeniem. Maksymalna temperatura pracy wynosi 160ᵒC. Innym proponowanym modelem jest Babyliss H100E. Charakteryzuje się bardzo szybkim nagrzewaniem płytek i wysoką, bo wynoszącą aż 200ᵒC maksymalną temperaturą pracy. Obie prostownice mają ceramiczną powłokę na płytkach, dzięki czemu nagrzewają się równomiernie. Ze względu na mniejsze w stosunku do tradycyjnych rozmiary płytek urządzenia poleca się do stylizacji krótkich włosów lub prostowania grzywki. Z powodzeniem mogą być używane przez osoby o długich fryzurach, przy czym ich prostowanie zajmuje dość dużo czasu.

Turystyczne lokówki do stylizacji włosów

Producenci urządzeń do włosów oferują kompaktowe stylizatory do loków. Jednym z nich jest Bosch Style to Go PHA1151. To niewielka lokówka turystyczna o mocy 3000 W. Dzięki takim wymiarom można bez problemu schować ją nawet do torebki. Ze względu na obrotowy przewód nie ma ryzyka splątania kabla, który może swobodnie zmieniać kierunek.

Urządzenia wielofunkcyjne do stylizacji włosów

Oprócz jednofunkcyjnych turystycznych urządzeń do włosów doskonałym rozwiązaniem w podróży będą sprzęty łączące w sobie cechy kilku. Wielofunkcyjne stylizatory do włosów, mimo iż nie są kompaktowych rozmiarów, ze względu na szeroki zakres swoich możliwości również pozwolą zaoszczędzić miejsce w walizce. Zamiast kilku sprzętów znajdzie się w niej jeden. Na uwagę zasługuje fakt, iż nadadzą się do włosów każdej długości. Jednymi z częściej spotykanych połączeń są:

  • lokówka z suszarką np. Remington Keratin Protect AS8810 – innowacyjne urządzenie 2w1, które wysuszy włosy i nada im pożądaną objętość, a ze względu na zastosowanie specjalnej ceramicznej grzałki z keratyną i olejem migdałowym dba o ich ogólną kondycję i zdrowie;
  • lokówka z prostownicą np. Babyliss MS21E – znajdujące się w wyposażeniu różne nasadki umożliwiają łatwą i szybką zmianę wyglądu – stworzenie oryginalnej i niecodziennej fryzury.
100% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
100% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
Dodaj do Facebooka Kopiuj link