AlcoSense Pro

alkomat

AlcoSense
nr kat.
1173416

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Rodzaj  elektrochemiczny
Funkcje dodatkowe  kalendarz, kontrola stanu baterii, pamięć ilości pomiarów, sensor elektrochemiczny, termometr, zegar
Zobacz pełny opis
739 zł
759 zł
Taniej o 20 zł
Nocna Promocja
Cena z kodem: NOCNA270920
(obowiązuje do 28.09.2020 do 11:00)
Darmowy transport
Również do punktów odbioru:
alkomat AlcoSense Pro
AlcoSense Pro
739 zł
759 zł
Taniej o 20 zł
Nocna Promocja
Cena z kodem: NOCNA270920
(obowiązuje do 28.09.2020 do 11:00)
Darmowy transport
Również do punktów odbioru:
Opis i dane

AlcoSense Pro alkomat elektrochemiczny

Wyjątkowa dokładność pomiarów zbliżona do „alkomatów policyjnych”. Alkomat AlcoSense Pro w swoim przedziale cenowym jest prawdopodobnie najbardziej zaawansowanym urządzeniem dostępnym na naszym rynku. Alkomat wyposażono w chronione patentem rozwiązania, które wpływają na jego niezwykłą funkcjonalność.

Charakterystyka:

 • Czujnik elektrochemiczny 121mm2 – mniejsza wersja sensora używanego przez policję w Polsce i innych krajach Unii Europejskiej
 • Asystent Pomiaru Blow Coach – pomaga w prawidłowym przeprowadzeniu testu
 • Oszacowanie czasu potrzebnego do wytrzeźwienia i przypomnienie o potrzebie powtórnego testu
 • Lista krajów wraz z dopuszczalnymi limitami zawartości alkoholu w organizmie
 • Nagrody za najlepsze wzornictwo produktu: 2016 Red Dot Product Design

Profesjonalna dokładność

Urządzenie wyposażono w profesjonalny czujnik wielkości 121mm2. Jest to pomniejszona wersja sensora 200mm2 używanego przez policję w Polsce, Wielkiej Brytanii oraz innych krajach Unii Europejskiej. Wyjątkowa dokładność przeprowadzanych testów.

Zaawansowany system badania próbki powietrza wraz z kompensacją temperatury

Urządzenie wyposażono w zaawansowany system badania wdmuchiwanego powietrza pozwalający na pozyskiwanie próbki oddechu z głębi płuc. Mierzy on ciśnienie, przepływ, objętość i natężenie wdmuchiwanego powietrza. Ponadto wskazania są dostrajane do temperatury urządzenia. Asystent pomiaru BlowCoach™ wspomaga użytkownika w poprawnym wykonaniu testu.

Asystent pomiaru BlowCoach™ (Patented by AlcoSense)

Asystent pomiaru wykorzystuje zaawansowaną technologię zaprojektowaną i opatentowaną przez firmę AlcoSense, która ułatwia użytkownikom poprawne wykonanie testu. Zbyt mocne lub zbyt słabe wdmuchiwanie próbki jest skorygowane poprzez podpowiedzi udzielane użytkownikom i widoczne na ekranie urządzenia. Aby poprawnie przeprowadzić test należy dmuchać w ustnik w taki sposób, aby górny pasek ciśnienia znajdował się pośrodku skali, a dolny wypełniał się w miarę wdmuchiwania coraz większej ilości powietrza.

Gdy wdmuchiwanie próbki nie zostało wykonanie poprawnie alkomat podpowie rozwiązanie.

Asystent pomiaru sprawia, że wykonanie testu nie sprawia użytkownikom żadnych problemów.

Wyeliminowanie ryzyka niedoszacowania wyniku testu

AlcoSense Pro jest wyposażony w nowoczesne oprogramowanie zapobiegające niedoszacowaniu wyniku testu. Test wykonany tradycyjnym alkomatem jest pokazywany z dokładnością +/- X.XX. Przedział tolerancji dla urządzenia AlcoSense wynosi nie +/- 0,10 ‰ BAC, ale wyłącznie -0,00 ‰ BAC oraz +0,10 ‰ BAC. Oprogramowanie alkomatu uwzględnia wyłącznie potencjalne „bezpieczne” przeszacowanie wyniku natomiast mamy pewność, że wynik nigdy nie będzie zaniżony!

Dowolny limit na świecie! (Patented by AlcoSense)

Za jednym naciśnięciem przycisku AlcoSense Pro automatycznie ustawi limit spożycia alkoholu obowiązujący w wybranym przez nas kraju. W Menu należy wybrać Kraj w którym będziemy uczestnikiem ruchu drogowego a alkomat automatycznie ustawi limit alkoholu zgodny z obowiązującym w danym kraju prawem. Ponadto program ustawi limit, jednostkę miary oraz wartość współczynnika BBR. Łatwa możliwość aktualizacji bazy limitów urządzenia dzięki użyciu oprogramowania dostępnego na stronie. Wygodne rozwiązanie dla osób podróżujących samochodem po Europie i świecie.

Możliwość manualnego ustawienia dowolnego limitu, na przykład połowę dozwolonego prawem limitu poprzez wybór stosownej opcji w Menu (opcja Ustaw limit).

Wyróżnienia i nagrody

AlcoSense Pro i Ultra otrzymały prestiżową nagrodę Red Dot przyznaną za wzornictwo, wysoką jakość i innowacyjność produktów. W poprzednich latach laureatami były takie firmy, jak Apple (2001), BMW (2007), LG (2008), Porsche Design (2012), Lenowo (2013), Bose (2014) i Dell (2015).

Dokładny i czytelny wynik

Alkomat wyposażono w 1,8 calowy wyświetlacz LCD. Urządzenie dokładnie mierzy zawartość alkoholu w organizmie a wynik jest dla użytkownika czytelny. Wynik przedstawiany jest w następujących jednostkach miary: zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu (mg/l lub µg/100ml) lub promili we krwi (%BAC lub ‰BAC). Jeśli wynik testu przekracza limit lub jest blisko granicy, AlcoSense Pro poinformuje o tym użytkownika urządzenia. Na ekranie pojawi się ikona informująca o zakazie prowadzania pojazdu.

Oszacowanie czasu potrzebnego do wytrzeźwienia i przypomnienie o powtórnym teście

Alcosense Pro oszacuje czas, który musi upłynąć do momentu wytrzeźwienia. Informacja o przybliżonym czasie pojawi się w postaci widocznych na rysunkach komunikatów. Po naciśnięciu przycisku ikony alarmu Pro automatycznie przypomni o konieczności ponownego przeprowadzenia testu.

Pamięć wyników testów

Pro przechowuje w pamięci urządzenia aż do 128 ostatnich wyników testów wraz z informacją o dacie i godzinie ich przeprowadzenia.

Podświetlane gniazdo uchwytu ustnika

Dzięki wyposażeniu alkomatu AlcoSense Pro w podświetlane gniazdo uchwytu ustnika można bezproblemowo umieścić ustnik w alkomacie przy słabym oświetleniu. Urządzenie współpracuje z profesjonalnymi ustnikami z blokadą powrotną przepływu powietrza oraz ustnikami standardowymi.

Powiadomienie o rekalibracji

Każdy alkomat wymaga ponownej kalibracji po pewnym okresie użytkowania. AlcoSense Pro został fabrycznie skalibrowany na okres 12 miesięcy od daty pierwszego użycia przez nabywcę. Alkomat przypomni o potrzebie ponownego skalibrowania po upływie 11 miesięcy. Gdy upłynie okres ważności kalibracji alkomatu prosimy o odesłanie urządzenia do autoryzowanego serwisu AlcoSense. Urządzenie zostanie poddane procesowi kalibracji i alkomat zostanie odesłany do Państwa. Regularne kalibrowanie alkomatu jest niezwykle ważne, aby zapewnić wiarygodność testu i bezproblemowe korzystania z urządzenia.

 

Zakres temperatury użytkowania

Gdy użytkujemy alkomat w zakresie temperatur poniżej +5°C oraz powyżej +40°C może wystąpić ryzyko uzyskania błędnych wyników (zakres temperatur dotyczy faktycznej temperatury alkomatu, a nie otoczenia, w którym przeprowadzany jest pomiar).

Alkomat AlcoSense Pro poinformuje, jeśli urządzenie będzie pracowało poza dozwolonym zakresem temperatur. W odróżnieniu od tradycyjnych alkomatów AlcoSense Pro nie pozwoli wykonać testu, gdy zachodzi ryzyko uzyskania wyniku potencjalnie obarczonego błędem.

Ochrona czujnika przed przeciążeniem

Zjawisko przeciążenia czujnika może wystąpić w każdym alkomacie, w tym także w urządzeniach policyjnych. Spowodowane jest to bardzo wysokim stężeniem alkoholu w wydychanym powietrzu, które występuje na skutek przeprowadzenia testu krótko po spożyciu mocnego alkoholu. Podwyższona zawartość alkoholu w ustach może spowodować chwilowe rozregulowanie czujnika. AlcoSense Pro chroni użytkownika przed niedokładnym pomiarem wynikającym z przeciążenia czujnika.

Dla bezpieczeństwa użytkownika AlcoSense Pro przejdzie w tryb ochronny, który pozwoli sensorowi na pełną autoregenerację przed dopuszczeniem do kolejnych pomiarów

Gwarantowana jakość i niezawodność

AlcoSense Pro wyprodukowano zgodnie z wymogami ISO 13485 – międzynarodowej normy wyrobów medycznych gwarantującej najwyższą jakość i zaufanie do produktu. Przed opuszczeniem fabryki po kalibracji każdy alkomat jest trzykrotnie testowany, aby zapewnić dokładność i pewność odczytu.

Dane techniczne

alkomat AlcoSense Pro

Rodzaj  elektrochemiczny
Dokładność prezentowanego wyniku 0,001 ‰
Zakres pomiaru 0 - 4 ‰
Precyzja pomiaru  +/- 0,01 ‰
Możliwość kalibracji tak
Wymaga ustnika tak
Liczba ustników w komplecie  5
Zasilanie  bateryjne, 3 x AAA 1,5 V
Funkcje dodatkowe  kalendarz, kontrola stanu baterii, pamięć ilości pomiarów, sensor elektrochemiczny, termometr, zegar
Parametry fizyczne   
Waga (z bateriami) 147 g
Wymiary  55 x 107 x 29 mm
Wymiary opakowania  21 x 14 x 5 cm
Waga z opakowaniem  0,40 kg
Wyposażenie   
  instrukcja obsługi, ustniki, kabel USB
Gwarancja   
Gwarancja  od 2 do 3 lat zgodnie z informacjami Gwaranta
Producent   
Nazwa producenta / importera  APN Promise S.A.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
 • Marka: AlcoSense
 • Możliwość kalibracji: tak
 • Wymaga ustnika: tak

Ocena klientów

5 na podstawie 43 ocen
5
(43)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(0)
Najwyżej ocenione zalety:
 • łatwość użycia
 • precyzja pomiaru
100% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Wyjątkowy
łatwość użycia:
precyzja pomiaru:
wygląd:
jakość konstrukcji:
18-05-2020,
Alex
Potwierdzony zakup

Mam produkt ok 6 m-cy jest wyjątkowy

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Polecam !
łatwość użycia:
precyzja pomiaru:
wygląd:
jakość konstrukcji:
07-06-2020,
Maciej
Potwierdzony zakup

Alkomat spełnia swoje zadanie dobrze wykonany brak minusów

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
AlcoSense Pro
łatwość użycia:
precyzja pomiaru:
wygląd:
jakość konstrukcji:
08-07-2020,
ŁUKASZ
Potwierdzony zakup

SUPER ALKOMAT, BEZPROBLEMOWA OBSŁUGA I PEŁNA SATYSFAKCJA Z ZAKUPIONEGO PRODUKTU. JESTEM BARDZO ZADOWOLONY ŻE W KOŃCU GO MAM. ZAKUPIŁEM GO PO SPRAWDZENIU KONKURENCJI I SIĘ NIE ZAWIODŁEM . MOGĘ GO GORĄCO POLECIĆ WSZYSTKIM - WYNIKI POWTARZALNE I DOKŁADNE.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Polecam
łatwość użycia:
precyzja pomiaru:
wygląd:
jakość konstrukcji:
16-08-2020,
Jakub
Potwierdzony zakup

Bardzo dobry, polecam

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
pozytywna
łatwość użycia:
precyzja pomiaru:
wygląd:
jakość konstrukcji:
24-07-2020,
gość
Potwierdzony zakup

sprawuje się dobrze nie wiem jaką pokazuje dokładność bo nie miałem kontroli policji żeby to sprawdzić jedno co w nim brakuje to futerał myślę że za tą cenę powinni dołączyć futerał

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Praktyczny
łatwość użycia:
precyzja pomiaru:
wygląd:
jakość konstrukcji:
16-06-2020,
Paweł
Potwierdzony zakup

Estetycznie wykonany, łatwy w obsłudze, czytelne i przydatne informacje

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
AlcoSense Pro
łatwość użycia:
precyzja pomiaru:
wygląd:
jakość konstrukcji:
31-07-2020,
indio
Potwierdzony zakup

Alkomat użytkuję od miesiąca. Na razie spełnia swoją rolę idealnie - 100% zadowolenia. Jakość wykonania, łatwość obsługi oraz dokładność i możliwości czynią go jednym z lepszych jak nie najlepszym w swoim przedziale cenowym produktem dostępnym na rynku.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Alcosense PRO
łatwość użycia:
precyzja pomiaru:
wygląd:
jakość konstrukcji:
24-06-2020,
Viking
Potwierdzony zakup

Posiadałem już kilka alkomatów, ale ten mnie wyjątkowo pozytywnie zaskoczył. Ładnie precyzyjnie wykonany, czytelne i intuicyjne menu, do tego dobre opinie w testach i recenzjach. Nie jest może najtańszy, ale nie od dziś wiadomo,że za jakość się płaci. Polecam zakup tego alkomatu.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
AlcoSense Pro
łatwość użycia:
precyzja pomiaru:
wygląd:
jakość konstrukcji:
03-08-2020,
Sylwester
Potwierdzony zakup

Łatwy w obsłudze, spora ilość dodatkowych ustników, szacuje pozostały czas do braku zawartości alkoholu w organizmie :)

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Genialny
łatwość użycia:
precyzja pomiaru:
wygląd:
jakość konstrukcji:
26-07-2020,
Waldziur
Potwierdzony zakup

Warty polecenia produkt

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Usługi
Opcje
Mam zużyty sprzęt do oddania. Odbieramy z miejsca dostawy
Mam zużyty sprzęt do oddania. Odbieramy z miejsca dostawy nr kat. 489
Raty
Oferta czasowa!
Raty do 30x0% odroczone do marca
Oferta czasowa!
Raty do 30x0% odroczone do stycznia
Raty 0%
3 raty
30 rat
253 zł
Wysokość raty
×
3
Liczba rat
189,75 zł
Wysokość raty
×
4
Liczba rat
151,80 zł
Wysokość raty
×
5
Liczba rat
126,50 zł
Wysokość raty
×
6
Liczba rat
108,43 zł
Wysokość raty
×
7
Liczba rat
94,87 zł
Wysokość raty
×
8
Liczba rat
84,33 zł
Wysokość raty
×
9
Liczba rat
75,90 zł
Wysokość raty
×
10
Liczba rat
69 zł
Wysokość raty
×
11
Liczba rat
63,25 zł
Wysokość raty
×
12
Liczba rat
58,38 zł
Wysokość raty
×
13
Liczba rat
54,21 zł
Wysokość raty
×
14
Liczba rat
50,60 zł
Wysokość raty
×
15
Liczba rat
47,44 zł
Wysokość raty
×
16
Liczba rat
44,65 zł
Wysokość raty
×
17
Liczba rat
42,17 zł
Wysokość raty
×
18
Liczba rat
39,95 zł
Wysokość raty
×
19
Liczba rat
37,95 zł
Wysokość raty
×
20
Liczba rat
36,14 zł
Wysokość raty
×
21
Liczba rat
34,50 zł
Wysokość raty
×
22
Liczba rat
33 zł
Wysokość raty
×
23
Liczba rat
31,62 zł
Wysokość raty
×
24
Liczba rat
30,36 zł
Wysokość raty
×
25
Liczba rat
29,19 zł
Wysokość raty
×
26
Liczba rat
28,11 zł
Wysokość raty
×
27
Liczba rat
27,11 zł
Wysokość raty
×
28
Liczba rat
26,17 zł
Wysokość raty
×
29
Liczba rat
25,30 zł
Wysokość raty
×
30
Liczba rat
Rata wyliczona jest dla ceny
przed kodem rabatowym. Ratę
dla ceny po kodzie rabatowym
zobaczysz w koszyku.
RRSO:
3 raty
30 rat
253 zł
Wysokość raty
×
3
Liczba rat
189,75 zł
Wysokość raty
×
4
Liczba rat
151,80 zł
Wysokość raty
×
5
Liczba rat
126,50 zł
Wysokość raty
×
6
Liczba rat
108,43 zł
Wysokość raty
×
7
Liczba rat
94,87 zł
Wysokość raty
×
8
Liczba rat
84,33 zł
Wysokość raty
×
9
Liczba rat
75,90 zł
Wysokość raty
×
10
Liczba rat
69 zł
Wysokość raty
×
11
Liczba rat
63,25 zł
Wysokość raty
×
12
Liczba rat
58,38 zł
Wysokość raty
×
13
Liczba rat
54,21 zł
Wysokość raty
×
14
Liczba rat
50,60 zł
Wysokość raty
×
15
Liczba rat
47,44 zł
Wysokość raty
×
16
Liczba rat
44,65 zł
Wysokość raty
×
17
Liczba rat
42,17 zł
Wysokość raty
×
18
Liczba rat
39,95 zł
Wysokość raty
×
19
Liczba rat
37,95 zł
Wysokość raty
×
20
Liczba rat
36,14 zł
Wysokość raty
×
21
Liczba rat
34,50 zł
Wysokość raty
×
22
Liczba rat
33 zł
Wysokość raty
×
23
Liczba rat
31,62 zł
Wysokość raty
×
24
Liczba rat
30,36 zł
Wysokość raty
×
25
Liczba rat
29,19 zł
Wysokość raty
×
26
Liczba rat
28,11 zł
Wysokość raty
×
27
Liczba rat
27,11 zł
Wysokość raty
×
28
Liczba rat
26,17 zł
Wysokość raty
×
29
Liczba rat
25,30 zł
Wysokość raty
×
30
Liczba rat
Rata wyliczona jest dla ceny
przed kodem rabatowym. Ratę
dla ceny po kodzie rabatowym
zobaczysz w koszyku.
RRSO:
3 raty
30 rat
253 zł
Wysokość raty
×
3
Liczba rat
189,75 zł
Wysokość raty
×
4
Liczba rat
151,80 zł
Wysokość raty
×
5
Liczba rat
126,50 zł
Wysokość raty
×
6
Liczba rat
108,43 zł
Wysokość raty
×
7
Liczba rat
94,87 zł
Wysokość raty
×
8
Liczba rat
84,33 zł
Wysokość raty
×
9
Liczba rat
75,90 zł
Wysokość raty
×
10
Liczba rat
69 zł
Wysokość raty
×
11
Liczba rat
63,25 zł
Wysokość raty
×
12
Liczba rat
58,38 zł
Wysokość raty
×
13
Liczba rat
54,21 zł
Wysokość raty
×
14
Liczba rat
50,60 zł
Wysokość raty
×
15
Liczba rat
47,44 zł
Wysokość raty
×
16
Liczba rat
44,65 zł
Wysokość raty
×
17
Liczba rat
42,17 zł
Wysokość raty
×
18
Liczba rat
39,95 zł
Wysokość raty
×
19
Liczba rat
37,95 zł
Wysokość raty
×
20
Liczba rat
36,14 zł
Wysokość raty
×
21
Liczba rat
34,50 zł
Wysokość raty
×
22
Liczba rat
33 zł
Wysokość raty
×
23
Liczba rat
31,62 zł
Wysokość raty
×
24
Liczba rat
30,36 zł
Wysokość raty
×
25
Liczba rat
29,19 zł
Wysokość raty
×
26
Liczba rat
28,11 zł
Wysokość raty
×
27
Liczba rat
27,11 zł
Wysokość raty
×
28
Liczba rat
26,17 zł
Wysokość raty
×
29
Liczba rat
25,30 zł
Wysokość raty
×
30
Liczba rat
Rata wyliczona jest dla ceny
przed kodem rabatowym. Ratę
dla ceny po kodzie rabatowym
zobaczysz w koszyku.
RRSO:

Raty przez Internet

 • Podpisywanie (autoryzacja) umowy przez Internet
 • Decyzja nawet do 2 minut
 • Do 20 960 złotych
 • Minimalna kwota kredytu 300 zł
 • Potwierdzenie tożsamości przelewem online 1 zł

Raty przez Internet

 • Podpisywanie (autoryzacja) umowy przez Internet
 • Decyzja nawet do 2 minut
 • Do 20 960 złotych
 • Minimalna kwota kredytu 300 zł
 • Potwierdzenie tożsamości przelewem online 1 zł

Raty przez Internet

 • Podpisywanie (autoryzacja) umowy przez Internet
 • Decyzja nawet do 2 minut
 • Do 20 960 złotych
 • Minimalna kwota kredytu 300 zł
 • Potwierdzenie tożsamości przelewem online 1 zł
Dla tego Towaru nie ma jeszcze pytań

Możesz pomóc innym użytkownikom zadając pytanie dotyczące AlcoSense Pro

Powiadom mnie o pytaniach jeśli się pojawią

Promocje dla tego produktu
Piąty produkt za 1 zł! Piąty produkt za 1 zł!
Promocja na wybrane produkty.
Promocja obowiązuje do: 30.09.2020
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących AlcoSense Pro, wpisz 1173416 w wyszukiwarce euro.com.pl.

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów