Przejdź do opisu produktu

Suszarka Samsung DV90T7240BT Optimal Dry AI Control

suszarka

Samsung
nr kat.
1223392

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Zakres od A+++ do D Karta produktu

Razem taniej!

Akcesoria

Opis produktu

Poznaj suszarkę Samsung

Ikona najwyższej klasy energetycznej

Klasa energetyczna A+++

Mniejsze zużycie energii elektrycznej – najwyższa klasa energetyczna oraz pompa ciepła.

Ikona odświeżonych ubrań

AirWash

Idealna świeżość ubrań, a także brak nieprzyjemnych zapachów bez użycia detergentów.

Ikona liścia - funkcja Optimal Dry

Funkcja Optimal Dry

Automatycznie dostosowywane parametry suszenia.

Ikona połączenia pralki z aplikacją na smartfonie

Aplikacja SmartThings

Zdalna obsługa suszarki – aktywacja programów oraz możliwość wyboru najlepszych ustawień.

Ikona wysokiej temperatury

Program Higiena

Skuteczne usuwanie bakterii, roztoczy, alergenów z pościeli, ubrań czy zabawek.

Ikona podwójnego filtra

Filtr 2w1

Ułatwiona obsługa i konserwacja urządzenia z zaawansowanym filtrem 2w1.

Niskie zużycie energii z technologią Pompy ciepła

W suszarce zastosowano technologię Pompy ciepła, co spowodowało, że urządzenie jest przyjazne dla środowiska, a przede wszystkim zużywa mniej energii elektrycznej i pozwala zaoszczędzić na rachunkach za prąd*. Do procesu suszenia wykorzystywany jest też czynnik chłodzący. Te cechy sprawiły, że urządzeniu przyznano najwyższą klasę efektywności energetycznej.

*Na podstawie testów (zgodnie z normą IEC 61121:2013) dla wsadu 8 kg: pranie przy użyciu programu suszenia Bawełna z wykorzystaniem technologii Pompy ciepła (DV80F5E4HGW) vs. program suszenia bez użycia technologii Pompy ciepła (DV80H4100CW). Wyniki mogą się różnić.

Odświeżanie ubrań bez użycia detergentów

Suszarka z opcją odświeżania ubrań i śnieżnobiała koszula

AirWash

Pranie nie musi być jedynym sposobem, aby odświeżyć delikatnie zabrudzone ubrania. Włóż tkaniny do suszarki, a technologia AirWash za pomocą ciepłego powietrza odświeży je, a także wyeliminuje nieprzyjemne zapachy.

Suszarka z oznaczonymi trzema czujnikami - wilgotności, temperatury i czyszczenia wymienników ciepła

Funkcja Optimal Dry

W celu osiągnięcia najlepszych rezultatów suszenia, urządzenie posiada 3 czujniki. Za ich pomocą dostosowywana jest odpowiednia temperatura i czas działania, co powoduje, że suszarka zużywa mniej prądu i nie naraża odzieży na zniszczenie. Jeśli wymiennik ciepła będzie wymagał wymiany, powiadomi Cię o tym specjalny alarm.

Inteligentny panel AI Control

Panel AI Control zapamiętuje wybory i preferencje użytkownika, a następnie na ich podstawie personalizuje ustawienia cyklu. Odpowiednie parametry suszenia dostosowuje również poprzez analizę wybranego programu prania*. Za pomocą aplikacji SmartThings możesz zdalnie włączyć suszarkę, skorzystać z porad dotyczących rozwiązywania problemów** czy ustawić najlepsze parametry jej pracy.

* Automatyczny dobór programu suszenia dostępny tylko, gdy zarówno pralka, jak i suszarka posiadają panel AI Control i są podłączone do WiFi. 

** Aplikacja SmartThings dostępna jest dla urządzeń z systemem Android oraz iOS. Wymagane podłączenie pralki z WiFi oraz posiadanie konta Samsung. 

Pralka i suszarka Samsung połączone funkcją Auto Cycle Link

Funkcja Auto Cycle Link

Auto Cycle Link* to funkcja, która dobiera najlepiej dopasowane parametry suszenia do wybranego wcześniej programu prania. W ten sposób zawsze uzyskasz doskonałe rezultaty działania, bez wysiłku.


*Auto Cycle Link  jest dostępna pod warunkiem połączenia pralki i suszarki z internetem.

Suszarka z włączonym programem Odzież sportowa i kobieta ćwicząca fitness

Ustawienia dopasowane do Ciebie

Na podstawie wybieranych wcześniej cykli suszenia, sztuczna inteligencja dobiera dostosowane do Twoich potrzeb, pogody, sezonowości czy stylu życia spersonalizowane ustawienia działania.

Sterowanie suszarką za pomocą aplikacji w telefonie

Zdalne sterowanie

Korzystając z aplikacji SmartThings możesz ustawić i włączyć program suszenia z dowolnego miejsca, ustawić harmonogram prania czy poznać sugestie dotyczące optymalnego wyboru cyklu.

Zdezynfekowane ubrania i więcej czasu dla Ciebie

Wysoka temperatura w bębnie suszarki, która usuwa do 90% bakterii

Dezynfekuj ubrania, pościel i zabawki

Program Higiena pozwoli Ci zadbać o doskonałą czystość pościeli, odzieży i dziecięcych zabawek. Podgrzane powietrze eliminuje nawet do 99% zarazków*, skutecznie usuwając bakterie, roztocza i alergeny. Może być stosowany zarówno do mokrego jak i suchego wsadu**.


* Na podstawie niezależnych badań Intertek. Wyniki mogą się różnić.

** 2 kg suchego wsadu lub 2 kg mokrego wsadu. 

Koszula pokazana podczas prania i suszenia co łącznie trwa 2 godziny

Szybciej wyprane i wysuszone ubrania

Wystarczą zaledwie dwie godziny, by wyprać i wysuszyć ubrania - oszczędzasz więc prąd i czas! Wypierz ubrania w pralce QickDrive* by uzyskać czystą odzież w zaledwie 39 minut, a następnie skorzystaj z programu Super szybkiego do wysuszenia bawełnianych i syntetycznych materiałów już w 81 minut**.


* Na podstawie testów Samsung DV8000T zgodnie z normą IEC dla wsadu 3 kg.** Na podstawie testów Samsung QuickDrive™ WW8000T zgodnie z normą IEC dla wsadu 3 kg.

Sprawdź, co jeszcze oferuje suszarka Samsung

Z suszarką Samsung DV90T7240BT oszczędzisz swój cenny czas i sprawisz, że codzienne obowiązki będą łatwiejsze. Szybciej wysuszysz ubrania oraz ograniczysz prasowanie dzięki funkcji Bez zagnieceń. Drzwi suszarki mogą otwierać się na tę stronę, która lepiej sprawdzi się w Twoim pomieszczeniu, a konserwacja będzie jeszcze prostsza za sprawą specjalnego filtra 2w1.

Niebieska koszula wysuszona w 35 minut

Program szybki

Najlepsze rozwiązanie dla osób w ciągłym pośpiechu. Mokre ubrania o wadze do 1 kg wysuszysz w zaledwie 35 minut*. Wystarczy, że wybierzesz program Suszenie 35'.


* Program Suszenie 35 jest odpowiedni do załadunku 1kg syntetyków/bawełny

Koszula wysuszona z opcją Bez zagnieceń

Mniej zagnieceń

Jeśli użyjesz funkcji Bez zagnieceń, po wysuszeniu Twoje tkaniny nie będą wymagały silnego prasowania lub będzie ono zupełnie zbędne. Nie musisz spieszyć się z wyjęciem ubrań po zakończonym cyklu - aby uniknąć powstawania zagnieceń, bęben będzie się obracał jeszcze przez 180 minut.

Drzwi suszarki otwierające się na lewą lub prawą stronę

Zmiana kierunku otwierania drzwi

Drzwi suszarki mogą otwierać się na lewą lub na prawą stronę. Sam zdecyduj, jaki układ otwierania będzie najlepiej się sprawdzał w miejscu instalacji Twojego urządzenia.

Filtr 2w1 i miejsce jego montażu u dołu bębna suszarki

Filtr 2w1

Filtr 2w1 posiada dwie warstwy siatki, których zadaniem jest wyłapanie kurzu, utrzymanie urządzenia w czystości i zapewnienie tym samym optymalnej wydajności. Sprawia również, że ma konieczności stosowania filtra wymiennika ciepła. Kiedy filtr będzie wymagał wymiany, poinformuje Cię o tym specjalny alarm.

Najlepiej w zestawie

Spraw, że domowe obowiązki będą jeszcze łatwiejsze, zestawiając inteligentną suszarkę Samsung z pralką tej samej serii. Możesz umieścić je obok siebie lub jedną na drugiej.

Porównaj produkty

Suszarka DV90T7240BT z czarnymi drzwiami i grafitowym panelem AI Control
Suszarka DV90T6240LH z czarnym obramowaniem drzwi i szarym panelem AI Control
Suszarka DV80T5220AE z czarnym obramowaniem drzwi i czarnym panelem sterowania z szufladą

DV90T7240BT

DV90T6240LH

DV80T5220AE

AI Control

Higieniczna para

QuickDry'35 min

Zapobieganie zagnieceniom

Optimal Dry

AirWash

-

SmartThings

Załadunek

9 kg

9 kg

8 kg

Ilość programów

17

16

14

Kolor suszarki

Biały

Biały

Biały

Kolor panelu

Czarny

Srebrny

Czarny

Kolor drzwi

Czarny

Czarny

Czarny

Wyświetlacz

Better

Good

Basic

Poziom głośności

63 dB(A)

63 dB(A)

63 dB(A)

Klasa energetyczna

A+++

A+++

A+++

Wymiary (WxSxG) mm

600x850x600

600x850x600

600x850x600

Waga netto

50 kg

50 kg

50 kg

W opakowaniu

Instrukcja obsługi, karta gwarancyjna, półka na obuwie

Instrukcja obsługi, karta gwarancyjna, półka na obuwie

Instrukcja obsługi, karta gwarancyjna

Warto wiedzieć

Dlaczego po pierwszych kilku suszeniach nie widzę spersonalizowanych sugestii, dotyczących wyboru cyklu?

Na panelu AI wyświetlane są najczęściej używane cykle i ustawienia. Jest to możliwe dopiero po 10 cyklach suszenia. Na początku będzie wyświetlana domyślna kolejność, ale już po 10 cyklach urządzenie nauczy się zwyczajów użytkownika i spersonalizuje panel sterowania, ułatwiając korzystanie z urządzenia.

Jakie programy suszenia posiada suszarka Samsung?

Do dyspozycji oddajemy Tobie aż 17 programów suszenia, które możesz dopasować do swoich aktualnych potrzeb. Wszystko, czego potrzebujesz zamknęliśmy w jednym urządzeniu. Prócz wspomnianych AirWash czy Programu higiena, inteligentna suszarka Samsung posiada dedykowane programy, m.in dla syntetyków, bawełny, ręczników, koszul czy pościeli. Jeśli zależy Ci na czasie użyj programu Super Szybki. W przypadku zróżnicowanego prania, bardzo dobrym wyborem będzie program Mix. Natomiast dla wymagających tkanin świetnie sprawdzi się program Delikatne.

Czy do dezynfekcji ubrań potrzebuję detergentów?

Cykl Hygiene Care zapobiega gromadzeniu się bakterii, roztoczy, alergenów bez używania środków chemicznych. Wykorzystuje wysoką temperaturę, by usunąć 99% bakterii z mokrych lub suchych tkanin. Nie potrzebujesz już prać odzieży czy dziecięcych pluszaków, by zachować ich higieniczną czystość.

Jak działa filtr 2w1?

Czyszczenie filtrów ma zasadnicze znaczenie dla zachowania wydajności i bezpieczeństwa suszarki. Suszarka do ubrań Samsung posiada zaawansowany system filtrów 2w1, umieszczony w drzwiach dla łatwiejszej konserwacji. Dwuwarstwowy filtr siatkowy wychwytuje kurz i włókna, dzięki temu eliminuje konieczność stosowania filtra wymiennika ciepła. Za każdym razem, gdy filtr będzie wymagał wyczyszczenia, otrzymasz powiadomienie. Urządzenie poinformuje Cię również o konieczności wyczyszczenia wymiennika ciepła, po każdych 25 cyklach suszenia.

Dane techniczne

suszarka Samsung DV90T7240BT Optimal Dry AI Control

Wymiary bez elementów wystających (GxSxW) 60 x 60 x 85 cm
Typ suszarki kondensacyjna
Kolor  biały
Kolor drzwiczek  czarny
Programator (sterowanie) elektroniczny
Wyświetlacz elektroniczny  tak
Możliwość montażu na pralce tak
Możliwość zmiany kierunku otwierania drzwi tak
Pompa ciepła tak
Silnik inverter  tak
Menu w języku polskim  tak
Efektywność energetyczna   
Pojemność 9 kg
Klasa energetyczna A+++
Roczne zużycie prądu 194 kWh = 120,28 zł rocznie
Suszarka automatyczna tak
Zużycie energii załadunek pełny / częściowy 1,54 kWh / 0,89 kWh
Zużycie energii tryb wyłączenia / czuwania 0,5 W / 5 W
Klasa wydajności skraplania załadunek pełny / częściowy B / B
Poziom hałasu  63 dB
Suszarka do zabudowy  nie
Programy i funkcje   
Programy suszenia bawełna, chłodne powietrze, ciepłe powietrze, delikatny, do prasowania, koszule, mix, outdoor, pościel, ręczniki, syntetyki, szybki, wełna
Czas trwania programu załadunek pełny / częściowy 220 minut / 140 minut
Opóźnienie startu pracy  tak
Czujnik wilgotności tak
Wyświetlanie pozostałego czasu   tak
Wybór stopnia suszenia  tak
Mniej zagnieceń tak
Zastosowane technologie  bęben Samsung Diamond Drum, odświeżanie ciepłym powietrzem Samsung AirWash, optymalizacja suszenia Samsung OptimalDry
Bezpieczeństwo użytkowania   
Bezpieczeństwo użytkowania  blokada panelu sterowania
Parametry zewnętrzne   
Wymiary opakowania  67 x 66 x 89,50 cm
Waga z opakowaniem  54 kg
Wyposażenie   
Wyposażenie  instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, półka do suszenia
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące, 10 lat na silnik
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz
Producent   
Nazwa producenta / importera  Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Cena: od 2 000 zł
  • Marka: Samsung
  • Klasa energetyczna: A+++

Ocena klientów

5 na podstawie 123 ocen
5
(122)
4
(0)
3
(0)
2
(1)
1
(0)
Najwyżej ocenione zalety:
  • ustawienia temperatury
  • energooszczędność
99% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
#AkcjaŁączProduktyDlaWygody
szybkość suszenia:
poziom głośności pracy:
ustawienia temperatury:
energooszczędność:
łatwość czyszczenia:
bezawaryjność:
22-09-2021,
Monika
Potwierdzony zakup

Kupiona w komplecie ze pralka Samsung. Nic dodac nic ujac obie sa swietne. Szybkie, cichutkie i robia co trzeba. Jestem mega zadowolona chociaz zastanawialam się też na LG ale wkoncu padla decyzja na Samsung. Pobil wyglad i chęć też zmiany po 9 letniej znajomości z LG. Polecam niezdecydowanym.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Sprzęt, który odmieni dom #AkcjaŁączProduktyDlaWygody
szybkość suszenia:
poziom głośności pracy:
ustawienia temperatury:
energooszczędność:
łatwość czyszczenia:
bezawaryjność:
24-09-2021,
mika_z
Potwierdzony zakup

Zawsze uważałam suszarkę za zbytek. Wszak pranie i tak wyschnie. Jednak przy 5-cio osobowej rodzinie problem suszenia prania jest niezwykle palący. A już szczególnie w okresie jesienno-zimowym, gdy często mokre elementy garderoby na stałe wchodzą do naszych wnętrz jako element dekoracyjny. Po zakupie suszarki Samsung DV90T7240BH (kupiona w zewstawie z Pralka QuickDrive) odzyskaliśmy nasz dom. wieszaki z praniem zniknęły z mebli, półek, grzejników. Urządzenie jest wydajne, ubrania miękkie i pachnące, a program odświeżania ciepłym powietrzem ratuje nas gdy zapomnimy o kursie do pralni chemicznej. Pralka i suszarka dodatkowo tworzą jeden pasujący do siebie zestaw. Krótko mówiąc ogromnie polecam. #akcjalaczproduktydlawygody

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (2) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Suszarka samsumg
szybkość suszenia:
poziom głośności pracy:
ustawienia temperatury:
energooszczędność:
łatwość czyszczenia:
bezawaryjność:
26-09-2021,
pawelTT
Potwierdzony zakup

#akcjalaczproduktydlawygody To moja pierwsza pralko-suszarka. Z efektów prania/suszenia jestem bardzo zadowolony. Programów jest b. dużo. Na razie wypróbowałem jedynie podstawowe i nie mam żadnych zastrzeżeń. Cykl suszenia jest długi, ale jest to standard w tego rodzaju urządzeniach. Nie weryfikowałem jeszcze zużycia prądu/wody, jednak nie ma co się oszukiwać, nie jest to najekonomiczniejsze rozwiązanie. Gdy nie możesz sobie jednak pozwolić ze względu na miejsce na 2 osobne urządzenia myślę, że jest to dobry wybór. Aplikacja na telefon do pralki robi dobre wrażenie.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
#akcjalaczproduktydlawygody
szybkość suszenia:
poziom głośności pracy:
ustawienia temperatury:
energooszczędność:
łatwość czyszczenia:
bezawaryjność:
04-10-2021,
monikakarcz
Potwierdzony zakup

Super suszarka, bardzo łatwa w obsłudze. Łatwy do czyszczenia filtr. Nie niszczy ubrań. Ręczniki i pościel są puszyste.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (2) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
rewelacja torpeda sztos #AkcjaŁączProduktyDlaWygody
szybkość suszenia:
poziom głośności pracy:
ustawienia temperatury:
energooszczędność:
łatwość czyszczenia:
bezawaryjność:
13-10-2021,
gosia1012
Potwierdzony zakup

#AkcjaŁączProduktyDlaWygody Mam wiele sprzętów firmy SAMSUNG, więc i tym razem padł wybór na tę firmę , nie żałuje bo to świetny sprzęt .Suszarka zakupiona razem z pralką w komplecie. Nie wiem jak mogłam do tej pory funkcjonować bez tego urządzenia .Suszarka naprawdę suszy do sucha wszystkie ubrania.Ma świetny design ,ilość programów do wyboru jest naprawdę duża,pracuje cichutko,jest bardzo prosta w obsłudze i energooszczędna. Dodatkowo aplikacja ułatwia sterowanie suszarką poprzez smartfon.Polecam każdemu niezdecydowanemu. #AkcjaŁączProduktyDlaWygody

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Suszarka Samsung
szybkość suszenia:
poziom głośności pracy:
ustawienia temperatury:
energooszczędność:
łatwość czyszczenia:
bezawaryjność:
03-10-2021,
Andrew
Potwierdzony zakup

Suszarka kupiona w akcji #AkcjaLaczProduktyDlaWygody w zestawieniu z pralką tej samej linii prezentuje się ładnie i nowocześnie. Posiada wiele przydatnych programów, a polskie menu i funkcjonalne pokrętło ułatwia ich ustawienie. Duży bęben z podświetleniem i koszyk na buty zwiększają wygodę użytkowania. Filtr łatwo się wyjmuje a jego czyszczenie nie sprawia problemów, dużym atutem jest możliwość podłączenia wężyka odprowadzającego wodę.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Polecam wszystkim
szybkość suszenia:
poziom głośności pracy:
ustawienia temperatury:
energooszczędność:
łatwość czyszczenia:
bezawaryjność:
15-10-2021,
Bartek
Potwierdzony zakup

#AkcjaLaczProduktyDlaWygody. Mam już pralkę Samsung od roku i zastanawiałam się nad zakupem suszarki do kompletu. Wreszcie ją mam i muszę stwierdzić, że to jeden z najlepszych zakupów jakie ostatnio zrobiłam. Suszarka bardzo ładna, cicha, pomieści aż 9 kilogramów prania. Posiada wiele przydatnych programów i polskie menu. Filtr wyjmuje się i czyści bardzo łatwo i szybko, nie ma kurzu. Ten model posiada też dodatkową półkę do suszenia np. butów. Suszy dość długo, ale często skraca czas suszenia. Ubrania z niej wyjęte są bardzo mięciutkie i pachnące i nie pogniecione. Nie zmieniają też rozmiaru na mniejszy. Super urządzenie, jestem bardzo zadowolona i polecam

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
#AkcjaŁączProduktyDlaWygody. Suszarka Samsung
szybkość suszenia:
poziom głośności pracy:
ustawienia temperatury:
energooszczędność:
łatwość czyszczenia:
bezawaryjność:
07-10-2021,
Sławomir W.
Potwierdzony zakup

Suszarkę DV90T7240BT SAMSUNG wybraliśmy bo posiadamy pralkę firmy SAMSUNG (WW70J5446FW), która służy już nam od 2 lat. Suszarka i pralka stoją obok siebie i pięknie się prezentują. Suszarka bardzo mile nas zaskoczyła – jest prosta w obsłudze i ma wszystko to co potrzebne jest do codziennego suszenia i odświeżania odzieży. Posiada najwyższą klasę energetyczną oraz pompę ciepła co znacząco obniża koszty użytkowania. Nie trzeba używać żadnych detergentów a ubrania pachną wyśmienicie. Bardzo przydatna jest aplikacja SmartThings, która daje możliwość najlepszych ustawień. Bardzo prosty w obsłudze i konserwacji jest filtr 2w1. Duży bęben z podświetleniem i koszyk na buty zwiększają wygodę użytkowania. Uważam, że dokonałem z żoną świetnego wyboru. Jesteśmy w 100% zadowoleni. Polecamy serdecznie!!!

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
#AkcjaŁączProduktyDlaWygody
szybkość suszenia:
poziom głośności pracy:
ustawienia temperatury:
energooszczędność:
łatwość czyszczenia:
bezawaryjność:
07-11-2021,
IREKBISS
Potwierdzony zakup

po miesiącu użytkowania mogę stwierdzi ze sprzęt jest warty swojej ceny

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Suszarka
szybkość suszenia:
poziom głośności pracy:
ustawienia temperatury:
energooszczędność:
łatwość czyszczenia:
bezawaryjność:
20-10-2021,
IREKBISS
Potwierdzony zakup

Produkt zgodny z opisem sprawuje się prawidłowo. Na razie działa bez zastrzeżeń.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie

Pytania i odpowiedzi (6)

Powiadom o pytaniach
Czy można tą suszarkę podłączyć do odpływu kanalizacji?
Chciałbym kupić i zamówić w sklepie Euro tą suszarkę (DV90T7240BT) oraz pralkę Samsung WW90T986ASH (nr kat. 1223373). Czy zamawiając z usługą wniesienia i podłączenia zestawu pralka/szuszarka muszę domówić jakieś dodatkowe akcesoria? Typu łącznik-półka lub łącznik przy odpływie? Jeżeli tak prosiłbym o wskazanie numerów katalogowych lub linków do produktów tak bym mógł dodać je do koszyka.
Mam pralkę Samsung WW90TA046AE Ecobubble, chciałam dokupić suszarkę i postawić obok. Czy będą ze sobą kompatybilne?
Mam w domu pralke Eco Bubble ale nie pamiętam modelu. Czy suszarka jest kompatybilna z pralkami tej serii? Czy potrzebny jest jakiś łącznik?
Czy suszarka posiada niezbedne akcesoria wymagane do podlaczenia suszarki do odplywu do kanalizacji?
Witam, Czy suszarka Samsung DV90T7240BT wymaga podłączenia do wody oraz kanalizacji? Chcę ją umieścić w pomieszczeniu w którym nie mam podłączenia do wody oraz kanalizacji. Pozdrawiam
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Samsung DV90T7240BT Optimal Dry AI Control, wpisz 1223392 w wyszukiwarce euro.com.pl.