liked-products 0

Obserwowane

855 855 855

8:00 - 21:00

Aktywne filtry

Przeznaczenie : do telefonów
Słuchawki bezprzewodowe Bose QuietComfort SE Nauszne Bluetooth 5.1 Czarny
 • Budowa słuchawek:  nauszne
 • Łączność:  bezprzewodowe z opcją kabla 3,5mm, Bluetooth
 • Mikrofon / Regulacja głośności:  tak / tak
 • promocja
  79900
 • 19,97
  × 40 rat

  Do maja nie płacisz!

  19,97
  × 40 rat
  Zmień
  Do maja nie płacisz!
 • Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 099 zł Cena bezpośrednio przed obniżką: 1 099 zł

 • Cena obowiązuje: 29.11.2023 - 23.12.2023

Słuchawki bezprzewodowe Sony WH-CH520 Nauszne Bluetooth 5.2 Czarny

Dostępne kolory

 • (+1)
 • Budowa słuchawek:  nauszne, zamknięte
 • Łączność:  bezprzewodowe, Bluetooth
 • Mikrofon / Regulacja głośności:  tak / tak
 • Pasmo przenoszenia:  20 - 20000 Hz

Warianty produktu

Kolor: 
Czarny
 • 16900

  Sugerowana cena producenta: 279 zł

Zobaczyłeś 15 z 1123 produktów

Słuchawki do telefonów umożliwiają słuchanie muzyki z telefonu oraz wygodne prowadzenie połączeń głosowych bez konieczności trzymania smartfona w ręce, co przydaje się podczas pracy, jazdy na rowerze czy spaceru z psem. Oczywiście do telefonu możemy podłączyć, zależnie od modelu, dowolne słuchawki ze złączem USB-C, lightning lub klasyczną wtyczką jack 3,5 mm oraz słuchawki Bluetooth, także te bez mikrofonu. Wówczas jednak nie użyjemy ich w pełni podczas rozmowy.

Słuchawki do telefonów – rodzaje

Słuchawki do telefonów, podobnie jak standardowe, różnią się między sobą budową. Na jej podstawie wyróżniamy zarówno słuchawki nauszne, jak i douszne oraz dokanałowe, a także te stworzone w systemie True Wireless. Technologia True Wireless ze względu na komfort użytkowania zdobywa coraz więcej zwolenników. Słuchawki do telefonu w niej stworzone są technicznie dwoma osobnymi urządzeniami, ładowanymi oddzielnie i nadającymi dwa osobne kanały dźwięku stereo.

Nowoczesne słuchawki do telefonu – dobre brzmienie i brak kabli

Masz dosyć kabli podczas słuchania muzyki czy podcastów na telefonie? Sięgnij po słuchawki True Wireless, które podczas użytkowania łączą się zarówno ze smartfonem, jak i między sobą. Komplet tego rodzaju słuchawek do telefonu obejmuje również specjalne etui, które jest także ich stacją ładującą oraz bankiem energii, dzięki czemu możesz naładować słuchawki bez dostępu do gniazdka elektrycznego. A jeżeli tym, na czym zależy ci najbardziej, są rozmowy bez zakłóceń, sięgnij po specjalne słuchawki do telefonu. Chodzi o modele występujące w formie pojedynczego urządzenia do jednego ucha, czyli zestawy słuchawkowe do rozmów.

Wygodne sterowanie słuchawkami do telefonu

Sterować słuchawkami bezprzewodowymi wszelkiego rodzaju, poza ustawieniami głośności i odbierania połączeń dostępnymi w smartfonie, można dzięki wbudowanemu panelowi dotykowemu i przyciskom umieszczonym na obudowie (w przypadku słuchawek nausznych). Sterowanie przewodowymi słuchawkami do telefonów polega najczęściej na używaniu pilota będącego elementem całego układu, wygodnego do używania, gdy telefon znajduje się w kieszeni lub torbie.

Słuchawki do telefonu a indywidualne preferencje

Podczas wybierania słuchawek do telefonu najlepiej się kierować takimi samymi wymaganiami, jakie mamy wobec zwykłych słuchawek – brzmieniem basu, odwzorowaniem dźwięku i wygodą użytkowania. Niektórzy preferują wyłącznie słuchawki nauszne – wówczas w połączeniu z telefonem najlepiej wybrać bezprzewodowe, gdyż przy cięższych, masywniejszych słuchawkach połączenie ich kablem z lekkim smartfonem bywa niewygodne. Dla osób preferujących noszenie słuchawek na szyi w czasie, gdy akurat nie są włączone, również najlepiej sprawdzą się słuchawki nauszne bezprzewodowe. 

Zapominalskim, którzy mają tendencje do gubienia sprzętu, pozostają modele przewodowe lub właśnie duże, nauszne, trudne do przeoczenia. Osobom ceniącym dyskrecję i mobilność bez ograniczania ruchu dobrze posłużą bezprzewodowe, douszne lub dokanałowe słuchawki do telefonu True Wireless, które są praktycznie niezauważalne. Warto sprawdzić również bezprzewodowe słuchawki sportowe z zausznikami, które świetnie trzymają się głowy podczas aktywności.

Więcej
Ostatnia strona