Przejdź do opisu produktu

Samsung AddWash WW90T654DLH

pralka

Samsung
nr kat.
1221736

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Promocja
Wymiary (GxSxW)  55 x 60 x 85 cm
Zużycie prądu (100 cykli)  49 kWh = 30,38 zł rocznie
Programy prania  bawełna, cichy, eco 40-60, higiena, mieszane, super szybki
Zobacz pełny opis produktu

Razem taniej!

Akcesoria

Opis produktu

Charakterystyka

Ecobubble

EcoBubble™

Pranie jest skuteczne i energooszczędne już w niskich temperaturach.

smart ikona

Panel AI Control

Automatyczne, spersonalizowane ustawienia i rekomendacje.

phpJPflXG icon klasa 2021 151x151px (1)-01

Klasa energetyczna A

Najwyższa klasa efektywności energetycznej gwarantująca niskie zużycie energii elektrycznej.

Add wash ikona

AddWash™

Możliwość dodania zapomnianych ubrań w trakcie prania przez dodatkowe drzwi.

para pranie ikona

Higieniczna para

Sprawia, że pranie jest higienicznie czyste i zdezynfekowane.

super szybki program ikona

Program Super szybki

Szybki i skuteczny program trwający zaledwie 59 minut.

Energooszczędne, skuteczne pranie z EcoBubble™

Technologia EcoBubble™ umożliwia skuteczne usuwanie uporczywych plam już w niskich temperaturach*. Detergent łączy się z wodą i powietrzem, tworząc aktywną pianę, szybko wnika w tkaniny i usuwa z nich zabrudzenia. Równocześnie chroni ich kolor i fakturę. Pranie w niskiej temperaturze pozwala również zaoszczędzić energię elektryczną**.

* Testy wg normy IEC 60456-2010 dla wsadu 4 kg: program Pranie Super Eco (WF80F5E5U4W) vs. bawełna 40°C bez EcoBubble™ (WF0702WKU). Wyniki mogą się różnić. 

** Na podstawie raportu z testu Performance Lab przeprowadzonego przez Springboard Engineering z użyciem pasków EMPA, badającego różnice między roztworem zwykłego środka piorącego a technologią aktywnej piany bez działania mechanicznego.

Siła bąbelków EcoBubble™

niskie temperatury ikona

Pranie w niskiej temperaturze

Skuteczne pranie w niskiej temperaturze, dzięki aktywnej pianie wnikającej głęboko w tkaninę.

ochrona tkanin ikona

Dodatkowa ochrona tkanin

Aktywna piana działa delikatnie, chroniąc nawet wymagające tkaniny.

tryb eco ikona

Zwiększona energooszczędność

Niska temperatura prania przekłada się na mniejsze zużycie energii elektrycznej.

Inteligentny panel AI Control

Inteligentny panel AI Control sprawia, że pranie staje się łatwiejsze, wygodniejsze i skuteczne. Umożliwia personalizowanie ustawień pralki, zapamiętując preferencje użytkownika. Dodatkowo zasugeruje Ci optymalny program suszenia w zależności od wybranego programu prania. Za pomocą aplikacji SmartThings możesz sterować pralką zdalnie, otrzymasz również podpowiedzi rozwiązania problemów.

* Aplikacja SmartThings dostępna jest dla urządzeń z systemem Android oraz iOS. Wymagane podłączenie pralki z WiFi oraz posiadanie konta Samsung. 

Pralka dostosowuje cykle prania

Personalizacja ustawień i parametrów

Na podstawie najczęściej wybieranych przez Ciebie programów i ustawień, panel AI Control zasugeruje Ci program prania i inne ustawienia.

Wskazanie cyklu suszenia na podstawie wybranego cyklu prania

Rekomendacja cyklu suszenia na podstawie wybranego cyklu prania

Funkcja Auto Cycle Link automatycznie ustawia w suszarce odpowiedni program na podstawie programu prania*.

 

* Funkcja Auto Cycle Link jest dostępna tylko wtedy, gdy pralka i suszarka posiadają funkcję AI Control i są połączone z Wi-Fi.

Łatwość obsługi w aplikacji SmartThings

Funkcjonalności w aplikacji SmartThings

Z poziomu aplikacji SmartThings uruchomisz pranie z dowolnego miejsca, ustawisz harmonogram prania oraz z łatwością wybierzesz najlepszy cykl dla danego załadunku.

Najwyższa klasa energetyczna A

Z pralką posiadającą najwyższą klasę efektywności energetycznej A zużyjesz mniej prądu i będziesz płacić niższe rachunki. Energooszczędność sprawi, że zadbasz również o środowisko naturalne.

Dodatkowe drzwi AddWash™

Pranie włączone a Ty znalazłeś jeszcze jedną skarpetkę albo koszulę na wieczorne wyjście? To już nie problem. Drzwi AddWash™ umożliwiają dodanie zapomnianej rzeczy lub detergentu na każdym etapie prania*. Możesz również dodać odzież tylko na czas płukania i wirowania. Dodatkowe drzwi ułatwiają także wietrzenie wnętrza pralki.

* Przez dodatkowe drzwi AddWash™ można dodać tylko odzież, detergent lub płyn zmiękczający do tkanin. Drzwi AddWash™ można otworzyć pod warunkiem, że temperatura bębna nie przekracza 50°C.

Programy prania dopasowane do Twoich potrzeb

Pralka posiada aż 22 automatyczne programy, by idealnie dopasować parametry prania do każdego cyklu. Dzięki programowi parowemu zadbasz o higieniczną czystość i świeżość ubrań. A gdy uruchomisz szybki program, czystą i pachnącą odzież będziesz mieć już po 59 minutach.

Pranie z wykorzystaniem higienicznej pary

Higienicznie czyste pranie

Program z funkcją pary skutecznie pozbywa się zanieczyszczeń bez konieczności Prania wstępnego. Pralka uwalnia z dołu bębna parę, która przenika przez tkaniny. W ten sposób pozbędziesz się zarówno uporczywych plam, jak i do 99,9% bakterii* oraz alergenów**.

 

* Na podstawie badań Intertek przy użyciu programu Higieniczna para. Usuwa aż do 99,9% wybranych rodzajów bakterii, w tym bakterie Staphylococcus aureus i Escherichia coli. Wyniki mogą się różnić.

** Na podstawie badań British Allergy Foundation (BAF) przy użyciu programu Higieniczna para. Usuwa alergeny pochodzące z roztoczy kurzu domowego.

Program super szybki 59 minut

Czyste ubrania w 59 minut

Pranie nie musi trwać długo, by było skuteczne. Program Super szybki sprawi, że będziesz mieć czyste ubrania już po 59 minutach*. Jest to możliwe dzięki funkcji Speed Spray, czyli intensywnemu natryskowi wody oraz przyspieszonemu wirowaniu, które w krótszym czasie usuwa wodę z ubrań.

* Na podstawie testów dla wsadu 5 kg przy użyciu programu Super szybkiego.

Co jeszcze oferuje pralka Samsung?

Pralka Samsung WW90T654DLH to nie tylko skuteczne pranie i usuwanie nawet uporczywych plam, ale również wiele funkcjonalności, które ułatwią Ci codzienne obowiązki. Jeszcze prościej utrzymasz jej wnętrze w czystości, co umożliwia system czyszczenia bębna oraz szuflady. Nie musisz do tego używać detergentów. Dodatkowo technologia Digital Inverter zapewni pralce ciche działanie* za sprawą zastosowania mocnych magnesów. Zmniejszone zostanie również zużycie energii elektrycznej, w porównaniu do tradycyjnych silników, stosowanych w innych pralkach**.

 

* Redukcja hałasu wynosi odpowiednio 5 dBA i 3 dBA dla cyklu prania i wirowania. Dane na podstawie etykiety ERP, F500 8 kg 1400 obr./min WF80F5E5P4W z silnikiem Digital Inverter i Vistula 8 kg 1400 obr./min WF1804WPC z silnikiem uniwersalnym.

* Nagrodzony certyfikatem "Nawet 23 Lata Działania" przez stowarzyszenie Association for Electrical, Electronic & Information Technologies w Niemczech (Verband Deutscher Elektrotechniker - VDE). Rzeczywista żywotność może się różnić w zależności od sposobu użytkowania.

Czysty bęben pralki

Czyszczenie bębna +

Teraz jeszcze łatwiej zadbać o czystość bębna, membrany oraz drzwi pralki. Silny strumień wody oraz intensywne wirowanie usuną zanieczyszczenia i do 99,9% bakterii*, odpowiedzialnych za powstawanie nieprzyjemnego zapachu w jej wnętrzu. Nie potrzeba do tego żadnych detergentów. A dla ułatwienia, pralka sama sygnalizuje, kiedy wymaga czyszczenia**.

* Na podstawie badań Intertek przy użyciu programu Czyszczenie bębna. Eliminuje aż do 99,9% bakterii znajdujących się we wnętrzu pralki.

** Alert o konieczności włączenia programu Czyszczenia bębna pojawia się co 40 cykli.

Zawsze czysta szuflada na detergenty

Szuflada StayClean

Specjalnie zaprojektowany system przepłukiwania szuflady StayClean wodą eliminuje pozostałości po środkach piorących. Usuwa z szuflady nieestetyczne osady i utrzymuje ją higienicznie czystą.

aktywna piana

Aktywna piana

Nawet mocno zabrudzonym ubraniom możesz przywrócić idealną czystość. Skorzystaj z funkcji Aktywnej piany, która pomoże usunąć najtrudniejsze plamy z kawy, wina czy produktów do makijażu. Ubrania zostaną przed rozpoczęciem właściwego cyklu prania namoczone w aktywnej pianie, dzięki czemu usunięcie zanieczyszczeń nie będzie już problemem*.

* Na podstawie testów (zgodnie z normą IEC60335-1 Cl.10.) dla wsadu 8 kg: pranie przy użyciu Aktywnej piany vs. Bawełna 40/60°C, Syntetyki 60°C, Jeansy 40°C bez funkcji Aktywnej piany.

Możliwość załadunku do 9 kilogramów prania

Załadunek aż 9 kg

Pralka posiada duży bęben o pojemności 9 kg. Możesz prać więcej rzeczy i rzadziej albo odświeżyć koce, kołdry czy firanki.

Przekrój sinika digital inverter informacja o 10 letniej gwarancji

Digital Inverter

Bezszczotkowa konstrukcja silnika Digital Inverter z 10-letnią gwarancją pozwala na cichą pracę i wydłuża żywotność silnika.

Otwory w bębnie w kształcie diamentu

Bęben Diamond

Bęben Diamond otrzymał specjalne otwory w kształcie diamentu, które chronią tkaniny i nie dopuszczają do zaciągania ich włókien podczas prania.

W opakowaniu

Instrukcja obsługi i karta gwarancyjna

Prowadnica węża

Zaślepki na otwory po śrubach

Klucz do śrub mocujących bęben

Wąż doprowadzający i odprowadzający wodę

W opakowaniu

Porównaj produkty

 
Tabela porównawcza model W90T654DLH
Tabela porównawcza model WW80T634DLH/S6
Tabela porównawcza model WW90T754ABT/S6
 

W90T654DLH/S6

WW80T634DLH/S6

WW90T754ABT/S6

EcoBubble™

AddWash™

-

AI control

Pranie parowe

Super Speed

59 min
59 min
39 min
Silnik Digital Inverter

Czyszczenie bębna+

Aktywna piana

Szuflada StayClean

-

SmartThings

Łączność Wi-Fi

Załadunek

9 kg

8 kg

9 kg

Obroty rpm

1400

1400
1400

Ilość programów

22

22

22

Kolor

Biały

Biały

Biały

Wyświetlacz

Good

Good

Better

Poziom głośności

53 dB(A)

53 dB(A)

53 dB(A)

Klasa energetyczna

A

B

A

Wymiary (WxSxG) mm

600 x 850 x 550

600 x 850 x 550

600 x 850 x 550

Waga netto

68 kg

67 kg

67 kg

Warto wiedzieć

Jak połączyć pralkę ze SmartThings?

W celu połączenia pralki Samsung do aplikacji SmartThings, należy uruchomić tryb punktu dostępu. W celu połączenia pralki z aplikacją SmartThings sprawdź czy masz stabilne połączenie Wi-Fi, czy Twój smartfon jest połączony z kontem Samsung oraz czy Twój model pralki jest kompatybilny ze SmartThings. Następnie, otwórz aplikację SmartThings. W menu aplikacji, dotknij “Urządzenia” a następnie dotknij ikonę plus (+). Jeżeli Twoje urządzenie nie zostanie wykryte automatycznie, wybierz kategorię “Pralka”. Jeżeli Twoja pralka nadal nie zostanie wykryta, możesz dodać ją ręcznie. W tym celu, dotknij ikonę szukaj i wprowadź model swojego urządzenia. Wykonaj czynności wskazane na ekranie, w celu zakończenia procesu łączenia Twojej pralki.  

Czy pralki z systemem Eco Bubble™ są rozwiązaniem na problem nierozpuszczonych śladów detergentów na tkaninach?

W przypadku pralek z technologią EcoBubble™, proszek zostaje rozpuszczony wcześniej, co pozwala uzyskać dużą ilość silnej piany. Wypłukanie piany z tkanin jest o wiele łatwiejsze niż wypłukanie nierozpuszczonego proszku, ponieważ piana nie zostawia zacieków, nawet na ciemnych ubraniach lub podczas prania w niskiej temperaturze.

Co to jest funkcja Aktywnej piany?

Funkcja Aktywnej piany wykorzystuje technologię EcoBubble™, aby delikatnie i skutecznie usuwać zabrudzenia z ubrań. Po wybraniu tej funkcji pralka produkuje dużą ilość piany, w której następnie namaczane są tkaniny. Wygenerowane bąbelki poprzez odpowiednią mechanikę bębna (obroty plus postój bębna) równomiernie wnikają w tkaninę rozpuszczając brud od środka. Nie ma potrzeby używania drogich odplamiaczy.

Czy opis produktu jest dla Ciebie wyczerpujący?
Nie, brakuje mi...?
Dziękujemy na cenne uwagi! :)
Dziękujemy za opinię. Bardzo się staramy :)
Masz uwagi do opisu?
Błąd w opisie
Informacje nieprzydatne
Informacje nie pasują do tego sprzętu
Inne uwagi lub szczegóły błędu

Dane techniczne

pralka Samsung AddWash WW90T654DLH

Sposób załadunku od przodu
Wymiary bez elementów wystających (GxSxW) 55 x 60 x 85 cm
Kolor  biały
Kolor drzwiczek  czarny
Programator (sterowanie) elektroniczne: pokrętło, ekran dotykowy
Wyświetlacz elektroniczny tak
Kierunek otwierania drzwiczek w lewo
Silnik inverter tak
Efektywność energetyczna   
Pojemność (maksymalny załadunek) 9 kg
Klasa energetyczna A
Zużycie prądu (100 cykli)  49 kWh = 30,38 zł rocznie
Roczne zużycie wody 9400 litrów
Zużycie prądu (cykl) 0,66 kWh
Zużycie wody (cykl) 50 litrów
Poziom hałasu (pranie/wirowanie) 53 dB / 72 dB
Maksymalna prędkość wirowania 1400 obr/min
Wilgotność resztkowa 44 %
Klasa prania A
Klasa wirowania B
Klasa poziomu hałasu wirowania  A
Programy i funkcje   
Programy prania bawełna, cichy, eco 40-60, higiena, mieszane, super szybki
Czas trwania programu "eco 40–60" (format X:YZ)  3:48
Czyszczenie bębna  tak
Regulacja prędkości wirowania skokowa
Regulacja temperatury tak
Mniej zagnieceń (łatwe prasowanie) nie
Kontrola piany tak
Automatyka wagowa tak
Automatyka prania tak
Wyświetlanie pozostałego czasu  tak
Funkcje dodatkowe  Aktywna piana, pamięć ulubionych ustawień, start/pauza, namaczanie, dodanie pary do cyklu
Dodatkowe informacje  menu w języku polskim
Zastosowane technologie  aplikacja Samsung Smart Control, bęben Samsung Swirl, dodatkowe drzwi Samsung AddWash, krótsze płukanie (dodatkowy natrysk wody) Samsung Speed Spray, pranie bąbelkowe (aktywna piana) Samsung Eco Bubble, silnik Samsung Digital Inverter
Bezpieczeństwo użytkowania   
Blokada rodzicielska (panelu sterowania) tak
Zabezpieczenie przed zalaniem  wewnętrzne
Parametry zewnętrzne   
Wymiary opakowania  55 x 60 x 85 cm
Waga z opakowaniem  70 kg
Wyposażenie   
Wyposażenie  instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, wąż dopływowy, wąż odpływowy
Instrukcja użytkownika  Pobierz   
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące, 10 lat na silnik
Przedłuż Gwarancję® do 5 lat!
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Cena: 2 000 zł - 2 499 zł
  • Marka: Samsung
  • Pojemność: duża (od 8 do 9 kg)

Ocena klientów

5 na podstawie 24 ocen
5
(24)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(0)
Najwyżej ocenione zalety:
  • pojemność
  • stabilność
100% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Super pranie
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
29-12-2020,
Dora
Potwierdzony zakup

Pranie czyste i pachnące,

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Gabaryt na szóstke
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
24-02-2021,
JoannaKB
Potwierdzony zakup

Bardzo pojemna i cicha :) polecam

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Samsung WW90T654DLH
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
30-12-2020,
XxMaroXx
Potwierdzony zakup

Pralka godna polecenia, pod względem estetycznym naprawdę jest ekstra, jedna z ładniejszych jakie są dostępne na rynku. Posiada duże możliwości jeśli chodzi o pranie, dużym atutem jest również duża ilość programów które napewno przydadzą się w jej dalszym użytkowaniu. Przede wszystkim jest łatwa w obsłudze co jest też dużym plusem bo mogą korzystać z niej młodsi jak i starsi. Funkcje Smart są również na plus jak ktoś ceni sobie wygodę, jednym słowem pralka godna polecenia, funkcja AddWash również jest przydatna zwłaszcza dla zapominalskich , można zawsze coś dorzucić w trakcie prania.

Pokaż całość
Pytania (1) Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (4) (3) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
A czy ma program wełna? Jaka ilość jest programów bo w opisie to słabo wygląda. Dziekuję
jaro zapytał 06-01-2021
Odpowiedz
Program "Wełna" jest dostępny , max wsadu przy tym programie to 2kg, czas to 53min , chyba ze z dodatkowymi opcjami wtedy ten czas się wydłuża.
XxMaroXx odpowiedział12-01-2021
Jeśli chodzi o ilość programów to "22"
XxMaroXx odpowiedział12-01-2021
Zwiń pytania
Potwierdzony zakup
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
09-01-2021,
Adran
Potwierdzony zakup

Pralka cicha, wiele programów, bardzo łatwa w użytkowaniu, program aktywnej piany sprawdza się super. Jej pojemność naprawdę duża. Addwash już kilka razy użyliśmy i naprawdę jest to pomocna opcja. #AkcjaWNajlepszymPorządku

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Ocena Pralki Samsung
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
28-12-2020,
Krystian
Potwierdzony zakup

Pralka jest bardzo pojemna ,duży i jasny bęben pięknie prezentują się przy czarnym kolorze drzwiczek .Funkcja add-wash bardzo praktyczna ,zwłaszcza dla zapominalskich 😊Ilość programów bogata ,wskaźnik czasu pracy ,wagi wsadu bardzo ułatwia użytkowanie .Dzieciom przypadła do gustu muzyczka sygnalizująca koniec czasu prania ,naprawdę bardzo umila czas spędzony przy praniu 😅Pralka jest dobrze dociążona co potwierdza brak przemieszczania ,drgań podczas prania ,wirowania na różnych programach o różnych wagach wsadu. Nam służy bez zarzutu ,wiec serdecznie polecam 😊

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Rewelacyjny sprzęt!
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
30-12-2020,
Kasia
Potwierdzony zakup

Właśnie takiej pralki szukałam :) ma bardzo pojemny bęben, jest cicha, ma naprawdę duży wybór różnych programów. Dla mnie istotny był program w miarę krótki i skuteczny (min. 40 st) i ten sprzęt właśnie taki program ma (59 min). Ubrania wyprane idealnie, pachnące. Poza tym, bardzo przydatna jest funkcja add-wash oraz połączenie pralki z aplikacją SmartThings, która daje możliwość nastawienia prania z dowolnego miejsca :) Podsumowując pralka idealna dla rodzinki (u nas 2+2), ma świetny wygląd, jest bardzo dobrze wyważona. POLECAM!!!

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (2) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Samsung WW90T654DLH
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
21-12-2020,
marrcink
Potwierdzony zakup

Pralka jest naprawdę solidna , łatwa w obsłudze. Programy jeszcze testujemy. Świeży zakup #AkcjaWNajlepszymPorządku

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (2) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Pralka Samsung
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
16-01-2021,
AniaC
Potwierdzony zakup

doskonałe pranie. Super funkcja smart control. W końcu mogę sprawdzać czas na moim smartfonie. Bardzo cicha. Polecam #akcjawnajlepszymporzadku

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Ocena Pralki Samsung WW90T654DLH
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
02-01-2021,
Dominika
Potwierdzony zakup

Polecam pralkę w 100%, naprawdę świetny zakup. Prezentuje się rewelacyjnie, jedna z ładniejszych jakie oglądałam. Posiada ogromny wybór programów, które można dodatkowo jeszcze modyfikować (czas, temperaturę, moc wirowania itp.), Ogromną zaletą jest ogromna pojemność pralki (przy małych dzieciach i ilości prania - to rewelacja w porównaniu ze starą o pojemności 6kg.). Jest bardzo łatwa w obsłudze (menu w języku polskim). Dodatkowe drzwiczki AddWash okazały się bardzo przydatne (zawsze można coś dorzucić w trakcie prania). Ogromna moc wirowania, bo aż 1400 obr./min. sprawia, że pranie jest super odwirowane i przy moim ogromnym zdziwieniu nie jest wygniecione. Polecam wszystkim zakup tej pralki. #AkcjaWNajlepszymPorządku

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (2) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Nowa pralka
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
10-01-2021,
Michał
Potwierdzony zakup

Wszystko zgodnie z opisem. Pralkę użytkujemy krótko, ale póki co sprawuje się bez zarzutów. Żona zadowolona, no i pierwszy raz w życiu sam jestem w stanie ustawił pranie :)

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
1 2 3
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie

Pytanie i odpowiedzi (3)

Powiadom o pytaniach
Czy można zmienić kierunek otwierania drzwiczek w tym modelu?
Jaki łącznik z suszarką mam dokupić do tego modelu?
Gdzie Ten model jest produkowany?
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Samsung AddWash WW90T654DLH, wpisz 1221736 w wyszukiwarce euro.com.pl.