Przejdź do opisu produktu

Pralka Samsung WW70T552DTW AddWash AI Control

pralka

Samsung
nr kat.
1223354

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Razem taniej!

Akcesoria

Opis produktu

Charakterystyka

Technologia EcoBubble

EcoBubble™

Skuteczne pranie już w 40°C oraz oszczędność energii elektrycznej.

personalizacja ustawień

Panel AI Control

Dostosowuje ustawienia na podstawie najczęściej wybieranych przez Ciebie programów.

php9Re7DF icon klasa 2021 151x151px (1)-02

Klasa energetyczna B

Urządzenie energooszczędne pozwalające ograniczyć pobór energii elektrycznej.

dodatkowe drzwi

AddWash™

Dodatkowe drzwi umożliwiają dodanie w trakcie cyklu zapomnianej odzieży.

Program z parą

Higieniczna para

Program z parą dezynfekuje ubrania, koce czy pluszowe zabawki.

Cicha praca i niezawodność

Digital Inverter

Pracuje cicho, jest trwały i posiada aż 10 lat gwarancji.

Energooszczędne, skuteczne pranie z EcoBubble™

Teraz skuteczne pranie jest już możliwe także w niskich temperaturach*. To efekt zastosowania w pralce technologii EcoBubble™, tworzącej z połączenia detergentu, wody i powietrza aktywną pianę. Wnika ona głęboko we włókna tkanin, rozpuszczając zabrudzenia. Jest przy tym wyjątkowo delikatna dla Twoich ubrań, chroni ich kolor i fakturę. Dodatkowo ta technologia zmniejsza zużycie energii elektrycznej.

* Testy wg normy IEC 60456-2010 dla wsadu 4 kg: program Pranie Super Eco (WF80F5E5U4W) vs. bawełna 40°C bez EcoBubble™ (WF0702WKU). Wyniki mogą się różnić. 

** Na podstawie raportu z testu Performance Lab przeprowadzonego przez Springboard Engineering z użyciem pasków EMPA, badającego różnice między roztworem zwykłego środka piorącego a technologią aktywnej piany bez działania mechanicznego.

Siła bąbelków EcoBubble™

skuteczne pranie już w 40 stopniach Celsjusza

Pranie w niskiej temperaturze

Aktywna piana już od początku cyklu przenika tkaniny i usuwa z nich zabrudzenia.

łagodność dla tkanin

Dodatkowa ochrona tkanin

Łagodne działanie nawet dla wymagających tkanin.

mniejsze zużycie prądu

Zwiększona energooszczędność

Pranie w 40°C to oszczędność energii elektrycznej.

Inteligentny panel AI Control

Panel AI Control sprawia, że pranie staje się prostsze i bardziej komfortowe. Dostosowuje ustawienia pralki, zapamiętując najczęściej wybierane przez Ciebie cykle. Podpowie Ci także, który program suszenia włączyć opierając się o miniony program prania. Możesz także skontrolować działanie urządzenia i wybrać opcje z dowolnego miejsca w aplikacji SmartThnigs*.

* Aplikacja SmartThings dostępna jest dla urządzeń z systemem Android oraz iOS. Wymagane podłączenie pralki z WiFi oraz posiadanie konta Samsung. 

ustawienia dopasowane do Twoich potrzeb

Personalizacja ustawień i parametrów

Wybierane przez Ciebie programy zapisywane są w pamięci urządzenia i w oparciu o nie panel AI Control sugeruje program prania i aktywację funkcji.

współpraca z suszarką Samsung

Rekomendacja cyklu suszenia na podstawie wybranego cyklu prania

Funkcja Auto Cycle Link bazując na zakończonym programie prania podpowiada optymalny cykl suszenia*.

 

* Funkcja Auto Cycle Link jest dostępna tylko wtedy, gdy pralka i suszarka posiadają funkcję AI Control i są połączone z Wi-Fi.

zdalne sterowanie SmartThings

Funkcjonalności w aplikacji SmartThings

Dzięki aplikacji SmartThings uruchomisz urządzenie na odległość. Możesz ustawić harmonogram prania oraz sprawdzić rozwiązania problemów.

Klasa energetyczna B

Urządzeniu przyznano klasę energetyczną B. Oznacza to, że zużywa mniej energii elektrycznej, a więc umożliwi Ci płacenie niższych rachunków. Takie rozwiązanie to także większa troska o środowisko naturalne.

Dodatkowe drzwi AddWash™

Dodatkowe drzwi AddWash™ to idealne rozwiązanie, gdy podczas prania przypomnisz sobie o koszuli, którą potrzebujesz na jutro*. Umożliwiają również dodanie detergentu lub ręcznie wypranej odzieży do płukania i wirowania. Będą również pomocne do łatwego wywietrzenia urządzenia po skończonym praniu.

* Przez dodatkowe drzwi AddWash™ można dodać tylko odzież, detergent lub płyn zmiękczający do tkanin. Drzwi AddWash™ można otworzyć pod warunkiem, że temperatura bębna nie przekracza 50°C.

Higienicznie czyste pranie

Uwolniona z dołu bębna para przenika przez tkaniny i rozmiękcza zabrudzenia, które są skutecznie usuwane. Nie musisz już używać Prania wstępnego. Dodatkowo program Higieniczna para likwiduje do 99,9% bakterii* oraz alergenów**.

 

* Na podstawie badań Intertek przy użyciu programu Higieniczna para. Usuwa aż do 99,9% wybranych rodzajów bakterii, w tym bakterie Staphylococcus aureus i Escherichia coli. Wyniki mogą się różnić.

** Na podstawie badań British Allergy Foundation (BAF) przy użyciu programu Higieniczna para. Usuwa alergeny pochodzące z roztoczy kurzu domowego.

Co jeszcze oferuje pralka Samsung?

Pralka Samsung WW70T552DTW zapewnia komfortowe użytkowanie. Z łatwością zadbasz o czystość jej wnętrza, dzięki dedykowanemu programowi oraz specjalnie zaprojektowanemu systemowi. Nawet jeśli na Twojej odzieży lub obrusie pojawią się trudne plamy, z funkcją Aktywnej piany ich usunięcie nie sprawi Ci kłopotów. Dodatkowo technologia Digital Inverter sprawia, że urządzenie działa cicho*, jest wydajne oraz zużywa mniej prądu od tradycyjnych silników stosowanych w innych pralkach**.

 

* Redukcja hałasu wynosi odpowiednio 5 dBA i 3 dBA dla cyklu prania i wirowania. Dane na podstawie etykiety ERP, F500 8 kg 1400 obr./min WF80F5E5P4W z silnikiem Digital Inverter i Vistula 8 kg 1400 obr./min WF1804WPC z silnikiem uniwersalnym.

** Nagrodzony certyfikatem "Nawet 23 Lata Działania" przez stowarzyszenie Association for Electrical, Electronic & Information Technologies w Niemczech (Verband Deutscher Elektrotechniker - VDE). Rzeczywista żywotność może się różnić w zależności od sposobu użytkowania.

system przepłukiwania wodą szuflady na detergent

Szuflada StayClean

Koniec z ręcznym czyszczeniem szuflady na detergenty. System przepłukiwania wodą skutecznie usuwa pozostałości po proszku oraz nieestetyczne zacieki z szuflady StayClean. Nie potrzebujesz do tego środków chemicznych.

usuwanie trudnych plam

Aktywna piana

Przywróć czystość nawet mocno zabrudzonym ubraniom. Aktywuj funkcję Aktywnej piany. Tkaniny jeszcze przed rozpoczęciem właściwego cyklu prania zostaną namoczone w aktywnej pianie. Pomoże to rozmiękczyć zabrudzenia z owoców, trawy czy tłuszczu, by skutecznie je usunąć*.

 

* Na podstawie testów (zgodnie z normą IEC60335-1 Cl.10.) dla wsadu 8 kg: pranie przy użyciu Aktywnej piany vs. Bawełna 40/60°C, Syntetyki 60°C, Jeansy 40°C bez funkcji Aktywnej piany.

bęben o pojemności 7 kilogramów

Załadunek 7 kg

Bęben ma pojemność 7 kg. Takie rozwiązanie sprawdzi się w przypadku singla lub pary. Pomoże skutecznie dbać o codzienną odzież, ręczniki czy pościel.

silnik z 10-letnią gwarancją

Digital Inverter

Silnik Digital Inverter posiada bezszczotkową konstrukcję. Umożliwia to cichą pracę i jego dłuższą żywotność. Otrzymał 10 lat gwarancji.

specjalnie wyprofilowany bęben

Bęben Diamond

W bębnie Diamond zastosowano system otworów przypominający w kształcie diamenty. Chroni to tkaniny przed zaciąganiem włókien i mechaceniem.

W opakowaniu

Instrukcja obsługi i karta gwarancyjna

Prowadnica węża

Zaślepki na otwory po śrubach

Klucz do śrub mocujących bęben

Wąż doprowadzający i odprowadzający wodę

Przód pralki Samsung WW70T552DTW

Porównaj produkty

 
porównanie pralki Samsung WW70T552DTW z innymi modelami
porównanie pralki Samsung WW80T634DLH z innymi modelami
porównanie pralki Samsung WW70TA026TE z innymi modelami
 

WW70T552DTW

WW80T634DLH

WW70TA026TE

EcoBubble™

AddWash™

-

-

AI control

-

Pranie parowe

Autodozowanie

-

-

Super Speed

-

59 min

-

Silnik Digital Inverter

Czyszczenie bębna+

-

-

Aktywna piana

Szuflada StayClean

-

SmartThings

-

Łączność Wi-Fi

-

Załadunek

7 kg

8 kg

7 kg

Obroty rpm

1200

1400

1200

Ilość programów

22

22

14

Kolor

Biały

Biały

Biały

Wyświetlacz

Basic

Good

LED

Poziom głośności

53 dB(A)

53 dB(A)

54 dB(A)

Klasa energetyczna

B

B

B

Wymiary (WxSxG) mm

600 x 850 x 550

600 x 850 x 550

600 x 850 x 550

Waga netto

67 kg

67 kg

67 kg

Warto wiedzieć

Co zrobić, by sterować pralką zdalnie?

By sterować pralką Samsung z dowolnego miejsca musisz włączyć na urządzeniu mobilnym aplikację SmartThings. Zaloguj się na swoje konto Samsung i w zakładce „Urządzenia” kliknij w znak plusa, by dodać swoje urządzenie. Możesz to zrobić także wpisując ręcznie numer pralki w zakładce „Pralka”. Zakończ proces synchronizacji, postępując według wskazówek na ekranie. Od teraz możesz w pełni korzystać z możliwości, jakie daje aplikacja SmartThings.

Czy na ubraniach pranych w pralce Samsung zostaje osad z proszku?

Pralki z technologią EcoBubble™ rozpuszczają proszek z wodą i powietrzem już na samym początku prania. Tworzą aktywną pianę, którą łatwiej wypłukać z tkanin niż nierozpuszczony proszek. Nie pozostawiają także zacieków na ciemnej odzieży lub podczas prania w niższych temperaturach.

Jak działa funkcja Aktywnej piany?

Jeśli aktywujesz funkcję Aktywnej piany, ubrania przed rozpoczęciem właściwego cyklu prania zostaną namoczone w aktywnej pianie. Specjalnie poruszający się bęben generuje powstawanie bąbelków, które wnikają głęboko w tkaniny i rozpuszczają zabrudzenia, a Ty nie musisz używać odplamiaczy.

Dane techniczne

pralka Samsung WW70T552DTW AddWash AI Control

Sposób załadunku od przodu
Wymiary bez elementów wystających (GxSxW) 55 x 60 x 85 cm
Kolor  biały
Kolor drzwiczek  biały
Programator (sterowanie) elektroniczne: pokrętło, przyciski
Wyświetlacz elektroniczny LCD
Kierunek otwierania drzwiczek w lewo
Silnik inverter tak
Efektywność energetyczna   
Pojemność (maksymalny załadunek) 7 kg
Klasa energetyczna B
Zużycie prądu (100 cykli)  52 kWh = 32,24 zł
Roczne zużycie wody 7400 litrów
Zużycie prądu (cykl) 0,52 kWh
Zużycie wody (cykl) 45 litrów
Poziom hałasu - wirowanie 72 dB
Maksymalna prędkość wirowania 1200 obr/min
Wilgotność resztkowa 53 %
Klasa prania A
Klasa wirowania B
Klasa poziomu hałasu wirowania  A
Programy i funkcje   
Programy prania bawełna, cichy, eco 40-60, higiena, mix, super szybki
Czas trwania programu "eco 40–60"  3:28
Czyszczenie bębna  tak
Opóźnienie startu pracy tak
Regulacja prędkości wirowania skokowa
Regulacja temperatury tak
Mniej zagnieceń (łatwe prasowanie) nie
Równomierne rozłożenie ładunku  tak
Kontrola piany tak
Automatyka wagowa tak
Automatyka prania tak
Funkcje dodatkowe  Aktywna piana, start/pauza z opcją dołożenia prania, zdalne sterowanie smartfonem, dodanie pary do cyklu
Dodatkowe informacje  menu w języku polskim
Zastosowane technologie  aplikacja Samsung Smart Control, dodatkowe drzwi Samsung AddWash, pranie bąbelkowe (aktywna piana) Samsung Eco Bubble, silnik Samsung Digital Inverter
Bezpieczeństwo użytkowania   
Blokada rodzicielska (panelu sterowania) tak
Inne zabezpieczenia  ochrona przed skokami napięcia
Parametry zewnętrzne   
Wymiary opakowania  65 x 66 x 89 cm
Waga z opakowaniem  70 kg
Wyposażenie   
Wyposażenie  instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, wąż dopływowy, wąż odpływowy
Instrukcja użytkownika  Pobierz
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące, 10 lat na silnik
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz
Producent   
Nazwa producenta / importera  Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Cena: 1 800 zł - 1 999 zł
  • Marka: Samsung
  • Pojemność: średnia (od 6 do 7 kg)

Ocena klientów

5 na podstawie 30 ocen
5
(30)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(0)
Najwyżej ocenione zalety:
  • jakość prania
  • pojemność
100% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Pralka
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
29-07-2021,
Mariam
Potwierdzony zakup

Fajna. Nowoczesna. Sam mierzy wsad jest dużo wyboru programów do prania, można ręcznie dodać temperatury do wybranego programu. Jestem zadowolona. Energooszczędność nie wiem więc dałam 2gwiadzdki

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Super pralka
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
02-10-2021,
solek
Potwierdzony zakup

Wiele funkcji, pojemność OK, możliwość dodawania ubrań po rozpoczęciu prania. Dobry stosunek jakości do ceny - polecam. #AkcjaŁączProduktyDlaWygody

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Pralka
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
31-08-2021,
JR
Potwierdzony zakup

Wszystko super pralka spełnia moje oczekiwania.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
pralka Samsung AddWash WW70T552DTW
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
26-09-2021,
katefb
Potwierdzony zakup

Jestem bardzo zadowolona z pralki. Chodzi bardzo cichutko. Odwirowuje fantastycznie. Do wyboru mamy różne programy, które są bardzo przydatne m in. do pościeli, ręczników, delikatnych tkanin i wiele innych. To co jest super to dobiera ilość wody do wagi prania. Zakończone pranie to muzyczka grająca. Po niej pralka się wyłącza. Trzeba uważać aby nie zapomnieć o praniu. Każda z funkcji jest bardzo przydatna. Ciekawą i bardzo przydatną opcją jest możliwość dołożenia prania w trakcie prania dzięki dodatkowym małym drzwiczkom. Bardzo dobre rozwiązanie dla zapominalskich. Dziecko również jest zachwycone😊

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Nowa pralka
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
02-11-2021,
Katefb
Potwierdzony zakup

Sprzęt pierwszej jakości. Sprawnie pierze. Dużo przydatnych funkcji. Dziecko było zaskoczone tym jak cicho pracuje i nie wychodzi z wnęki :). Dodatkowe drzwiczki są super opcją dla zapominalskich. #akcjalaczproduktydlawygody

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Pralka Samsung WW70T552DTW AddWash AI Control
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
25-09-2021,
Ewelina
Potwierdzony zakup

Jestem zadowolona z użytkowania pralki. Przede wszystkim jest tak cicha,że nie słychać w ogóle prania. Jej wygląd sprawia, że lazienka staje się bardziej nowoczesna. Funkcja dodatkowych drzwiczk jest po prostu genialna 🙂#akcjalaczproduktydlawygody

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Super
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
28-09-2021,
Rex
Potwierdzony zakup

Pralkę została zakupiona 12.09, dostarczona 21.09. Jeszcze nie korzystaliśmy z niej. Ale przez opinie przyjaciół postanowiliśmy ja zakupić. Kupiliśmy jeszcze inny sprzęt samsunga będziemy testować za jakiś czas. #akcjalaczproduktydlawygody

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Pralka Samsung AddWash
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
10-10-2021,
tomo89pl
Potwierdzony zakup

Bardzo polecam pralkę firmy Samsung. Do tej pory korzystałem z produktów konkurencji - natomiast po wymianie na nowy zestaw (pralka i suszarka) z technologia AI Control i aplikacją mobilną nie wróciłbym do starego zestawu. Pralka wysokiej jakości, działa rewelacyjnie i jest energooszczędna. Posiada ciekawą opcje AddWash i super wygląda. Polecam. #AkcjaLaczProduktyDlaWygody

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Gorąco polecam
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
26-09-2021,
Kondziołek
Potwierdzony zakup

Pralką cichutka, ku mojemu zaskoczniu obsługa intuicyjna i nawet facet daje radę :D powiadomienia on line super sprawa :) gorąco polecam :) cicha i nie gniecie... ad wash - super sprawa:) polecam w 100%

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Gorąco polecam
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
27-10-2021,
Kondziołek
Potwierdzony zakup

#akcjalaczproduktydlawygody dlugo wybieralismy pralke ale wygrała marka której zaufalismy dawno temu.Pralką cichutka, ku mojemu zaskoczniu obsługa intuicyjna i nawet facet daje radę :D ilośc programów oraz powiadomienia on line super sprawa :) bardzo czytelny wyswietlacz który pomaga w obsludze - gorąco polecam :) zakonczenie prania oznajmia mila musyczka i tylko to slychac, cena bardzo adekwatna do jakościa do tego nie gniecie... ad wash - super sprawa:) polecam w 100%

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
1 2 3
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie

Pytania i odpowiedzi

Możesz pomóc innym użytkownikom zadając pytanie dotyczące Samsung WW70T552DTW AddWash AI Control

Powiadom mnie o pytaniach jeśli się pojawią

Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Samsung WW70T552DTW AddWash AI Control, wpisz 1223354 w wyszukiwarce euro.com.pl.