Przejdź do opisu produktu

Toshiba GR-RF532WE-PMJ

lodówka

Toshiba
nr kat.
1217209

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Promocja

Razem taniej!

Opis produktu

TOSHIBA GR-RF532WE

Lodówka French Door Toshiba

 • Pojemność 500 l (chłodziarka:335 l, zamrażalnik:165 l)

   

 • wys 1898mm x szer 833mm x gł 685mm

   

 • klasa A++

   

 • kolor: morandi grey

   

 • Lodówka No Frost

   

Chłodziarko zamrażarka Toshiba GR-RF532WE

Dual Inverter

Ciesz się efektywną pracą lodówki i jednocześnie obniż rachunki za prąd! Dzięki technologii Dual Inwerter zużywasz nawet o 20% energii. A dodatkowo masz gwarancję cichej i długiej pracy urządzenia.

Dual radar sensor

Równomierne schłodzenie lodówki o tak dużej pojemności to nie lada wyzwanie. Ale nasz czujnik automatycznie wyłapuje wewnętrzne różnice temperatur i je reguluje – bez Twojego udziału.

1+3 mode

Lodówka modułowa? Oczywiście! Dzięki systemowi 1+3 Mode możesz wybrać, jaką funkcję będą pełniły poszczególne części Twojej lodówki – mogą być lodówką, zamrażarką lub pozostać wyłączone.

18 przegródek

532 l pojemności cieszą i… przerażają. Jak zachować porządek w tak pojemnej lodówce? Po prostu korzystaj z 18 specjalnie wydzielonych stref, które pomogą Ci w pełni korzystać z całej przestrzeni. Na wszystko znajdzie się odpowiednie miejsce.

Zastosowane technologie

3 Cycle

Dzięki dwóm niezależnym systemom chłodzenia i trzem niezależnym cyrkulacjom powietrza Twoje jedzenie jest zawsze idealnie schłodzone i świeże!

Humidity Control

Jak wiesz, zimne powietrze wysusza, a to nie sprzyja np. warzywom i owocom. Dlatego w szufladach jest osobno regulowana wilgotność – tak, abyś dłużej cieszył się pysznym jedzeniem.

Plasma Pure

Działanie antybakteryjne w Twojej lodówce! System wytwarza jony i elektrony. Ich działanie zabija bakterie, neutralizuje zapachy i oczyszczają powietrze. Dzięki temu jedzenie dłużej jest w nienaruszonym stanie.

Funcje lodówki GR-RF532WE

3 CYCLE & Dual cooling

 

Idealne schłodzenie i pełna kontrola nad brzydkimi zapachami – właśnie to zyskujesz z naszą lodówką. Niezależnie od tego, co akurat przechowujesz w lodówce, ważne jest, żeby panowała w niej odpowiednia, stabilna temperatura. Gwarantują Ci to 3 niezależne cyrkulacje powietrza. A dodatkowe 2 niezależne systemy chłodzenia odpowiadają za usunięcie brzydkich zapachów, zwiększenie efektywności chłodzenia i utrzymanie wysokiej retencji wilgoci!

Dual Inverter

 

Podwójna moc ma znaczenie! Dlatego połączyliśmy wentylator ze sprężarką. Zapewnia to stabilną pracę Twojej lodówki oraz optymalne chłodzenie. Dodatkowo silnik inwerterowy – poza trwałością – gwarantuje cichą pracę i pozwala oszczędzić nawet 20% energii. To wszystko z kolei przekłada się na dłuższy czas użytkowania urządzenia, bez awarii i bez problemów.

Dual RADAR SENSORS

 

Zdarza Ci się włożyć do lodówki jeszcze lekko ciepłe danie? Między innymi właśnie na takie okazje w lodówkach Toshiba jest zainstalowany system Dual Radar Sensors. Czujniki automatycznie rozpoznają różnice temperatur wewnątrz urządzenia i dostosowują działanie do zmiany warunków. Dzięki temu w Twojej lodówce zawsze panuje stabilna i optymalna temperatura.

40l komora z regulowaną temperaturą

 

Trzy stopnie zmiany temperatury: miękkie zamrażanie, zero stopni, owoce i warzywa. Można dokładnie regulować temperaturę w zakresie od - 2 ℃ do 3 ℃ wedle potrzeb

Humidity Control

 

Koniec w wysuszonymi i niesmacznymi warzywami oraz owocami. Teraz możesz wybierać między 3 poziomami wilgotności w specjalnej szufladzie (wysoka, średnia i niska). Każda żywność wymaga innych warunków przechowywania i chłodzenia, a Ty możesz to ustawiać indywidualnie w zależności od aktualnej zawartości Twojej lodówki.

Plasma Pure

 

Zdarza się, że pewne produkty leżą w lodówce nieco dłużej niż powinny. Takie warunki sprzyjają pojawianiu się bakterii czy brzydkich zapachów. Ale nie z technologią Plasma Pure! Jej działanie jest bardzo proste i polega na wytwarzaniu jonów dodatnich oraz ujemnych, które zabijają wspomniane bakterie, neutralizują zapachy i regularnie oczyszczają schłodzone powietrze. To gwarancja dłuższej świeżości przechowywanych w lodówce produktów.

1+3 mode

 

Jak zwykle przed urlopem opróżniasz lodówkę, żeby nic się nie zmarnowało. Ale co z zamrażalnikiem? Czy naprawdę musisz zostawić włączone całe urządzenie? Oczywiście, że nie! Z lodówką Toshiba samodzielnie regulujesz sposób jej działania. Na przykład wszystkie dostępne komory lodówki mogą działać jak lodówka albo tradycyjnie z dolnej części możesz zrobić zamrażalnik. Albo – na przykład na czas wyjazdu – możesz wyłączyć część chłodzącą, a zostawić jedynie pracujący zamrażalnik. Dbanie o oszczędzanie i środowisko jest bardzo proste!

Alloy Cooling™

 

Wiemy, że dla żywności przechowywanej w lodówce temperatura ma znaczenie. A przede wszystkim system schładzania ma znaczenie. Szybkie i stabilne obniżanie temperatury niesie za sobą wiele korzyści, dlatego jest tak ważne. Właśnie dlatego w lodówce Toshiba jest system chłodzenia 360°, który w krótszym czasie obniża temperaturę i jednocześnie równomiernie chodzi całą komorę.

Szuflady na prowadnicach

 

Szuflady, które są wygodne w użyciu i nie wypadają, gdy wysuniesz je zbyt mocno? Te na prowadnicach właśnie tak działają i otwierają się zawsze w 100%. Zyskujesz w ten sposób łatwy dostęp do żywności. Szuflady na prowadnicach są też dość solidną konstrukcją, która wytrzyma nacisk nawet 55 kg!

Środkowa szuflada

Pojemna, komfortowa i solidnie wykonana! Schłodzisz w niej ulubione trunki albo przechowasz żywność – w zależności od potrzeb. Szuflada wytrzyma nacisk aż 55 kg.

Ciepło ucieka dołem

W małych kuchniach trudno zachować 10 cm odstępu od ściany. Dlatego naszą lodówkę bez problemu możesz ustawić przy samej ścianie, ponieważ ciepło ucieka dołem – nie tyłem.

Bezpieczne szklane półki

Szklane półki to piękne wnętrze Twojej lodówki. Ale przede wszystkim to duża funkcjonalność, ponieważ wytrzymują one nacisk nawet 150 kg!

Ciekawostka

W tej lodówce ciepło ucieka dołem: możesz ja wpasować idealnie na styk bez obaw, że po bokach będą przylegać inne meble

Certyfikaty

 

 

 

 

 

 

 

 

TOSHIBA – JAPOŃSKA JAKOŚĆ I DESIGN

FAQ
Co jeszcze chcesz
wiedzieć

 • Jak optymalnie ustawiać temperaturę w Convert Zone?

  W komorze tej reguluje się temperaturę od -18°C do 7°C, w zależności od konkretnych wymagań różnych produktów spożywczych. Przy ustawianiu zakresu temperatur od 0°C do 7°C, staje się ona komorą chłodzenia. Przy ustawieniu temperatury na 0°C, czas przechowywania żywności będzie dłuższy, w sam raz do przechowywania świeżej żywności do spożycia w niedługim terminie. Przy ustawianiu zakresu temperatur pomiędzy -3°C i -7°C można dłużej przechowywać świeże ryby i mięso bez konieczności zamrażania a dodatkowo produkty będą się łatwo kroić. Przy ustawianiu temperatury na -18°C, można przechowywać żywność wymagającą długotrwałego mrożenia, dzięki czemu komora staje się miejscem do przechowywania zamrożonej żywności.

 • Czy można używać przedłużacza lub nieuziemionych przejściówek do podłączenia lodówki?

  Nigdy nie należy używać przedłużacza lub nieuziemionych (dwuzłączkowych) przejściówek.

 • Czy od razu po transporcie można podłączyć lodówkę?

  Przed pierwszym uruchomieniem należy utrzymać lodówkę w stabilnej pozycji przez pół godziny przed podłączeniem jej do źródła zasilania. Po uruchomieniu lodówki, przed umieszczeniem jakiejkolwiek świeżej lub zamrożonej żywności lodówka powinna pracować przez 2-3 godziny lub przez ponad 4 godziny w lecie, gdy temperatura otoczenia jest wysoka.

 • Jakie jest dozwolone nachylenie podczas transportu lodówki?

  Nachylenie podczas przemieszczania nie może przekraczać 45°.

 • Jakie należy zachwoać odstępy od ściany?

  Lodówki, w których ciepło ucieka od dołu mogą być umieszczone przy ścianie w odległości mniejszej niż 10 cm. Dla modeli, w których ciepło ucieka bokiem, górna przestrzeń nad lodówką powinna być większa niż 30 cm, a urządzenie powinno być umieszczona przy ścianie w odległości większej niż 10 cm, aby ułatwić odprowadzanie ciepła

#DetailsMatter

Dane techniczne

lodówka Toshiba GR-RF532WE-PMJ

Wymiary bez elementów wystających (WxSxG) 189,9 x 83,3 x 68,5 cm
Kolor  grafitowy
Kolor / wykończenie frontu  grafitowa stal
Kolor / wykończenie boków  grafitowa stal
Położenie zamrażarki na dole
Bezszronowa (No Frost) pełny No Frost
Sterowanie elektroniczne
Wyświetlacz  LED
Kompresor inverter  tak
Liczba termostatów 2
Liczba agregatów 1
Klasa klimatyczna N, T, ST
Czas utrzymania temperatury w przypadku braku zasilania 13 godzin
Efektywność energetyczna   
Klasa energetyczna A++
Roczne zużycie energii 333 kWh = 203,13 zł rocznie
Pojemność użytkowa chłodziarki 335 litrów
Pojemność użytkowa zamrażarki 165 litrów
Poziom hałasu 42 dB
Funkcje   
Dystrybutor wody nie
Wymuszona cyrkulacja powietrza tak
Dodatkowe informacje  szuflada z niezależną regulacją temperatury, oświetlenie ledowe
Zastosowane technologie  chłodzenie 360° Toshiba Alloy Cooling
Chłodziarka   
Sposób odszraniania (rozmrażania) chłodziarki No Frost
Liczba półek  3
Komora świeżości tak
Szybkie chłodzenie tak
Wyposażenie  3 półki szklane, 1 szuflada z niezależną regulacją temperatury, 6 półek w drzwiach, 2 szuflady na warzywa i owoce
Zamrażarka   
Sposób odszraniania (rozmrażania) zamrażarki No Frost
Liczba pojemników  2
Szybkie zamrażanie tak
Zdolność zamrażania 15 kg/24h
Klasa zamrażarki ****
Wyposażenie  2 szuflady
Bezpieczeństwo użytkowania   
Bezpieczeństwo użytkowania powłoka antybakteryjna, blokada panelu sterowania
Parametry zewnętrzne   
Wymiary opakowania  74 x 88 x 200 cm
Waga z opakowaniem  147 kg
Wyposażenie   
Wyposażenie  instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Przedłuż Gwarancję® do 5 lat!
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Union Distribution s.r.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
 • Cena: 4 000 zł - 5 999 zł
 • Marka: Toshiba
 • Kolor: czarny

Ocena klientów

4,5 na podstawie 2 ocen
5
(1)
4
(1)
3
(0)
2
(0)
1
(0)
Najwyżej ocenione zalety:
 • wygląd
 • bezawaryjność
100% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Ladna super lodowka
wygląd:
bezawaryjność:
utrzymanie temperatury:
głośność pracy:
energooszczędność:
rozplanowanie półek:
21-09-2020,
Macius

Bardzo ladna, duza lodówka. Fajnie, ze wyłączyc cześć lodówki jak sie wyjezdża.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Polecam!
wygląd:
bezawaryjność:
utrzymanie temperatury:
głośność pracy:
energooszczędność:
rozplanowanie półek:
01-10-2020,
Malwina

Wysoka klasa energetyczna, no frost .Lodówka jest bradzo dobrze, solidnie wykonana oraz bardzo pojemna. Polecam!

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie

Pytanie i odpowiedzi (1)

Powiadom o pytaniach
Czy wystarczy otworzyć drzwi pod kątem 90 stopni, żeby można było wysunąć do końca szuflady w chłodziarce?
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Toshiba GR-RF532WE-PMJ, wpisz 1217209 w wyszukiwarce euro.com.pl.

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów