Przejdź do opisu produktu

Samsung RB34K6032SS

lodówka

Samsung
nr kat.
1095213

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Opis produktu

Samsung Rb34k6032ss Kv 1920px
 
 

wybrane cechy

 
 
 
 
Samsung Space Max™

Space Max™

Wysoce wydajny system izolacji sprawia, że ścianki urządzenia są cieńsze. Na żywność i napoje przypada większa przestrzeń.

Samsung All Around Cooling

All Around Cooling

Chłodne powietrze dociera do każdego zakamarka lodówki. Wydmuchiwane jest przez liczne otwory znajdujące się na poziomie każdej półki.

 
Samsung Pełny No Frost

Pełny No Frost

Technologia eliminuje tworzenie się szronu i lodu wewnątrz lodówki, dzięki czemu żywność pozostaje dłużej świeża i zachowuje więcej wartości odżywczych.

 
 
Samsung Power Freeze i Power Cool

Power Freeze i Power Cool

Funkcja Power Freeze aktywuje szybkie zamrażanie, a Power Cool jest odpowiedzialna za intensywne chłodzenie.

 
Samsung Silnik Digital Inverter

Silnik Digital Inverter

Wydajna praca kompresora pozwala obniżyć opłaty za prąd, a żywotność lodówki jest znacznie wydłużona.

Samsung Szuflada Fresh Zone

Szuflada Fresh Zone

Zapewnia optymalne warunki do przechowywania mięsa i ryb. Produkty zachowują świeżość, smak i strukturę.

 
 
 

Nowoczesne i ponadczasowe wzornictwo

 
 
 
Samsung Rb34k6032ss 1920px
 
 

Lodówka Samsung RB34K6032SS to nowoczesna, a zarazem prosta i minimalistyczna konstrukcja pasująca niemal do każdego wnętrza.
W lodówce połączono funkcjonalność użytkowania z eleganckim designem, dzięki zastosowanym w niej nowym rozwiązaniom oraz wykończeniu w kolorze Inox. Dodatkowo dla Twojej wygody lodówka posiada delikatne niebieskie podświetlenie LED, które podkreśla jej charakter i niepowtarzalny styl.

 
 
 
 
Samsung Schowany uchwyt. Wygodne otwieranie

Schowany uchwyt. Wygodne otwieranie

Uchwyty zostały ukryte w drzwiach, po to by lodówka wyglądała estetycznie oraz idealnie wkomponowała się w kuchenną zabudowę. Takie rozwiązanie jest bardzo wygodne i praktyczne.

 
Samsung Szkło hartowane. Wytrzymałe półki

Szkło hartowane. Wytrzymałe półki

W lodówce zastosowano półki z hartowanego szkła. Dzięki tak zabezpieczonej powierzchni, półki są wytrzymałe na duże obciążenia, odporne na zarysowania i bardzo łatwo jest je wyczyścić. W razie potrzeby i dla większej wygody półki można wyjąć i szybko umyć pod bieżącą wodą.

 
Samsung Oświetlenie LED. Jasne wnętrze lodówki

Oświetlenie LED. Jasne wnętrze lodówki

Pobierające mniej prądu oświetlenie LED, daje jednocześnie więcej światła niż tradycyjne żarówki. Dzięki zastosowaniu takiego oświetlenia zużywana jest mniejsza ilość energii, co przekłada się na niższe rachunki.

 
Samsung Licowane drzwi. Zwiększony zakres otwarcia

Licowane drzwi. Zwiększony zakres otwarcia

W lodówce Samsung RB34K6032SS zwiększył się zakres otwarcia drzwi, który ułatwia ich otwieranie. Nawet, gdy lodówka stoi bezpośrednio przy ścianie.

 
Samsung Schowany uchwyt. Wygodne otwieranieSamsung Schowany uchwyt. Wygodne otwieranieSamsung Schowany uchwyt. Wygodne otwieranie
 
 
 

Większa pojemność, dzięki cieńszym ściankom lodówki

 
 
 
Samsung Wieksza Pojemnosc Lodowka Space Max 406
 
 

Technologia Space Max™ umożliwiła pogłębienie i poszerzenie przestrzeni użytkowej chłodziarko-zamrażarki. Wyjątkowy i wysoce wydajny system izolacji sprawił, że ścianki urządzenia stały się cieńsze i wewnątrz do dyspozycji mamy większą pojemność. W tak zaprojektowanej lodówce zmieścisz więcej mimo tego, że parametry zewnętrzne się nie zmieniły.

 
 
 
Samsung Pojemniki w drzwiach. Łatwa, samodzielna regulacjaSamsung Pojemniki w drzwiach. Łatwa, samodzielna regulacjaSamsung Pojemniki w drzwiach. Łatwa, samodzielna regulacja

Pojemniki w drzwiach. Łatwa, samodzielna regulacja

 

Przechowywanie nigdy nie było tak łatwe! Umieść sześć pojemników w drzwiach lodówki tak, by swobodnie przechowywać produkty o różnej wielkości. Wykorzystaj miejsce w drzwiach, zwalniając tym samym miejsce na półkach.

 
Samsung Szuflada Fresh Zone. Idealne warunki przechowywaniaSamsung Szuflada Fresh Zone. Idealne warunki przechowywaniaSamsung Szuflada Fresh Zone. Idealne warunki przechowywania

Szuflada Fresh Zone. Idealne warunki przechowywania

 

Specjalnie zaprojektowana szuflada Fresh Zone, zapewnia idealne warunki do przechowywania mięsa i ryb. Zachowuje właściwą temperaturę, która pomaga utrzymać dłużej świeżość i smak produktów oraz ich wartości odżywcze.

 
Samsung Wygodne rozwiązanie. Pojemne szufladySamsung Wygodne rozwiązanie. Pojemne szufladySamsung Wygodne rozwiązanie. Pojemne szuflady

Wygodne rozwiązanie. Pojemne szuflady

 

Większe i bardziej praktyczne szuflady w zamrażalniku! Zapewniają optymalną przestrzeń do przechowywania żywności przeznaczonej do mrożenia. Szuflady wysuwają się do samego końca, dzięki czemu dostęp do przechowywanych produktów jest prosty i wygodny.

 
Samsung Półka na butelki. Wszystko na swoim miejscuSamsung Półka na butelki. Wszystko na swoim miejscuSamsung Półka na butelki. Wszystko na swoim miejscu

Półka na butelki. Wszystko na swoim miejscu

 

System organizacji przestrzeni wewnątrz lodówek Samsung to rozmaite rozwiązania dające Ci łatwy dostęp do przechowywanych pokarmów i napojów. Metalowa, specjalnie wyprofilowana półka na wino, to idealne miejsce do zagospodarowania swoich ulubionych napojów butelkowanych.

 
 
 

Technologie Samsung

 
 
 
Samsung Lodowka Technologie RB34K6032SS
 
 
Samsung Chłodne powietrze w każdym zakamarku lodówki! All-Around CoolingSamsung Chłodne powietrze w każdym zakamarku lodówki! All-Around CoolingSamsung Chłodne powietrze w każdym zakamarku lodówki! All-Around Cooling

Chłodne powietrze w każdym zakamarku lodówki! All-Around Cooling

System All-Around Cooling równomiernie rozprowadza chłodne powietrze po całej powierzchni lodówki. Jest ono wydmuchiwane przez liczne otwory, znajdujące się na poziomie wszystkich półek. Dzięki temu utrzymywana jest stała temperatura, a żywność dłużej zachowuje świeżość i smak.

 
Samsung Skuteczne chłodzenie bez szronu i lodu. Pełny No FrostSamsung Skuteczne chłodzenie bez szronu i lodu. Pełny No FrostSamsung Skuteczne chłodzenie bez szronu i lodu. Pełny No Frost

Skuteczne chłodzenie bez szronu i lodu. Pełny No Frost

 

Przechowywane produkty na długo zachowują świeżość i walory odżywcze, pyszny smak i swój naturalny kolor, a brak osadzającego się szronu zapewnia więcej przestrzeni. Technologia No Frost to nie tylko smak i zdrowie, ale również wygoda, gdyż pozwala raz na zawsze pożegnać się z nieprzyjemnym obowiązkiem rozmrażania lodówki!

 
Samsung Power Freeze. Szybkie zamrażanie produktówSamsung Power Freeze. Szybkie zamrażanie produktówSamsung Power Freeze. Szybkie zamrażanie produktów

Power Freeze. Szybkie zamrażanie produktów


 

Wciśnij przycisk Power Freeze i przytrzymaj go przez 3 sekundy, by aktywować intensywne zamrażanie. Funkcja ułatwia i przyspiesza zamrażanie dużej ilości żywności. Jest aktywna przez 50 godzin i przez ten czas w zamrażalniku będzie się utrzymywać minimalna temperatura.

 
Samsung Power Cool. Szybkie chłodzenie produktówSamsung Power Cool. Szybkie chłodzenie produktówSamsung Power Cool. Szybkie chłodzenie produktów

Power Cool. Szybkie chłodzenie produktów


 

Niespodziewani goście, a Ty nie masz schłodzonego Waszego ulubionego wina? Żaden problem. Power Cool odpowiada za szybkie chłodzenie produktów w chłodziarce. Sposób jego aktywacji jest tak samo prosty, jak w przypadku Power Freeze. 3 sekundy i gotowe!

 
 
 

Niezawodna i ekonomiczna lodówka na lata

 
 
 
Samsung Kompresor Digital Inverter. 10 lat gwarancjiSamsung Kompresor Digital Inverter. 10 lat gwarancjiSamsung Kompresor Digital Inverter. 10 lat gwarancji

Kompresor Digital Inverter. 10 lat gwarancji

 

Niezawodny z 10-letnią gwarancją kompresor Digital Inverter to "serce" lodówki. Jest on wytrzymały, działa cicho (hałas na poziomie 38 dBA) i wydajnie. Częste otwieranie drzwi lodówki czy reakcja na ciepłą żywność mogą powodować zmiany temperatury. Wówczas kompresor dostarcza więcej zimnego powietrza. Kiedy osiągnie optymalną temperaturę, utrzymuje jej stały poziom. Digital Inverter pozwala obniżyć zużycie energii, wynikającą ze zmniejszonego tarcia wewnętrznego (bezszczotkowa budowa) oraz regulowanej prędkości pracy (7 stopni).

 
Samsung Tryb wakacyjny. Jeszcze więcej oszczędnościSamsung Tryb wakacyjny. Jeszcze więcej oszczędnościSamsung Tryb wakacyjny. Jeszcze więcej oszczędności

Tryb wakacyjny. Jeszcze więcej oszczędności

 

Jeśli planujesz dłuższy wyjazd warto skorzystać z funkcji, która uruchomi w lodówce tryb ekonomicznego zużycia energii. Jednocześnie utrzymana zostanie normalna praca zamrażalnika, tak aby przechowywane w nim produkty nie uległy rozmrożeniu. Inteligentny tryb wakacyjny zachowuje w części chłodzącej temperaturę na poziomie 12°C. W ten sposób eliminujemy możliwość pojawienia się w lodówce nieprzyjemnego zapachu. Należy pamiętać by przed włączeniem trybu wakacyjnego całkowicie opróżnić chłodziarkę.

 
 
 

rzut techniczny

 
 
 
Samsung Rysunek Techniczny
  • A Szerokość: 600 mm
  • B Głębokość: 664 mm
  • C Wysokość: 1917 mm
 
 
 

w opakowaniu

 
 
 
Samsung Lodowka W Opakowaiu 406 1920
 
 

podsumowanie

 
 
 
 
Technolo­gia
 
Samsung No Frost
Pełny No Frost
Tak
 
 
 
Samsung Fridge Icon9
All Around Cooling
Tak
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
Cechy chłodziarki
 
Samsung Fridge Icon27
Ilość półek
3
 
 
 
Samsung Fridge Icon16
Szuflada Fresh Zone
1
 
 
 
Samsung Fridge Icon24
Oświetlenie LED
Tak
 
 
 
 
 
 
 
Samsung Fridge Icon18
Półka na nabiał
Tak
 
 
 
Samsung Fridge Icon19
Pojemnik na jajka
Tak
 
 
 
Samsung Lodowka Ico 1
Pojemnik na warzywa
Tak
 
 
 
 
 
 
 
Samsung Fridge Icon20
Pojemniki na drzwiach
6
 
 
 
Samsung Fridge Icon21
Półki z hartowanego szkła
Tak
 
 
 
Półka na wino
Tak
 
 
 
 
 
Cechy zamrażal­nika
 
Samsung Fridge Icon25
Kostkarka
Taca na lód
 
 
 
Samsung Fridge Icon26
Szuflady
3
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
Cechy zewnętrzne
 
Samsung Fridge Icon30
Wyświet­lacz
Zewnęt­rzny
 
 
 
Samsung Fridge Icon33
Alarm otwartych drzwi
Tak
 
 
 
Samsung Ikonki Podsumowanie Lodowka Uchwyt Raczka
Rączka
Podchwyt
 
 
 
 
 
 
 
Samsung Fridge Icon5
Kolor
Inox
 
 
 
Samsung Fridge Icon6
Możliwość przekładania drzwi
Tak
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
dodatkowe funkcje
 
Samsung No Frost
Power Freeze
Tak
 
 
 
Samsung Lodowki Power Cool
Power Cool
Tak
 
 
 
Tryb wakacyjny
Tak
 
 
 
 
 
parametry
 
Samsung No Frost
Klasa energety­czna
A++
 
 
 
Samsung Fridge Icon9
Zużycie energii (roczne)
253 kWh
 
 
 
Samsung Halas
Poziom hałasu
38 dBA
 
 
 
 
 
 
 
Samsung Waga
Waga
71 kg
 
 
 
Samsung Fridge Icon9
Pojem­ność chłodzia­rki
246 l
 
 
 
Samsung Pojemnosc
Pojem­ność zamrażal­nika
98 l
 
 
 
 
 
 

Warto wiedzieć

 
 
 

Czy chłodziarko-zamrażarkę można położyć na jej tylną ścianę podczas zmiany kierunku otwarcia drzwi?
Chłodziarko-zamrażarki nie wolno kłaść na jej tylną ścianę. Podczas zmiany kierunku otwierania drzwi konieczne jest podniesienie przedniej części lodówki w celu wykręcenia dolnego zawiasu z mocowaniem przedniej nóżki. Maksymalny kąt o jaki można podnieść przednią część obudowy (odchylić urządzenie do tyłu) wynosi 45 stopni.

 

Oświetlenie LED - jakie są jego zalety?
Wysoko wydajne oświetlenie LED zajmuje mniej miejsca, nie emituje ciepła i jest dużo bardziej ekologiczne niż standardowe. Rozświetla każdy kąt lodówki jasnym światłem, abyś mógł zobaczyć więcej i z łatwością znaleźć potrzebne produkty.

 

Tryb wakacyjny - przydatna funkcja
Tryb wakacyjny jest funkcją, która pozwoli zaoszczędzić energię w sytuacji, gdy przez dłuższy czas nie będziemy korzystali z części chłodzącej. W przypadku gdy nie chcemy korzystać z chłodziarki a jedynie z zamrażarki (np. podczas dłuższych wyjazdów), możemy urządzenie przełączyć właśnie w tryb wakacyjny.

 

Jakimi normami kieruje się Samsung na rynku europejskim?
Samsung łączy wyśrubowane wymagania europejskich norm jakości z innowacyjnością i nowatorstwem koreańskich założycieli. Ośrodki badawcze w Europie - w tym w Polsce - wciąż opracowują nowe rozwiązania. Bazują one na europejskiej tradycji solidności wykonania i dbałości o elementy oraz nowoczesnej technologii i designie. Wszystkie produkty Samsung powstają w atmosferze szacunku do Klienta oraz solidnej, fachowej pracy, której towarzyszy idea tworzenia rzeczy pięknych.

 
 

Dane techniczne

lodówka Samsung RB34K6032SS

Wymiary bez elementów wystających (WxSxG) 191,7 x 60 x 66,4 cm
Kolor  stal nierdzewna + srebrny-malowany
Kolor / wykończenie frontu  srebrny - stal nierdzewna inox
Kolor / wykończenie boków  srebrny
Położenie zamrażarki na dole
Bezszronowa (No Frost) pełny No Frost
Sterowanie elektroniczne
Wyświetlacz  LCD
Zmiana kierunku otwierania drzwi tak
Liczba termostatów 2
Liczba agregatów 1
Klasa klimatyczna N, SN, T, ST
Czas utrzymania temperatury w przypadku braku zasilania 16 godzin
Efektywność energetyczna   
Klasa energetyczna A++
Roczne zużycie energii 253 kWh = 154,33 zł rocznie
Pojemność użytkowa chłodziarki 246 litrów
Pojemność użytkowa zamrażarki 98 litrów
Poziom hałasu 38 dB
Funkcje   
Dodatkowe informacje  oświetlenie ledowe
Zastosowane technologie  kompresor Samsung Digital Inverter
Chłodziarka   
Sposób odszraniania (rozmrażania) chłodziarki No Frost
Komora świeżości tak
Szybkie chłodzenie tak
Wyposażenie  3 półki szklane, 1 półka na butelki, 1 szuflada świeżości, pojemnik na jajka, 6 półek w drzwiach, 1 szuflada na warzywa i owoce
Zastosowane technologie - chłodziarka  równomierne chłodzenie Samsung All Around Cooling
Zamrażarka   
Sposób odszraniania (rozmrażania) zamrażarki No Frost
Szybkie zamrażanie tak
Zdolność zamrażania 12 kg/24h
Klasa zamrażarki ****
Wyposażenie  3 szuflady
Bezpieczeństwo użytkowania   
Bezpieczeństwo użytkowania alarm (wskaźnik) niedomkniętych drzwi
Parametry zewnętrzne   
Wymiary opakowania  72 x 64 x 198 cm
Waga z opakowaniem  73 kg
Wyposażenie   
Wyposażenie  instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna
Instrukcja użytkownika  Pobierz   
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Przedłuż Gwarancję® do 5 lat!
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Cena: 1 800 zł - 1 999 zł
  • Marka: Samsung
  • Kolor: srebrny/szary

Ocena klientów

5 na podstawie 156 ocen
5
(135)
4
(18)
3
(2)
2
(1)
1
(0)
Najwyżej ocenione zalety:
  • wygląd
  • utrzymanie temperatury
99% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Dobra lodówka w swojej kategorii cenowej
wygląd:
bezawaryjność:
utrzymanie temperatury:
głośność pracy:
energooszczędność:
rozplanowanie półek:
22-07-2020,
Rafał
Potwierdzony zakup

Faktycznie mogła by chodzić trochę ciszej jednak u mnie w domu nikomu to nie przeszkadza. Brak awarii. Trzyma temperaturę. Przy kilku godzinnych awariach prądu spadki temperatury o jakieś 3-5 stopni.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Samsung to dobra marka
wygląd:
bezawaryjność:
utrzymanie temperatury:
głośność pracy:
energooszczędność:
rozplanowanie półek:
14-09-2020,
asb
Potwierdzony zakup

Poprzednio miałam Samsunga więc pozostałam wierna marca. Uważam , że lodówka bardzo dobrej klasy.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Nie jest idealna
wygląd:
bezawaryjność:
utrzymanie temperatury:
głośność pracy:
energooszczędność:
rozplanowanie półek:
16-07-2020,
forester
Potwierdzony zakup

Zalety: wygląd, utrzymanie temperatury, cicha (nie rozumiem krytyki tego parametru), samozamykanie się drzwi uważam za zaletę (drzwi trzeba jednak lekko przytrzymać aby nie trzasnęły). Wady: brak możliwości zmiany rozmieszczenia półek, zbyt mała pólka na jajka (duże jaja kurze nie mieszczą się na stojąco, a leżąc przetaczają się podczas otwierania i zamykanie drzwi), miejsca na butelki w leżaku są zbyt blisko siebie (jest 5 miejsc na butelki, ale mieszczą się tylko 2 butelki 1,5l), a sam leżak zbyt blisko półki powyżej (można jedynie pomarzyć o zmieszczeniu na nim butelki 2,5l)

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Lodówka marzeń?
wygląd:
bezawaryjność:
utrzymanie temperatury:
głośność pracy:
energooszczędność:
rozplanowanie półek:
28-07-2020,
Agnieszka
Potwierdzony zakup

Wybrałam tę lodówkę po wysłuchaniu opinii kilku znajomych, którzy też są posiadaczami lodówek firmy Samsung. Ten akurat model spodobał mi się najbardziej ze względu na pojemność oraz wysokość, która wpasowywała się idealnie we wnękę po poprzedniej lodówce, ale przede wszystkim ze względu na rewelacyjne rozmieszczenie półek na drzwiach. W poprzedniej lodówce i w wielu innych modelach, które obejrzałam przed wybraniem nowej lodówki, źle wykorzystywano tę dodatkową, a cenną i podręczną przy gotowaniu przestrzeń. Półki główne to też rewelacja, bardzo też spodobały mi się osobne szuflady na mięso i warzywa - w lodówce zdecydowanie mniej unosi się zapachów dzięki nim i o wiele lepiej segreguje się żywność wedle jej rodzaju, co przekłada się na większy porządek w samej lodówce. Wcześniej dość często zdarzało nam się, że np. jogurty stały za jakimiś wysokimi słoikami czy garnkami, żeby wszystko zmieścić na 3 półkach. Teraz, dzięki bardziej sensownemu rozmieszczeniu, o wiele prościej jest kontrolować, co trzeba dokupić i co trzeba zjeść, zanim się zepsuje i będzie do wyrzucenia (a tym samym zmarnuje się). Opcja power cool i power frost - rewelacja. Po zrobieniu zakupów czy też umieszczeniu resztek z obiadu włączam te opcje i temperatura w lodówce się nie podnosi poprzez włożenie rzeczy o temperaturze pokojowej. Świetnie też sprawdza się, gdy chcę na szybko schłodzić napoje, a nie zamrozić je (bo oczywiście można też je włożyć do zamrażarki, ale komu się nie zdarzyło zapomnieć o puszce czy butelce w zamrażarce, by potem wyjąć "lody" o smaku piwa?). Design też spełnia moje oczekiwania i wreszcie cieszę się, że przednie drzwi są płaskie! Korzystamy z rodziną z licznych magnesów, karteczek i mini tablic suchościeralnych (choćby z planem zajęć dzieci) i przy poprzedniej lodówce musieliśmy je trzymać na jej bocznej ścianie, bo przednia była wypukła i tablice zwyczajnie spadały. Teraz wszystko może wisieć z przodu. Jest dość cicha, jedynie przy opcji power cool i freeze widać, że wchodzi na wyższe obroty i tym samym głośniej chodzi. Nam to nie przeszkadza, bo nasza lodówka stoi w spiżarce, więc po prostu zamykamy drzwi i nic już nie słychać. Jedyny minus, jaki zauważyłam, to samozamykające się drzwi - nie dzieje się to za każdym razem, ale jednak zdarza i w przypadku rozpakowywania zakupów bywa uciążliwe. Z drugiej strony, lodówka ma też zainstalowany alarm otwartych drzwi i już kilkukrotnie zdarzyło nam się nie domknąć lodówki lub zapomnieć ją zamknąć po np. wyjęciu napoju, a alarm od razu sygnalizował, że drzwi zostały pozostawione otwarte.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
TO jestTO
wygląd:
bezawaryjność:
utrzymanie temperatury:
głośność pracy:
energooszczędność:
rozplanowanie półek:
28-08-2020,
Wojtek D.
Potwierdzony zakup

Ma m ją od niedawna, warta swojej ceny, Bardzo cicha pojemna. Jedna z najlepszych w tej klasie.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Ok prócz jednego - głośna
wygląd:
bezawaryjność:
utrzymanie temperatury:
głośność pracy:
energooszczędność:
rozplanowanie półek:
30-06-2020,
niunia
Potwierdzony zakup

Lodówka super, pojemna, fajnie chłodzi, nic się nie dzieje. Odradzam tylko tym, którzy śpią w salonie z aneksem i lodówkę będą mieli koło siebie. Jest głośna. Nawet bardzo. Wcześniej miałam starą lodówkę Bosch, która była w porównaniu z tą baaardzo cicha.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Samsung RB34K6032SS
wygląd:
bezawaryjność:
utrzymanie temperatury:
głośność pracy:
energooszczędność:
rozplanowanie półek:
18-08-2020,
Sao
Potwierdzony zakup

Moja ocena będzie nie do końca rzetelna z powodu zbyt krótkiego czasu użytkowania 1. bardzo dobra i profesjonalna dostawa 2. cicha pokój z aneksem kuchennym 3 . dla dwóch osób nic ująć nic dodać jeśli chodzi o pojemność 4. jedna niewielka wada brak blokady ustawień temperatury 5. bardzo estetyczna choć na drzwiach pozostają ślady palców O energooszczędności i bezawaryjności nie mogę się wypowiadać i mam nadzieję że o tym drugim zapomnę Ogólnie polecam A i jeszcze jedno nic co było pisane negatywnego we wcześniejszych opiniach się nie zdarzyło (nie trzymanie temperatury, lub wręcz zamarzanie chłodziarki) była uruchomiona według instrukcji po trzech godzinach, choć transport zalecał po pięciu (wymieniana w lipcu nagle po awarii 17-letniej i trzeba było jak najwięcej jedzenia uchronić przed utylizacją. Lodówka używana przez niskie osoby ok. 155cm i sięgają do wszystkich półek. to dla tych co myślą że trzeba drabiki. Opinia wystawiona po trzech tygodniach użytkowania i to właściwie wstępne odczucia

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Lodówka Samsung
wygląd:
bezawaryjność:
utrzymanie temperatury:
głośność pracy:
energooszczędność:
rozplanowanie półek:
16-11-2020,
Mmmch
Potwierdzony zakup

Ładny wygląd. Przyzwoita cena.Trochę głośna praca jak na tę klasę produktu.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Lodówka Samsung RB34K6032SS
wygląd:
bezawaryjność:
utrzymanie temperatury:
głośność pracy:
energooszczędność:
rozplanowanie półek:
22-02-2017,
jimbim
Potwierdzony zakup

Lodówka prezentuje się bardzo elegancko i ładnie. Jest cicha, chłodzi bardzo dobrze i żadko się załącza. W chłodziarce jest dużo miejsca, posiada dużo półeczek i bardzo przydatne do przechowywania warzyw i wędlin otwierane szuflady. Dużym plusem jest otwieranie drzwi które nie blokuje wyciągania szuflad w chłodziarce i zamrażarce gdyż otwiera sie w zarysie obudowy. Po za tym niebieskie swiatło bardzio ułatwia poruszanie się po mieszkaniu w nocy gdyż daje przyjemną niebiską poświatę. Światło to także podświetla zamrażalnik przez co lepiej widac przez przeźroczyste szuflady co w nich mamy. Lodówka posiada także złącze usb gdzie możemy podłączyc internet i kontrolowac lodówkę ze smartfona co może się niektórym osobą przydać. Ogólenie jestem bardzo zadowolony z zakupu mam nadzieje ze będzie nam służyć tez ok 9lat jak poprzedni model.

Pokaż całość
Pytania (1) Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (8) (39) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
a w którym miejscu jest te złącze usb
andy zapytał 09-04-2017
Odpowiedz
w górnej części obudowy drzwi lodówki. Patrz instrukcja.
nightwissh odpowiedział06-09-2018
Zwiń pytania
Bardzo ładna lodówka
wygląd:
bezawaryjność:
utrzymanie temperatury:
głośność pracy:
energooszczędność:
rozplanowanie półek:
13-12-2016,
Inka
Potwierdzony zakup

Witam, lodówkę użytkuję od niedawna ale nie sposób nie dostrzec już jej zalet. Jest cicha! - gdy się załącza lekko mruczy na niskich tonach. Po mojej poprzedniej lodówce Whirpool, która warczała ,bulgotała, gwizdała i turkotała (też niby 38 dB) to wprost rewelacja -może stać w aneksie kuchennym z salonem i nie zakłóca ciszy. Ma elegancki wygląd, nie stemplują palce, uchwyty ukryte z boku, pięknie chłodzi, regulacja temp na zewn wyświetlaczu, podświetlenie między drzwiami można wł/wył i najważniejsze jest b. pojemna i ładna w środku. Polecam! Obsługa sklepu bez zarzutu.

Pokaż całość
Pytania (3) Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (11) (4) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Proszę powiedzieć czy front lodówki wykonany jest z plastiku?
czesiek zapytał 21-12-2016
Odpowiedz
Witam czy pojemnik na butelki można zamocować poniżej pierwszej półki, jest ona dość wysoko. I druga sprawa czy lodówkę można wsunąć pomiędzy 2 słupki kuchenne.
karol zapytał 14-12-2016
Odpowiedz
Lodówkę można wstawić między słupki kuchenne, jest tylko wymóg 5 cm luzu od tylnej ściany . Półkę na butelki można wsunąć pod drugą półką, ale w oryginalnym położeniu jest b. wygodnie.
Inka odpowiedział16-12-2016
Witam czy pojemnik na butelki można zamocować poniżej pierwszej półki, jest ona dość wysoko. I druga sprawa czy lodówkę można wsunąć pomiędzy 2 słupki kuchenne.
karol zapytał 14-12-2016
Odpowiedz
Zwiń pytania
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie

Pytanie i odpowiedzi (12)

Powiadom o pytaniach
czy w lodówce jest możliwość wyłączenia samego zamrażalnika bez konieczności wyłączania lodówki?
Czy ta lodówka ma powłokę SmartSteel
jak często lodówka powinna się załączać ,mam wrażenie ,że moja ,,chodzi,, częściej i głośniej niż poprzednia 15-letnia
Czy lodówkę można umieścić w meblach kuchennych? Planuję, że z jednej strony będzie stała obok ściany. Z drugiej z kolei będą meble kuchenne. Z góry dziękuje za odpowiedź.
Witam,jaki jest kraj produkcji? Czy światło międz drzwiami można wyłączyć? Czy uchwyty są to "frezowania" z boku drzwi?
Czy lodówka Samsung RB34K6032SS posiada wyłącznik w lodówce aby móc ją wyłączyć nie wyciągając wtyczki z gniazdka, czym powinno czyścić się lodówkę z zewnątrz gdyż po dostawie i rozpakowaniu wygląda jakby była porysowana? Czy odrazu po włączeniu można wkładać produkty czy jakiś czas musi zostać włączona bez wypełnienia produktami jak użytkować przed pierwszym włożeniem produktów
Witam czy w tej lodówce jest możliwość wyłączenia wyświetlacza na drzwiach?
Jakiego koloru są boki lodówki, czy to stal nierdzewna czy są malowane farbą, jaki kolor, odcień boków?
Witam. Jak długo lodówka chodzi bez przerwy po pierwszym uruchomieniu, czy do uzyskania ustawionej temperatury, czy dłużej?
Czy ten model lodówki będzie w niedługim czasie dostępny w sklepach do obejrzenia? Obecnie prawie nigdzie nie można jej obejrzeć. Zależy mi na możliwości obejrzenia lodówki w Trójmieście.
Czy można zmienić kierunek otwarcia drzwi? I czy potrzebne są do tego dodatkowe kable?
Czy otrzymam przy zakupie lodówki Samsung RB34K6032SS z usługą PAKIET MAX jakiś rabacik.
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Samsung RB34K6032SS, wpisz 1095213 w wyszukiwarce euro.com.pl.

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów