Samsung SSD T7 Touch 1TB USB 3.2 (czarny)

dysk SSD zewnętrzny

Samsung
nr kat.
1212855

Podaj numer katalagowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Format  2,5 cala
Typ podłączenia  USB 3.2 Gen 2
Maks. prędkość odczytu / zapisu  1050 MB/s /
Zobacz pełny opis
Pojemność:
1 TB
Kolor:
czarny
dysk SSD zewnętrzny Samsung SSD T7 Touch 1TB USB 3.2 (czarny)
Samsung SSD T7 Touch 1TB USB 3.2 (czarny)
Opis i dane
 

Cechy główne

 
szybki transfer 1-8

Błyskawiczny transfer danych

wzmocniona obudowa

Kompaktowa i wytrzymała obudowa

skanowanie odcisku palca-8

Zabezpieczenie danych odciskiem palca

dioda led-8

Zaawansowana technologia z portem USB 3.2 gen.2 

samsung-intuicyjne-oprogramowanie-7040

Intuicyjne oprogramowanie

duza kompatybilnosc

Szeroki zakres kompatybilności

 

Poznaj zalety przenośnego dysku SSD T7 Touch

 

Poręczny dysk o niewielkich rozmiarach, z ogromną pamięcią kompatybilną ze sprzętem mobilnym, a także komputerami PC i Mac. Zaskoczy Cię swoją prędkością, nawet do 9,5 razy szybszą od zewnętrznych dysków HDD. Dysk SSD T7 Touch to najwyższa jakość dzięki podzespołom i całemu oprogramowaniu, w tym wysoko cenione globalnie pamięci DRAM i NAND, które są produkowane przez firmę Samsung - czołowego producenta pamięci flash*. Dostęp do dysku zabezpieczysz odciskiem palca. Masz możliwość zapisania do 4 odcisków, jeśli chcesz podzielić się dostępem do dysku z całym zespołem.

* Źródło: Dane IHS Markit z II kwartału 2019 r: udział rynkowy dostawców NAND w rynku przychodów.

 

Większe bezpieczeństwo i kompaktowy rozmiar

 
t7 szybszy dysk

Błyskawiczny transfer danych

Dzięki super szybkiej prędkości USB 3.2 Gen 2możesz przesyłać nawet duże pliki w zaledwie kilka sekund. Technologia PCIe NVMe  zapewniaprędkość odczytu/zapisu odpowiednio do 1050/1000 MB/s*, a więc Twój T7 Touch jest dwa razy szybszy niż T5**.

* Wydajność może się różnić w zależności od konfiguracji hosta. Aby osiągnąć maksymalną prędkość odczytu/zapisu odpowiednio do 1050/1000 MB/s, urządzenie hosta i kable połączeniowe muszą obsługiwać USB 3.2 Gen 2 i tryb UASP muszą być włączone. ** Na podstawie wyników testów wewnętrznych w porównaniu do zewnętrznego dysku twardego Samsung 1 TB (HX-MTD10EA). Konfiguracja systemu testowego: ASUS Z370 ROG MAXIMUS X APEX (USB 3.2 Gen 2 Type-C), Intel® Core Procesor i7-8700K przy 3,70 GHz (Coffeelake), OS-Windows 10 RS6.

t7 wytrzymaly

Wytrzymała konstrukcja

Teraz możesz ciesz się solidną i wytrzymałą, metalową obudową SSD  T7 Touch, której korpus nie posiada ruchomych części, dzięki czemu jest odporny na upadek nawet z wysokości 2 metrów*. Dodatkowo, dysk objęty jest 3-letnią gwarancją.

* Wewnętrzny test uderzenia na skutek upadku przeprowadzono w warunkach kontrolowanych. Aby uzyskać więcej informacji na temat gwarancji, odwiedź stronę www.samsung.com/support

t7 bezpieczny

Bezpieczeństwo danych

Twoje prywatne pliki są dobrze chronione dzięki szyfrowaniu 256 AES. Oznacza to, iż do odczytania plików potrzebna jest znajomość klucza. Może być nim hasło bądź odcisk palca.

t7 led 1

Wbudowana dioda LED

Dioda LED wbudowana w PSSD T7 Touch, na bieżąco informuje o tym, co w danej chwili robi dysk (podłączenie/odłączenie, transfer danych oraz blokada dysku). Dysk występuje w trzech wariantach pojemności: 500 GB, 1 TB, 2 TB, i także w dwóch wersjach kolorystycznych: klasycznej czerni lub stylowego srebra*.

* Opcje kolorów różnią się w zależności od pojemności pamięci. 1 GB = 1 000 000 000 bajtów, TB = 1 000 000 000 000 bajtów. Komputer może wykazać niższą pojemność z powodu zastosowania innego standardu pomiarowego.

t7 kompaktowy rozmiar 2

Elegancki i kompaktowy

T7 Touch charakteryzuje wyjątkowo lekka (waży zaledwie 58 gramów) i smukła obudowa, o wielkości karty kredytowej. Solidna, aluminiowa konstrukcja świetnie leży w dłoni.

 

Zawsze gotowy do pracy

 
t7 intuicyjne oprogramowanie 2

Intuicyjne oprogramowanie

T7 Touch posiada najnowsze oprogramowanie dla komputerów PC i Mac, dzięki któremu z łatwością skonfigurujesz hasło i odciski palców oraz uzyskasz aktualizacje oprogramowania*. Pobierz aplikacje mobilną aby móc korzystać z dysku również na smartfonie i tablecie z Androidem**.

* Oprogramowanie wymaga systemu Windows 7 lub nowszych, Mac OS X 10.10 lub nowszych, Android 5.1 (Lollipop) lub nowszych. Starsze wersje systemów operacyjnych Windows, Mac i Android mogą nie być obsługiwane. ** Aktualizacja oprogramowania sprzętowego wymaga połączenia z komputerem PC lub Mac oraz połączenia internetowego. Aplikacja na Androida dostępna w Google Play.

t7 wspolpraca z roznymi urzadzeniami

Współpracuje z wieloma urządzeniami

Dysk SSD T7 Touch jest kompatybilny z komputerami PC, Mac, urządzeniami z Androidem, konsolami do gier i nie tylko*, dzięki czemu zawsze gdziekolwiek jesteś będziesz miał dostęp do swoich plików. Do zestawu dołączone są również: kable USB typu C na C i typu C na A**.

* Kompatybilność z urządzeniami - hostami może się różnić. Niektóre systemy operacyjne mogą wymagać przeformatowania T7 Touch. Listę kompatybilnych urządzeń znajdziesz na stronie www.samsung.com/support.
** T7 Touch jest kompatybilny z USB 3.0 i USB 2.0.

 

W opakowaniu

 
t7 w opakowaniu
 • Samsung dysk przenośny SSD T7 Touch  o wybranej pojemności
 • Instrukcja obsługi
 • Kabel USB 3.2 USB-C na C
 • Kabel USB 3.2 USB-C na A
 

Porównaj przenośne dyski SSD Samsung

 
 
t7 tabelka
 

Dysk przenośny SSD T7 Touch

Dysk przenośny SSD T5

Pojemność

500 GB, 1 TB, 2 TB

250 GB, 500 GB, 1 TB, 2 TB

Interfejs

Zgodność z USB 3.2 (gen.2, 10 Gb/s)

Zgodność z USB 3.1 (gen.2, 10 Gb/s), 3.0, 2.0

Wymiary (SxWxG)

85 x 57 x 8.0 mm

74 x 57.3 x 10.5 mm

Waga

58 g
(* Dokładna waga produktu może się różnić w zależności od jego pojemności)

51 g
(* Dokładna waga produktu może się różnić w zależności od jego pojemności)

Technologia

Samsung V-NAND

Samsung V-NAND

Prędkość przesyłu

Odczyt sekwencyjny: do 1050 MB/s. Zapis sekwencyjny: do 1000 MB/s*

(*Wydajność może się różnić w zależności od środowiska systemowego, nawet z interfejsem USB 3.2 z obsługą UASP)

Odczyt sekwencyjny: do 540 MB/s. Zapis sekwencyjny: do 515 MB/s**

(**Wydajność może się różnić w zależności od środowiska systemowego. Prędkość przesyłu 540 MB/s dla USB 3.1 Gen 2 z obsługą UASP)

Bezpie­czeństwo

Samsung Portable SSD Software 1.0 (*Opcjonalna ochrona hasłem lub zabezpieczenie odciskiem palca)

Samsung Portable SSD Software (2017) 

Protokół UASP (czyli USB Attached SCSI Protocol)

Wspierany

Wspierany

Szyfrowanie

Sprzętowe w oparciu o technologię AES 256 bit

Sprzętowe w opraciu o technologie AES 256 bit

Gwarancja

Ograniczona*, 3-letnia

Ograniczona*, 3-letnia

Certyfikacja

CE, BSMI, KC, VCCI, C-tick, FCC, IC, UL, TUV, CB, EAC

CE, BSMI, KC, VCCI, C-tick, FCC, IC, UL, TUV, CB, EAC

Zgodność z dyrektywą RoHS

Tak (RoHS2)

Tak (RoHS2)

* Samsung Electronics nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty, w tym między innymi za utratę danych lub innych informacji przechowywanych na urządzeniu Samsung Electronics, oraz utracone korzyści zysku lub przychody, które mogą zostać poniesione przez użytkownika. Więcej informacji na temat gwarancji podano pod adresem www.samsung.com/portable-ssd.

 

Warto wiedzieć

 

Jakie metody szyfrowania obsługują dyski SSD firmy Samsung?

Dyski SSD firmy Samsung obsługują wewnętrzne szyfrowanie sprzętowe i zarządzanie zapisanymi danymi, w tym szyfrowania partycji systemowej. Dane są odszyfrowywane podczas autentykacji wykonywanej przed uruchomieniem systemu. Ponieważ dane są szyfrowane, fizyczna utrata dysku (zagubienie lub kradzież) nie naraża użytkownika na niebezpieczeństwo wycieku danych. Szyfrowanie danych odbywa się na poziomie sprzętowym, co pozwala na bezpieczne przechowywanie danych przy jednoczesnym zachowaniu wydajności. Różne metody szyfrowania nie mogą być używane jednocześnie: aby włączyć jedną należy wyłączyć pozostałe. Dostępne metody szyfrowania danych dla poszczególnych modeli dysków:  AES (Advanced Encryption Standard, Class 0 SED) - 970/960/950 PRO, 970/960 EVO, 860 QVO, 860/850/840 EVO, 860/850/840 PRO, 840; TCG OPAL/e-DRIVE - 970/960/950 PRO, 970/960 EVO, 860 QVO, 860/850/840 EVO, 860/850 PRO.

Czy możliwa jest aktualizacja firmware w dysku SSD podłączonym do portu USB za pomocą adaptera?

Aplikacja Magician, służąca do aktualizacji firmware, obsługuje dyski SSD podłączone do portu SATA, zatem aktualizacji firmware należy dokonać po podłączeniu do takiego portu. Aktualizacja firmware przenośnych dysków odbywa się poprzez złącze USB z wykorzystaniem oprogramowania Portable SSD Software. 

Co się stanie, jeżeli zapomnę hasła? Czy da się je zresetować?

Ze względów bezpieczeństwa hasła nie da się zresetować - jeżeli zapomnisz hasła, nie będziesz mógł dostać się do danych na dysku, a urządzenie będzie musiało zostać fabrycznie zresetowane. Ważne: fabryczny reset powoduje wykasowanie wszystkich danych zapisanych na dysku. Jeżeli nie chcesz używać hasła, możesz łatwo wyłączyć tą funkcję poprzez prosty w obsłudze, intuicyjny program do zarządzania dyskiem.

W przypadku dysku przenośnego SSD T7 Touch, jeżeli mamy ustawione hasło i odcisk palca, zapomnienie hasła nie jest tożsame z utratą danych, bo w dalszym ciągu możemy dostać się do dysku dotykiem. To wygodne dodatkowe zabezpieczenie właśnie przed utratą danych.

Dane techniczne

dysk SSD zewnętrzny Samsung SSD T7 Touch 1TB USB 3.2 (czarny)

Parametry techniczne   
Pojemność 1 TB
Typ podłączenia  USB 3.2 Gen 2
Format 2,5 cala
Maks. odczyt 1050 MB/s
Wytrzymałość  wstrząsoodporny
Seria dysku  Samsung SSD T7 Touch
Parametry fizyczne   
Wymiary  85 x 57 x 8 mm
Waga  58 g
Gwarancja   
Gwarancja  36 miesięcy
Przedłuż Gwarancję® do 5 lat!
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
Kod producenta  MU-PC1T0K/WW
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
 • Marka: Samsung
 • Typ: dysk SSD zewnętrzny
 • Pojemność: 1 TB

Ocena klientów

5 na podstawie 1 ocen
5
(1)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(0)
100% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Świetny dysk
12-05-2020,
Robert
Potwierdzony zakup

Dysk niewielki, zmieści się spokojnie w portfelu. Szybki zapis i odczyt, można na nim spokojnie pracować jak na dysku komputera stacjonarnego. Szybkie kopiowanie dużej ilości danych. Do tego najważniejsze - dostęp tylko na odcisk palca, przy zainstalowanym oprogramowaniu - również na hasło. Do dysku dołączone oprogramowanie dla różnych systemów.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie

Pasuje do

Przedłuż Gwarancję ®
Uszkodzenie sprzętu z przyczyn wewnętrznych lub wad materiałowych, które nie jest spowodowane bezpośrednim działaniem człowieka oraz nie jest skutkiem użytkowania sprzętu w sposób niezgodny z instrukcją obsługi.
Nagły wzrost napięcia prądu w sieci energetycznej, do której podłączony jest ubezpieczony sprzęt. Nie wymaga się podłączenia sprzętu do sieci za pośrednictwem listwy antyprzepięciowej, ani nie ogranicza się przyczyn przepięcia do następstw wyładowań atmosferycznych
Reklamowany sprzęt jest odbierany od Klienta przez kuriera, przekazywany do serwisu, naprawiany i dostarczany z powrotem Klientowi.
Zabór sprzętu z zamkniętego pomieszczenia lub z zamkniętego schowka lub bagażnika samochodu; wymaga zgłoszenia na Policję.
Kradzież przy użyciu lub groźbie natychmiastowego użycia przemocy lub przez doprowadzenie ofiary do stanu nieprzytomności lub bezbronności; wymaga zgłoszenia na Policję.
Zyskujesz
Ochrona pełna Ochrona podstawowa Standardowa gwarancja
Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
Nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
Ochrona w razie przepięcia prądu lub nieszczęśliwego wypadku np. uszkodzenie przez dzieci lub zwierzęta
Ochrona w razie przepięcia prądu lub nieszczęśliwego wypadku np. uszkodzenie przez dzieci lub zwierzęta w pierwszym roku po zakupie
Obsługa door-to-door
Nowy sprzęt w razie kradzieży z włamaniem lub rabunku
Nowy sprzęt w razie kradzieży z włamaniem lub rabunku w pierwszym roku po zakupie
Najszerszy zakres ochrony na rynku, w tym w razie nieumyślnego uszkodzenia (każde, które nie zostało dokonane celowo)
Najszerszy zakres ochrony na rynku, w tym w razie nieumyślnego uszkodzenia w pierwszym roku po zakupie
Okres ochrony
Wczytywanie...
do 5 lat
do 3 lat
Wczytywanie...
do 5 lat
do 3 lat
Wczytywanie...
Płatność miesięczna
Płatność jednorazowa
46,30 zł
przez 10 miesięcy
?

Pierwsza składka doliczana jest do wartości zamówienia. Następne 9 składek opłacisz miesięcznie na indywidualne konto wskazane na polisie.

Jeśli w dalszych krokach zdecydujesz się na Raty przez Internet lub Raty z Doradcą, składka za ubezpieczenie sprzętu zostanie uwzględniona w kredycie ratalnym i rozłożona na raty zgodnie z wybraną promocją ratalną.

Warunki ubezpieczenia
36 zł
przez 10 miesięcy
?

Pierwsza składka doliczana jest do wartości zamówienia. Następne 9 składek opłacisz miesięcznie na indywidualne konto wskazane na polisie.

Jeśli w dalszych krokach zdecydujesz się na Raty przez Internet lub Raty z Doradcą, składka za ubezpieczenie sprzętu zostanie uwzględniona w kredycie ratalnym i rozłożona na raty zgodnie z wybraną promocją ratalną.

Warunki ubezpieczenia
25,70 zł
przez 10 miesięcy
?

Pierwsza składka doliczana jest do wartości zamówienia. Następne 9 składek opłacisz miesięcznie na indywidualne konto wskazane na polisie.

Jeśli w dalszych krokach zdecydujesz się na Raty przez Internet lub Raty z Doradcą, składka za ubezpieczenie sprzętu zostanie uwzględniona w kredycie ratalnym i rozłożona na raty zgodnie z wybraną promocją ratalną.

Warunki ubezpieczenia
15,40 zł
przez 10 miesięcy
?

Pierwsza składka doliczana jest do wartości zamówienia. Następne 9 składek opłacisz miesięcznie na indywidualne konto wskazane na polisie.

Jeśli w dalszych krokach zdecydujesz się na Raty przez Internet lub Raty z Doradcą, składka za ubezpieczenie sprzętu zostanie uwzględniona w kredycie ratalnym i rozłożona na raty zgodnie z wybraną promocją ratalną.

Warunki ubezpieczenia
Uszkodzenie sprzętu z przyczyn wewnętrznych lub wad materiałowych, które nie jest spowodowane bezpośrednim działaniem człowieka oraz nie jest skutkiem użytkowania sprzętu w sposób niezgodny z instrukcją obsługi.
Nagły wzrost napięcia prądu w sieci energetycznej, do której podłączony jest ubezpieczony sprzęt. Nie wymaga się podłączenia sprzętu do sieci za pośrednictwem listwy antyprzepięciowej, ani nie ogranicza się przyczyn przepięcia do następstw wyładowań atmosferycznych
Reklamowany sprzęt jest odbierany od Klienta przez kuriera, przekazywany do serwisu, naprawiany i dostarczany z powrotem Klientowi.
Zabór sprzętu z zamkniętego pomieszczenia lub z zamkniętego schowka lub bagażnika samochodu; wymaga zgłoszenia na Policję.
Kradzież przy użyciu lub groźbie natychmiastowego użycia przemocy lub przez doprowadzenie ofiary do stanu nieprzytomności lub bezbronności; wymaga zgłoszenia na Policję.
Zyskujesz
Ochrona pełna Ochrona podstawowa Standardowa gwarancja
Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
Nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
Ochrona w razie przepięcia prądu lub nieszczęśliwego wypadku np. uszkodzenie przez dzieci lub zwierzęta
Ochrona w razie przepięcia prądu lub nieszczęśliwego wypadku np. uszkodzenie przez dzieci lub zwierzęta w pierwszym roku po zakupie
Obsługa door-to-door
Nowy sprzęt w razie kradzieży z włamaniem lub rabunku
Nowy sprzęt w razie kradzieży z włamaniem lub rabunku w pierwszym roku po zakupie
Najszerszy zakres ochrony na rynku, w tym w razie nieumyślnego uszkodzenia (każde, które nie zostało dokonane celowo)
Najszerszy zakres ochrony na rynku, w tym w razie nieumyślnego uszkodzenia w pierwszym roku po zakupie
Okres ochrony
Wczytywanie...
do 5 lat
do 3 lat
Wczytywanie...
do 5 lat
do 3 lat
Wczytywanie...
Płatność miesięczna
Płatność jednorazowa
Raty
Raty do 30x0% odroczone
Raty 0%
Dobre Raty
Raty do 50x0% z ochroną sprzętu
3 miesiące
30 miesięcy
3
343 zł
4
257,25 zł
5
205,80 zł
6
171,50 zł
7
147 zł
8
128,62 zł
9
114,33 zł
10
102,90 zł
11
93,55 zł
12
85,75 zł
13
79,15 zł
14
73,50 zł
15
68,60 zł
16
64,31 zł
17
60,53 zł
18
57,17 zł
19
54,16 zł
20
51,45 zł
21
49 zł
22
46,77 zł
23
44,74 zł
24
42,87 zł
25
41,16 zł
26
39,58 zł
27
38,11 zł
28
36,75 zł
29
35,48 zł
30
34,30 zł
Liczba rat
Wysokość raty
Zobacz, ile to kosztuje
3 miesiące
30 miesięcy
3
343 zł
4
257,25 zł
5
205,80 zł
6
171,50 zł
7
147 zł
8
128,62 zł
9
114,33 zł
10
102,90 zł
11
93,55 zł
12
85,75 zł
13
79,15 zł
14
73,50 zł
15
68,60 zł
16
64,31 zł
17
60,53 zł
18
57,17 zł
19
54,16 zł
20
51,45 zł
21
49 zł
22
46,77 zł
23
44,74 zł
24
42,87 zł
25
41,16 zł
26
39,58 zł
27
38,11 zł
28
36,75 zł
29
35,48 zł
30
34,30 zł
Liczba rat
Wysokość raty
Zobacz, ile to kosztuje
3 miesiące
48 miesięcy
3
353,29 zł
4
267,54 zł
5
216,09 zł
6
181,79 zł
7
157,29 zł
8
138,91 zł
9
124,62 zł
10
113,19 zł
11
103,84 zł
12
96,04 zł
13
89,44 zł
14
83,79 zł
15
78,89 zł
16
74,60 zł
17
70,82 zł
18
67,46 zł
19
64,45 zł
20
61,74 zł
21
59,29 zł
22
57,06 zł
23
55,03 zł
24
53,16 zł
25
51,45 zł
26
49,87 zł
27
48,40 zł
28
47,04 zł
29
45,77 zł
30
44,59 zł
31
43,48 zł
32
42,45 zł
33
41,47 zł
34
40,55 zł
35
39,69 zł
36
38,87 zł
37
38,10 zł
38
37,37 zł
39
36,67 zł
40
36,01 zł
41
35,39 zł
42
34,79 zł
43
34,22 zł
44
33,68 zł
45
33,16 zł
46
32,66 zł
47
32,18 zł
48
31,73 zł
Liczba rat
Wysokość raty
Zobacz, ile to kosztuje
3 miesiące
50 miesięcy
3
497,33 zł
4
373 zł
5
298,40 zł
6
248,67 zł
7
213,14 zł
8
186,50 zł
9
165,78 zł
10
149,20 zł
11
135,64 zł
12
124,33 zł
13
114,77 zł
14
106,57 zł
15
99,47 zł
16
93,25 zł
17
87,76 zł
18
82,89 zł
19
78,53 zł
20
74,60 zł
21
71,05 zł
22
67,82 zł
23
64,87 zł
24
62,17 zł
25
59,68 zł
26
57,38 zł
27
55,26 zł
28
53,29 zł
29
51,45 zł
30
49,73 zł
31
48,13 zł
32
46,62 zł
33
45,21 zł
34
43,88 zł
35
42,63 zł
36
41,44 zł
37
40,32 zł
38
39,26 zł
39
38,26 zł
40
37,30 zł
41
36,39 zł
42
35,52 zł
43
34,70 zł
44
33,91 zł
45
33,16 zł
46
32,43 zł
47
31,74 zł
48
31,08 zł
49
30,45 zł
50
29,84 zł
Liczba rat
Wysokość raty
Zobacz, ile to kosztuje

Raty przez Internet

Wypełnij wniosek, potwierdź tożsamość przelewem 1 zł i podpisz Umowę - wszystko przez Internet

 • Do 21 tys. złotych
 • Bez wychodzenia z domu
 • Minimum formalności
 • Szybka decyzja, nawet w 2 minuty
Dowiedz się więcej o Ratach przez Internet

Raty przez Internet

Wypełnij wniosek, potwierdź tożsamość przelewem 1 zł i podpisz Umowę - wszystko przez Internet

 • Do 21 tys. złotych
 • Bez wychodzenia z domu
 • Minimum formalności
 • Szybka decyzja, nawet w 2 minuty
Dowiedz się więcej o Ratach przez Internet

Raty przez Internet

Wypełnij wniosek, potwierdź tożsamość przelewem 1 zł i podpisz Umowę - wszystko przez Internet

 • Do 21 tys. złotych
 • Bez wychodzenia z domu
 • Minimum formalności
 • Szybka decyzja, nawet w 2 minuty
Dowiedz się więcej o Ratach przez Internet

Raty przez Internet

Wypełnij wniosek, potwierdź tożsamość przelewem 1 zł i podpisz Umowę - wszystko przez Internet

 • Do 21 tys. złotych
 • Bez wychodzenia z domu
 • Minimum formalności
 • Szybka decyzja, nawet w 2 minuty
Dowiedz się więcej o Ratach przez Internet
Dla tego Towaru nie ma jeszcze pytań

Możesz pomóc innym użytkownikom zadając pytanie dotyczące Samsung SSD T7 Touch 1TB USB 3.2 (czarny)

Powiadom mnie o pytaniach jeśli się pojawią

Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Samsung SSD T7 Touch 1TB USB 3.2 (czarny), wpisz 1212855 w wyszukiwarce euro.com.pl.

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów