Głośniki bezprzewodowe JBL – który model wybrać?

Autor: Joanna

Głośniki bezprzewodowe doskonale sprawdzają się na wakacjach, ale nie tylko. Możesz je zabrać ze sobą do samochodu, by używać w formie zestawu głośnomówiącego, włączyć na imprezie plenerowej przy ognisku czy grillu. Jeśli rozważasz taki zakup, poznaj najlepsze głośniki JBL – sprawdź, czym się od siebie różnią i jakie posiadają funkcje, i wybierz ten, który spełnia Twoje oczekiwania!

Wodoodporny głośnik Bluetooth JBL

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

- jakie modele głośników Bluetooth JBL do 200 zł wybrać,

- które głośniki bezprzewodowe JBL do 600 zł są najlepsze,

- czy warto wybrać przenośne głośniki JBL powyżej 600 zł.

Głośniki Bluetooth JBL do 200 zł – czy warto?

Bezprzewodowy głośnik JBLRozpiętość cenowa głośników Bluetooth JBL jest ogromna – najbardziej podstawowe modele można kupić już za nieco ponad 100 zł, a za najdroższe trzeba zapłacić niemal 2000 zł. Najtańsze głośniki bezprzewodowe JBL to te z serii GO. Posiadają one wszystkie podstawowe funkcje, jak wbudowany mikrofon, łączność Bluetooth oraz złącze 3,5 mm jack. Czas pracy głośnika JBL GO to aż 5 godzin grania bez ładowania akumulatora. Inne urządzenie z tej rodziny, mieszczące się w kwocie do 200 zł, to głośnik JBL GO 2, który od swojego poprzednika różni się dodatkową odpornością na zachlapanie – nie musisz się zatem obawiać, że zepsuje się przez deszcz czy przypadkowe wylanie na niego szklanki wody. Dostępny jest także większy model JBL GO+, który ma nieco pojemniejszy akumulator.
W cenie do 200 zł możesz wybrać także głośnik przenośny JBL Clip 2, który jest odporny na kurz i zachlapanie, z powodzeniem wytrzymuje 8 godzin pracy na jednym naładowaniu, a do tego wyposażony został w klips. Ten pozornie niewiele zmieniający element sprawdza się np. w czasie pieszych wycieczek (pozwala przyczepić głośnik JBL do paska plecaka), pod namiotem (zawiesisz głośnik w dowolnym miejscu), a nawet w samochodzie (zaczep klips o lusterko i korzystaj z głośnika do telefonu JBL jak z zestawu głośnomówiącego).

CZY WIESZ, ŻE...

Głośniki Bluetooth JBL są zazwyczaj dostępne w kilku wariantach kolorystycznych do wyboru, aby każdy użytkownik mógł spersonalizować swój zestaw do słuchania muzyki. W ofercie znajdziesz głośniki przenośne JBL w standardowych odcieniach, jak czerń, niebieski, zielony czy czerwony, ale i w nieco ciekawszych, jak szampański, koralowy, a nawet moro.

Głośniki przenośne JBL do 600 zł – co oferują?

W drugiej grupie cenowej możemy wyróżnić 5 modeli głośników Bluetooth JBL:
  • JBL Clip 3 – najtańszym modelem w tym przedziale cenowym jest starszy brat wspomnianego już wyżej głośnika JBL Clip 2. Cechuje się jednak dłuższym czasem pracy oraz nieco zmienionym designem,
  • JBL Flip 3 – ten głośnik bezprzewodowy oferuje 10 godzin słuchania muzyki w każdych warunkach. Dodatkowo można go sparować z innymi głośnikami tej marki obsługującymi technologię JBL Connect, aby stworzyć system dźwięku idealny na imprezę,
  • JBL Flip 4 – w kolejnym modelu z tej serii poprawiono akumulator, dzięki czemu głośnik przenośny JBL może grać o kolejne 2 godziny dłużej. Fani nowoczesnych technologii z pewnością docenią także zintegrowanie JBL Flip 4 z asystentem głosowym, 
  • JBL Tuner – czas pracy tego modelu szacowany jest na 8 godzin. Co ciekawe, ten głośnik bezprzewodowy JBL może być używany samodzielnie jako radio – posiada wbudowany tuner FM,
  • JBL Charge 3 – popularny głośnik tuba JBL zachwyca długim czasem pracy baterii (aż 20 godzin) oraz przestrzennym dźwiękiem dzięki swojej wyjątkowej konstrukcji. Ogromna pojemność baterii sprawia, że głośnik Bluetooth JBL z powodzeniem może posłużyć jako powerbank do naładowania innych Twoich urządzeń.
  • 129,99 zł
  • 199 zł
  • 199 zł
  • 129,99 zł
  • 209 zł

Droższe modele głośników bezprzewodowych JBL

JBL Pulse 3Ceny głośników JBL mogą znacznie przekraczać 600 zł, jednak za tę cenę można otrzymać naprawdę wiele. Jaki głośnik Bluetooth warto kupić w tym przedziale cenowym? JBL Charge 4 dostał większy akumulator i jeszcze więcej mocy, dzięki czemu wrażenia ze słuchania muzyki są o wiele lepsze. Jeszcze większą pojemnością baterii i mocą wyróżniają się głośniki JBL z serii Xtreme – zarówno JBL Xtreme, jak i JBL Xtreme 2. Ciekawym wyborem jest także JBL Boombox, który z powodzeniem może zastąpić mocny głośnik przewodowy, a to dzięki mocy sięgającej 60 W oraz 24 godzinom bezustannej pracy na jednym naładowaniu. Imprezowicze oraz osoby lubiące tworzyć niezwykły klimat w pomieszczeniach docenią natomiast głośnik przenośny JBL Pulse 3, który oprócz efektów audio daje także efekty wizualne. 
Poznaj również opinie naszych klientów na temat głośników JBL i wybierz ten, który cieszy się najlepszymi ocenami – przeczytaj: Polecane głośniki JBL – poznaj opinie naszych klientów.
100% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
100% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
Dodaj do Facebooka Kopiuj link