HILLMANN HumiStop

pochłaniacz wilgoci

HILLMANN
nr kat.
1207608

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Bestseller
24,99 zł
pochłaniacz wilgoci HILLMANN HumiStop
HILLMANN HumiStop
24,99 zł
Opis i dane


 

  • Okres pochłaniania: do 3 miesięcy
  • Do pomieszczeń do 18 m2UNIWERSALNY POCHŁANIACZ WILGOCI

Kontroluje i samodzielnie reguluje wilgotność w pomieszczeniach do 18 m². Usuwa nadmiar wilgoci. Jest skuteczny przez około 3 miesiące. Łatwy do ustawienia i używania. Zapobiega skraplaniu się powietrza, powstawaniu pleśni, korozji, korozji plamistej oraz zapachu stęchlizny. Działa natychmiast, jednakże efekty działania pochłaniacza mogą być widoczne po kilku dniach. Stosować w pomieszczeniach o słabej wentylacji.

Dodatkowym atutem urządzenia HumiStop jest również jego niezwykła skuteczność w pochłanianiu nieprzyjemnych zapachów, takich jak dym papierosowy, zapach tłuszczu kuchennego, brud, kurz, nieprzyjemny zapach stęchlizny pojawiający się wraz z nadmiarem wilgoci w otoczeniu.

Dzięki nowoczesnej konstrukcji jest bardzo efektywny.

Bez naszej ingerencji kontroluje i samodzielnie reguluje optymalny poziom wilgoci, jednocześnie nie wysuszając powietrza.ZASADA DZIAŁANIA

Poprzez otwory w górnej części pokrywy wysoko skuteczny granulat doprowadza wilgotność powietrza do optymalnego poziomu (50-60%). Odprowadzona wilgoć zbiera się jako ciecz w dolnej części pochłaniacza (zbiornik). Granulat zużywa się stopniowo.

Po rozpuszczeniu granulatu pozbywamy się roztworu przez wylewkę. Ponowne działanie pochłaniacza uzyskujemy po napełnieniu pokrywy nową paczką granulatu. Dzięki temu utrzymują Państwo trwały efekt i idealny klimat przez cały rok. Preparat wystarcza na pomieszczenie do 35 m3 (około 18 m2).


Uwaga

W przypadku rozlania cieczy lub rozsypania granulatu natychmiast oczyścić powierzchnię ciepłą wodą, w przeciwnym wypadku może powstać plama. Po całkowitym zużyciu granulatu nadmiar wody z urządzenia wylać do toalety.

Chlorek wapnia. Numer indeksowy: 017-013-00-2. Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/chronić oczy oraz twarz. W przypadku dostania się do oczu, ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.

Opis

pochłaniacz wilgoci HILLMANN HumiStop

Producent   
Nazwa producenta / importera  K&M Grupa sp. z o.o.
Zgłoś błąd na tej stronie

Jeszcze nikt nie ocenił tego produktu

Pytania i odpowiedzi (1)
Powiadom o pytaniach
Czy granulat jest w zestawie?
Promocje dla tego produktu
Produkty turystyczne Produkty turystyczne
- niezbędnik każdego podróżnika
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących HILLMANN HumiStop, wpisz 1207608 w wyszukiwarce euro.com.pl.

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów