Apple iPhone 8 Plus 64GB (złoty)

smartfon

Apple
nr kat.
1131943

Podaj numer katalagowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 21:00
niedz. 10:00 - 20:00
Dziś do 22:00!

Wyświetlacz  5,5 ", 1920 x 1080 pikseli, 16 mln kolorów Retina HD
Procesor  Apple A11 Bionic 64-bit sześciordzeniowy
Aparat  Tylny 12 Mpix x 2, Przedni 7 Mpix
Komunikacja  Wi-Fi, NFC, Lightning, Bluetooth 5.0
Zobacz pełny opis
Pamięć:
64 GB
Brak w sklepach stacjonarnych
Brak możliwości dostawy
Niedostępny

Produkt tymczasowo niedostępny

smartfon Apple iPhone 8 Plus 64GB (złoty)
Apple iPhone 8 Plus 64GB (złoty)
Brak w sklepach stacjonarnych
Brak możliwości dostawy
Niedostępny
Akcesoria
Opis i dane

 

iPhone 8 - Intelekt w doskonałej formie.

iPhone 8 ma całkowicie nową szklaną obudowę. Udoskonalony najpopularniejszy aparat na świecie. Najpotężniejszy i najinteligentniejszy procesor w historii smartfonów. Ładowanie bezprzewodowe łatwe jak nigdy. I nowe, dotąd niemożliwe zastosowania rozszerzonej rzeczywistości. Oto iPhone nowej generacji.

 

 

 

Konstrukcja - Całkowicie szklana obudowa i rama z aluminium

Obudowa iPhone’a ma z obu stron najmocniejsze szkło, jakiego kiedykolwiek użyto w smartfonie. Dookoła spina ją obręcz z dopasowanego kolorystycznie lotniczego aluminium. A całość ma trzy nowe wykończenia – w kolorach gwiezdnej szarości, srebrnym i złotym.

Obie strony obudowy wykonane są ze specjalnego szkła z warstwą wzmacniającą grubszą o 50 procent. Dodatkową ochronę zapewnia stalowa konstrukcja wewnętrzna oraz wzmocniona obręcz z aluminium lotniczego serii 7000. A z oleofobowej powłoki łatwo zetrzeć smugi i ślady palców.

Trzy nowe wykończenia.

iPhone 8 ma trzy nowe wykończenia szklanej obudowy: w kolorach gwiezdnej szarości, srebrnym i złotym. Dzięki procesowi sześciowarstwowego barwienia odcienie, ich głębia i stopień transparentności są precyzyjnie skalibrowane. Dopasowana kolorystycznie aluminiowa obręcz pięknie uzupełnia całość.

 

iPhone 8

iPhone 8 Plus

iPhone 8

 

 

Odporność na wodę i pył - Precyzyjnie wykonana konstrukcja chroni przed wodą i pyłem.

iPhone’a 8 zaprojektowano z mikroskopową precyzją, skutecznie zabezpieczając go przed wodą, zachlapaniami i pyłem. iPhone 8 i iPhone 8 Plus są odporne na wodę, zachlapania oraz pył. Zostały przetestowane w kontrolowanych warunkach laboratoryjnych i spełniają normę IP67 zgodnie ze standardem IEC 60529.

 

 

 

Ładowanie bezprzewodowe - Szklany tył obudowy umożliwia łatwe bezprzewodowe ładowanie.

iPhone 8, ze szklanym tyłem i wbudowanym systemem ładowania bezprzewodowego, jest urządzeniem w pełni bezprzewodowym, nieskrępowanym kablami do ładowania czy słuchawek.

Nowa inteligentna podkładka AirPower bezprzewod­owo naładuje zgodne z nią urządzenia. Wystarczy położyć iPhone’a, Apple Watch lub słuchawki AirPods w dowolnym miejscu na jej powierzchni.

Brak w zestawie. Premiera podkładki AirPower nastąpi w 2018 roku.

 

 

 

Głośniejszy i dynamicz­niejszy dźwięk stereo.

iPhone 8 ma przeprojektowane, o 25 procent głośniejsze głośniki stereo z głębszym brzmieniem basów. Podkręć głośność, a usłyszysz, o ile bogatszy jest dźwięk w muzyce, filmach, a nawet rozmowach w trybie głośnomówiącym.

 

 

 

Zaawanso­wane zabezpie­czenia w palcu.

Dzięki Touch ID Twój odcisk palca jest Twoim hasłem zabezpieczającym, które błyskawicznie odblokowuje telefon i loguje do ulubionych apek.

 

 

 

Wyświetlacz Retina HD Retina HD. Teraz z True Tone.

 

 

 

Całkiem nowy wyświetlacz

Oto wyświetlacz Retina HD, piękniejszy niż kiedykolwiek. Z technologią True Tone, szeroką gamą kolorów i 3D Touch.

 

 5,5”
Wyświetlacz iPhone’a 8 Plus

 

 4,7”
Wyświetlacz iPhone’a 8

 

 

 

True Tone. Przyjemniej się patrzy.

Korzystając z zaawansowanego czterokanałowego czujnika oświetlenia zewnętrznego, technologia True Tone łagodnie dostosowuje balans bieli na ekranie, żeby dopasować temperaturę barw do oświetlenia wokół Ciebie. Obrazy na wyświetlaczu wyglądają dzięki temu tak naturalnie, jak wydrukowane na papierze, a ich oglądanie mniej męczy oczy.

Najlepsze odwzorowanie kolorów w branży.

Realistyczne kolory i wysoki kontrast sprawiają, że wszystko, na co spojrzysz – zdjęcia, filmy, gry, informacje – zachwyca wyrazistością. A z szeroką gamą kolorów, odwzorowanych wierniej niż w innych smartfonach, zdjęcia będą wyglądać jak samo życie.

 

 

 

Żywe kolory

Dzięki szerokiej gamie kolorów i najwierniejszemu odwzorowaniu barw, jakie kiedykolwiek miał smartfon, wszystko na ekranie jest bardziej wyraziste i prawdziwe.

Widoczność pod szerszym kątem

Piksele dual-domain sprawiają, że obraz wygląda na ekranie świetnie pod niemal każdym kątem.

 

 

 

Najpopular­niejszy aparat na świecie. Udoskona­lony.

Jak się udoskonala najpopularniejszy aparat na świecie? Trzeba wyposażyć go w nową matrycę oraz procesor A11 Bionic. Dzięki nim zaawansowane techniki fotograficzne stają się proste w obsłudze. I dosłownie każdy może robić nadzwyczajne zdjęcia i filmy. A gdyby tego było mało, aparaty iPhone’a 8 pozwalają odkrywać hipnotyzujące efekty rozszerzonej rzeczywistości.

 

 

 12 MP

iPhone 8 Plus ma 12-megapikselowe aparaty z obiektywem szerokokątnym i teleobiektywemiPhone 8 Plus z dwoma aparatami
iPhone 8 Plus ma szerokokątny aparat z sześcioelementowym obiektywem ze światłem przysłony ƒ/1,8 i optyczną stabilizacją obrazu oraz większą, szybciej działającą matrycę 12 MP. Ma także drugi, potężny aparat z teleobiektywem ze światłem przysłony ƒ/2.8. Zoom optyczny oraz tryb portretowy są dostępne dzięki współpracy ich obu.

 

 12 MP

iPhone 8 ma 12-megapikselowy aparat z obiektywem szerokokątnymiPhone 8 z aparatem

iPhone 8 ma ten sam szerokokątny aparat co iPhone 8 Plus. Wyposażony w sześcioelementowy obiektyw ze światłem przysłony ƒ/1,8 oraz optyczną stabilizacją obrazu i większą, szybciej działającą matrycę 12 MP.

 

 

 

Zupełnie nowa matryca

iPhone 8 ma jeszcze bardziej zaawansowany aparat 12 MP. Z większą i szybciej działającą matrycą, nowym filtrem barwnym, głębszymi pikselami oraz optyczną stabilizacją obrazu dla zdjęć i wideo.

Nowy zaawansowany procesor ISP - Inteligencję widać w każdym zdjęciu.

Inteligentny, zaprojektowany przez Apple procesor sygnału obrazu ISP wykrywa w kadrze takie elementy, jak postaci, ruch oraz światło, i optymalizuje zdjęcia, zanim jeszcze je zrobisz. A przy tym przetwarza piksele na zaawansowanym poziomie, ma szeroką gamę kolorów, szybszy autofokus i lepszą jakość zdjęć HDR.

 

 

 

Tryb portretowy. Piękniejsza głębia ostrości.

Tryb portretowy został udoskonalony. Daje lepsze efekty przy słabym oświetleniu, szczegóły są ostrzejsze, tło naturalniej rozmyte, a lampa błyskowa jest zawsze do dyspozycji.

 

 

 

Przedni aparat. Najprzedniej­sze selfie.

Aparatem FaceTime HD 7 MP z Retina Flash, szeroką gamą kolorów, zaawansowaną technologią budowy pikseli i automatyczną stabilizacją obrazu zrobisz selfie, przy których inne zbledną.

 

 

 

Nowe filtry. Doskonalszy flesz. Lepsza zabawa.

Z iPhonem 8 cały proces robienia zdjęć – od przyciśnięcia spustu migawki do edycji – jest prostszy i daje piękne efekty. A HEIF, format kompresji następnej generacji, sprawia, że zdjęcia zajmują o połowę mniej miejsca, nie tracąc jakości. Możesz więc pstrykać do woli.

Efekty Live Photo i nowe filtry Zrób z ulubionego Live Photo śmieszny filmik odtwarzany w pętli, w tył i w przód. Zmień sztuczne ognie w jasne linie na niebie, używając pięknego efektu długiej ekspozycji. Albo dodawaj nowe filtry, żeby nadać skórze bardziej naturalny wygląd lub zrobić portret w klasycznym, starym stylu.

Flesz True Tone z 4 diodami LED i trybem Slow Sync
Flesz w trybie Slow Sync łączy długi czas naświetlania z krótką serią błysków stroboskopowych. Świetny przy słabym oświetleniu, gdy chcesz rozjaśnić obiekt na pierwszym planie, jednocześnie odpowiednio naświetlając tło. Oprócz tego udoskonalony flesz True Tone z czterema diodami LED daje oświetlenie nawet o 40 procent bardziej równomierne i redukuje przepalenia.

 

 

 

A11 Bionic Żaden smartfon nie miał tak potężnego i inteligentnego czipa.

Czy można stworzyć procesor, który będzie nie tylko wyjątkowo potężny, ale i niesamowicie inteligentny? Tak, oto A11 Bionic, najmocniejszy i najbystrzejszy czip, jaki kiedykolwiek pojawił się w smartfonie.

 

 

 

Moc bez precedensu.

A11 Bionic składa się z sześciu rdzeni i 4,3 mld tranzystorów. Cztery rdzenie dbające o energooszczędność pracują z prędkością nawet o 70 procent większą niż w procesorze A10 Fusion, a dwa rdzenie zapewniające wydajność – z prędkością większą o nawet 25 procent. A kiedy potrzebujesz megaprzyspieszenia, procesor CPU może korzystać jednocześnie z wszystkich sześciu rdzeni.

Stworzony z krzemu dla Metal 2 i Core ML.

Metal 2 to zaprojektowane przez Apple oprogramowanie graficzne, które umożliwia programistom tworzenie gier klasy konsolowej. A dzięki Core ML twórcy aplikacji mogą stosować w nich mechanizmy samouczenia maszyn. Ponadto GPU procesora A11 Bionic jest zoptymalizowane pod kątem tych nowych fascynujących gier 3D i możliwości oferowanych przez rozszerzoną rzeczywistość.

 

 

 

Zaprojekto­wany pod kątem wydajności.

Procesor A11 Bionic inteligentnie zarządza swoją ponadprzeciętną mocą, rozdzielając zadania między dwa rodzaje rdzeni: zapewniające wydajność i zwiększające energooszczędność. Dzięki temu najczęstsze czynności, na przykład pisanie SMS-ów czy przeglądanie sieci, wykonujesz błyskawicznie, zużywając przy tym mniej energii.

Rozszerzona rzeczywistość.

Procesor A11 Bionic sprawia, że gry i apki wykorzystujące rozszerzoną rzeczywistość działają o wiele płynniej i są dużo bardziej realistyczne.

 

 

Dane techniczne

smartfon Apple iPhone 8 Plus 64GB (złoty)

Dane podstawowe   
Data premiery  29.09.2017
Wyświetlacz 5,5 " 16 mln kolorów Retina HD 1920 x 1080 pikseli
System operacyjny iOS 11
Pamięć wbudowana 64 GB
Procesor  Apple A11 Bionic 64-bit sześciordzeniowy
Pamięć RAM 3 GB
Menu w języku polskim  tak
Złącza  Lightning
Transmisja danych   
Wi-Fi tak
NFC tak
Bluetooth tak v5.0
Bluetooth informacje  A2DP, LE
LTE tak
Zakresy częstotliwości pracy LTE  2600, 2500, 2300, 2100, 1900, 1800, 1700, 900, 850, 800, 700
HSDPA / HSUPA / HSPA+  tak / tak / tak
Zakres częstotliwości pracy UMTS/WCDMA  850, 900, 1700, 1900, 2100
GPRS / EDGE  tak / tak
Zakresy częstotliwości pracy GSM  850, 900, 1800, 1900
Funkcje multimedialne   
Aparat foto 12 Mpix x 2
Funkcje aparatu  autofocus, geotagging, jasność obiektywu f/1.8, lampa błyskowa z czterema diodami, ledowa lampa błyskowa, nagrywanie filmów Ultra HD 4K, optyczna stabilizacja obrazu, podwójny aparat fotograficzny, redukcja szumów, samowyzwalacz, tryb filmu poklatkowego, tryb panorama, tryb portretowy, tryb slow-motion, wykrywanie postaci, wykrywanie twarzy, zbliżenie cyfrowe x 10, zdjęcia Live Photo, zdjęcia seryjne, zdjęcia z flashem
Aparat przedni  7 Mpix
Nawigacja: odbiornik GPS tak
Odtwarzacz MP3 tak
Radio FM nie
Gry  tak
Odtwarzacz audio  AAC, AMR, FLAC, MP3, OGG, WAV, WMA
Odtwarzacz wideo  3GP, AVI, H.263, H.264, MPEG4
Funkcje telefonu   
Standardy wysyłania/odbierania wiadomości  e-mail, MMS, SMS
Tryb głośnomówiący  tak
Dyktafon tak
Dzwonki MP3 / polifoniczne  tak / tak
Kalendarz  tak
Kalkulator  tak
Alarm (budzik) / wibracje  tak / tak
Dual SIM nie
Karta SIM nano SIM
Czujniki  akcelerometr, barometr, czujnik światła otoczenia, czujnik zbliżeniowy, czytnik linii papilarnych, żyroskop
Funkcje dodatkowe  3G, 4G LTE, Apple Pay, App Store, dostęp do portali społecznościowych, ekran w technologii True Tone, kalendarz, kalkulator, odtwarzacz mp3, tryb głośnomówiący
Parametry fizyczne   
Obudowa klasyczna - ekran dotykowy
Kolor obudowy  złoty
Akumulator  litowo - jonowy niewymienny
Czas rozmów/czuwania  21 godzin / -
Wymiary (wys. x szer. x głęb.)  158,4 x 78,1 x 7,5 mm
Waga  202 g
Wyposażenie   
Wyposażenie  instrukcja obsługi w języku polskim, kabel USB, karta gwarancyjna, ładowarka sieciowa, przejściówka ze złącza Lightning na gniazdo słuchawkowe 3,5 mm, słuchawki EarPods ze złączem lightning
Gwarancja   
Gwarancja  12 miesięcy
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  iSource S.A.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Marka: Apple
  • Cena: od 3 000
  • Rodzaj: smartfon

Ocena klientów

5 na podstawie 49 ocen
5
(46)
4
(2)
3
(1)
2
(0)
1
(0)
Najwyżej ocenione zalety:
  • Jakość wyświetlacza
  • Design
100% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Przecież to iPhone
Jakość wyświetlacza:
Design:
Żywotność baterii:
Bezawaryjność:
Wytrzymałość:
Łatwość użycia:
12-02-2019,
Magdalena
Potwierdzony zakup

Przekonałam się wielokrotnie, ze tylko osoby, które nie posiadają Iphona są negatywnie nastawione. Każdy kto posiada sprzęt firmy Apple wie jaki jest niezawodny. Nie ma tu mowy o zawieszaniu się, wyłączaniu. Zdjęcie pierwsza klasa, tryb portretowy robi cudne zdjęcia. Mam już go rok, jest kolejnym cudem od Apple. Świetnie paruje się z Macbookiem i iWatchem. Polecam gorąco

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (1) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Iphone - trochę lubię !
Jakość wyświetlacza:
Design:
Żywotność baterii:
Bezawaryjność:
Wytrzymałość:
Łatwość użycia:
21-03-2019,
Kama
Potwierdzony zakup

Jestem wieloletnim użytkownikiem Samsungów. Androida kocham na potęgę ! Doceniam, że mogłam w nim "wszystko" dosłownie" spersonalizować pod siebie. Lubię to uczucie telefon jest taki bardziej "mój". Namówiono mnie na iphone. Rzecz jasna złoto biały. Jestem kobietą - telefon musi mi się podobać. Oceniam design na 5/5. Telefon jest po prostu piękny. A odcień właściwie beżu na szkle z tyłu jest hmm . magiczny. Inaczej nie potrafię tego opisać. Jakość wyświetlacza 5/5 kolory są piękne, jest niezwykle czuły na dotyk, szybo reaguje. Nie ma mowy o zacinaniu się. Zdjęcia są perfekcyjne nic dodać nic ująć. Stabilizator nie zawodzi. Zdjęcia portretowe wow wow wow i jeszcze raz wow. Nawet nie porównuje do swoich poprzednich telefonów. Ale...... I tu się właśnie pojawia problem. W sumie nic nie mogę w nim zmienić. Muszę zaakceptować ikony, motyw telefonu, chmurki w imessage, czcionkę itp. Może to dla niektórych pierdoły, ale pierdoły też mają znaczenie. Ustawienie utworu muzycznego na dzwonek - to nie takie proste ! Niby możliwe, ale jednak trzeba przeczytać "jak to jest zrobione" w poradach internetowych. Nie ma czegoś takiego jak raport SMS - why ? Dni w kalendarzu w których coś mam zapisane - zaznaczone są kropką - naprawdę ? Nie można było małą czcionką napisać pod datą co takiego mam tam wpisane. Trzeba wchodzić w dzień aby sprawdzić co dziś mam ważnego do zrobienia. Kompletnie nieintuicyjny . Żeby zobaczyć jak wrócić na początek listy musiałam "zapytać" wujka Google - i faktycznie on wie wszystko. Nigdy nie korzystałam z pomocy "jak korzystać z telefonu?" - teraz czasem muszę. Wszystko jest inaczej, może trochę dziwnie - hmm - choć może dziwnie znaczy w tym przypadku nietuzinkowo a nawet niezwykłe. Jeszcze nie potrafię tego docenić. Tutaj muszę wszystko zaakceptować takie jakie jest ! Ja wiem , że lepsze czasem jest wrogiem dobrego ale... czy Iphone musi być tak bardzo osobliwy, tak bardzo pokręcony? Czy naprawdę musi ? Czy musi czy nie musi - oto jest pytanie !

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (1) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Ekstra!!
Jakość wyświetlacza:
Design:
Żywotność baterii:
Bezawaryjność:
Wytrzymałość:
Łatwość użycia:
09-04-2019,
Renia323
Potwierdzony zakup

Dotwałam go w promocji za niecałe 3 tysiące, super się sprawdza, śmiga i nic się nie zacina. Bardzo polecam, choć kolor różowy już prawie nigdzie nie jest dostępny.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
IPhone 8 plus
Jakość wyświetlacza:
Design:
Żywotność baterii:
Bezawaryjność:
Wytrzymałość:
Łatwość użycia:
24-10-2017,
Borut
Potwierdzony zakup

Fantastyczny i smigajacy bateria bardzo dlugo trzyma. Robi swietne foty noca

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (6) (5) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Opinia wstępna
Jakość wyświetlacza:
Design:
Żywotność baterii:
Bezawaryjność:
Wytrzymałość:
Łatwość użycia:
07-10-2017,
Lolek421
Potwierdzony zakup

Łatwość obsługi szybkoś działania

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (11) (6) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Polecam
Jakość wyświetlacza:
Design:
Żywotność baterii:
Bezawaryjność:
Wytrzymałość:
Łatwość użycia:
07-10-2017,
Grtruda
Potwierdzony zakup

Telefon sprawuje sie bardzo dobrze. Przynajmniej tyle moge powiedziec po tygodniu uzytkowania.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (7) (7) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Smartfon idealny
Jakość wyświetlacza:
Design:
Żywotność baterii:
Bezawaryjność:
Wytrzymałość:
Łatwość użycia:
27-11-2017,
Paulina
Potwierdzony zakup

Po raz pierwszy stałam się użytkowniczką i posiadaczką telefonu od Apple'a. Nigdy wcześniej nie miałam możliwości korzystania z systemu iOS, jednak bardzo szybko się do niego przyzwyczaiłam. Telefon śmiga aż miło używać i poznawać jego funkcje. Zdjęcia i filmy nagrywa wspaniałe. Bateria trzyma super, przy całodziennym intensywnym użytkowaniu wychodzi raz na dzień. Jest to naprawdę piękny telefon. Szklane plecki to cud miód - nie mogę się na niego napatrzeć :) Niestety najgorzej z realizacją zamówienia - czekałam dokładnie miesiąc. Nie byłoby to największym problemem, gdyby nie wprowadzanie klienta w błąd. A wystarczyłoby zmienić informację z "do 14 dni roboczych" na "do 20 dni roboczych"... Ogólnie telefon polecam.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (12) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Oczekiwanie..
Jakość wyświetlacza:
Design:
Żywotność baterii:
Bezawaryjność:
Wytrzymałość:
Łatwość użycia:
27-11-2017,
ada
Potwierdzony zakup

N a telefon czekałam prawie 6 tygodni, nie było wiadomo kiedy przyjdzie. Takie podejście do klienta jest nieodpowiednie Jeśli ktoś jest zainteresowany zakupem iphona 8plus polecam  cortland. Mają telefony na miejscu, bez żadnego czekania, rezerwowania. I w dodatku raty 0%!

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (2) (7) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
klasyk
Jakość wyświetlacza:
Design:
Żywotność baterii:
Bezawaryjność:
Wytrzymałość:
Łatwość użycia:
03-01-2018,
det
Potwierdzony zakup

telefonów od apple używam od modelu 4S. Widać ciągły postęp, może nie tak szalony jak u konkurencji, jednak czuć nacisk nie na ilość co na jakość funkcji. piekielnie szybki. miłośnicy firmy rozważą zakup. Przeciwnicy - wytkną wszystko czego brakuje, a ma konkurencja.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
iPhone 8 plus
Jakość wyświetlacza:
Design:
Żywotność baterii:
Bezawaryjność:
Wytrzymałość:
Łatwość użycia:
31-01-2018,
Paula
Potwierdzony zakup

Jestem mega zadowolona. Wszystko sprawnie i szybko dziala. Aparat rewelacyjny, jakosc zdjec znakomita zarowno w dzien jak i w nocy. Bateria trzyma dosc dlugo. Wyglad i kolory rewelacyjne swietnie sie prezentuje i zachwyca. Jak najbardziej polecam!

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Raty
Wybrana opcja ratalna nie jest dostępna dla wybranej wersji zakupowej.
Pytania i odpowiedzi (19)
Powiadom o pytaniach
Czy jest możliwość zamowianie go w sklepie żeby go zakupić?
Renia323 zapytał 1 miesiąc temu
Dla tego pytania nikt nie dodał jeszcze odpowiedzi. Dodaj odpowiedź
Czy jest możliwość jeszcze zamówienia iphone 8 plus złotego do sklepu stacjonarnego, żeby go kupić?
Witam Czy Iphone 8Plus 64GB złoty będzie jeszcze dostępny w sklepie internetowym?
Witam.czy iphone 8 plus jest dostępny w poznaniu
Xxxwika zapytał 7 miesięcy temu
Dla tego pytania nikt nie dodał jeszcze odpowiedzi. Dodaj odpowiedź
Czy jeżeli spłacam kredyt to dostanie telefon na raty ?
Zostałem oszukany przez doradcę. Przed podpisaniem umowy pytałem doradcy na ile max. rat mogę podpisać umowę bez oprocentowania. Doradca poinformował mnie że tylko na 10rat i strasznie mnie przekonywał żebym ubezpieczył telefon na 3 lata. Mam pytanie dlaczego nie mogłem skorzystać z promocji mała stówka. Czy jest możliwość zmiany umowy?
Pierwszą ratę trzeba spłacić odrazu w sklepie czy dopiero w następnym miesiącu?
dla czego Iphone 8plus gold kosztuje więcej od Iphona 8plus gwiezdna szarość czy też srebrnego . Mają tyle samo gb dokładnie 64 złoty kosztuje 3979zł a gwiezdna szarość i srebrny 3699zł . Moglibyście odpowiedzieć ?
dla czego Iphone 8plus gold kosztuje więcej od Iphona 8plus gwiezdna szarość czy też srebrnego . Mają tyle samo gb dokładnie 64 złoty kosztuje 3979zł a gwiezdna szarość i srebrny 3699zł . Moglibyście odpowiedzieć ?
dla czego Iphone 8plus gold kosztuje więcej od Iphona 8plus gwiezdna szarość czy też srebrnego . Mają tyle samo gb dokładnie 64 złoty kosztuje 3979zł a gwiezdna szarość i srebrny 3699zł
witam czy jezeli mam umowe na czas okreslony do czerwca i minął pierwszy miesiąc mogę wziąć telefon na raty?
Czy można zrobić wpłatę własną?
Co dokładnie oznacza ten komunikat "Ze względu na opóźnienia w dostawie, wysyłki produktu w kolorze NIEBIESKIM realizowane będą po 20 listopada.:" W związku z powyższym, kiedy najpóźniej można spodziewać się dostawy iPhone 8 Plus 64 GB (złoty)? Czas oczekiwania to 14 dni roboczych czy kalendarzowych?
Czemu oszukujecie klientow piszac ze maksymalny czas realizacji zamowienia to 14 dni? Ja czekam poltora miesiaca a prscownicy waszego sklepu nawet nie odpowiadaja na emaile. Zarty!
dzień dobry , własnie przeczytałam ze istnieje zakup produktu z mozliwoscią zapłaty dopiero za 4 miesiące. Czy istnieje tez opcja zapłaty gotówka czy tylko na raty ?
marta12 zapytał 1 rok temu
Dla tego pytania nikt nie dodał jeszcze odpowiedzi. Dodaj odpowiedź
Od złozenia zamowienia minął ponad miesiac. Dostalam lakoniczna informacje, ze mam czekac z cierpliwoscia. Bez jakichkolwiek informacji kiedy moglabym spodziewac sie realizacji zamowienia. Niestety na kolejne zapytanie w ogole nie dostalam odpowiedzi. Ile nalezy czekac na produkt?
dlaczego doradcy w sklepie nie rozumieją, że w internecie jest 0 rat a w sklepie mówią zobaczymy proponują raty z procentem a ja mówię, że są raty bez oprocentowania przez internet. Wybór powinien należeć klienta a nie sprzedawcy. Sprzęt, który kupuję jestem w stanie spłacić w jednej racie i ciągle muszę się targować i sięgać na infolinję dopiero pomaga.
Jak długo trzeba czekać na realizację zamówienia z dostawą do sklepu? Bo te 14 dni roboczych to jakaś bujda...
Witam czy jest mozliwosc szybciej splacic rate albo placic 2 raty na raz?
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Apple iPhone 8 Plus 64GB (złoty), wpisz 1131943 w wyszukiwarce euro.com.pl.