liked-products 0

Obserwowane

855 855 855

8:00 - 21:00

Aktywne filtry

Marka : HTC
Smartfon HTC U23 Pro 12/256GB 6,7" 120Hz 108Mpix Biały

Dostępne kolory

Gwarantujemy dostawę przed Mikołajkami!
 • Wyświetlacz:  6,7 ", 2400 x 1080 pikseli, OLED
 • Pojemność baterii:  4600 mAh
 • Pamięć RAM/wewnętrzna :  12 GB / 256 GB
 • Aparaty tylny/przedni:  108 Mpix + 8 Mpix + 5 Mpix + 2 Mpix / 32 Mpix

Warianty produktu

Kolor: 
Biały
 • 1 89900

  Sugerowana cena producenta: 2 379 zł

 • 94,95
  × 20 rat 0%

  Do maja nie płacisz!

  94,95
  × 20 rat 0%
  Zmień
  Do maja nie płacisz!
Smartfon HTC U23 Pro 12/256GB 6,7" 120Hz 108Mpix Brązowy

Dostępne kolory

Gwarantujemy dostawę przed Mikołajkami!
 • Wyświetlacz:  6,7 ", 2400 x 1080 pikseli, OLED
 • Pojemność baterii:  4600 mAh
 • Pamięć RAM/wewnętrzna :  12 GB / 256 GB
 • Aparaty tylny/przedni:  108 Mpix + 8 Mpix + 5 Mpix + 2 Mpix / 32 Mpix

Warianty produktu

Kolor: 
Brązowy

Outlet od

1 710 zł

 • 1 89900

  Sugerowana cena producenta: 2 379 zł

 • 94,95
  × 20 rat 0%

  Do maja nie płacisz!

  94,95
  × 20 rat 0%
  Zmień
  Do maja nie płacisz!
 • Outlet: 1 710 zł
Zobaczyłeś 2 z 2 produktów

Telefony HTC - nowatorskie i śmiałe rozwiązania

Co sprawia, że telefony HTC są wyjątkowe? Przede wszystkim liczne autorskie rozwiązania technologiczne, które wznoszą jakość korzystania z telefonów na wyższy poziom.

Telefony HTC nie są zwykłymi smartfonami. Liczne innowacyjne technologie sprawiają, że korzystanie z nich jest czymś wyjątkowym. Jeśli poszukujesz urządzenia na długi czas, które codziennie będzie Cię zaskakiwać intuicyjnymi rozwiązaniami, smartfon HTC jest dla Ciebie. Oto kilka funkcjonalności, które warte są szczególnej uwagi.

Telefony HTC dają fotograficzną moc na wyciągnięcie ręki


Czy aparat nie jest jedną z tych aplikacji, które używa się najczęściej? Smartfony HTC dają miłośnikom zdjęć wyjątkowo szeroką gamę możliwości. Optyczna stabilizacja, efekt upiększenia obrazu czy zdjęcia z efektem bokhe to standard w praktycznie każdym telefonie HTC. Z nim zdjęcia praktycznie zawsze są ostre i wyraźnie, a selfie perfekcyjnie dopracowane.
Najnowsze telefony HTC wyposażone zostały w cztery aparaty, system stabilizacji optycznej oraz cyfrowej, a także możliwość dwukrotnego zoomu optycznego i dziesięciokrotnego zoomu cyfrowego! Z takim przybliżeniem z powodzeniem zrobisz zdjęcia oddalonego obiektu, zachowując jego szczegóły. Smartfony HTC od innych modeli odróżnia również funkcja zoomu sonicznego, który pozwala wykonać zbliżenie na konkretny dźwięk.
Koniecznie należy też zwrócić uwagę na modele telefonów HTC, gdzie udostępniona jest funkcja tworzenia filmów 4K. Dzięki niej każde nagranie jest wyjątkowe i pełne szczegółów, a obraz nasycony pięknymi barwami.

Smartfony HTC pozwalają zapomnieć o lagach


Wydajność, jaka oferowana jest w smartfonach HTC pozwoli Ci raz na zawsze zapomnieć o lagach i zwolnieniach interfejsu. Autorska nakładka HTC Sense pełna efektownych animacji oraz kolorowych ikon została zoptymalizowana tak, że jej obecność jest nieodczuwalna.
Najnowsze telefony HTC to także dobra wydajność w grach oraz aplikacjach wymagających sporych zasobów mocy. Wielozadaniowość, a także praca w kilku aplikacjach jednocześnie to zasługa dużej ilości RAM zapewniającej niezbędną w codziennym użytkowaniu moc.

Telefony HTC to gwarancja wysokiej jakości dźwięku!


Jeśli kochasz muzykę, pokochasz także telefon HTC. Jakość dźwięku, czyste brzmienie, a także moc, jaką potrafią wygenerować smartfony tego producenta przyćmiły już niejeden domowy sprzęt stereo. Modele wspierane technologią HTC Boomsound to gwarancja audiofilskich doznań podczas słuchania ulubionych płyt. Oddzielny woofer i tweeter dbają o to, by do uszu odbiorcy dotarł jak najmocniejszy dźwięk zachowujący pełną klarowność brzmienia.
Idąc na miasto lub siłownię razem z telefonem warto zabrać specjalnie zaprojektowane słuchawki HTC, które gwarantują nie tylko czysty i pełny dźwięk ale i komfort noszenia. Zostały one zaprojektowane w taki sposób, by noszone nawet przez cały dzień nadal pozostawały wygodne.

Interaktywne ramki obudowy telefonów HTC


Wybrane modele telefonów HTC, zostały wyposażone w nowatorskie rozwiązanie Edge Sense. Dzięki tej funkcji można korzystać ze smartfona wyłącznie za pomocą ściśnięć lub dotykania krawędzi ekranu. Wystarczy ścisnąć ramki urządzenia podczas robienia zdjęcia, by uruchomić spust migawki. W ten sam sposób można wywołać asystenta głosowego, zaprogramować opcję „wstecz” i włączyć tryb obsługi jedną ręką.
Technologia dotykowa Edge Sense dostarcza użytkownikom niezwykłej kontroli, którą znaleźć można tylko w telefonach HTC. Dzięki intuicyjnej obsłudze łatwo pokochać to rozwiązanie.

Telefony HTC posiadają unikalny design


Bez dwóch zdań marka HTC szczególną uwagę przykłada do wzornictwa. Ich nowatorskie podejście i dbałość o walory estetyczne sprawią, że każdy smartfon HTC jest piękny, oryginalny, a jednocześnie świetnie leży w dłoni
Telefony marki HTC znane są nie od dziś, jednak producent stale zaskakuje swoich fanów. Dążenie do innowacyjności i oryginalności rozwiązań przy zachowaniu najwyższych standardów technologicznych dają im bardzo mocną pozycję. Posiada też telefon HTC opinie wyjątkowo dobre, co wpływa na umocnienie wizerunku. Nie bez znaczenia są też wyznaczane za telefony HTC ceny, dzięki którym smartfony tej marki plasują się w kategorii dostępnych, a biorąc pod uwagę koszt poszczególnych modeli, ich bogatą funkcjonalność i design stanowią one bardzo mocną pozycję, którą koniecznie warto rozważyć.
Więcej