Przejdź do opisu produktu

Pralka Samsung WW90T754ABT Q-bubble Addwash

pralka

Samsung
nr kat.
1223371

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Razem taniej!

Akcesoria

Opis produktu

Charakterystyka

Pranie w niskich temperaturach

EcoBubble™

Doskonałe rezultaty prania już podczas pracy w niskiej temperaturze.

Automatyczne dostosowanie ustawień do potrzeb użytkownika

Panel AI Control

Parametry i ustawienia działania spersonalizowane do potrzeb użytkownika.

Możliwość krótszego prania

QuickDrive™

Skuteczne pranie w czasie skróconym nawet o połowę.

phpfpZJxJ icon klasa 2021 151x151px (1)-01

Klasa energetyczna A

Uzyskanie mniejszych rachunków za prąd umożliwia najwyższa klasa efektywności energetycznej A.

Dodawanie ubrań w trakcie prania

AddWash™

Możliwość dodawania zapomnianych części garderoby podczas włączonego cyklu.

Higieniczna para pomaga dezynfekować ubrania

Higieniczna para

Higienicznie czyste i zdezynfekowane ubrania po praniu z parą.

Energooszczędne, skuteczne pranie z EcoBubble™

Podczas prania w niskich temperaturach także uzyskasz świetne rezultaty*. To zasługa technologii EcoBubble™, która sprawia, że już w pierwszych fazach cyklu, poprzez połączenie wody, powietrza i detergentu, tworzy się aktywna piana. Następnie wnika ona w tkaniny, łatwiej usuwając zabrudzenia i uporczywe plamy, a jednocześnie chroniąc fakturę oraz kolor ubrań. Niska temperatura prania sprawia, że pralka zużywa mniej prądu**.

* Testy wg normy IEC 60456-2010 dla wsadu 4 kg: program Pranie Super Eco (WF80F5E5U4W) vs. bawełna 40°C bez EcoBubble™ (WF0702WKU). Wyniki mogą się różnić. 

** Na podstawie raportu z testu Performance Lab przeprowadzonego przez Springboard Engineering z użyciem pasków EMPA, badającego różnice między roztworem zwykłego środka piorącego a technologią aktywnej piany bez działania mechanicznego.

Siła bąbelków EcoBubble™

Niska temperatura prania

Pranie w niskiej temperaturze

Pranie z użyciem aktywnej piany jest wyjątkowo skuteczne nawet w niskich temperaturach.

Ochrona wymagających tkanin

Dodatkowa ochrona tkanin

Twoje ubrania są pod ochroną. Aktywna piana jest delikatna dla tkanin.

Niskie zużycie prądu

Zwiększona energooszczędność

Możesz zmniejszyć zużycie prądu i oszczędzić na domowych rachunkach.

Inteligentny panel AI Control

Wykorzystaj możliwości panelu AI Control, by zwiększyć wygodę korzystania z pralki Samsung. Sztuczna inteligencja uczy się Twoich nawyków i najczęstszych wyborów, a następnie rekomenduje spersonalizowane programy i ustawienia prania. Podpowie również najlepiej dopasowany program suszenia. Za pomocą aplikacji SmartThings* możesz zarządzać działaniem pralki także zdalnie oraz znaleźć najlepsze rozwiązanie napotkanego problemu. 

* Aplikacja SmartThings dostępna jest dla urządzeń z systemem Android oraz iOS. Wymagane podłączenie pralki z WiFi oraz posiadanie konta Samsung. 

Personalizacja ustawień i parametrów

Panel AI Control wyświetli sugestie wyboru odpowiedniego programu i ustawień prania na podstawie wcześniej dokonywanych przez użytkownika wyborów.

Rekomendacja cyklu suszenia na podstawie wybranego cyklu prania

Po włączeniu danego cyklu prania, funkcja Auto Cycle Link automatycznie dopasowuje najlepsze ustawienia suszenia*.

* Funkcja Auto Cycle Link jest dostępna tylko wtedy, gdy pralka i suszarka posiadają funkcję AI Control i są połączone z Wi-Fi.

Zdalne sterowanie

Poprzez aplikację SmartThings można włączyć program prania z dowolnego miejsca, a także zobaczyć rekomendacje wyboru cyklu dla danego rodzaju tkanin.

Oszczędzaj czas i energię elektryczną z QuickDrive™

phpkaRrgG WW90T754ABH qbubble

Krótsze pranie to możliwość oszczędności na rachunkach i jednocześnie troska o środowisko. Technologia QuickDrive™ sprawia, że pranie jest krótsze o połowę, a zużycie prądu spada aż o 20%*. Rezultaty prania pozostają na najwyższym poziomie. To wszystko jest zasługą specjalnej konstrukcji bębna z pulsatorem, który porusza się niezależnie. Wprawia on ubrania w ruch w różnych kierunkach, co powoduje skuteczniejsze i szybsze usuwanie zabrudzeń.

 

* Testowany na serii Samsung WW8000T w porównaniu z WW6500K. Oszczędność do 50% czasu i do 20% energii przy programie Bawełna (40°C, połowa wsadu) z jakością prania ±5% na podstawie danych Intertek.

Najwyższa klasa energetyczna A

Uzyskanie niższych rachunków za prąd umożliwia wysoka efektywność energetyczna pralki. Model odznaczony został najwyższą klasą A. Jest bardziej przyjazny dla środowiska w porównaniu do modeli o niższej klasie.

Dodatkowe drzwi AddWash™

Drzwi AddWash™ to ułatwienie, które sprawdzi się w każdym domu. Jeśli zapomnisz wyprać części odzieży, możesz dodać ją do bębna jeszcze w trakcie działającego cyklu prania. Za ich pomocą uzupełnisz też detergent lub dodasz na czas wirowania i płukania wyprane ręcznie tkaniny. Otwórz drzwi po zakończonym cyklu, aby przewietrzyć wnętrze pralki.

* Przez dodatkowe drzwi AddWash™ można dodać tylko odzież, detergent lub płyn zmiękczający do tkanin. Drzwi AddWash™ można otworzyć pod warunkiem, że temperatura bębna nie przekracza 50°C.

Pranie dopasowane do Twoich potrzeb

 
Higieniczne czyste pranie bez bakterii i wirusów

Higienicznie czyste pranie

Użyj programu z funkcją pary, by usuwać brud efektywnie, bez konieczności włączania Prania wstępnego. Z dołu bębna uwolni się gorąca para, która wysyci tkaniny, rozpuszczając nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia. Para pozwala pozbyć się także aż do 99,9% bakterii* i alergenów**. 

 

* Na podstawie badań Intertek przy użyciu programu Higieniczna para. Usuwa aż do 99,9% wybranych rodzajów bakterii, w tym bakterie Staphylococcus aureus i Escherichia coli. Wyniki mogą się różnić.

** Na podstawie badań British Allergy Foundation (BAF) przy użyciu programu Higieniczna para. Usuwa alergeny pochodzące z roztoczy kurzu domowego.

Czyste ubrania w 39 minut

Pierz szybciej, jednocześnie zachowując wysoką efektywność działania. Dzięki specjalnie wyprofilowanemu bębnowi i dodatkowej dyszy skrócisz czas płukania i wirowania, a kolor i struktura tkanin będą chronione. Czyste pranie wyjmiesz już po 39 minutach*.


* W oparciu o użycie programu Super szybki przy domyślnych ustawieniach z obciążeniem 5 kg.

Co jeszcze oferuje pralka Samsung?

Pralka Samsung WW90T754ABT oferuje szereg praktycznych rozwiązań, które sprawiają, że codzienne obowiązki staną się mniej pracochłonne. Bęben oraz szufladę na detergent utrzymasz w czystości bez konieczności mycia ręcznego, a plamy z ubrań skutecznie wywabi aktywna piana. Nowoczesny silnik jest wydajny i cichy*. Zużywa też mniej energii elektrycznej niż tradycyjne silniki innych pralek**.

 

* Redukcja hałasu wynosi odpowiednio 5 dBA i 3 dBA dla cyklu prania i wirowania. Dane na podstawie etykiety ERP, F500 8 kg 1400 obr./min WF80F5E5P4W z silnikiem Digital Inverter i Vistula 8 kg 1400 obr./min WF1804WPC z silnikiem uniwersalnym.

** Nagrodzony certyfikatem "Nawet 23 Lata Działania" przez stowarzyszenie Association for Electrical, Electronic & Information Technologies w Niemczech (Verband Deutscher Elektrotechniker - VDE). Rzeczywista żywotność może się różnić w zależności od sposobu użytkowania.

Czyste wnętrze bębna dzięki intensywnemu wirowaniu

Czyszczenie bębna+

Włącz program Czyszczenie bębna+, by usunąć zanieczyszczenia oraz do 99,9%* bakterii z bębna, membrany i drzwi. Nie potrzebujesz już do tego używać detergentów! Silny strumień wody i intensywne wirownie doskonale sobie poradzą z tym zadaniem. Gdy tylko urządzenie będzie wymagało czyszczenia, powiadomi Cię o tym odpowiedni alarm**.

* Na podstawie badań Intertek przy użyciu programu Czyszczenie bębna. Eliminuje aż do 99,9% bakterii znajdujących się we wnętrzu pralki.

** Alert o konieczności włączenia programu Czyszczenia bębna pojawia się co 40 cykli.

Wnętrze szuflady pozostaje czyste bez osadów

Szuflada StayClean

Szuflada StayClean nie wymaga ręcznego czyszczenia. Specjalny system przepłukiwania wodą sprawia, że wszelkie osady, zacieki i inne pozostałości po środkach piorących są usuwane, a szuflada zachowuje higieniczną czystość.

Aktywna piana pomaga usunąć trudne plamy z ubrań

Aktywna piana

Za pomocą funkcji Aktywnej piany uzyskasz czyste i świeże ubrania, nawet jeśli zostały mocno zabrudzone, np. kawą czy winem. Aktywna piana już we wczesnej fazie cyklu wnika pomiędzy włókna tkanin, skutecznie eliminując trudne zabrudzenia*.

 

* Na podstawie testów (zgodnie z normą IEC60335-1 Cl.10.) dla wsadu 8 kg: pranie przy użyciu Aktywnej piany vs. Bawełna 40/60°C, Syntetyki 60°C, Jeansy 40°C bez funkcji Aktywnej piany.

Konstrukcja silnika Digital Inverter zapewnia cichą pracę i 10 lat gwarancji

Digital Inverter

Cicha praca i długa żywotność silnika Digital Inverter to zasługa jego bezszczotkowej konstrukcji. Posiada 10-letnią gwarancję producenta.

W opakowaniu

Instrukcja obsługi i karta gwarancyjna

Prowadnica węża

Zaślepki na otwory po śrubach

Klucz do śrub mocujących bęben

Wąż doprowadzający i odprowadzający wodę

Porównaj produkty

 
Przód pralki Samsung
Przód pralki Samsung
Przód pralki Samsung
 

WW90T754ABT

WW90T986ASH

WW90T954ASX

EcoBubble™

AddWash™

AI control

AI Wash

-

QuickDrive™

Pranie parowe

Super Speed

39 min

39 min

39 min
Silnik Digital Inverter

Czyszczenie bębna+

Aktywna piana

Szuflada StayClean

SmartThings

Łączność Wi-Fi

Załadunek

9 kg

9 kg

9 kg

Obroty rpm

1400

1600

1400

Ilość programów

22

23

22

Kolor

Biały

Biały

Inox

Wyświetlacz

Better

Best

Best

Poziom głośności

53 dB(A)

49 dB(A)

49 dB(A)

Klasa energetyczna

A

A

A

Wymiary (WxSxG) mm

600x850x550

600x850x600

600x850x600

Waga netto

67 kg

79 kg

77 kg

Warto wiedzieć

Jak połączyć pralkę ze SmartThings?

W celu połączenia pralki Samsung do aplikacji SmartThings, należy uruchomić tryb punktu dostępu. W celu połączenia pralki z aplikacją SmartThings sprawdź czy masz stabilne połączenie Wi-Fi, czy Twój smartfon jest połączony z kontem Samsung oraz czy Twój model pralki jest kompatybilny ze SmartThings. Następnie, otwórz aplikację SmartThings. W menu aplikacji, dotknij “Urządzenia” a następnie dotknij ikonę plus (+). Jeżeli Twoje urządzenie nie zostanie wykryte automatycznie, wybierz kategorię “Pralka”. Jeżeli Twoja pralka nadal nie zostanie wykryta, możesz dodać ją ręcznie. W tym celu, dotknij ikonę szukaj i wprowadź model swojego urządzenia. Wykonaj czynności wskazane na ekranie, w celu zakończenia procesu łączenia Twojej pralki.  

Czy pralki z systemem Eco Bubble™ są rozwiązaniem na problem nierozpuszczonych śladów detergentów na tkaninach?

W przypadku pralek z technologią EcoBubble™, proszek zostaje rozpuszczony wcześniej, co pozwala uzyskać dużą ilość silnej piany. Wypłukanie piany z tkanin jest o wiele łatwiejsze niż wypłukanie nierozpuszczonego proszku, ponieważ piana nie zostawia zacieków, nawet na ciemnych ubraniach lub podczas prania w niskiej temperaturze.

Jakie programy posiada pralka Samsung?

W pralce Samsung masz do dyspozycji aż 23 programów prania, które z łatwością dopasujesz do swoich potrzeb. Skorzystaj z programu Super szybkiego albo odśwież odzież w programie Pranie Szybkie 15’. Pralka posiada wiele programów dedykowanych różnym typom odzieży: sportowej, dżinsowej, koszulom czy odzieży wierzchniej oraz rodzajom tkanin: między innymi programy do wełny, syntetyków czy tkanin delikatnych. Higieniczną czystość Twoich ubrań czy pościeli zapewni program z parą, usuwający bakterie i alergeny. Inteligentna pralka posiada również specjalny cykl służący utrzymaniu jej wnętrza w czystości Czyszczenie bębna+.

Dane techniczne

pralka Samsung WW90T754ABT Q-bubble Addwash

Sposób załadunku od przodu
Wymiary bez elementów wystających (GxSxW) 55 x 60 x 85 cm
Kolor  biały
Kolor drzwiczek  czarny
Programator (sterowanie) elektroniczne: pokrętło, przyciski
Wyświetlacz elektroniczny LCD
Kierunek otwierania drzwiczek w lewo
Silnik inverter tak
Efektywność energetyczna   
Pojemność (maksymalny załadunek) 9 kg
Klasa energetyczna A
Zużycie prądu (100 cykli)  49 kWh = 30,38 zł
Roczne zużycie wody 9400 litrów
Zużycie prądu (cykl) 0,66 kWh
Zużycie wody (cykl) 50 litrów
Poziom hałasu - wirowanie 72 dB
Maksymalna prędkość wirowania 1400 obr/min
Wilgotność resztkowa 44 %
Klasa prania A
Klasa wirowania B
Klasa poziomu hałasu wirowania  A
Programy i funkcje   
Programy prania bawełna, cichy, eco 40-60, higiena, mix, super szybki
Czas trwania programu "eco 40–60"  3:48
Czyszczenie bębna  tak
Opóźnienie startu pracy tak
Regulacja prędkości wirowania skokowa
Regulacja temperatury tak
Mniej zagnieceń (łatwe prasowanie) nie
Równomierne rozłożenie ładunku  tak
Kontrola piany tak
Automatyka wagowa tak
Automatyka prania tak
Funkcje dodatkowe  Aktywna piana, start/pauza z opcją dołożenia prania, zdalne sterowanie smartfonem, dodanie pary do cyklu
Dodatkowe informacje  menu w języku polskim
Zastosowane technologie  aplikacja Samsung Smart Control, bęben Samsung QuickDrive, dodatkowe drzwi Samsung AddWash, pranie bąbelkowe (aktywna piana) Samsung Eco Bubble, silnik Samsung Digital Inverter
Bezpieczeństwo użytkowania   
Blokada rodzicielska (panelu sterowania) tak
Inne zabezpieczenia  ochrona przed skokami napięcia
Parametry zewnętrzne   
Wymiary opakowania  55 x 60 x 85 cm
Waga z opakowaniem  68 kg
Wyposażenie   
Wyposażenie  instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, wąż dopływowy, wąż odpływowy
Instrukcja użytkownika  Pobierz
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące, 10 lat na silnik
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz
Producent   
Nazwa producenta / importera  Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Cena: od 3 000 zł
  • Marka: Samsung
  • Pojemność: duża (od 8 do 9 kg)

Ocena klientów

5 na podstawie 61 ocen
5
(61)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(0)
Najwyżej ocenione zalety:
  • jakość prania
  • pojemność
100% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
super pralka
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
30-05-2021,
suchy
Potwierdzony zakup

Super pralka, wszystko jest jasne i czytelne. Prosta obsługa, bardzo cicha i jestem bardzo zadowolony

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Super sprzęt
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
09-09-2021,
Jadwinia
Potwierdzony zakup

Jestem bardzo zadowolona z wyboru. Pralka idealna dla zabieganej kobiety. bardzo duży wybór programów. Cicha, super pierze i do tego jest piękna :-)

Pokaż całość
Pytania (1) Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jaka jest rzeczywista głębokość pralki od ściany po podłączeniu?
Mara zapytał 16-09-2021
Odpowiedz
Zwiń pytania
Pralka Samsung
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
26-09-2021,
pawelTT
Potwierdzony zakup

#AkcjaLaczProduktyDlaWygody Szukaliśmy pralki która będzie cicha, dzięki czemu sąsiedzi nie będą narzekać na wieczorne pranie. Udało się pralka chodzi naprawdę cicho w porównaniu z naszym poprzednim modelem. Kolejnym ważnym elementem była możliwość dodania prania w trakcie pracy, ze względu na dzieci często podczas prania potrzebujemy coś dodać, teraz to można robić na każdym etapie prania. W poprzedniej pralce robiliśmy to tylko na początku kosztem rozpoczęcia prania na nowo. Kolejnym plusem są czarne drzwi które się super komponują z naszą łazienką, oraz elektroniczny wyświetlacz.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
#AkcjaLaczProduktyDlaWygody Pralka Samsung WW90T754ABT
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
30-09-2021,
Anna
Potwierdzony zakup

#AkcjaLaczProduktyDlaWygody Pralka Samsung WW90T754ABT to bardzo udany zakup, łatwa w obsłudze. Posiada dużo programów, które pozwalają uprać różne rodzaje tkanin. Dużą wygodą jest funkcja AddWash , dzięki której możemy dodać ubrania w trakcie trwania cyklu prania. Zaletą pralki jest również cicha praca, pojemność bębna oraz funkcje Ecobubble , higieniczna para co ma wpływ na bardzo dobrą jakość prania . Pralka zużywa zdecydowanie mniej prądu i wody niż moja poprzednia, doskonale komponuje się z wystrojem łazienki. Jednym słowem wiele zalet w jednym urządzeniu, polecam każdemu.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Pralka Samsung
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
03-10-2021,
Andrew
Potwierdzony zakup

Pralka kupiona w akcji #AkcjaLaczProduktyDlaWygody w zestawieniu z suszarką tej samej linii prezentuje się ładnie i nowocześnie. Posiada wiele przydatnych programów, a polskie menu i funkcjonalne pokrętło ułatwia ich ustawienie. Duży bęben bez problemu pomieści brudne ubrania całej rodziny a funkcja Addwash pozwala na dodanie zagubionej skarpetki. Po wymianie naszej starej pralki miło zaskoczyła nas cicha praca oraz miła melodia sygnalizująca koniec prania.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (1) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
pw555
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
20-10-2021,
pw555
Potwierdzony zakup

#akcjalaczproduktydlawygody pralka kupiona ze względu na załadunek 9kg, możliwość dorzucenia prania i ecobuble.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Polecam
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
04-10-2021,
Mateusz
Potwierdzony zakup

Pralka bardzo dobrze pierze, przy wirowaniu 1400 rzeczy wyciągane z bębna są praktycznie suche. Pralka łączy się z aplikacją Smart Things w telefonie, co jest bardzo wygodne - dostaję notyfikację o zakończeniu prania. Z poziomu aplikacji mogę też ustawić wszystkie parametry prania, aplikacja proponuje też konfiguracje programów dopasowane do moich preferencji. Pralka jest bardzo pojemna i stabilna, polecam. #akcjalaczproduktydlawygody

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Kolejny zakup
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
07-10-2021,
Rafał
Potwierdzony zakup

#akcjalaczproduktydlawygody Generalnie, po raz kolejny zaufałem firmie Samsung, większość plusów i minusów zostało wcześniej wymienionych, więc nie będę się powtarzał. Dla mnie największą nowinką i zabawką jest obsługa smartfonem - można wręcz stwierdzić że już prościej nie może być pod kątem obsługi. Dużym plusem i zaskoczeniem jest cicha praca. Z kolei na minus to brak możliwości wyłączenia "muzyczki". Cena może i jedna z wyższych, ale moim zdaniem pralki nie kupuje się co miesiąc. Ja poprzednią użytkowałem 5 lat,

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
#akcjalaczproduktydlawygody
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
09-10-2021,
Piotr B
Potwierdzony zakup

super pralka cicha prosta w obsłudze gorąco polecam

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
świetny sprzęt
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
14-10-2021,
MartynSol
Potwierdzony zakup

Zakupiłam produkty AGD firmy Samsung w tym właśnie pralkę WW90T754ABT oraz dobraną do niej suszarkę DV90T7240BT i zdecydowanie to byś świetny wygląd. Nie dość że pralka z suszarką rewelacyjnie razem wyglądają i zdecydowanie są ze sobą zsynchronizowane, a co najważniejsze świetnie działają. Spełniają swoje role w 100 procentach, wszystko działa jak należy. To był bardzo dobry wybór i z czystym sumieniem mogę polecić obydwa te sprzęty #AkcjaŁączProduktyDlaWygody Polecam 😊

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie

Pytania i odpowiedzi (1)

Powiadom o pytaniach
Jaka jest rzeczywista głębokość pralki od sciany po podłączeniu razem z drzwiami?
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Samsung WW90T754ABT Q-bubble Addwash, wpisz 1223371 w wyszukiwarce euro.com.pl.