Przejdź do opisu produktu

Samsung QuickDrive WW80M74HN2A

pralka

Samsung
nr kat.
1188593

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Zakres od A+++ do D Karta produktu
Wyprzedaż

Akcesoria

Opis produktu

 

WYBRANE CECHY

 
777

QuickDrive™ 

Do 50% krótszy czas prania z zachowaniem pełnej skuteczności.

666

Drzwi AddWash™

Umożliwiają dodawanie ubrań na każdym etapie prania.

555

EcoBubble™

Skuteczne usuwanie zabrudzeń nawet w niskiej temperaturze.

222

Programy parowe

Cykl pary usuwa aż do 99,9% szkodliwych bakterii i alergenów, by ubrania były higienicznie czyste.

111

Program Super Szybki 

Pełny, skuteczny cykl prania trwa tylko 39 minut, dzięki unikalnej konstrukcji bębna.

333

Program optymalny i autodozowanie

Ocenia wagę prania, stopień zabrudzenia i automatycznie dobiera parametry prania, dozując detergent i wodę.

 

QUICKDRIVE™ SKUTECZNE PRANIE W KRÓTSZYM CZASIE

 

Czas prania skraca się nawet o 50%*, a zużycie energii zmniejsza do 20%*, bez obniżenia skuteczności prania, dzięki QuickDrive™. Ponadto, czas płukania będzie krótszy, a tkaniny i ich kolory będą chronione, za sprawą odpowiednio wyprofilowanego bębna i dodatkowej dyszy natryskowej.

* Testowany na serii Samsung WW7800M w porównaniu z WW6500K. Oszczędność do 50% czasu i do 20% energii przy programie Bawełna (40°C, połowa wsadu) oraz oszczędność czasu do 50% przy cyklu eBawełna (40°C, połowa wsadu) z jakością prania ± 3% na podstawie danych Intertek. Oszczędność do 20% energii przy cyklu Super Szybki (40°C, 5kg wsadu), przetestowane przez IEC 60456:2010. Czas cyklu prania może się różnić w zależności od dostawy wody oraz ciężaru/typu prania. 

Zobacz jak działa technologia QuickDrive™?

Bęben QuickDrive™

beben-quickdrive v3

Unikalny bęben QuickDrive™ składa się z głównego bębna i tylnej płyty, która obraca się niezależnie. Ubrania poruszają się nie tylko z góry na dół, ale również do przodu i do tyłu. Dodatkowe ruchy bębna umożliwiają szybsze usuwanie zabrudzeń.

Dokładniejsze płukanie

dokladniejsze-plukanie v6

Pralka QuickDrive™ posiada dodatkowe drogi natrysku, które równocześnie napełniają bęben wodą, co skraca czas płukania i sprawia, że jest ono bardziej efektywne

Skrócony czas wirowania

skrocony-czas-wirowania kafel

Specjalnie wyprofilowane otwory wyścielające owijkę bębna lepiej odprowadzają wodę. W ten sposób wirowanie oraz całe pranie trwa krócej.

Co zyskujesz dzięki technologii QuickDrive™?

Więcej czasu dla siebie

pranie w obu kierunkach ikona cz

System QuickDrive™ umożliwia skrócenie cyklu prania. Teraz programy piorące mogą być krótsze, niektóre nawet o połowę. Zaplanuj swój czas tak, jak lubisz.

Dokładnie wyprane ubrania

pranie dynamiczne ikona cz

Skrócony czas prania nie oznacza kompromisów w kwestii skuteczności. Twoje ubrania będą równie czyste jak te wyprane w dłuższych cyklachprania.

Oszczędność energii

czyste-ubrania ikona cz

Technologia QuickDrive™ to krótszy cykl prania, co przekłada się na mniejsze zużycie energii, nawet o 20%* i może obniżyć rachunki za prąd.

* Na podstawie wewnętrznych badań. Skrócenie długości cyklu oraz oszczędność energii w zależności od wybranego modelu i programu prania.

 

ADDWASH™- DODAWAJ UBRANIA PODCZAS PRANIA

 

Dzięki dodatkowym drzwiom możesz dodać ubrania do pralki w dowolnym momencie cyklu*. Zatrzymaj pracę urządzenia i otwórz drzwiczki AddWash™, aby dodać rzeczy. Następnie wznów cykl prania - i gotowe! Prosty sposób na dodanie zapomnianych ubrań lub dolanie płynu do prania.

* Dodawać można jedynie wyroby tekstylne, ubrania, detergent i płyn zmiękczający do tkanin. Drzwiczki Add Wash otwierają się tylko wtedy, gdy temperatura bębna wynosi mniej niż 50°C.

drzwi-addwash cz

Drzwi AddWash™

Dodasz do prania rzeczy, o których zapomniałeś bez otwierania głównych drzwi i ryzyka wylania wody*.

dodaj-plyn- ikona cz

Dodaj płyn

W razie potrzeby wlej płyn zmiękczający bezpośrednio do bębna pralki.

atwe-plukanie-i-odwirowanie ik cz

Łatwe płukanie i odwirowanie

Teraz rzeczy wyprane ręcznie można dodać tylko na czas płukania lub wirowania.

 
wentylacja ikona cz

Wentylacja

Szybki sposób na wietrzenie bębna - uchyl drzwi AddWash™ pralki i gotowe!

 

* Drzwi AddWash można otworzyć, gdy temperatura wewnątrz bębna nie przekracza 50°C. 

 

NA CZYM POLEGA TECHNOLOGIA ECOBUBBLE™?

 

Aktywna Piana skutecznie usuwa zabrudzenia nawet w niskiej temperaturze. Zapewnia też oszczędność energii i ochronę tkanin. Technologia EcoBubble™ zrewolucjonizowała proces prania.

* Dowiedz się więcej na www.ecobubble.samsung.pl.

ikona temperatura cz

Pranie w niskiej temperaturze

Detergent, woda i powietrze łączą się w Aktywną Pianę, w której namaczane są tkaniny jeszcze przed rozpoczęciem właściwego cyklu prania.

ikona-ochrona tkanin cz

Ochrona tkanin

Aktywna piana wnika w strukturę tkanin i skutecznie usuwa zabrudzenia w niskiej temperaturze nie niszcząc delikatnych tkanin.

ikona eco czyste pranie cz

Energooszczędność

Pranie w niższej temperaturze przyczynia się do zużycia mniejszej ilości energii potrzebnej do podgrzania wody.

 

FUNKCJONALNE ROZWIĄZANIA

 

Firma Samsung wzbogaciła model pralki QuickDrive™ o dodatkowe rozwiązania, zwiększając tym samym jego funkcjonalność oraz ułatwiając Ci codzienne obowiązki związane z praniem. Nie musisz martwić się tym, ile detergentu masz użyć czy jak długi program wybrać. Z łatwością zadbasz również o higienę bębna. Do tego, zapłacisz niższe rachunki, gdyż urządzenie jest energooszczędne.

program-optymalny

Wygoda użytkowania. Program optymalny

Nie musisz nic ustawiać, ten program sam dopasuje najlepsze parametry dla Twojego prania. Przeanalizuje wagę ubrań, stopień zabrudzenia, a następnie automatycznie dobierze odpowiednią ilość detergentu i wody, ustawi optymalny czas prania i potrzebną liczbę płukań.

39 minut i gotowe. Program Super Szybki

Program Super Szybki skraca czas codziennego prania o 34% do zaledwie 39 minut*. Technologia QuickDrive™ umożliwia w tym czasie wykonanie pełnego, w pełni skutecznego cyklu prania. Program przeznaczony jest do 5 kg załadunku.

* Testowany na modelu pralki QuickDrive™ WW8800M w porównaniu z Samsung WW8500K na Super Speed (40 ℃, 5kg obciążenia) na podstawie danych Intertek. 

program-superszybki
program-z-para

Usuń alergeny i zapachy. Programy z parą

Usuwaj do 99,9% bakterii i alergenów*. Wybierz ten program, a QuickDrive™ uwolni parę z dołu bębna, nasycając nią tkaniny, pozbywając się z nich patogenów i zapachów.

* Na podstawie badanie przeprowadzonego przez firmę Intertek.

Dopasowane do każdych potrzeb. 14 programów prania

Pralka posiada aż 14 programów prania, dzięki którym możesz ustawić idealne warunki dla różnego rodzaju tkanin – np. delikatne tkaniny, bawełna, mocno zabrudzone ubrania czy wełna.

14-programow 2
aktywna-piana

Usuń uporczywe zabrudzenia. Funkcja Aktywna Piana

Łatwo usuwaj nawet uporczywe plamy. Wybierz tę funkcję, a przed rozpoczęciem wybranego programu ubrania zostaną namoczone w aktywnej pianie, która głęboko wnika w tkaniny i zmiękcza zabrudzenia.

 

PRAKTYCZNE ROZWIĄZANIA

 

Zmieści się duże pranie. Aż 8 kg załadunku

Duża ładowność pralki sprawia, że bez trudu wypierzesz w jednym cyklu różne tkaniny, sporych rozmiarów koce, kołdry czy pościel o łącznej wadze 8 kg. Zmniejszysz w ten sposób ilość prań w skali miesiąca.

Smart Control

Za pomocą aplikacji mobilnej Smart Control możesz zdalnie kontrolować i sterować pracą pralki. Nawet, gdy jesteś poza domem możesz uruchomić lub wyłączyć pranie albo sprawdzić ile czasu zostało do zakończenia cyklu.

Wsparcie dla Twojej wygody

smart check aplikacja

System Smart Check to funkcja, która pozwala rozpoznać i rozwiązać problemy związane z nieprawidłową pracą pralki. Diagnozuje usterki, po czym dostarcza szybkie i łatwe rozwiązania bez konieczności wzywania specjalisty.

Bęben Swirl+

Konstrukcja bębna  umożliwia lepszą ochronę tkanin przed uszkodzeniami oraz mechaceniem. Niewielkie otwory zostały wyprofilowane tak, by zabezpieczyć tkaniny przed zaciąganiem włókien.

Eko czyszczenie bębna

Gorąca woda oraz tryb szybkiego wirowania pomagają w utrzymaniu higienyi czystości bębna, membrany oraz szyby drzwi. Doskonałe rozwiązanie, gdy pranie długo pozostało w pralce.

Grzałka ceramiczna

grzalka-ceramiczna

Zapewnia dłuższą żywotność i wydajność pralki. Nowa, opatentowana powłoka grzałki jeszcze bardziej ogranicza osadzanie się kamienia w porównaniu z tradycyjnymi grzałkami.

Silnik Digital Inverter

digital-inverter

Digital Inverter zapewnia wydajność energetyczną, minimalny hałas i długotrwały okres eksploatacji, co potwierdza aż 10-letnia gwarancja na silnik.

Niski poziom głośności

1niski-poziom-glosnosci nawet-w-nocy-v3 shutter

Pralka Samsung bardzo cicho pracuje. Nie będzie przeszkadzać domownikom, gdy oglądają film, a nawet podczas spania.

Wirowanie: 1400 obr./min

obroty

Prędkość wirowaniaw pralce Samsung można ustawić od zera aż do 1400 obr/min. Takie obroty skutecznie usuwają wodę z wypranych tkanin, dzięki czemu pranie po wyciągnięciu z bębna schnie bardzo szybko.

* Przetestowano na grzałce ceramicznej plus w porównaniu z oryginalną konwencjonalną grzałką Samsung WF60F4E0N0W / ET, oparto na niezależnych testach zmiany ciężaru w twardej wodzie. ** Numer zgłoszenia patentowego: 10-2012-0029920 w Korei, Chinach, Europie, USA.

 

BEZPIECZEŃSTWO

 

Czujnik piany

Gdy podczas prania, z powodu zastosowania zbyt dużej ilości detergentu, wytworzy się zbyt duża ilość piany, włączone zostanie dodatkowe płukanie. Dzięki temu zawsze masz gwarancję dobrego wypłukania tkanin.

Kontrola napięcia

kontrol-anapiecia 2

System Volt Control zapewnia stałą kontrolę napięcia podczas cyklu prania. Twoja pralka działa bezpiecznie nawet przy wahaniach napięcia ± 25%. Jeśli dojdzie do przerwy w dostawie prądu, system automatycznie wznowi pracę urządzenia.

Blokada rodzicielska

blokada-rodzicielska

Funkcja zabezpiecza przed przypadkową zmianą ustawień i programów podczas pracy pralki.  Nie ma potrzeby rozpoczynać włączonego cyklu od nowa, nawet jeśli w codziennych porządkach towarzyszą Ci mali pomocnicy.

 

PROSTA I INTUICYJNA OBSŁUGA

 

Wyraźny i intuicyjny wyświetlacz LEDsłuży do wygodnego sterowania funkcjami pralki.Czytelny, dotykowy panel sterowania w języku polskim pozwoli Ci w łatwy sposób zmienić parametry prania.

1

Dozownik detergentów

2

Pokrętło wyboru programów

3

Czujnik załadunku

4

Wskaźnik informujący o bieżącym cyklu

5

Wskaźnik Autodozowania

6

Wskaźnik Wi-Fi

7

Opóźnione zakończenie prania

8

Funkcja Aktywnej Piany

9

Przycisk wł./wył. Smart Control

10

Przycisk temperatury

11

Przycisk płukania

12

Przycisk wirowania

13

Przycisk wyboru opcji

14

 Przycisk wł./wył. pralkę

15

 Przycisk start/pauza

 

RYSUNEK TECHNICZNY

 
rys-tech

A

Szerokość:  

600 mm

B

Wysokość:  

850 mm

C

Głębokość:  

600 mm

 

W OPAKOWANIU

 
 

PORÓWNAJ PRODUKTY

 
 
ww80m74hn2a-pack-maly
 

WW80M74HN2A

WW10­M86I­NOA

WW90­M741­NOO

QuickDrive™

AddWash™

EcoBubble™

Silnik Digital Inverter

Programy z parą

Program Super Szybki

Automatyczne dozowanie

 

-

Podświetlany bęben

Redukcja wibracji

-

Sterowanie smartfonem

Maksymalne obroty wirowania

1400

1600

1400

Pojemność załadunku

8 kg

10 kg

9 kg

Klasa energetyczna

A+++

A+++(-50%)

A+++(-40%)

Czy opis produktu jest dla Ciebie wyczerpujący?
Nie, brakuje mi...?
Dziękujemy na cenne uwagi! :)
Dziękujemy za opinię. Bardzo się staramy :)
Masz uwagi do opisu?
Błąd w opisie
Informacje nieprzydatne
Informacje nie pasują do tego sprzętu
Inne uwagi lub szczegóły błędu

Dane techniczne

pralka Samsung QuickDrive WW80M74HN2A

Sposób załadunku od przodu
Wymiary bez elementów wystających (GxSxW) 60 x 60 x 85 cm
Kolor  biały
Kolor drzwiczek  niebieski
Programator (sterowanie) elektroniczny
Wyświetlacz elektroniczny LED
Kierunek otwierania drzwiczek w lewo
Silnik inverter tak
Efektywność energetyczna   
Pojemność (maksymalny załadunek) 8 kg
Klasa energetyczna A+++
Zużycie prądu (220 cykli) 116 kWh = 71,92 zł rocznie
Roczne zużycie wody 8100 litrów
Zużycie prądu (cykl) 0,51 kWh
Zużycie wody (cykl) 37 litrów
Poziom hałasu - wirowanie 73 dB
Maksymalna prędkość wirowania 1400 obr/min
Wilgotność resztkowa 44 %
Klasa prania A
Klasa wirowania A
Programy i funkcje   
Programy prania bawełna, bawełna - eko, ciemne materiały, codzienny, delikatny, kurtki/płaszcze, pościel, pranie wstępne, program dziecięcy, Super Eco, syntetyki, szybki 15 min, szybki 30 min, wełna
Opóźnienie startu pracy tak
Regulacja prędkości wirowania skokowa
Regulacja temperatury tak
Mniej zagnieceń (łatwe prasowanie) nie
Wskaźnik przebiegu programu  tak
Funkcje dodatkowe  Aktywna piana, pranie intensywne (odplamianie)
Dodatkowe informacje  menu w języku polskim, ceramiczna grzałka, drzwi Samsung Crystal Blue
Zastosowane technologie  bęben Samsung QuickDrive, bęben Samsung Swirl, diagnostyka błędów za pomocą smartfona Samsung Smart Check, dodatkowe drzwi Samsung AddWash, pranie bąbelkowe (aktywna piana) Samsung Eco Bubble, silnik Samsung Digital Inverter
Bezpieczeństwo użytkowania   
Blokada rodzicielska (panelu sterowania) tak
Inne zabezpieczenia  blokada przedwczesnego otwarcia drzwi
Parametry zewnętrzne   
Wymiary opakowania  64 x 62 x 89 cm
Waga z opakowaniem  83 kg
Wyposażenie   
Wyposażenie  instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, wąż dopływowy, wąż odpływowy
Instrukcja użytkownika  Pobierz   
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Przedłuż Gwarancję® do 5 lat!
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Cena: 2 000 zł - 2 499 zł
  • Marka: Samsung
  • Pojemność: duża (od 8 do 9 kg)

Ocena klientów

5 na podstawie 28 ocen
5
(25)
4
(2)
3
(0)
2
(0)
1
(1)
Najwyżej ocenione zalety:
  • jakość prania
  • programy
96% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Polecam
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
18-04-2021,
Jaco
Potwierdzony zakup

Pralka jest super. Najlepszą funkcją jest oczywiście auto dozowanie, które używamy bardzo często. Nie podoba mi się za to funkcja "smart" którą i tak trzeba ręcznie włączyć, aby móc sterować urządzeniem. Jednak moja ocena i tak będzie wyrobiona dopiero w dłuższej perspektywie w zależności ile lat wytrzyma bez awarii.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Na Plus
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
08-06-2020,
Zofeniusz
Potwierdzony zakup

Po roku uzytkowania pralka bez wiekszych wad. Jedna o jaka mozna sie pokusic to ta ze dozownik automatyczny detergentu i zmiekczacza i dak zdozuje mniej niz sie do tego przyzwyczailismy. Kwestia gustu lub dodatkowego dozowani recznego. Pralka w cicha a dodatkowo ciezka przez co stabilna.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Szybka i skuteczna
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
24-07-2019,
BOGAD
Potwierdzony zakup

Po wymianie kilkuletniej pralki (tez Samsung) jest zauważalna różnica, krótszy czas prania, lepsze odwirowanie i pranie jest lepiej doczyszczone (przynajmniej tak się wydaje subiektywnie). Pralka w miarę cicha i bardzo ładna.

Pokaż całość
Pytania (1) Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (3) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Witam. czy pralka WW80M74HN2A posiada podświetlany bęben?
milka zapytał 25-08-2019
Odpowiedz
Tak, posiada podświetlany bęben
BOGAD odpowiedział26-08-2019
Zwiń pytania
Pralka Samsung QuickDrive WW80M74HN2A
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
03-10-2019,
Bodzio
Potwierdzony zakup

To kolejny moj zakup z gamy Samsunga i co do pralki to jestem na etapie testowania. Póki co bardzo inteligentne urządzenie i proste w obsłudze. Wygląd robi wrażenie.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Super pralka!
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
03-10-2019,
MiWi
Potwierdzony zakup

Kupiliśmy z żoną tę pralkę 2 tygodnie temu i jesteśmy bardzo zadowoleni! Pranie doprane i praktycznie suche przy wyjęciu z pralki (przy min 1000 obrotach wirowania), pralka podczas prania jest ledwo słyszalna. Programów jest dość sporo, jednak brakuje nam kilku w porównaniu z dotychczasowym Siemensem. Opcja dokładania rzeczy w trakcie trwania programu - bardzo przydatna. Podświetlenie bębna - przydatne przy opróżnianiu pralki. Łączność przez wifi - przydatny gadżet ;) Melodyjki wygrywane na zakończenie programu - wzbudzają uśmiech ;) Podsumowując - pralka super!

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (1) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
ZAWIEDZIONA
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
27-08-2020,
Barbara
Potwierdzony zakup

Wg mnie pralka jest przereklamowana. Po 2-ch praniach na pierścieniu bębna (wykonany ponoć ze stali nierdzewnej) pojawiła się plamka rdzy!!!Po dokładnych oględzinach okazało się,że wokół bębna są małe zarysowania. Zareklamowałam i czekam teraz na decyzję. Jestem zawiedziona marką, która za takie pieniądze sprzedaje sprzęt z takimi uszkodzeniami

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Pralka póki co sprawuje się bez zarzutów. Sterowanie przez telefon, dobranie odpowiedniego programu, aktywna piana, czas programów - jak dla mnie same plusy i do tego automatyczne podawanie detergentu i zmiękczacza. Jestem zadowolona. Pralka chodzi cicho, nawet na najwyższym programie wirowania.
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
04-11-2019,
Dominika
Potwierdzony zakup

Pralka póki co sprawuje się bez zarzutów. Sterowanie przez telefon, dobranie odpowiedniego programu, aktywna piana, czas programów - jak dla mnie same plusy i do tego automatyczne podawanie detergentu i zmiękczacza. Jestem zadowolona. Pralka chodzi cicho, nawet na najwyższym programie wirowania.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Właściciel pralki
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
03-05-2020,
Bra
Potwierdzony zakup

Pralka sprostała wymaganiom. Cicha i łatwa w obsłudze (wystarczy wlać płyn zmiękczający oraz płyn do prania do magazynku i na długi czas zapominamy o detergentach).

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Rewelacja!!!
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
18-12-2019,
Marcin
Potwierdzony zakup

Użytkujemy od 2 dni, sprzęt w połączeniu z suszarką DV90N8289AW rewelacyjny. Funkcja SMART fajny i przydatny gadżet, po podłączeniu do wifi pralka i suszarka wysyła informację na telefon i telewizor o zakończeniu prania i suszenia. Funkcja automatycznego dozowania detergentów super. Minus daję za pokrętła do ustawiania programów, zarówno w pralce jak i w suszarce mają dosyć duży luz, ale działają bez problemu. Za tą cenę powinni bardziej się postarać. Podsumowując cicha, estetyczna, pranie czyste i pachnące, cóż więcej trzeba, sprzęt pierwsza klasa.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Szczerze polecam
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
27-11-2020,
pabi_
Potwierdzony zakup

Użytkowana 6 miesięcy - żadnych problemów. Fajne programy, dobrze działają automatyczne podajniki płynów do prania i do płukania, zauważalna oszczędność wody i prądu. Postawiliśmy obok siebie pralkę i suszarkę myśląc, że będą się bujać i potrzebujemy 5cm między nimi, żeby o siebie nie uderzały - ruch jest tak minimalny, że mniej niż 1cm wystarczą. Jedyna wada to koszt części zamiennych - niestety technik zarysował nam panel sterowania i wymiana tej części w serwisie to 800zł.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
1 2 3
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie

Pytania i odpowiedzi (5)

Powiadom o pytaniach
Witam, posiadam tę pralkę od roku, jestem bardzo zadowolona. Chciałabym dokupić suszarkę z łącznikiem, jaki model suszarki jest "dedykowany" do tej pralki? Pozdrawiam
Witam. Rozumiem funkcje dozowania przez pralkę płynów. Tylko co dzieje się wtedy kiedy nalany jest płyn do ubran czarnych a chce uprać białe ubrania?
Witam Czy pralka Samsung QuickDrive WW80M74HN2A posiada rozbieralny zbiornik i czy jest możliwość wymiany samych łożysk w tylnej części zbiornika?
Witam.Czy plyn do prania i do płukania dozuje się z każdym praniem?
Witam, Czy pralka jest kompatybilna z półką do montażu na niej suszarki (Samsung SKK-DD) ? Jeżeli tak to czy na pewno po zastosowaniu półki można połączyć ją z modelem suszarki Samsung DV90M5200QW ?
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Samsung QuickDrive WW80M74HN2A, wpisz 1188593 w wyszukiwarce euro.com.pl.