Przejdź do opisu produktu

Toshiba CAF-X33XPL

oczyszczacz powietrza

Toshiba
nr kat.
1205066

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Poziom hałasu w trybie nocnym  28 dB
Filtracja powietrza  4-stopniowa
Filtry  HEPA, PET, węglowy
Tryby pracy  nocny
Zobacz pełny opis produktu

Akcesoria

Opis produktu

TOSHIBA CAF-X33XPL

JAPOŃSKA JAKOŚĆ
MA ZNACZENIE.

 • DO POMIESZCZEŃ O MAKSYMALNEJ WIELKOŚCI 24m2

  Oczyszczacz powietrza przeznaczony do małych powierzchni do 24m2. Usuwa kurz, bakterie i szkodliwe cząsteczki, zapewnia świeże powietrze w Twojej sypialni lub pokoju dziecka

 • CADR 200 M3 NA GODZINĘ Z JONIZACJĄ UJEMNĄ

  Urządzenie oczyszcza 200m3 na godzinę, co zapewnia filtrację powietrza ponad 3 razy w ciągu jednej godziny

 • CICHA PRACA

  Głośność pracy w trybie niskim (low) oraz w trybie nocnym to zaledwie 28dB ciśnienia akustycznego. Tryb turbo generuje 52dB hałasu, co jest zbliżone do szumu w biurach

Dlaczego oczyszczacz powietrza Toshiba CAF-X33XPL

PRECYZYJNE OCZYSZCZANIE
MA ZNACZENIE

Oczyszczacz eliminuje z powietrza szkodliwe cząsteczki kurzu i pyłków aż w 99,9%, przywraca w domu świeży zapach i zapewnia czyste i zdrowe powietrze, szczególnie ważne dla alergików. A wszystko za sprawą złożonego filtra 4w1, który z powodzeniem zatrzyma i usunie szkodliwe dla naszego zdrowia substancje

4 TRYBY PRACY
MA ZNACZENIE

Oczyszczacz posiada 4 tryby pracy: niski (low), średni (mid), mocny (high) oraz turbo. Zmieniaj tryby według potrzeb, kiedy tylko potrzebujesz i ciesz się zdrowym powietrzem i przyjemnym zapachem w Twoim domu

ZABEZPIECZENIE PRZED DZIEĆMI
MA ZNACZENIE

Planujesz, aby urządzenie stało w pokoju dziecka i obawiasz się, że w trakcie zabawy pozmienia ustawienia lub je wyłączy? Ten oczyszczacz powietrza posiada opcję blokady ustawień

KOMPAKTOWY I LEKKI
MA ZNACZENIE

Urządzenie bez trudu możesz przestawiać z łazienki do pokoju dziecka, czy też do swojej sypialni, a to za sprawą jego kompaktowych rozmiarów i niskiej wagi

Fukcje oczyszczacza powietrza Toshiba CAF-X33XPL

FILTR TRUE HEPA 4w1

Precyzyjna filtracja powietrza wraz z jonami ujemnymi aż w 99,9% - dla zdrowia wszystkich domowników!

Urządzenie wyposażone jest w filtr True HEPA 4w1, w którym każda z warstw ma znaczenie dla naszego zdrowia i samopoczucia. Filtr główny odpowiada za zbieranie sierści i dużych pyłów, filtr węglowy pochłania formaldehyd, LZO oraz inne zanieczyszczenia, filtr HEPA usuwa cząsteczki PM0.1, bakterie i alergeny a ostatnia warstwa filtru Pet przedłuża żywotność całego filtra. W zależności od poziomu zanieczyszczenia powietrza w Twoim domu oraz od częstotliwości jego czyszczenia, filtr posłuży Ci nawet przez dwa lata.

STERYLIZACJA JONAMI UJEMNYMI

Jonizatory wytwarzające ujemne jony pomagają eliminować zanieczyszczenia powietrza w pomieszczeniu, nie tylko takie jak kurz, pleśń czy cząsteczki dymu, ale też bakterie.

Zadbaj o zdrowie swoich dzieci, szczególnie w okresie szalejących wirusów lub kiedy Twoje dziecko często choruje na zapalenie górnych dróg oddechowych. Uruchom tryb jonizacji ujemnej w oczyszczaczu powietrza, aby skutecznie zneutralizować alergeny i inne szkodliwe cząsteczki.

JAPOŃSKA JAKOŚĆ MA ZNACZENIE

Poznaj japońską jakość cenioną na całym świecie. Zobacz, jak trwałe może być przenośne urządzenie domowe za tak niewielką cenę

Oczyszczacze powietrza Toshiba to gwarancja japońskiej jakości wykonania i użytych komponentów a przy tym elegancki minimalizm. Urządzenia posłużą Ci przez lata. Jedyne o czym musisz pamiętać, to o utrzymywaniu ich w czystości.

PROSTE W OBSŁUDZE MENU

Ergonomiczne przyciski ułatwią Ci wybór czasu i trybu pracy. Zaprogramuj oczyszczanie w kilka sekund

Oczyszczacz powietrza Toshiba został wyposażony w intuicyjne menu, proste w obsłudze. Do dyspozycji masz 5 przycisków. "Power" uruchamia i wyłącza urządzenie. "Fan" zmienia moc pracy. "Timer" ustawia czas pracy. "Sleep" uruchamia tryb nocny. "ION" rozpoczyna sterylizację alergenów i bakterii za pomocą jonów ujemnych. Kombinacja klawiszy "Fan" i "Timer" włącza i wyłącza blokadę przed dziećmi.

CICHA PRACA NIE ZAKŁÓCA SNU

Z trybem nocnym cieszysz się czystym powietrzem także w swojej sypialni

Ustaw tryb nocny w oczyszczaczu powietrza. Obniży on moc pracy urządzenia do niskiego poziomu oraz wygasi światła na panelu. Zapewnij swojemu dziecku, sobie i innym domownikom zdrowy i spokojny sen.

KONTROLKA WYMIANY FILTRA

Wmontowany wskaźnik żywotności sprawi, że szybko dowiesz się, w jakiej kondycji jest Twój filtr

Oczyszczacz powietrza Toshiba CAF-X33XPL wyposażony jest w kontrolkę wymiany filtra. Regularnie dbaj o czystość filtrów. Filtr wstępny myj w wodzie a następnie wysusz naturalnie, na słońcu lub za pomocą suszarki. Filt HEPA odkurzaj (na sucho). Filtry wstępne są dożywotnie, filtry HEPA mają żywotność do 2 lat, jednak przy bardzo niekorzystnych warunkach i rzadkiej dbałości o czystość, wskaźnik wymiany może sugerować wymianę znacznie szybciej.

IDEALNIE PASUJE DO KAŻDEGO WNĘTRZA

Oczyszczacz powietrza Toshiba to nie tylko wysoka jakość wykonania i funkcjonalność – to także niebanalny design, który Cię zachwyci

Kompaktowy rozmiar i jasna kolorystyka uzupełni wystrój każdego pomieszczenia. Idealnie sprawdzi się w sypialni lub pokoju dziecka.

Czy w Twoim domu potrzebny jest oczyszczacz powietrza?
Sprawdźmy!

Odpowiedz na poniższe pytania i zobacz, czy w Twoim
domu przyda się oczyszczacz powietrza.

 • Czy w Twoim domu mieszka alergik?
 • Czy ktoś z domowników pali papierosy?
 • Czy ktoś z domowników często choruje?
 • Masz w domu kominek?
 • Czy często gotujesz w domu?
 • Czy w Twoim domu mieszka osoba chora na astmę?
 • Czy zdarza się, że źle sypiasz i często odczuwasz zmęczenie?
 • Irytuje Cię zapach sierści pupila?
 • Robisz teraz remont albo planujesz go w najbliższym czasie?
 • Czy chcesz, aby Twoja skóra wyglądała młodziej?
 • Czy często budzisz się rano z zapchanym nosem?
 • Czy powietrze w Twoim domu jest za suche?
 • Czy masz dzieci?
 • Czy używasz pachnących świec i kadzidełek?
 • Czy używasz drażniących środków czystości?

Jeśli odpowiedziałeś/aś twierdząco na przynajmniej 3 pytania z powyższych, to znaczy, że potrzebujesz oczyszczacza powietrza!

Jakiej wielkości jest Twoje mieszkanie lub pokój, w którym chcesz oczyszczać powietrze?

do 24m2

CAF-X33XPL

do 36m2

CAF-X50XPL

do 60m2

CAF-X83XPL

do 84m2

CAF-X116XPL

Zanieczyszczenie powietrza
jest niewidzialnym zabójcą

4,2 mln

zgonów rocznie z powodu narażenia na zanieczyszczone powietrze na zewnątrz 

3,8 mln

zgonów rocznie z powodu narażenia gospodarstw domowych na  dym z brudnych pieców i paliw

91%

ludności na świecie mieszka w miejscach, w których jakość powietrza przekracza limity WHO

Źródło: World Health Organization (WHO), 2018

Powietrze w pomieszczeniu
jest gorsze niż myślisz

Ponad 90% naszego czasu spędzamy w pomieszczeniu. Zła wiadomość jest taka, że powietrze w pomieszczeniu jest często do 10 razy bardziej zanieczyszczone niż na zewnątrz. Powody zgonów spowodowane zanieczyszczeniem powietrza wewnątrz pomieszczeń:

Źródło: World Health Organization (WHO), 2018

Co zanieczyszcza powietrze wewnątrz?

DYM

Dym z kominków, pieców opalanych drewnem i papierosów.

VOCS - LZO

LZO to toksyczne opary, które są odgazowywane z materiałów wytworzonych przez człowieka i przedmiotów codziennego użytku domowego, takich jak meble, pościel i dywany.

ŚWIECE I ELEKTRONIKA

Świece, zapachy i elektronika to duże zanieczyszczenia powietrza w pomieszczeniach. Uwalniają toksyny, które tworzą niezdrowe środowisko i mogą powodować ból głowy, zmęczenie i inne objawy.

PRODUKTY TOALETOWE

Od aerozoli po płyny, łazienka jest wypełniona chemikaliami w powietrzu. Kosmetyki i przybory toaletowe, a także winylowe zasłony prysznicowe mogą powodować szkodliwe powietrze w pomieszczeniu.

SŁABA CYRKULACJA

Nowsze domy są szczelne. To hamuje właściwą wentylację i powoduje potencjalne zagrożenia dla zdrowia. Brudne powietrze w systemach HVAC, na strychach i w piwnicach pozostaje w domu.

ŚRODKI CZYSZCZĄCE
I DETERGENTY

Chemikalia, spraye i środki czyszczące mogą uwalniać toksyczne LZO do naszych domów.

PLEŚŃ

Łazienki i kuchnie są bardzo podatne na rozwój pleśni z powodu wilgoci. Sprawdzaj, czy nie gromadzi się pleśń, szczególnie jeśli masz alergie lub niewyjaśnione problemy zdrowotne.

GOTOWANIE

Gotowanie generuje wysoki poziom cząstek, które mogą pozostawać w powietrzu i są łatwo wdychane. Należy używać wentylatora kuchennego i wentylatora wyciągowego, aby zapobiec złej jakości powietrza w pomieszczeniu.

Co robi
oczyszczacz powietrza

Zabija bakterie, wirusy oraz eliminuje wszelkie szkodliwe substancje z powietrza po to, abyś żył zdrowiej, dłużej i przyjemniej.

TOSHIBA – JAPOŃSKA JAKOŚĆ I DESIGN

FAQ
Co jeszcze chcesz
wiedzieć
o oczyszczaczach
powietrza Toshiba?

 • Jak dobrać oczyszczacz do moich potrzeb?

  W ofercie Toshiba znajdziesz oczyszczacze o różnych parametrach. Są one dobrane do powierzchni mieszkania, na której ma zostać przefiltrowane powietrze. Modele różnią się nie tylko zakresem działania, ale też maksymalnym przepływem powietrza w ciągu godziny i wielkością samego urządzenia. Jeśli nie masz pewności, który oczyszczacz powietrza wybrać, skorzystaj z naszego poradnika zakupowego.

 • Po co oczyszczać powietrze w mieszkaniu?

  Oczyszczasz powietrza to sposób na powietrze bez bakterii, alergenów oraz pyłków. Jeśli więc czujesz w domu zaduch, Twoja rodzina często choruje z nieznanych przyczyn, a dodatkowo drażni Cię nieprzyjemny zapach czy duże ilości sierści Twojego pupila – to warto zastanowić się nad kupnem oczyszczacza. Urządzenie pomoże rozprawić się ze wszystkimi powyższymi problemami. Dzięki temu oddychanie stanie się dużo łatwiejsze, sen zdrowszy, a Twoje ciało mniej obciążone zanieczyszczeniami.

 • Czy oczyszczacz powietrza przyda mi się jedynie zimą?

  Nie. Zimą oczywiście najbardziej odczuwasz potrzebę oczyszczania powietrza – zwłaszcza jeśli mieszkasz w dużym mieście. Unoszący się nad ulicami smog jest bardzo uciążliwy. Jednak wiosną, latem i jesienią jakość powietrza również pozostawia wiele do życzenia. Mikroskopijne cząstki PM 2.5, wszechobecne bakterie, pleśń, roztocza i pyłki nie dają spokojnie oddychać. Część z tych zagrożeń pochodzi zza okna, a część – z Twojego własnego domu i zbierających się tam zanieczyszczeń. Wybierając oczyszczacz powietrza, decydujesz się na zdrowsze życie każdego dnia, bez wyjątków.

 • Czym jest parametr CADR ?

  Parametr CADR, podany przez nas przy każdym z modeli oczyszczaczy powietrza, mówi o ich wydajności. Jeżeli oczyszczacz powietrza ma parametr CADR równy 500 m3/godz oznacza to, że w ciągu godziny upora się on z taką właśnie objętością powietrza. Nasz największy model oczyszczacza powietrza potrafi przefiltrować w ciągu godziny równowartość powietrza znajdującego się w trzech mieszkaniach o powierzchni 100 m2.

 • Jak głośny jest oczyszczacz powietrza?

  Dzięki technologii Microsound oczyszczacze powietrza Toshiba pracują cicho – nie głośniej niż szept. Oczyszczacz powietrza łączy w sobie dużą moc i niezwykle dyskretną pracę.

 • Jak często należy wymieniać filtry w oczyszczaczu?

  Zużycie filtrów Dual Max zależy w dużym stopniu od tego, jak często używasz oczyszczacza Toshiba. Aby ułatwić Ci ocenę zużycia filtra, wzbogaciliśmy jego konstrukcję o niewielkie okienko, które pozwoli Ci zerknąć do środka urządzenia i obejrzeć filtr. Dzięki temu zawsze wymienisz filtr na czas.

 • Dlaczego oczyszczacz Toshiba?

  Oczyszczacz powietrza Toshiba to wysoka jakość i minimalistyczny, nowoczesny design. Wyróżnia się zarówno wysoką wydajnością, jak i precyzją filtrowania powietrza – wychwytują więcej szkodliwych cząstek, zapewniając Ci komfort oddychania i codziennego życia. Z łatwością dobierzesz odpowiedni oczyszczacz Toshiba do swojego mieszkania. W ofercie mamy kilka modeli, przeznaczonych do wnętrz różnej wielkości.

#DetailsMatter

Dane techniczne

oczyszczacz powietrza Toshiba CAF-X33XPL

Technologia oczyszczania jonizacja
Maksymalna wielkość pomieszczenia 24 m2
Filtracja powietrza  4-stopniowa
Filtry HEPA, PET, węglowy
Moc  50 W
Łączność Wi-Fi   nie
Nawilżanie powietrza nie
Tryby pracy  nocny
Regulacja stopnia oczyszczania tak
Wskaźnik zanieczyszczenia powietrza nie
Maksymalny poziom hałasu 52 dB
Poziom hałasu w trybie nocnym  28 dB
Funkcje dodatkowe  blokada rodzicielska, jonizacja, timer, tryb nocny, wskaźnik wymiany filtra, wyświetlacz
Kolor  biały
Parametry zewnętrzne   
Wymiary opakowania  60 x 40 x 25 cm
Waga z opakowaniem  5 kg
Wyposażenie   
Wyposażenie  zestaw wkładów filtrujących, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna
Instrukcja użytkownika  Pobierz   
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Przedłuż Gwarancję® do 5 lat!
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Union Distribution s.r.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
 • Marka: Toshiba
 • Rodzaj: oczyszczacz powietrza
 • Filtry: PET

Ocena klientów

5 na podstawie 22 ocen
5
(20)
4
(1)
3
(1)
2
(0)
1
(0)
Najwyżej ocenione zalety:
 • prostota użycia
 • stabilność
100% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Warto
prostota użycia:
wydajność:
wygląd:
energooszczędność:
głośność pracy:
stabilność:
13-02-2020,
helen
Potwierdzony zakup

Mały, można znaleźć łatwo miejsce na niego :) Spełnia także funkcje oczyszczania powietrza w kuchni u nas :)

Pokaż całość
Pytania (1) Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jaka jest dostępność wewnętrznych filtrów wymiennych ?
jorg zapytał 22-04-2020
Odpowiedz
Zwiń pytania
oczyszczacz
prostota użycia:
wydajność:
wygląd:
energooszczędność:
głośność pracy:
stabilność:
17-03-2020,
Joanna
Potwierdzony zakup

wszystko ok,cicho,estetycznie

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
super
prostota użycia:
wydajność:
wygląd:
energooszczędność:
głośność pracy:
stabilność:
18-03-2020,
muniek
Potwierdzony zakup

moge tylko polecić! działa pięknie, w nocy cisza. Lepsze powietrze, lepiej się śpi. Za tę cenę - rewelacja.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
polecam
prostota użycia:
wydajność:
wygląd:
energooszczędność:
głośność pracy:
stabilność:
29-03-2020,
margo
Potwierdzony zakup

Oczyszczacz spełnia swoją funkcję. Posiada uchwyt do przenoszenia, co jest plusem. Szczególnie podoba mi się funkcja ozonowania. Jest niewielkich rozmiarów i wygląda atrakcyjnie. Na najniższej prędkości działa cichutko. Można zaprogramować czas działania, co także działa na korzyść urządzenia. Polecam.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Polecam
prostota użycia:
wydajność:
wygląd:
energooszczędność:
głośność pracy:
stabilność:
11-04-2020,
Monika
Potwierdzony zakup

Produkt godny polecenia

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jakość urządzenia
prostota użycia:
wydajność:
wygląd:
energooszczędność:
głośność pracy:
stabilność:
02-05-2020,
Ryszard
Potwierdzony zakup

Produkt naprawdę wart polecenia za tę cenę. W trybie nocnym pracuje dość cicho - jak szelest liści w oddali.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Toshiba CAF-X33XPL
prostota użycia:
wydajność:
wygląd:
energooszczędność:
głośność pracy:
stabilność:
05-05-2020,
olo
Potwierdzony zakup

Produkt godny polecenia

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Oczyszczacz toschiba
prostota użycia:
wydajność:
wygląd:
energooszczędność:
głośność pracy:
stabilność:
07-05-2020,
Ania
Potwierdzony zakup

Bardzo funkcjonalny prost w obsłudze cichy i lekki spełnia moje oczekiwanie polecam

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Dobry do chłodzenia
prostota użycia:
wydajność:
wygląd:
energooszczędność:
głośność pracy:
stabilność:
05-05-2020,
DoRoTkA
Potwierdzony zakup

Wydajny. Szybko chłodzi i oczyszcza powietrze w pokoju. Nie czuć zapachu psa w pomieszczeniu. Niestety jonizacja jest tylko chwytem reklamowym.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Oczyszczacz powietrza
prostota użycia:
wydajność:
wygląd:
energooszczędność:
głośność pracy:
stabilność:
08-05-2020,
Ania
Potwierdzony zakup

Jest ok. Chodzi cicho, powietrze bez zapachu, budzę się bez zatkanego nosa. A teraz pyli prawie wszystko.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
1 2 3
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie

Pytanie i odpowiedzi (1)

Powiadom o pytaniach
Postawiłam wczoraj w pokoju dziecka, i rzeczywiście powietrze po kilku godzinach pracy za dnia , i całą noc jest inne. Zastanawia mnie tylko, jak uruchomic blokadę rodzicielską. W instrukcji słowa na ten temat nie ma, i który wskażnik pokaże wymiane filtra,i gdzie ma się zapalić napis "clean"-czyszczenie,jak mówi instrukcja?
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Toshiba CAF-X33XPL, wpisz 1205066 w wyszukiwarce euro.com.pl.