ASUS ROG STRIX XG27VQ Curved 4ms 144Hz

monitor LED

ASUS
nr kat.
1133684

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

monitor LED ASUS ROG STRIX XG27VQ Curved 4ms 144Hz
ASUS ROG STRIX XG27VQ Curved 4ms 144Hz
Razem taniej!
Akcesoria
Opis i dane
ASUS ROG STRIX XG27VQ Curved


ZAKRĘT DO ZWYCIĘSTWA
ROG Strix XG27VQ oferuje zarówno niewiarygodnie płynną grafikę, jak również piękną estetykę wykonania, zapewniając graczom niesamowite wrażenia gamingowe! Jest to najlepszy monitor dla profesjonalnych graczy i miłośników gier MOBA. 
The Strix XG27VQ to zakrzywiony monitor gamingowy z rozdzielczością Full HD oraz doskonałą częstotliwością odświeżania 144 Hz. Jest on wyposażony w ekskluzywne technologie firmy ASUS Extreme Low Motion Blur oraz Adaptive-Sync (FreeSync™) dla zapewnienia niesamowitej jakości rozgrywki oraz wyeliminowania rozrywania i zacinania obrazu. Jego inspirowany grami design oferuje zintegrowaną technologię oświetlenia RGB ASUS Aura, która doda gamingowej atmosfery dla Twojego systemu lub na LAN party.
 

WCIĄGAJĄCA ARENA ROZGRYWKI
ZAKRĘT DO ZWYCIĘSTWA
ROG Strix XG27VQ posiada 27-calowy panel o zakrzywieniu 1800R, który przedłuża pole widzenia gracza, dając mu wrażenie pełnego uczestnictwa w rozgrywce. Dzięki takiemu zakrzywieniu ekranu każdy piksel będzie w równej odległości od oczu gracza, zapewniając komfort oglądania nawet podczas bardzo długich sesji gamingowych. Ten monitor umożliwia również oglądanie pod bardzo ostrym kątem przy minimalnym zniekształceniu i różnicy kolorów – dzięki czemu uzyskasz lepsze efekty wizualne w grach, filmach lub innych treściach i to prawie z każdego kąta oglądania!
 
PŁYNNA ROZGRYWKA
SUPER SZYBKA CZĘSTOTLIWOŚĆ ODŚWIEŻANIA – 144 HZ
Dzięki niesamowitej częstotliwości odświeżania 144 Hz, szybko zmieniające się sceny obrazu nie stanowią dla monitora ROG Strix XG27VQ żadnego problemu. Denerwujące lagi są wyeliminowane, dzięki czemu uzyskujesz przewagę w takich grach jak: strzelanki FPS, wyścigi, strategie czasu rzeczywistego oraz gry sportowe. 
Super szybka częstotliwość odświeżania pozwala Ci również na rozgrywkę przy najwyższych ustawieniach grafiki, dzięki czemu możesz natychmiastowo reagować na wydarzenia na ekranie i zawsze uderzać jako pierwszy(-a)!
 
EKSKLUZYWNA TECHNOLOGIA ASUS – EXTREME LOW MOTION BLUR
Monitor ROG Strix XG27VQ jest wyposażony w najnowsze, ekskluzywne technologie firmy ASUS Extreme Low Motion Blur oraz Adaptive-Sync (FreeSync™), które eliminują zniekształcenia oraz rozmycia ruchu i sprawiają, że obiekty na ekranie wydają się ostrzejsze, a w efekcie tego rozgrywka jest bardziej płynna i responsywna.
 
TECHNOLOGIA ADAPTIVE-SYNC (FREESYNC™) DLA PŁYNNEJ ROZGRYWKI
Technologia Adaptive-Sync (FreeSync) gwarantuje najbardziej płynne, najszybsze i zapierające dech w piersiach efekty wizualne w czasie gry, dzięki wyeliminowaniu rwania obrazu i wahań w ilości wyświetlanych klatek na sekundę, jak również dzięki zminimalizowaniu zacinania obrazu i lagów. Monitor ROG Strix XG27VQ zapewnia Ci płynne, wolne od lagów efekty wizualne podczas grania w najnowsze, szybkie strzelanki FPS, gry sportowe lub przygodowe.
 

 
ESTETYKA INSPIROWANA GRAMI
W zakresie wyglądu, ROG Strix XG27VQ podąża sprawdzoną drogą produktów ROG, oferując śmiały i udoskonalony design wraz z ikoniczną podstawą w kształcie tripoda. Ta seria monitorów jest produkowana z najwyższej jakości materiałów, inteligentnie połączonych dzięki ekspertyzie oraz odważnemu i nowatorskiemu podejściu zespołu ROG.
 

 
OŚWIETLENIE ASUS AURA RGB
Monitory gamingowe z serii ROG Strix XG są z tyłu wyposażone w oświetlenie ASUS Aura RGB. Udostępnia ono użytkownikom kilka trybów oświetlenia do stworzenia fajnego i stylowego tła dla każdego systemu gamingowego.
 
SPERSONALIZOWANY ZNAK ŚWIETLNY
Funkcja znaku świetlnego umożliwia użytkownikowi stworzenie i spersonalizowanie efektów projekcji świetlnej* monitora ROG Strix XG27VQ. Dołączone są dwie osłony z logiem ROG oraz jedna pusta, na której gracze mają możliwość stworzenia swojego własnego wzoru do projekcji świetlnej, która z pewnością doda wyjątkowego akcentu na stole z systemem gamingowym. 
*Projekcja świetlna LED oczekuje na opatentowanie.  
 

 
SUPERWĄSKA RAMKA
Monitor Strix XG27VQ posiada superwąską ramkę, co czyni go idealnym rozwiązaniem do stworzenia niemalże bezramkowych systemów z kilkoma monitorami. Zbuduj optymalną stację bojową i daj się w pełni wciągnąć w rozgrywkę!


ULEPSZENIA SPECJALNIE DLA GRACZY
TECHNOLOGIA GAMEPLUS
ASUS XG27VQ jest wyposażony w ekskluzywne rozwiązanie firmy ASUS: GamePlus hotkey, zapewniające ulepszenia wewnątrz rozgrywki, dzięki którym maksymalnie wykorzystasz swoje możliwości podczas gry. Funkcja ta została stworzona we współpracy z profesjonalnymi graczami i pozwala im ćwiczyć i poprawiać swoje zdolności gamingowe.
Funkcja wirtualnego celownika oferuje cztery różne opcje celownika, możesz więc wybrać taki, który najlepiej będzie pasować do strzelanki, w którą aktualnie grasz.
 
EKSKLUZYWNE OPROGRAMOWANIE ASUS DISPLAYWIDGET
DisplayWidget to intuicyjne oprogramowanie narzędziowe, które pozwala użytkownikom dostroić lub skonfigurować ASUS GameVisual, App Sync™, a także Blue Light Filter. Dzięki możliwości zmiany ustawień tych narzędzi za pomocą menu ekranowego (OSD) lub joysticka nawigacyjnego , ASUS DisplayWidget umożliwia szybszy i łatwiejszy dostęp do tych różnych ustawień.
 

SZEROKIE MOŻLIWOŚCI POŁĄCZEŃ
ROG Strix XG27VQ oferuje szeroką gamę opcji połączeń, w tym: DisplayPort 1.2, HDMI oraz Dual Link-DVI.
 
ZAPROJEKTOWANY DO MARATONÓW GAMINGOWYCH
TECHNOLOGIA ULTRA-LOW BLUE LIGHT
Monitor ROG Strix XG27VQ jest wyposażony w certyfikowany przez TÜV Rheinland filtr ASUS Ultra-Low Blue Light, który chroni Twój wzrok przed szkodliwym działaniem niebieskiego światła. Cztery różne ustawienia tego filtra możesz wygodnie zmieniać za pośrednictwem menu ekranowego, sterowanego przy pomocy 5-kierunkowego joysticka.
 

 
TECHNOLOGIA FLICKER-FREE
ROG Strix XG27VQ redukuje miganie ekranu, aby zapewnić Ci jeszcze bardziej komfortowe wrażenia gamingowe. Prowadzi to do zminimalizowania bólu oczu w czasie maratonów gamingowych.
 

 
ERGONOMICZNY DESIGN
Podstawka ROG Strix XG27VQ została ergonomicznie zaprojektowana i oferuje możliwości obracania monitora pod dużym kątem, przechylania ekranu, a także ustawienia odpowiedniej wysokości — dzięki czemu zawsze możesz ustawić idealny dla siebie kąt oglądania.

 
Ciesz się wspaniałym obrazem Full HD
Ciesz się wspaniałym obrazem Full HD
Ekran umożliwia osiągnięcie rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Ulepszone algorytmy przetwarzania sygnału w pełni obsługują wyższą jakość i rozdzielczość obrazu, co pozwala osiągnąć czysty obraz bez migotania, optymalną jasność i rewelacyjne kolory.
Przyjazny środowisku panel z podświetleniem LED
W porównaniu z konwencjonalnym podświetleniem lampami CCFL podświetlenie LED ma dłuższą żywotność i zużywa mniej energii. Nie zawiera również rtęci, więc ma minimalny wpływ na środowisko naturalne.
Przyjazny środowisku panel z podświetleniem LED
Doskonałe odwzorowanie kolorów i szerokie kąty widzenia
Doskonałe odwzorowanie kolorów i szerokie kąty widzenia
Ciesz się nieskazitelną warstwą obrazu i pełnią kontrastu paletą szczegółów nawet w najciemniejszych wyświetlanych obrazach! Wolny od jasnych plam oraz światła o ograniczonej szczelności, panel VA (Vertical Alignment) ma na celu zapewnienie dostarczenia naturalnie głębszej czerni z lepszą wydajnością kontrastu!
Ekran panoramiczny 16:9
Szerokoekranowy ekran panoramiczny o proporcjach 16:9 umożliwi Ci jednorazowe korzystanie z wielu aplikacji oraz komfortowe oglądanie filmów. Świetnie sprawdzają się przy pracy z rozbudowanym oprogramowaniem, podzielonym na wiele paneli. Jest to jeden z najpopularniejszych formatów ekranu stosowany w monitorach.
Ekran panoramiczny 16:9
Wysoki współczynnik kontrastu
Wysoki współczynnik kontrastu
Ultra wysoki natywny kontrast 3000 :1, dodaje z największą delikatnością i przejrzystością zdumiewającą głębię kolorów i rozdzielczość do ciemnych złożonych obrazów. Z tak wysokim współczynnikiem naturalnego kontrastu, można oczekiwać, że znacznie przewyższy on Twoje zapotrzebowania.
Korzystaj z urządzenia zarówno w pionie, jak i w poziomie
Zmiana orientacji ekranu jest tak prosta jak ruch ręką, a to dzięk funkcji Pivot. Pozwala Ci to na obrócenie ekranu w pionie o 90 stopni zawsze wtedy, gdy będziesz tego potrzebował. Rotacja ekranu umożliwia zmianę pozycji ekranu z poziomej (pejzaż) do pionowej (portret). To funkcja szczególnie przydatna w pracy z długimi arkuszami lub tekstem.
Korzystaj z urządzenia zarówno w pionie, jak i w poziomie
Doświadcz znakomitej jakość dźwięku i obrazu
Doświadcz znakomitej jakość dźwięku i obrazu
Monitor posiada port HDMI, dzięki czemu umożliwia podłączenie odtwarzacza Blu-ray i całej gamy innych urządzeń takich jak kamera wideo, konsola, odtwarzacz DVD czy inne urządzenia audio-wideo, zapewniając nieograniczoną rozrywkę. Przy użyciu jednego przewodu HDMI można przesyłać cyfrowy obraz i dźwięk w wysokiej jakości.
Wykorzystaj nowy cyfrowy standard połączeń audio-wideo
Interfejs DisplayPort zapewnia ultraszybką transmisję cyfrowego dźwięku i obrazu bez straty jakości ani opóźnień sygnału. Za jego pośrednictwem można podłączyć do monitora m.in. komputer, laptop, odtwarzacz multimedialny oraz wiele innych urządzeń. Rozwiązanie to jest przeznaczone dla profesjonalistów oraz wymagających użytkowników domowych.
Wykorzystaj nowy cyfrowy standard połączeń audio-wideo
Podłącz i starsze urządzenia
Podłącz i starsze urządzenia
Technologia DVI (Digital Visual Interface) zaprojektowana została do podłączenia urządzeń wyświetlających tylko obraz, złącze nie zawiera sygnału fonii. Wykorzystywane jest przez monitory cyfrowe i analogowe, większości zastępując dotychczasowe złącze VGA.

*Złącza DVI i HDMI są wzajemnie kompatybilne, można je ze sobą łączyć stosując odpowiednie przejściówki.
Uwolnij swoje oczy od efektu migotania!
Zapomnij o zmęczonych oczach i nadwyrężonym wzroku. Monitory z technologią Flicker-Free,certyfikowaną przez TÜV Rheinland, zostały zaprojektowany tak, by redukować migotanie obrazu i zapewnić wygodne oglądanie. Minimalizuje szkodliwe efekty długotrwałej pracy przed monitorem.
Uwolnij swoje oczy od efektu migotania!
Ochroń oczy przed szkodliwym światłem niebieskim
Ochroń oczy przed szkodliwym światłem niebieskim
Każdy monitor produkuje szczepy niebieskiego spektrum światła, które mogą powodować zmęczenie oczu. Technologia Low Blue Light jest zaprojektowana do czynienia z codzienną ekspozycją na niebieskie światło i umożliwia znacznie zdrowsze spędzenie czasu przed ekranem monitora.
Przyspiesz granie
Doskonała częstotliwość odświeżania obrazu 144 Hz zapewnia wszystko czego potrzebujesz by dominować nad swoimi przeciwnikami i umożliwia wykorzystanie maksymalnej wydajności Twojej karty graficznej. Znajdź przeciwników zanim Cię zauważą i ciesz się krystalicznie czystym widokiem zakrętów na torze wyścigowym.
Przyspiesz granie
Odkryj nowy wymiar rozrywki
Odkryj nowy wymiar rozrywki
Technologia zastosowana w monitorze sprawiają, że nawet najdynamiczniejsze sceny są w pełni wyraźne. AMD Freesync to nowoczesne dynamiczne odświeżanie, które minimalizuje opóźnienia wyświetlania ekranu, zapewniając najwyższą jakość rozrywki - pozbawioną efektu smużenia, rozmyć i innych zniekształceń obrazu.
Idealne rozwiązania dla graczy FPS
Monitor został wyposażony w przycisk GamePlus, który pozwala na wprowadzanie usprawnień w trakcie rozgrywki. Dzięki nakładce na celownik możesz wybierać spośród czterech opcji, które będą najlepiej pasować do aktualnej gry. Minutnik umieszczony po lewej stronie wyświetlacza pozwala na bieżąco monitorować czas upływającej rozgrywki, a licznik FPS pozwoli na kontrolę płynności batalii.
Idealne rozwiązania dla graczy FPS

Dane techniczne

monitor LED ASUS ROG STRIX XG27VQ Curved 4ms 144Hz

Dane podstawowe   
Ekran  27 cali / 68,4 cm / 16:9, VA LED
Ekran dotykowy nie
Zakrzywiony ekran nie
Technologia 3D nie
Ekran obrotowy (pivot) tak
Obraz   
Rozdzielczość 1920 x 1080
Kontrast statyczny / dynamiczny 3000 :1 / 100000000 :1
Jasność ekranu 300 cd/m2
Czas reakcji matrycy 4 ms
Wielkość plamki  0,311 mm
Kąt widzenia w pionie / w poziomie  178 stopni / 178 stopni
Liczba wyświetlanych kolorów  16,7 mln
Częstotliwość odświeżania obrazu 144 Hz
Złącza   
Złącza  DisplayPort x 1, DVI x 1, HDMI x 1
Informacje użytkowe   
Tuner TV nie
Pilot / Mikrofon  nie / nie
Głośniki nie
Możliwość montażu na ścianie tak / Standard VESA 100x100 mm
Informacje dodatkowe  144 Hz częstotliwość odświeżania, technologia Low Blue Light, technologia Flicker-Free, tryb gry RTS, tryb gry FPS, regulacja pochylania w pionie, regulacja wysokości, technologia AMD® FreeSync, technologia GamePlus, technologia GameVisual
Parametry fizyczne   
Kolor obudowy  czarny
Wymiary (szer. x wys.x gł.)  619,6 x 524 x 268 mm
Waga  6,9 kg
Efektywność energetyczna   
Klasa energetyczna B
Pobór mocy (tryb włączenia)  31 W
Roczne zużycie energii  46 kWh
Pobór mocy (tryb czuwania)  0,5 W
Przekątna ekranu  27 cali / 68,4 cm
Rozdzielczość 1920 x 1080
Wyposażenie   
Wyposażenie  instrukcja obsługi, kabel DisplayPort, kabel zasilający, karta gwarancyjna
Gwarancja   
Gwarancja  36 miesięcy
Przedłuż Gwarancję® do 5 lat!
Typ gwarancji  door to door
Kod Producenta  90LM03G0-B01970
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  ASUSTeK Computer Inc.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
 • Cena: od 1 200 zł
 • Marka: ASUS
 • Przekątna ekranu: 25 - 27,9 "

Ocena klientów

5 na podstawie 2 ocen
5
(2)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(0)
Najwyżej ocenione zalety:
 • jakość obrazu
 • odwzorowanie kolorów
100% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Extra
jakość obrazu:
odwzorowanie kolorów:
design:
opcje regulacji:
liczba wejść i wyjść:
funkcje dodatkowe:
25-12-2017,
Darek
Potwierdzony zakup

Super sprzęt wyglad polecam

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (3) (4) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Monitor ASUS ROG STRIX
jakość obrazu:
odwzorowanie kolorów:
design:
opcje regulacji:
liczba wejść i wyjść:
funkcje dodatkowe:
02-03-2019,
Tomasz
Potwierdzony zakup

Zakupiłem ten monitor jako "powiększenie" pola pracy (rozszerzenie ekranu 15" w laptopie). Wybór padł akurat na ten model ze względu na fakt że posiadam laptopa również z serii Asus Rog Strix i ekran w laptopie jest identycznych parametrów (m.in. odświeżanie, czas reakcji matrycy, rozdzuelczość). Dla mnie monitor jest super, idealnie komponuje sie z laptopem (wyglądowo) oraz jesli chodzi o pracę to nie mam najmniejszych uwag. Praca stała się przyjemniejsza. Możliwość powieszenia na ścianie uważam za wielki plus a parametry techniczne do "pracy" jak najbardziej wystarczają. Możliwość konfiguracji parametrów wyświetlania z poziomu oprogramowania również na plus (nie trzeba grzebać przy monitorze jak sie chce zmienić jakis parametr). Zdecydowany i przemyślany zakup. Ja szczerze polecam serię ROG STRIX (jakość, design oraz dobre parametry).

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (3) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Usługi
Opcje
Mam zużyty sprzęt do oddania. Odbieramy z miejsca dostawy
Mam zużyty sprzęt do oddania. Odbieramy z miejsca dostawy nr kat. 489
Przedłuż Gwarancję ®
Uszkodzenie sprzętu z przyczyn wewnętrznych lub wad materiałowych, które nie jest spowodowane bezpośrednim działaniem człowieka oraz nie jest skutkiem użytkowania sprzętu w sposób niezgodny z instrukcją obsługi.
Nagły wzrost napięcia prądu w sieci energetycznej, do której podłączony jest ubezpieczony sprzęt. Nie wymaga się podłączenia sprzętu do sieci za pośrednictwem listwy antyprzepięciowej, ani nie ogranicza się przyczyn przepięcia do następstw wyładowań atmosferycznych
Reklamowany sprzęt jest odbierany od Klienta przez kuriera, przekazywany do serwisu, naprawiany i dostarczany z powrotem Klientowi.
Zabór sprzętu z zamkniętego pomieszczenia lub z zamkniętego schowka lub bagażnika samochodu; wymaga zgłoszenia na Policję.
Kradzież przy użyciu lub groźbie natychmiastowego użycia przemocy lub przez doprowadzenie ofiary do stanu nieprzytomności lub bezbronności; wymaga zgłoszenia na Policję.
Zyskujesz
Ochrona pełna Ochrona podstawowa Standardowa gwarancja
Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
Nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
Ochrona w razie przepięcia prądu lub nieszczęśliwego wypadku np. uszkodzenie przez dzieci lub zwierzęta
Ochrona w razie przepięcia prądu lub nieszczęśliwego wypadku np. uszkodzenie przez dzieci lub zwierzęta w pierwszym roku po zakupie
Obsługa door-to-door
Nowy sprzęt w razie kradzieży z włamaniem lub rabunku
Nowy sprzęt w razie kradzieży z włamaniem lub rabunku w pierwszym roku po zakupie
Najszerszy zakres ochrony na rynku, w tym w razie nieumyślnego uszkodzenia (każde, które nie zostało dokonane celowo)
Najszerszy zakres ochrony na rynku, w tym w razie nieumyślnego uszkodzenia w pierwszym roku po zakupie
Okres ochrony
Wczytywanie...
do 5 lat
do 3 lat
Wczytywanie...
do 5 lat
do 3 lat
Wczytywanie...
Płatność miesięczna
Płatność jednorazowa
61,20 zł
przez 10 miesięcy
?

Pierwsza składka doliczana jest do wartości zamówienia. Następne 9 składek opłacisz miesięcznie na indywidualne konto wskazane na polisie.

Jeśli w dalszych krokach zdecydujesz się na Raty przez Internet lub Raty z Doradcą, składka za ubezpieczenie sprzętu zostanie uwzględniona w kredycie ratalnym i rozłożona na raty zgodnie z wybraną promocją ratalną.

Warunki ubezpieczenia
43,70 zł
przez 10 miesięcy
?

Pierwsza składka doliczana jest do wartości zamówienia. Następne 9 składek opłacisz miesięcznie na indywidualne konto wskazane na polisie.

Jeśli w dalszych krokach zdecydujesz się na Raty przez Internet lub Raty z Doradcą, składka za ubezpieczenie sprzętu zostanie uwzględniona w kredycie ratalnym i rozłożona na raty zgodnie z wybraną promocją ratalną.

Warunki ubezpieczenia
35 zł
przez 10 miesięcy
?

Pierwsza składka doliczana jest do wartości zamówienia. Następne 9 składek opłacisz miesięcznie na indywidualne konto wskazane na polisie.

Jeśli w dalszych krokach zdecydujesz się na Raty przez Internet lub Raty z Doradcą, składka za ubezpieczenie sprzętu zostanie uwzględniona w kredycie ratalnym i rozłożona na raty zgodnie z wybraną promocją ratalną.

Warunki ubezpieczenia
17,50 zł
przez 10 miesięcy
?

Pierwsza składka doliczana jest do wartości zamówienia. Następne 9 składek opłacisz miesięcznie na indywidualne konto wskazane na polisie.

Jeśli w dalszych krokach zdecydujesz się na Raty przez Internet lub Raty z Doradcą, składka za ubezpieczenie sprzętu zostanie uwzględniona w kredycie ratalnym i rozłożona na raty zgodnie z wybraną promocją ratalną.

Warunki ubezpieczenia
Uszkodzenie sprzętu z przyczyn wewnętrznych lub wad materiałowych, które nie jest spowodowane bezpośrednim działaniem człowieka oraz nie jest skutkiem użytkowania sprzętu w sposób niezgodny z instrukcją obsługi.
Nagły wzrost napięcia prądu w sieci energetycznej, do której podłączony jest ubezpieczony sprzęt. Nie wymaga się podłączenia sprzętu do sieci za pośrednictwem listwy antyprzepięciowej, ani nie ogranicza się przyczyn przepięcia do następstw wyładowań atmosferycznych
Reklamowany sprzęt jest odbierany od Klienta przez kuriera, przekazywany do serwisu, naprawiany i dostarczany z powrotem Klientowi.
Zabór sprzętu z zamkniętego pomieszczenia lub z zamkniętego schowka lub bagażnika samochodu; wymaga zgłoszenia na Policję.
Kradzież przy użyciu lub groźbie natychmiastowego użycia przemocy lub przez doprowadzenie ofiary do stanu nieprzytomności lub bezbronności; wymaga zgłoszenia na Policję.
Zyskujesz
Ochrona pełna Ochrona podstawowa Standardowa gwarancja
Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
Nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
Ochrona w razie przepięcia prądu lub nieszczęśliwego wypadku np. uszkodzenie przez dzieci lub zwierzęta
Ochrona w razie przepięcia prądu lub nieszczęśliwego wypadku np. uszkodzenie przez dzieci lub zwierzęta w pierwszym roku po zakupie
Obsługa door-to-door
Nowy sprzęt w razie kradzieży z włamaniem lub rabunku
Nowy sprzęt w razie kradzieży z włamaniem lub rabunku w pierwszym roku po zakupie
Najszerszy zakres ochrony na rynku, w tym w razie nieumyślnego uszkodzenia (każde, które nie zostało dokonane celowo)
Najszerszy zakres ochrony na rynku, w tym w razie nieumyślnego uszkodzenia w pierwszym roku po zakupie
Okres ochrony
Wczytywanie...
do 5 lat
do 3 lat
Wczytywanie...
do 5 lat
do 3 lat
Wczytywanie...
Płatność miesięczna
Płatność jednorazowa
Raty
Oferta limitowana czasowo!
Raty do 10x0% odroczone do marca
Oferta czasowa!
Raty do 10x0% odroczone do stycznia
0% Raty
Dobre Raty
Oferta czasowa!
Raty do 50x0% z ochroną sprzętu
3 raty
10 rat
583 zł
Wysokość raty
×
3
Liczba rat
437,25 zł
Wysokość raty
×
4
Liczba rat
349,80 zł
Wysokość raty
×
5
Liczba rat
291,50 zł
Wysokość raty
×
6
Liczba rat
249,86 zł
Wysokość raty
×
7
Liczba rat
218,62 zł
Wysokość raty
×
8
Liczba rat
194,33 zł
Wysokość raty
×
9
Liczba rat
174,90 zł
Wysokość raty
×
10
Liczba rat
RRSO:
3 raty
10 rat
583 zł
Wysokość raty
×
3
Liczba rat
437,25 zł
Wysokość raty
×
4
Liczba rat
349,80 zł
Wysokość raty
×
5
Liczba rat
291,50 zł
Wysokość raty
×
6
Liczba rat
249,86 zł
Wysokość raty
×
7
Liczba rat
218,62 zł
Wysokość raty
×
8
Liczba rat
194,33 zł
Wysokość raty
×
9
Liczba rat
174,90 zł
Wysokość raty
×
10
Liczba rat
RRSO:
3 raty
10 rat
583 zł
Wysokość raty
×
3
Liczba rat
437,25 zł
Wysokość raty
×
4
Liczba rat
349,80 zł
Wysokość raty
×
5
Liczba rat
291,50 zł
Wysokość raty
×
6
Liczba rat
249,86 zł
Wysokość raty
×
7
Liczba rat
218,62 zł
Wysokość raty
×
8
Liczba rat
194,33 zł
Wysokość raty
×
9
Liczba rat
174,90 zł
Wysokość raty
×
10
Liczba rat
RRSO:
3 raty
48 rat
600,49 zł
Wysokość raty
×
3
Liczba rat
454,74 zł
Wysokość raty
×
4
Liczba rat
367,29 zł
Wysokość raty
×
5
Liczba rat
308,99 zł
Wysokość raty
×
6
Liczba rat
267,35 zł
Wysokość raty
×
7
Liczba rat
236,11 zł
Wysokość raty
×
8
Liczba rat
211,82 zł
Wysokość raty
×
9
Liczba rat
192,39 zł
Wysokość raty
×
10
Liczba rat
176,49 zł
Wysokość raty
×
11
Liczba rat
163,24 zł
Wysokość raty
×
12
Liczba rat
152,03 zł
Wysokość raty
×
13
Liczba rat
142,42 zł
Wysokość raty
×
14
Liczba rat
134,09 zł
Wysokość raty
×
15
Liczba rat
126,80 zł
Wysokość raty
×
16
Liczba rat
120,37 zł
Wysokość raty
×
17
Liczba rat
114,66 zł
Wysokość raty
×
18
Liczba rat
109,54 zł
Wysokość raty
×
19
Liczba rat
104,94 zł
Wysokość raty
×
20
Liczba rat
100,78 zł
Wysokość raty
×
21
Liczba rat
96,99 zł
Wysokość raty
×
22
Liczba rat
93,53 zł
Wysokość raty
×
23
Liczba rat
90,36 zł
Wysokość raty
×
24
Liczba rat
87,45 zł
Wysokość raty
×
25
Liczba rat
84,76 zł
Wysokość raty
×
26
Liczba rat
82,27 zł
Wysokość raty
×
27
Liczba rat
79,95 zł
Wysokość raty
×
28
Liczba rat
77,80 zł
Wysokość raty
×
29
Liczba rat
75,79 zł
Wysokość raty
×
30
Liczba rat
73,91 zł
Wysokość raty
×
31
Liczba rat
72,15 zł
Wysokość raty
×
32
Liczba rat
70,49 zł
Wysokość raty
×
33
Liczba rat
68,93 zł
Wysokość raty
×
34
Liczba rat
67,46 zł
Wysokość raty
×
35
Liczba rat
66,07 zł
Wysokość raty
×
36
Liczba rat
64,76 zł
Wysokość raty
×
37
Liczba rat
63,52 zł
Wysokość raty
×
38
Liczba rat
62,34 zł
Wysokość raty
×
39
Liczba rat
61,21 zł
Wysokość raty
×
40
Liczba rat
60,15 zł
Wysokość raty
×
41
Liczba rat
59,13 zł
Wysokość raty
×
42
Liczba rat
58,16 zł
Wysokość raty
×
43
Liczba rat
57,24 zł
Wysokość raty
×
44
Liczba rat
56,36 zł
Wysokość raty
×
45
Liczba rat
55,51 zł
Wysokość raty
×
46
Liczba rat
54,70 zł
Wysokość raty
×
47
Liczba rat
53,93 zł
Wysokość raty
×
48
Liczba rat
RRSO:
3 raty
50 rat
Przedłuż Gwarancję® wariant PEŁNY - 5 lat
Przedłuż Gwarancję® wariant PEŁNY - 5 lat
 • najszerszy zakres ochrony na rynku, w tym w razie nieumyślnego uszkodzenia
 • ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
 • nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa
 • naprawę wykonamy w Twoim domu lub zabierzemy sprzęt do serwisu

787 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
3
Liczba rat
590,25 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
4
Liczba rat
472,20 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
5
Liczba rat
393,50 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
6
Liczba rat
337,29 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
7
Liczba rat
295,12 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
8
Liczba rat
262,33 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
9
Liczba rat
236,10 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
10
Liczba rat
214,64 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
11
Liczba rat
196,75 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
12
Liczba rat
181,62 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
13
Liczba rat
168,64 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
14
Liczba rat
157,40 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
15
Liczba rat
147,56 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
16
Liczba rat
138,88 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
17
Liczba rat
131,17 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
18
Liczba rat
124,26 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
19
Liczba rat
118,05 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
20
Liczba rat
112,43 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
21
Liczba rat
107,32 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
22
Liczba rat
102,65 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
23
Liczba rat
98,37 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
24
Liczba rat
94,44 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
25
Liczba rat
90,81 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
26
Liczba rat
87,44 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
27
Liczba rat
84,32 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
28
Liczba rat
81,41 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
29
Liczba rat
78,70 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
30
Liczba rat
76,16 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
31
Liczba rat
73,78 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
32
Liczba rat
71,55 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
33
Liczba rat
69,44 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
34
Liczba rat
67,46 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
35
Liczba rat
65,58 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
36
Liczba rat
63,81 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
37
Liczba rat
62,13 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
38
Liczba rat
60,54 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
39
Liczba rat
59,02 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
40
Liczba rat
57,59 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
41
Liczba rat
56,21 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
42
Liczba rat
54,91 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
43
Liczba rat
53,66 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
44
Liczba rat
52,47 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
45
Liczba rat
51,33 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
46
Liczba rat
50,23 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
47
Liczba rat
49,19 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
48
Liczba rat
48,18 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
49
Liczba rat
47,22 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
50
Liczba rat
W TYM:
Monitor LED
583 zł × 3
437,25 zł × 4
349,80 zł × 5
291,50 zł × 6
249,86 zł × 7
218,62 zł × 8
194,33 zł × 9
174,90 zł × 10
159 zł × 11
145,75 zł × 12
134,54 zł × 13
124,93 zł × 14
116,60 zł × 15
109,31 zł × 16
102,88 zł × 17
97,17 zł × 18
92,05 zł × 19
87,45 zł × 20
83,29 zł × 21
79,50 zł × 22
76,04 zł × 23
72,87 zł × 24
69,96 zł × 25
67,27 zł × 26
64,77 zł × 27
62,46 zł × 28
60,31 zł × 29
58,30 zł × 30
56,42 zł × 31
54,66 zł × 32
53 zł × 33
51,44 zł × 34
49,97 zł × 35
48,58 zł × 36
47,27 zł × 37
46,03 zł × 38
44,85 zł × 39
43,72 zł × 40
42,66 zł × 41
41,64 zł × 42
40,68 zł × 43
39,75 zł × 44
38,87 zł × 45
38,02 zł × 46
37,21 zł × 47
36,44 zł × 48
35,69 zł × 49
34,98 zł × 50
Wariant Pełny
do 5 lat
204 zł × 3
153 zł × 4
122,40 zł × 5
102 zł × 6
87,43 zł × 7
76,50 zł × 8
68 zł × 9
61,20 zł × 10
55,64 zł × 11
51 zł × 12
47,08 zł × 13
43,71 zł × 14
40,80 zł × 15
38,25 zł × 16
36 zł × 17
34 zł × 18
32,21 zł × 19
30,60 zł × 20
29,14 zł × 21
27,82 zł × 22
26,61 zł × 23
25,50 zł × 24
24,48 zł × 25
23,54 zł × 26
22,67 zł × 27
21,86 zł × 28
21,10 zł × 29
20,40 zł × 30
19,74 zł × 31
19,12 zł × 32
18,55 zł × 33
18 zł × 34
17,49 zł × 35
17 zł × 36
16,54 zł × 37
16,10 zł × 38
15,69 zł × 39
15,30 zł × 40
14,93 zł × 41
14,57 zł × 42
14,23 zł × 43
13,91 zł × 44
13,60 zł × 45
13,31 zł × 46
13,02 zł × 47
12,75 zł × 48
12,49 zł × 49
12,24 zł × 50
RRSO:

Raty przez Internet

 • Podpisywanie (autoryzacja) umowy przez Internet
 • Decyzja nawet do 2 minut
 • Do 20 960 złotych
 • Minimalna kwota kredytu 300 zł
 • Potwierdzenie tożsamości przelewem online 1 zł

Raty przez Internet

 • Podpisywanie (autoryzacja) umowy przez Internet
 • Decyzja nawet do 2 minut
 • Do 20 960 złotych
 • Minimalna kwota kredytu 300 zł
 • Potwierdzenie tożsamości przelewem online 1 zł

Raty przez Internet

 • Podpisywanie (autoryzacja) umowy przez Internet
 • Decyzja nawet do 2 minut
 • Do 20 960 złotych
 • Minimalna kwota kredytu 300 zł
 • Potwierdzenie tożsamości przelewem online 1 zł

Raty przez Internet

 • Podpisywanie (autoryzacja) umowy przez Internet
 • Decyzja nawet do 2 minut
 • Do 20 960 złotych
 • Minimalna kwota kredytu 300 zł
 • Potwierdzenie tożsamości przelewem online 1 zł

Raty przez Internet

 • Podpisywanie (autoryzacja) umowy przez Internet
 • Decyzja nawet do 2 minut
 • Do 20 960 złotych
 • Minimalna kwota kredytu 300 zł
 • Potwierdzenie tożsamości przelewem online 1 zł
Dla tego Towaru nie ma jeszcze pytań

Możesz pomóc innym użytkownikom zadając pytanie dotyczące ASUS ROG STRIX XG27VQ Curved 4ms 144Hz

Powiadom mnie o pytaniach jeśli się pojawią

Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących ASUS ROG STRIX XG27VQ Curved 4ms 144Hz, wpisz 1133684 w wyszukiwarce euro.com.pl.

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów