Sklepy
855 855 855
Obserwowane
Koszyk
Euro Hit Cenowy - baner domyślny - belka 396x116 - 4-16.07
AGD - HAIER - lodówki z KPE 0624 - belka główny desktop 1024x85 lodówki do zabudowy
Strona 2
Lodówka Candy CCUBT5519EW Pełny No Frost 193,5cm Szuflada z kontrolą wilgotności
 • Wymiary (wys. x szer. x gł.): 193,5 x 54 x 54,5 cm
 • Poziom hałasu: 33 dB
 • Bezszronowa (No Frost): tak pełny No Frost
 • Zmiana kierunku otwierania drzwi: tak
Mistrzowska wyprzedaż
2 19900
Raty

RRSO 0%

109,95 zł x 20 rat 0%

Najniższa cena: 2 249 złCena bez kodu:2 799 zł

Cena promocyjna z kodem RMW2106160724C obowiązuje do 16.07.2024, godz. 21:45 Kody rabatowe nie łączą się.

Lodówka Candy Fresco 70 CBT7719FW Pełny No Frost 193,5cm Zdalne sterowanie

Outlet od

2 160 zł

 • Wymiary (wys. x szer. x gł.): 193,5 x 69 x 54,5 cm
 • Poziom hałasu: 33 dB
 • Bezszronowa (No Frost): tak pełny No Frost
 • Zmiana kierunku otwierania drzwi: tak
Mistrzowska wyprzedaż
2 69900

Outlet od: 2 160 zł

Raty

RRSO 0%

134,95 zł x 20 rat 0%

Najniższa cena: 2 799 złPrzed obniżką: 3 199 zł

Cena promocyjna obowiązuje do 16.07.2024

Zobaczyłeś 40 z 128 produktów

Lodówki do zabudowy w RTV Euro AGD

Kuchnia już dawno przestała być pomieszczeniem wyłącznie funkcjonalnym – przeznaczonym jedynie do gotowania i spożywania posiłków. Lodówka do zabudowy, zmywarka czy inne sprzęty AGD, które można umieścić za jednolitymi frontami szafek, to odpowiedź na zmieniające się potrzeby użytków. W końcu coraz częściej, urządzając dom czy mieszkanie, traktujemy kuchnię jako przestrzeń do spotkań z rodziną i znajomymi, a co za tym idzie – przywiązujemy coraz większą wagę do estetyki tego pomieszczenia. Jesteś na etapie aranżowania wystroju kuchni i szukasz idealnej lodówki do zabudowy? Do wyboru masz modele o różnych wymiarach i pojemnościach z różnymi praktycznymi funkcjami. 

W jakich rozmiarach są dostępne lodówki do zabudowy?

Nie wszyscy wiedzą, że lodówka do zabudowy jest zwykle płytsza i niższa niż wolnostojąca. Dzieje się tak ze względu na to, że urządzenie musi się zmieścić w tzw. kasecie zabudowy, przy zachowaniu kilkucentymetrowego odstępu od jej ścianek. Przeciętna lodówka przeznaczona do zabudowy jest zwykle szeroka na 54,9 cm do 61,9 cm i wysoka na 89,9 cm do aż 180 cm.

Jeśli twoja kuchnia jest dość mała, dobrym rozwiązaniem może się okazać montaż podblatowej lodówki pod zabudowę. Takie urządzenia doskonale się sprawdzają np. w kawalerkach, a także w domach czy mieszkaniach osób, które na co dzień stołują się na mieście. Wysokość lodówek montowanych pod blatem zwykle nie przekracza 90 cm.

Na co zwrócić uwagę, wybierając lodówkę pod zabudowę?

Niezaprzeczalną zaletą lodówek pod zabudowę jest to, że przy ich zakupie możesz się skoncentrować wyłącznie na ich parametrach, bez obaw o to, czy wybrane urządzenie będzie pasować do aranżacji twojej kuchni. 

Idealna lodówka do zabudowy powinna być przede wszystkim energooszczędna. Sprawdzisz to, przyglądając się tzw. etykiecie energetycznej, którą jest oznaczona każda chłodziarka. Obecna na etykiecie czarna strzałka wskaże ci klasę energetyczną wybranego modelu. Najbardziej energooszczędnym wyborem będzie urządzenie oznaczone klasą A, a najmniej – to, przy którym czarna strzałka wskazuje literę G. Najwięcej lodówek do zabudowy jest dostępnych w klasach od C do F.

Podczas poszukiwań najlepszej lodówki przeznaczonej do zabudowy upewnij się, że jest ona cicha. To szczególnie istotne w nocy, zwłaszcza jeśli masz kuchnię w aneksie lub małe dzieci, które wybudza nawet najmniejsze stuknięcie. Za ciche urządzenia zwykle uznaje się te, które generują hałas na poziomie maksymalnie 40 dB.

Przy zakupie konkretnego modelu lodówki do zabudowy sprawdź też, z jakiego materiału wykonano półki – najłatwiej będzie ci utrzymać w czystości te z hartowanego szkła. Zwróć również uwagę, czy lodówka ma podświetlane wnętrze. W ten sposób będzie prościej z niej korzystać w słabo oświetlonej kuchni czy wieczorem, jeśli nie chcesz zapalać światła, by sięgnąć po ulubioną przekąskę.

Jakie mogą mieć funkcje lodówki pod zabudowę?

Większość z nas od lodówek pod zabudowę – i nie tylko – wymaga znacznie więcej niż chłodzenia i mrożenia. Producenci sprzętów AGD przyzwyczaili nas już bowiem do tego, że nowoczesne sprzęty mają coraz więcej funkcji. Na jakie opcje dodatkowe możesz więc liczyć, kiedy kupujesz lodówkę do zabudowy? Oto niektóre z nich:

 • funkcja No Frost – zastosowanie przez producenta tego systemu pozwala na ograniczenie osadzania się lodu i szronu na ściankach chłodziarki. Takie rozwiązanie sprawia, że lodówki nie trzeba rozmrażać;

 • tryb wakacyjny – funkcja, którą możesz włączyć wtedy, gdy wyjeżdżasz na dłuższy czas. Takie rozwiązanie sprawia, że lodówka pobiera mniej prądu, co pozwala na oszczędność energii;

 • komory z różną temperaturą – nowoczesne lodówki pozwalają na ustawienie odmiennej temperatury w poszczególnych szufladach i komorach. W ten sposób możesz przechowywać żywność zgodnie z zaleceniami producenta, a co za tym idzie – wydłużyć jej przydatność do spożycia.

Na co zwrócić uwagę przy montażu lodówki do zabudowy?

Mimo że montaż lodówki do zabudowy wymaga nieco więcej wysiłku niż instalacja lodówki wolnostojącej, z łatwością można sobie poradzić z tym zadaniem samodzielnie. Należy jednak pamiętać o kilku niezwykle istotnych kwestiach:

 • zachowanie odpowiedniej odległości od ścian zabudowy – każda lodówka, niezależnie od tego, czy to lodówka wolnostojąca, czy lodówka pod zabudowę, musi mieć zapewnione odpowiedni dostęp powietrza i możliwość odprowadzania ciepła. W dolnej części szafki, w której montujesz lodówkę, musisz więc zamontować kratkę wentylacyjną i zadbać o pozostawienie między lodówką a ściankami zabudowy kilku centymetrów wolnej przestrzeni;

 • staranne wypoziomowanie urządzenia – zadbasz w ten sposób o prawidłową pracę lodówki, ograniczając prawdopodobieństwo wystąpienia awarii sprzętu;

 • właściwe umiejscowienie kontaktu – warto zadbać o swobodny dostęp do gniazdka – najlepiej nie umiejscawiać go bezpośrednio za urządzeniem, o czym trzeba pamiętać już na etapie rozmieszczania kontaktów. Nie zapominaj również o tym, że do podłączenia lodówki nie należy stosować przedłużaczy.

Więcej
Ostatnia strona