Xbox One S All-Digital Edition – czym wyróżnia się konsola Microsoftu?

Autor: Joanna

Światowa premiera nowej konsoli do gier Xbox One All-Digital Edition miała miejsce w maju 2019. Microsoft zaskoczył innowacyjną formą urządzenia, która jednocześnie pozwoliła nieco obniżyć jego cenę. Sprawdź, czego możesz się spodziewać po konsoli Xbox One i czym może Cię zaskoczyć!

gry na xbox one

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

  1. na czym polega rewolucyjność Xboxa One S All-Digital Edition
  2. jakie parametry ma najnowsza konsola do gier Microsoftu
  3. jakie bonusy zawiera zestaw Xbox One S All-Digital Edition

Xbox One bez czytnika płyt – konsola na miarę XXI wieku!

Xbox One S 1TB All-Digital Edition + Minecraft + Sea Of Thieves + Forza Horizon 3Microsoft jako pierwszy postanowił wypuścić spod swoich skrzydeł całkowicie zdigitalizowaną wersję konsoli do gier. Oznacza to, że w urządzeniach nie zamontowano fizycznego czytnika płyt Blu-ray, a zatem będzie można na nich odtwarzać jedynie cyfrowe gry i treści. Jakie korzyści niesie za sobą tak innowacyjne rozwiązanie?

  • Konsola do gier bez czytnika płyt jest nieco tańsza, ponieważ dzięki zmniejszeniu elementów potrzebnych do jej stworzenia obniża się cena jej produkcji.
  • Granie bez płyt przyniesie Ci sporo korzyści – nie musisz się już martwić, że zgubiłeś nośnik, na którym znajdowała się Twoja ulubiona gra na Xboxa One. Pamiętaj też, że płyty łatwo zarysować, a wtedy czytnik może mieć problem z odczytaniem znajdujących się na nich treści.
  • Alternatywą dla płyt jest możliwość przechowywania gier w chmurze. Takie rozwiązanie jest nie tylko bardzo wygodne, ale i daje Ci możliwość grania w Twoje gry z dowolnej konsoli – wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto Microsoftu, a zyskasz dostęp do posiadanych pozycji.
  • Na konsoli Xbox One S All-Digital Edition możesz też strumieniowo odtwarzać filmy 4K z serwisów Netflix i Amazon.

CZY WIESZ, ŻE...

Na konsolach Xbox One możesz uruchamiać nie tylko nowości, ale i starsze gry. Jest to możliwe dzięki kompatybilności wstecznej – z nową konsolą zyskasz zatem dostęp do wielu tytułów z Xboxa 360.

Jakie parametry ma Xbox One S All-Digital Edition?

Na konsoli Xbox One S All-Digital Edition nie można co prawda odtwarzać płyt, ale jej pozostałe parametry zadowolą każdego gracza. 8-rdzeniowy procesor x86-64 AMD Jaguar zadba o płynność działania urządzenia, a karta AMD Radeon zapewni perfekcyjne odwzorowanie obrazu na telewizorze. Warto również wspomnieć o 8 GB pamięci RAM i aż 1 TB pojemności dysku.konsola Xoboc=x One z grą Fifa 2019

Konsolą do gier możesz sterować za pośrednictwem smartfona lub tabletu. Wykorzystasz ją, jak już wcześniej wspomnieliśmy, do strumieniowego przesyłania filmów 4K i przeglądania stron internetowych czy rozmawiania przez Skype'a. Xbox One S All-Digital Edition obsługuje łączność bezprzewodową Wi-Fi i jest wyposażony w dwa wejścia HDMI i dwa sloty USB.

Co otrzymasz z konsolą do gier Xbox One S All-Digital Edition?

Oprócz podstawowego wyposażenia, w skład którego wchodzi pad, kabel HDMI i instrukcja obsługi, otrzymasz również atrakcyjne bonusy. Konsola Xbox One S All-Digital Edition jest bowiem sprzedawana z aż trzema grami: kultowym Minecraftem, wciągającą grą akcji Sea of Thieves oraz trzymającą w napięciu grą wyścigową Forza Horizon 3. W prezencie otrzymasz także miesięczny dostęp do wieloosobowego trybu gry Xbox Live Gold.

Jeśli ciągle zastanawiasz się nad tym, czy warto kupić konsolę do gier, a tańsza wersja Xboxa One przybliża Cię do tej decyzji, sprawdź, jakie nowe gry na to urządzenie pojawią się w okresie letnim: Najciekawsze preordery na Xboxa One na wakacje 2019. Być może wśród nich znajdzie się pozycja, która przekona Cię do zakupu!

80% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
80% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
Dodaj do Facebooka Kopiuj link