Tania klawiatura mechaniczna – czy warto? Poznaj opinie klientów

Autor: Anna

Klawiatury mechaniczne są jednymi z najczęściej wybieranych przez graczy. Wynika to z ich specyficznej konstrukcji – każdy przycisk osadzony jest na osobnym przełączniku. Dzięki temu cechują się bardzo wysoką wytrzymałością, jak również gwarantują błyskawiczny czas reakcji. Jeśli i Ty szukasz właśnie takiej klawiatury, koniecznie sprawdź, które z tańszych modeli polecają nasi klienci!

Kolorowa klawiatura mechaniczna

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

- czy warto kupić klawiaturę mechaniczną Genesis,

- na które klawiatury mechaniczne A4tech warto zwrócić uwagę,

- jakie inne klawiatury mechaniczne zbierają dobre opinie.

Genesis – najlepsze niedrogie klawiatury mechaniczne dla graczy?

Konstrukcja klawiatury mechanicznejChoć klawiatury mechaniczne Genesis dedykowane są przede wszystkim graczom, to także inne grupy korzystające na co dzień z komputera dostrzegają ich zalety: Używam jej głównie do pisania tekstu. Do tego celu klawiatura jest wspaniała; Nie używam do gier, ale do pisania. Do tego celu ta klawiatura jest bardzo przydatna ze względu na funkcjonalne klawisze i bardzo dobre, zielone podświetlenie znaków – użytkownicy Wiesław i krzem wychwalają w ten sposób model Genesis Thor 300 Outemu Blue. Warto zaznaczyć, że jest to klawiatura mechaniczna do 200 zł, podobnie jak Genesis Thor 300 TKL Outemu Red: Śmiało mogę polecić klawiaturkę. Przyciski chodzą płynnie i nie za głośno. Jest oczywiście słyszalna, bo to mechanik. Jest kompaktowa i przez to łatwo można zabrać ją ze sobą.

Świetne opinie zbiera także klawiatura mechaniczna Genesis Thor 300 Outemu Red: Jak na klawiaturę budżetową, jest naprawdę dobra. Doceniają ją nawet początkujący użytkownicy tego typu klawiatur: „a początku nie byłam przekonana do kupna klawiatury mechanicznej, lecz kilka osób z mego otoczenia nakierowało mnie na dobry wybór. Nie żałuję!

CZY WIESZ, ŻE...

Najlepsze klawiatury mechaniczne to wydatek rzędu nawet kilkuset złotych. Możesz jednak znaleźć klawiatury mechaniczne do 200, a nawet 100 zł – będą sprawowały się lepiej od modeli membranowych, choć nie dorównają jakością droższym urządzeniom mechanicznym.

Którą klawiaturę mechaniczną A4tech wybrać?

Spośród budżetowych klawiatur mechanicznych marki A4tech na wyróżnienie naszych klientów zasłużyły w szczególności 2 modele:

  • A4tech Bloody B800 – spośród osób komentujących ten model najtrafniej opisał ją użytkownik Landsor. Zachwalał on czas reakcji, podświetlenie klawiszy, jak również zwrócił uwagę na jego konstrukcję: Jakość i wykonanie produktu nie pozwalają mi się przyczepić, od góry pod klawiszami jest nałożona płytka z przeźroczystego akrylu, a od spodu można wyczuć wytrzymały plastik. (...) Zdecydowanie polecam produkt. Użytkownik Gracz wskazuje natomiast na ogólne zadowolenie z produktów marki A4tech: Dobra mechanika, to kolejny produkt tej marki, z którego jestem zadowolony.
  • A4tech Bloody B3370R RGB – to kolejny model klawiatury mechanicznej do 200 zł, który nie rozczarował naszych klientów: Klawiatura w codziennym użytkowaniu spisuje się bardzo dobrze. Jakość wykonania jest na najwyższym poziomie. Polecam. -po takiej opinii od Jarosława z pewnością warto rozważyć jej zakup, tym bardziej że jego słowa potwierdza Alina: Wszystko jak w opisie, bardzo dobrze wykonana, działa bez zarzutów, polecam.

Spośród klawiatur mechanicznych do 200 zł marki A4tech oraz Genesis wysuwają się na czoło. Jednak warto również sprawdzić modele od innych producentów.

Pozostałe klawiatury mechaniczne do 100 zł i 200 zł

E-BLUE Mazer Mechanical FPS (czarna)Często wymienianą tanią klawiaturą mechaniczną okazuje się być E-BLUE Mazer Mechanical FPS – jej jakość zatwierdza swoją opinią Maciek: Bardzo fajna, krótka klawiaturka, spełniająca swoje założenia. Lekka, mobilna i bardzo dobrze działająca. Warta swojej ceny. Co ciekawe, sporym zainteresowaniem cieszy się także E-BLUE EKM745, która jest przedstawicielem klawiatur mechanicznych do 100 zł. O niej po raz kolejny ciepło wypowiadają się nie gracze, a osoby często wykorzystujące komputer do pisania: Bardzo dobra klawiatura dla piszących w ciemnych pomieszczeniach, niemających wprawy w biegłym pisaniu bez patrzenia na klawiaturę. Warto także sprawdzić klawiaturę mechaniczną Trust GXT 865 Asta, szczególnie po tak zachęcającej recenzji od użytkownika wh1te: Porządna klawiatura w dobrej cenie. Jakość wykonania, podświetlenia oraz przełączników na wysokim poziomie. Jest stosunkowo cicha i bardzo przyjemna w codziennym użytkowaniu.

Jak widać, dobrą klawiaturę mechaniczną można kupić, nie wydając na nią majątku. Jeśli szukasz akcesoriów do swoich komputerów, sprawdź również nasz inny artykuł: Akcesoria do laptopa – przegląd nowości.

60% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
60% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
Dodaj do Facebooka Kopiuj link