Najlepsza ładowarka samochodowa zdaniem naszych klientów

Autor: Ola

Twoja ładowarka samochodowa do telefonu ładuje wolno, przerywa połączenie lub właśnie się zepsuła? A może jeszcze nigdy nie miałeś ładowarki samochodowej? Przeczytaj opinie zadowolonych użytkowników, by znaleźć model odpowiadający Twoim oczekiwaniom. Ładuj urządzenia przenośne w trakcie jazdy autem i korzystaj z nich przez długie godziny. Zobacz, które modele warto kupić.

ładowarka samochodowa do telefonu

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

- które ładowarki samochodowe USB są najpopularniejsze,

- które ładowarki samochodowe mini USB i micro USB są najlepsze,

- która ładowarka samochodowa USB jest wielozadaniowa.

ładowarka samochodowa USB Najlepsza ładowarka samochodowa USB

Ładowarki samochodowe do telefonu dzielą się na różne rodzaje. Jeśli jeszcze ich nie znasz, koniecznie przeczytaj artykuł poświęcony temu zagadnieniu. Jeżeli jednak zdecydowałeś się na zakup ładowarki samochodowej USB, zwróć uwagę na poniższe modele.

  • Unitek Y-P540 to w rzeczywistości ładowarka uniwersalna, więc za jej pomocą naładujesz nie tylko smartfon, lecz także tablet, nawigację samochodową czy aparat. Została wyposażona w 2 porty USB, dzięki czemu jednocześnie naładujesz aż 2 urządzenia. Ma moc wyjściową 2400 mA oraz napięcie 5 V. Nochim do jej zalet dodaje: Mała, nie trzeba jej wyjmować ze schowka za każdym razem, gdy chce się go zamknąć. Z kolei mm123 wskazuje na łatwość instalacji, a adalbert74 docenia stronę wizualną: Po włożeniu wygląda jak standardowe wyposażenie samochodu. Nie rzuca się w oczy i spokojnie i szybko ładuje jednocześnie dwa urządzenia w aucie (np. czytnik Kindle i telefon),
  • Sony CP-CADM2 również sprawdzi się jako ładowarka samochodowa do telefonu, tabletu, odtwarzacza MP3, aparatu i kamery cyfrowej, kamerki GoPro czy czytnika e-booków. Ma moc wyjściową maks. 4800 mA. Z racji zastosowania dwóch portów USB swoje urządzenia przenośne możesz ładować i Ty, i jeden z pasażerów. Kid podkreśla trwałość ładowarki samochodowej USB: Dobry materiał i jakość wykonania. Estetyczny wygląd i ergonomiczny kształt. Agata docenia obecność diody: Ładuje szybko, plus za światełko przy ładowaniu. Wiele osób wskazuje na to, że ładowarka samochodowa Sony ładuje bardzo szybko.

Najlepsza ładowarka samochodowa mini USB i micro USB

Jeżeli potrzebujesz ładowarki samochodowej mini USB, zwróć uwagę na model Arkas 062-CC3. Pracuje w zakresie napięć 12-24 V. Nadaje się do szeregu urządzeń mobilnych: tradycyjnego telefonu komórkowego, smartfona, tabletu, nawigacji samochodowej, czytnika e-booków, odtwarzacza MP3, aparatu cyfrowego, kamerki GoPro. Jurkowi 64 przydała się podczas podróży, gdy rozładowała się AutoMapa. Jak wynika z opublikowanej opinii, ceni ją za jakość.

Z kolei Samsung EP-LN915U jest dedykowaną ładowarką samochodową Samsunga i umożliwia naładowanie telefonu komórkowego, smartfona czy tabletu tego producenta. Co jednak ważne, port jest pomniejszony względem tradycyjnego USB, a nawet mini – to micro USB. Dzięki funkcji szybkiego ładowania uzupełnisz 50% baterii już w pół godziny. W zestawie znajduje się kabel o długości 1,5 m. JLucio wskazuje na adekwatność ceny do jakości: Ładowarka dosyć droga, ale jakość uzasadnia tę cenę: pewnie siedzi w gnieździe i skutecznie ładuje wszystkie urządzenia. Dzianga dodaje: Ładowanie jest superszybkie.

PORADA EKSPRERTA

Nie wiesz, czy wybrać ładowarkę do telefonu USB, czy mini lub micro USB? Poszukaj modelu mającego wszystkie porty, których możesz potrzebować w trakcie podróży. Sporo popularnych ładowarek do telefonu ma zarówno tradycyjne złącze USB, jak i micro USB. Dla przykładu są to Unitek Y-P530C, Forever M02 GSM032689 i Ttec SpeedCharger 2CKS01. Znajdziesz je w sklepie internetowym Euro.

  • 99,99 zł
  • 54,99 zł
  • 39,99 zł
  • 29,99 zł
  • 39,99 zł

ładowarka samochodowa do telefonu Unitek Y-P540Wielozadaniowa ładowarka samochodowa USB

Jeśli podróżujesz długo i korzystasz wówczas z licznych urządzeń elektronicznych, przyda Ci się ładowarka samochodowa USB z wieloma portami. Skorzystasz z niej również, jeśli w podróż wyruszasz się z kilkoma osobami. W końcu każdy będzie chciał naładować telefon czy aparat. Nie będziecie musieli ustalać, kto zrobi to jako pierwszy.

Unitek Y-P530A to wyjątkowa ładowarka samochodowa do telefonu, która w głównym korpusie ma tylko 2 porty USB, jednak poniżej znajduje się gniazdo, do którego można podłączyć niewielką listwę z 3 dodatkowymi portami USB, co łącznie daje szansę jednoczesnego ładowania 5 urządzeń. Szosti pisze: Ładna, dobrze wykonana, jak na razie wszystkie porty działają. W ładowarce samochodowej USB można uzupełnić energię w telefonie i tablecie, nawigacji samochodowej, czytniku e-booków, smartwatchu.

Obejrzyj wszystkie ładowarki samochodowe dostępne w sklepie internetowym Euro i znajdź model, który przyda Ci się w podróży. Zarówno w tej krótkiej, do podładowania telefonu czy tabletu, jak i długiej: do uzupełnienia energii w nawigacji, aparatach i kamerach.

Artykuł jeszcze nie został oceniony. Kliknij w gwiazdkę, aby dodać ocenę
Dodaj do Facebooka Kopiuj link