Przejdź do opisu produktu

Samsung The Frame QE50LS03AAU QLED TV

telewizor QLED

Samsung
nr kat.
1234575

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Ekran  50 cali, 4K UHD / 3840 x 2160
Smart TV / Wi-Fi  tak / tak
Technologia obrazu  QLED, LED
Złącza  optyczne, CI+, Ethernet, 4x HDMI, 2x USB
Zobacz pełny opis produktu

Razem taniej!

Akcesoria

Opis produktu

Telewizor w Twoim stylu.

phpwCCT8w kv

* Obrazy są symulacjami stworzonymi wyłącznie na potrzeby ilustracyjne i mają charakter poglądowy. 

Wygląd, design i specyfikacje Graficznego Interfejsu Użytkownika poszczególnych modeli mogą się różnić, a także mogą ulec zmianie. Nie wpływa to jednak na działanie produktu.

Najważniejsze cechy

phpVEWX45 design

Design Obrazu

wymienna-rama-the-frame-2021

Wymienna Ramka

php84PH4Z tryb-sztuka

Tryb Sztuka

php6eFQKd 100-natezenia-kolorow

100% Natężenie Kolorów (dzięki technologii Quantum Dot)

 

Personalizacja dopasowana do potrzeb

Design Obrazu

The Frame to prawdziwe dzieło sztuki. Elegancki i nowoczesny design, który prezentuje się niczym obraz, podkreśli wystrój Twojego domu. Możesz zmieniać aranżację wnętrza dzięki wymiennym ramkom w różnych kolorach.

phpXBKyvn the-frame-2021

Więcej kolorów, więcej stylów, więcej Ciebie

Wymienna Ramka

Wybierz klasyczny lub nowoczesny rodzaj ramki, dopasowany do stylu Twojego wnętrza. Prosta aplikacja wykorzystująca magnesy sprawia, że aranżacja jest łatwa i wygodna.

* Wymienne ramki są sprzedawane osobno. Dostępność stylów i kolorów ramek może się różnić w zależności od rozmiaru telewizora. * Kompatybilność z Wymienną Ramką zależy od typu ramki. Typ Nowoczesny jest kompatybilny z serią telewizorów The Frame od 43" do 75", dostępne kolory to: Biel, Jasne Drewno oraz Ciemne Drewno. Typ Klasyczny jest kompatybilny z modelami 65” i 55”, występuje w dwóch kolorach: Ceglany oraz Biel.

phpKrjjF4 kolory-ramek-2021
the-frame-polaczenie-dopasowany-uchwytc

Niedostrzegalny uchwyt dopasowany równolegle do ściany

Dopasowany Uchwyt

The Frame jest zamontowany równolegle do ściany niczym prawdziwy obraz dzięki Dopasowanemu Uchwytowi. Możesz regulować kąt jego nachylenia przy pomocy obrotowego wspornika lub zawiesić go w pionie, korzystając z opcji trybu portretowego.

* Dopasowany Uchwyt dołączony jest do zakupu The Frame. * Odstęp mierzony od tyłu telewizora może się różnić w zależności od instalacji i typu ściany. * Pomiędzy ścianą a telewizorem może wystąpić niewielka szczelina, jeśli ściana nie jest w 100% płaska, jest skonstruowana pod kątem do podłogi lub jeśli instalacja została wykonana nieprawidłowo. * Rzeczywisty kąt pochylenia może się różnić w zależności od rozmiaru produktu. * Tryb portretowy jest kompatybilny tylko z The Frame z 32" lub 43" z Dopasowanym Uchwytem. Tryb portretowy dla 43'' nie jest możliwy w wersji stojącej.

 

phpDBPzrw potega-minimalizmu

Potęga minimalizmu

 

Połączenie Jednym Prawie Niewidocznym Przewodem

Połącz swoje kable Jednym Prawie Niewidocznym Przewodem i zadbaj o estetyczny efekt wokół Twojego telewizora. Za pomocą jednego przewodu oraz Modułu One Connect podłączysz telewizor do innych swoich urządzeń. Wszystkie kable pozostaną ukryte, a Ty możesz cieszyć się czystą przestrzenią i ładem w salonie. Zestaw zawiera wersję o długości 5m, natomiast 15-metrowy Jeden Prawie Niewidoczny Przewód można kupić oddzielnie.

* „Połączenie Jednym Prawie Niewidocznym Przewodem” odnosi się do pojedynczego, półprzezroczystego kabla podłączanego do Modułu One Connect, który integruje kable urządzeń zewnętrznych, ale nie dotyczy kabli podłączonych do innych urządzeń, takich jak soundbar. 

* Urządzenia zewn. muszą być podłączone do Modułu One Connect. * Tylko kompatybilne urządzenia. * Moduł One Connect dołączony jest do zakupu The Frame.

 

phpxzJaj6 przewody-pod-kontrola

Przewody pod kontrolą w jednej skrzynce

Moduł One Connect

Moduł One Connect pozwala na połączenie wszystkich kabli i ukrycie ich w zgrabnej skrzynce obok telewizora. Od teraz możesz cieszyć się niezakłóconą przestrzenią wokół Twojego The Frame.

* Moduł One Connect dołączony jest do zakupu The Frame.

phpZUnTkh regulacja-wysokosci-theframe2021

Regulacja wysokości telewizora

Regulowana Podstawa

Dzięki regulacji wysokości możesz dostosować wysokość swojego The Frame do Twoich potrzeb. Pozwoli Ci to na idealne wkomponowanie soundbara lub innych urządzeń znajdujących się w otoczeniu telewizora.

* Regulowana Podstawa nie jest kompatybilna ze wszystkimi rozmiarami soundbarów. Szczegóły sprawdź w specyfikacji soundbarów. * Soundbar sprzedawany jest oddzielnie. * Zakres ruchu pionowego jest szacowany na podstawie wewnętrznych pomiarów i w rzeczywistości może się różnić.

 

phpynKuGc stylowy-design

Elegancja i styl 

Stojak Studio

Przenieś swój telewizor ze ściany w dowolne miejsce wykorzystując Stojak Studio. Możesz puścić wodze wyobraźni i eksperymentować z pomysłami na aranżację wnętrz. Wyjątkowy i nowoczesny design przypominający sztalugę nada Twojemu pomieszczeniu artystycznego wyglądu. Używając Modułu One Connect oraz Jednego Prawie Niewidocznego Przewodu, który ukryjesz w nóżce Stojaka, uporządkujesz także przestrzeń wokół swojego telewizora.

* Stojak Studio sprzedawany jest oddzielnie. * Modele LS03A są kompatybilne ze Stojakiem Studio VG-SESA11K. * Stojak Studio jest kompatybilny z modelami The Frame o rozmiarach 50"/55"/65".

Wyświetlanie dzieł sztuki, gdy telewizor jest wyłączony

Tryb Sztuka

Twoja prywatna galeria z ulubionymi obrazami w salonie. Wyświetlaj reprodukcje spośród zbioru wyselekcjonowanych dzieł sztuki w Trybie Sztuka. The Frame to prawdopodobnie jedyny telewizor, który będziesz chciał oglądać nawet wtedy, gdy jest wyłączony.

php2Ahmml tryb-sztuka

* Tryb Sztuka (Usługa Smart) i Graficzny Interfejs Użytkownika mogą się różnić w zależności od modelu i regionu. * Telewizor działający w Trybie Sztuka wciąż pobiera prąd.

Bogata kolekcja dzieł sztuki

Art Store

Stwórz swoją prywatną kolekcję wyjątkowych obrazów - wybieraj spośród 1400 dzieł sztuki, pochodzących z najbardziej renomowanych galerii na świecie. Z Art Store masz nielimitowany dostęp do obrazów reprezentujących rożne kierunki artystyczne. Znajdą tam coś dla siebie zarówno amatorzy sztuki klasycznej, współczesnej a także miłośnicy fotografii. Możesz także wybrać swoje ulubione dzieła i zapisać je jako spersonalizowaną kolekcję.

* Dzieła sztuki w Art Store mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. * Aby uzyskać dostęp do pełnej oferty, wymagana jest subskrypcja Art Store. Subskrypcja wiąże się z opłatami.

php7pibb1 art-store
phpNfBULV czujnik-trybu-sztuka

Aktywna reakcja na ruch i światło w otoczeniu telewizora

Czujnik Trybu Sztuka

Najbardziej optymalne warunki wyświetlania obrazów zapewniają 2 czujniki. Gdy jesteś w pomieszczeniu czujnik ruchu włącza ekran, a gdy je opuszczasz - The Frame wyłącza się i oszczędza energię. Dodatkowo czujnik światła reaguje na zmieniające się wokół warunki oświetleniowe i automatycznie reguluje jasność oraz kolory wyświetlacza, aby prezentowane dzieło wyglądało zawsze jak najlepiej.

* Czujnik ruchu można aktywować w menu ustawień Trybu Sztuka. * Czułość czujnika ruchu może się różnić w zależności od warunków oświetlenia. * Efekt może się różnić w zależności od warunków oświetleniowych.

Najlepsze wspomnienia oprawione w ramkę

Moja Kolekcja

Celebruj swoje najlepsze wspomnienia z The Frame. Wyświetlaj w ramce ulubione zdjęcia z wakacji lub portrety rodzinne - wystarczy, że prześlesz je na telewizor za pomocą telefonu lub USB. Możesz dysponować aż 16GB pamięci wewnętrznej z Trybem Moja Kolekcja, aby przechowywać swoje zdjęcia i dzieła sztuki w wysokiej rozdzielczości.

* Własne zdjęcia przesyłane na The Frame będą wyświetlane w oryginalnej rozdzielczości. * Pamięć mieszcząca 1200 obrazów jest oparta na wyliczeniu uwzględniającym 5 MB na jedno zapisane zdjęcie. * Aby uzyskać najlepsze rezultaty podczas wyświetlania własnych zdjęć, zalecamy rozdzielczość obrazu 4K (3840 * 2160) lub wyższą. * Połączenie telefonu z The Frame wymaga podłączenia telewizora i telefonu do tej samej sieci Wi-Fi. * Tylko kompatybilne urządzenia.

phpxssALA moja-kolekcja-the-frame-2021

Dopasowanie wyświetlanych obrazów do własnego stylu

 
php1wqgpd dopasowanie-passepartout-the-frame-samsung-2021

Passe-partout

Personalizuj swoje passe-partout, wybierając spośród 5 wzorów i 16 opcji kolorystycznych. Dzięki temu wyświetlane dzieła sztuki będą wyglądać jeszcze bardziej realistycznie i lepiej będą komponowały się z Twoją przestrzenią.

Filtry

Zmieniaj zdjęcia w dzieła sztuki z sześcioma filtrami do wyboru (Oryginał, Sztuka, Atrament, Pastele, Akwarela, Fauve), które nadadzą fotografiom nowego wyglądu tak, by jeszcze lepiej prezentowały się na ścianie.

Ulubione

Odkrywaj nowe obrazy i zapisuj je w swojej kolekcji ulubionych, dzięki czemu uzyskasz łatwy dostęp do wyróżnionych dzieł sztuki zgromadzonych w jednym miejscu.

Miliard perfekcyjnych kolorów

100% Natężenie Kolorów (dzięki technologii Quantum Dot)

Doświadczaj doskonałych niezależnie od jasności, zapierających dech w piersiach barw. Twój obraz wypełni się miliardem odcieni kolorów dzięki technologii Quantum Dot.

php0H8yOX quantum-dot-samsung-theframe

*100% Natężenie Kolorów zmierzone w Trybie Filmowym według standardu DCI-P3, certyfikowane przez VDE.

Skalowanie do 4K dzięki sztucznej inteligencji

Procesor AI Quantum 4K

Technologia głębokiego uczenia w multi-inteligentnym procesorze AI analizuje obrazy, treści wejściowe i podnosi jakość każdej sceny, jej kontrast i kolory. Wszystko po to, byś mógł poczuć niesamowitą moc obrazu 4K* i doświadczać jeszcze więcej.

php8Xz0fn procesor-quantum-dot

* Jakość wyświetlanej treści może się różnić w zależności od rodzaju treści i formatu. Skalowanie AI (dzięki sztucznej inteligencji) do jakości zbliżonej do 4K może nie mieć zastosowania do połączenia z komputerem oraz Trybu Gry.

 
phpQfeVL1 funkcja-adaptacji-obrazu

Perfekcyjny obraz w zmieniających się warunkach

Funkcja Adaptacji Obrazu

Funkcja Adaptacji Obrazu automatycznie reguluje jasność oraz kontrast wyświetlacza w zależności od oświetlenia panującego w pomieszczeniu po to, abyś Ty mógł cały czas cieszyć się niezmiennie perfekcyjnym obrazem.

Dźwięk dopasowany do treści

Funkcja Adaptacji Dźwięku

Ciesz się kinową jakością brzmień z funkcją Adaptacji Dźwięku, która dopasowuje brzmienie do tego, co aktualnie oglądasz. Inteligentna analiza scen dźwiękowych optymalizuje dźwięk w czasie rzeczywistym, zapewniając Ci zawsze najlepsze efekty.

phpR1b3oP funkcja-adaptacji-dzwieku
 

Optymalizacja dźwięku do rodzaju pomieszczenia

Dźwięk Dopasowany do Przestrzeni

Dźwięk idealnie dopasowany do Twojego otoczenia? Teraz, bez względu na to, gdzie umieścisz swój telewizor, zawsze możesz cieszyć się doskonałym brzmieniem. Telewizor sam wygeneruje dźwięk perfekcyjnie dopasowany do Twojego pomieszczenia, na podstawie jego analizy.

php2aqMzS dzwiek-dopasowany-do-przestrzeni
 
phpVY9Yrg dual-led-glebia-kolorow-obrazu

Głębia kolorów obrazu

Dual LED

Technologia Dual LED z ciepłą i chłodną tonacją podświetlenia zapewnia jeszcze lepszy kontrast i nasycone kolory, dopasowując temperaturę barwy podświetlenia do oglądanej treści.

 

Z The Frame w domu możesz jeszcze więcej

Zdalna praca i nauka dzięki wykorzystaniu telewizora jako monitora komputera

PC na Ekranie TV

Zmień swój salon w salę lekcyjną lub home office. Korzystając z bezprzewodowego połączenia ze swoim komputerem, laptopem lub telefonem możesz cieszyć się pracą zdalną przed telewizorem. Funkcja obsługuje Office 365 oraz tryb Samsung DeX.

phpgVA9bb praca-zdalna-the-frame-2021

* Zdalne połączenie z komputerem jest obsługiwane tylko w przypadku systemu Windows 10 Professional lub nowszego oraz Mac OS 10.5 lub nowszego. * Automatyczne rozpoznawanie komputera biurowego wymaga instalacji aplikacji Easy Connection na komputerze PC (nieobsługiwana w systemie Mac OS). * Obsługa funkcji aplikacji Easy Connection może się różnić w zależności od typu modelu i daty. * Połączenie smartfona z Samsung DeX wymaga kompatybilnego urządzenia mobilnego. * Dostępność usług może ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. * Wymagane jest połączenie internetowe na telewizorze i komputerze.

Więcej sposobów na natychmiastowe połączenie

Udostępnianie Ekranu

Dzięki aplikacji SmartThings na Twoim urządzeniu z Androidem lub Apple AirPlay na IPhone, możesz odbywać swoje wideorozmowy na dużym ekranie The Frame i cieszyć się jeszcze lepszymi wrażeniami.

phpLvjgiF udostepnianie-ekranu-the-frame-2021

* Ta usługa działa tylko wtedy, gdy telewizor i smartfon są włączone. * Apple i AirPlay 2 są znakami towarowymi firmy Apple Inc. zarejestrowanymi w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. AirPlay 2 wymaga systemu iOS 12.3 lub nowszego albo macOS 10.14.5 lub nowszego. * Funkcja AirPlay 2 jest dostępna we wszystkich telewizorach Smart TV firmy Samsung z roku 2020 i nowszych.

phpZK551U multiview-the-frame-samusng-2021

Oglądanie treści z kilku urządzeń na jednym ekranie

Multi View

Korzystaj z kilku urządzeń jednocześnie. Połącz swój telefon z telewizorem i oglądaj na jednym ekranie to, na co masz ochotę. Nieważne, czy są to statystyki sportowe lub tutorial do gry - nie musisz już wybierać pomiędzy telefonem, a telewizorem.

*Wymagane urządzenie z systemem Android (4.2 lub nowszym) lub systemem iOS wspierającym AirPlay2 oraz pobranie i instalacja aplikacji SmartThings. Szczegółowe informacje na temat kompatybilnych urządzeń mobilnych można znaleźć na stronie pomocy technicznej.

Domowe centrum rozrywki

Smart TV oparty na systemie TIZEN

Planuj, nagrywaj programy, korzystaj z aplikacji VOD, wyszukuj nowe treści i graj za pomocą inteligentnie połączonych ze sobą urządzeń. Samsung Smart TV to nowe centrum rozrywki w Twoim domu, oparte na sprawdzonym systemie TIZEN.

phpCxAuxV smart-tv-tizen

* Inteligentne usługi i Graficzny Interfejs Użytkownika mogą się różnić w zależności od modelu, regionu, języka, urządzeń mobilnych lub telewizora. * Do skonfigurowania telewizora wymagane jest konto Samsung. * Rzeczywiste wrażenia użytkownika mogą się różnić. * Niektóre funkcje oferowane przez podłączone urządzenia mogą nie być obsługiwane lub ograniczone w użyciu. * Obsługa funkcji włączania telewizora może się różnić w zależności od modelu.

Połącz smartfon z dużym ekranem za pomocą jednego dotknięcia

Dotknij i Wyświetl

Przesyłaj filmy lub muzykę z telefonu na telewizor jeszcze łatwiej. Z funkcją Dotknij i Wyświetl możesz w szybki sposób przełączać się z telefonu i wyświetlać na dużym ekranie to, co lubisz najbardziej. Wystarczy, że dotkniesz telefonem telewizora, a ten automatycznie wykryje urządzenie i wyświetli treści z Twojego telefonu.

* Ta usługa działa tylko wtedy, gdy telewizor i smartfon są włączone. * Funkcja Dotknij i Wyświetl jest dostępna na urządzeniach Samsung Galaxy z systemem Android 8.1 lub nowszym.

phpQp3Fvf dotknij-i-wyslij-samsung-the-frame
php65cpZe ladowanie-energia-sloneczna-the-frame

Zasilany energią świetlną

Pilot SolarCell

Pilot SolarCell zbudowany został w 24% z materiałów pochodzących z recyklingu. Zasilany jest energią świetlną: słoneczną oraz pochodzącą ze sztucznego oświetlenia, dlatego nie wymaga jednorazowych baterii.

Design

phpqAl3zt design2
phpT7zKlO design1
phptMomhJ design4
phpLvjgiF udostepnianie-ekranu-the-frame-2021
phpXn7zoZ design5

*Rzeczywiste produkty mogą się różnić od tych zaprezentowanych na zdjęciu. Zapraszamy do odwiedzenia galerii naszych produktów.

*Model 32” LS03T różni się od pozostałych modeli: 1. Posiada w zestawie Uchwyt Przylegający zamiast Dopasowanego Uchwytu 2. Nie posiada czujnika ruchu 3. Posiada procesor Hyper Real zamiast Procesora AI Quantum 4K 4. Nie posiada Funkcji Adaptacji Obrazu, Funkcji Adaptacji Dźwięku, Dual LED, Multi View, Dotknij i Wyświetl oraz Dźwięku Dopasowanego do Przestrzeni 5. Posiada funkcję Remote Access zamiast PC na Ekranie TV 6. Wyposażony jest w Jeden Pilot zamiast Pilota SolarCell.

Specyfikacja

 
phpynKuGc stylowy-design

The Frame QLED 4K LS03A 2021

 

Przekątna ekranu

43", 50", 55", 65", 75"

Rozdzielczość

4K (3840 x 2160)

Procesor

Procesor AI Quantum 4K

HDR

Quantum HDR

Kąt widzenia

Szeroki Kąt Widzenia*

Kontrast

Mega Contrast

Kolor

100% Natężenie Kolorów (dzięki technologii Quantum Dot)

Funkcja Adaptacji Dźwięku

Tak

Funkcja Adaptacji Obrazu

Tak

Tryb Ambient

Tryb Ambient+

Czujnik ruchu

Tak

Inteligentne Skalowanie

Tak

Dopasowany Uchwyt

W zestawie

*Modele 43" i 50" z serii LS03A nie posiadają Szerokiego Kąta Widzenia.

 

Dane techniczne

telewizor QLED Samsung The Frame QE50LS03AAU QLED TV

Obraz   
Rozmiar ekranu  50 cali / 126 cm
Format HD / Rozdzielczość 4K UHD / 3840 x 2160
Częstotliwość odświeżania ekranu 50 Hz / 60 Hz
Technologia obrazu  QLED, LED
Technologia i format HDR tak / HDR10, HDR10+, HLG (Hybrid Log-Gamma)
Podświetlenie matrycy  Edge LED (Dual LED)
Optymalizacja ruchu Picture Quality Index 3000
Tuner DVB-T2, DVB-S2, DVB-C, analogowy
Podwójny tuner HD nie
Tryb gra / sport - / -
Kontrast dynamiczny Mega
Funkcje poprawy obrazu  Auto Motion Plus, Contrast Enhancer (Wzmacniacz Kontrastu), Supreme UHD Dimming, Quantum HDR, Dual LED, 100% Color Volume with Quantum Dot (100% Natężenie Kolorów), Quantum Processor 4K, FILMMAKER MODE (Tryb Filmowca)
Technologia 3D / Zakrzywiony ekran  nie / nie
Internet i multimedia   
Smart TV tak
System Smart  Samsung Tizen 6.0
Wi-Fi tak
Łączność bezprzewodowa  Bluetooth, AirPlay 2, DLNA, Wi-Fi Direct
Przeglądarka internetowa tak
Nagrywanie na USB tak
HbbTV tak
Funkcje Smart TV  Smart Hub, Apps, 360 Video Player, SmartThings, Remote Access
Aplikacje Smart TV YouTube, Netflix
Kompatybilność z asystentem głosowym  Asystent Google, Amazon Alexa, Bixby
Dźwięk   
System i moc głośników  system 2.0 / 2 x 10 W
System dźwięku przestrzennego tak
Regulacja tonów  tak
Korektor dźwięku  tak
Technologie dźwięku  Audio Pre-selection Descriptor, Dolby Digital Plus, HDMI eARC, Multiroom Link, Q-Symphony Lite
Funkcje   
Menu w języku polskim  tak
Telegazeta tak
Informacje dodatkowe  sterowanie głosem, USB - zdjęcia, muzyka, film, Digital EPG, TimeShift, możliwość aktualizacji oprogramowania, możliwość użycia klawiatury i myszki (funkcje Smart), Anynet+, One Connect - Invisible Connection, Tryb Ambient+
  USB HID, Bluetooth HID
Złącza   
Liczba złączy HDMI 4 (1x HDMI 2.1 / 3x HDMI 2.0)
Liczba złączy USB 2
Złącze EURO nie
Czytnik kart pamięci  nie
Złącze Ethernet (LAN) tak
Wejście komponentowe nie
Złącze VGA nie
Cyfrowe wyjście optyczne tak
Cyfrowe wyjście koaksjalne nie
Złącze CI (Common Interface) 1
Wyjście słuchawkowe nie
Parametry fizyczne   
Seria (rok premiery)  Samsung The Frame / 2021
Wzornictwo  Brand new the Frame
Kolor obudowy  czarny
Możliwość montażu na ścianie tak / VESA 200x200 mm
Wymiary z podstawą (szer. x wys.x gł.)  112,4 x 67,9 x 22,8 cm
Wymiary bez podstawy (szer. x wys.x gł.)  112,4 x 64,5 x 2,5 cm
Szerokość podstawy  75,7 cm
Waga z podstawą / bez podstawy  12,2 kg / 11,8 kg
Efektywność energetyczna   
Klasa energetyczna SDR G
Zużycie energii SDR 87 kWh/1000h = 53,07 zł za 1000h
Klasa energetyczna HDR G
Zużycie energii HDR 123 kWh/1000h = 75,03 zł za 1000h
Rozmiar ekranu  50 cali / 126 cm
Rozdzielczość   3840 x 2160
Pobór mocy (tryb czuwania)  0,5 W
Pobór mocy (max)  120 W
Zasilanie  220 - 240 V 50/60 Hz
Wyposażenie i akcesoria   
Wyposażenie  podstawa, uchwyt ścienny, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, One Connect, pilot SolarCell TM2180E
Instrukcja użytkownika  Pobierz   
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Przedłuż Gwarancję® do 5 lat!
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
Kod producenta  QE50LS03AAUXXH
Znak zgodności   
Znak zgodności 
DIGITALEUROPE Ultra HD
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Cena: 3 500 zł - 3 999 zł
  • Marka: Samsung
  • Rozmiar ekranu: od 50 do 59 cali

Ocena klientów

5 na podstawie 27 ocen
5
(26)
4
(1)
3
(0)
2
(0)
1
(0)
Najwyżej ocenione zalety:
  • wygląd
  • rozdzielczość
100% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Minimalistyczny ideał
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
08-06-2021,
Paulina
Potwierdzony zakup

Zdecydowaliśmy się na TV do jadalni, rozmiar 50 cali. Nie byłam fanem Samsunga, dotąd TV odpowiadał nam Sony albo Toshiba. Po zakupie Samsung The Frame - jednocześnie mamy świetnej jakości telewizor i obraz z naszymi zdjęciami czy dziełami sztuki. Nie wszyscy dostrzegają, że jet to TV, bo matryca naprawdę wygląda jak antyrama z passe-partout! Cały TV ma ok 1-1,5 cm grubości, idealnie przylega do ściany. Produkt jest bardzo dobrze jest wykonany, dodatki są ograniczone do minimum, co czyni go pięknym. Szybko się uruchamia, a 1 dojście do OneConnectBox powoduje, że nie ma plątaniny kabli. Po powieszeniu na ścianie można przesunąć kilka mm w każdą stronę, więc łatwo go dopasować. Ważne, że nie trzeba kupować dod. uchwytów do montażu na ścianie - TV ma już je wmontowane i są solidne. Rami są do kupienia oddzielnie, jednak jeśli ktoś planuje czarną ramę - nie ma sensu jej kupować (jest to wąska nakładka, a sam TV już wygląda jakby był w ramie). Pilot ładowany na baterie słoneczne!, do tego jest intuicyjny, szybki. Myliliśmy się, myśląc, że soundbar będzie potrzebny, bo dźwięk spełnia nasze oczekiwania i jest bardzo czysty. Sama dostawa produktu uprzejma, w dogodnych godzinach, obecnie produkt w RTV EURO AGD w najniższej cenie na rynku. No, muszę przyznać Samsung Good Job - my jesteśmy zachwyceni.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (3) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Fantastyczna jakość wykonania i żywe kolory
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
24-06-2021,
Mike D-i
Potwierdzony zakup

Minimalizm i estetyka wykonania to jedna z pierwszych rzeczy jaka rzuca się w oczy po wyjęciu sprzętu z pudełka. Uchwyt na ścianę w zestawie to bardzo duże udogodnienie, podobnie jak One Connect dzięki któremu raz na zawsze można pożegnać się z plątaniną kabli. Telewizora używam głównie do gier i naprawdę sprawdza się rewelacyjnie - obraz jest ultra-płynny, a opóźnienia nie występują nawet poza trybem gry. Art mode i Ambient mode - obydwa są bardzo ciekawymi dodatkami - mega plus za możliwość korzystania z własnych zasobów obrazów ściągniętych z pendrive'a. Myśl kończąca: Gdybym miał jeszcze raz wybrać nowy TV, zdecydowanie Frame 50" - Polecam #OpinieTheFrame

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (1) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Naprawę dobry telewizor.
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
04-07-2021,
DORAEJ
Potwierdzony zakup

Telewizor jest bardzo dobry. To co podoba mi się najbardziej jest jego zamiana w obraz. Przestaje być czarną plamą a staje się ozdobą. Dodatkowo na plus dźwięk oraz jakość obrazu. Pilot na baterię słoneczną. Pierwsza konfiguracja również przebiegła bez problemu. #OpinieTheFrame.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Łatwy w obsłudze
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
30-06-2021,
kibic
Potwierdzony zakup

TV został nabyty w związku z odbywającymi się rozgrywkami w piłce nożnej. Mecze ogląda się bardzo dobrze, choć wyniki meczów czasami odbiegały od "oczekiwań" Telewizor prezentuje się dosyć ładnie Pilot i menu jest łatwe w obsłudze. Pierwsze uruchomienie przebiegło sprawnie i bez problemów. #OpinieTheFrame.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Fajny telewizor
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
22-06-2021,
Delu
Potwierdzony zakup

Jesteśmy posiadaczami tego telewizora dopiero od tygodnia, ale to nam wystarczyło do przekonania się, że to był dobry wybór! Telewizor bardzo ładnie prezentuje się na szafce i wygląda na niej, jak obraz ustawiony na podstawie. Na razie pozostał w wersji stojącej, ale zapewne niebawem zawiśnie na ścianie (fajnie, że w komplecie jest już uchwyt na ścianę). Jakoś obrazu bardzo dobra. Ogromny plus i zaskoczenie za pilota ładowanego światłem, ale też z opcją ładowania go za pomocą kabelka J Koniec z wymianami baterii!!! #OpinieTheFrame

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Rewelacja
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
18-06-2021,
Moniika
Potwierdzony zakup

Szukałam telewizora od dłuższego czasu czytając wiele opinii, wybór padł na samsunga the frame i się nie zawiodłam. Telewizor rewelacyjny jakość obrazu perfekcyjna, świetna jakość dźwięku, bardzo miłe zaskoczenie że w zestawie są uchwyty do montażu na ścianie i piilot który ładuje się światłem i nie wymaga baterii. Bardzo ładnie prezentuje się naa ścianie, olbrzymi plus za super cienki kabel który jest praktycznie nie widoczny. Telewizor wart swojej ceny.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Idealny obraz
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
28-06-2021,
Karolina Ch
Potwierdzony zakup

Od czterech lat nie posiadam telewizora w domu, to jest mój pierwszy telewizor! Zauważyłam go na instagramie, piękne zdjęcie obrazów na ścianie z podpisem: telewizor #samsungTheFrame. Od razu wpisałam w wyszukiwarkę i bum wiedziałam, że ten telewizor musi być mój! Teraz wiem, ze była to super decyzja, ze względów estetycznych nie chciałam mieć w mieszkaniu pewnego rodzaju ołtarza, czarnej plamy, która przykuwa od razu uwagę. Ten telewizor/obraz jest zarówno praktyczny, jak i pełni funkcje estetyczne <3 #OpinieTheFrame

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jak na razie spełnił w 100% oczekiwania
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
11-05-2021,
Darek
Potwierdzony zakup

TV ten kupiłem głównie z uwagi na fakt, iż po powieszeniu na ścianie wygląda jak antyrama. Jest niesamowicie cienki. Po włączeniu trybu Art, na pierwszy rzut oka, szczególnie przy świetle dziennym nie sposób odróżnić go od obrazka w antyramie. Pomysł z One Connect Box, który połączony jest z TV cieniutkim, prawie przeźroczystym kablem jest świetny. Wykonanie TV jest na bardzo wysokim poziomie. Obraz i dźwięk spełniły moje oczekiwania. Oczywiście są pod tym względem lepsze TV ale tez z pewnością powinien zadowolić każdego widza, a przede wszystkim posiada tę zaletę, o której pisałem na wstępie. System Tizen działa płynnie, nie zawiesza się, a obsługa TV oraz pilota są intuicyjne. Zależało mi na aplikacji HBO GO i była ona od razu dostępna w menu aplikacji. Na marginesie, to sama aplikacja działa świetnie. Jak na razie z perspektywy miesięcznego użytkowania telewizora jestem bardzo zadowolony z zakupu. Spełnił on, a nawet przewyższył wszystkie moje oczekiwania. Telewizor ten polecam tym, którzy chcą powiesić go na ścianie. Wtedy okaże się, że praktycznie nie ma on żadnej konkurencji.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (6) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Piękny design - upierdliwy montaż
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
20-06-2021,
AR
Potwierdzony zakup

Ładnie się prezentuje jak inni już podkreślili. Moja jedyna uwaga jest taka że śruby w zestawie do montażu na ścianie są do niczego - bardzo łatwo się niszczą i za bardzo nawet nie pasują do utworów. Polecam kupić nowe w sklepie budowlanym i uniknąć kłopotu.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Mega estetyka
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
18-07-2021,
Piotr J.
Potwierdzony zakup

Samsung The Frame QE50LS03AAU QLED TV do fenomenalny telewizor. Połączenie minimalizmy z doskonałością. Telewizor idealnie przylega do ściany, a za pomocą jednego prawie niewidocznego połączenia, sprawia że jego montaż jest dla każdego. Wszystko co niezbędne dostajemy od razu. Jakość obrazu jak i samego dźwięku spełnia moje oczekiwania. Telewizor posiada również mnóstwo dodatkowych aplikacji, które działają fenomenalnie.Takiego telewizora szukałem i szczerze polecam #OpinieTheFrame

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
1 2 3
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie

Pytania i odpowiedzi

Możesz pomóc innym użytkownikom zadając pytanie dotyczące Samsung The Frame QE50LS03AAU QLED TV

Powiadom mnie o pytaniach jeśli się pojawią

Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Samsung The Frame QE50LS03AAU QLED TV, wpisz 1234575 w wyszukiwarce euro.com.pl.