Sklepy
855 855 855
Obserwowane
Koszyk
RTV - Philips - Cashback - 0524- belka mobi 396x116
7 dni TURBO RABATÓW - 0524 belka 1024x85

Telewizory Samsung The Frame (9)

Telewizor Samsung The Frame QE32LS03CBU 32" QLED Full HD Tizen DVB-T2
 • Ekran:  32 ", Full HD / 1920 x 1080
 • Smart TV:  Smart TV
 • Częstotliwość odświeżania ekranu:  50 Hz / 60 Hz
 • Technologia obrazu:  QLED, LED
 • 94,95
  × 20 rat 0%

  Do września nie płacisz!

  94,95
  × 20 rat 0%
  Zmień
  Do września nie płacisz!
Telewizor Samsung The Frame QE55LS03DAU 55" QLED 4K Tizen Dolby Atmos DVB-T2
 • Ekran:  55 ", 4K UHD / 3840 x 2160
 • Smart TV:  Smart TV
 • Częstotliwość odświeżania ekranu:  100 Hz / 120 Hz
 • Technologia obrazu:  QLED, LED

Warianty produktu

Ekran:  55 "
43 ",  50 ",  65 ",  75 ",  85 "
Zobaczyłeś 9 z 9 produktów

Telewizory Samsung The Frame – obraz w ramie

Możesz mieć telewizor zwykły. 43-, 55-, 65-, nawet 75-calowy. Ale na rynku jest tylko jedna seria odbiorników, które wyglądają jak… dzieło sztuki. To telewizory Samsung The Frame! Z wymienną ramką i trybem Sztuka. Dzięki matrycom QLED, podświetleniu Dual LED i rozdzielczości 4K (tylko najmniejszy 32-calowiec to Full HD) gwarantują obraz… jak z obrazu!

„Elegancka i nowoczesna ramka (…) upiększa przestrzeń”. „Dzieło sztuki, które staje się elementem twojej prywatnej galerii” – zachęca producent. Skoro dzieło sztuki, to ważne są warianty ekspozycji, czyli mocowania. Dzięki przylegającemu uchwytowi ściennemu (No Gap) – w komplecie z modelami od 49 cali – telewizory Samsung The Frame można odchylać do tyłu lub do przodu, a także regulować „na boki”. Co najważniejsze, odbiornik powiesisz przy samej ścianie, praktycznie będzie jej dotykał, dosłownie jak obraz! Model 32-calowy z 2020 r. nie ma tego uchwytu, ale za to… można ustawić go również w pionie! Osobno nabędziesz ciemnobrązowy, aluminiowy Stojak Studio – dla modeli o przekątnej 43, 50, 55 i 65 cali (kosztuje ok. 1000 zł). To oryginalny sposób wystawienia go „na sztaludze”. Z telewizora Samsung The Frame (modele powyżej 32 cali) wychodzi jeden półprzezroczysty kabel (One Invisible Connection), prowadzący do zewnętrznego modułu One Connect, do którego podłączasz wszystkie pozostałe przewody. Za dziełem sztuki nie mogą ciągnąć się kable! To telewizory Samsung The Frame, więc „tytułowa” ramka ma znaczenie. W tych modelach są wymienne plastikowe ramy z termodrukiem. Obudowę możesz zmienić za 300 zł – na białą, czarną, brązowa lub beżową.

Telewizory Samsung The Frame – zawartość galerii

Po włączeniu trybu Sztuka twój dom stanie się galerią – a telewizor Samsung The Frame obrazem. W Samsung Art Store (Sklep z dziełami sztuki) możesz wybierać z niemal 1500 dzieł z takich muzeów jak madryckie Prado i Thyssen-Bornemisza, londyńskie Tate oraz Wiktorii i Alberta, wiedeńskie Albertina, petersburski Ermitaż, amsterdamski Van Gogh czy florencka Galeria Uffizi. Jeśli zamierzasz wyświetlać „Ogród rozkoszy ziemskich”, lepiej zainwestuj w 75 cali! Wszyscy klasykę znają i każdy może wywiesić taką reprodukcję? Dostępnych jest też 25 prac stworzonych specjalnie na potrzeby telewizorów Samsung The Frame we współpracy z serwisem Etsy. Kupując telewizor Samsung The Frame z linii 2020, przez kwartał dostęp do platformy będziesz miał darmowy, potem za ok. 20 zł miesięcznie. Inteligentny telewizor uczy się twojego gustu i sam sugeruje prace, które mogą ci się podobać!

Oczywiście, da się też wstawić własną fotografię oraz ustawić tryb wyświetlania rotacyjnego. Sposób ekspozycji również można zmieniać – dostępnych jest siedem trybów. Popularny patent – kolorowe lub matowe passe-partout, czyli pusta przestrzeń wokół działa (przypomina kartonową ramkę), umożliwiająca jego lepsze wyeksponowanie. Na koniec rozdziału być może najciekawsza propozycja: tryb Ambient+, dopasowujący obraz do ściany (również tylko w modelach powyżej 32 cali). Zdjęcie otoczenia robisz smartfonem i za jego pomocą wysyłasz do telewizora Samsung The Frame. A procesor przekłada to na takie same tło wysokiej rozdzielczości.

Telewizory Samsung The Frame – automatyka

Martwisz się o zużycie energii „wiecznie włączonego ekranu”? To urządzenie również się martwi! Dlatego jest czujnik wykrywający ruch. I gdy ruchu nie wykrywa, wyłącza wyświetlacz (funkcja działa w trybie Sztuka). Aby ekspozycja była idealna, telewizor Samsung The Frame wykrywa też poziom natężenia światła w otoczeniu i dostosowuje jasność oraz odcienie. Naturalnie, to działa także w innych trybach, gdy oglądasz filmy czy sport. Trzeci czujnik – mikrofon – wychwytuje hałasy otoczenia i pogłaśnia lub „wyostrza” głosy i dialogi w telewizorze (dostępny w modelach powyżej 32 cali). Wracając do opcji wyświetlania obrazów – warto zaznaczyć, że telewizory Samsung The Frame umożliwiają przenoszenie zdjęć z telefonu Samsung Galaxy (z Androidem 8.1 i nowszych) za pomocą przybliżenia komórki do odbiornika i dotknięcia jej wyświetlacza (funkcja Tap View)! Treści mogą się wyświetlać także na połowie ekranu lub w mniejszym okienku – na drugiej części wciąż będzie np. odtwarzany film. Multi View to tryb dla osób „multitaskingujących”!

Więcej