Przejdź do opisu produktu

Samsung AddWash WW80T554DAE

pralka

Samsung
nr kat.
1223355

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Nowość

Razem taniej!

Opis produktu

Charakterystyka

phpJVESBq Ecobubble ikona-1

EcoBubble™

Pierz skutecznie już w niskich temperaturach, oszczędzając energię.

phpNzUpGp smart ikona

Panel AI Control

Dostosowuje ustawienia do Twoich potrzeb i rekomenduje programy.

phpbpAWoy Klasa energetyczna ikona

Klasa energetyczna A+++

Najwyższa klasa wydajności energetycznej pozwala płacić niższe rachunki za prąd.

phpJIJQNh Add wash ikona

AddWash™

Łatwo dodasz zapomniane ubranie także po rozpoczęciu prania poprzez dodatkowe drzwi.

phpHaKsxC para pranie ikona

Higieniczna para

Program z parą zdezynfekuje ubrania dla ich higienicznej czystości.

phptt5YMA digital-inverter-ikona

Digital Inverter

Wyjątkowo cicha praca, niezawodność oraz 10 lat gwarancji.

Energooszczędne, skuteczne pranie z EcoBubble™

Skuteczne usuwanie uporczywych plam, nawet w niskich temperaturach* umożliwia technologia EcoBubble™. Detergent wraz z wodą i powietrzem zamienia się w aktywną pianę, która szybko wnika w materiał i bez trudu usuwa z niego zabrudzenia, jednocześnie chroni ich naturalny kolor i fakturę. Pranie w niskiej temperaturze to również mniejsze zużycie prądu**.

* Testy wg normy IEC 60456-2010 dla wsadu 4 kg: program Pranie Super Eco (WF80F5E5U4W) vs. bawełna 40°C bez EcoBubble™ (WF0702WKU). Wyniki mogą się różnić. 

** Na podstawie raportu z testu Performance Lab przeprowadzonego przez Springboard Engineering z użyciem pasków EMPA, badającego różnice między roztworem zwykłego środka piorącego a technologią aktywnej piany bez działania mechanicznego.

Siła bąbelków EcoBubble™

phpUFIYss niskie temperatury ikona

Pranie w niskiej temperaturze

Skuteczne pranie, dzięki aktywnej pianie, która wnika głęboko w tkaninę, usuwając zanieczyszczenia już w niskiej temperaturze.

phpSXS4GX ochrona tkanin ikona

Dodatkowa ochrona tkanin

Aktywna piana działa skutecznie, ale również delikatnie, nawet w przypadku wymagających tkanin.

phpo2WG0l tryb eco ikona

Zwiększona energooszczędność

Pranie w niskiej temperaturze zużywa mniej energii elektrycznej.

Inteligentny panel AI Control

Nasz innowacyjny panel AI Control pozwala personalizować ustawienia pralki. Dzięki temu pranie staje się łatwiejsze. Zapamiętuje Twoje preferencje, a następnie podpowiada najlepsze programy prania. Podpowiada również najlepszy program suszenia. Skorzystaj także z aplikacji SmartThings, by zarządzać pracą pralki zdalnie i dobierać najlepszy program do bieżącego wsadu.

* Aplikacja SmartThings dostępna jest dla urządzeń z systemem Android oraz iOS. Wymagane podłączenie pralki z WiFi oraz posiadanie konta Samsung. 

phpezt5j3 WW80T554DAE Ai 960

Personalizacja ustawień i parametrów

Na podstawie najczęściej wybieranych przez użytkowników programów i ustawień, panel AI Control rekomenduje program prania oraz sugeruje ustawienia.

phpCz6fjF WW80T554DAE Ai 960 3

Rekomendacja cyklu suszenia na podstawie wybranego cyklu prania

Funkcja Auto Cycle Link automatycznie ustawia program suszenia na podstawie wybranego programu prania*.

 

* Funkcja Auto Cycle Link jest dostępna tylko wtedy, gdy pralka i suszarka posiadają funkcję AI Control i są połączone z Wi-Fi.

phpLBnJb1 WW80T554DAE Ai 960 2

Funkcjonalności w aplikacji SmartThings

Aplikacja SmartThings umożliwia włączenie urządzenia z dowolnego miejsca, ustawienie harmonogramu prania oraz ułatwia wybór najlepszego cyklu dla wybranego rodzaju tkanin.

Najwyższa klasa energetyczna A+++

Pralce Samsung WW80T554DAE przyznano najwyższą klasę efektywności energetycznej A+++. Oznacza to, że zużywa mniej energii, pozwalając Ci na płacenie niższych rachunków za prąd. Jest również bardziej przyjazna dla środowiska naturalnego.

Dodatkowe drzwi AddWash™

Dodanie zapomnianej skarpety czy bluzki do rozpoczętego prania nie stanowi już problemu. Pozwalają na to drzwi AddWash™. Możesz dodać również detergent, płyn zmiękczający lub ręcznie wypraną odzież na czas płukania i wirowania. Ta funkcja świetnie sprawdza się także do wietrzenia wnętrza pralki.

* Przez dodatkowe drzwi AddWash™ można dodać tylko odzież, detergent lub płyn zmiękczający do tkanin. Drzwi AddWash™ można otworzyć pod warunkiem, że temperatura bębna nie przekracza 50°C.

Higienicznie czyste pranie

Podczas programu z funkcją pary z dołu bębna uwalniana jest para, która wnika w tkaniny. W ten sposób łatwiej usunąć zanieczyszczenia, bez konieczności używania Prania wstępnego. Umożliwia pozbycie się uporczywych plam oraz aż do 99,9% bakterii* i alergenów**.

 

* Na podstawie badań Intertek przy użyciu programu Higieniczna para. Usuwa aż do 99,9% wybranych rodzajów bakterii, w tym bakterie Staphylococcus aureus i Escherichia coli. Wyniki mogą się różnić.

** Na podstawie badań British Allergy Foundation (BAF) przy użyciu programu Higieniczna para. Usuwa alergeny pochodzące z roztoczy kurzu domowego.

Co jeszcze oferuje pralka Samsung?

Pralka Samsung WW80T554DAE zaopatrzona jest w szereg praktycznych funkcjonalności, które ułatwiają codzienne obowiązki. System czyszczenia bębna oraz szuflady na detergent pozwoli zachować higieniczną czystość urządzenia bez użycia środków chemicznych, a z pomocą aktywnej piany usuniesz nawet uporczywe plamy. Technologia Digital Inverter wykorzystuje mocne magnesy, aby zapewnić ciche* i wydajne działanie pralki, zużywając przy tym mniej prądu niż tradycyjne silniki** stosowane w innych pralkach. 

 

* Redukcja hałasu wynosi odpowiednio 5 dBA i 3 dBA dla cyklu prania i wirowania. Dane na podstawie etykiety ERP, F500 8 kg 1400 obr./min WF80F5E5P4W z silnikiem Digital Inverter i Vistula 8 kg 1400 obr./min WF1804WPC z silnikiem uniwersalnym.

* Nagrodzony certyfikatem "Nawet 23 Lata Działania" przez stowarzyszenie Association for Electrical, Electronic & Information Technologies w Niemczech (Verband Deutscher Elektrotechniker - VDE). Rzeczywista żywotność może się różnić w zależności od sposobu użytkowania.

phpEf3tdV WW90T654DLH Czyszczenie bebna plus-3

Czyszczenie bębna

Utrzymuj bęben, membranę oraz drzwi pralki w czystości bez konieczności użycia detergentu za pomocą silnego strumienia wody oraz intensywnego wirowania. Czyszczenie bębna  usuwa zanieczyszczenia i do 99,9% bakterii*, które mogą być przyczyną powstawania nieprzyjemnego zapachu w jej wnętrzu. Pralka sama sygnalizuje, że wnętrze pralki wymaga czyszczenia**.

* Na podstawie badań Intertek przy użyciu programu Czyszczenie bębna. Eliminuje aż do 99,9% bakterii znajdujących się we wnętrzu pralki.

** Alert o konieczności włączenia programu Czyszczenia bębna pojawia się co 40 cykli.

phpVf1c2t WW80T554DAE Ustawienia dla ciebie i domu 960 1

Szuflada StayClean

Szuflada StayClean zapewnia higieniczną czystość bez konieczności jej ręcznego mycia. Specjalnie zaprojektowany system przepłukiwania wodą, dokładnie usuwa pozostałości po środkach piorących, pozostawiając szufladę na detergenty higienicznie czystą oraz pozbawioną nieestetycznych osadów. 

phpKb8gft WW90T654DLH aktywna piana-1

Aktywna piana

Idealna czystość ubrań, nawet tych mocno zabrudzonych. Funkcja Aktywnej piany pomaga usunąć nawet trudne do usunięcia plamy z kawy, wina czy produktów do makijażu. Jeszcze przed rozpoczęciem cyklu prania ubrania namaczane są w aktywnej pianie, dzięki czemu zanieczyszczenia łatwo i skutecznie usuwane są z ubrań*.

 

* Na podstawie testów (zgodnie z normą IEC60335-1 Cl.10.) dla wsadu 8 kg: pranie przy użyciu Aktywnej piany vs. Bawełna 40/60°C, Syntetyki 60°C, Jeansy 40°C bez funkcji Aktywnej piany.

phpsJJBAi WW80T554DAE Ustawienia dla ciebie i domu 960

Załadunek aż 8 kg

Bęben o pojemności 8 kg. Pozwoli Ci na pranie dużej ilości ubrań w jednym cyklu lub wypranie rzeczy takich jak koce, poduszki, firanki.

phpsUyZ9e WW90T654DLH digital inverter-3

Digital Inverter

Bezszczotkowa konstrukcja silnika Digital Inverter z 10-letnią gwarancją zapewnia wyjątkowo cichą pracę i dłuższą żywotność silnika.

phphFXdG0 WW90T654DLH beben diamond-3

Bęben Diamond

W bębnie Diamond znajduje się system specjalnych otworów w kształcie diamentu. Takie wykończenie jego konstrukcji zapobiega niszczeniu tkanin i zaciąganiu włókien podczas prania.

W opakowaniu

Instrukcja obsługi i karta gwarancyjna

Prowadnica węża

Zaślepki na otwory po śrubach

Klucz do śrub mocujących bęben

Wąż doprowadzający i odprowadzający wodę

phpZflh89 WW80T554DAE Tabela 690

Porównaj produkty

 
phplwHKnN WW80T554DAE Tabela
phppmtsGn WW80T634DLH tabela
phpqw2aC6 WW90T754ABH tabelka
 

WW80T554DAE

WW80T634DLH

WW80T754ABH

EcoBubble™

AddWash™

-

AI control

Pranie parowe

Super Speed

-

59 min
39 min
Kompresor Digital Inverter

Czyszczenie bębna+

-

Aktywna piana

Szuflada StayClean

SmartThings

Łączność Wi-Fi

Załadunek

8 kg

8 kg

8 kg

Obroty rpm

1400

1400
1400

Ilość programów

22

22

22

Kolor

Biały

Biały

Biały

Wyświetlacz

Basic

Good

Better

Poziom głośności

53 dB(A)

53 dB(A)

53 dB(A)

Klasa energetyczna

A+++

A+++

A+++

Wymiary (WxSxG) mm

600 x 850 x 550

600 x 850 x 550

600 x 850 x 600

Waga netto

68 kg

68 kg

68 kg

Warto wiedzieć

Jak połączyć pralkę ze SmartThings?

W celu połączenia pralki Samsung do aplikacji SmartThings, należy uruchomić tryb punktu dostępu. W celu połączenia pralki z aplikacją SmartThings sprawdź czy masz stabilne połączenie Wi-Fi, czy Twój smartfon jest połączony z kontem Samsung oraz czy Twój model pralki jest kompatybilny ze SmartThings. Następnie, otwórz aplikację SmartThings. W menu aplikacji, dotknij “Urządzenia” a następnie dotknij ikonę plus (+). Jeżeli Twoje urządzenie nie zostanie wykryte automatycznie, wybierz kategorię “Pralka”. Jeżeli Twoja pralka nadal nie zostanie wykryta, możesz dodać ją ręcznie. W tym celu, dotknij ikonę szukaj i wprowadź model swojego urządzenia. Wykonaj czynności wskazane na ekranie, w celu zakończenia procesu łączenia Twojej pralki.  

Czy pralki z systemem Eco Bubble™ są rozwiązaniem na problem nierozpuszczonych śladów detergentów na tkaninach?

W przypadku pralek z technologią EcoBubble™, proszek zostaje rozpuszczony wcześniej, co pozwala uzyskać dużą ilość silnej piany. Wypłukanie piany z tkanin jest o wiele łatwiejsze niż wypłukanie nierozpuszczonego proszku, ponieważ piana nie zostawia zacieków, nawet na ciemnych ubraniach lub podczas prania w niskiej temperaturze.

Co to jest funkcja Aktywnej piany?

Funkcja Aktywnej piany wykorzystuje technologię EcoBubble™, aby delikatnie i skutecznie usuwać zabrudzenia z ubrań. Po wybraniu tej funkcji pralka produkuje dużą ilość piany, w której następnie namaczane są tkaniny. Wygenerowane bąbelki poprzez odpowiednią mechanikę bębna (obroty plus postój bębna) równomiernie wnikają w tkaninę rozpuszczając brud od środka. Nie ma potrzeby używania drogich odplamiaczy.

Czy opis produktu jest dla Ciebie wyczerpujący?
Nie, brakuje mi...?
Dziękujemy na cenne uwagi! :)
Dziękujemy za opinię. Bardzo się staramy :)
Masz uwagi do opisu?
Błąd w opisie
Informacje nieprzydatne
Informacje nie pasują do tego sprzętu
Inne uwagi lub szczegóły błędu

Dane techniczne

pralka Samsung AddWash WW80T554DAE

Sposób załadunku od przodu
Wymiary bez elementów wystających (GxSxW) 55 x 60 x 85 cm
Kolor  biały
Kolor drzwiczek  czarny
Programator (sterowanie) elektroniczne: pokrętło, przyciski
Wyświetlacz elektroniczny LCD
Kierunek otwierania drzwiczek w lewo
Silnik inverter tak
Efektywność energetyczna   
Pojemność (maksymalny załadunek) 8 kg
Klasa energetyczna A+++
Roczne zużycie prądu 116 kWh = 70,76 zł rocznie
Roczne zużycie wody 8100 litrów
Zużycie prądu (cykl) 0,56 kWh
Zużycie wody (cykl) 37 litry
Poziom hałasu (pranie/wirowanie) 53 dB / 74 dB
Maksymalna prędkość wirowania 1400 obr/min
Wilgotność resztkowa 44 %
Klasa prania A
Klasa wirowania A
Programy i funkcje   
Programy prania bawełna, cichy, eco 40-60, higiena, mix, super szybki
Czas trwania standardowego programu Bawełna w 40 st.C (załadunek częściowy)  254 minuty
Czas trwania standardowego programu Bawełna w 60 st.C (załadunek częściowy/pełny)  254 minuty / 314 minut
Czyszczenie bębna  tak
Opóźnienie startu pracy tak
Regulacja prędkości wirowania skokowa
Regulacja temperatury tak
Równomierne rozłożenie ładunku  tak
Kontrola piany tak
Automatyka wagowa tak
Automatyka prania tak
Funkcje dodatkowe  Aktywna piana, start/pauza z opcją dołożenia prania, zdalne sterowanie smartfonem, dodanie pary do cyklu
Dodatkowe informacje  menu w języku polskim
Zastosowane technologie  aplikacja Samsung Smart Control, dodatkowe drzwi Samsung AddWash, pranie bąbelkowe (aktywna piana) Samsung Eco Bubble, silnik Samsung Digital Inverter
Bezpieczeństwo użytkowania   
Blokada rodzicielska (panelu sterowania) tak
Inne zabezpieczenia  ochrona przed skokami napięcia
Parametry zewnętrzne   
Wymiary opakowania  66 x 66 x 88 cm
Waga z opakowaniem  70 kg
Wyposażenie   
Wyposażenie  instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, wąż dopływowy, wąż odpływowy
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące, 10 lat na silnik
Przedłuż Gwarancję® do 5 lat!
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Cena: 2 000 zł - 2 499 zł
  • Marka: Samsung
  • Pojemność: duża (od 8 do 9 kg)

Ocena klientów

5 na podstawie 7 ocen
5
(7)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(0)
Najwyżej ocenione zalety:
  • jakość prania
  • pojemność
100% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
O'K
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
30-11-2020,
Tajko
Potwierdzony zakup

Jestem bardzo zadowolony

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Pralka
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
12-11-2020,
eda
Potwierdzony zakup

Urządzenie warto polecić. Na ocenę energooszczędności i bezawaryjności jest zbyt wcześnie.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Świetny produkt
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
13-11-2020,
Astroe
Potwierdzony zakup

Energooszczędności jeszcze nie ocenie, ale pralka.warta swojej kwoty. Pierze bardzo cicho Wchodzi dużo prania Wiele programów do wyboru Addwash weźmie nawet mały recznik:) Stabilnie stoi, nie potrzeba nawet maty pod nią Wszystko czyste :)

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Samsung AddWash WW80T554DAE
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
26-11-2020,
GK
Klient Euro

Fajna pralka, jest cicha, nowoczesny wygląd. #akcjawnajlepszymporzadku.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Moje zdanie
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
20-11-2020,
Przemek
Potwierdzony zakup

Fajna pralka. Dobrze pierze, jest cicha, nowoczesna.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Super pralka
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
24-11-2020,
D
Potwierdzony zakup

Ubrania super doprane, pralka bardzo cichutka, polecam

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Dobry sprzęt
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
17-11-2020,
Boku
Potwierdzony zakup

Pralka fajnie działa duża ilość programów fajny wygląd 1400 obrotów robi swoje

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie

Pytanie i odpowiedzi

Możesz pomóc innym użytkownikom zadając pytanie dotyczące Samsung AddWash WW80T554DAE

Powiadom mnie o pytaniach jeśli się pojawią

Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Samsung AddWash WW80T554DAE, wpisz 1223355 w wyszukiwarce euro.com.pl.

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów