Przejdź do opisu produktu

Pralka Samsung WW80T554DAE AddWash AI Control

pralka

Samsung
nr kat.
1223355

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Razem taniej!

Akcesoria

Opis produktu

Charakterystyka

efektywność już w niskich temperaturach

EcoBubble™

Skuteczne pranie w 40-50°C z oszczędnością energii elektrycznej.

spersonalizowane ustawienia

Panel AI Control

Ustawienia dostosowywane do potrzeb użytkownika.

phpKNOzw4 icon klasa 2021 151x151px (1)-02

Klasa energetyczna B

Wyjątkowo energooszczędny model, pozwalający obniżyć rachunki za prąd.

dodawanie ubrań w czasie prania przez dodatkowe drzwi

AddWash™

Dodawanie zapomnianych ubrań w trakcie prania przez dodatkowe drzwi.

higienicznie czysta odzież

Higieniczna para

Zdezynfekowane za pomocą pary ubrania, pościel czy pluszowe zabawki.

cichy i niezawodny silnik

Digital Inverter

Silnik pracuje cicho i niezawodnie. Otrzymał 10-letnią gwarancję.

Energooszczędne, skuteczne pranie z EcoBubble™

Technologia EcoBubble™ pozwala prać efektywnie już w niskich temperaturach*. Taką moc ma aktywna piana, która powstaje z połączenia detergentu, wody i proszku, a następnie przenika przez tkaniny rozpuszczając zabrudzenia. Jest przy tym delikatna dla ubrań, chroni ich kolor oraz fakturę. Takie rozwiązanie jest także bardziej energooszczędne**.

* Testy wg normy IEC 60456-2010 dla wsadu 4 kg: program Pranie Super Eco (WF80F5E5U4W) vs. bawełna 40°C bez EcoBubble™ (WF0702WKU). Wyniki mogą się różnić. 

** Na podstawie raportu z testu Performance Lab przeprowadzonego przez Springboard Engineering z użyciem pasków EMPA, badającego różnice między roztworem zwykłego środka piorącego a technologią aktywnej piany bez działania mechanicznego.

Siła bąbelków EcoBubble™

wystarczy 40 stopni Celsjusza, by pranie odzyskało czystość

Pranie w niskiej temperaturze

Aktywna piana wnika głęboko we włókna tkanin i usuwa zabrudzenia.

Działanie łagodne dla tkanin

Dodatkowa ochrona tkanin

Działanie jest delikatne nawet dla tak wymagających tkanin jak len, jedwab czy wełna.

ograniczone zużycie prądu

Zwiększona energooszczędność

Pranie w 40°C ogranicza zużycie energii elektrycznej.

Inteligentny panel AI Control

Zaprojektowaliśmy nowoczesny panel AI Control, by ułatwić Ci pranie. Zapamiętuje najczęściej wybierane przez Ciebie programy i w oparciu o nie personalizuje ustawienia pralki. Zasugeruje Ci również optymalny program suszenia zgodnie z zakończonym cyklem prania. Możesz również łatwo sterować urządzeniem zdalnie, z poziomu aplikacji SmartThings*.

* Aplikacja SmartThings dostępna jest dla urządzeń z systemem Android oraz iOS. Wymagane podłączenie pralki z WiFi oraz posiadanie konta Samsung. 

dostosowuje ustawienia do Ciebie

Personalizacja ustawień i parametrów

Urządzenie zapamiętuje Twoje preferencje i podpowiada Ci wybór funkcji i programów dostosowanych do Twojego stylu życia i sezonu.

automatyczny dobór cyklu suszenia

Rekomendacja cyklu suszenia na podstawie wybranego cyklu prania

Dzięki funkcji Auto Cycle Link nie musisz zastanawiać się, który program suszenia wybrać po praniu – urządzenie zrobi to za Ciebie*.

 

* Funkcja Auto Cycle Link jest dostępna tylko wtedy, gdy pralka i suszarka posiadają funkcję AI Control i są połączone z Wi-Fi.

sterowanie pracą pralki z dowolnego miejsca

Funkcjonalności w aplikacji SmartThings

Włącz urządzenie z dowolnego miejsca, korzystając z aplikacji SmartThings. Ustawisz harmonogram prania oraz w prosty sposób wybierzesz optymalny cykl dla danego wsadu.

Klasa energetyczna B

phpPV6lAb phpxffbri php9GJe3d WW80T554DAE Klasa Energetyczna 1400 B

Pralka Samsung WW80T554DAE to model o klasie energetycznej B. Zużywa mniej energii elektrycznej, byś mógł płacić niższe rachunki za prąd. Jest także bardziej przyjazny dla środowiska.

Dodatkowe drzwi AddWash™

Przez dodatkowe drzwi AddWashmożesz dodać w trakcie trwającego cyklu zapomnianą odzież*. Posłużą Ci także do uzupełnienia detergentu lub środka zmiękczającego. Dodatkowo świetnie sprawdzają się po praniu do wywietrzenia wnętrza urządzenia.

* Przez dodatkowe drzwi AddWash™ można dodać tylko odzież, detergent lub płyn zmiękczający do tkanin. Drzwi AddWash™ można otworzyć pod warunkiem, że temperatura bębna nie przekracza 50°C.

Higienicznie czyste pranie

Program Higieniczna para pomoże usunąć zabrudzenia bez konieczności używania Prania wstępnego. Z dołu bębna uwolniona zostaje para, która rozmiękcza zabrudzenia i ułatwia ich usuwanie. Eliminuje także do 99,9% bakterii* i alergenów**.

 

* Na podstawie badań Intertek przy użyciu programu Higieniczna para. Usuwa aż do 99,9% wybranych rodzajów bakterii, w tym bakterie Staphylococcus aureus i Escherichia coli. Wyniki mogą się różnić.

** Na podstawie badań British Allergy Foundation (BAF) przy użyciu programu Higieniczna para. Usuwa alergeny pochodzące z roztoczy kurzu domowego.

Co jeszcze oferuje pralka Samsung?

Szereg praktycznych funkcjonalności zastosowanych w pralce Samsung WW80T554DAE sprawia, że jej użytkowanie staje się bardziej komfortowe. Program czyszczenia bębna oraz system przepłukiwania wodą szuflady StayClean ułatwiają utrzymanie wnętrza pralki w czystości. Funkcja Aktywnej piany doskonale radzi sobie z usuwaniem plam. Natomiast technologia Digital Inverter, w której wykorzystano mocne magnesy, odpowiada za cichą*, wydajną oraz energooszczędną pracę urządzenia**.


* Redukcja hałasu wynosi odpowiednio 5 dBA i 3 dBA dla cyklu prania i wirowania. Dane na podstawie etykiety ERP, F500 8 kg 1400 obr./min WF80F5E5P4W z silnikiem Digital Inverter i Vistula 8 kg 1400 obr./min WF1804WPC z silnikiem uniwersalnym.

** Nagrodzony certyfikatem "Nawet 23 Lata Działania" przez stowarzyszenie Association for Electrical, Electronic & Information Technologies w Niemczech (Verband Deutscher Elektrotechniker - VDE). Rzeczywista żywotność może się różnić w zależności od sposobu użytkowania.

bęben bez zanieczyszczeń i bakterii

Czyszczenie bębna

Silny strumień wody wraz z intensywnym wirowaniem pozbywają się zanieczyszczeń z bębna, membrany oraz drzwi pralki. Likwidują także do 99,9% bakterii wywołujących nieprzyjemny zapach we wnętrzu urządzenia*. O konieczności aktywowania programu Czyszczenia bębna poinformuje Cię odpowiedni komunikat**.

* Na podstawie badań Intertek przy użyciu programu Czyszczenie bębna. Eliminuje aż do 99,9% bakterii znajdujących się we wnętrzu pralki.

** Alert o konieczności włączenia programu Czyszczenia bębna pojawia się co 40 cykli.

system przepłukiwania wodą szuflady na detergent

Szuflada StayClean

Utrzymasz czystość szuflady StayClean bez konieczności jej ręcznego mycia. System przepłukiwania wodą skutecznie usuwa pozostałości po detergentach i nieestetyczne zacieki. Nie potrzeba do tego używać środków chemicznych.

namaczanie ubrań pozwalające usunąć plamy

Aktywna piana

Mocno zabrudzone ubrania z plamami z soków, wina czy produktów do makijażu odzyskają czystość, gdy aktywujesz funkcję Aktywnej piany*. Tkaniny przed rozpoczęciem właściwego prania zostaną namoczone w aktywnej pianie, która rozpuści zabrudzenia, ułatwiając ich usunięcie.

 

* Na podstawie testów (zgodnie z normą IEC60335-1 Cl.10.) dla wsadu 8 kg: pranie przy użyciu Aktywnej piany vs. Bawełna 40/60°C, Syntetyki 60°C, Jeansy 40°C bez funkcji Aktywnej piany.

bęben o pojemności 8 kilogramów

Załadunek aż 8 kg

Do bębna zmieścisz odzież o wadze do 8 kg. Umożliwi to wypranie większej ilości ubrań w trakcie jednego cyklu lub odświeżenie poduszek czy firanek.

niezawodny silnik z 10-letnią gwarancją

Digital Inverter

Silnik Digital Inverter ma bezszczotkową konstrukcję. Jej zasługą jest cicha praca oraz dłuższa żywotność silnika, który otrzymał 10 lat gwarancji.

bęben chroniący ubrania

Bęben Diamond

Wyprofilowane w kształcie diamentów otwory w bębnie Diamond przeciwdziałają niszczeniu tkanin i zaciąganiu się ich włókien.

W opakowaniu

Instrukcja obsługi i karta gwarancyjna

Prowadnica węża

Zaślepki na otwory po śrubach

Klucz do śrub mocujących bęben

Wąż doprowadzający i odprowadzający wodę

pralka automatyczna Samsung WW80T554DAE

Porównaj produkty

 
Samsung WW80T554DAE Tabela porównawcza
Samsung WW80T634DLH tabela porównawcza
Samsung WW90T754ABH tabela porównawcza
 

WW80T554DAE

WW80T634DLH

WW80T754ABH

EcoBubble™

AddWash™

-

AI control

Pranie parowe

Super Speed

-

59 min
39 min
Silnik Digital Inverter

Czyszczenie bębna+

-

Aktywna piana

Szuflada StayClean

-

SmartThings

Łączność Wi-Fi

Załadunek

8 kg

8 kg

8 kg

Obroty rpm

1400

1400
1400

Ilość programów

22

22

22

Kolor

Biały

Biały

Biały

Wyświetlacz

Basic

Good

Better

Poziom głośności

53 dB(A)

53 dB(A)

53 dB(A)

Klasa energetyczna

B

B

B

Wymiary (WxSxG) mm

600 x 850 x 550

600 x 850 x 550

600 x 850 x 600

Waga netto

67 kg

67 kg

67 kg

Warto wiedzieć

Jak dodać pralkę do domowego ekosystemu Samsung?

Zaloguj się na urządzeniu mobilnym do konta Samsung. Znajdź i otwórz aplikację SmartThings i kliknij w niej zakładkę „Urządzenia”. Następnie wybierz przycisk „plus”. Pralka powinna zostać automatycznie wykryta. Możesz także dodać ją do swoich urządzeń ręcznie – kliknij ikonkę „szukaj” i wpisz numer urządzenia. Następnie postępuj według wskazówek na ekranie. Od teraz możesz już zdalnie kontrolować i sterować pralką.

Czy na wypranych w pralce Samsung ubraniach pozostają resztki detergentu?

W technologii EcoBubble™ detergent łączy się z wodą i powietrzem na początku prania, tworząc aktywną pianę. Wypłukanie z tkanin rozpuszczonego proszku jest więc łatwiejsze, nie pozostają także zacieki na ciemnych ubraniach.

Do czego służy funkcja Aktywnej piany?

To najlepszy sposób, by usunąć uporczywe plamy z ubrań czy obrusu. Tkaniny przed właściwym praniem zostają namoczone w aktywnej pianie, która tworzy się z detergentu, wody i powietrza przez poruszający się bęben. Bąbelki równomiernie wnikają w ubrania i rozpuszczają zanieczyszczenia. Nie musisz już kupować drogich odplamiaczy.

Dane techniczne

pralka Samsung WW80T554DAE AddWash AI Control

Sposób załadunku od przodu
Wymiary bez elementów wystających (GxSxW) 55 x 60 x 85 cm
Kolor  biały
Kolor drzwiczek  czarny
Programator (sterowanie) elektroniczne: pokrętło, przyciski
Wyświetlacz elektroniczny LCD
Kierunek otwierania drzwiczek w lewo
Silnik inverter tak
Efektywność energetyczna   
Pojemność (maksymalny załadunek) 8 kg
Klasa energetyczna B
Zużycie prądu (100 cykli)  55 kWh = 34,10 zł
Roczne zużycie wody 8100 litrów
Zużycie prądu (cykl) 0,56 kWh
Zużycie wody (cykl) 48 litrów
Poziom hałasu - wirowanie 72 dB
Maksymalna prędkość wirowania 1400 obr/min
Wilgotność resztkowa 44 %
Klasa prania A
Klasa wirowania B
Klasa poziomu hałasu wirowania  A
Programy i funkcje   
Programy prania bawełna, cichy, eco 40-60, higiena, mix, super szybki
Czas trwania programu "eco 40–60"  3:38
Czyszczenie bębna  tak
Opóźnienie startu pracy tak
Regulacja prędkości wirowania skokowa
Regulacja temperatury tak
Mniej zagnieceń (łatwe prasowanie) nie
Równomierne rozłożenie ładunku  tak
Kontrola piany tak
Automatyka wagowa tak
Automatyka prania tak
Funkcje dodatkowe  Aktywna piana, start/pauza z opcją dołożenia prania, zdalne sterowanie smartfonem, dodanie pary do cyklu
Dodatkowe informacje  menu w języku polskim
Zastosowane technologie  aplikacja Samsung Smart Control, dodatkowe drzwi Samsung AddWash, pranie bąbelkowe (aktywna piana) Samsung Eco Bubble, silnik Samsung Digital Inverter
Bezpieczeństwo użytkowania   
Blokada rodzicielska (panelu sterowania) tak
Inne zabezpieczenia  ochrona przed skokami napięcia
Parametry zewnętrzne   
Wymiary opakowania  66 x 66 x 88 cm
Waga z opakowaniem  70 kg
Wyposażenie   
Wyposażenie  instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, wąż dopływowy, wąż odpływowy
Instrukcja użytkownika  Pobierz
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące, 10 lat na silnik
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz
Producent   
Nazwa producenta / importera  Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Cena: 2 500 zł - 2 999 zł
  • Marka: Samsung
  • Pojemność: duża (od 8 do 9 kg)

Ocena klientów

5 na podstawie 305 ocen
5
(304)
4
(3)
3
(0)
2
(0)
1
(0)
Najwyżej ocenione zalety:
  • jakość prania
  • programy
100% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Po 2 tygodniach użytkowania
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
24-05-2021,
PiotrG
Potwierdzony zakup

Pralka przed zakupem była długo analizowana i porównywana z różnymi modelami konkurencji. Ostatecznie wybór pad na ten model ze względu na parametry techniczne tj. ilość, rodzaj oraz czas trwania programów, zużycie energii elektrycznej i wody, połączenie z siecią WiFi, a także oczywiście nowoczesny wygląd. (czarny liniowy panel na swój niepowtarzalny urok) Po 2 tygodniach użytkowania, z pełną odpowiedzialnością mogę wyrazić swoją opinię zadowolenia z zakupu i użytkowania. Ilość programów, a także możliwość modyfikowania temperatury i szybkości wirowania to niewątpliwie atuty dla zintensyfikowania prania. Pralka pierze bardzo ładnie, pranie super odwirowane. Pojemność 8kg, jak dla 4 osobowej rodziny jest właściwa. To co mnie zaskoczyło , to fakt, że pralka po pierwszym uruchomieniu musi dokonać kalibracji bębna. Niestety, pierwszym razem nie udało się pralce przeprowadzić, ponieważ okazało się, że stoi źle ustawiona. Po korekcie poziomu ustawienia, kalibracja nastąpiła bardzo szybko. Bardzo zaskakujące rozwiązanie które nie pozwoli na ustawienie krzywo pralki i na skakanie przy wirowaniu. Warto wspomnieć o automatyce wagowej, pralka waży pranie i ew. potrafi skrócić czas prania (np. o 15 minut) Przy takich rozwiązaniach widać, że to inteligentne rozwiązania żeby poprawić komfort prania. Polecam dla niezdecydowanych.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (12) (11) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Pralka Addwash
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
27-05-2021,
Natalia
Potwierdzony zakup

Cicha pralka, spelnia moje oczekiwania. Duzy wybor programow

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (2) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Rewelacja
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
26-05-2021,
gary73
Potwierdzony zakup

Na chwilę obecną praleczka śmiga aż miło!

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
jednak dobry wybór
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
02-06-2021,
Przemaldon
Potwierdzony zakup

co jak co pralka sprawuje się perfekcyjnie pierze cicho, dokładnie z informacją o końcu prania na telefonie. Parowanie dziecinnie proste obsługa też. Jak na mój gust zakup - strzał w dziesiątkę

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Udany zakup
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
25-05-2021,
Barbara
Potwierdzony zakup

To druga pralka Samsunga w moim domu - zastąpiła poprzedniczkę, a jednocześnie dołączyła do niedawno kupionej zmywarki tej samej marki. Wygląda bardzo estetycznie. Na ten moment spełnia swoją funkcję w 100%. Wybór programów nie sprawia trudności. Jest ich sporo, natomiast w normalnym użytkownaiu pewnie jak zawsze skończy się na używaniu 2-3. Koniecznie trzeba uwzględnić wskazywany w instrukcji maksymalny załadunek. Ten wskazywany wielkimi cyframi "8" jest dopuszczalny tylko w 3 programach. W pozostałych jest to 2,3 lub 4 kg. Zagadką jest dla mnie ważenie prania. Pralka to robi, ale nie pokazuje wagi załadunku, więc finalnie i tak nie wiadomo, czy jest ok., czy za dużo. Nie wiem jak oszacować wagę prania, skończy się na zakupie wagi bagażowej :) Pralka jest stabilna, nawet przy maksymalnej prędkości wirowania. Sygnalizuje zakończenie prania, a dzięki połączeniu z aplikacją informacja pojawia się również w telefonie. Samą aplikację traktuję na razie jako ciekawostkę, nie wiem czy będę w stanie wykorzystać jej możliwości. Przez jakiś czas rozpracowywałam opóźnienie zakończenia prania: tutaj ustawienie jest "o której godzinie ma się skończyć". Kiedy wskazywałam, że ma się skończyć o 8:00 AM pralka kończyła cykl o 7:00 AM. Sama pralka nie ma ustawienia aktualnej godziny, więc musiałam dochodzić skąd pralka "wie" która jest godzina. Okazało się, że na ruterze miałam złe ustawienie i akurat pralka to wyłapała ;) W aplikacji jest możliwość monitorowania zużycia energii, np. w cyklach tygodniowych. Wg Samsunga w tej aplikacji tydzień trwa od niedzieli do soboty. Trochę to dziwne, bo np. w Samsung Health, gdzie prezentują aktywność fizyczną, to tydzień trwa od poniedziałku do niedzieli. Brak konsekwencji choć producent ten sam. Instrukcja obsługi - jestem miłośnikiem instrukcji. Dla każdego ze sprzętów czytam od deski do deski. Przeraziłam się czytając tę instrukcję dołączoną do pralki - tak bardzo była uboga (np. wymieniała programy czy funkcje dodatkowe, ale nie opisywała jak działają). Dopiero pobrana ze strony Samsunga "full version" była faktycznie przydatnym materiałem. Jeśli ktoś nie dotrze do pełnej wersji to o wielu rzeczach się nie dowie. Ogólnie podsumowując: w tym przedziale cenowym funkcje i jakość są zadowalające.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (4) (1) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Zakup godny polecenia
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
10-06-2021,
Joanna
Potwierdzony zakup

Jestem zadowolona z pralki, jednak faktycznie melodyjka kończąca pracę prania mogłaby być cichsza albo krótsza. :)

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
cóż tu rzec...
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
30-05-2021,
paulapocichu
Potwierdzony zakup

pralka ma elegancki wygląd, pracuje cichutko - nawet przy najwyższych obrotach, pranie nie jest też jakoś bardzo mocno wygniecione, pomimo najwyższego wirowania. Na plus u mnie zasługuje blokada rodzicielska (małe rączki nie pomieszają programów w trakcie prania:) robi robotę, POLECAM

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Rewelacja
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
19-06-2021,
Henio
Potwierdzony zakup

Pralka jest rewelacyjna. Spełnia wszystkie moje oczekiwania. Ma bardzo wiele innowacyjnych programów i trybów jest intuicyjna w obsłudze, cicho pracuje. Bardzo fajnie sprawdza się funkcja smart, która pozwala obsługiwać i śledzić pracę pralki w aplikacji w telefonie. Dla osób, które nie lubią pamiętać o uruchomieniu pralki, bardzo wygodną funkcją jest zdalna obsługa pralki telefonem, świetnie sprawdza się ustawianie czasu pracy urządzenia. Aplikacja jest przejrzysta, wręcz obrazkowa. Możliwość dodawania prania w trakcie pracy, to dodatkowy, a dla mnie jeden z ważniejszych atutów pralki. Na uwagę zasługuje możliwość korzystania z funkcji higienicznej pary, która pozwoli bezpiecznie zdezynfekować odzież czy inne niezbędne rzeczy. Dla oszczędnych na pewno przyda się informacja wyświetlana po każdym praniu o ilości zużytej energii -energooszczędna. Po niespełna dwóch tygodniach użytkowania urządzenia, jestem bardzo zadowolony z zakupu. Polecam serdecznie i zachęcam do zakupu!

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Godna polecenia
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
22-06-2021,
sokol
Potwierdzony zakup

bardzo duży wkład, stabilna i cicha

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Pralka samsung
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
03-08-2021,
Miro
Potwierdzony zakup

Świetna pralka ,polecam!

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie

Pytania i odpowiedzi (8)

Powiadom o pytaniach
Jaka jest głębokość od najbardziej wysuniętej tylnej części pralki do wybrzuszenia z przodu?
Jak wyłączyć melodyjkę po zakończeniu prania I jak uruchomić program aktywna piana chyba ten model to posiada zgodnie z opisem producenta?
Który łącznik będzie pasował do tej pralki mam i suszarkę i pralkę Samsunga
czy ta pralka ma zabezpieczenie przeciw zalaniu??
Dzień dobry, w tej pralce jest opcja dodaj parę, na czym to polega? Czy można dodać parę do każdego programu, czy tylko w programie parowym?
witam, suszarkę o jakiej pojemności dobrać do tej pralki ?
Witam, jaki łącznik z suszarką zastosować? SKK-DD czy SKK-UDW?
Czy ten model pralki posiada system automatycznego dozowania detergentów?
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Samsung WW80T554DAE AddWash AI Control, wpisz 1223355 w wyszukiwarce euro.com.pl.