Logitech G440

podkładka pod mysz

Logitech
nr kat.
1081262

Podaj numer katalagowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.- sob. 8:00 - 21:00
nd. 9:00 - 19:00

Rodzaj materiału  tworzywo sztuczne, guma
99,99 zł
Sprawdź dostępność w sklepach
Brak możliwości dostawy
podkładka pod mysz Logitech G440
Logitech G440
99,99 zł
Sprawdź dostępność w sklepach
Brak możliwości dostawy
Opis i dane

Niskie tarcie powierzchniowe

Wygraj z bezwładnością
Podkładka G440 charakteryzuje się bardzo niskim tarcie, dzięki czemu idealnie sprawdza się do delikatnych ruchów ręką i szybkich gestów myszą. Powierzchni polietylenowa poruszanie myszą z minimalną siłą. Oznacza to mniej nieprawidłowych gestów przy popychaniu myszy lub jej zatrzymywaniu.

Umiarkowane tarcie powierzchniowe
Stworzona do zapewniania kontroli

Gracze korzystający z niskich ustawień rozdzielczości skorzystają z umiarkowanego oporu stopek myszy podczas rozpoczynania lub kończenia szybkiego ruchu. Materiałowa powierzchnia podkładki pod mysz G240, która została obrobiona termicznie w temperaturze 200°C, zapewnia odpowiedni poziom tarcia do manewrowania przy niskiej rozdzielczości.

 

Jednolita faktura powierzchni

Wysoka wydajność na całej powierzchni
Intensywne wzory lub motywy mogą zakłócać działania czujnika. Podkładka G440 ma jednolitą fakturę powierzchni. Zapewnia to czujnikowi optymalny obraz w celu przenoszenia ruchu myszy na ruch kursora i stanowi znaczące ulepszenie w przypadku niejednolitych lub zabrudzonych powierzchni stołu lub biurka.

Jednolita tekstura powierzchni
Działanie od krawędzi do krawędzi

Skomplikowane wzory i projekty mogą zakłócać działanie czujnika. Podkładka pod mysz G240 ma czystą i jednolitą teksturę powierzchni. Zapewnia to czujnikowi optymalny obraz w celu przenoszenia ruchu myszy na ruch kursora. Jest to znaczące ulepszenie w przypadku niejednolitych lub zabrudzonych powierzchni stołu lub biurka.

 

Dopasowanie do czujników Logitech G

Lepsza współpraca
Podkładka G440 zapewnia precyzyjną pracę czujnika zarówno w myszach optycznych, jak i laserowych. Parametry faktury podkładki G440 są zbliżone do optymalnych, w których testowana jest mysz Logitech G.

Dopasowanie do czujników Logitech G
Lepsza współpraca

Niezależnie od tego, czy używana jest mysz optyczna lub laserowa, podkładka G240 zapewnia graczom większą dokładność czujnika i precyzję. W podkładce G240 wykorzystano teksturę powierzchni zbliżoną do optymalnego środowiska testowania myszy Logitech G.

 

Stabilne podłoże gumowe

Podstawa do zwycięstwa
Jedyną ruchomą rzeczą w podkładce G440 jest Twoja mysz. Podłoże z naturalnej gumy jest ściśle sklejone z wytrzymałym rdzeniem styropianowym. Dzięki temu podkładka solidnie trzyma się biurka w miejscu, które wybierzesz.

 

Wieloarstwowa kontrukcja

Połączone siły
Podkładka G440 jest solidnie wykonana z trzech kluczowych warstw. Górna warstwa z polipropylenu jest warstwą odpowiadającą za niskie tarcie. Wytrzymały rdzeń styropianowy gwarantuje solidną, półsztywną warstwę bazową. Podłoże z gumy gwarantuje stabilność podkładki na biurku.

Dane techniczne

podkładka pod mysz Logitech G440

Rodzaj materiału tworzywo sztuczne, guma
Podpórka pod nadgarstek nie
Rozmiar M
Wymiary (szer. x gł.) 34 x 28 x 0,3 cm
Gwarancja   
Gwarancja  36 miesięcy
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  ALSO Polska sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Marka: Logitech
  • Rodzaj materiału: guma
  • Rozmiar: M
Jeszcze nikt nie ocenił tego produktu
Pasuje do
Pytania i odpowiedzi (2)
Powiadom o pytaniach
Dzień dobry. Proszę mi powiedzieć, podkładka pod mysz logitech G440 nr kat.1081262 wykonany jest z tkaniny? Na czym polega różnica G440 c białym i niebieskim logo ? Dziękuję
Dzień dobry. Proszę mi powiedzieć, podkładka pod mysz logitech G440 nr kat.1081262 wykonany jest z tkaniny? Na czym polega różnica G440 c białym i niebieskim logo ? Dziękuję
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Logitech G440, wpisz 1081262 w wyszukiwarce euro.com.pl.