Przejdź do opisu produktu

Samsung RB33N341MSS

lodówka

Samsung
nr kat.
1145649

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Zakres od A+++ do D Karta produktu

Akcesoria

Opis produktu

Samsung Lodowka 534 Kv 1920
 
 

charakterystyka

 
 
 
Samsung Klasa Aaa Ikona

Najwyższa klasa energetyczna A+++

Ta klasa, to pewność małego zużycie prądu i niskich rachunków.

Samsung Design

Imponująca pojemność
 

Wysoce wydajny system izolacji sprawia, że ścianki urządzenia są cieńsze. Na żywność i napoje przypada większa przestrzeń.

Samsung All Around Cooling 1

All Around Cooling

Chłodne powietrze dociera do każdego zakamarka lodówki. Wydmuchiwane jest przez liczne otwory znajdujące się na poziomie każdej półki.

 
 
Samsung Szuflada Cool Select Duo Icon

Szuflada Cool Select Duo

Szuflada pozwalająca ustawić temperaturę niezależną od pozostałej części lodówki.

Samsung Power Freez 2

Power Freeze

Funkcja Power Freeze aktywuje szybkie zamrażanie, gdy potrzebujesz błyskawicznie zamrozić produkt.

Samsung Ikonki Lodowka Digital Inverter 02 02

Kompresor Digital Inverter

Wydajna praca kompresora pozwala obniżyć opłaty za prąd, a żywotność lodówki jest znacznie wydłużona.

 
 

MAKSYMALNIE ENERGOOSZCZĘDNA

 
 
 
Samsung Lodowka 534 Energooszczedna
 
 

Nowa seria lodówek Samsung ma najwyższą klasę energetyczną A+++. To znaczy, że lodówka RB33N341MSS jest nie tylko praktyczna, ale i wyjątkowo energooszczędna. Małe zużycie prądu przekłada się na niższe rachunki za prąd oraz jest także bardziej przyjazne dla środowiska.

 
 

większa POJEMNOŚĆ

 
 
 
Samsung Lodowka 534 Pojemnosc
 
 

Lodówka Samsung oferuje dużo miejsca do przechowywania żywności. Wyjątkowy i wysoce wydajny system izolacji sprawił, że ścianki urządzenia stały się cieńsze i wewnątrz do dyspozycji mamy większą pojemność. W tak zaprojektowanej lodówce zmieścisz więcej mimo tego, że parametry zewnętrzne się nie zmieniły.

 
 
Samsung Wsuwasz i wysuwasz. Półka Easy SlideSamsung Wsuwasz i wysuwasz. Półka Easy SlideSamsung Wsuwasz i wysuwasz. Półka Easy Slide

Wsuwasz i wysuwasz. Półka Easy Slide

 

Wysuwana półka Easy Slide ułatwia dostęp do produktów włożonych głębiej i pozwala optymalnie wykorzystać miejsce w lodówce.

 
Samsung Łatwa, samodzielna regulacja. Pojemniki w drzwiachSamsung Łatwa, samodzielna regulacja. Pojemniki w drzwiachSamsung Łatwa, samodzielna regulacja. Pojemniki w drzwiach

Łatwa, samodzielna regulacja. Pojemniki w drzwiach

 

Lodówka jest wyposażona w głębokie pojemniki drzwiowe, na których zmieszczą się nawet wysokie butelki i kartony. Takie rozwiązanie, zapewnia więcej miejsca w głównej komorze urządzenia.

 
Samsung Wygodne rozwiązanie. Pojemne szufladySamsung Wygodne rozwiązanie. Pojemne szufladySamsung Wygodne rozwiązanie. Pojemne szuflady

Wygodne rozwiązanie. Pojemne szuflady

 

Większe i bardziej praktyczne szuflady w zamrażalniku! Zapewniają optymalną przestrzeń do przechowywania żywności przeznaczonej do mrożenia. Szuflady wysuwają się do samego końca, dzięki czemu dostęp do przechowywanych produktów jest prosty i wygodny.

 
Samsung Praktyczne rozwiązanie na butelki. Półka na winoSamsung Praktyczne rozwiązanie na butelki. Półka na winoSamsung Praktyczne rozwiązanie na butelki. Półka na wino

Praktyczne rozwiązanie na butelki. Półka na wino

 

Metalowa, specjalnie wyprofilowana półka na wino to idealne miejsce do zagospodarowania ulubionych napojów butelkowanych.

 
 

Komfort użytkowania

 
 

Praktyczne rozwiązania umożliwiają wygodne przechowywanie i lepszą organizację miejsca wewnątrz urządzenia. Zapewniają także nieoceniony komfort użytkowania, a intuicyjny panel sterowania zapewni łatwa i prostą obsługę.

 
 
Samsung Oświetlenie LED. Jasne wnętrze lodówki

Oświetlenie LED. Jasne wnętrze lodówki

Pobierające mniej prądu oświetlenie LED, daje jednocześnie więcej światła niż tradycyjne żarówki. Dzięki zastosowaniu takiego oświetlenia zużywana jest mniejsza ilość energii, co przekłada się na niższe rachunki.

 
Samsung Szkło hartowane. Wytrzymałe półki

Szkło hartowane. Wytrzymałe półki

W lodówce zastosowano półki z hartowanego szkła. Są wytrzymałe na duże obciążenia, odporne na zarysowania, a w razie zabrudzenia, łatwe do wyczyszczenia.

 
Samsung Schowany uchwyt. Wygodne otwieranie

Schowany uchwyt. Wygodne otwieranie

Uchwyty zostały ukryte w drzwiach, po to by lodówka wyglądała estetycznie oraz idealnie wkomponowała się w kuchenną zabudowę. Takie rozwiązanie jest bardzo wygodne i praktyczne.

 
Samsung Zwiększony zakres otwarcia. Licowane drzwi

Zwiększony zakres otwarcia. Licowane drzwi

W lodówce Samsung zwiększył się zakres otwarcia drzwi, który ułatwia ich otwieranie. Nawet gdy lodówka stoi bezpośrednio przy ścianie.

 
Samsung Łatwy dostęp. Zewnętrzny wyświetlacz

Łatwy dostęp. Zewnętrzny wyświetlacz

Sterowanie niektórymi funkcjami lodówki jest możliwe bez otwierania drzwi, za pomocą zewnętrznego, prostego w obsłudze i czytelnego wyświetlacza.

 
Samsung Oświetlenie LED. Jasne wnętrze lodówkiSamsung Oświetlenie LED. Jasne wnętrze lodówkiSamsung Oświetlenie LED. Jasne wnętrze lodówki
 
 

świeżość i smak na dłużej - technologie samsung

 
 
 
Samsung Lodowka 534 Chlodzenie
 
 
Samsung Chłodne powietrze w każdym zakamarku lodówki! All Around CoolingSamsung Chłodne powietrze w każdym zakamarku lodówki! All Around CoolingSamsung Chłodne powietrze w każdym zakamarku lodówki! All Around Cooling

Chłodne powietrze w każdym zakamarku lodówki!
All Around Cooling

 

System All-Around Cooling równomiernie rozprowadza chłodne powietrze wewnątrz lodówki. Jest ono wydmuchiwane przez liczne otwory, znajdujące się na poziomie wszystkich półek. W ten sposób podtrzymywana jest stała temperatura, a żywność zachowuje na dłużej świeżość i smak.

 
Samsung Bez konieczności rozmrażania. Pełny No FrostSamsung Bez konieczności rozmrażania. Pełny No FrostSamsung Bez konieczności rozmrażania. Pełny No Frost

Bez konieczności rozmrażania. Pełny No Frost

 

Przechowywane produkty na długo zachowują świeżość i walory odżywcze, pyszny smak i swój naturalny kolor, a brak osadzającego się szronu zapewnia więcej przestrzeni. Technologia No Frost to nie tylko smak i zdrowie, ale również wygoda, gdyż pozwala raz na zawsze pożegnać się z nieprzyjemnym obowiązkiem rozmrażania lodówki!

 
Samsung Smak świeżości. Szuflada Cool Select DuoSamsung Smak świeżości. Szuflada Cool Select DuoSamsung Smak świeżości. Szuflada Cool Select Duo

Smak świeżości. Szuflada Cool Select Duo

Dzięki specjalnie zaprojektowanej szufladzie CoolSelect Duo, przechowywanie Twoich ulubionych produktów będzie jeszcze efektywniejsze. Ustaw ją w jeden z trzech możliwych trybów chłodzenia, każdy zoptymalizowany do przechowywania warzyw, mięsa czy ryb.

 
Samsung Szybkie zamrażanie produktów. Power FreezeSamsung Szybkie zamrażanie produktów. Power FreezeSamsung Szybkie zamrażanie produktów. Power Freeze

Szybkie zamrażanie produktów. Power Freeze

Wciśnij przycisk Power Freeze i przytrzymaj go przez 3 sekundy, by aktywować intensywne zamrażanie. Funkcja ułatwia i przyspiesza zamrażanie dużej ilości żywności. Jest aktywna przez 50 godzin i przez ten czas w zamrażalniku będzie utrzymywana minimalna temperatura.

 
 

STYLOWY design

 
 
 
Samsung Lodowka 534 Design
 
 

Prosty, ale wyrafinowany wygląd lodówki, będzie harmonizował z każdą kuchnią. Idealnie dopasuje się do różnorodnej stylistyki wnętrza. Dzięki uniwersalnemu designowi, stanie się nie tylko funkcjonalnym, ale także praktycznym dodatkiem do wystroju na wiele lat.

 
 
Samsung Praktyczna regulacja. Efektowny detalSamsung Praktyczna regulacja. Efektowny detalSamsung Praktyczna regulacja. Efektowny detal

Praktyczna regulacja. Efektowny detal

 

Eleganckim uzupełnieniem designu jest zewnętrzny wyświetlacz LED, służący do kontroli i sterowania pracą urządzenia. Jest czytelny i prosty w obsłudze, by łatwo zmienić ustawienia w chłodziarce i zamrażarce.

 
 

silnik digital inverter - 10 lat gwarancji

 
 
 
Samsung Lodowka 534 Digital Inverter
 
 

Dzięki czujnikom zewnętrznym i wewnętrznym kompresor automatycznie dostosowuje swoją pracę do zapotrzebowania na chłodzenie. A optymalna praca kompresora pozwala obniżyć rachunki za prąd, zapewniając również niezwykle cichą pracę urządzenia – 38 dB(A). Wysoka jakość i niezawodność pracy została potwierdzona 10-letnią gwarancją.

 
 

Rysunek techniczny

 
 
 
Samsung Lodowka Rysunek Techniczny Obszar Roboczy 1
  • A Szerokość:  595 mm
  • B Głębokość:  668 mm
  • C Wysokość: 1850 mm
 
 

w opakowaniu

 
 
 
Samsung Lodowka 534 W Opakowaniu 1920
 
 

Porównaj produkty

 
 
 
  Samsung Rb33n341mss Ef TabelaRB33N341MSS Samsung Rb33n301nsa TabelaRB33N301NSA Samsung Rb33n301nww TabelaRB33N301NWW
All Around Cooling Samsung Samsung Tick Mark Black Samsung Samsung Tick Mark Black Samsung Samsung Tick Mark Black
Silnik Digital Inverter™ Samsung Samsung Tick Mark Black Samsung Samsung Tick Mark Black Samsung Samsung Tick Mark Black
CoolSelect Duo Samsung Samsung Tick Mark Black Samsung Samsung Tick Mark Black Samsung Samsung Tick Mark Black
Funkcja Power Freeze Samsung Samsung Tick Mark Black Samsung Samsung Tick Mark Black Samsung Samsung Tick Mark Black
Funkcja Power Cool Samsung Samsung Tick Mark Black Samsung Samsung Tick Mark Black Samsung Samsung Tick Mark Black
Funkcja Vacation Samsung Samsung Tick Mark Black Samsung Samsung Tick Mark Black Samsung Samsung Tick Mark Black
Liczba półek w chłodziarce 4 4
Liczba półek wysuwanych 1  1 1
Liczba szuflad na warzywa w chłodziarce 2  1 1
Pojemnik na nabiał 1  1 1
Pojemniki na drzwiach w chłodziarce 4 4 4
Półka na wino Samsung Samsung Tick Mark Black Samsung Samsung Tick Mark Black Samsung Samsung Tick Mark Black
Liczba szuflad w zamrażalniku  3 3 3
Oświetlenie wewnętrzne LED  LED LED 
Wyświetlacz Zewnętrzny Wewnętrzny   Wewnętrzny
Alarm otwartych drzwi Samsung Samsung Tick Mark Black Samsung Samsung Tick Mark Black Samsung Samsung Tick Mark Black
Otwieranie Podchwyt Podchwyt Podchwyt 
Pojemność chłodziarki 216 l 216 l 216 l
Pojemność zamrażalnika 98 l 98 l 98 l
Kolor  INOX Metaliczny Grafit Śnieżna Biel
Klasa energetyczna A+++ A+++ A+++ 
Zużycie energii / rok 175 kWh 175 kWh   175 kWh
Poziom głośności 38 dB(A) 38 dB(A)   38 dB(A) 
Wymiary (WxSXG) 1850 x 668 x 595 mm 1850 x 668 x 595 mm   1850 x 668 x 595 mm
Waga netto 81 kg 81 kg  81 kg  
 
 

warto wiedzieć

 
 
 

Jak efektywnie układać produkty spożywcze w lodówce?
Rozpoczynając od górnej półki powinny znajdować się gotowane potrawy. Na najniższej półce wskazane jest umieszczenie produktów mięsnych oraz wędlin. Należy pamiętać, aby surowe mięso i ryby, przed włożeniem do lodówki, zawinąć w przezroczystą folię z polietylenu. Pomoże to zachować ich zapach oraz zabezpieczy przed kontaktem z innym jedzeniem. Dla zachowania świeżości sałat, warzyw oraz owoców, powinno się je przechowywać w oddzielnych dedykowanych do tego szufladach. Wiele produktów nie ma ściśle określonego miejsca w chłodziarce, jednak np. butelki z napojami, najlepiej trzymać na półkach umieszczonych na drzwiach urządzenia.

 

Oświetlenie LED - jakie są jego zalety?
Wysoko wydajne oświetlenie LED zajmuje mniej miejsca, nie emituje ciepła i pobiera mniej energii niż standardowe oświetlenie dzięki temu jest bardziej ekologiczne.

 

Jakimi normami kieruje się Samsung na rynku europejskim?
Samsung łączy wyśrubowane wymagania europejskich norm jakości z innowacyjnością i nowatorstwem koreańskich założycieli. Ośrodki badawcze w Europie - w tym produkcyjny w wielkopolskich Wronkach - wciąż opracowują nowe rozwiązania. Bazują one na europejskiej tradycji solidności wykonania i dbałości o elementy oraz nowoczesnej technologii i designie. Wszystkie produkty Samsung powstają w atmosferze szacunku do Klienta oraz solidnej, fachowej pracy, której towarzyszy idea tworzenia rzeczy pięknych.

 
 

Dane techniczne

lodówka Samsung RB33N341MSS

Wymiary bez elementów wystających (WxSxG) 185 x 59,5 x 66,8 cm
Kolor  srebrny
Położenie zamrażarki na dole
Bezszronowa (No Frost) pełny No Frost
Sterowanie elektroniczne
Wyświetlacz  tak
Zmiana kierunku otwierania drzwi tak
Licowane drzwi tak
Liczba termostatów 2
Liczba agregatów 1
Klasa klimatyczna N, SN, T, ST
Czas utrzymania temperatury w przypadku braku zasilania 18 godzin
Efektywność energetyczna   
Klasa energetyczna A+++
Roczne zużycie energii 175 kWh = 108,50 zł rocznie
Pojemność użytkowa chłodziarki 217 litrów
Pojemność użytkowa zamrażarki 98 litrów
Poziom hałasu 38 dB
Funkcje   
Kostkarka pojemnik na kostki lodu
Dodatkowe informacje  oświetlenie ledowe
Zastosowane technologie  kompresor Samsung Digital Inverter
Chłodziarka   
Sposób odszraniania (rozmrażania) chłodziarki No Frost
Komora świeżości tak
Wyposażenie  3 półki szklane, 1 półka na butelki, 3 półki w drzwiach, 1 szuflada świeżości, pojemnik na jajka, 1 szuflada na warzywa i owoce
Zastosowane technologie - chłodziarka  komora świeżości Samsung CoolSelect Duo, równomierne chłodzenie Samsung All Around Cooling
Zamrażarka   
Sposób odszraniania (rozmrażania) zamrażarki No Frost
Szybkie zamrażanie tak
Zdolność zamrażania 13 kg/24h
Klasa zamrażarki ****
Wyposażenie  3 szuflady, pojemnik na kostki lodu
Bezpieczeństwo użytkowania   
Bezpieczeństwo użytkowania półki wykonane ze „szkła bezpiecznego”, alarm (wskaźnik) niedomkniętych drzwi
Parametry zewnętrzne   
Wymiary opakowania  72 x 64 x 191 cm
Waga z opakowaniem  72 kg
Wyposażenie   
Wyposażenie  instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna
Instrukcja użytkownika  Pobierz   
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące, 10 lat na silnik
Przedłuż Gwarancję® do 5 lat!
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Cena: 1 400 zł - 1 599 zł
  • Marka: Samsung
  • Kolor: srebrny/szary

Ocena klientów

5 na podstawie 258 ocen
5
(238)
4
(13)
3
(7)
2
(0)
1
(0)
Najwyżej ocenione zalety:
  • utrzymanie temperatury
  • wygląd
100% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Lodówka Samsung RB33N341MSS
wygląd:
bezawaryjność:
utrzymanie temperatury:
głośność pracy:
energooszczędność:
rozplanowanie półek:
21-01-2021,
Zdzich12
Potwierdzony zakup

Lodówkę Samsung RB33N341MSS posiadam od 6miesięcy. Lodówka ma ładny wygląd. Z przodu od drzwi ładnie odbija się światło. Drzwi są delikatne, łatwo mogą ulec w gnieceniu trzeba uwazać. Dobrze czyści się wszelkie plamy od palców itp. Lodówka jest bardzo pojemna, dobrze rozplanowane półki i kosze na drzwiach. Po wyjęciu kosza na butelki wina zyskuje się dodatkową przestrzeń. Warzywa utrzymują świeżość. Na dole zamrażarka dobrze i szybko zamraża produkty. Praca lodówki jest bardzo cicha. Jestem z zakupu zadowolony.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Pozytywna
wygląd:
bezawaryjność:
utrzymanie temperatury:
głośność pracy:
energooszczędność:
rozplanowanie półek:
25-10-2020,
lidak
Potwierdzony zakup

Bardzo dobry wybór. Cicha, pojemna i funkcjonalna. Spełniła moje oczekiwania. Polecam.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Fajna lodówka za przyzwoitą cenę
wygląd:
bezawaryjność:
utrzymanie temperatury:
głośność pracy:
energooszczędność:
rozplanowanie półek:
23-01-2021,
Joanna
Potwierdzony zakup

Lodówkę mam od 3 miesięcy i mogę wypowiedzieć się na jej temat :) Lodówka pracuje wyjątkowo cicho, po wcześniejszej marki Electrolux to można powiedzieć że wcale jej nie ma. Bardzo podoba mi się dyskretny dźwięk informujący o zbyt długim czasie otwarcia drzwi, jest wyjątkowo miły i nienachalny. Zamrażalka szybko zamraża nowe produkty i trzyma parametry o czym informuje wyświetlacz. Rozmieszczenie półek jest w miarę wygodne, szkoda, że nie można ich dostosować do własnych potrzeb (za wyjątkiem jednej półki w drzwiach), ale o tym było wiadomo jeszcze przed zakupem :) Pokrycie zewnętrzne w kolorze srebrnym jest praktyczne, nie widać odbitych łapek i smug. Lodówkę została dostarczona przez sprzedawcę, panowie wnieśli sprzęt, byli mili i pomocni. Jeśli chodzi o bezawaryjność to za krótko ją eksploatuję. Poprzednia lodówka zepsuła się idealnie po zakończeniu gwarancji :( Mam nadzieję, że w tym przypadku będzie inaczej. Podsumowując, jestem zadowolona z zakupu.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Lodówka Samsung RB33N341MSS
wygląd:
bezawaryjność:
utrzymanie temperatury:
głośność pracy:
energooszczędność:
rozplanowanie półek:
16-11-2020,
tysia
Potwierdzony zakup

Cicho pracuje, energooszczędna i pojemna. Polecam.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Satysfakcja
wygląd:
bezawaryjność:
utrzymanie temperatury:
głośność pracy:
energooszczędność:
rozplanowanie półek:
06-11-2020,
Dziki
Potwierdzony zakup

Chłodziarko-zamrażarka w pełni spełniła oczekiwania jakie wyniosłem z opisu przekazanego w internecie ( tą drogą rozpoznawałem potrzebny produkt i wybierałem). Używany jest od miesiąca i, jeżeli tak można określić, przysparza samych radości. Funkcjonuje bez zarzutu, jest estetycznie wykonana, zapewnia funkcjonalność. W ogóle nie słychać jej pracy.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
opinia
wygląd:
bezawaryjność:
utrzymanie temperatury:
głośność pracy:
energooszczędność:
rozplanowanie półek:
12-11-2020,
K
Potwierdzony zakup

Lodówka wygląda ładnie i jest cicha. Ale przez pierwsze kilka godzin chodziła bardzo głośno, mimo iż odstała kilka godzin przed uruchomieniem.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Cenna uwagi lodówka
wygląd:
bezawaryjność:
utrzymanie temperatury:
głośność pracy:
energooszczędność:
rozplanowanie półek:
07-02-2021,
Ann
Potwierdzony zakup

Lodówka sprawuję się świetnie. Warzywa i owoce trzymane w szufladach wytrzymują dużo dłużej, jak również pozostałe produkty rozmieszczone w różnych miejscach lodówki. Lodówkę spotkała już awaria prądu na osiedlu i miło braku prądu długo jeszcze trzymała ustawioną temperaturę. Jedynym minusem jest jej poziom głośności. Raz na jakiś czas burczy, poziomiem głośności przypomina drukująca drukarkę. Jednak nie jest to częste i szybko można się do tego przyzwyczaić. Lodówka naprawdę godna polecenia :)

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
jest ok
wygląd:
bezawaryjność:
utrzymanie temperatury:
głośność pracy:
energooszczędność:
rozplanowanie półek:
28-10-2020,
Miki
Potwierdzony zakup

Jest ok. Nie ma się do czego przyczepić. Jest bardzo cicha. Co ważne Made in Poland. Lakier na drzwiach łatwo porysować magnesem.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Super lodówka
wygląd:
bezawaryjność:
utrzymanie temperatury:
głośność pracy:
energooszczędność:
rozplanowanie półek:
11-01-2021,
Yasmin
Potwierdzony zakup

Szczerze polecam!!! Fajny, nowoczesny design, cicha i energooszczędna.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Ocena lodówki
wygląd:
bezawaryjność:
utrzymanie temperatury:
głośność pracy:
energooszczędność:
rozplanowanie półek:
30-10-2020,
W.B.
Potwierdzony zakup

Brak wskazań rzeczywistej temperatury w komorach chłodziarki oraz zamrażarki - poważna wada. (przewidziano jedynie możliwość "ustawienia" temperatury pokazanej następnie na wyświetlaczu)

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie

Pytanie i odpowiedzi (12)

Powiadom o pytaniach
Czy to normalne, że prawie ciągle słychać wentylator w tej lodówce? Już mam dość ciągłego szumu który jest głośniejszy od starej lodówki, która według specyfikacji ma więcej decybeli. Czytam opinię, że jest cicha, a u mnie słychać ją często przez zamknięte drzwi. Odstępy od ściany są zachowane. Czy mam wadliwy egzemplarz czy ogólnie wentylatory zawsze tak wyją?
Czy aby uzyskać 10-letnią gwarancję na kompresor trzeba gdzieś dodatkowo się rejestrować?
Czy można zmienić kierunek otwierania drzwi?
Witam chciałabym zapytać o ustawienie temp nie mam informacji w instrukcji na temat ustawień lodówki a chodzi mi o temp jaka, ustawić na lodówkę a jaja w zamrazalce?
Gdzie znajduje się ustawienie półki cool select duo w tym modelu ?
w opisie jest informacja - "bezkolizyjne otwieranie drzwi" - co to znaczy?
Witam, Chciałbym się upewnić/potwierdzić element opisu - czy ten model RB33N341MSS faktycznie ma STAL nierdzewną INOX na bokach (zazwyczaj w lodówkach stal INOX jest jedynie na froncie a boki są malowane/ew.jakieś tworzywo w zbliżonym kolorze)? Dziękuje z góry!
Witam, czy górną szufladę tej lodówki da się wysunąć przy drzwiach otwartych o 90 stopni - czy będzie do niej swobodny dostęp, jeśli lodówka będzie stała zawiasami przy ścianie?
Witam, czym rózni sie komora świeżości "Fresh Zone" od "CoolSelect Duo", w RB33N341MSS w specyfikacji mamy "CoolSelect Duo", inne modele jak np w droższym RB37J5329SS mają "Fresh Zone", czy występują tu znaczące róznice na korzyść jednego z tych rozwiązań?
Dzień dobry, czy ta lodówka nadaje się do zabudowania?
Dzień dobry. W którą stronę fabrycznie otwierają się drzwi w tym modelu? Pytam bo nie wiem czy zamawiać usługę przełożenia drzwi. Pozdrawiam
Lodówkę zakupiłem trzy dni temu z przełożonym kierunkiem otwierania drzwi. Po włączeniu cały czas chodzi non stop i pomimo ustawienia minimalnych nie wyłącza się . Czy to norma?.
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Samsung RB33N341MSS, wpisz 1145649 w wyszukiwarce euro.com.pl.