Przejdź do opisu produktu

Samsung BRB260035WW

lodówka do zabudowy

Samsung
nr kat.
1129303

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Akcesoria

Opis produktu

 

wybrane cechy

 

All-Around Cooling

Chłodne powietrze dociera do każdego zakamarka lodówki. Wydmuchiwane jest przez liczne otwory znajdujące się na poziomie każdej półki.

Pełny No Frost™

Technologia eliminuje tworzenie się szronu i lodu wewnątrz lodówki, dzięki czemu żywność pozostaje dłużej świeża i zachowuje więcej wartości odżywczych.

Metal Cooling

Metalowy panel na tylnej ściance lodówki, doskonale zatrzymujący zimno i pozwalający utrzymać optymalną temperaturę w lodówce.

Power Freeze

Funkcja Power Freeze aktywuje szybkie zamrażanie, zwłaszcza, gdy potrzebujesz błyskawicznie zamrozić produkt.

Silnik Digital Inverter

Silnik jest cichy i oszczędny. Optymalna praca kompresora pozwala obniżyć opłaty za prąd, a żywotność lodówki jest znacznie wydłużona.

Tryb wakacyjny

Tryb wakacyjny zachowuje w części chłodzącej temperaturę na poziomie 12°C. Jednocześnie zamrażalnik pracuje bez zmian.

 
 
 

Spójna ARANŻACJA KUCHNI 

 
 

Możliwość zabudowania urządzenia sprawia, że kuchnia będzie stanowiła spójną całość, a po zabudowie nie stracimy żadnej z jego praktycznych funkcji. Dzięki technologii Space Max, wewnątrz lodówki do zabudowy mamy więcej powierzchni użytkowej. Na praktyczne, optymalnie zaprojektowane wnętrze składają się półki z eleganckiego i łatwego w utrzymaniu czystości hartowanego szkła oraz pojemniki w drzwiach, które można umiejscowić tak, by przechowywać produkty o różnej wielkości.

 
 

IDEalna przestrzeń do przechowywania

 
 

Łatwa, samodzielna regulacja. Pojemniki na drzwiach

Przechowywanie nigdy nie było tak łatwe! Umieść pięć pojemników w drzwiach lodówki tak, by swobodnie przechowywać produkty o różnej wielkości. Wykorzystaj miejsce w drzwiach, zwalniając tym samym miejsce na półkach.

Jeszcze więcej miejsca w lodówce. Półka na butelki

System organizacji przestrzeni wewnątrz lodówek Samsung to rozmaite rozwiązania dające Ci łatwy dostęp do przechowywanych pokarmów i napoi. Metalowa, specjalnie wyprofilowana półka na wino, to idealne miejsce do zagospodarowania swoich ulubionych napojów butelkowych.

Wszystkie produkty w zasięgu ręki. Półka Easy Slide

Porządek w zamrażalniku i wszystko pod ręką! Wysuwasz lub wsuwasz. W pełni wykorzystane miejsce i funkcjonalne rozwiązanie. Zwłaszcza, gdy chcesz sięgnąć po rzeczy umieszczone głębiej. 

Wygodne rozwiązanie. Pojemne szuflady

Większe i bardziej praktyczne szuflady w zamrażalniku! Zapewniają optymalną przestrzeń do przechowywania żywności przeznaczonej do mrożenia. Szuflady wysuwają się do samego końca, dzięki czemu dostęp do przechowywanych produktów jest prosty i wygodny.

 
 

Technologie Samsung

 

Chłodne powietrze w każdym zakamarku lodówki! All-Around Cooling

System All-Around Cooling równomiernie rozprowadza chłodne powietrze po całej powierzchni lodówki. Jest ono wydmuchiwane przez liczne otwory, znajdujące się na poziomie wszystkich półek. Dzięki temu utrzymywana jest stała temperatura, a żywność dłużej zachowuje świeżość i smak.

Skuteczne chłodzenie bez szronu i lodu. Pełny No Frost

Technologia pełnego No Frost zapewnia stały obieg chłodnego i suchego powietrza wewnątrz lodówki i systematycznie usuwa z niej wilgoć. Pozbawione wilgoci powietrze sprawia, że na ściankach i na produktach nie osadza się szron oraz lód. W lodówce łatwiej utrzymać czystość, żywność zachowuje dłużej świeżość i wartości odżywcze, a w zamrażalniku produkty nie przywierają do siebie. Wewnątrz lodówki nie gromadzi się lód, dlatego nie trzeba jej rozmrażać.

Zimna jak stal i jeszcze bardziej oszczędna. Metal Cooling

Metal Cooling to metalowy panel umieszczony na tylnej ściance lodówki. Metal jest świetnym materiałem izolującym i zatrzymującym zimno. Pozwala utrzymywać właściwą temperaturę w każdym zakątku lodówki. Stabilna wewnętrzna temperatura oraz wyeliminowanie jej nagłych zmian (np. w wyniku otwarcia drzwi), zapewniają jeszcze lepsze warunki do przechowywania żywności.

Szybkie zamrażanie. Power Freeze

Niespodziewani goście, a Ty nie masz schłodzonego Waszego ulubionego wina? Żaden problem. Power Cool odpowiada za szybkie chłodzenie produktów w chłodziarce. Sposób jego aktywacji jest tak samo prosty, jak w przypadku Power Freeze. 3 sekundy i gotowe! 

 

Wytrzymałe półki. Szkło hartowane

W lodówce zastosowano półki z hartowanego szkła. Dzięki tak zabezpieczonej powierzchni, półki są wytrzymałe na duże obciążenia, odporne na zarysowania i bardzo łatwo jest je wyczyścić. W razie potrzeby i dla większej wygody półki można wyjąć i szybko umyć pod bieżącą wodą

Jasne wnętrze. Oświetlenie LED

Pobierające mniej prądu oświetlenie LED, daje jednocześnie więcej światła niż tradycyjne żarówki. Dzięki zastosowaniu takiego oświetlenia zużywana jest mniejsza ilość energii, co przekłada się na niższe rachunki.

 
 

Niezawodna i ekonomiczna lodówka na lata

 
 

 10 lat gwarancji. Kompresor Digital Inverter

Niezawodny z 10-letnią gwarancją kompresor Digital Inverter to "serce" lodówki. Jest on wytrzymały, działa cicho (hałas na poziomie 36 dB) i wydajnie. Częste otwieranie lodówki czy reakcja na ciepłą żywność mogą powodować zmiany temperatury. Wówczas kompresor dostarcza więcej zimnego powietrza. Kiedy osiągnie optymalną temperaturę, utrzymuje jej stały poziom. Digital Inverter to także oszczędność energii, wynikająca ze zmniejszonego tarcia wewnętrznego (bezszczotkowa budowa) oraz regulowanej prędkości pracy (7 stopni).

Jeszcze więcej oszczędności. Tryb wakacyjny

Jeśli planujesz dłuższy wyjazd warto skorzystać z funkcji, która uruchomi w lodówce tryb ekonomicznego zużycia energii. Jednocześnie utrzymana zostanie normalna praca zamrażalnika, tak aby przechowywane w nim produkty nie uległy rozmrożeniu. Inteligentny tryb wakacyjny zachowuje w części chłodzącej temperaturę na poziomie 12°C. W ten sposób eliminujemy możliwość pojawienia się w lodówce nieprzyjemnego zapachu. Należy pamiętać by przed włączeniem trybu wakacyjnego całkowicie opróżnić chłodziarkę.

 
 

rYSUNki techniczne

 

Wymiary lodówki

A

Szerokość:

540 mm

B

Głębokość:

550 mm

C

Wysokość:

1775 mm

D

 Szerokość:

971 mm

E

Głębokość:

735 mm

F

 Wysokość:

671 mm

G

Głębokość:

621 mm

Zabudowa meblowa

A

Głębokość:

min. 560 mm

B

Szerokość:

min. 560 mm

C

Wysokość:

min. 1778 mm

 
 
 
 
 

w opakowaniu

 
 
 

podsumowanie

 

POZNAJ CECHY LODÓWKI BRB260035WW

 

Charakterystyka

Typ

Do zabudowy

Kolor

Sniezna biel

Alarm otwartych drzwi

Tak

 

Możliwość przekładania drzwi

Tak

Wyświetlacz

Wewnętrzny

Zawiasy

Suwakowe

Technologia

Metal Cooling

Tak

Pełny No Frost

Tak

All-Around Cooling

Tak

 

Digital Inverter

Lorem ipsum dolor

 
 

Cechy chłodziarki

Półki z hartowanego szkła 

4

Pojemnik na warzywa

1

Oświetlenie LED

Tak

 

Półka na nabiał

Tak

Pojemnik na jajka

Tak

Półka na drzwiach na butelki

5

 

Półka na wino

Tak

Szuflada Fresh Zone

1
 

Cechy zamrażalnika

Półka wysuwana Easy Slide

1

Szuflady

2

Kostkarka

Taca na lód

dodatkowe funkcje

Power Freeze

Tak

Tryb wakacyjny

Tak

 

parametry

Klasa energetyczna

G

Zużycie energii (roczne)

240 kWh

Poziom hałasu

36 dBA

 

Waga

58,5 kg

Pojemność chłodziarki

195 l

Pojemność zamrażalnika

74 l

 
 

Warto wiedzieć

 

Czy chłodziarko-zamrażarkę można położyć na jej tylną ścianę podczas zmiany kierunku otwarcia drzwi?

Chłodziarko-zamrażarki nie wolno kłaść na jej tylną ścianę. Podczas zmiany kierunku otwierania drzwi konieczne jest podniesienie przedniej części lodówki w celu wykręcenia dolnego zawiasu z mocowaniem przedniej nóżki. Maksymalny kąt o jaki można podnieść przednią część obudowy (odchylić urządzenie do tyłu) wynosi 45 stopni.

Oświetlenie LED - jakie są jego zalety?

Wysoko wydajne oświetlenie LED zajmuje mniej miejsca, nie emituje ciepła i jest dużo bardziej ekologiczne niż standardowe. Rozświetla każdy kąt lodówki jasnym światłem, abyś mógł zobaczyć więcej i z łatwością znaleźć potrzebne produkty.

Tryb wakacyjny - przydatna funkcja.

Tryb wakacyjny jest funkcją, która pozwoli zaoszczędzić energię w sytuacji, gdy przez dłuższy czas nie będziemy korzystali z części chłodzącej. W przypadku gdy nie chcemy korzystać z chłodziarki a jedynie z zamrażarki (np. podczas dłuższych wyjazdów), możemy urządzenie przełączyć właśnie w tryb wakacyjny.

Jakimi normami kieruje się Samsung na rynku europejskim?

Samsung łączy wyśrubowane wymagania europejskich norm jakości z innowacyjnością i nowatorstwem koreańskich założycieli. Ośrodki badawcze w Europie - w tym w Polsce - wciąż opracowują nowe rozwiązania. Bazują one na europejskiej tradycji solidności wykonania i dbałości o elementy oraz nowoczesnej technologii i designie. Wszystkie produkty Samsung powstają w atmosferze szacunku do Klienta oraz solidnej, fachowej pracy, której towarzyszy idea tworzenia rzeczy pięknych.

 

Dane techniczne

lodówka do zabudowy Samsung BRB260035WW

Wymiary (wys. x szer. x gł.)  177,5 x 54 x 55 cm
Położenie zamrażarki na dole
Bezszronowa (No Frost) pełny No Frost
Sterowanie elektroniczne
Kompresor inverter  tak
Zmiana kierunku otwierania drzwi tak
Sposób montowania frontu zawiasy ślizgowe
Liczba termostatów 2
Liczba agregatów 1
Klasa klimatyczna N, SN, T, ST
Czas utrzymania temperatury w przypadku braku zasilania 14 godzin
Efektywność energetyczna   
Klasa energetyczna G
Roczne zużycie prądu 317 kWh = 196,54 zł rocznie
Pojemność użytkowa chłodziarki 195 litrów
Pojemność użytkowa zamrażarki 74 litry
Poziom hałasu 36 dB
Klasa poziomu hałasu  C
Funkcje   
Kostkarka  pojemnik na kostki lodu
Funkcje dodatkowe  funkcja "wakacje"
Dodatkowe informacje  oświetlenie ledowe
Zastosowane technologie  kompresor Samsung Digital Inverter, zwiększona pojemność Samsung Space Max, zmniejszenie wahań temperatury Samsung Precise Cooling
Chłodziarka   
Sposób odszraniania (rozmrażania) chłodziarki No Frost
Liczba półek  3
Komora świeżości  tak
Szuflada z kontrolą wilgotności  nie
Szybkie chłodzenie nie
Wyposażenie  5 półek w drzwiach, 3 półki szklane, pojemnik na nabiał, 1 półka na butelki, 1 szuflada świeżości, pojemnik na jajka, 1 szuflada na warzywa i owoce
Zastosowane technologie - chłodziarka  równomierne chłodzenie Samsung All Around Cooling
Zamrażarka   
Sposób odszraniania (rozmrażania) zamrażalnika No Frost
Liczba pojemników  2
Szybkie zamrażanie tak
Zdolność zamrażania 9 kg/24h
Wyposażenie  pojemnik na kostki lodu, 2 szuflady, 1 półka z klapką
Klasa zamrażarki ****
Bezpieczeństwo użytkowania   
Bezpieczeństwo użytkowania  półki wykonane ze „szkła bezpiecznego”, alarm (wskaźnik) niedomkniętych drzwi
Parametry zewnętrzne   
Wymiary opakowania  63 x 58 x 186 cm
Waga z opakowaniem  67 kg
Wyposażenie   
Wyposażenie  instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
Instrukcja użytkownika  Pobierz
Gwarancja    
Gwarancja  24 miesiące
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz
Producent   
Nazwa producenta / importera  Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Cena: 1 500 zł - 1 999 zł
  • Marka: Samsung
  • Bezszronowa (No Frost): pełny No Frost

Ocena klientów

4,5 na podstawie 147 ocen
5
(103)
4
(24)
3
(12)
2
(4)
1
(4)
Najwyżej ocenione zalety:
  • design
  • utrzymanie temperatury
94% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Lodówka git
głośność pracy:
utrzymanie temperatury:
energooszczędność:
ustawienia chłodzenia:
funkcjonalność półek:
design:
16-11-2021,
Łysy
Potwierdzony zakup

Po roku uważam że jest ok, chociaż mała,ale to cecha wszystkich lodówek pod zabudowę

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Lodówka idealna pod meble IKEA
głośność pracy:
utrzymanie temperatury:
energooszczędność:
ustawienia chłodzenia:
funkcjonalność półek:
design:
07-10-2021,
Robcio112
Potwierdzony zakup

pierwszy raz miałem styczność z lodówką do zabudowy, jako kompletny amator w składaniu szafek, a tym bardziej montowaniu lodówek w zabudowie poradziłem sobie. Wszystko w instrukcji jasno opisane. Sprzęcik hula aż miło. Troszkę mogłaby mieć lepszy rozkład półek, ale nie ma co narzekać. Jest idealna.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Nie polecam! Za głośna praca!
głośność pracy:
utrzymanie temperatury:
energooszczędność:
ustawienia chłodzenia:
funkcjonalność półek:
design:
27-07-2021,
Piotrek
Potwierdzony zakup

Nie polecam, mimo ze z oceny gwiazdek wyszło 4/5. Lodówka jest bardzo głośna szczególnie jeśli ktoś ma małe mieszkanie, podobna lodówka Samsunga tylko A+ chodzi dużo ciszej. Jeśli chodzi o miejsce w lodowce to jest go w niej zaskakująco mało. Zamrażarka jest spoko.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Samsung BRB260035WW
głośność pracy:
utrzymanie temperatury:
energooszczędność:
ustawienia chłodzenia:
funkcjonalność półek:
design:
12-09-2017,
Rafał Śląsk
Potwierdzony zakup

Jest to moja kolejna lodówka No Frost teraz padło na SAMSUNG-a w porównaniu z poprzednią jest dużo bardziej cicha i nie wydaje z siebie tyle temperatury co poprzedniczka ogólnie jestem bardzo zadowolony jedynie co dziwi to pomimo ustawienia temperatury +7 to warzywa w szufladzie zamarzają, pólka w zamrażalniku do szybkiego schładzania fajna rzecz lecz w poprzednim modelu miałem trzy kosze a w obecnej są tylko dwa za to troszkę większe.

Pokaż całość
Pytania (3) Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (6) (1) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
mam pytanie odnośnie temperatur: czy w Pana egzemplarzu szuflada fresh zone "przymraża", czy niedochładza?
Rx zapytał 12-10-2018
Odpowiedz
Tak wszystko co się tam włoży po pewnym czasie jest zamrożone
Rafał Śląsk odpowiedział15-10-2018
Czy ten model lodówki posiada technologię Metal Cooling?
asiaaaa zapytał 05-12-2017
Odpowiedz
Specjalne metalowe wykończenie po wewnętrznej stronie drzwi pomaga utrzymać chłodne powietrze w lodówce, dzięki czemu żywność jest odpowiednio schłodzona i dłużej zachowuje świeżość. Gwarantuje też lepszą izolację, co pozwala na oszczędność energii. Lodówka jest energooszczędna ale czy posiada ten system niestety nie wiem. Zapewniam iż jest często otwierana ustawiona na najwyższą temperaturę lecz i tak jest w wewnątrz wszystko bardzo schłodzone.
Rafał Częstochowa odpowiedział08-12-2017
czy montaż frontów jest na ślizgi??
skipi zapytał 11-10-2017
Odpowiedz
Tak na ślizgi czyli ślizgi są mocowane do frontu i drzwiczek lodówki
Rafał odpowiedział12-10-2017
Zwiń pytania
Samsung BRB260035WW
głośność pracy:
utrzymanie temperatury:
energooszczędność:
ustawienia chłodzenia:
funkcjonalność półek:
design:
24-10-2017,
bat
Potwierdzony zakup

cicha, dobrze technicznie wykonana lodówka, światło Led, sterowanie elektroniczne, konstrukcyjnie jak przystało na sprzęt do zabudowy sporo elementów do samodzielnego montażu-chyba że ktoś to zleci. ogólnie produkt udany, temperaturę trzeba trochę zmniejszyć od zalecanej gdyż za mocno chłodzi, zamrażarka z tylko dwoma szufladami plus wysuwaną półka-trochę mniej pojemności od mojego starego aristona. jak na miesięczną obsługę poza bryłą, pracą, rozmieszczeniem produktów oceniam jako dobry sprzęt, natomiast zużycie prądu, bezawaryjność ocenić nie mogę. ogólnie miesięczna ocena dobra

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (8) (5) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Samsung BRB260035WW
głośność pracy:
utrzymanie temperatury:
energooszczędność:
ustawienia chłodzenia:
funkcjonalność półek:
design:
09-02-2018,
x
Potwierdzony zakup

używam od dwóch miesięcy i na chwilę obecną wydaje się być wszystko w porządku, starannie wykonana, cicha, nie mam zastrzeżeń, zobaczymy co będzie po dłuższym okresie użytkowania.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (3) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Lodówka Samsung
głośność pracy:
utrzymanie temperatury:
energooszczędność:
ustawienia chłodzenia:
funkcjonalność półek:
design:
24-10-2017,
Alicja
Potwierdzony zakup

Świetna lodówka, bardzo funkcjonalne wnętrze, cicha praca i bardzo łatwa do zamontowania w obudowę. Gorąco wszystkim polecam

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (2) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Sprawdza się w 100%
głośność pracy:
utrzymanie temperatury:
energooszczędność:
ustawienia chłodzenia:
funkcjonalność półek:
design:
13-07-2018,
mercuro
Potwierdzony zakup

Cicho pracuje i się nie przegrzewa. Łatwa w utrzymaniu czystości, bez zbędnych zakamarków. Szuflada fresh w pełni spełnia swoją rolę, wędliny długo zachowują świeżość.W zamrażarce nie osadza się szron. Intuicyjna obsługa, Sporo półek i schowków w drzwiach rożnej wielkości umożliwia schowanie małych słoiczków jak i napojów 2 litrowych. Dla mojej 3 osobowej rodziny jest idealna. Polecam!

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (2) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Super!
głośność pracy:
utrzymanie temperatury:
energooszczędność:
ustawienia chłodzenia:
funkcjonalność półek:
design:
12-02-2018,
Yo
Potwierdzony zakup

Bardzo cicha lodowka. Wygodny dostep do kazdej półki. Jestem bąrdzo zadowolona

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (3) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Polecam
głośność pracy:
utrzymanie temperatury:
energooszczędność:
ustawienia chłodzenia:
funkcjonalność półek:
design:
04-12-2018,
Konrad
Potwierdzony zakup

Uzytkuje lodówkę rok. Jest ok. Mimo zabudowy jest bardzo pojemna.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie

Pytania i odpowiedzi (18)

Powiadom o pytaniach
Dzień dobry, czy lodówka posiada w zestawie mocowanie frontu lodówki do zabudowy?
Dzień dobry, czy przy kącie otwarcia drzwi 90 stopni da się wysunąć wszystkie szuflady oraz półki?
Jaki system montażowy posiada ta lodówka
Co obejmuje montaż lodówki do zabudowy? Rozumiem , że demontaż starej, umieszczenie nowej w zabudowie oraz przymocowanie drzwi lodówki do drzwi zabudowy ,wypoziomowanie oraz podłączenie do zasilania celem sprawdzenia czy działa prawidłowo . Zakupu chcę dokonać wraz z dodatkowymi usługami : wniesienem do domu ,montażem oraz wywiezieniem starej lodówki.
Czy wszystkie lodówki są fabrycznie z drzwiami otwieranymi prawostronnie ?Ja potrzebuję lodówkę z drzwiami lewymi. Czy to należy zgłosić przy składaniu zamówienia on-line za dodatkową opłatą? Pozdrawiam L.K.
Czy istnieje możliwość dokupienia usługi zmiany kierunku otwierania drzwi już po dostawie sprzętu?
Czy do lodówki do zabudowy Samsung BRB260035WW dołączony jest zestaw montażowy - prowadnice
Temperatura w lodówce jest cały czas 9 stopni i nie mogę jej zmienić na niższą czy to oznacza że lodówka jest zepsuta? Zamrażarka dobrze pracuje.
Montaż w zabudowie z Ikea powoduje utrudnione otwieranie chłodziarki - zawiasy opierają się o front lodówki powodując opór. Co z tym można zrobić? Podobno nic... Także przy okazji uwaga dla kupujących - ta lodówka nie lubi się z Ikea (lub odwrotnie).
Pełny NoFrost dotyczy zarówno górnej komory jak i zamrażalnika?
Witam, jaka jest długość kabla? Pozdrawiam
Dzień dobry Czy panel na gorze jest schowany za frontem meblowym czy on jest odkryty ? Pozdrawiam
Dzień dobry, czy ta lodówka wraz z jej zabudową może stać bezpośrednio obok piekarnika (również w zabudowie)? Jak z gwarancją?
Witam posiadam lodówkę od 3 tygodnie. A ona przez większość czasu dosyć mocno pracuje. Czy to jest w porządku?? Wyłącza się na jakieś 30-40 min po czym znowu odpala się i głośno pracuje
Czy to normalne, że ta lodówka prawie cały czas pracuje?
Witam, zamówiłam lodówkę wraz z usługą "zmiana kierunku otwierania drzwi", fachowcy z Euro zrobili to na lodówce położonej na tylnej ścianie, czy takie ułożenie lodówki, nawet na tak krótki czas (ok 20min) nie spowoduje jej uszkodzenia?
witam, czy jest jakis sposob aby warzywa w dolnej szufladzie nie zamarzaly?
Dzień Dobry, jaki jest wymiar dolnych drzwi w zamrażarce
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Samsung BRB260035WW, wpisz 1129303 w wyszukiwarce euro.com.pl.