Przejdź do opisu produktu

Samsung BRB260030WW

lodówka do zabudowy

Samsung
nr kat.
1101591

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Akcesoria

Opis produktu

 

WYBRANE CECHY

 
samsung-all around cooling 1-5239

All Around Cooling

Chłodne powietrze dociera do każdego zakamarka lodówki. Wydmuchiwane jest przez liczne otwory znajdujące się na poziomie każdej półki.

samsung-no-frost-085f

Pełny No Frost™

Technologia eliminuje tworzenie się szronu i lodu wewnątrz lodówki, dzięki czemu żywność pozostaje dłużej świeża i zachowuje więcej wartości odżywczych.

samsung-space max-c91c

Space Max™

Cieńsze niż w tradycyjnej lodówce ścianki. Zwiększona pojemność wewnętrzna, przy zachowaniu tych samych wymiarów zewnętrznych.

samsung-power-freez-085f

Power Freeze i Power Cool

Funkcja Power Freeze aktywuje szybkie zamrażanie, a Power Cool jest odpowiedzialna za intensywne chłodzenie.

samsung-digital-inverter-eb44

Silnik Digital Inverter

Silnik jest cichy i oszczędny. Optymalna praca kompresora pozwala obniżyć opłaty za prąd, a żywotność lodówki jest znacznie wydłużona.

samsung-ikonki-do-lodowek tryb-wakacyjny-fb39

Tryb wakacyjny

Tryb ekonomicznego zużycia energii. Jednoczesne utrzymanie normalnej pracy zamrażalnika, aby przechowywane w nim produkty nie uległy rozmrożeniu

 

SPÓJNA ARANŻACJA KUCHNI

 

Możliwość zabudowania urządzenia sprawia, że kuchnia będzie stanowiła spójną całość, a po zabudowie nie stracimy żadnej z jego praktycznych funkcji. Dzięki technologii Space Max™, wewnątrz lodówki do zabudowy mamy więcej powierzchni użytkowej. Na praktyczne, optymalnie zaprojektowane wnętrze składają się półki z eleganckiego i łatwego w utrzymaniu czystości hartowanego szkła oraz pojemniki w drzwiach, które można umiejscowić tak, by przechowywać produkty o różnej wielkości.

 

WIĘKSZA POJEMNOŚĆ, DZIĘKI CIEŃSZYM ŚCIANKOM LODÓWKI

 

Technologia Space Max™, umożliwiła pogłębienie i poszerzenie przestrzeni użytkowej chłodziarko-zamrażarki. Wyjątkowy i wysoce wydajny system izolacji sprawił, że ścianki urządzenia stały się cieńsze i wewnątrz do dyspozycji mamy większą pojemność. W tak zaprojektowanej lodówce zmieścisz więcej mimo tego, że parametry zewnętrzne się nie zmieniły.

 

Łatwa, samodzielna regulacja. Pojemniki na drzwiach

samsung-regulacja polek srebrne-28d0

Przechowywanie nigdy nie było tak łatwe! Umieść pięć pojemników w drzwiach lodówki tak, by swobodnie przechowywać produkty o różnej wielkości. Wykorzystaj miejsce w drzwiach, zwalniając tym samym miejsce na półkach.

Jeszcze więcej miejsca w lodówce. Półka na butelki

samsung-polka na butelki brb260030ww-9930

System organizacji przestrzeni wewnątrz lodówek Samsung to rozmaite rozwiązania dające Ci łatwy dostęp do przechowywanych pokarmów i napoi. Metalowa, specjalnie wyprofilowana półka na wino, to idealne miejsce do zagospodarowania swoich ulubionych napojów butelkowych.

Wszystkie produkty w zasięgu ręki. Półka Easy Slide

samsung-easy slide brb260030ww-0d01

Porządek w zamrażalniku i wszystko pod ręką! Wysuwasz lub wsuwasz. W pełni wykorzystane miejsce i funkcjonalne rozwiązanie. Zwłaszcza, gdy chcesz sięgnąć po rzeczy umieszczone głębiej.

Wygodne rozwiązanie. Pojemne szuflady

samsung-szuflada z pelnym wysuwem brb260030ww-7e7f

Większe i bardziej praktyczne szuflady w zamrażalniku! Zapewniają optymalną przestrzeń do przechowywania żywności przeznaczonej do mrożenia. Szuflady wysuwają się do samego końca, dzięki czemu dostęp do przechowywanych produktów jest prosty i wygodny.

 

TECHNOLOGIE SAMSUNG

 
samsung-all around cooling brb260030ww-b28b

Chłodne powietrze w każdym zakamarku lodówki! All-Around Cooling

System All-Around Cooling równomiernie rozprowadza chłodne powietrze po całej powierzchni lodówki. Jest ono wydmuchiwane przez liczne otwory, znajdujące się na poziomie wszystkich półek. Dzięki temu utrzymywana jest stała temperatura, a żywność dłużej zachowuje świeżość i smak.

Skuteczne chłodzenie bez szronu. Pełny No Frost™

Technologia pełnego No Frost™ zapewnia stały obieg chłodnego i suchego powietrza wewnątrz lodówki i systematycznie usuwa z niej wilgoć. Pozbawione wilgoci powietrze sprawia, że na ściankach i na produktach nie osadza się szron oraz lód. W lodówce łatwiej utrzymać czystość, żywność zachowuje dłużej świeżość i wartości odżywcze, a w zamrażalniku produkty nie przywierają do siebie. Wewnątrz lodówki nie gromadzi się lód, dlatego nie trzeba jej rozmrażać.

samsung-no frost-1ce4
samsung-power freeze brb260030ww 191-1283

Szybkie zamrażanie. Power Freeze

Wciśnij przycisk Power Freeze i przytrzymaj go przez 3 sekundy, by aktywować intensywne zamrażanie. Funkcja ułatwia i przyspiesza zamrażanie dużej ilości żywności. Jest aktywna przez 50 godzin i przez ten czas w zamrażarce będzie się utrzymywać minimalna temperatura.

Szybkie chłodzenie produktów. Power Cool

Niespodziewani goście, a Ty nie masz schłodzonego Waszego ulubionego wina? Żaden problem. Power Cool odpowiada za szybkie chłodzenie produktów w chłodziarce. Sposób jego aktywacji jest tak samo prosty, jak w przypadku Power Freeze. 3 sekundy i gotowe!

samsung-power cool 191-f987
samsung-szklo hartowane-0458

Wytrzymałe półki. Szkło hartowane

W lodówce zastosowano półki z hartowanego szkła. Dzięki tak zabezpieczonej powierzchni, półki są wytrzymałe na duże obciążenia, odporne na zarysowania i bardzo łatwo jest je wyczyścić. W razie potrzeby i dla większej wygody półki można wyjąć i szybko umyć pod bieżącą wodą

samsung-swiatlo led ikona 150x150-7b4f

Jasne wnętrze. Oświetlenie LED

Pobierające mniej prądu oświetlenie LED, daje jednocześnie więcej światła niż tradycyjne żarówki. Dzięki zastosowaniu takiego oświetlenia zużywana jest mniejsza ilość energii, co przekłada się na niższe rachunki.

 

NIEZAWODNA I EKONOMICZNA LODÓWKA NA LATA

 
samsung-digital inverter 191-a6ee

10 lat gwarancji. Kompresor Digital Inverter

Niezawodny z 10-letnią gwarancją kompresor Digital Inverter to "serce" lodówki. Jest on wytrzymały, działa cicho (hałas na poziomie 36 dB) wydajnie. Częste otwieranie lodówki czy reakcja na ciepłą żywność mogą powodować zmiany temperatury. Wówczas kompresor dostarcza więcej zimnego powietrza. Kiedy osiągnie optymalną temperaturę, utrzymuje jej stały poziom. Digital Inverter to także oszczędność energii, wynikająca ze zmniejszonego tarcia wewnętrznego (bezszczotkowa budowa) oraz regulowanej prędkości pracy (7 stopni).

Jeszcze więcej oszczędności. Tryb wakacyjny

Jeśli planujesz dłuższy wyjazd warto skorzystać z funkcji, która uruchomi w lodówce tryb ekonomicznego zużycia energii. Jednocześnie utrzymana zostanie normalna praca zamrażalnika, tak aby przechowywane w nim produkty nie uległy rozmrożeniu. Inteligentny tryb wakacyjny zachowuje w części chłodzącej temperaturę na poziomie 12°C. W ten sposób eliminujemy możliwość pojawienia się w lodówce nieprzyjemnego zapachu. Należy pamiętać by przed włączeniem trybu wakacyjnego całkowicie opróżnić chłodziarkę.

samsung-tryb wakacyjny rodzina-ccf9
 

RYSUNKI TECHNICZNE

 

Wymiary lodówki

samsung-rysunek-techniczny-bceb

A

Szerokość:

540 mm

B

Głębokość:

550 mm

C

Wysokość:

1775 mm

D

Szerokość:

971 mm

E

Głębokość:

735 mm

F

Wysokość:

671 mm

G

Głębokość:

621 mm

Zabudowa meblowa

samsung-wymiary-zabudowa-bceb

A

Szerokość:

40 mm

B

Głębokość:

500 mm

C

Wysokość:

min. 560 mm

D

Szerokość:

min. 1780 mm

E

Głębokość:

min. 562, maks. 570

F

Wysokość:

maks. 19 mm

 

W OPAKOWANIU

 
 

PODSUMOWANIE

 

POZNAJ CECHY LODÓWKI BRB260030WW

 

 charakterystyka

Typ

Do Zabudowy

Kolor

Śnieżna biel

Wyświetlacz

Wewnętrzny srebrny

 

Alarm otwartych drzwi

 Tak

Możliwość przekładania drzwi

Tak

Zawiasy

Suwakowe

 Technologia

samsung-lodowki space max-759a

Space Max™

Tak

Pełny No Frost™

Tak

samsung-fridge icon10-0378

All Around Cooling

Tak

 

 Digital Inverter

 Tak

 
 

 Cechy chłodziarki

Półki z hartowanego szkła

4

Szuflada na warzywa

1

Szuflada Fresh Zone

1

 

Półka na nabiał

Tak

Pojemnik na jajka

Tak

Półka na wino

Tak

 

Półka na drzwiach na butelki

5

Oświetlenie LED

 

Cechy zamrażalnika

Kostkarka

Taca na lód

Wysuwana półka Easy Slide

1

Szuflady

2

 dodatkowe funkcje

 Power Freeze

 Tak

samsung-lodowki power-cool-759a

Power Cool

 Tak

 Tryb wakacyjny

 Tak

Parametry

Klasa energetyczna

G

 Zużycie energii (roczne)

 291 kWh

Poziom halasu

 36 dB

 

 Waga

 58.5 kg

 Pojemność chłodziarki

 196 l

 Pojemność zamrażalnika

 74 l

 

WARTO WIEDZIEĆ

 

Czy chłodziarko-zamrażarkę można położyć na jej tylną ścianę podczas zmiany kierunku otwarcia drzwi?

Chłodziarko-zamrażarki nie wolno kłaść na jej tylną ścianę. Podczas zmiany kierunku otwierania drzwi konieczne jest podniesienie przedniej części lodówki w celu wykręcenia dolnego zawiasu z mocowaniem przedniej nóżki. Maksymalny kąt o jaki można podnieść przednią część obudowy (odchylić urządzenie do tyłu) wynosi 45 stopni.

Oświetlenie LED - jakie są jego zalety?

Wysoko wydajne oświetlenie LED zajmuje mniej miejsca, nie emituje ciepła i jest dużo bardziej ekologiczne niż standardowe. Rozświetla każdy kąt lodówki jasnym światłem, abyś mógł zobaczyć więcej i z łatwością znaleźć potrzebne produkty.

Tryb wakacyjny - przydatna funkcja

Tryb wakacyjny jest funkcją, która pozwoli zaoszczędzić energię w sytuacji, gdy przez dłuższy czas nie będziemy korzystali z części chłodzącej. W przypadku gdy nie chcemy korzystać z chłodziarki a jedynie z zamrażarki (np. podczas dłuższych wyjazdów), możemy urządzenie przełączyć właśnie w tryb wakacyjny.

Jakimi normami kieruje się Samsung na rynku europejskim?

Samsung łączy wyśrubowane wymagania europejskich norm jakości z innowacyjnością i nowatorstwem koreańskich założycieli. Ośrodki badawcze w Europie - w tym w Polsce - wciąż opracowują nowe rozwiązania. Bazują one na europejskiej tradycji solidności wykonania i dbałości o elementy oraz nowoczesnej technologii i designie. Wszystkie produkty Samsung powstają w atmosferze szacunku do Klienta oraz solidnej, fachowej pracy, której towarzyszy idea tworzenia rzeczy pięknych.

Dane techniczne

lodówka do zabudowy Samsung BRB260030WW

Wymiary (wys. x szer. x gł.)  177,5 x 54 x 55 cm
Położenie zamrażarki na dole
Bezszronowa (No Frost) pełny No Frost
Sterowanie elektroniczne
Kompresor inverter  tak
Zmiana kierunku otwierania drzwi tak
Sposób montowania frontu zawiasy ślizgowe
Liczba termostatów 2
Liczba agregatów 1
Klasa klimatyczna N, SN, ST
Czas utrzymania temperatury w przypadku braku zasilania 14 godzin
Efektywność energetyczna   
Klasa energetyczna G
Roczne zużycie prądu 354 kWh = 219,48 zł rocznie
Pojemność użytkowa chłodziarki 196 litrów
Pojemność użytkowa zamrażarki 74 litry
Poziom hałasu 36 dB
Klasa poziomu hałasu  C
Funkcje   
Kostkarka  pojemnik na kostki lodu
Funkcje dodatkowe  funkcja "wakacje"
Dodatkowe informacje  oświetlenie ledowe
Zastosowane technologie  kompresor Samsung Digital Inverter, zwiększona pojemność Samsung Space Max
Chłodziarka   
Sposób odszraniania (rozmrażania) chłodziarki No Frost
Liczba półek  3
Szybkie chłodzenie nie
Wyposażenie  5 półek w drzwiach, 3 półki szklane, 1 półka na butelki, 2 szuflady na warzywa i owoce
Zastosowane technologie - chłodziarka  równomierne chłodzenie Samsung All Around Cooling
Zamrażarka   
Sposób odszraniania (rozmrażania) zamrażalnika No Frost
Liczba pojemników  3
Szybkie zamrażanie tak
Zdolność zamrażania 9 kg/24h
Wyposażenie  pojemnik na kostki lodu
Klasa zamrażarki ****
Bezpieczeństwo użytkowania   
Bezpieczeństwo użytkowania  półki wykonane ze „szkła bezpiecznego”, alarm (wskaźnik) niedomkniętych drzwi
Parametry zewnętrzne   
Wymiary opakowania  63 x 58 x 185 cm
Waga z opakowaniem  67 kg
Wyposażenie   
Wyposażenie  instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
Instrukcja użytkownika  Pobierz
Gwarancja    
Gwarancja  24 miesiące
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz
Producent   
Nazwa producenta / importera  Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Cena: 1 500 zł - 1 999 zł
  • Marka: Samsung
  • Bezszronowa (No Frost): pełny No Frost

Ocena klientów

5 na podstawie 179 ocen
5
(146)
4
(19)
3
(4)
2
(4)
1
(6)
Najwyżej ocenione zalety:
  • utrzymanie temperatury
  • design
94% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Ogólnie ok chociaż dość głośna
głośność pracy:
utrzymanie temperatury:
energooszczędność:
ustawienia chłodzenia:
funkcjonalność półek:
design:
19-12-2021,
kral
Potwierdzony zakup

Jest ok chociaż dość głośna i mała. Kiepsko zaprojektowane szuflady zwłaszcza zamrażarki. Kolejny raz bym się zastanowił czy kupić

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Po roku
głośność pracy:
utrzymanie temperatury:
energooszczędność:
ustawienia chłodzenia:
funkcjonalność półek:
design:
17-09-2021,
Jakub
Potwierdzony zakup

Polecam, świetna, ladnie zaprojektowana, w środku estetyczna, zamrażarki nie trzeba rozmrażać.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Lodówka Samsung BRB260030WW
głośność pracy:
utrzymanie temperatury:
energooszczędność:
ustawienia chłodzenia:
funkcjonalność półek:
design:
04-08-2017,
Mariusz
Potwierdzony zakup

Bardzo dobry sprzęt. Design najlepszy w segmencie.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (3) (25) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
samsung
głośność pracy:
utrzymanie temperatury:
energooszczędność:
ustawienia chłodzenia:
funkcjonalność półek:
design:
21-08-2017,
magda
Potwierdzony zakup

super lodowka, fajny design, super chlodzi i ma piekny kolor

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (2) (26) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Polecam !
głośność pracy:
utrzymanie temperatury:
energooszczędność:
ustawienia chłodzenia:
funkcjonalność półek:
design:
18-08-2017,
komonb
Potwierdzony zakup

Zakupiłam tą lodówkę, gdyż moja stara umarła natychmiastową śmiercią i chciała mnie pociągnąć ze sobą na dno, ponieważ wszystko co w niej było zepsuło się natychmiastowo. Zmuszona byłam zakupić nową i zdecydowałam się na tą. Lodówka jak lodówka myślałam sobie, ale po zainstalowaniu jej okazała się bardziej przydatna niż poprzednia. Sygnalizacja o nie zamkniętych drzwiach już nieraz spowodowała że, ktoś musiał się zawrócić. Także design środka jak i na zewnątrz jest bardzo ładny. Położenie półek sprawia że wszystko ma swoje miejsce i nic nie leży chaotycznie. Pierwszy dzień rzeczywiście głośno chodziła, ale chyba po stabilizacji znacznie ucichła. Podsumowując sprzęt uratował mnie od jedzenia konserw. Serdecznie polecam

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (12) (23) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Ocena
głośność pracy:
utrzymanie temperatury:
energooszczędność:
ustawienia chłodzenia:
funkcjonalność półek:
design:
06-09-2017,
Graberr
Potwierdzony zakup

Bardzo fajna lodówka za przyzwoite pieniądze

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (2) (3) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
fajne funkcje, solidne szuflady
głośność pracy:
utrzymanie temperatury:
energooszczędność:
ustawienia chłodzenia:
funkcjonalność półek:
design:
31-08-2017,
Paula
Potwierdzony zakup

Dobry sprzęt za fajną cenę. - Duży plus za wzmacniane szuflady - nie chybotają się nawet przy większym załadowaniu - Wysuwana szuflada w zamrażarce na najpotrzebniejsze rzeczy (trzymamy tam kostki lodu, mega wygoda kiedy nie trzeba przekopywać całej szuflady!) - Fajnie, że pojemniki na drzwiach można przekładać i regulować, dzięki temu można wstawiać wysokie produkty na drzwi - No i oczywiście system no frost to najlepsza rzecz na świecie, w końcu nie trzeba się bawić w odmrażanie! Mam nadzieję, że długo nam posłuży!

Pokaż całość
Pytania (6) Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (14) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Mi rówież bardzo podoba sie ta lodowka, w ofercie Euro nie ma w tym momencie lepszej.
Maciek zapytał 31-08-2017
Odpowiedz
Dziękuję Ci za Twoją opinię, przekonała mnie ona ostatecznie do zakupu Samsunga. Zastanawiałem się jeszcze nad whirlpoolem ale wygrała estetyka! Łapka w górę leci do Ciebie ;)
Jacek zapytał 31-08-2017
Odpowiedz
nie było problemów z zabudową?
Moni zapytał 31-08-2017
Odpowiedz
jeśli chodzi o ten no frost, dobrze sie to sprawdza? Faktycznie nie ma lodu w zamrażalce?
biednystudent zapytał 31-08-2017
Odpowiedz
No forst to najlepsze rozwiązanie na świecie! Polecam!
cichociemny odpowiedział01-09-2017
Paula powiedz mi jak wygląda trwałość szuflad? Szukam nowej lodówki pownieważ w starej popękały mi plastikowe półeczki.
MariaN zapytał 31-08-2017
Odpowiedz
czy metaliczne obramówki półek są kawałkami metalu czy tylko imitacją? Widziałem takie w electroluxie.
BariNh zapytał 31-08-2017
Odpowiedz
Zwiń pytania Pokaż wszystkie
Samsung BRB260030WW
głośność pracy:
utrzymanie temperatury:
energooszczędność:
ustawienia chłodzenia:
funkcjonalność półek:
design:
08-11-2019,
GMGM
Potwierdzony zakup

Co można powiedzieć o lodówce? Działa, chłodzi, woda nie kapie, czasami głośniej pracuje.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Lodówka
głośność pracy:
utrzymanie temperatury:
energooszczędność:
ustawienia chłodzenia:
funkcjonalność półek:
design:
24-01-2018,
mimi
Potwierdzony zakup

To już moja druga lodówka tej firmy. Lodówka super ale jak dla mnie za mała (jak to lodówka do zabudowy). Żałuję ze nie wziąłem modelu wyższego gdzie z zamrażarki można zrobić chłodziarkę poprzez odpowiednią konfigurację/ustawienia.

Pokaż całość
Pytania (1) Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (5) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Witam. A o jakim modelu lepszym piszesz, który ma taką funkcję?
Nick zapytał 29-06-2018
Odpowiedz
Zwiń pytania
Cicha i pojemna lodówka
głośność pracy:
utrzymanie temperatury:
energooszczędność:
ustawienia chłodzenia:
funkcjonalność półek:
design:
13-11-2017,
Michał
Potwierdzony zakup

Jestem zadowolony z zakupu, lodówka pracuje cicho, dobrze chłodzi, jest bardzo pojemna, ma wspaniały design i jest dobrze doświetlona

Pokaż całość
Pytania (1) Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (3) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
cześć, widzę, że Twój komentarz został dodany w XI 2017 r. ciekawa jestem jaka jest Twoja aktualna opinia? Czy nadal uważasz, że cicho pracuje? Na jakie parametry jest ustawiona??? U mnie bardzo słychać jej pracę, mimo, że nie jest specjalnie załadowana, w zamrażarce też prawie pusto. Dziękuję za odpowiedź!
Małogsia zapytał 28-05-2020
Odpowiedz
Zwiń pytania
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie

Pytania i odpowiedzi (12)

Powiadom o pytaniach
Czy lodówka będzie pasowała do zabudowy z ikea? Zabudowa METOD
W parametrach jest błędnie podana informacja o zwiasach - lodówka ma zawiasy suwakowe, nie nożycowe...
Czy zmiana samemu kierunku otwierania drzwi w lodówce Samsung wpłynie na utratę gwarancji?
Czy w wyposażeniu lodówki jest cały zestaw do montażu w zabudowie? znaczy szyny itd?
Czy lodówka może stać w zabudowie obok piekarnika?
Czy pakiet montażowy max obejmuje instalację lodówki w szafce? Chodzi mi o dokręcenie frontów meblowych. Również taki sam demontaż starej?
Czy jest możliwość otrzymania już lodówki z przemienionymi drzwiami bez ustawiania i rozpakowywnia w domu?
Jaka jest długość kabla zasilajacego? Na jakiej wysokości lodowki znajduje się kabel?
Czy chłodziarka posiada szufladę Fresh Zone na mięso? W filmie jest ona widoczna i jest o niej informacja. Z kolei na stronie Samsung jest informacja, że ten model nie ma funkcji Fresh Zone.
Witam. Czy istnieje możliwość zakupu w Państwa sieci modelu Samsung BRB260031WW?
Istnieją rozbieżności pomiędzy specyfikacją tego modelu lodówki zawartą na stronie producenta a specyfikacją na stronie Euro RTV AGD. Chociażby funkcja Power Cool: wg producenta jest, wg Euro nie ma szybkiego chłodzenia, ale jest Power Cool. O co chodzi? Jakie konkretnie i dokładnie parametry techniczne posiada model oferowany przez Euro RTV AGD??
Witam. Czy jest możliwość kupna lodówki z zawiasami z lewej strony, to znaczy z drzwiami otwieranymi z prawej strony na lewą? Czy jest to dodatkowo płatne?
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Samsung BRB260030WW, wpisz 1101591 w wyszukiwarce euro.com.pl.