Przejdź do opisu produktu

Klawiatura SPC Gear GK650K Omnis Kailh Blue RGB Onyx White Pudding Edition

klawiatura komputerowa

SPC Gear
nr kat.
1252725

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Typ  mechaniczna
Typ podłączenia  USB, przewodowa
Przełączniki dla graczy  Kailh Blue
Zobacz pełny opis produktu

Razem taniej!

Produkt, który aktualnie
przeglądasz:
SPC Gear GK650K Omnis Kailh Blue RGB Onyx White Pudding Edition
359 zł
SPC Gear GK650K Omnis Kailh Blue RGB Onyx White Pudding Edition
+
50,14 zł
-15%
47,19 zł
-20%
41,29 zł
-30%
58,99 zł
Typ myszy  optyczny, bezprzewodowa
84,99 zł
-15%
79,99 zł
-20%
69,99 zł
-30%
99,99 zł
Typ myszy  optyczny, przewodowa
101,99 zł
-15%
95,99 zł
-20%
83,99 zł
-30%
119,99 zł
Typ myszy  optyczny, przewodowa
50,99 zł
-15%
47,99 zł
-20%
41,99 zł
-30%
59,99 zł
Typ myszy  optyczny, bezprzewodowa
Wybierz inny produkt
16,99 zł
-15%
15,99 zł
-20%
13,99 zł
-30%
19,99 zł
8,49 zł
-15%
7,99 zł
-20%
6,99 zł
-30%
9,99 zł
Wymiary  22 x 18 x 0,3 cm
Materiał  tworzywo sztuczne
48,44 zł
-15%
45,59 zł
-20%
39,89 zł
-30%
56,99 zł
381,65 zł
-15%
359,20 zł
-20%
314,30 zł
-30%
449 zł
Wybierz inny produkt
16,99 zł
-15%
15,99 zł
-20%
13,99 zł
-30%
19,99 zł
Kategoria  IT, FOTO, RTV
Zastosowanie  tworzywo sztuczne
Przeznaczenie  Foto, kamery, komputery PC, konsole, monitory, notebooki, RTV, urządzenia wielofunkcyjne
22,94 zł
-15%
21,59 zł
-20%
18,89 zł
-30%
26,99 zł
Kategoria  IT, FOTO, RTV
Zastosowanie  tworzywo sztuczne
Przeznaczenie  Foto, kamery, komputery PC, konsole, monitory, notebooki, RTV, urządzenia wielofunkcyjne
Wybierz inny produkt
Cena razem:
Oszczędzasz

Akcesoria

Opis produktu


SPC Gear GK650K Omnis Kailh Blue RGB Onyx White Pudding Edition to przykuwająca wzrok, pełnowymiarowa klawiatura mechaniczna (z sekcją numeryczną), która spełni wymagania zarówno graczy, jak i osób, które przy komputerze uczą się bądź pracują. W białej stylistyce nawiązuje do niezwykle rzadkiej, jasnej odmiany onyksu — cennego minerału, znanego ze swojego wyjątkowego wyglądu i wysokiej wytrzymałości. Klawiatura GK650K Omnis Kailh Blue RGB Onyx White Pudding Edition wyróżnia się: wyjątkowym, jasny stylem, trwałymi nakładkami PBT typu „Pudding”, konfigurowalnym podświetleniem RGB (także z boku klawiatury), solidną i zwartą konstrukcją, wzmocnioną przez aluminiowy top, magnetyczną podpórką pod nadgarstki, rolką do regulacji poziomu głośności, jak również funkcjonalnym oprogramowaniem oraz obsługą makr. Dzięki temu GK650K Omnis Kailh Blue RGB Onyx White Pudding Edition sprawdzi się zarówno w pracy lub podczas zajęć szkolnych, jak i do wieczornego grania w ulubione tytułów ze znajomymi. Przełączniki Kailh Blue (niebieskie) za sprawą wyraźnej aktywacji każdego „switcha” będą świetnym wyborem dla osób, które dużo piszą.NOWOCZESNY DESIGN W KOLORZE ONYX WHITE

KLAWIATURA MECHANICZNA Z BLOKIEM NUMERYCZNYM W PEŁNYM WYMIARZE

18 PREDEFINIOWANYCH TRYBÓW PODŚWIETLENIA

104 INDYWIDUALNIE PODŚWIETLONE PRZYCISKI (RGB)

WYSOKA WYTRZYMAŁOŚĆ KONSTRUKCJI

TRWAŁE NAKŁADKI PBT TYPU „PUDDING”

PODPÓRKA POD NADGARSTKI

METALOWA ROLKA GŁOŚNOŚCI

PRZEŁĄCZNIKI MECHANICZNE KAILH

ODŁĄCZANY PRZEWÓD

DWUSTOPNIOWE NÓŻKI

N-KEY ROLLOVER Z PEŁNYM ANTI-GHOSTINGIEM

OPROGRAMOWANIE

ATRAKCYJNY JASNY DESIGN

Styl klawiatury SPC Gear GK650K Omnis Kailh Blue RGB Onyx White Pudding Edition jest inspirowany białą odmianą onyksu — wyjątkowego, niezwykle rzadkiego minerału, znanego ze swojej wytrzymałości i unikatowego wyglądu. Na wzór tego kruszcu, konstrukcja GK650K przepełniona jest białymi, srebrnymi oraz szarymi akcentami. Dzięki takiej stylistyce wpasowuje się w estetycznie zaaranżowane stanowisko komputerowe. Ponadto podświetlone konfigurowalnym RGB nakładki typu Pudding z białymi topami sprawiają, że nie można wobec niej przejść obojętnie — jej wyjątkowy wygląd najbardziej doceni się w nocy.

KLAWIATURA MECHANICZNA W PEŁNYM WYMIARZE

Pełnowymiarowa klawiatura sprawdzi się nie tylko w grach, ale także w codziennym użytkowaniu. Dzięki blokowi numerycznemu, SPC Gear GK650K Omnis Kailh Blue RGB Onyx White Pudding Edition umożliwia łatwe wpisanie liczb np. do programów biurowych, wykonanie szybkich obliczeń matematycznych czy też przypisanie dodatkowych funkcji w grach. Ponadto, każdy ze 104 przycisków jest indywidualnie podświetlany, co pozwala na dostosowanie stylu iluminacji całej klawiatury pod własne preferencje, a także zwiększa komfort pracy w gorszych warunkach oświetleniowych.

NOWOCZEŚNIE I STYLOWO

Wygląd klawiatury SPC Gear GK650K Omnis Kailh Blue RGB Onyx White Pudding Edition jest połączeniem klasycznego stylu i gamingowego pazura. Jej ostre zarysowane krawędzie i wyprofilowany aluminiowy top wraz z podpórką na nadgarstki z przetłoczeniami świetnie wyglądają zarówno na biurku gracza jak i w środowisku biurowym. Klawiatura została dodatkowo wyposażona w paski LED RGB umiejscowione po bokach, które rozświetlają i wizualnie wzbogacają stanowisko komputerowe.

TRWAŁE I WYJĄTKOWO PREZENTUJĄCE SIĘ NAKŁADKI PBT

Klawiatura SPC Gear GK650K Omnis Kailh Blue RGB Onyx White Pudding Edition została wyposażona w białe „keycapy” PBT wykonane w technologii „Double Injection”. W trakcie tego procesu do formy wstrzykuje się dwa warianty kolorystyczne tworzywa jeden po drugim, otrzymując tym samym niepowtarzalne, dwukolorowe wykończenie i dużą sztywność. Nakładki Pudding wzbogacają walory estetyczne stanowiska gracza zarówno w dzień, jak i w nocy. Dzięki swojej trwałości gwarantują również wysoką odporność na wycieranie się klawiszy. Nawet po długotrwałym użytkowaniu „keycapy” zachowają swój unikalny wygląd, który najłatwiej docenić wraz z w pełni konfigurowalnym podświetleniem RGB.

PODPÓRKA POD NADGARSTKI

Aby poprawić ergonomię klawiatury zarówno w zastosowaniu codziennym jak i podczas grania, do GK650K Onyx White dołączona jest podpórka pod nadgarstki. Magnetyczne mocowania, a także specjalne wyżłobienia w obudowie klawiatury umożliwiają łatwe podpinanie i odpinanie. Zależnie od potrzeby można ją ustawić w dowolnej odległości od urządzenia, a dzięki szerokim nóżkom podpórka stabilnie stoi na blacie biurka. Na topie podkładki znajdują się także trójkątne wyżłobienia nie tylko poprawiające ergonomię, ale również wzbogacające wygląd klawiatury.

ROLKA GŁOŚNOŚCI

Klawiatura GK650K Omnis Kailh Blue RGB Onyx White Pudding Edition została wyposażona w szeroką metalową rolkę do dostosowywania poziomu dźwięku. Każdy jej ruch jest zaakcentowany wyczuwalnym przeskokiem, co pozwala na precyzyjne ustawienie głośności dźwięku. Sama rolka jest natomiast niezwykle funkcjonalnym dodatkiem — jest zawsze blisko pod ręką, a co za tym idzie nie trzeba odrywać się od rozgrywki w grze aby przyciszyć lub podgłośnić dźwięki.

KONFIGUROWALNE PODŚWIETLENIE RGB

Konfigurowalne podświetlenie RGB daje niemal nieograniczone możliwości kombinacji kolorystycznych. Dzięki temu można wybrać spośród 18 różnych efektów — od podświetlenia stałego, przez ruchome wzory takie jak fala czy powolna zmiana koloru, aż do podświetlenia reagującego na wciśnięcie konkretnego przycisku. Ponadto wiele z dostępnych trybów podświetlenia oferuje możliwość dostosowania prędkości animacji a nawet koloru. Wszelkich modyfikacji efektów można dokonywać poprzez oprogramowanie SPC Gear, co pozwala na indywidualne dopasowanie wyglądu podświetlenia pod swoje preferencje.

WYSOKA WYTRZYMAŁOŚĆ

Konstrukcja GK650K Omnis Kailh Blue RGB Onyx White Pudding Edition została od góry wzmocniona aluminiową płytą. Dzięki temu klawiatura jest niezwykle wytrzymała i odporna na wszelkiego rodzaju odkształcenia — zarówno przy szybkim pisaniu, jak i podczas emocjonującej rozgrywce. Dodatkowo, nadaje to urządzeniu wyjątkowego wyglądu. Szerokie gumowe nóżki wraz z odpowiednim ciężarem klawiatury wpływają na jej stabilność, podnosząc komfort użytkowania.

PRZEŁĄCZNIKI MECHANICZNE KAILH BLUE

Przełączniki Kailh Blue („clicky”, niebieskie) są idealnym wyborem dla osób, które lubią dużo pisać — aktywacja „switcha” następuje z wyraźnym, charakterystycznym odgłosem kliknięcia, które może przywodzić na myśl dźwięk wydawany przez maszyny do pisania. Kailh Blue świetnie sprawdzają się u tych graczy, którzy chcą być pewni, że klawisz został wciśnięty i aktywowany. Szczególnie wysoko cenione są więc np. przez fanów gier RTS, gdzie każda podjęta akcja musi zostać wykonana bezbłędnie, a wysoka precyzja użycia klawiszy jest kluczowa.

ODPINANY PRZEWÓD

Odpinany przewód wraz ze specjalnie przygotowanymi kanałami na spodzie w klawiaturze GK650K pozwala na ułożenie kabla w jednej z trzech pozycji. Możliwa jest także całkowita zmiana przewodu, np. na dłuższy lub krótszy.

DWUSTOPNIOWE NÓŻKI

Użytkownik może dopasować do własnych preferencji nie tylko wygląd (podświetlenie RGB), ale również funkcjonalność klawiatury mechanicznej. GK650K Omnis Kailh Blue RGB Onyx White Pudding Edition została bowiem wyposażona w dwustopniowe nóżki, które umożliwiają ustawienie klawiatury na trzech różnych poziomach wysokości – zgodnie z aktualnymi preferencjami i potrzebami użytkownika.

FUNKCJA N-KEY ROLLOVER

Funkcja N-Key Rollover w klawiaturze SPC Gear GK650K Omnis Kailh Blue RGB Onyx White Pudding Edition to pełny anti-ghosting. Oznacza to, że niezależnie, ile przycisków zostanie jednocześnie wciśniętych, można mieć pewność, że każdy z nich zostanie zarejestrowany przez komputer. Ma to ogromne znaczenie w grach, które wymagają skomplikowanych komend z udziałem wielu aktywowanych klawiszy jednocześnie.

FUNKCJONALNE OPROGRAMOWANIE

Po zainstalowaniu oprogramowania do klawiatury SPC Gear GK650K Omnis Kailh Blue RGB Onyx White Pudding Edition, użytkownik otrzymuje dostęp do wielu bardzo przydatnych funkcji. Możliwe jest m.in. ustawienie rodzaju podświetlenia RGB, jego koloru, tryb działania wielu efektów, przypisywanie niestandardowych funkcji pod klawisze, a także tworzenie własnych profili. Dodatkowo, zaawansowany kreator makr udostępnia graczowi opcję szybkiego zapisania pod jednym klawiszem własnych skomplikowanych komend, wymagających kombinacji kilku przycisków.

Dane techniczne

klawiatura komputerowa SPC Gear GK650K Omnis Kailh Blue RGB Onyx White Pudding Edition

Parametry techniczne   
Typ mechaniczna
Rodzaj klawiatury przewodowa
Typ podłączenia USB
Wbudowany HUB USB nie dotyczy
Pasuje do  Komputer PC/Laptop
Klawisze   
Liczba klawiszy  104
Przełączniki dla graczy  Kailh Blue
Podświetlenie klawiszy tak
Klawisze internetowe  nie
Klawisze multimedialne  tak
Klawisze numeryczne  tak
Klawisze zarządzające energią  nie
Parametry fizyczne   
Długość przewodu  1,8 m
Zasilanie  USB
Wymiary  453×210×45 mm
Waga  1154 g
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Producent   
Nazwa producenta / importera  Cooling.pl Zdziech Sp.J.
Kod producenta  SPG121
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Cena: od 100 zł
  • Marka: SPC Gear
  • Rodzaj klawiatury: przewodowa

Ocena klientów

5 na podstawie 2 ocen
5
(2)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(0)
Najwyżej ocenione cechy:
  • funkcjonalność
  • design
100% osób oceniło ten produkt wysoko
Ocena wysoka oznacza 3, 4 lub 5 gwiazdek
Wczytywanie...
Najbardziej pomocne
Najwyżej ocenione
Najniżej ocenione
Najnowsze
wszystkie
wszystkie
Potwierdzony zakup
Potwierdzony zakup (2)
Autorzy opinii z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Klient Euro (0)
Autorzy opinii z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Pozostałe opinie (0)
Nie możemy potwierdzić, że autorzy tych opinii są naszymi klientami i kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Idealna
funkcjonalność:
design:
solidność:
kompatybilność:
ergonomia:
jakość materiałów:
01-08-2021,
Adrian
Potwierdzony zakup

Dźwięczny klik, bardzo przyjemny w dotyku. Każde wciśnięcie przycisku na tej klawiaturze przypomina mi moment gdy pierwszy raz spotkałem moją aktualną narzeczoną. Niesamowite uczucie i doznania.

Pokaż całość
Przydatna opinia? (3) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Opinia dotyczy wariantu:
czarny
Przejdź do produktu
Świetne
funkcjonalność:
design:
solidność:
kompatybilność:
ergonomia:
jakość materiałów:
04-01-2022,
Alvares
Potwierdzony zakup

Bardzo wygodna klawiatura, świetny design, idealnie dobrane kolory srebra oraz bieli, bardzo dźwięczne kliknięcie oraz świetnie wykonane podświetlenie

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Autor tej opinii jest naszym klientem. Kupił ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Autor tej opinii jest naszym klientem. Nie możemy potwierdzić, że kupił ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
Najbardziej pomocne
Najwyżej ocenione
Najniżej ocenione
Najnowsze
wszystkie
wszystkie
Potwierdzony zakup
Potwierdzony zakup (2)
Autorzy opinii z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Klient Euro (0)
Autorzy opinii z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Pozostałe opinie (0)
Nie możemy potwierdzić, że autorzy tych opinii są naszymi klientami i kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.

Pytania i odpowiedzi

Możesz pomóc innym użytkownikom zadając pytanie dotyczące SPC Gear GK650K Omnis Kailh Blue RGB Onyx White Pudding Edition

Powiadom mnie o pytaniach jeśli się pojawią

Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących SPC Gear GK650K Omnis Kailh Blue RGB Onyx White Pudding Edition, wpisz 1252725 w wyszukiwarce euro.com.pl.