Sklepy
855 855 855
Obserwowane
Koszyk
Euro Hit Cenowy - baner domyślny - belka 396x116
Raty - Apple - do 24 rat 0% i do września nie płacisz - 052024 - belka 1024x85

Kamery sportowe i akcesoria

Kamery sportowe i akcesoria dla miłośników aktywnego wypoczynku

Lubisz jeździć na rowerze i wspinać się po górach? Jesteś miłośnikiem sportów ekstremalnych? A może chcesz rozwinąć swojego videobloga? Kamera sportowa i ułatwiające korzystanie z niej akcesoria to coś, co może Ci się przydać!

Zalety kamery sportowej

W ekstremalnych warunkach, jakimi są wysoka prędkość przesuwających się obrazów czy narażenie na wstrząsy i uderzenia, kamera sportowa wygrywa z tradycyjną. Jest odporna na te trudne warunki, a także można ją zamocować do wybranej powierzchni: kierownicy, ubrania, kasku. Cechują ją niewielkie rozmiar i waga. Kamery sportowe wodoodporne wyposażone są dodatkowo w powłokę zapewniającą im funkcjonalność również pod wodą.

Funkcje kamery sportowej

W zależności od modelu kamery sportowe mogą umożliwiać wygodne przeglądanie zapisanych zdjęć i filmów, także w zwolnionym tempie. Niektóre urządzenia reagują na komendy głosowe, co jest wygodne, jeśli w danej chwili masz zajęte ręce. Stabilizatory obrazu wpływają na większą czułość, a więc również płynność i ostrość nagrań. Poza trybem standardowym kamery sportowe oferują inne, np. szerokokątny. Dane z nich możesz przesyłać na inne urządzenia poprzez Wi-Wi, kabel HDMI lub Bluetooth.

Wartościowe akcesoria do kamer sportowych

Na straży trwałości urządzeń stoją różnorodne akcesoria do kamer sportowych, m.in. dopasowane do nich obudowy ochronne oraz obudowy podwodne. By trzymały się w jednym miejscu nawet w trudnych warunkach, możesz wyposażyć się w uchwyty montażowe GoPro. Z kolei założona na głowę opaska PowerBee pozwoli Ci nagrywać obrazy niemal z perspektywy oczu. Sprawdź asortyment sklepu Euro i upewnij się, że masz wszystko, by wyruszyć w podróż marzeń!
Więcej