Sklepy
855 855 855
Obserwowane
Koszyk
Euro Hit Cenowy - baner domyślny - belka 396x116
Wielorabaty - 30/55/80/1 - 250524 - belka 1024x85

Kable

Kable RTV – do urządzeń domowych

Prawidłowe działanie urządzeń elektrycznych zasilanych prądem jest determinowane wyborem odpowiednich kabli RTV. Dlatego też w tym dziale znajdziesz szeroki wybór tych produktów, które posłużą Ci zarówno do podłączania sprzętów do sieci, jak i łączenia ich ze sobą. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Kable audio-wideo, głośnikowe, antenowe i zasilające

Spośród naszej bogatej oferty z pewnością wybierzesz kable RTV, które są Ci aktualnie potrzebne. Sprawdź np. kable audio-wideo o różnych rodzajach połączeń – HDMI, zarówno zwykłe, jak i mini czy micro, USB i micro USB, złącza RCA, jack i wiele innych. Znajdziesz tu także kable głośnikowe zapewniające doskonałą jakość przesyłanych dźwięków, oraz kable antenowe, z którymi zyskasz dostęp do telewizji kablowej lub satelitarnej. Oferujemy także kable zasilające do różnych urządzeń – PC, laptopów, radioodtwarzaczy, odtwarzaczy DVD czy monitorów. Okażą się niezastąpione, gdy Twoje kable RTV się zgubią lub zniszczą.

Kable RTV do telefonów i komputerów

Dzięki szerokiemu wyborowi dostępnych produktów znajdziesz tutaj kable do wszystkich rodzajów smartfonów. Oferujemy także kable do IPhone’ów, IPadów i IPodów, które posługują się innymi wejściami niż pozostałe telefony. Tutaj także zaopatrzysz się w potrzebne Ci kable do komputerów, np. przewody USB, przewody Ethernet oraz HDMI. Dzięki nim zyskasz większe możliwości łączenia komputera z innymi urządzeniami. Już teraz zajrzyj do naszego asortymentu i skompletuj kable RTV, które są niezbędne w Twoim domu!
Więcej