Data publikacji: 16 lutego 2019
Autor: Ola
ARTYKUŁ - PORADNIK

Nawigacja z transmiterem FM – najlepsze modele zdaniem naszych klientów

Poleć znajomemu Drukuj

Jeśli szukasz nawigacji z transmiterem FM, by rozszerzyć funkcjonalność swojego radioodbiornika w samochodzie, świetnie trafiłeś. Przygotowaliśmy dla Ciebie listę popularnych i chętnie wybieranych modeli nawigacji z transmiterem FM wraz z opiniami użytkowników. Przeczytaj je i zdecyduj, które urządzenie spełnia Twoje wymagania.

nawigacja z transmiterem FM do słuchania muzyki i korzystania z GPS

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

- czym wyróżnia się nawigacja samochodowa Vordon GPS 7" EU,

- dlaczego warto wybrać nawigację Vordon GPS 5" EU,

- jakie zalety ma NavRoad Uni + AutoMapa Europa 12m + rejestrator jazdy,

- za co klienci cenią nawigację NavRoad MOTO 2.

Czym wyróżnia się nawigacja samochodowa Vordon GPS 7" EU?

nawigacja z transmiterem FM do korzystania ze stacji GPSPierwszą z popularnych i chętnie wybieranych nawigacji z transmiterem FM jest model Vordon GPS 7" EU. Ma zainstalowane mapy zarówno z Polski, jak i innych państw Europy. Ich wydawcą jest OpenStreetMap. Użytkownicy najczęściej wybierają wersję z 7-calowym ekranem, jednak masz możliwość wybrania mniejszych, np. 5- lub 4,5-calowej. Sterowanie dotykowe poprzez wyświetlacz zapewnia wygodę użytkowania.

O nawigacji GPS Vordon 7 użytkownik przme77 pisze tak: Za taką cenę nawigacja jest super. Zrobiłem ok. 2000 km po Polsce i Niemczech i jestem bardzo zadowolony. Zadowoleni powinni być także ci, którzy często wyjeżdżają za granicę. Jak napisał Andrzej: Opcja możliwości nawigowania po całej Europie to opcja, którą udało mi się wykorzystać na tych wakacjach, i muszę przyznać, iż jestem pod wrażeniem. Nawigacja nie ma problemu ze znalezieniem miejsca. Nawigacja Vordon sprawdzi się na krótszych trasach lokalnych i dłuższych zagranicznych.

CO DAJE NAWIGACJA Z TRANSMITEREM FM?

Dzięki obecności transmitera FM w radiu samochodowym możesz odtwarzać muzykę oraz odsłuchiwać różnego rodzaju komunikaty głosowe pochodzące z nawigacji.

Dlaczego warto wybrać nawigację Vordon GPS 5" EU?

Jeśli wolisz mniejszą nawigację z transmiterem FM, możesz zdecydować się na model Vordon GPS 5" EU. Został wykonany z trwałego aluminium, więc nawet jeśli przypadkiem Ci spadnie lub porysujesz go kluczami, nie dozna znaczącego dla działania uszkodzenia. Nawigacja ta ma profile tras dla pieszych oraz samochodów osobowych. Umożliwia uzyskiwanie wizualizacji dwu- i trójwymiarowych. Zawiera zarówno mapy dróg polskich, jak i zagranicznych – europejskich. Podczas planowania podróży skorzystasz z opcji, takich jak trasa ekologiczna, najkrótsza, najszybsza, z pominięciem korków.

Użytkownik matmarek4 tak pisze o nawigacji Vordon GPS 5" EU: Działa szybko, szybko łączy się z GPS-em. Dodatkowo posiada Bluetooth i transmiter – można uzyskać urządzenie głośnomówiące do telefonu i słuchać muzyki MP3 na starszych radioodbiornikach w samochodzie. Posiada wejście sygnału wideo, np. dla kamery cofania. Poza tym 8 GB pamięci wewnętrznej wystarcza na wgranie kilku różnych map, i to dla całej Europy. W razie potrzeby możesz ją rozszerzyć do 32 GB za pomocą karty microSD lub microSDHC.

Jakie zalety ma zestaw NavRoad Uni + AutoMapa Europa 12m + rejestrator jazdy?

nawigacja gps vordon 7Kompleksowy i dlatego często wybierany zestaw nawigacyjny to NavRoad Uni + AutoMapa Europa 12m + rejestrator jazdy. Ekran stacji ma 5 cali, więc dane są dobrze widoczne i czytelne. W pamięci znajdują się mapy Polski i Europy od AutoMapy. Ponieważ nawigacja z transmiterem FM ma system operacyjny Android 6, jej obsługa jest łatwa i intuicyjna. Komend możesz słuchać w języku polskim, angielskim i innych. Po zakupie obejmuje Cię 12-miesięczna darmowa subskrypcja map. Później możesz wgrać nowe – aż o 64 GB! Zestaw NavRoad Uni + AutoMapa Europa 12m + rejestrator jazdy obsługuje karty pamięci microSD, microSDHC, microSDXC.

Przemkowi podoba się m.in. elastyczność wyboru dostawcy map. Napisał o nawigacji z transmiterem FM: Działa bardzo dobrze. Sygnał GPS łapie bardzo szybko i go nie gubi. Dużym plusem jest możliwość instalacji dodatkowych aplikacji. Więc jak się nie chce wykupić licencji na AutoMapę, można wgrać każda inną nawigację działająca na Androidzie. Z kolei na dodatkowe funkcje i rozwiązania zwraca uwagę Szczepan: Świetne, wielofunkcyjne urządzenie. Rewelacją jest aktywny uchwyt magnetyczny, który bardzo przyspiesza instalację nawigacji. Ponadto w nawigacji jest Yanosik, AutoMapa Europy i rejestrator, czyli all-in-one.

Za co klienci cenią nawigację NavRoad MOTO 2?

Nawigacja NavRoad MOTO 2 dostępna jest w dwóch popularnych wariantach:

  • NavRoad MOTO 2 + AutoMapa Polska – z zainstalowaną mapą Polski od AutoMapy. Stacja jest kompaktowa, ma ekran wielkości 3,5 cala. Odznacza się wbudowaną pamięcią 4 GB, którą można rozszerzyć o 32 GB. Na odtwarzaczu multimedialnym wyświetlisz muzykę, filmy, zdjęcia. Z zewnętrznymi urządzeniami połączysz się m.in. za pośrednictwem technologii Bluetooth – sprawdź, czy warto wybrać także radio samochodowe z komunikacją Bluetooth.
  • NavRoad MOTO 2 + AutoMapa Europa – to model niemal tożsamy z poprzednim, jednak tu skorzystasz z mapy i Polski, i Europy. Jeżeli podróżujesz na motocyklu za granicę, warto wybrać właśnie ją, zwłaszcza że różnica cenowa jest nieznaczna.

Obejrzyj wszystkie nawigacje z transmiterem FM do samochodu oraz motocyklu dostępne w RTV EURO AGD. Porównaj cechy i ceny, by znaleźć urządzenie odpowiadające Twoim potrzebom.

Artykuł jeszcze nie został oceniony. Kliknij w gwiazdkę, aby dodać ocenę
Podziel się: Dodaj do Facebooka Wrzuć na Twittera Pinterest
Poleć znajomemu
Drukuj

Porady dotyczące wyboru sprzętu


Prezentujemy porady i wskazówki dotyczące tego, jak wybrać i co wybrać. Kupno pralki, telewizora czy laptopa stanie się łatwiejsze dzięki zawartym tutaj informacjom i poradom. Także porady video! Wybierz odpowiednią kategorię tematyczną i dowiedz się więcej przed dokonaniem zakupu.
Prezentujemy porady i wskazówki dotyczące tego co wybrać i jak wybrać.
Przejdź na stronę główną porad dotyczących wyboru sprzętu

Pokaż artykuły

według kryteriów
Pokaż wybrane artykuły

Poinformuj

nas o czym powinniśmy napisać Wyślij
Ostatnio
dodane artykuły
 Utrzymanie czystości w mieszkaniu to nie lada wyzwanie, z którym w dużej mierze pomaga dobry odkurzacz. Sprawdź ranking odkurzaczy z 2020 roku i poznaj najlepsze modele.
Zobacz więcej   
Ranking lodówek okazać się może bardzo pomocny w wyborze tego kluczowego sprzętu kuchennego. Jeśli nie wiesz, na który model się zdecydować sprawdź czym charakteryzują się te najbardziej popularne w 2020 roku.
Zobacz więcej   
 Ranking telewizorów 60 cali ma pomóc klientowi w dokonaniu zakupu. Zajrzyj tutaj, jeśli masz wątpliwości.
Zobacz więcej   

Znajdź nas

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów