Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

telewizor LED 3D Samsung SUHD UE65JS9000 Curved

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
telewizor LED 3D Samsung SUHD UE65JS9000 Curved
Samsung SUHD UE65JS9000 Curved
Opis i dane
 
 

Pierwszy telewizor SUHD Samsung jest szalenie imponujący – za tą tezą stoi wiele argumentów.

TechRadar

Poprzeczka postawiona przez Samsung (…) zawisła niewiarygodnie wysoko.

Forbes

Możliwości SUHD sprawiają, że jesteśmy bardzo podekscytowani na myśl o otwarciu kolejnego rozdziału w historii jakości obrazu.

TrustedReviews

 
 
 

Seria SUDH | Spektakularna

 

Serię SUHD wyróżnia najwyższa jakość obrazu o wspaniałym kontraście, jasności, żywych kolorach i wysokiej szczegółowości detalu. Panel wykorzystujący nanokryształy oraz autorskie technologie wspierające jakość obrazu pozwoliły uzyskać szeroką gamę bardziej naturalnych kolorów, znacznie lepszą niż w przypadku konwencjonalnych telewizorów.
Zakrzywiony ekran dodatkowo zapewnia wciągającą głębię obrazu, zwiększając przeżycia i powodując, że stają się one jeszcze bardziej realistyczne. Zachwyć się niewiarygodnymi kolorami i doświadcz niespotykanie realistycznego obrazu.

 

Wybrane cechy

 
Kolor dzięki nanokryształom
4K UHD Curved
Zakrzywiony ekran
System dźwięku DNSe+
Smart TV
Ośmiordzeniowy procesor
 
 
Peak Illiminator Pro
UHD Dimming
Auto Depth Enhancer
Edge LED
2000 PQI
System zwiększania kontrastu
 
 

Poznaj serię SUHD

 

Sensacyjny obraz

Stylowe wzornictwo

 
 

Cechy SUHD JS9000

 

Kolor dzięki nanokryształkom | Innowacyjny system przetwarzania koloru.

Zachwyć się niewiarygodnymi kolorami, które oddziałują na wszystkie Twoje zmysły i doświadcz niespotykanie realistycznego obrazu. Przełomowa technologia nano kryształów zapewnia intensywne, niezwykle precyzyjnie odwzorowane barwy. Ujrzyj na własne oczy spektakularną grę cieni, najgłębszą czerń i nieskazitelnie czystą biel. Przygotuj się na odkrycie telewizorów Samsung SUHD - stworzonych, by pobudzić wszystkie Twoje zmysły.

 
 

Purcolor | Naturalne i głębokie kolory

Wiekszość telewizorów koncentruje się na barwach podstawowych (Czerwień / Zieleń / Niebieski). Technologia PurColor koncentruje się na rozszerzeniu widocznych barw i odcieni – efektem jest bogatszy i realistyczny obraz.

Peak Illuminator Pro | Optymalna jasność

Peak Illuminator Pro wychwytuje niuanse jasności i zwiększa kontrasty, co daje bardziej szczegółowy obraz nawet w przypadku ciemnych scen.

 
 

Edge LED | Wyjatkowy kontrast

Jest to obecnie najczęściej stosowane oświetlenie – zapewnia smukły design i niskie zużycie prądu. Dzięki użyciu w modelach SUHD local dimmingu, znacząco poprawiono głębie czerni, będącą problemem telewizorów z podświetleniem krawędziowym.

Precision Black Pro & Micro Dimming | Najczystsza biel i najgłębszy odcień czerni

Najlepszy kontrast poprzez optymalizację oświetlenia oraz zastosowanie większej liczby bloków przyciemniania.

 
 

Głębia obrazu zakrzywionego ekranu | Otocz swe zmysły i wkrocz w centrum akcji

Wyświetlacz UHD jest zakrzywiony pod odpowiednim kątem, by zapewnić w Twoim salonie jak najlepsze warunki do oglądania. Telewizor eliminuje dodatkowo wady tradycyjnych wyświetlaczy – dzięki zakrzywieniu każdy punkt na ekranie znajduje się w takiej samej odległości od Ciebie, co sprawia, że obraz nie jest zniekształcony. Rewolucyjny zakrzywiony telewizor UHD firmy Samsung zabiera Cię w świat niesamowitych przeżyć i sprawia, że czujesz się częścią tego, co oglądasz.

 
 

Rozdzielczość 4K | Czterokrotnie więcej od Full HD

Rozdzielczość Ultra HD to możliwość ujrzenia nawet najdrobniejszych szczegółów niewiarygodnie czystego obrazu. Twój telewizor Samsung SUHD zapewnia rozdzielczość czterokrotnie większą niż Full HD i realistycznie odwzorowane barwy. Ciesz się obrazem stawiającym na przejrzystość i szczegółowość jakiej do tej pory nie widziałeś.

Dodatkowo technologia przyciemniania ekranu UHD Dimming dba o to, by ilość detali pozostawała na najwyższym poziomie i zapewnia intensywniejsze barwy. Każda scena wyświetlana jest z idealnymi ustawieniami kontrastu i koloru.

 
 

Auto Depth Enhancer | Wzmocnienie głębi

Dzięki funkcji Auto Depth Enhancer Twój zakrzywiony telewizor UHD zapewnia większe poczucie głębi, automatycznie ustawiając inne poziomy kontrastu dla różnych obszarów ekranu. Nie uwierzysz, dopóki nie zobaczysz tego na własne oczy.

 
 
 

Picture Quality Index 2000 | Najwyższa jakość obrazu Samsung nawet w najbardziej dynamicznych scenach

PQI bazuje na 6 współczynnikach: detale, rodzaj ekranu, kolor, jasność, czerń, ruch. Seria SUHD ma najwyższe PQI wśród telewizorów.

DNSe+ | Naturalny i przestrzenny dźwiek

System intensyfikacji dźwięku Digital Natural Sound Engine łączy zmienne ustawienia korektora i przetwarzania sygnału, aby otoczyć użytkownika naturalnym, czystym brzmieniem.

 
 
 

Perfekcyjne Wzornictwo | Obudź zmysły i daj się zabrać w sam środek sceny.

Wszystkie telewizory serii Samsung Curved SUHD sprawią, że Twój salon zabłyśnie pięknem i elegancją, niezależnie czy powiesisz je na ścianie, czy po prostu umieścisz na stoliku. Zakrzywiony ekran zawsze zapewni wyjątkowe wrażenia wizualne. Nowy Samsung SUDH TV pięknie prezentuje się w otoczeniu stylowych mebli i jest oryginalnym elementem wystroju wnętrz.

 
 
 
 

Efekt marszczenia w serii 9000

Skosy obramowania zapewniają większą głębię ekranu telewizora i są źródłem ogromnej przyjemności podczas oglądania. Powodują, że telewizor przypomina obraz wiszący na ścianie galerii, wzmacniając jednocześnie wspaniałe doznania będące wynikiem krzywizny ekranu.

Podstawa w kształcie Y

Panel umieszczony został na stylowej i subtelnej podstawie w kształcie litery Y, tworząc iluzję unoszenia go w powietrzu. Przekonaj się na własne oczy, jak bardzo telewizor może przypominać dzieło sztuki.

 
 

Nowy system, procesor, funkcje | Smart TV stał się właśnie znacznie lepszy.

 
 

Nowy, intuicyjny i szybszy Smart TV

Nawet spodziewając się wiele po telewizorze SUHD Samsung, będziesz zaskoczony. Funkcje Smart TV zostały przeprojektowane pod kątem jeszcze lepszego dopasowania ich do stylu życia użytkownika. Teraz możesz korzystać z niczym niezakłóconej konwergencji między urządzeniem przenośnym a telewizorem.

Twoja furtka do nowego świata inteligentnych TV znajduje się u dołu ekranu, by nie ominęło Cię nic z ulubionej rozrywki. Przyjazne w użyciu menu Smart TV to szybszy, płynniejszy i naprawdę intuicyjny dostęp do tych treści, które kochasz najbardziej. Przekonaj się, jak przystępny jest świat Smart TV.

 
 

Nie przegap nic z rozrywki

Przełączaj się płynnie pomiędzy telewizją, a filmami z internetu, jakbyś zmieniał kanał. Kiedy wrócisz do filmu online, Samsung Smart TV wznowi go dokładnie w tym momencie, w którym przerwałeś oglądanie.

 
 

Treści dopasowane do Ciebie

Samsung Smart TV zaprojektowano tak, by dostarczał Ci treści, które pasują do Twojego stylu życia. Kucharze pokochają aplikacje związane z gotowaniem, natomiast kibice docenią nową, dynamiczną aplikację sportową. Biblioteka Smart TV to także świat dziecięcej zabawy, pełen wciągających gier i kolorowych bajek. Przygotowaliśmy również dedykowaną graczom platformę, oferującą szeroką gamę tytułów oraz łatwe parowanie kontrolerów i urządzeń mobilnych z telewizorem. To dopiero początek niesamowitej przygody, którą zaserwują Ci aplikacje Smart TV.

 
 

Możliwość szybkiego połączenia z urządzeniami mobilnymi

Dzięki funkcji Quick Connect Samsung Smart TV automatycznie rozpoznaje smartfony Samsung po sparowaniu urządzeń za pomocą technologii BLE (Bluetooth Low Energy). Treści wideo można przesyłać ze smartfona Samsung do telewizora Smart TV po naciśnięciu przycisku. Możesz oglądać telewizję na swoich urządzeniach mobilnych bez konieczności pobierania aplikacji ani wprowadzania skomplikowanych ustawień.

 
 

Streszczenie w telewizorze

Wyobraź sobie lepszy początek dnia.1 Telewizor Samsung może włączyć się w chwili gdy włączy się alarm w Twoim telefonie, a następnie wyświetli na ekranie niezbędne informacje2 – kalendarz dnia, prognozę pogody. Wszystko na dużym ekranie, gdy Ty szykujesz się do wyjścia.3 Dobre wejście w nowy dzień dzięki funkcji Briefing on TV.4

 
 
 

1. Wymagane połączenie z internetem. Funkcja dostępna jest jedynie w wybranych językach i na niektórych obszarach.
2. Obraz na ekranie jest tylko symulacją. Faktyczny interfejs użytkownika może się różnić.
3. Przedstawione treści, usługi TV i funkcje mogą nie być dostępne we wszystkich regionach i krajach.
4. Funkcja jest kompatybilna tylko z wybranymi modelami telewizorów i urządzeń mobilnych. O szczegóły zapytaj sprzedawcę.

 

Smart TV na nowej platformie Tizen

Od 2015 r. telewizor Samsung bazuje na systemie operacyjnym TIZEN. Stanowi on gwarancję istotnego uproszczenia interakcji.

Procesor ośmiordzeniowy

Dzięki ośmiordzeniowemu procesorowi płynniej wykonasz kilka zadań jednocześnie i szybciej przełączysz się pomiędzy ekranem z filmem, a aplikacją.

 
 

Linia telewizorów SHUD

 
 

SUHD JS 9500

SUHD JS 9000

SUHD JS 8500

 
Rozdzielczość ekranu 3840 x 2160 (Ultra HD)
 
 
 
 
Technologia 3D
 
 
 
 
Technologia Nanocrystal
 
 
 
 
Ośmiordzeniowy Procesor i system operacyjny SmartHub 2015 (TIZEN) SmartHub 2015 (TIZEN) SmartHub 2015 (TIZEN)
 
Telewizor z zakrzywionym ekranem
 
 
 
 
Direct LED
 
 
 
 
Smart Evolution Ready
 
 
 
 
Panel Gier
 
 
 
 
Dostępne wielkośc ekranu w calach 65 / 78 / 88 48/ 55/ 65 48/ 55/ 65
 
Obraz
 
Ultra Clear Pro Panel
 
 
 
 
Peak Illuminator Peak Iluminator Pro Peak Iluminator Pro Peak Iluminator Pro
 
PurColor
 
 
 
 
Micro Dimming UHD Dimming UHD Dimming UHD Dimming
 
Precision Black Precision Black Pro Precision Black Precision Black
 
Auto Depth Enhancer
 
 
 
 
Picture Quality Index (PQI) 2400 2000 1900
 
Digital Clean View
 
 
 
 
Kontrast dynamiczny Mega (DCR)
 
 
 
 
Skalowanie do rozdzielczości UHD
 
 
 
 
Telewizor 3D; konwersja 2D do 3D
 
 
 
 
Dźwięk
 
System dźwięku DNSe+
 
 
 
 
Dźwięk 3D
 
 
 
 
Moc akustyczna 60W
 
 
 
 
Moc całkowita (RMS) 70W 60W 40 W
 
TV Sound Connect
 
 
 
 
Sound Customizer
 
 
 
 
Smart
 
Kontrola gestem
 
Po podłączeniu kamery Po podłączeniu kamery
 
Mirroring
 
 
 
 
Wbudowane WiFi
 
 
 
 
WiFi Direct
 
 
 
 
PVR
 
 
 
 
Przeglądarka internetowa
 
 
 
 
Skype
 
 
 
 
Samsung Smart View
 
 
 
 
Multi screen
 
 
 
 
Eco Sensor
 
 
 
 
Złącza antenowe, Component, Composite, HDMI x4, Optyczne Wyjście Audio, Ethernet antenowe, Component, Composite, HDMI x4, Optyczne Wyjście Audio, Ethernet antenowe, Component, Composite, HDMI x4, Optyczne Wyjście Audio, Ethernet
 
Wyposażenie
 
Pilot Smart Touch
 
 
 
 
One Connect BOX
 
 
One Connect Mini
 
Okulary aktywne 3D (w zestawie) 1 (SSG-5150GB)    
 

Ultra Clear Pro Panel - Technologia ekranu, która rozjaśnia kolory, zwiększa kontrast i zmniejsza odbicie dla optymalnego oglądania telewizji.

Digital Clean View - Przy użyciu automatycznej technologii usuwania szumu Clean View likwidowane są wszelkie zakłócenia cyfrowe i analogowe wyświetlane na ekranie. Analogowy filtr szumu podnosi jakość obrazu, usuwając szumy na obrazie zarówno z programów naziemnych, jak i kablowych. Usiądź wygodnie, zrelaksuj się i oglądaj czysty obraz w telewizji.

Dźwięk 3D - Zanurz się w dźwięku 3D. Technologia Depth Rendering produkuje dźwięk 3D równie przestrzenny i realny jak w prawdziwym kinie. Dzięki temu usłyszysz dźwięki, które będą tak porywające, że zapomnisz, iż to tylko obraz w telewizorze.

PVR (Personal Video Recorder) - możliwość nagrywania wybranych programów przez USB. Dzięki temu sam tworzysz sobie program telewizyjny i decydujesz co oglądasz.

FAQ

Czym różni się SUDH od UHD?

Samsung zarezerwował oznaczenie „S” dla najbardziej zaawansowanych, flagowych produktów, które stanowią prawdziwy skok technologiczny. Telewizory SUHD zaprojektowano tak, aby oferowały rewelacyjną jakość obrazu UHD, łatwość obsługi i stylowe wzornictwo. Najwyższą jakość obrazu w telewizorach Samsung SUHD zapewnia optymalny kontrast, jasność, odwzorowanie barw i poziom szczegółów. W urządzeniach wykorzystano przyjazną dla środowiska technologię nanokryształów oraz inteligentny mechanizm remasteringu obrazu SUHD. Silnik remasterujący SUHD automatycznie analizuje jasność obrazów w celu ograniczenia dodatkowego zużycia energii, oferując optymalny kontrast i pozwalając na uzyskanie głębokiej czerni i większej jasności.

Czym jest 4K i czy sa już dostępne filmy?

Technologia ekranu 4K Ultra HD wyświetla obraz o rozdzielczości cztery razy większej niż telewizory 1080p HD. W jakości Full HD obraz składa się z około dwóch milionów pikseli, podczas gdy w przypadku 4K Ultra HD jest ich ponad osiem milionów, co przekłada się na wzrost rozdzielczości z 1920x1080 na 3840 × 2160. Telewizory 4K Ultra HD z łatwością eksponują nawet najdrobniejsze szczegóły. Filmy w technologii 4K można obejrzeć w Strefie VOD UHD, która jest pierwszą w Polsce i Europie aplikacją Smart TV, umożliwiającą strumieniowanie filmów w rozdzielczości Ultra High Definition. Aplikacja, która swoją premierę miała w czerwcu 2014 oferowała dotychczas posiadaczom telewizorów Samsung Smart TV nieodpłatny dostęp do 14 filmów w znakomitej jakości UHD 4K. Obecnie biblioteka jest systematycznie rozbudowywana.

Czym różnią się telewizory flat od Curved?

Ekran o zakrzywionej płaszczyźnie w telewizorach Samsung UHD umożliwia uzyskanie większej głębi obrazu i szerszego kąta widzenia dzięki skróceniu odległości między oglądającym, a rogami ekranu. W ten sposób obraz skutecznie skupia uwagę i sprawia, że widz ma wrażenie, iż znajduje się w środku wydarzeń. Zakrzywienie ekranu redukuje również problem światła odbijanego od ekranu, które może rozpraszać oglądającego.

Jaka powinna być wielkość telewizora zależnie od wielkości pomieszczenia?

Przy rozdzielczości 4K liczba szczegółów jest czterokrotnie większa niż na ekranie Full HD - zamiast pikseli widać naturalny obraz. Dzięki temu można siedzieć dużo bliżej telewizora, dodatkowo ciesząc się wypełniającą pole widzenia krzywizną ekranu. Dlatego dobierając wielkość ekranu do wielkości pomieszczenia nie trzeba przejmować się jakością obrazu - możesz poczuć się jak w kinie.

Dane techniczne

telewizor LED 3D Samsung SUHD UE65JS9000 Curved

Obraz   
Ekran  65 cali / 163 cm, 16:9
Zgodność z HD 4K UHD, 3840 x 2160
Technologia 3D aktywna (migawkowa)
Zakrzywiony ekran Curved tak
Tuner DVB-T (MPEG-4), DVB-T2, DVB-S2, DVB-C, analogowy
Podwójny tuner HD tak
Podświetlenie matrycy  Edge LED
Technologia HDR (High Dynamic Range) nie,
Optymalizacja ruchu  Picture Quality Index 2000
Kontrast dynamiczny Mega
Funkcje poprawy obrazu  Nano Crystal Color, UHD Dimming, czujnik oświetlenia zewnętrznego, Precision Black, PurColor, Auto Depth Enhancer, Ultra Clear Panel Pro, Auto Motion Plus, Ultra Clean View, Peak Illuminator Pro, skalowanie obrazu do jakości 4K UHD
Dźwięk   
System dźwięku przestrzennego SRS DNSe+
Moc głośników  2 x 20 W + 2 x 10 W
Regulacja tonów wysokich / niskich  tak
Korektor dźwięku  tak
Funkcje dodatkowe dźwięku  3D Sound, DTS Premium Audio 5.1, Multiroom Link, TV SoundConnect, Wallmount Sound Mode, wbudowany głośnik niskotonowy
Funkcje sieciowe i multimedialne   
Smart TV tak
Wi-Fi tak
DLNA tak
HbbTV tak
Przeglądarka internetowa tak
Nagrywanie na USB tak
Komunikacja dodatkowa  Wi-Fi Direct, MHL - Mobile HD Link
System Smart  Samsung Tizen 2015
Funkcje Smart TV  Smart Hub, Smart Interaction, Smart Evolution, Samsung Smart View 2.0, usługa GAMES, usługa APPS, usługa MOJE TREŚCI, usługa NewsON, Screen Mirroring, Briefing on TV, Quick Connect, Multi-Link Screen
Aplikacje Smart TV  Facebook, ipla, Spotify, TVN Player, Twitter, YouTube
Informacje dodatkowe   
Menu w języku polskim  tak
Telegazeta tak
Funkcje dodatkowe  procesor 8-rdzeniowy, sterowanie głosem, zgodność z technologią 3D Samsung, konwersja obrazu 2D na 3D, konwersja obrazu 3D na 2D, regulacja głębi efektu 3D, USB - zdjęcia, muzyka, film, PIP - obraz w obrazie (1 tuner), Digital EPG, PVR - nagrywanie USB, TimeShift, możliwość aktualizacji oprogramowania, możliwość sterowania za pomocą smartfona i tabletu, możliwość sterowania za pomocą klawiatury i myszki USB, ConnectShare Movie, Anynet+, certyfikat DiviX HD, BD Wise Plus, AllShare, Multi-Link Screen podwójny ekran
Informacje dodatkowe  podwójny tuner DVB - T/C/S2
Wejścia / wyjścia   
Liczba złączy HDMI 4
Złącze DisplayPort nie
Liczba złączy USB 3
Złącze EURO nie
Czytnik kart pamięci  nie
Złącze Ethernet (LAN) tak
Wejście komponentowe tak
Złącze VGA nie
Cyfrowe wyjście optyczne tak
Cyfrowe wyjście koaksjalne nie
Złącze CI (Common Interface) 1
Wyjście słuchawkowe tak
Parametry fizyczne   
Seria (model na rok)  Samsung Seria 9 / 2015
Wzornictwo  Shirring
Kolor obudowy  srebrny
Wymiary z podstawą (szer. x wys.x gł.)  146,4 x 91,5 x 36 cm
Wymiary bez podstawy (szer. x wys.x gł.)  146,4 x 83,4 x 10,7 cm
Waga z podstawą / bez podstawy  33,1 kg / 30 kg
Możliwość montażu na ścianie tak / VESA 400x400 mm
Efektywność energetyczna   
Klasa energetyczna A
Pobór mocy IEC 62087 Ed.2 (tryb włączenia) 153 W
Roczne zużycie energii 212 kWh = 116,60 zł rocznie
Przekątna ekranu  65 cali / 163 cm
Rozdzielczość   3840 x 2160
Pobór mocy (tryb czuwania)  0,3 W
Pobór mocy (max)  290 W
Zasilanie  220 - 240 V 50/60 Hz
Wyposażenie i akcesoria   
Wyposażenie  pilot Smart Control TM1580A, pilot, 2 baterie AAA do pilota, 2 baterie AA do pilota, podstawa, adapter komponent, instrukcja w wersji elektronicznej, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna
Akcesoria opcjonalne kamera VG-STC4000, VG-STC5000, okulary 3D SGS-5150GB
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Rozszerz ochronę o przypadkowe uszkodzenia! 
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
DIGITALEUROPE Ultra HD
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Marka: Samsung
  • Cena: od 4 000 do 4 999
Ocena klientów
5 na podstawie 10 ocen
5
(8)
4
(2)
3
(0)
2
(0)
1
(0)
Najwyżej ocenione zalety:
  • rozdzielczość
  • liczba złączy
100% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Samsung SUHD UE65JS9000
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
04-01-2016,
octaviusz
Potwierdzony zakup

Telewizor spełnił moje oczekiwanie w 90%. Minusy -czerń w moim starszym sony (KLD 46Z4500) była ładniejsza i bardziej równomierna. Plusy cała reszta: -obsługa -funkcje -szybkość działania SMART -itd. Nie wiem co napisać o dźwieku gdyż daję minus za bas a plus za to że w tak cienkim TV jest aż taki bas. Z soundbarem HW-J8501 dźwięk jest na poziomie zadowalającym (mam wymagające ucho;))

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
świetny
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
04-12-2015,
robert
Potwierdzony zakup

doskonały telewizor,super łatwa konfigurancja, doskonały dźwięk i wygląd. Super funkcjonalne pilotyi wszystkie możliwe złącza.Jedyna wada to jakiś wentylator ,który troszeczkę szumi. Acha mimo że zakrzywiony to w zasadzie z każdego kąta widac podobnie.

Pokaż całość
Pytania (1)
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Witam! Od wystawienia przez Pana opinii minęło dwa miesiące, czy w dalszym ciągu jest Pan zadowolony z tego TV, czy w dalszym ciągu Pan poleca ten sprzęt. Pozdrawiam Piotr
PeterPan zapytał 26-01-2016
Odpowiedz
Zwiń pytania
super telewizor
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
22-11-2015,
damian
Potwierdzony zakup

Znakomita jakość obrazu,absolutna rewelacja

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Super telewizor
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
07-02-2016,
Irek
Potwierdzony zakup

Obraz bez zarzutu, dzwięk też. Chyba jestem głuchy - bo żadnego wentylatora NIE SŁYSZĘ.

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
POLECAM !
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
17-03-2016,
qzyra
Potwierdzony zakup

Wszystkie zalety opisali już wszyscy wyżej, po prostu polecam.

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
to co mi się nie podoba
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
26-03-2016,
dakorcz
Potwierdzony zakup

Najlepszą jakość obrazu osiąga się przy pozycji prostopadłej, odchylenie powoduje że obraz jest widoczny za mgłą. Czym większy ką odchylenia od 90 st. to mgła jest większa. Przeglądarka nie obsługuje skryptów java, mam nadzieję że przy którejś aktualizacji zostanie to poprawione. Obraz na demówkak w UHD powala na kolana. W przypadku innych cech będę pisał.

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Polecam
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
31-03-2016,
Andrzej
Potwierdzony zakup

Nie mam się do czego przyczepić, może do tego, że jak jest wyłączony, to ma tak lustrzany ekran, że odpicie widoku pokoju od jego krzywizny (patrząc pod dużym kątem), może doprowadzić do zawrotu głowy. Trzeba się przyzwyczaić.Mam problemy z odtworzeniem filmu z NIKON-a AW130 (.MOV) chociaż w instrukcji jest wymieniony jako kompatybilny. Filmy 4K z You Tube- rewelacja, bardzo fajny bas gdy ogląda się niektóre teledyski. Jak słaby sygnał ...to nie najlepiej, ale ponoć wszyscy tak mają.

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Dobry Telewizor
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
12-12-2015,
muniek997
Klient Euro

Dobry Telewizor kolory bardzo zywe duza regulacja kontrastu i barwy kolorow w trybie sport bardzo wyrazisty obraz ogolnie telewizor zrobil na mnie duze wrazenie-pozytywne,ale 1. niestety w ciemnych scenach obraz pixeluje widac to zwlaszcza przy zgaszonym swietle w salonie 2. wentylatorek troszke za glosny 3.Brak wbudowanej kamery Pomimo tych wad telewizor polecam Ps. telewizor do salonu min 30 m2 i sygnal hd lub lepszy bo inaczej obraz bedzie mglisty Pozdrawiam

Pokaż całość
Pytania (1)
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Ile wynosi koszt kalibracji, i czy po kalibracji różnice są znaczące?
Bobien zapytał 27-12-2016
Odpowiedz
Zwiń pytania
OneConnect box posiada wiatrak
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
19-11-2015,
slaj
Klient Euro

Niestety, ale OneConnect box posiada wiatrak. O ile nie był on bardzo głośny, to jednak było go słychać. Prawdopodobnie dla zwykłego użytkownika nie będzie przeszkadzać, ale dla kinomaniaka to może być element dyskwalifikujący ten telewizor - brzmi on jak wiatraczek z laptopa. Oprócz tego obraz całkiem niezły, chociaż zdarzały się niepożądane rozbłyski szarego światła na czarnych scenach w rogach ekranu.

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
E65JS9000
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
26-01-2016,
MIREKP

Powala jakość obrazu , wygląd oraz OneConnect (rewelacyjny pomysł) wiatrak słychać z bardzo bliska , telewizor jest zdecydowanie do dużego pomieszczenia więc nie przeszkadza .Dźwięk dobry,tizen - mało aplikacji , piloty takie sobie niby nie złe ale . Bałem się trochę tej wielkości i wygiętego ekranu i rację maja ci co mówią że nie ma za dużych telewizorów są tylko za małe budżety a wygięty ekran jest super z wyjątkiem katów widzenia .Ogólnie dobry telewizor

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Samsung SUHD UE65JS9000 Curved, wpisz 1048436 w wyszukiwarce euro.com.pl.