Przejdź do opisu produktu

Telewizor LG OLED55C11LB DVB-T2/HEVC

telewizor OLED

LG
nr kat.
1235207

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Ekran  55 cali, 4K UHD / 3840 x 2160
Smart TV / Wi-Fi  tak / tak
Technologia obrazu  OLED
Funkcje  HDR, Wi-Fi, Bluetooth, USB - multimedia, USB - nagrywanie, obsługa głosowa, ThinQ AI, Eko technologia OLED, bezpieczny dla oczu
Złącza  słuchawkowe, optyczne, CI+, Ethernet, 4x HDMI, 3x USB
Zobacz pełny opis produktu

Akcesoria

Opis produktu

NAJNOWSZA TECHNOLOGIA SAMOŚWIECĄCYCH PIKSELI.
TELEWIZOR LG OLED zapewni Ci niezapomniane wrażenia. Samoświecące piksele przeszły zmianę, dzięki której zapewnią Ci jeszcze bardziej zaskakującą jakość obrazu. Nowoczesna technologia dzięki, której uzyskasz wyjątkowe efekty.
Wyjątkowość telewizorów OLED
Niepowtarzalny poziom realizmu oraz niezwykła forma to gwarancja dzięki nowej technologii samoświecacych pikseli. Samodzielnie zobaczysz zalety telewizora OLED odrzucając telewizory LED, które ograniczają podświetlenia.
 
*Obrazy są symulacjami
100 milionów powodów do wybrania OLED.
Nowa technologia OLED w porównaniu do LED pozwoli Ci oglądać wyjątkowy obraz. Dzięki technologi OLED zyskasz niepowtarzalną czerń oraz doskonałe kolory.
 
 
Idealna czerń
Technologia OLED nad LED
Technologia OLED to miliony samoświecących pikseli, które zapewnią Ci uzyskanie idealnej czerni oraz nieskończonego kontrastu. Uzyskana czerń w telewizorach OLED jest bardziej intensywna niż w telewizorach LED. Telewizory OLED gwarantuja Ci wiecej - niezależnie od tego jak skomplikowane podświetlenie zostanie zastosowane w telewizorze LED.
100% idelnych kolorów
Pozytywne testy OLED
Ekrany OLED odznaczają się 100% wiernością odwzorowania kolorów co potwiedza Agencja Intertek działająca globalnie w obszarze oceny zgodności oraz certyfikacji. Obraz daje Ci niepowtarzalne odzwierciedlenie rzeczywistości.
 
*Wierność kolorów określa dokładność odwzorowania kolorów wyświetlacza na skalii Delta E ≦ 2, przeprowadzona na 125 próbkach kolorów. **83-calowy panel LG OLED uzyska certyfikat w pierwszej połowie 2021 roku.
LG OLED TVWidok - coś czego jeszcze nie było
Telewizor LG OLED to nie tylko idealny obraz, wygodna wielkość ekranu dzięki, której poczujesz się jak w miejscach pierwszych rzędów na ogromnym stadionie ale również świetny design. Wielofunkcyjność telewizora OLED to dokładnie to czego potrzebujesz.
Mężczyzna siedzący w ciemności na kanapie i oglądający telewizję. Na ekranie widać mężczyznę stojącego na środku ośnieżonej góry. Dziewczyna gra w grę komputerową na dużym ekranie telewizora. Obraz przedstawia żołnierza wychodzącego z helikoptera. Cztery osoby siedzą na kanapie i oglądają mecz piłki nożnej w salonie. Kobieta patrzy na wiszący na ścianie telewizor przedstawiający dzieło sztuki. Mężczyzna siedzący w ciemności na kanapie i oglądający telewizję. Na ekranie widać mężczyznę stojącego na środku ośnieżonej góry. Dziewczyna gra w grę komputerową na dużym ekranie telewizora. Obraz przedstawia żołnierza wychodzącego z helikoptera. Cztery osoby siedzą na kanapie i oglądają mecz piłki nożnej w salonie. Kobieta patrzy na wiszący na ścianie telewizor przedstawiający dzieło sztuki.
Design OLED. Galeria w Twoim domu.
Niepowtarzalny design dzięki telewizorom LG OLED. Twoje pomieszczenie zyska telewizor, który swoim pieknym wyglądem niczym dzieło z muzeum sztuki nowoczesnej może nadać idealnego klimatu.
Telewizor OLED A1 w zmysłowo urządzonym pokoju. Na ekranie telewizora widać jasno świecące zielone drzewo. Telewizor OLED A1 w zmysłowo urządzonym pokoju. Na ekranie telewizora widać jasno świecące zielone drzewo.
 Trzy telewizory Gallery Design ze stojakiem wyglądajće jak dzieła sztuki niezależnie od miejsca, w którym się znajdują.  Trzy telewizory Gallery Design ze stojakiem wyglądajće jak dzieła sztuki niezależnie od miejsca, w którym się znajdują.
Stojak Gallery Stand
Idealny design
Nowoczesna galeria sztuki w Twoim domu. Podstawa Gallery Stand powoduje, że to Ty zdecydujesz gdzie powinno znajdować się twoje domowe dzieło.
*Stojak Gallery Stand jest sprzedawany osobno.
To jest symulacja AR obrazu telewizora LG OLED Gallery. W prawym rogu znajduje się kod QR. To jest symulacja AR obrazu telewizora LG OLED Gallery. W prawym rogu znajduje się kod QR.
Zmień swój telewizor. Przekształć swoją przestrzeń
OLED Cinema. Zdecydowanie najlepszy obraz

Idealne odzwierciedlenie założeń twórcy podczas oglądania filmów.

Telewizor LG OLED gwarantuje bezkompromisową ostrość, czerń oraz bogactwo kolorów.

 
Logo Netflix i Logo Apple ułożone poziomo na czarnym tle.
Rozrywka
Wszystko to co lubisz najbardziej
Dostęp do najnowszych filmów, programów dokumentalnych a także dla kibiców - sportu na żywo. Korzystaj z aplikacji Apple TV, Netflix lub Rakuten TV.
*Wymagane jest konto Netflix z możliwością strumieniowania. **Apple, logo Apple i Apple TV to znaki handlowe firmy Apple Inc, zarejestrowanej w USA i innych krajach. ***Wymagana subskrypcja Apple TV+. ****Dostępność usługi może się różnić w zależności od kraju.
Scena kobiety noszącej okulary przeciwsłoneczne została podzielona na dwie części w celu wizualnego porównania. Na obrazie tekst SDR znajduje się w lewym dolnym rogu, a logo Dolby Vision IQ w prawym dolnym rogu.
Dolby Vision IQ & Dolby Atmos
Telewizor, który się dostosowuje
Odczucia jak w kinie? Dokładnie tak! Technologia Dolby Vision IQ inteligentnie dostosowuje ustawienia obrazu na podstawie gatunku przedstawianej treści oraz warunków otoczenia. W tym samym czasie Dolby Atmos dostarcza wielowymiarowy dźwięk przestrzenny. Stwórz samodzielnie swoje kino w domu.
*Obrazy są symulacjami
Christopher Nolan podczas udzielania wywiadu
FILMMAKER MODE™
Zgodność z wizją twórcy
Tryb FILMMAKER MODE™ umożliwia ogladanie filmów zgodnie z tym jak zaplanował to jego twórca. Wyjątkowe zachowanie zmiany klatek oraz orginalnych proporcji.
Wykres przedstawiający technologię przetwarzania sygnału w telewizorze LG na środku, między obrazem wejściowym po lewej i żywym obrazem wyjściowym po prawej
HDR 10 Pro
Wybierz rozrywkę w pełnym wymiarze
Technologia LG HDR 10 Pro dostosowuje jasność, aby uwypuklić kolory, ukazać nawet najdrobniejsze szczegóły i zapewnić realistyczną klarowność obrazu – ponadto intensyfikuje zwykłą treść HDR.
Gry na ekranie OLED. Bezkonkurencyjne
Zyskaj przewagę nad innymi graczami. Zapewni Ci to Telewizor LG OLED dzięki krótkiemu czasowi reakcji, najnowszym funkcjom dla gier i częstotliwości odświeżania 120 Hz, która zapewnia płynność obrazu. Telewizory OLED są oficjalnie rekomendowane do konsol Xbox Series X. Wybierz Telewizor OLED, który jest idealny dla graczy.
 
Zbliżenie gracza grającego w wyścigi na ekranie telewizora. Na obrazie znajduje się logo HDMI w lewym dolnym rogu i logo 1ms Response Time w prawym dolnym rogu.
Wygraj z LG OLED
Graj i zwyciężaj
Czas reakcji 1 ms oraz obsługa technologii VRR, ALLM i eARC spełnia najnowsze normy technologii HDMI 2.1. Wygrywaj z telewizorem LG OLED, który gwarantuje Ci oglądanie dynamicznej treści w jeszcze wyższej rozdzielczościach oraz zapewnia płynną synchronizację grafiki.
Ekran telewizora przedstawiający statek kosmiczny strzelający w mieście i GUI optymalizatora gier LG OLED po lewej stronie, który dostosowuje ustawienia gry.
Game Optimizer
Najlepszy poziom kontroli
Dzięki Game Optimizer będziesz posiadać wszystkie ustawienia gry w jednym miejscu. Bez dodatkowych czynności gwarantuje najlepsze parametry obrazu w grach każdego rodzaju. Technologie NVIDIA G-SYNC i AMD FreeSync zapewnią Ci ostrzejszy i płynniejszy obraz w grach bez opóźnień, zacinania i rozrywania.
Najlepsze emocje w najlepszej jakości OLED

Oglądając mecz na telewizorze LG OLED poczuj się jak na stadionie dzięki pełni realizmu.

Oglądanie meczu nie było jeszcze tak spektakularne.

 
Mężczyzna i kobieta, którzy stukają się kieliszkami na ekranie telewizora, na którym wyświetlone jest powiadomienie sportowe
Sports Alert
Bądź na bieżąco z meczami ulubionej drużyny.
Powiadomienia o rozpoczęciu, zakończeniu a także o najważniejszych momentach w meczu zapewni Ci Sports Alert. Niezależnie gdzie jesteś i co oglądasz - bądź na bierząco. 
*Możliwość użycia może się różnić w zależności od kraju.
Rodzina siedząca na kanapie i oglądająca mecz piłki nożnej w telewizji
Dźwięk przestrzenny 
Wyjątkowe przeżycia
Przenieś się na stadion podczas oglądania meczu na telewizorze LG OLED. Uzyskaj jeszcze bardziej bogatszy dźwięk przestrzenny dzięki połączeniu Bluetooth z głośnikiem.
*Głośniki są sprzedawane osobno.
Procesor α7 Gen4 AI 4K
 
Telewizor LG OLED wyposarzony w procesor α9 Gen4 AI. To przełomowy układ, który wykorzystuje algorytmy uczenia głębokiego do analizy i optymalizacji treści. Wyjątkowość obrazu na ekranie dzięki automatycznej regulacji obrazu i dźwięku.
Dwie sceny automatycznie optymalizowane pod względem dźwięku i obrazu przez procesor a7 Gen4 AI (odtwórz film) Dwie sceny automatycznie optymalizowane pod względem dźwięku i obrazu przez procesor a7 Gen4 AI (odtwórz film)
*Obrazy są symulacjami
Optymalizacja obrazu przez sztuczną inteligencję
Wiecej niż profesjonalizm
Zyskaj najlepszą jakość obrazu niezależnie od wyświetlanej sceny. Algorytm głębokiego uczenia rozpoznaje treść, usuwa szum oraz optymalizuje jakość obrazu.
Optymalizacja dźwięku przez sztuczną inteligencję
Profesjonalizm...
Identyfikacja głosu, efektu i częstotliwości, aby zoptymalizować dźwięk pod kątem określonego gatunku i zapewnić jeszcze bardziej wciągające wrażenia. Utrzymanie takiego samego poziomu natężenia głosu w różnych typach treści, np. w przerwach na reklamę i potem w programie który oglądasz.
LG OLED.Dbaj o siebie i środowisko
Porzuć telewizory LED w trosce o bezpieczeństo swoje, najbliższych a także środowiska wybierając telewizory LG OLED. Technologia w LG OLED pomaga nam jeszcze bardziej zadbać o komfort oczu podczas oglądania. Dbaj o siebie i środowisko z ekologicznymi LG OLED, które ograniczają ryzyko emisji szkodliwych substancji.
 
Lepszy ekran gwarantuje większy komfort oczu
LG OLED. Bezpieczeństwo dla wzroku
TBrak migotania obrazu i niski poziom emisji niebieskiego światła szkodliwego dla oczu to dokładnie to co gwarantuje Ci telewizor LG OLED w porównaniu do LED. Postaw na bezpieczeństwo a jednocześnie zyskaj wygodę i niezawodny obraz.
To jest karta opisująca certyfikat „Eye Comfort Display”. To jest scena przedstawiająca chłopca oglądającego telewizję leżąc na brzuchu. Cztery logo obok certyfikatu „Eye Comfort Display”. To jest karta opisująca certyfikat „Eye Comfort Display”. To jest scena przedstawiająca chłopca oglądającego telewizję leżąc na brzuchu. Cztery logo obok certyfikatu „Eye Comfort Display”.
*Funkcja eliminacji migotania zoptymalizowana przy domyślnych ustawieniach. Migotanie może się pojawić po aktywowaniu funkcji OLED Motion lub OLED Motion Pro. **Ekrany LG OLED otrzymały certyfikat "Eye Comfort Display".
Wybierz technologie OLED
Zadbaj o środowisko
Wybierz ekologiczne telewizory LG OLED. Brak podświetlania, mniejsze wykorzystanie plastiku do produkcji, stwarzają niższe ryzyko wytwarzania substancji zanieczyszczających powietrze w pomieszczeniu to zalety LG OLED w porówaniu do LED.
Porównanie warstw budowy ekranu telewizora LED z podświetleniem i samoświecącego ekranu OLED (odtwórz film) Porównanie warstw budowy ekranu telewizora LED z podświetleniem i samoświecącego ekranu OLED (odtwórz film)
*Ekrany LG OLED otrzymały od SGS certyfikat potwierdzający ich ekologiczność.
 ThinQ AI
Doskonałe wykorzystanie technologii smart

Nowszy i jeszcze wygodniejszy ekran główny a także możliwość wyboru asystenta głosowego.

Technologia LG ThinQ pozwala użytkownikowi jeszcze bardziej wykorzystać możliwości telewizora.

 
Ekran telewizora przedstawiający nowy ekran główny ze spersonalizowaną treścią i kanałami
Nowy ekran - nowy dom
Twój nowy dom
Wygoda i nowoczesność. Wybierając telewizor LG OLED zyskasz jeszcze lepszy ekran domowy. Treść dostosowane pod Ciebie, ułatwia dostep do ulubionych materiałów oraz wygodne sterowanie kilkoma podłączonymi urządzeniami w jednym miejscu.
*Dostępność usługi może się różnić w zależności od regionu i kraju. **Usługi OTT wymagają osobnych subskrypcji.
Podstawowe funkcje pilota Magic ukazane na piktogramie
Nowy pilot Magic
Pilot niczym różdżka
Poręczna konstrukcja, ułatwia wyszukiwanie, wbudowana technologia AI ułatwia dostęp do usług, a specjalne przyciski zapewniają szybki dostęp do ulubionych treści oraz możliwość połączenia telewizora z telefonem dzięki nowej funkcji Magic Tap - to największe zalety najnowszego pilota Magic. 
Ta karta opisuje polecenia głosowe. Logo LG ThinQ AI.
Powiedz to głośno
Wygoda, której nie może Ci zabraknąć
Możliwość sterowania wszystkimi urządzeniami domowymi podłączonymi do IoT* dzięki LG ThinQ.
*Asystent Google jest niedostępny w niektórych językach i krajach. **Obsługiwane menu i aplikacje mogą się różnić w zależności od kraju. ***Wygląd menu może się różnić w zależności od wersji. ****Dostępność poleceń głosowych może się różnić w zależności od produktu i kraju.
To jest symulacja Web AR obrazu telewizora LG OLED. Obrazy telefonów komórkowych nałożone na minimalistyczną przestrzeń. W dolnym prawym rogu znajduje się kod QR. To jest symulacja Web AR obrazu telewizora LG OLED. Obrazy telefonów komórkowych nałożone na minimalistyczną przestrzeń. W dolnym prawym rogu znajduje się kod QR.
Umieszczanie telewizorów w rzeczywistej skali w przestrzeni wirtualnej
Graficzne objaśnienie funkcji symulatora obrazu, przy użyciu którego można umieścić wszystkie modele telewizorów LG w wirtualnej przestrzeni. Graficzne objaśnienie funkcji symulatora obrazu, przy użyciu którego można umieścić wszystkie modele telewizorów LG w wirtualnej przestrzeni.
Wirtualny podgląd w rzeczywistej skali Przestrzeń i telewizory
TV-OLED-G1-19-Only-Color-Desktop TV-OLED-G1-19-Only-Color-Mobile
*Ten produkt nie zawiera anteny ani przewodów do podłączenia anteny lub urządzeń zewnętrznych.

Dane techniczne

telewizor OLED LG OLED55C11LB DVB-T2/HEVC

Obraz   
Rozmiar ekranu  55 cali / 139 cm
Format HD / Rozdzielczość 4K UHD / 3840 x 2160
Częstotliwość odświeżania ekranu 100 Hz / 120 Hz
Technologia obrazu  OLED
Technologia i format HDR tak / HDR10, Dolby Vision, HLG (Hybrid Log-Gamma)
Podświetlenie matrycy  OLED
Optymalizacja ruchu OLED Motion Pro
Tuner DVB-T (MPEG-4), DVB-T2 (HEVC), DVB-S2, DVB-C, analogowy
Podwójny tuner HD nie
Tryb gra / sport tak / tak
Technologie dla graczy  Auto Low Latency Mode (ALLM), Variable Refresh Rate (VRR), AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync
Kontrast dynamiczny Infinite
Funkcje poprawy obrazu  Perfect Colors, Perfect Black, 4K Cinema HDR, Ultra Luminance Pro, HDR Dynamic Tone Mapping Pro (Dynamiczne Mapowanie Tonów), Dolby Vision IQ, FILMMAKER MODE (Tryb Filmowca), tryb HGiG, AI Picture Pro (Algorytm głębokiego uczenia), NVIDIA G-Sync, HDR10 Pro, AMD FreeSync Premium, α9 Gen4 Intelligent Processor, Game Optimizer (Optymalizator Gier), AI Upscaling (Inteligente skalowanie)
Technologia 3D / Zakrzywiony ekran  nie / nie
Internet i multimedia   
Smart TV tak
System Smart  LG webOS 6.0
Wi-Fi tak
Łączność bezprzewodowa  Bluetooth, AirPlay 2
Przeglądarka internetowa tak
Nagrywanie na USB tak
HbbTV tak
Funkcje Smart TV  Inteligentna platforma LG ThinQ AI, Apple HomeKit, Alerty Sportowe (Sport Alert), Inteligentne rekomendacje, Inteligentny dom (AI Home), Łączenie z telefonem
Aplikacje Smart TV YouTube, Netflix, Prime Video, Apple TV, Disney+, HBO Go / Max
Kompatybilność z asystentem głosowym  Asystent Google, Amazon Alexa
Dźwięk   
System i moc głośników  system 2.2 / 2 x 10 W + 2 x 10 W
Regulacja tonów  tak
Korektor dźwięku  tak
Technologie dźwięku  AI Sound Pro (Inteligentna Kontrola Dźwięku), Bluetooth Audio, Clear Voice Pro (Czysty Głos), Dolby Atmos, Dolby Audio, HDMI eARC, Wireless Sound Sync
Funkcje   
Menu w języku polskim  tak
Telegazeta tak
Informacje dodatkowe  procesor 4-rdzeniowy, sterowanie głosem, USB - zdjęcia, muzyka, film, SimpLink, Digital EPG, TimeShift, możliwość aktualizacji oprogramowania, możliwość użycia klawiatury i myszki (funkcje Smart)
Złącza   
Liczba złączy HDMI 4 (4x HDMI 2.1)
Liczba złączy USB 3
Złącze EURO nie
Czytnik kart pamięci  nie
Złącze Ethernet (LAN) tak
Wejście komponentowe nie
Złącze VGA nie
Cyfrowe wyjście optyczne tak
Cyfrowe wyjście koaksjalne nie
Złącze CI (Common Interface) 1
Wyjście słuchawkowe tak
Parametry fizyczne   
Seria (rok premiery)  LG OLED C1 / 2021
Kolor obudowy  grafitowy
Możliwość montażu na ścianie tak / VESA 300x200 mm
Wymiary z podstawą (szer. x wys.x gł.)  122,8 x 73,8 x 25,1 cm
Wymiary bez podstawy (szer. x wys.x gł.)  122,8 x 70,6 x 4,7 cm
Szerokość podstawy  99,8 cm
Waga z podstawą / bez podstawy  23 kg / 18,9 kg
Wymiary opakowania  135 x 21 x 81 cm
Waga z opakowaniem  21 kg
Efektywność energetyczna   
Klasa energetyczna SDR G
Zużycie energii SDR 106 kWh/1000h = 64,66 zł za 1000h
Klasa energetyczna HDR G
Zużycie energii HDR 171 kWh/1000h = 104,31 zł za 1000h
Rozmiar ekranu  55 cali / 139 cm
Rozdzielczość   3840 x 2160
Pobór mocy (tryb czuwania)  0,5 W
Zasilanie  110 - 240 V 50/60 Hz
Wyposażenie i akcesoria   
Wyposażenie  podstawa, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, pilot Magic AN-MR21N
Instrukcja użytkownika  Pobierz
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz
Producent   
Nazwa producenta / importera  LG Electronics Polska Sp. Z o.o.
Kod producenta  OLED55C11LB.AEU
Znak zgodności   
Znak zgodności 
DIGITALEUROPE Ultra HD
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Cena: 4 000 zł - 4 999 zł
  • Marka: LG
  • Rozmiar ekranu: od 50 do 59 cali

Ocena klientów

5 na podstawie 63 ocen
5
(61)
4
(1)
3
(0)
2
(1)
1
(0)
Najwyżej ocenione cechy:
  • rozdzielczość
  • kąt widzenia
98% osób oceniło ten produkt wysoko
Ocena wysoka oznacza 3, 4 lub 5 gwiazdek
Wczytywanie...
Najbardziej pomocne
Najwyżej ocenione
Najniżej ocenione
Najnowsze
wszystkie
wszystkie
wszystkie
Potwierdzony zakup (57)
Autorzy opinii z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Klient Euro (3)
Autorzy opinii z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Pozostałe opinie (3)
Nie możemy potwierdzić, że autorzy tych opinii są naszymi klientami i kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Oceń telewizor OLED LG OLED55C11LB
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
27-10-2021,
Aganiok
Potwierdzony zakup

Produkt ale obsługa transakcji w sklepie do dużej poprawy. Wciskanie ubezp. sprzętu wręcz na siłę. A jeśli nie sprzętu to chociaż ubezp. spłat w programie ratalnym. Słabe to i mało profesjonalne, zniechęca wręcz na przyszłość.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (47) (7) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Przyjemność oglądania I użytkowania.
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
18-06-2021,
Rafał1990
Potwierdzony zakup

W każdym detalu ten telewizor spełnia oczekiwania moje oraz bliskich. Obraz najwyzszej klasy na każdej płaszczyźnie. Xbox, Apple tv, dekoder upc. Sterowanie głosowe ustawień przypadło mi do gustu szczególnie, nie lubię mało intuicyjnych urządzeń. Nie zmienilbym na żaden inny tv, może w przyszłości większy.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (11) (3) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Nie wrócisz do LCD
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
13-12-2021,
SZKD
Potwierdzony zakup

Mój pierwszy OLED. Wrażenia z obrazu HDR są nieopisane. Czerń jest taka jakbyś po prostu wyłączył TV. Świetny procesor. Bardzo szybkie reakcje na wciśnięte przyciski na pilocie. Sam pilot rewelacyjny. Wyszukiwanie głosowe działa świetnie. Nawet niezbyt wyraźnie mówiące dzieci są rozpoznawane w zaskakujący sposób. Polecam bardzo.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (8) (4) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
lg oled
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
06-05-2021,
MR65
Potwierdzony zakup

Bardzo fajny telewizor z dobrym systemem (ale brak aplikacji canal+),w pełni sterowalny smartfonem.Jezeli chodzi o ustawienia obrazu wszyscy w domu orzekli,że najlepsze kolry są w trybie EKO i w takim oglądamy.Kąty widzenia świetne.Jedyna wada -ekran odbija światło,ale u nas i tak ogląda się przy opuszczonych żaluzjach.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (14) (8) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
LG oled c1 kozak
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
01-07-2021,
Łukasz 1984
Potwierdzony zakup

Jestem mega zadowolony z tego modelu, ten tv i series x robi naprawdę wrażenie 💪 polecam 💪

Pokaż całość
Pytania (1) Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (7) (4) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
A jak z wypalaniem pixeli przez gry?
Artur zapytał 10-12-2021
Odpowiedz
Zwiń pytania
Moja opinia o tym sprzęcie
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
24-11-2021,
Adrian
Potwierdzony zakup

LG LG 55-calowy telewizor OLED 4K C1 ma niezwykle elegancki i świetny design. Telewizor jest po prostu super płaski, nie ma przeszkadzającej ramy . Wszystko zostało bezpiecznie zapakowane w pudełko i jak tylko wszystko wyjmiesz z pudełka możesz na krótko złożyć nóżkę a następnie przymocować ją do telewizora, ustawić i gotowe. Poruszanie się po menu w nowym systemie operacyjnym telewizora jest proste i łatwe do zrozumienia. Konfiguracja jest wyjaśniona krok po kroku, więc nie potrzebujesz instrukcji, ale jeśli nadal nie wiesz, co zrobić, możesz oczywiście poszukać pomocy tutaj, ponieważ jest ona obszerna. Telewizor bardzo szybko reaguje na polecenia, a to, co jest po prostu niewiarygodnie niesamowite, to mega dobra jakość obrazu. Cóż za wspaniały obraz, ostry jak brzytwa i wyraźny, z wysokim kontrastem, naprawdę bogatymi, jasnymi kolorami. Przesyłanie strumieniowe filmów i seriali to nie tylko świetna zabawa, ale także granie na konsoli do gier. W normalnym telewizorze o niskiej rozdzielczości obraz jest oczywiście również dobry, ale naprawdę fajny, a dużą różnicę widać w przypadku materiału obrazu o wysokiej rozdzielczości w 4K itp. Chociaż telewizor jest bardzo płaski i szerszy tylko w dolnej części po trzecie, ponieważ elektronika jest tutaj wbudowana. Czy telewizor LG OLED brzmi niesamowicie dobrze? Jest tutaj funkcja, która zapewnia prawie wszechstronny dźwięk, ponieważ przetworniki emitują dźwięk w dół, a dźwięk jest od niego odbijany. Rezultatem jest świetny dźwięk, który wydobywa się z tak kompaktowej obudowy. Telewizor jest drogi w sugerowanej cenie detalicznej, ale jest to obecnie jeden z najlepszych telewizorów.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (20) (13) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
To był dobry zakup
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
31-05-2022,
Francesco

Telewizor spełnia moje oczekiwania formułowane w okresie podejmowania decyzji o jego zakupie. Ogromny ekran, który dobrze się ogląda praktycznie z każdej odległości, rewelacyjny obraz i dźwięk oraz szerokie możliwości korzystania z internetu...to podstawowe zalety tego telewizora, które mnie satysfakcjonują. Wygodny w obsłudze, jasne i przejrzyste menu, to również atuty tego telewizora. Jestem zadowolony z tego zakupu.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (3) (2) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Dobra zabawka
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
07-11-2021,
Jacek
Potwierdzony zakup

Kiedyś miałem pasję, jeździłem na rowerze, chodziłem na spacery z rodziną. Od kiedy mam tą zabawę wszystko się zmieniło. Masa indywidualnych ustawień zadowoli nawet najbardziej wymagającego kibica piłki nożnej i kinomaniaka. Warto poświęcić trochę czasu na ustawienie takich parametrów aby sąsiedzi zaczęli nam zazdrościć. Oglądanie piłki nożnej i F1 nabrało nowego znaczenia. Dobrze że są promocje na piwko 12+12 gratis. Pytanie kiedy żonie skończy się cierpliwość.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (5) (4) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Polecam
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
20-02-2022,
lem
Potwierdzony zakup

Długo zastanawiałem się nad zakupem tego TV. Wybór był pomiędzy Sony x90j, a LG C1. Co do jednego i drugiego miałem obawy w niektórych kwestiach. Do LG głownie zniechęcało mnie brak Androida, mogące wypalać się diody no i fakt, że OLED nie nadaje się do jasnych pomieszczeń, a ja salon mam biały i w ciągu dnia jest moment kiedy na TV bezpośrednio padają promienie słoneczne. Mimo wszystko pojechałem do sklepu porównać te dwa egzemplarze i na moje szczęście akurat stały obok siebie. Na pierwszy rzut oka, LG miał lepsze kolory, a gdy zagłębiłem się w szczegóły dostrzegłem, że LG ma lepszy algorytm polepszania obrazu. Szczególnie widoczne było to na wyświetlanej literze "W". Sony krawędzie miał strasznie poszarpane, z kolei LG wygładzone. OStatecznie wybór padł na LG i nie żałuję. Obraz żyleta, nawet w słońcu nie ma się do czego przyczepić. Design - wrażenie robi strasznie cienki ekran, aczkolwiek całość psuje elektronika, która wg. mnie powinna być mniejsza/odchudzona. Rozmieszczenie złączy również nie jest do końca przemyślane. Np. Złącze HDMI ARC jest z boku TV i mam do niego podłączony Soundbar. Kabel jest tak napięty, że nawet nie mogę ruszyć TV, bo od razu się odłączy, gdyby złącze było bliżej nogi, wtedy problem byłby rozwiązany. Dodam, że przy podłączonym soundbarze TV nie pokazuje poziomu dźwięku, dzięku czemu nie wiadomo jaka jest aktualnie głośność. Ponadto czasami sounbar włącza się w jakimś dziwnym trybie i nie działa mi subwoofer. Przy starym TV tego nie miałem. Obsługa TV jest bardzo prosta intuicyjna, a dołączony pilot pozwala na komfortowe użytkowanie. Dodam, że wszystko chodzi bardzo płynnie i na nic nie trzeba czekać. Po uruchomieniu TV praktycznie od razu można włączać netflixa i oglądać, nie trzeba czekać na połączenie z Wi-Fi. Tak jakby TV cały czas był podłączony. Polecam

Pokaż całość
Pytania (1) Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (7) (6) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Kub soundbar od LG is polaczysz sie z nim bezprzewodowo dzieki LG sound sync.. tak wiem, ze juz masz inny i jest spoko, ale moze warto zmienic.
walker zapytał 27-03-2022
Odpowiedz
Zwiń pytania
LG OLED55C11LB
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
30-06-2021,
gawor
Potwierdzony zakup

Telewizor posiadam od miesiąca i jest bajka. Kąt widzenia bajka. Oglądam Euro na tvp1 4k i mecze są bajeczne nic się nie przycina. Bardzo wyraznie widać twarze piłkarzy rewelacja. Myślę że seria telewizora C11 jest dobrym wyborem ma cztery złącza 4.2 . Bardzo polecam. Miałem wcześniej tv leda i oled do skok w przyszłość.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (16) (14) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Autor tej opinii jest naszym klientem. Kupił ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Autor tej opinii jest naszym klientem. Nie możemy potwierdzić, że kupił ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
Najbardziej pomocne
Najwyżej ocenione
Najniżej ocenione
Najnowsze
wszystkie
wszystkie
wszystkie
Potwierdzony zakup (57)
Autorzy opinii z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Klient Euro (3)
Autorzy opinii z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Pozostałe opinie (3)
Nie możemy potwierdzić, że autorzy tych opinii są naszymi klientami i kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.

Pytania i odpowiedzi (14)

Powiadom o pytaniach
Czy ten TV w pełnie obsłuży Xbox series X ?
Czy w tym telewizorze można zainstalować aplikację Eleven Sports???
Witam. Czy tv posiada funkcję jednoczesnego odtwarzania dźwięku z jego głośników i soundbara? Takie funkcje posiadają tv samsunga w połączeniu z soundbarem
Jakie ma USB TV 2.0 czy 3.0 ?
Jak sprawa się ma z "wypalaniem" matrycy w tej serii?
Witam, czy w tym modelu jest możliwość podłączenia WiFi przez WPS?
Witam czy ten model ma wejście na kartę ponieważ nie mam dekoder tylko karty w telewizorze od upc
Witam. Proszę o informację czy ten model TV obsługuje pasmo Wi-Fi 5 GHz czy tylko 2,4 GHz?
Lg oled55c11. Przy pierwszym włączeniu pokazywała mi się taka galeria ze zmieniającymi się obrazami coś w rodzaju wygaszacza, a teraz po wstępnym przystosowaniu gdzieś ona zniknęła. Gdzie tę galerię znajdę?
czy ten telewizor ma 4k 120hz? i 4k hdr?
Witam, w tym telewizorze jest kabel który w pełni obsłuży konsole nowej generacji(vrr, 120hz, allm itp)? I czy za zakup tego telewizora są jakieś słuchawki albo coś innego w zestawie poza Apple tv na 3 miesiące?
Czym on się różni od 55C12LA poza kolorem?
mam pytanie czy jest możliwość montażu ściennego tego telewizora
Mam pytanie czy z telewizora ściąga się folie z tyłu?
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących LG OLED55C11LB DVB-T2/HEVC, wpisz 1235207 w wyszukiwarce euro.com.pl.