Przejdź do opisu produktu

Smartfon Samsung Galaxy A51 (czarny)

smartfon

Samsung
nr kat.
1207587

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

smartfon Samsung Galaxy A51 (czarny)
Aparaty tylny/przedni  48 Mpix + 12 Mpix + 5 Mpix + 5 Mpix / 32 Mpix
Pamięć  4 GB / 128 GB
Wyświetlacz  6,5 ", 2400 x 1080 pikseli, AMOLED
Procesor  8-rdzeniowy Samsung Exynos 9611
Zobacz pełny opis produktu

Akcesoria

Opis produktu

 

Cechy Galaxy A51

 
Bezramkowy ikona kolor

Niemal pozbawiony ramek z wyświetlaczem Infinity-O o przekątnej 6,5 cala i wykonany w technologii Super AMOLED

Ultraszeroki ikona kolor

Uchwyć na zdjęciu zapierające dech w piersiach krajobrazy, dzięki ultraszerokokątnemu obiektywowi

Aparat ikona kolor

Zaawansowany system aparatów z obiektywem głównym o wysokiej rozdzielczości i obiektywem makro

Wydajnosc ikona kolor

Game Booster oraz Frame Booster zwiększają wydajność i przyjemność podczas grania

Bateria ikona kolor

Stały kontakt ze znajomymi zapewnia pojemna bateria 4000 mAh oraz możliwość jej szybkiego ładowania

Linie papilarne ikona kolor

Wygodny w obsłudze czytnik linii papilarnych, który skutecznie chroni Twoje dane

Bezramkowy ikona kolor

Stylowywygląd. Bezramkowy wyświetlacz

Smartfon Samsung Galaxy A51 charakteryzuje się luksusowym wzornictwem. Otrzymał duży, niemal pozbawiony ramek wyświetlacz Infinity-O, pośrodku którego znajduje się niewielki otwór z przednim aparatem. Obudowa telefonu jest smukła, ma zaokrąglone brzegi i lśniące wykończenie.

4 aparaty ikona kolor

Odkryj nowe oblicze fotografii. Cztery aparaty tylne

4 tylne aparaty pozwolą Ci rozwijać swoje fotograficzne pasje. Aparat główny zyskał wysoką rozdzielczość 48 MP, a aparat do selfie rejestruje zdjęcia w rozdzielczości 32 MP. Pozwolą uchwycić obiekty pełne detali i z dużą ostrością. Nowy obiektyw makro umożliwi Ci robienie zdjęć detalom i pokazanie zupełnie odmiennej perspektywy.

Bateria ikona kolor

Długi czas działania. Pojemna bateria i superszybkie ładowanie

Bateria o dużej pojemności 4000 mAh oraz energooszczędne zarządzanie zasilaniem sprawiają, że smartfon może pracować dłużej na jednym ładowaniu. Dla Twojej wygody urządzenie wspiera szybkie ładowanie 15 W co sprawia, że uzupełnienie energii zajmuje mniej czasu.

Linie papilarne ikona kolor

Zabezpieczenie biometryczne. Czytnik linii papilarnych

Optyczny czytnik linii papilarnych umieszczono w ekranie. Wystarczy przyłożyć do niego palec i już można korzystać z urządzenia. To nie tylko wygoda, ale również dobre zabezpieczenie danych przed dostępem osób niepowołanych.

Pack przy ikonach
 

Rewelacyjny ekran Infinity-O i stylowy design

 

Ekran, który budzi zachwyt

Smartfon Samsung Galaxy A51 ma duży, 6,5-calowy wyświetlacz*. Jego rozdzielczość to 2400 x 1080 pikseli, a proporcje wynoszą 20:9. Ramki zostały ograniczone do minimum, a przedni aparat został umieszczony w niewielkim, centralnie położonym wycięciu. Matrycę wykonano w technologii Super AMOLED. Oznacza to, że oglądane obrazy będą miały bogactwo kolorów, świetny kontrast i bardzo dobre kąty widzenia. Każdy film i gra zachwyci Cię jakością obrazu.

* Wyświetlacz Infinity 6,5": ekran mierzony po przekątnej jako pełny prostokąt bez uwzględnienia zaokrąglonych rogów. Rzeczywisty widoczny obszar jest mniejszy ze względu na zaokrąglone narożniki i wycięcie kamery.

 

Zaawansowane możliwości aparatu i wideo

 

Najwyższa jakość fotografii i filmów

Jeśli lubisz rejestrować cenne chwile, smartfon Samsung Galaxy A51 oferuje Ci jeszcze więcej możliwości. Zyskał aparat główny o dużej rozdzielczości 48 MP oraz po raz pierwszy aparat Makro, do kompletu posiada jeszcze aparat ultraszerokokątny oraz aparat głębi. Funkcja Rozpoznawania Scen ułatwi Ci wybór najkorzystniejszych ustawień, w zależności od fotografowanej sceny, dobierając optymalne parametry.

Uchwyć więcej, bez kompromisów

Ultraszerokokątny obiektyw pozwoli Ci uchwycić na jednym zdjęciu obszar obejmujący aż 123° pola widzenia. To tyle, ile swoim zasięgiem obejmuje ludzkie oko. Dla ułatwienia, sztuczna inteligencja podpowie Ci, jeśli w danej sytuacji najlepiej sprawdzi się ujęcie panoramiczne. Tobie pozostaje wybór kadru i wciśnięcie migawki.

* Ultraszerokokątne ujęcia rejestruje tylko aparat tylny.

Fotografia bez ograniczen

Zdjęcia bez ograniczeń

Wspaniały widok? Teraz zarejestrujesz go w całości. Nie musisz już martwić się, że piękny widok nie zmieści się na jednej fotografii.

Zdjecia panoramiczne

Panorama

Poznaj technikę panoramowania, która pozwoli Ci zarejestrować jeszcze rozleglejsze sceny. Wykonaj zdjęcie, powoli podążając aparatem za obiektem.

Tryb makro - odkryj świat, którego dotąd nie dostrzegałeś 

Tego jeszcze w żadnym smartfonie nie miałeś. Samsung Galaxy A51 oddaje do Twojej dyspozycji obiektyw makro o ogniskowej 40 mm. Dzięki niemu poznasz świat makrofotografii i będziesz chciał rejestrować świat z bliskiej odległości. Zobacz, jak fantastycznie na zdjęciu makro wygląda biedronka, kwiat czy każdy przedmiot.

* Makro ujęcia rejestruje tylko aparat tylny.

Male jest piekne

Małe jest piękne

Podejdź bliżej do fotografowanego obiektu. Możesz zbliżyć do niego aparat nawet na odległość kilku centymetrów. Otrzymasz fotki w skali 1:1 lub w powiększeniu. Będą wyraźne i niezwykle interesujące.

Naturalnie rozmyte tlo

Naturalnie rozmyte tło

Tryb makro umożliwia uzyskanie bardzo naturalnego efektu rozmycia, jeszcze lepszego niż pozwala na to samo oprogramowanie. Zaakcentujesz w ten sposób, co jest dla Ciebie ważne na fotografii.

Wyróżnij się, dzięki efektom Live Focus

Obiektyw głębi tworzy piękny i naturalny efekt bokeh. Możesz go ustawiać w trybie Podglądu i Galerii. Dodatkowo, w Galerii możesz kontrolować głębię ostrości i wybierać sposób rozmycia tła.

* Efekt Spin, Zoom i Punkt barwny dostępne tylko w trybie Galerii, nie są dostępne w Podglądzie.

Oryginal v1

Oryginał

Blur v1

Rozmycie

Spin bokeh v1

Efekt „Spin”

zoom bokeh v1

Efekt „Zoom”

Color point v1

Punkt barwny

Zawsze wyglądaj fantastycznie

Poznaj funkcję Selfie Focus – umożliwi Ci rozmycie tła w autoportretach. Do tego możesz skorzystać ze Smart Beauty, prostego sposobu umożliwiającego retusz fotografii. Rób zdjęcia i wzbogacaj je naklejkami AR, pieczątkami oraz fantastycznymi filtrami*.

* Działanie filtrów zależy od jakości oryginalnego obrazu; poszczególne wyniki mogą się różnić. Efekt upiększania można zastosować tylko podczas korzystania z przedniego aparatu. Efekty upiększające nie mogą być regulowane podczas nagrywania wideo. Wszystkie obrazy i funkcje mogą ulec zmianie.  Dostępność może się różnić w zależności od regionu / kraju. AR Emoji pozwala tylko tworzyć i edytować emoji oraz wysyłać naklejki emoji. Za pomocą Emoji możesz zrobić selfie lub wideo. Naklejki AR mogą rozpoznać do trzech osób jednocześnie.

Zdjęcia bez skazy

Samsung Galaxy A51 pomoże Ci robić perfekcyjne zdjęcia. Sam wykryje, gdy fotografowana osoba zmrużyła oczy, na zdjęciu brakuje ostrości lub jest prześwietlone. W każdej takiej sytuacji, otrzymasz powiadomienie, by jeszcze raz wcisnąć migawkę i uzyskać idealną fotografię*.

* Dokładność funkcji wykrywania wad Flaw Detection może się różnić w zależności od warunków otoczenia lub obiektu. Wykrywanie mrugnięć i nieostrości działa najlepiej wtedy, gdy w obiektywie są trzy osoby lub mniej, znajdujące się maksymalnie 1,5 m od aparatu. Funkcja wykrywania podświetlenia tła informuje o wadach raz na 24 godziny. Wykrywanie podświetlenia działa, gdy funkcja HDR jest wyłączona.

 

Stabilizacja podczas filmowania

 

Kamera. Akcja!

Funkcja Super Steady umożliwia rejestrowanie filmów bez efektu drżącej ręki. Możesz nagrywać filmy, będąc w ruchu lub rejestrując szybką akcję. Wideo będzie płynne i świetnej jakości*.

* Dostępne tylko podczas nagrywania za pomocą obiektywu ultraszerokokątnego w jakości Full HD.

 

Wciągająca rozgrywka, dzięki sztucznej inteligencji

 

Większa wydajność dzięki Game Booster

Oparty na sztucznej inteligencji Game Booster poprawi Ci wrażenia podczas grania. Dodatkowo Frame Booster zoptymalizuje grafikę, wspierając procesor AP.

Wieksza wydajnosc Game Booster
Wygodna obsluga One Ui

Wygodna obsługa One UI

Interfejs jest łatwy do obsługi jedną ręką. U góry umieszczone są informacje, a poniżej elementy klikalne. Wygodne korzystanie ze smartfona Samsung Galaxy A51 w nocy zapewnia Tryb Nocny, chroniący oczy przed zmęczeniem.

Kafelek bateria v2

4000 mAh

Urządzenie wyposażono w pojemną baterię 4000 mAh (typowa)*, która umożliwi Ci korzystanie z niego przez bardzo długie godziny. Dodatkowo, gdy się rozładuje, dzięki wsparciu szybkiego ładowania 15 W nie będziesz musiał długo czekać na naładowanie.

* Typowa wartość testowana w warunkach laboratoryjnych innych firm. Nominalna (minimalna) pojemność jest mniejsza. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź www.samsung.com.

Always on display

Always on Display

Nie musisz wybudzać telefonu, by sprawdzić ważne dla Ciebie informacje. Kalendarz, istotne powiadomienia czy procent naładowania baterii są zawsze widoczne. Możesz nawet wybrać styl ekranu, jaki Ci najbardziej pasuje.

Dual messenger

Dual Messenger

Ustaw na swoim telefonie dwie aplikacje do czatowania. Możesz jedną wykorzystać do prywatnych rozmów, a drugą do spraw służbowych. Komunikator obsługuje wiele portali społecznościowych.

 

Bezpieczeństwo danych

 

Łatwo odblokuj smartfona

Wbudowany w ekran czytnik linii papilarnych umożliwia proste i szybkie odblokowanie urządzenia*.

* Czujnik linii papilarnych jest ograniczony do wyznaczonego obszaru odblokowania.

Bezpieczny folder v4

Bezpieczny Folder

Umieść wszystkie Twoje najcenniejsze pliki w specjalnym, zaszyfrowanym folderze. To dodatkowa warstwa ochronna do przechowywania ważnych informacji.

Wielowarstwowe zabezpieczenie v1

Samsung Knox

Korzystasz z aplikacji bankowych, monitorujesz swój stan zdrowia? Wszystkie te poufne informacje chroni wielopoziomowa platforma. Zabezpiecza smartfona przed atakiem hakerskim i wyciekiem prywatnych danych.

Dual sim v1

Dual SIM

Samsung Galaxy A51 posiada gniazdo Dual SIM z aż 3 slotami. Możesz używać równocześnie dwóch kart SIM: prywatnej i służbowej, a do tego założyć kartę microSD*.

* Karta jest sprzedawana osobno.

                                                          

 

Rozbudowa pamieci v1

Zwiększ pamięć

Na pliki i aplikacje otrzymujesz aż 128 GB pamięci wewnętrznej. Jeśli jednak potrzebujesz więcej, możesz ją rozszerzyć o nawet 512 GB, zakładając kartę microSD*.

* Karta jest sprzedawana osobno.

 

Dźwięk DolbyATMOS

 

Rewelacyjne, przestrzenne brzmienie

Technologia Dolby Atmos sprawia, że dźwięk staje się przestrzenny i masz odczucie, jakby Cię otaczał. Usłyszysz pełen zakres dźwięków, od tonów wysokich po basy. Niezależnie od tego gdzie akurat jesteś, poczujesz się jak w centrum wydarzeń.

 

W pudełku

 
 

Porównaj modele

 
 
samsung-a51-tabela v2
samsung-a50-tabela v2
 

Galaxy A51

Galaxy A50

WZORNICTWO

3D Glasstic, prawie bezramkowy

3D Glasstic

EKRAN

6,5- calowy wyświetlacz Super AMOLED Full HD+ (2400 x 1080)
Infinity-O Display

6,4-calowy wyświetlacz Super AMOLED Full HD+ (2220 x 1080), Infinity-U Display

SYSTEM OPERACYJNY

Android 10

Android 9 Pie

RAM

4 GB

4 GB

PAMIĘĆ

128 GB

+ slot na kartę Micro SD* do 512 GB

* Karta jest sprzedawana osobno

128 GB

+ slot na kartę Micro SD* do 512 GB

* Karta jest sprzedawana osobno

APARAT Z TYŁU

48 Mpix AF (F2.0) + 12 Mpix FF (F2.2)
5 Mpix FF (F2.2) + 5 Mpix FF (F2.4)

25 Mpix ( F1.7), 8 Mpix (F2.2), 5 Mpix (F2.2)

APARAT Z PRZODU

32 Mpix FF (F2.0)

25 Mpix (F2.0)

PROCESOR

Ośmiordzeniowy Exynos 9611
Quad 2.3 GHz + Quad 1.7 GHz

Ośmiordzeniowy Exynos 9610
 Quad 2.3 GHz + Quad 1.7 GHz 

BATERIA

4000 mAh (szybkie ładowanie 15 W)

4000 mAh (szybkie ładowanie 15 W)

WYMIARY

158,5 x 73,6 x 7,9 mm

158,5 x 74,5 x 7,8 mm

POZOSTAŁE

Czytnik linii papilarnych w ekranie, USB typu C, szybkie ładowanie, Samsung Knox

 Czytnik linii papilarnych w ekranie, szybkie ładowanie, Samsung Knox
 

Dowiedz się więcej

 

Czym charakteryzuje się Samsung One UI?

Nowy interfejs zyskał bardziej czytelne i intuicyjne elementy wizualne. Pozwala na wygodniejszą obsługę aplikacji w smartfonie. Ekran dzielony jest na dwie strefy: treści oraz interakcji. Elementy klikalne znajdują się w dolnej części wyświetlacza, by łatwo było je dosięgnąć i obsłużyć jedną ręką. Nowy interfejs umożliwia również obsługę telefonu za pomocą gestów. Posiada także ciemny motyw graficzny, komfortowy dla wzroku zwłaszcza w nocy i oszczędzający energię.

Czym jest pamięć rozszerzalna?

Galaxy A51 posiada do 128 GB ( w zależności od modelu) wbudowanej pamięci wewnętrznej, ale dzięki slotowi na kartę MicroSD* możesz zyskać aż do 512 GB dodatkowej przestrzeni na zewnętrznej karcie MicroSD. Zachowasz znacznie więcej filmów, zdjęć i wszystkiego, co jest dla Ciebie warte zapamiętania. 

* Karta jest sprzedawana osobno.

Jak działa czytnik linii papilarnych?

W Galaxy A51 zastosowano optyczny czytnik linii papilarnych, który został umieszczony pod wyświetlaczem. Wystarczy przyłożyć palec do ekranu, a oprogramowanie rozpoznaje układ linii papilarnych i odblokowuje telefon.

Dane techniczne

smartfon Samsung Galaxy A51 (czarny)

Dane podstawowe   
Przekątna wyświetlacza 6,5 "
Rozdzielczość ekranu 2400 x 1080 pikseli
Rodzaj wyświetlacza AMOLED
Częstotliwość odświeżania ekranu 60 Hz
Wyświetlacz  16 mln kolorów SUPER AMOLED
Aparat tylny  48 Mpix + 12 Mpix + 5 Mpix + 5 Mpix
System operacyjny Android 10
Procesor  Samsung Exynos 9611 8-rdzeniowy
Pamięć RAM 4 GB
Pamięć wbudowana 128 GB
Czytnik kart pamięci microSD tak do 512 GB
Pojemność baterii 4000 mAh
Menu w języku polskim  tak
Złącza  słuchawkowe typ 3,5 mm jack, USB typ C
Łączność bezprzewodowa   
Wi-Fi tak
5G nie
LTE tak
Płatność zbliżeniowa (NFC) tak
Bluetooth tak v5.0
HSDPA / HSUPA / HSPA+  tak / tak / tak
GPRS / EDGE  tak / tak
Funkcje multimedialne   
Aparat tylny 48 Mpix + 12 Mpix + 5 Mpix + 5 Mpix
Funkcje aparatu  ledowa lampa błyskowa, Live Focus, nagrywanie filmów Full HD 1080p, nagrywanie filmów Ultra HD 4K, stabilizator obrazu, tryb makro
Aparat przedni  32 Mpix
Rozdzielczość nagrywania wideo  4K
Przysłona obiektywu  48 Mpix - f/2,0 - tylny główny
  5 Mpix - f/2,2 - tylny głębia
  12 Mpix - f/2,2 - tylny ultraszerokokątny
  5 Mpis - f/2,4 - tylny makro
  32 Mpix - f/2,2 - przód
Nawigacja: odbiornik GPS  tak / GPS, A-GPS, GLONASS, Galileo, Beidou
Odtwarzacz MP3 tak
Odtwarzacz audio  AAC, AMR, AWB, FLAC, M4A, MIDI, OGG, WAV, WMA
Odtwarzacz wideo  H.263, H.264, MPEG4
Funkcje telefonu   
Standardy wysyłania/odbierania wiadomości  e-mail, MMS, SMS
Rodzaj karty SIM nano SIM
Dual SIM tak
Czujniki  akcelerometr, czujnik światła otoczenia, czytnik linii papilarnych
Funkcje dodatkowe  Google Play, HD Voice, obsługa USB OTG, szybkie ładowanie baterii, Wi-Fi Direct
Czytnik linii papilarnych  w ekranie
Czytnik kart pamięci microSD tak
Parametry fizyczne   
Obudowa klasyczna - ekran dotykowy
Kolor obudowy  czarny
Bateria  4000 mAh
Ładowanie szybkie/bezprzewodowe  tak / nie
Wymiary (wys. x szer. x głęb.)  158,50 x 73,60 x 7,90 mm
Waga  172 g
Wyposażenie   
W opakowaniu  instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, ładowarka sieciowa, słuchawki
Ładowarka  tak
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz
Producent   
Nazwa producenta / importera  Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Cena: 700 zł - 999 zł
  • Marka: Samsung
  • Rodzaj: smartfon

Ocena klientów

5 na podstawie 95 ocen
5
(80)
4
(8)
3
(4)
2
(1)
1
(2)
Najwyżej ocenione cechy:
  • Jakość wyświetlacza
  • Łatwość użycia
96% osób oceniło ten produkt wysoko
Ocena wysoka oznacza 3, 4 lub 5 gwiazdek
Wczytywanie...
Najbardziej pomocne
Najwyżej ocenione
Najniżej ocenione
Najnowsze
wszystkie
wszystkie
wszystkie
Potwierdzony zakup (89)
Autorzy opinii z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Klient Euro (3)
Autorzy opinii z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Pozostałe opinie (3)
Nie możemy potwierdzić, że autorzy tych opinii są naszymi klientami i kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
A51 Tylko ta bateria
Jakość wyświetlacza:
Design:
Żywotność baterii:
Bezawaryjność:
Wytrzymałość:
Łatwość użycia:
23-01-2020,
Wojteh
Potwierdzony zakup

Piękny, szybki, i na prawdę dobrze zrobiony telefon. Nie stety cały urok zabija bateria która ledwo wytrzymuje jeden dzień. Pomimo wyłączenia szelkich zbędnych funkcji strach używać bo bateria ginie w oczach. Ze względu na baterie nie polecam.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (2) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
POZYTYWNE ZASKOCZENIE
Jakość wyświetlacza:
Design:
Żywotność baterii:
Bezawaryjność:
Wytrzymałość:
Łatwość użycia:
26-02-2020,
Ikko

Samsung A51 ( czarny ) Mam telefon od dwóch dni i ogólnie jestem zadowolony z wyboru, chociaż cena mogła by być niższa (chodzi o telefon z salonu bo używki za 1200 można kupić) Odniosę się może do najbardziej poruszanych problemów *odcisk palca* - u mnie sprawuje się ŚWIETNIE , i bez problemów można dodać kilka odcisków, i nawet działa płynnie mając osłonkę na ekran Odblokowanie bardzo szybkie i bez zawieszanie itd. 5/5 *płynność urządzenia To dosyć ciekawy temat bo jeżeli weźmiemy dwie osoby losowo to jedna będzie narzekać , a druga nie. Dlaczego ? Otóż wyjaśnienie jest banalnie proste, lecz co najmniej połowa osób tego nie robi przez co winą obciąża telefon ( co innego wadliwy model ) Telefon ma aż 4 GB ramu - mało? nie Jeżeli zależy wam na płynności telefonu 99% - 100% to opisuje poniżej jak to zrobić: Zasada nr 1 - Odinstalowujemy wszystkie aplikacje z których nie korzystamy! trzymanie ich do ozdoby jest częstym błędem. Zasada nr 2 - Wyłączanie usług korzystających w czasie rzeczywistym z telefonu. ( dysk google, filmy google ) , wyłączamy synchronizacje, polecam zostawić tylko galerie zdjęć :) Zasada nr 3 Wchodzimy w ustawienia - aplikacje - i wyłączamy nie potrzebne, lub ograniczamy im dostępy do np. lokalizacji itd. Zasada nr 4 - NFC, BLOOUTHU, JASNOŚĆ EKRANU, aktualizacje automatyczne google- warto też wyłączyć jak nie korzystamy, a w przypadku ekranu przyciemnić. Zada nr 5 - Ograniczamy animacje, ruchome tapety do minimum, nawet można je wyłączyć. - Czy przez to telefon będzie mniej atrakcyjny? nie! :) Zyskacie super płynność urządzenia, i wszystko będzie Wam śmigać bez zająknięcia. Jeżeli jesteś typowym telefono maniakiem - "musze mieć wszystko co mi oferują, i co mam w aktualizacjach, tak chcę mieć tysiące aplikacji bo często się nudzę, i koniecznie animacje bo to przecież takie ładne dla oka" Wtedy liczyć się trzeba z przycięciami telefonu, i baterią... Dlatego takim osobom polecam co najmniej 8GB ramu i mocniejszy telefon :) Ten telefon na pewno zadowoli fotografów , fanów selfie, jak i tych co lubią grać w Gry. Lecz Gry typu Fortnite nie są zalecane do tego telefonu z wielu względów. Gra działa, lecz nie ma rewelacji Ogólna ocena na chwilę obecną 4,5/5

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (2) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
A51
Jakość wyświetlacza:
Design:
Żywotność baterii:
Bezawaryjność:
Wytrzymałość:
Łatwość użycia:
18-03-2020,
Zuza
Potwierdzony zakup

Super telefon jak na swoją cenę ma dużo przydatnych funkcji i bardzo dobry aparat

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Super zakup
Jakość wyświetlacza:
Design:
Żywotność baterii:
Bezawaryjność:
Wytrzymałość:
Łatwość użycia:
17-01-2020,
Gochna
Potwierdzony zakup

Jak dla mnie super. Przesiadłam się z A50. Są różnice z bo jest Android 10. Całkiem sympatyczny. Aparat robi fajne fotki,tym bardziej , że jest pomocnik wykonywania zdjęcia co uważam za przydatne. Obsługa telefonu przyjemna i łatwa. Wszędzie ciemny motyw co też mi się podoba. Może mam sentyment do Samsungów ale zawsze kupuje je w "ciemno"i nie zdarzyło się abym była niezadowolona. Miałam już Huawei, Xiaomi Mi 9 lite -ale mówię NIE. Wszystkie telefony oczywiście ze średniej półki bo po prostu na takie mnie stać.SAMSUNGA A51 gorąco wszystkim polecam.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (2) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Fajny sprzęcik
Jakość wyświetlacza:
Design:
Żywotność baterii:
Bezawaryjność:
Wytrzymałość:
Łatwość użycia:
06-04-2020,
Delkor
Potwierdzony zakup

Polecam gorąco. Zachwyca przede wszystkim jakością zdjęć i wyświetlacza. Długa żywotność baterii to kolejny plus tego telefonu. Jak będzie dalej okaże się podczas dłuższej eksploatacji na tę chwilę polecam gorąco.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Średnio
Jakość wyświetlacza:
Design:
Żywotność baterii:
Bezawaryjność:
Wytrzymałość:
Łatwość użycia:
01-09-2020,
Aguśka
Potwierdzony zakup

Przerzuciłam się z s8 na a51. Ogółem nie jest źle. Kolory wyświetlacza słabe, bateria słaba, no i lampa błyskowa w aparacie naświetla zdjęcia. Procesor dziala bez zarzutu. Ma wszystko co potrzeba do odtwarzania różnych dokumentów. Gry śmigają bardzo dobrze. Szkoda, że nie jest wodoodporny ale rekompensatą tutaj jest jakość wykonania. Cieszy oko.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Świetny telefon!
Jakość wyświetlacza:
Design:
Żywotność baterii:
Bezawaryjność:
Wytrzymałość:
Łatwość użycia:
05-08-2020,
Oskar
Potwierdzony zakup

Działa bardzo sprawnie i szybko, oraz bezproblemowo system operacyjny. Gry też na 60 fps. Filmy 1080p. Zdjęcia są świetne i filmy na 4K. Pamięć ogramna. Jestem zadowolony i polecam! Polecam!

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (2) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Samsung Galaxy A51
Jakość wyświetlacza:
Design:
Żywotność baterii:
Bezawaryjność:
Wytrzymałość:
Łatwość użycia:
03-09-2020,
Gapa
Potwierdzony zakup

Telefon spelnia moje oczekiwania. Jedynym mankament to wylogowywanie się telefonu przy 2 kartach SIM. Wtedy zero kontaktu ze światem

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Super !
Jakość wyświetlacza:
Design:
Żywotność baterii:
Bezawaryjność:
Wytrzymałość:
Łatwość użycia:
03-12-2020,
Ela
Potwierdzony zakup

Spełnia moje oczekiwania. Zawsze miałam samsungi galaxy ale tym razem postawiłam na tańszy model. Jestem zadowolona. Cena połowę mniejsza a niewiele się różnią. Zdjęcia bardzo dobrej jakości. Polecam.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (4) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Potwierdzny zakup
Jakość wyświetlacza:
Design:
Żywotność baterii:
Bezawaryjność:
Wytrzymałość:
Łatwość użycia:
19-11-2020,
Reni
Potwierdzony zakup

Ogólnie, jestem zadowolona z zakupu. Telefon prosty w obsłudze.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (3) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Autor tej opinii jest naszym klientem. Kupił ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Autor tej opinii jest naszym klientem. Nie możemy potwierdzić, że kupił ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
Najbardziej pomocne
Najwyżej ocenione
Najniżej ocenione
Najnowsze
wszystkie
wszystkie
wszystkie
Potwierdzony zakup (89)
Autorzy opinii z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Klient Euro (3)
Autorzy opinii z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Pozostałe opinie (3)
Nie możemy potwierdzić, że autorzy tych opinii są naszymi klientami i kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.

Pytania i odpowiedzi (11)

Powiadom o pytaniach
Czy w pudełku odrazu będzie ładowarka szybkiego ładowania czy trzeba dokupić?
Dzień dobry Czy telefon będzie jeszcze kiedyś dostępny
Czy dostanę ten telefon na raty?
Czy ma ładowanie bezprzewodowe.
Czy w tym telefonie można używać równocześnie 3 kart ? 2 SIM + 1 micro SD ? Czy też może tylko ; 2 SIM lub 1 SIM + 1 micro SD ? Proszę o konkretną i wyczerpującą odpowiedź na to pytanie, gdyż co innego jest w opisie telefonu, a co innego widać na przedstawionych zdjęciach. Z góry dziękuję za odpowiedź.
Czy w tym telefonie będzie działać Etui View Wallet Cover. Chodzi mi o smoczynne blokowanie czy też wybudzenie telefonu po podniesieniu pokrywy.
Czy jest wodoodporny?
Czy można w nim używać dwóch kart sim?
Arkas 94-MHL-3M czy ten model będzie współpracował z tym kablem
Czy w tym tego nie jest dioda sygnalizująca powiadomienie?
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Samsung Galaxy A51 (czarny), wpisz 1207587 w wyszukiwarce euro.com.pl.