Przejdź do opisu produktu

Soundbar LG SP8YA

soundbar

LG
nr kat.
1251036

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Moc  440 W
Łączność bezprzewodowa  Wi-Fi, Bluetooth, AirPlay 2, Chromecast
Dekodery dźwięku HD  Dolby Atmos, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, DolbyTrue HD, DTS: X, DTS Digital Surround, DTS HD Essential, DTS HD High Resolution Audio, DTS Virtual: X
Złącza  2x HDMI, 1x optyczne, 1x USB
Zobacz pełny opis produktu

Razem taniej!

Produkt, który aktualnie
przeglądasz:
LG SP8YA
3 149 zł
LG SP8YA
+
38,24 zł
-15%
35,99 zł
-20%
31,49 zł
-30%
44,99 zł
Długość  3 m
Rodzaj HDMI  High Speed HDMI
42,49 zł
-15%
39,99 zł
-20%
34,99 zł
-30%
49,99 zł
Długość  3 m
Rodzaj HDMI  High Speed HDMI with Ethernet
50,99 zł
-15%
47,99 zł
-20%
41,99 zł
-30%
59,99 zł
Długość  1,5 m
Rodzaj HDMI  High Speed HDMI with Ethernet
63,74 zł
-15%
59,99 zł
-20%
52,49 zł
-30%
74,99 zł
Długość  2 m
Rodzaj HDMI  High Speed HDMI with Ethernet
Wybierz inny produkt
110,49 zł
-15%
103,99 zł
-20%
90,99 zł
-30%
129,99 zł
Długość  1,5 m
25,49 zł
-15%
23,99 zł
-20%
20,99 zł
-30%
29,99 zł
Wtyczka (męski)  optyczna-toslink
Długość  1 m
110,49 zł
-15%
103,99 zł
-20%
90,99 zł
-30%
129,99 zł
Wtyczka (męski)  optyczna-toslink
Długość  1 m
Wybierz inny produkt
Cena razem:
Oszczędzasz

Akcesoria

Opis produktu

Soundbar umieszczone są na białej podłodze, tuż za nim znajduje się cień pochodzący z zewnątrz. Soundbar umieszczone są na białej podłodze, tuż za nim znajduje się cień pochodzący z zewnątrz.

 

Soundbar LG + Telewizor LG = Idealne połączenie 

 

 • Telewizor, soundbar i subwoofer umieszczone w typowym salonie.

  Wyjątkowy designer

   

  Połącz soundbar LG oraz telewizor LG i ciesz się idealnym połączeniem.

 • Ktoś trzyma w ręce pilota, sterując telewizorem i soundbarem z tyłu. Wyświetlane są ikony LG TV i LG Soundbar.

  Soundbar Mode Control (Sterowanie trybem pracy soundbara)

   

  Steruj zasilaniem, głośnością oraz trybami dźwięku przy użyciu pilota zdalnego sterowania telewizorem LG.

   

 • Obraz układu alfa 9 w telewizorze, tuż poniżej znajduje się soundbar. Pokazany jest też efekt fal dźwiękowych wydostających się z soundbara.

  TV Sound Mode Share (Przesyłanie z telewizora informacji o trybie dźwięku)

   

  Procesora LG TV Al pozwala na tworzenie lepszego dźwięku dzięki unowocześnieniu w 2021 r.

Tak wyjątkowego połączenia jeszcze nie było 

Niepowtarzalny design dzięki telewizorom LG oraz soundbarom LG. Twoje pomieszczenie zyska połączenie, które swoim pieknym wyglądem może nadać idealnego klimatu.

Telewizor, soundbar i subwoofer umieszczone w typowym salonie. Telewizor, soundbar i subwoofer umieszczone w typowym salonie.

Sterowanie przy użyciu jednego pilota 

Steruj zasilaniem, głośnością, a nawet trybami dźwięku soundbara dzięki jednemu pilotowi do telewizora LG — oto wygoda doprowadzona do granic możliwości.
Ktoś trzyma w ręce pilota, sterując telewizorem i soundbarem z tyłu. Wyświetlane są ikony LG TV i LG Soundbar. Ktoś trzyma w ręce pilota, sterując telewizorem i soundbarem z tyłu. Wyświetlane są ikony LG TV i LG Soundbar.
*Funkcja Soundbar Mode Control (Sterowanie trybem pracy soundbara) może różnić się w zależności od modelu soundbara.**Użycie pilota zdalnego sterowania od telewizorów LG ma zastosowanie ograniczone do niektórych funkcji.

Soundbar lepszy o procesor sztucznej inteligencji z telewizora LG

Unowocześniony w 2021 roku procesor sztucznej inteligencji Alpha 9 AI pomaga uzyskać jeszcze lepszy dźwięk z soundbarów LG. Tryb optymalizacji dźwięku przez sztuczną inteligencję o nazwie TV Sound Mode Share pozwala korzystać z mocy wbudowanego w telewizor procesora i możliwości technologii AI Sound Pro tak, aby wszystkie ścieżki dźwiękowe brzmiały równie czysto i wyraźnie, niezależnie od źródła. Tylko soundbar LG w połączeniu z telewizorem LG pozwoli doświadczyć telewizji w jej najlepszym wydaniu.
Obraz układu alfa 9 w telewizorze, tuż poniżej znajduje się soundbar. Pokazany jest też efekt fal dźwiękowych wydostających się z soundbara. Obraz układu alfa 9 w telewizorze, tuż poniżej znajduje się soundbar. Pokazany jest też efekt fal dźwiękowych wydostających się z soundbara.
*Dostępność funkcji TV Sound Mode Share zależy od modelu telewizora

 

Idealne połączenie urządzeń LG to idealny dźwięk 

 • Zbliżenie na lewą stronę soundbaru LG i logo Meridian w lewym dolnym rogu produktu. Widoczna jest lewa dolna strona telewizora.

  Meridian

  Renomowana brytyjska marka dźwięku dostarczająca innowacyjne i eleganckie rozwiązania audio.

 • Zestaw dwóch głośników tylnych, subwoofer i soundbar znajdują się w białym salonie. Kobieta i mężczyzna grają w szachy na ekranie telewizora.

  3.1.2-kanałowy dźwięk Dolby Atmos i DTS:X

  Wciągający i realistyczny dźwięk ożywia filmy i muzykę w telewizorach LG.

 • W salonie znajduje się telewizor i soundbar. Na ekranie telewizora wyświetlana jest gra FPS, a po przełączeniu kanału gra w piłkę nożną (odtwarzanie materiału wideo).

  Nowe tryby dźwięku

  Tryby dźwięku dostosowane do programów sportowych i gier poprawiają wrażenia podczas oglądania wydarzeń sportowych i grania przy użyciu telewizorów LG.

 • Telewizor zawieszony na ścianie. Na ekranie widownia klaszcze podczas koncertu, po przełączeniu kanału wyświetlana jest scena z filmu fabularnego, w której samochód jedzie przez las, a następnie, po przełączeniu kanału, na ekranie pojawia się prezenter wiadomości. Soundbar LG znajduje się bezpośrednio pod telewizorem, na beżowej półce (odtwarzanie materiału wideo)

  AI Sound Pro

  Identyfikacja głosu, efektu i częstotliwości, aby zoptymalizować dźwięk pod kątem określonego gatunku i zapewnić jeszcze bardziej wciągające wrażenia.

Dźwięk jakiego jeszcze nie było 

Od roku 1977 firma Meridian dostarcza innowacyjne i eleganckie rozwiązania z dotyczące dźwięku wysokiej jakości, które zmieniają sposób, w jaki cieszymy się muzyką i filmami. Jako pionier technologii audio wysokiej rozdzielczości (Hi-Res Audio) i mistrz cyfrowego przetwarzania sygnału (DSP) firma Meridian odgrywa kluczową rolę w tworzeniu i wdrażaniu wielu nowoczesnych rozwiązań.
Zbliżenie na lewą stronę soundbaru LG i logo Meridian w lewym dolnym rogu produktu. Widoczna jest lewa dolna strona telewizora. Zbliżenie na lewą stronę soundbaru LG i logo Meridian w lewym dolnym rogu produktu. Widoczna jest lewa dolna strona telewizora.

 

Dźwięk w jakości jakiej jeszcze nie było

Dzięki wysokiej rozdzielczości, częstotliwości próbkowania 96 kHz i 24-bitowej głębi dźwięku zachwycisz wszystkich, którzy będą mieli okazje go usłyszeć.
Zbliżenie na prawą stronę soundbaru LG i logo LG w prawym dolnym rogu produktu. Zbliżenie na prawą stronę soundbaru LG i logo LG w prawym dolnym rogu produktu.

 

Zachwyć się doskonałym dźwiękiem przestrzennym 

Dźwięk 3.1.2-kanałowy, 440 W mocy oraz subwoofer – soundbar LG SP8YA to kompletny zestaw zapewniający potężny i wciągający dźwięk,  
Zestaw dwóch głośników tylnych, subwoofer i soundbar znajdują się w białym salonie. Kobieta i mężczyzna grają w szachy na ekranie telewizora. Zestaw dwóch głośników tylnych, subwoofer i soundbar znajdują się w białym salonie. Kobieta i mężczyzna grają w szachy na ekranie telewizora.
*Materiał filmowy NETFLIX dla pozostałych krajów (wyłączenie z umowy XBOX)

 

Zachwyć się doskonałym dźwiękiem przestrzennym 

Dźwięk 3.1.2-kanałowy, 440 W mocy oraz subwoofer – soundbar LG SP8YA to kompletny zestaw zapewniający potężny i wciągający dźwięk,
Zestaw dwóch głośników tylnych, subwoofer i soundbar znajdują się w białym salonie. Na ekranie telewizora wyświetlany jest samochód wyścigowy i statek kosmiczny. Zestaw dwóch głośników tylnych, subwoofer i soundbar znajdują się w białym salonie. Na ekranie telewizora wyświetlany jest samochód wyścigowy i statek kosmiczny.
*Zestaw głośników tylnych do soundbarów SP9YA, SP8YA, SPD7Y i SP7Y dostępny jest do nabycia oddzielnie.** Głośniki tylne podłącza się przewodowo do znajdującego się w zestawie odbiornika bezprzewodowego, którego nie pokazano na ilustracji.

Idealna siła dźwięku Dolby w soundbarze LG z telewizorem LG

Odczucia jak w kinie? Dokładnie tak! Dolby Vision, Dolby Atmos i DTS:X zamieni Twój dom w salę kinową, Stwórz samodzielnie swoje kino w domu.

Telewizor zawieszony na ścianie. Plakat programu telewizyjnego na ekranie. Soundbar LG znajduje się bezpośrednio pod telewizorem, na białej półce, tuż obok stoi subwoofer. Logo Dolby Atmos i DTS:X są wyśrodkowane u dołu ekranu. Telewizor zawieszony na ścianie. Plakat programu telewizyjnego na ekranie. Soundbar LG znajduje się bezpośrednio pod telewizorem, na białej półce, tuż obok stoi subwoofer. Logo Dolby Atmos i DTS:X są wyśrodkowane u dołu ekranu.
*Modele SP11RA, SP9YA, SP8YA i SPD7Y wyposażone są w technologie Dolby Atmos oraz DTS:X. Model SP7Y wyposażony jest w technologię DTS Virtual:X.

Dolby Atmos

Dolby Atmos pozwala precyzyjnie lokalizować źródła dźwięku, wzbogacając doświadczenia. Ciesz się rewelacyjnym dźwiękiem. Odkryj niezauważone dotąd szczegóły dzięki niezrównanej wyrazistości i usłysz każdą emocję tak, jak tego chciał artysta. Z zalet Dolby Atmos Music możesz korzystać w serwisach oferujących strumieniowe odtwarzanie muzyki takich, jak Amazon i Tidal, a także w przypadku wielu tytułów Blu-ray Music.

 

W białym salonie znajduje się telewizor i soundbar. Zespół muzyczny (instrumenty i wokal) wykonuje utwór na ekranie telewizora. (odtwarzanie materiału wideo) W białym salonie znajduje się telewizor i soundbar. Zespół muzyczny (instrumenty i wokal) wykonuje utwór na ekranie telewizora. (odtwarzanie materiału wideo)
*Funkcja Dolby Atmos może się różnić w zależności od modelu soundbara.

 

Graj na telewizorze LG z soundbarem LG i zachwyć się jeszcze lepszymi doznaniami

Dolby Atmos przetwarza dźwięk z gier tak, aby uzyskać bardziej wciągające, trójwymiarowe wrażenia w trakcie gry. Wiele tytułów na XBOX i PC są już zgodne z tym formatem, dzięki czemu możesz zacząć grać już teraz.
W salonie znajduje się telewizor i soundbar. Gra wyścigowa na ekranie telewizora (odtwórz film). W salonie znajduje się telewizor i soundbar. Gra wyścigowa na ekranie telewizora (odtwórz film).
*Funkcja Dolby Atmos może się różnić w zależności od modelu soundbara.

Nowy tryb dźwięku zwiększy bogactwo doświadczeń 

Poznaj własne tryby dźwięku soundbara LG. Stworzone przez LG do dialogów, gier i programów sportowych.

W salonie znajduje się telewizor i soundbar. Na ekranie telewizora wyświetlana jest gra FPS, a po przełączeniu kanału gra w piłkę nożną (odtwarzanie materiału wideo). W salonie znajduje się telewizor i soundbar. Na ekranie telewizora wyświetlana jest gra FPS, a po przełączeniu kanału gra w piłkę nożną (odtwarzanie materiału wideo).

Poczuj się jak na sali kinowej 

Rozbuduj swój soundbar LG SP8YA do systemu 5.1.2-kanałowego wzbogacając go o dwa głośniki tylne. Zyskaj  scenę dźwiękową z precyzyjnie lokalizowanymi w każdym kierunku źródłami, jeszcze głębiej zanurzając się w bogactwo doświadczeń audio.
W salonie znajduje się soundbar LG z subwooferem i dwoma głośnikami tylnymi skierowanymi do góry. Ilustracja graficzna fal dźwiękowych wypływających z głośników tylnych w kierunku sufitu i następnie odbijanych (odtworzyć materiał wideo). W salonie znajduje się soundbar LG z subwooferem i dwoma głośnikami tylnymi skierowanymi do góry. Ilustracja graficzna fal dźwiękowych wypływających z głośników tylnych w kierunku sufitu i następnie odbijanych (odtworzyć materiał wideo).
*Zestaw głośników tylnych jest sprzedawany osobno.** Głośniki tylne podłącza się przewodowo do znajdującego się w zestawie odbiornika bezprzewodowego, którego nie pokazano na ilustracji.

Dźwięk idealny dla Ciebie

Funkcja kalibracji pomieszczenia pozwoli znaleźć idealną konfigurację soundbaru.  Wystarczy zaledwie 15 sekund aby wykryć przeszkody zniekształcające dźwięk i odpowiednio dostosował swoje ustawienia.
W przestronnym salonie znajduje się telewizor, soundbar i subwoofer. Z soundbara wypływają fale dźwiękowe i pokazana jest siatka do pomiaru całej przestrzeni salonu. W przestronnym salonie znajduje się telewizor, soundbar i subwoofer. Z soundbara wypływają fale dźwiękowe i pokazana jest siatka do pomiaru całej przestrzeni salonu.

AI Sound Pro w soundbarach LG

Identyfikacja głosu, efektu i częstotliwości, aby zoptymalizować dźwięk pod kątem określonego gatunku i zapewnić jeszcze bardziej wciągające wrażenia. 

Telewizor zawieszony na ścianie. Na ekranie widownia klaszcze podczas koncertu, po przełączeniu kanału wyświetlana jest scena z filmu fabularnego, w której samochód jedzie przez las, a następnie, po przełączeniu kanału, na ekranie pojawia się prezenter wiadomości. Soundbar LG znajduje się bezpośrednio pod telewizorem, na beżowej półce (odtwarzanie materiału wideo) Telewizor zawieszony na ścianie. Na ekranie widownia klaszcze podczas koncertu, po przełączeniu kanału wyświetlana jest scena z filmu fabularnego, w której samochód jedzie przez las, a następnie, po przełączeniu kanału, na ekranie pojawia się prezenter wiadomości. Soundbar LG znajduje się bezpośrednio pod telewizorem, na beżowej półce (odtwarzanie materiału wideo)

Wybierz platformę

Steruj soundbarem LG z pomocą wybranej przez siebie platformy.

Na szarej półce umieszczono soundbar, wyświetlane są znaki graficzne platform AI w następującej kolejności: Spotify, Alexa, Chromecast, Apple Airplay oraz OK Google, od lewej do prawej. Na szarej półce umieszczono soundbar, wyświetlane są znaki graficzne platform AI w następującej kolejności: Spotify, Alexa, Chromecast, Apple Airplay oraz OK Google, od lewej do prawej.
*SP11RA, SP9YA i SP8YA wyposażone są w funkcję Multiple AI Connectivity.*Funkcja Multiple AI Connectivity jest niedostępna w niektórych językach i krajach.***Dostępność łączności AI może się różnić w zależności od języka i kraju.****Google jest znakiem towarowym firmy Google LLC.*****Asystent Google jest niedostępny w niektórych językach i krajach.******Amazon, Alexa i wszystkie powiązane logo są znakami towarowymi firmy Amazon.com lub jej podmiotów stowarzyszonych.*******AirPlay jest znakiem towarowym Apple Inc.

Podłącz dźwięk

Technologia HDMI eARC (Enhanced Audio Return Channel) umożliwia bezstratne przesyłanie nieskompresowanego sygnału audio 5.1 i 7.1, a nawet HBR (High Bit Rate), takiego jak Dolby Atmos® i DTS: X® z kompatybilnego telewizora.
Telewizor zawieszony na ścianie. Na ekranie telewizora występuje zespół muzyczny widoczny jako czarne sylwetki. Soundbar LG znajduje się bezpośrednio pod telewizorem, na szarej półce. Pod soundbarem znajduje się ikona HDMI eARC. Telewizor zawieszony na ścianie. Na ekranie telewizora występuje zespół muzyczny widoczny jako czarne sylwetki. Soundbar LG znajduje się bezpośrednio pod telewizorem, na szarej półce. Pod soundbarem znajduje się ikona HDMI eARC.

 

Doskonała synchronizacja dźwięku i obrazu

Zyskaj wyjątkowy obraz i dźwięk. Soundbar LG SP8YA dostarcza treść w jakości 4K, włącznie z HDR i Dolby Vision.

Telewizor zawieszony na ścianie. Na ekranie telewizora mężczyzna surfuje na ogromnej fali. Soundbar LG znajduje się bezpośrednio pod telewizorem, na białej półce. Tuż obok soundbara znajduje się flakon z kwiatkiem (odtwarzanie materiału wideo) Telewizor zawieszony na ścianie. Na ekranie telewizora mężczyzna surfuje na ogromnej fali. Soundbar LG znajduje się bezpośrednio pod telewizorem, na białej półce. Tuż obok soundbara znajduje się flakon z kwiatkiem (odtwarzanie materiału wideo)
Zielony obraz pełen pokrytych liśćmi drzew, przez które widać kawałek nieba Zielony obraz pełen pokrytych liśćmi drzew, przez które widać kawałek nieba

 

Wybierz ten subwoofer, który najbardziej pasuje do Ciebie 

Dane techniczne

soundbar LG SP8YA

Soundbar   
Liczba kanałów  3.1.2
Moc 440 W
Dekodery dźwięku HD Dolby Atmos, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, DolbyTrue HD, DTS: X, DTS Digital Surround, DTS HD Essential, DTS HD High Resolution Audio, DTS Virtual: X
Łączność bezprzewodowa  Wi-Fi, Bluetooth, AirPlay 2, Chromecast
Odtwarzane nośniki USB
Standard HDMI  eARC
Aplikacja do sterowania tak
Funkcje poprawy dźwięku  AI Sound Pro, Clear Voice, Hi-Res Audio, technologia dźwięku Meridian
Kompatybilny z asystentem głosowym  Asystent Google, Amazon Alexa
Obsługa aplikacji muzycznych  Spotify
Informacje dodatkowe  Dolby Vision, możliwość montażu na ścianie, Simplink, tryb gra (Game Mode), USB - muzyka, zgodność z formatem 4K, zgodność z HDR
Subwoofer   
Subwoofer w zestawie bezprzewodowy
Moc subwoofera  220 W
Obsługiwane formaty   
Odtwarzanie dźwięku MP3, AAC, WAV, FLAC, OGG
Odtwarzanie wideo  nie
Odtwarzanie zdjęć  nie
Złącza   
Wejście HDMI 1
Wyjście HDMI 1
Wejście optyczne 1
Wejścia koaksjalne nie
Wejścia audio nie
Złącze słuchawkowe nie
Złącze USB 1
Złącze Ethernet (LAN) nie
Parametry fizyczne   
Kolor  czarny
Wymiary soundbara  1060 x 57 x 119 mm
Waga soundbara  4,4 kg
Wymiary subwoofera  221 x 390 x 313 mm
Waga subwoofera  7,8 kg
Pobór mocy i zasilanie   
Pobór mocy  93 W
Pobór mocy w trybie gotowości  0,5 W
Zasilanie  110 - 240 V 50/60 Hz
Wyposażenie   
Wyposażenie  instrukcja obsługi, karta gwarancyjna, pilot, bateria do pilota, uchwyty montażowe do ściany
Instrukcja użytkownika  Pobierz
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz
Producent   
Nazwa producenta / importera  LG Electronics Polska Sp. Z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
 • Marka: LG
 • Liczba kanałów: 3.1.2
 • Subwoofer w zestawie: bezprzewodowy

Ocena klientów

5 na podstawie 7 ocen
5
(7)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(0)
Najwyżej ocenione cechy:
 • funkcjonalność
 • jakość dźwięku
100% osób oceniło ten produkt wysoko
Ocena wysoka oznacza 3, 4 lub 5 gwiazdek
Wczytywanie...
Najbardziej pomocne
Najwyżej ocenione
Najniżej ocenione
Najnowsze
wszystkie
wszystkie
Potwierdzony zakup
Potwierdzony zakup (7)
Autorzy opinii z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Klient Euro (0)
Autorzy opinii z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Pozostałe opinie (0)
Nie możemy potwierdzić, że autorzy tych opinii są naszymi klientami i kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Fenomenalny dźwięk
wygląd:
sterowanie:
funkcjonalność:
jakość dźwięku:
moc:
02-03-2022,
Krzysiek
Potwierdzony zakup

Jestem zachywcony jakością dźwięku. Dźwięk jest czysty nawet na maksymalnym poziomie głośności, a całości dodaje uroku oddzielny bezprzewodowy subwoofer dzięki, któremu zarządzanie kablami nie jest już problemem. Soundbar wspiera wszystkie najlepsze formaty dźwięku - DTS, Dolby Atmos oraz pozwala się na łączenie na wiele sposób - Bluetooth, Wifi, HDMI, USB dzięki czemu możemy z niego korzystać bezproblemowo zarówno z telewizorem jak i z telefonem. #OpiniaKonkurs

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (5) (1) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
LG SP8YA
wygląd:
sterowanie:
funkcjonalność:
jakość dźwięku:
moc:
16-03-2022,
PIOTR
Potwierdzony zakup

Wow! Jeśli ktoś się zastanawia nad zakupem - POLECAM w 100%. Szczerze mówiąc nigdy nie sądziłem, że w ogóle będę posiadaczem takiego gadżetu. Zdecydowałem się podczas zakupu telewizora. Już w salonie podczas prezentacji bardzo odpowiadała mi jakość dźwięku, ale po pierwszych testach w domu wiedziałem, że to strzał w dziesiątkę. To jak dźwięk wspaniale rozchodzi się po mieszkaniu, jest aż trudne do opisania. Także jedyn słowem sprzęt GODNY polecenia! #OpiniaKonkurs

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (4) (1) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Polecam!
wygląd:
sterowanie:
funkcjonalność:
jakość dźwięku:
moc:
06-12-2021,
PaQra
Potwierdzony zakup

Jakość dźwięku rewelacja, połączenie z TV, i innym urządzeniami jak telefon IPhon - rewelacyjnie szybkie i sprawne, bez kabli, bez zbędnych instrukcji, proste i intuicyjne! Polecam, dźwięk w pokoju około 30m2 - rozchodzi się fenomenalnie :)

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (14) (5) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
super
wygląd:
sterowanie:
funkcjonalność:
jakość dźwięku:
moc:
03-03-2022,
Grzegorz
Potwierdzony zakup

Mam od tygodnia bardzo fajnie gra i współpracuje z telewizorkiem bezproblemowo . Telewizor tez LG. Teraz muzyka brzmi o wiele lepiej z YouTube czy z odtwarzacza. #OpiniaKonkurs

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (3) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Fajny i jak dla mnie bardzo mocny (30 m kw)
wygląd:
sterowanie:
funkcjonalność:
jakość dźwięku:
moc:
22-07-2022,
TW
Potwierdzony zakup

Nareszcie slysze dialogi w polskich filmach (opcja cinema). Niezle odtwarza tez muzyke z telefonu za posrednictwem BT i Bluray (opcja music). Można go fajnie wysterować. Kupujac nie zauważylem, ze sprzęt może miec jeszcze dodatkowo SPK8-S rear speaker kit (3 glośniki), zorienotwalem sie po opisie na opakowaniu - rozważam dokupienie. Chociaż i bez tego daje radę. Bas jest po prostu przepotężny jak na 30 metrowy pokój. Po konfiguracji włacza się razem z telewizorem (tez LG), ale niestety wylączać trzeba oddzielnie co jest dość słabe bo trzeba pamiętać o wylączaniu i konieczności korzystania z dwóch pilotów :(

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Polecam!!!
wygląd:
sterowanie:
funkcjonalność:
jakość dźwięku:
moc:
13-07-2022,
Spajdi
Potwierdzony zakup

Soundbar z którego można być naprawdę zadowolonym, ma wszystko co trzeba, czysty dźwięk, mocny bass, sporo regulacji i funkcji, filmy w dolby Atmos (Netflix, Dinsey+) poprostu rewelka jak w kinie, nawet samo oglądanie TV sprawia przyjemność, muzyka również na plus, więc śmiało można polecić ten sprzęt od LG.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Soundbar LG
wygląd:
sterowanie:
funkcjonalność:
jakość dźwięku:
moc:
14-07-2022,
Pio1992
Potwierdzony zakup

Bardzo fajny i praktyczny sprzęt

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Autor tej opinii jest naszym klientem. Kupił ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Autor tej opinii jest naszym klientem. Nie możemy potwierdzić, że kupił ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
Najbardziej pomocne
Najwyżej ocenione
Najniżej ocenione
Najnowsze
wszystkie
wszystkie
Potwierdzony zakup
Potwierdzony zakup (7)
Autorzy opinii z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Klient Euro (0)
Autorzy opinii z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Pozostałe opinie (0)
Nie możemy potwierdzić, że autorzy tych opinii są naszymi klientami i kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.

Pytania i odpowiedzi (1)

Powiadom o pytaniach
Czy ten model posiada radio FM?
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących LG SP8YA, wpisz 1251036 w wyszukiwarce euro.com.pl.