Przejdź do opisu produktu

Lodówka Samsung RS6HA8891B1

lodówka

Samsung
nr kat.
1241286

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Razem taniej!

Akcesoria

Opis produktu

WYBRANE CECHY

z wbudowanymi kamerami

Wbudowane 3 kamery

Pozwalają sprawdzić zawartość lodówki na ekranie smartfona.

nowe możliwości

Wyjątkowe funkcjonalności

Zintegrowany ekran, łączność Wi-Fi oraz dedykowane aplikacje usprawnią organizację zakupów i umilą czas spędzany w kuchni.

powiększona przestrzeń

SpaceMax™

614 l pojemności do wykorzystania na żywność i napoje.

nowoczesny design

Unikalny design

Eleganckie płaskie drzwi z wbudowanym wyświetlaczem przykuwają uwagę.

dłuższa świeżość produktów

Efektywne chłodzenie

O dłuższą świeżość produktów dbają zaawansowane technologie.

5 trybów pracy

Elastyczna praca

Pozwala wybrać jeden z 5 inteligentnych trybów chłodzenia.

TO WIĘCEJ NIŻ LODÓWKA, TO FAMILY HUB™!

Lodówka Family Hub™ otwiera przed Tobą całkiem nowe możliwości. Dzięki dotykowemu wyświetlaczowi, łączności Wi-Fi oraz aplikacji SmartThings*, usprawni zarządzanie zapasami, stanie się centrum rozrywki oraz nową platformą służącą do komunikowania się domowników.

* Zakres działania oraz interfejs aplikacji mogą różnić się w zależności od kraju. Urządzenia kompatybilne z aplikacją Smart Things mogą się różnić w zależności od kraju.

nowoczesna kuchnia z dwudrzwiową lodówką Family Hub
zawsze widzisz, co jest w środku

FOOD MANAGEMENT

Zainstalowane na różnych wysokościach 3 kamery robią zdjęcia po każdym zamknięciu drzwi lodówki. Możesz je zobaczyć na ekranie smartfona za pośrednictwem aplikacji SmartThings, by niezależnie gdzie jesteś, wiedzieć co masz w lodówce.

twórz listy zakupowe

LISTA ZAKUPÓW

Wyświetl listę zakupów na ekranie i dodawaj do niej potrzebne Ci produkty. Dzięki aplikacji SmartThings wszyscy domownicy będą wiedzieć, co trzeba kupić. A w sklepie mogą na bieżąco odhaczać produkty.

sprawdź na ekranie smartfona co znajduje się w lodówce

ZAGLĄDAJ DO ŚRODKA LODÓWKI

Pewnie będąc w sklepie nie raz chciałbyś sprawdzić, czy masz wędlinę, mleko czy ser. Taką możliwość daje Ci funkcja View Inside. Zawsze wiesz, co aktualnie znajduje się w Twojej lodówce i kupujesz tylko potrzebne produkty.

produkty z opisanymi terminami ważności

Wszystko świeże!  Zapomnij o problemie przeterminowanego jedzenia

Przypisz terminy ważności produktów w aplikacji, a gdy daty będą się zbliżały, otrzymasz o tym powiadomienie. Nic się nie przeterminuje, a Ty będziesz cieszyć się najlepszą jakością artykułów.

Brak pomysłów na obiad? Skorzystaj z podręcznej bazy niezliczonych przepisów kulinarnych!

Nie wiesz, co przygotować na rodzinny obiad lub na spotkanie z przyjaciółmi? Family Hub™, korzystając z listy produktów dostępnych w lodówce, podsunie Ci propozycje pysznych potraw. A na wyjątkowe okazje masz aplikację Club de Chefs™ z przepisami przygotowanymi przez docenionych przez Michelin restauratorów.

podpowiada przepisy

NOWA, INNOWACYJNA ORGANIZACJA ŻYCIA RODZINNEGO

Lodówka Family Hub™ z wbudowanym 21-calowym, dotykowym ekranem stanie się Twoją multimedialną tablicą, która pozwoli Ci łatwiej zorganizować życie rodzinne i zapanować nad ważnymi sprawami.

ekran jako tablica multimedialna
synchronizuj kalendarze domowników

KALENDARZ WSZYSTKICH DOMOWNIKÓW

Dodaj wszystkie wydarzenia domowników do wspólnego kalendarza, by nie umknęło Wam żadne spotkanie, wizyta u lekarza czy imieniny babci.

wyświetlaj zdjęcia

ZDJĘCIA I ALBUMY 

Przypomnij sobie ubiegłe wakacje podczas kolacji. Możesz również szybko zobaczyć zdjęcia zrobione podczas dzisiejszego spaceru.

wysyłaj notatki

NOTATKI I WIADOMOŚCI

Nie musisz być w domu, by zostawić rodzinie wiadomość na ekranie lodówki. Wyślij bliskim zdjęcie lub odręczny rysunek ze służbowego wyjazdu czy z kolejki do fryzjera*.

* Za pomocą aplikacji SmartThings. Zakres działania oraz interfejs aplikacji mogą różnić się w zależności od kraju.

TWOJA KUCHNIA - ULUBIONE MIEJSCE SPOTKAŃ

Z lodówką Family Hub™ zyskujesz funkcje telewizora czy odtwarzacza multimedialnego. Możesz z łatwością wyświetlać treści ze swojego smartfona na większym ekranie. Wszystko po to, by Twoja kuchnia jeszcze bardziej przyciągała rodzinę i przyjaciół i stała się Waszym ulubionym miejscem.

kuchnia ulubionym miejscem spotkań
oglądaj filmy i seriale

FILMY, SERIALE, TV

Podczas przyrządzania posiłków albo jedzenia kolacji możesz śledzić sportowe wydarzenia czy przygody bohaterów ulubionego serialu.

słuchaj muzyki

MUZYKA I RADIO

Wbudowane głośniki pozwalają przy pieczeniu babeczek posłuchać ulubionej muzyki lub najnowszego audiobooka.

korzystaj z przeglądarki internetowej

PRZEGLĄDARKA INTERNETOWA

Potrzebujesz dodać 25 dkg cukru do ciasta i chciałbyś sprawdzić, ile to szklanek? Nic trudnego, po prostu uruchom przeglądarkę internetową na Family Hub™, by szybko znaleźć odpowiedź.

WIĘCEJ PRZESTRZENI

Technologia SpaceMax™

Family Hub™ to mnóstwo funkcjonalności oraz duża przestrzeń do przechowywania żywności i napojów. Za sprawą wydajnego systemu izolacji SpaceMax™ udało się stworzyć cieńsze ścianki urządzenia, a pozyskaną przestrzeń przeznaczono na artykuły spożywcze. W ten sposób w dwudrzwiowej lodówce Samsung RS6HA8891B1 wygospodarowano 614 l pojemności: 389 l w chłodziarce oraz 225 l w zamrażalniku.

NIEZWYKLE ELASTYCZNA PRACA I OSZCZĘDNOŚĆ ENERGII

Normalny

Normalny

Tryb mrożenia wyłączony

Tryb mrożenia wyłączony

Tryb wakacyjny

Tryb wakacyjny

Tryb chłodziarki w obu komorach

Tryb chłodziarki w obu komorach

Tryb chłodziarki w zamrażarce

Tryb chłodziarki w zamrażarce

5 wariantów ustawień

Dwa obiegi powietrza oraz funkcja Smart Convertible 5w1 umożliwiają wyjątkową elastyczność przechowywania. Zależnie od posiadanych aktualnie produktów, możesz wybrać jeden z 5 inteligentnych trybów pracy urządzenia. Gdy masz dużo świeżej żywności, przekształć zamrażalnik w drugą komorę chłodziarki. Jeśli wyjeżdżasz na urlop, możesz wyłączyć jedną lub dwie komory, oszczędzając energię elektryczną*.

* Ustawienia OFF – chłodziarka i zamrażalnik są wyłączone, ale przy użyciu minimalnej mocy i zużyciu energii elektrycznej, utrzymują temperaturę 15°C, by zapobiec powstawaniu pleśni i niemiłych zapachów.

PRODUKTY POZOSTAJĄ DŁUŻEJ ŚWIEŻE

Metal Cooling

szybsze przywracanie ustawionej temperatury

Tylna ścianka lodówki została wykończona metalowym panelem. Nie tylko wygląda to elegancko, ale również jest bardzo praktyczne. Kumuluje zimno i szybciej przywraca pożądaną temperaturę po każdorazowym otwarciu drzwi urządzenia.

Twin Cooling Plus™

dwa obiegi powietrza

Optymalną wilgotność i temperaturę w obu komorach zapewniają dwa, niezależnie działające obiegi powietrza. Dzięki nim żywność dłużej utrzymuje naturalny smak i wartości odżywcze. Dodatkowo zapachy nie przenikają między komorami.

stabilizacja temperatury

Precise Chef Cooling

Dłuższa świeżość produktów to zasługa stabilnych warunków w chłodziarce. Odpowiada za nie system precyzyjnej kontroli temperatury, który ogranicza jej wahania do zaledwie ±0,5°C.

NOWOCZESNE WZORNICTWO

Elegancki design

Każdy kto wchodzi do Twojej kuchni, od razu zauważa niezwykłą lodówkę Family Hub™. To model dla wszystkich ceniących innowacje. Jest również wyjątkowo elegancki. Każdy szczegół został tu starannie dopracowany. Efektownie wyglądają wykończenie w kolorze grafitowej stali oraz płaskie drzwi z dużym wyświetlaczem, praktycznym dystrybutorem wody i lodu oraz subtelnymi podchwytami.

Kostkarka

posiada automatyczną kostkarkę

Estetycznie wbudowana w drzwi urządzenia pomoże Ci szybko i wygodnie przygotować kostki lodu lub skruszyć lód.

Dystrybutor wody

umożliwia dostęp do orzeźwiającej wody

Podłącz urządzenie do instalacji wodnej, a będziesz cieszyć się swobodnym dostępem do orzeźwiającej wody. Bez konieczności ręcznego uzupełniania zbiornika.

PRAKTYCZNE ROZWIĄZANIA

przechowywanie artykułów na drzwiach

Funkcjonalne pojemniki drzwiowe

Na drzwiach chłodziarki jest 5 pojemników. Przechowuj w nich nabiał, przetwory, mleko czy olej, a zaoszczędzisz miejsce w komorze głównej.

dwie szuflady

Pojemne szuflady

Warzywa i owoce otrzymały osobne szuflady. Tak przechowywane, dłużej zachowają świeżość i soczystość.

Półka na wino

Półka na napoje

Jest bardziej praktyczna. Pomieści teraz nawet większe butelki oraz za sprawą płaskiego dna, również inne produkty w kartonowych czy plastikowych opakowaniach.

praktyczne funkcje

Power Freeze i Power Cool

Gdy potrzebujesz zamrozić dużą ilość żywności, włącz Power Freeze. Natomiast do przyspieszenia chłodzenia napojów skorzystaj z funkcji Power Cool*.

model bezszronowy

Technologia No Frost

W lodówce z technologią No Frost nie pojawia się już szron czy lód. Urządzenie nie wymaga rozmrażania i zapewnia korzystniejsze warunki do przechowywania żywności.

nowoczesny kompresor

Kompresor Digital Inverter

Kompresor Digital Inverter jest odpowiedzialny za cichą (36 dB)** i efektywną pracę urządzenia. Cechuje go również wysoka niezawodność, dlatego otrzymał 10 lat gwarancji***.

* Po 3 sekundach od przytrzymania przycisku uruchomi się wybrana funkcja. ** W porównaniu do modelu RS50N3513SA/EO. *** 10-letnia gwarancja jest ograniczona tylko do kompresora. 

W OPAKOWANIU

wymiary lodówki RS6HA8891B1

Lodówka wraz z kablem zasilającym o długości 2m

Instrukcja obsługi i montażu

Karta gwarancyjna

PORÓWNAJ PRODUKTY

 
tabelka RS6HA8891B1
tabelka RS68A8842B1
tabelka RS6HA8880B1
 

RS6HA8891B1

RS68A8842B1

RS6HA8880B1

Smart Conversion

SpaceMax™

System chłodzenia

Twin Cooling Plus™

Twin Cooling Plus™

Twin Cooling Plus™
No Frost

Kompresor Digital Inverter

Kostkarka i dystrybutor wody

Funkcja Power Freeze

Funkcja Wakacje

Półka na napoje

-

Liczba półek w chłodziarce

4

4

4

Liczba szuflad w chłodziarce

2

2

2

Pojemniki na drzwiach w chłodziarce

5

5

5

Liczba szuflad w zamrażalniku

2

2

2

Liczba półek w zamrażalniku

4

4

4

Pojemniki na drzwiach zamrażalnika

2

2

2

Oświetlenie wewnętrzne LED

Alarm otwartych drzwi (2 min.)

Otwieranie

Podchwyt

Podchwyt

Podchwyt

Pojemność całkowita lodówki

614 l

634 l

614 l

Pojemność chłodziarki

389 l

409 l

389 l

Pojemność zamrażalnika

225 l

225 l

225 l

Kolor

Grafitowa stal

Grafitowa stal

Grafitowa stal
Klasa energetyczna

E

D

F

Poziom głośności

36 dB

35 dB

36 dB

Wymiary (WxSxG)

1780 x 912 x 716 mm

1780 x 912 x 716 mm

1780 x 912 x 716 mm

Waga netto

120 kg

117 kg

120 kg

Dane techniczne

lodówka Samsung RS6HA8891B1

Wymiary bez elementów wystających (WxSxG) 178 x 91,2 x 71,6 cm
Kolor  grafitowa stal
Kolor / wykończenie frontu  grafitowa stal
Kolor / wykończenie boków  szary
Położenie zamrażarki side by side
Bezszronowa (No Frost) pełny No Frost
Sterowanie elektroniczne
Wyświetlacz  LCD
Kompresor inverter  tak
Liczba termostatów 2
Liczba agregatów 1
Klasa klimatyczna N, SN, T, ST
Czas utrzymania temperatury w przypadku braku zasilania 5 godzin
Efektywność energetyczna   
Klasa energetyczna E
Roczne zużycie energii 346 kWh = 214,52 zł rocznie
Pojemność użytkowa chłodziarki 389 litrów
Pojemność użytkowa zamrażarki 225 litrów
Poziom hałasu 36 dB
Klasa poziomu hałasu  C
Funkcje   
Dystrybutor wody tak (wymaga podłączenia do bieżącej wody)
Kostkarka automatyczna (wymaga podłączenia do bieżącej wody)
Wymuszona cyrkulacja powietrza tak
Funkcje dodatkowe funkcja "wakacje", kruszenie lodu
Dodatkowe informacje  filtr wody, oświetlenie ledowe, dotykowy panel sterujący
Zastosowane technologie  kompresor Samsung Digital Inverter, wbudowany moduł Wi-Fi, niezależne obiegi powietrza Samsung Twin Cooling System, aplikacja Samsung SmartThings, aplikacja Samsung Family Hub
Chłodziarka   
Sposób odszraniania (rozmrażania) chłodziarki No Frost
Liczba półek  5
Szybkie chłodzenie tak
Wyposażenie  5 półek w drzwiach, 4 półki szklane, 1 półka na butelki, 2 szuflady na warzywa i owoce
Zastosowane technologie - chłodziarka  równomierne chłodzenie Samsung All Around Cooling, stabilna temperatura Samsung Metal Cooling
Zamrażarka   
Sposób odszraniania (rozmrażania) zamrażarki No Frost
Liczba pojemników  2
Szybkie zamrażanie tak
Zdolność zamrażania 15 kg/24h
Klasa zamrażarki ****
Wyposażenie  4 półki szklane, 2 półki w drzwiach, 2 szuflady
Bezpieczeństwo użytkowania   
Bezpieczeństwo użytkowania półki wykonane ze „szkła bezpiecznego”, alarm (wskaźnik) niedomkniętych drzwi, blokada panelu sterowania
Parametry zewnętrzne   
Wymiary opakowania  77 x 98 x 191 cm
Waga z opakowaniem  128 kg
Wyposażenie   
Wyposażenie  instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące, 10 lat na silnik
Przedłuż Gwarancję® do 5 lat!
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Cena: od 6 000 zł
  • Marka: Samsung
  • Kolor: srebrny/szary

Ocena klientów

Pytania i odpowiedzi (1)

Powiadom o pytaniach
Ile przestrzeni potrzeba po bokach do otwarcia drzwi? Czy licując lodówkę z zabudową meblową, drzwi będą się otwierały? jaki kąt otwarcia drzwi lodówki jest potrzebny do otwarcia szuflad?
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Samsung RS6HA8891B1, wpisz 1241286 w wyszukiwarce euro.com.pl.