Przejdź do opisu produktu

Samsung RB36J8855S4

lodówka do obudowy

Samsung
nr kat.
1046593

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Opis produktu

 
Uwaga: Lodówka do instalacji w zabudowie kuchennej, z drzwiami ze stali szlachetnej. Zabudowa lodówki polega na obudowaniu jej od góry i po bokach.

Samsung Rb36j8855s4 Kv 1920px
 
 

wybrane cechy

 
 
 
Samsung Space Max™

Space Max™

Wysoce wydajny system izolacji sprawia, że ścianki urządzenia są cieńsze. Na żywność i napoje przypada większa przestrzeń.

 
Samsung All Around Cooling

All Around Cooling

Chłodne powietrze dociera do każdego zakamarka lodówki. Wydmuchiwane jest przez liczne otwory znajdujące się na poziomie każdej półki.

 
Samsung Pełny No Frost

Pełny No Frost

Technologia eliminuje tworzenie się szronu i lodu wewnątrz lodówki, dzięki czemu żywność pozostaje dłużej świeża i zachowuje więcej wartości odżywczych.

 
 
 
Samsung Power Freeze i Power Cool

Power Freeze i Power Cool

Funkcja Power Freeze aktywuje szybkie zamrażanie, a Power Cool jest odpowiedzialna za intensywne chłodzenie.

 
Samsung Silnik Digital Inverter

Silnik Digital Inverter

Wydajna praca kompresora pozwala obniżyć opłaty za prąd, a żywotność lodówki jest znacznie wydłużona.

 
Samsung Szuflada Fresh Zone

Szuflada Fresh Zone

Zapewnia optymalne warunki do przechowywania mięsa i ryb. Produkty zachowują świeżość, smak i strukturę.

 
 
 
 
 

Kitchen Fit™

 
 
 
Samsung Rb36j8855s4 Kitchen Fit
 
 

Wzornictwo Kitchen Fit™ to minimalistyczna i nowoczesna konstrukcja, a możliwość zabudowania na równi z meblami kuchennymi oferuje atrakcyjną alternatywę dla lodówek do zabudowy. Wykończenie ze stali nierdzewnej wzbogacono o stylowe elementy takie, jak: podświetlany na niebiesko uchwyt czy licowane drzwi. Lodówka perfekcyjnie wkomponuje się w wystrój każdej kuchni, podkreślając jej nowoczesny charakter. Kitchen Fit™ to elegancja i funkcjonalność na co dzień w Twojej kuchni.

 
 
 
 
Samsung Podchwyty. Wygodne otwieranie

Podchwyty. Wygodne otwieranie

Otwieranie drzwi za pomocą podchwytów jest bardziej praktyczne niż przy standardowych rączkach. Uchwyty tego rodzaju są „ukryte” w drzwiach co sprawia, że lodówka wygląda estetycznie i nie ma obaw, że mogą się one poluzować lub złamać jak uchwyty standardowe.

 
Samsung Szkło hartowane. Wytrzymałe półki

Szkło hartowane. Wytrzymałe półki

W lodówce zastosowano półki z hartowanego szkła. Dzięki tak zabezpieczonej powierzchni, półki są wytrzymałe na duże obciążenia, odporne na zarysowania i bardzo łatwo jest je wyczyścić. W razie potrzeby i dla większej wygody półki można wyjąć i szybko umyć pod bieżącą wodą.

 
Samsung Oświetlenie LED. Jasne wnętrze lodówki

Oświetlenie LED. Jasne wnętrze lodówki

Pobierające mniej prądu oświetlenie LED, daje jednocześnie więcej światła niż tradycyjne żarówki. Dzięki zastosowaniu takiego oświetlenia zużywana jest mniejsza ilość energii, co przekłada się na niższe rachunki.

 
Samsung Elegancja i praktyczność. Podświetlony uchwytSamsung Elegancja i praktyczność. Podświetlony uchwytSamsung Elegancja i praktyczność. Podświetlony uchwyt

Elegancja i praktyczność. Podświetlony uchwyt

Podświetlany uchwyt Ice Blue, to więcej niż eleganckie wykończenie. Światło emitowane z podchwytu lodówki pomaga dotrzeć do niej nawet, gdy jest ciemno.

 
Samsung Licowane drzwi. Zwiększony zakres otwarcia

Licowane drzwi. Zwiększony zakres otwarcia

W lodówce Samsung RB36J8855S4  zwiększył się zakres otwarcia drzwi, który ułatwia ich otwieranie. Nawet gdy lodówka stoi bezpośrednio przy ścianie.

 
Samsung Podchwyty. Wygodne otwieranieSamsung Podchwyty. Wygodne otwieranieSamsung Podchwyty. Wygodne otwieranie
 
 
 

Większa pojemność, dzięki cieńszym ściankom lodówki

 
 
 
Samsung Lodowka Rb36j8855s4 Wieksza Pojemnosc 1920
 
 

Technologia Space Max™, umożliwiła pogłębienie i poszerzenie przestrzeni użytkowej chłodziarko-zamrażarki. Wyjątkowy i wysoce wydajny system izolacji sprawił, że ścianki urządzenia stały się cieńsze i wewnątrz do dyspozycji mamy większą pojemność. W tak zaprojektowanej lodówce zmieścisz więcej mimo tego, że parametry zewnętrzne się nie zmieniły.

 
 
 
Samsung Szuflada Fresh Zone. Idealne warunki przechowywaniaSamsung Szuflada Fresh Zone. Idealne warunki przechowywaniaSamsung Szuflada Fresh Zone. Idealne warunki przechowywania

Szuflada Fresh Zone. Idealne warunki przechowywania

 

Specjalnie zaprojektowana szuflada Fresh Zone, zapewnia idealne warunki do przechowywania mięsa i ryb. Gwarantuje zachowanie optymalnej temperatury, która utrzymuje dłużej świeżość i smak produktów oraz ich wartości odżywcze.

 
Samsung Pojemniki na drzwiach. Łatwa, samodzielna regulacjaSamsung Pojemniki na drzwiach. Łatwa, samodzielna regulacjaSamsung Pojemniki na drzwiach. Łatwa, samodzielna regulacja

Pojemniki na drzwiach. Łatwa, samodzielna regulacja

 

Przechowywanie nigdy nie było tak łatwe! Umieść sześć pojemników w drzwiach lodówki tak, by swobodnie przechowywać produkty o różnej wielkości. Wykorzystaj miejsce w drzwiach, zwalniając tym samym miejsce na półkach.

 
Samsung Wygodne rozwiązanie. Pojemne szufladySamsung Wygodne rozwiązanie. Pojemne szufladySamsung Wygodne rozwiązanie. Pojemne szuflady

Wygodne rozwiązanie. Pojemne szuflady

 

Większe i bardziej praktyczne szuflady w zamrażalniku! Zapewniają optymalną przestrzeń do przechowywania żywności przeznaczonej do mrożenia. Szuflady wysuwają się do samego końca, dzięki czemu dostęp do przechowywanych produktów jest prosty i wygodny.

 
Samsung Wszystko na swoim miejscu. Półka na winoSamsung Wszystko na swoim miejscu. Półka na winoSamsung Wszystko na swoim miejscu. Półka na wino

Wszystko na swoim miejscu. Półka na wino

 

System organizacji przestrzeni wewnątrz lodówek Samsung to rozmaite rozwiązania dające Ci łatwy dostęp do przechowywanych pokarmów i napojów. Metalowa, specjalnie wyprofilowana półka na wino, to idealne miejsce do zagospodarowania swoich ulubionych napojów butelkowanych.

 
Samsung Funkcjonalne rozwiązanie. Praktyczna, wysuwana półkaSamsung Funkcjonalne rozwiązanie. Praktyczna, wysuwana półkaSamsung Funkcjonalne rozwiązanie. Praktyczna, wysuwana półka

Funkcjonalne rozwiązanie. Praktyczna, wysuwana półka

 

Porządek w lodówce i wszystko pod ręką! Wysuwasz lub wsuwasz. W pełni wykorzystane miejsce i funkcjonalne rozwiązanie. Zwłaszcza, gdy chcesz sięgnąć po rzeczy umieszczone głębiej.

 
 
 

Technologie Samsung

 
 
 
Samsung D  Sylwia Samsung Karty Lodowka 439 Lifestyle Tech
 
 
Samsung Chłodne powietrze w każdym zakamarku lodówki! All-Around CoolingSamsung Chłodne powietrze w każdym zakamarku lodówki! All-Around CoolingSamsung Chłodne powietrze w każdym zakamarku lodówki! All-Around Cooling

Chłodne powietrze w każdym zakamarku lodówki! All-Around Cooling

System All-Around Cooling równomiernie rozprowadza chłodne powietrze po całej powierzchni lodówki. Jest ono wydmuchiwane przez liczne otwory, znajdujące się na poziomie wszystkich półek. Dzięki temu utrzymywana jest stała temperatura, a żywność dłużej zachowuje świeżość i smak.

 
Samsung Skuteczne chłodzenie bez szronu i lodu. Pełny No FrostSamsung Skuteczne chłodzenie bez szronu i lodu. Pełny No FrostSamsung Skuteczne chłodzenie bez szronu i lodu. Pełny No Frost

Skuteczne chłodzenie bez szronu i lodu. Pełny No Frost

 

Przechowywane produkty na długo zachowują świeżość i walory odżywcze, pyszny smak i swój naturalny kolor, a brak osadzającego się szronu zapewnia więcej przestrzeni. Technologia No Frost to nie tylko smak i zdrowie, ale również wygoda, gdyż pozwala raz na zawsze pożegnać się z nieprzyjemnym obowiązkiem rozmrażania lodówki!

 
Samsung Power Freeze. Szybkie zamrażanie produktówSamsung Power Freeze. Szybkie zamrażanie produktówSamsung Power Freeze. Szybkie zamrażanie produktów

Power Freeze. Szybkie zamrażanie produktów

 

Wciśnij przycisk Power Freeze i przytrzymaj go przez 3 sekundy, by aktywować intensywne zamrażanie. Funkcja ułatwia i przyspiesza zamrażanie dużej ilości żywności. Jest aktywna przez 50 godzin i przez ten czas w zamrażarce będzie się utrzymywać minimalna temperatura.

 
 
 

Niezawodna i ekonomiczna lodówka na lata

 
 
 
Samsung Kompresor Digital Inverter. 10 lat gwarancjiSamsung Kompresor Digital Inverter. 10 lat gwarancjiSamsung Kompresor Digital Inverter. 10 lat gwarancji

Kompresor Digital Inverter. 10 lat gwarancji

 

Niezawodny z 10-letnią gwarancją kompresor Digital Inverter to "serce" lodówki. Jest on wytrzymały, działa cicho (hałas na poziomie 39 dBA) i wydajnie. Częste otwieranie drzwi lodówki czy reakcja na ciepłą żywność mogą powodować zmiany temperatury. Wówczas kompresor dostarcza więcej zimnego powietrza. Kiedy osiągnie optymalną temperaturę, utrzymuje jej stały poziom. Digital Inverter pozwala obniżyć zużycie energii, wynikającą ze zmniejszonego tarcia wewnętrznego (bezszczotkowa budowa) oraz regulowanej prędkości pracy (7 stopni).

 
Samsung Tryb wakacyjny. Jeszcze więcej oszczędnościSamsung Tryb wakacyjny. Jeszcze więcej oszczędnościSamsung Tryb wakacyjny. Jeszcze więcej oszczędności

Tryb wakacyjny. Jeszcze więcej oszczędności

 

Jeśli planujesz dłuższy wyjazd warto skorzystać z funkcji, która uruchomi w lodówce tryb ekonomicznego zużycia energii. Jednocześnie utrzymana zostanie normalna praca zamrażalnika, tak aby przechowywane w nim produkty nie uległy rozmrożeniu. Inteligentny tryb wakacyjny zachowuje w części chłodzącej temperaturę na poziomie 12°C. W ten sposób eliminujemy możliwość pojawienia się w lodówce nieprzyjemnego zapachu. Należy pamiętać by przed włączeniem trybu wakacyjnego całkowicie opróżnić chłodziarkę.

 
 
 

rzut techniczny

 
 
 
Samsung Rysunek Techniczny 439 Rb36j8855s4
  • A Szerokość: 595 mm
  • B Głębokość: 590 mm
  • C Wysokość: 2017 mm
 
 
 

w opakowaniu

 
 
 
Samsung Samsung Lodowka W Opakowaniu 439 Rb36j8855s4
 
 

podsumowanie

 
 
 
 
Technologia
 
Samsung No Frost
Pełny No Frost
Tak
 
 
 
Samsung Ikonki Do Cech Szare Metal Cooling
All Around Cooling
Tak
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cechy chłodzia­rki
 
Samsung Fridge Icon27
Ilość półek
3
 
 
 
Samsung Fridge Icon16
Szuflada Fresh Zone
Tak
 
 
 
Samsung Fridge Icon24
Oświetlenie LED
Tak
 
 
 
 
 
 
 
Samsung Fridge Icon18
Półka na nabiał
Tak
 
 
 
Samsung Fridge Icon19
Pojemnik na jajka
Tak
 
 
 
Samsung Lodowka Ico 1
Pojemnik na warzywa
Tak
 
 
 
 
 
 
 
Samsung Fridge Icon20
Pojemniki na drzwiach
6
 
 
 
Samsung Fridge Icon21
Półka na wino
Tak
 
 
 
Samsung Skladana Polka
Półka składana
1
 
 
 
 
 
Cechy zamrażal­nika
 
Samsung Fridge Icon25
Kostkarka
Taca na lód
 
 
 
Samsung Fridge Icon26
Szuflady
3
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
Cechy zewnętrzne
 
Samsung Fridge Icon30
Wyświet­lacz
Wewnęt­rzny
 
 
 
Samsung Fridge Icon33
Alarm otwartych drzwi
Tak
 
 
 
Samsung Fridge Icon32
Rączka
Podchwyt
 
 
 
 
 
 
 
Samsung Fridge Icon5
Kolor
Stal nierdzewna
 
 
 
Samsung Fridge Icon6
Możliwość przekładania drzwi
Tak
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
dodatkowe funkcje
 
Samsung No Frost
Power Freeze
Tak
 
 
 
Samsung Lodowki Power Cool
Power Cool
Tak
 
 
 
Samsung Lodowki Tryb Wakacyjny
Tryb wakacyjny
Tak
 
 
 
 
 
parametry
 
Samsung No Frost
Klasa energety­czna
A++
 
 
 
Samsung Fridge Icon9
Zużycie energii (roczne)
262 kWh
 
 
 
Samsung Halas
Poziom hałasu
39 dBA
 
 
 
 
 
 
 
Samsung Waga
Waga
75 kg
 
 
 
Samsung Fridge Icon9
Pojem­ność chłodzia­rki
247 l
 
 
 
Samsung Pojemnosc
Pojem­ność zamrażal­nika
110 l
 
 
 
 
 
 

Warto wiedzieć

 
 
 

Czy chłodziarko-zamrażarkę można położyć na jej tylną ścianę podczas zmiany kierunku otwarcia drzwi?
Chłodziarko-zamrażarki nie wolno kłaść na jej tylną ścianę. Podczas zmiany kierunku otwierania drzwi konieczne jest podniesienie przedniej części lodówki w celu wykręcenia dolnego zawiasu z mocowaniem przedniej nóżki. Maksymalny kąt o jaki można podnieść przednią część obudowy (odchylić urządzenie do tyłu) wynosi 45 stopni.

 

Oświetlenie LED - jakie są jego zalety?
Wysoko wydajne oświetlenie LED zajmuje mniej miejsca, nie emituje ciepła i jest dużo bardziej ekologiczne niż standardowe. Rozświetla każdy kąt lodówki jasnym światłem, abyś mógł zobaczyć więcej i z łatwością znaleźć potrzebne produkty.

 

Tryb wakacyjny - przydatna funkcja
Tryb wakacyjny jest funkcją, która pozwoli zaoszczędzić energię w sytuacji, gdy przez dłuższy czas nie będziemy korzystali z części chłodzącej. W przypadku gdy nie chcemy korzystać z chłodziarki a jedynie z zamrażarki (np. podczas dłuższych wyjazdów), możemy urządzenie przełączyć właśnie w tryb wakacyjny.

 

Jakimi normami kieruje się Samsung na rynku europejskim?
Samsung łączy wyśrubowane wymagania europejskich norm jakości z innowacyjnością i nowatorstwem koreańskich założycieli. Ośrodki badawcze w Europie - w tym w Polsce - wciąż opracowują nowe rozwiązania. Bazują one na europejskiej tradycji solidności wykonania i dbałości o elementy oraz nowoczesnej technologii i designie. Wszystkie produkty Samsung powstają w atmosferze szacunku do Klienta oraz solidnej, fachowej pracy, której towarzyszy idea tworzenia rzeczy pięknych.
 

 
 

Dane techniczne

lodówka do obudowy Samsung RB36J8855S4

Wymiary (wys. x szer. x gł.)  201,7 x 59,5 x 59 cm
Położenie zamrażarki na dole
Liczba agregatów 1
Liczba termostatów 2
Zdolność zamrażania 12 kg/24h
Czas utrzymania temperatury w przypadku braku zasilania 17 godzin
Bezszronowa (No Frost) pełny No Frost
System automatycznego odszraniania (rozmrażania) chłodziarki tak
Sposób odszraniania (rozmrażania) chłodziarki No Frost
System automatycznego odszraniania (rozmrażania) zamrażarki tak
Sposób odszraniania (rozmrażania) zamrażalnika No Frost
Sterowanie elektroniczne
Szybkie chłodzenie tak
Szybkie zamrażanie tak
Zmiana kierunku otwierania drzwi tak
Funkcje dodatkowe elektroniczna regulacja temperatury, komora świeżości "Fresh Zone", oświetlenie ledowe, podświetlane uchwyty, system All Around Cooling, technologia Digital Inverter, technologia Space Max, wyświetlacz elektroniczny, zamrażarka z systemem No Frost
Efektywność energetyczna   
Klasa energetyczna A++
Roczne zużycie prądu 262 kWh = 159,82 zł rocznie
Pojemność użytkowa chłodziarki 247 litrów
Pojemność użytkowa zamrażarki 110 litrów
Klasa zamrażarki ****
Klasa klimatyczna N, SN, T, ST
Poziom hałasu 39 dB
Rodzaj lodówki  lodówka do obudowy
Bezpieczeństwo użytkowania   
Bezpieczeństwo użytkowania  półki wykonane ze „szkła bezpiecznego”, alarm (wskaźnik) niedomkniętych drzwi
Parametry zewnętrzne   
Wymiary opakowania  75 x 63 x 210 cm
Waga z opakowaniem  87 kg
Wyposażenie   
Wyposażenie  1 szuflada na warzywa i owoce, 1 szuflada świeżości, 3 półki szklane w chłodziarce, 3 szuflady w zamrażarce, 4 półki w drzwiach, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, pojemnik na kostki lodu
Instrukcja użytkownika  Pobierz   
Gwarancja    
Gwarancja  24 miesiące
Przedłuż Gwarancję® do 5 lat!
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Cena: od 2 500 zł
  • Marka: Samsung
  • Bezszronowa (No Frost): pełny No Frost

Ocena klientów

5 na podstawie 19 ocen
5
(14)
4
(3)
3
(1)
2
(1)
1
(0)
Najwyżej ocenione zalety:
  • design
  • utrzymanie temperatury
94% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Polecam lodówkę Samsung RB36J8855S4
głośność pracy:
utrzymanie temperatury:
energooszczędność:
ustawienia chłodzenia:
funkcjonalność półek:
design:
10-04-2015,
lukasz-krakow
Potwierdzony zakup

Świetna lodówka, kupiłem ją przez Internet. Piękny wygląd stali szlifowanej, ładnie podświetlona, duuża lodówka i ergonomiczna zamrażalnik również pojemny. Wymiary idealne pod zabudowę gdzie lodówka wchodzi na wcisk między meble. Trzeba pamiętać o gniazdku z tyłu aby albo było głęboko albo nad lodówką aby lodówka była 60cm na głębokość od ściany. Nie warto kupować lodówek pod całkowitą zabudowę (wraz z frontem) bo są brzydki w środku i duużo mniejsze i nie można używać ładnych magnesów na lodówke :) z czego cieszą się dzieci. POLECAM !

Pokaż całość
Pytania (1) Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (15) (7) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
W instrukcji podobno piszą że lodówka ma być odsunięta po bokach i od tyłu ok. 5 cm. a od góry nawet 10 cm. Czy tak faktycznie musi być, czy u Pana lodówka wciśnięta pomiędzy meble działa bez zarzutów. Jaka powinna być głębokość mebli w przypadku kiedy chcę ją wsunąć między meble w wysokiej zabudowie? Chę aby przód był jednolicie zrównany z meblami. Będę bardzo wdzięczna za pomoc, myślę o zakupie lodówki i jestem przed pomiarem mebli. Dziękuję
marta3 zapytał 14-10-2015
Odpowiedz
W modelach RB33/36 wymagane jest jedynie wycięcie otworów wetnylacyjnych po bokach. Odstęp od ściany z tego co pamiętam w tym wypadku to 5mm - wszystko jest w insrukcji, która jest dostępna ogólnie w internecie.
Krzysztof odpowiedział23-05-2016
Zwiń pytania
Polecam
głośność pracy:
utrzymanie temperatury:
energooszczędność:
ustawienia chłodzenia:
funkcjonalność półek:
design:
04-10-2015,
iwona
Potwierdzony zakup

Lodówka pięknie się prezentuje w zabudowie. Użytkujemy ją od miesiąca i jak do tej pory nie mamy żadnych zastrzeżeń. Pojemna, funkcjonalna, bardzo cicha, spełnia swoje funkcje.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (5) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Lodówka do zabudowy Samsung RB36J8855S4
głośność pracy:
utrzymanie temperatury:
energooszczędność:
ustawienia chłodzenia:
funkcjonalność półek:
design:
15-10-2015,
robsuch
Potwierdzony zakup

Ogólnie jestem bardzo zadowolony. Lodówka prezentuje się bardzo dobrze, piękna szczotkowana stal ma swój urok. Oświetlenie nocne to bardzo przydatna funkcja dla nocnych marków, nie trzeba zapalać światła w kuchni i jest wystarczająco jasno by myszkować w nocy po kuchni. Paca lodówki jest słyszalna ale nie uciążliwa, spodziewałem się, że będzie cichsza. Niewielkim problemem jest przekładanie górnej półki na najniższy jej poziom, trzeba pokombinować. Zamrażalnik bardzo szybko osiąga zadaną temperaturę i jest pojemny. Przydałby się drugi pojemniczek na kostki lodu. Nieporozumieniem jak dla mnie jest dodatkowa wkładka na jajka, którą zwykle umieszcza się na kieszeniach drzwi lodówki. W tym modelu nie da jej się umieścić na żadnej z półek i tak naprawdę nie wiadomo gdzie być powinna, leży nieużywana a szkoda bo jajka trzeba trzymać w osobnym pojemniku!!! Gdyby nie to i słyszalna praca kompresora moja ocena byłaby zdecydowanie wyższa. Ogólnie POLECAM!!

Pokaż całość
Pytania (2) Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (9) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Witam zakupiłem i podłączyłem zgodnie z zaleceniami lodówkę SAMSUNG RB36J8855S4 po 3 godzinach od ustawienia w odpowiednim miejscu załączyłem wstępne chłodzenie i zamrażanie....jak w instrukcji i jestem przerażony głośnością pracy lodówki...czy tam kompresora....czy po całkowitym wielogodzinnym słodzeniu się lodówki głośność lodówki wyciszy się na tyle by nie było to uciążliwe???? Czy znów miałem pecha i będę musiał reklamować????
kris75 zapytał 21-01-2017
Odpowiedz
Proponuję wypoziomować lodówkę, może będzie ciszej, u mnie głośność pracy nie jest uciążliwa, jednak słyszalna.
robsuch odpowiedział24-01-2017
Witam Czy może Pan (Pani) podzielić się informacją co do sposobu zakupu, czy czekał Pan długo, gdyż teraz można kupić czekając 30 dni? Dziękuję
Leszek45a zapytał 20-10-2015
Odpowiedz
Zwiń pytania
Samsung RB36J8855S4
głośność pracy:
utrzymanie temperatury:
energooszczędność:
ustawienia chłodzenia:
funkcjonalność półek:
design:
17-08-2016,
greg_11
Potwierdzony zakup

Sprawuje się bez zarzutu!!!!

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (3) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
udany zakup
głośność pracy:
utrzymanie temperatury:
energooszczędność:
ustawienia chłodzenia:
funkcjonalność półek:
design:
24-10-2017,
andrzej 71
Potwierdzony zakup

Lodówka jest cicha, pojemna i stosunkowo łatwa w utrzymaniu z zewnątrz- stal szczotkowana. Obudowałem zgodnie z zaleceniami, żadnych problemów jak do tej pory. Zamrażalnik z wygodnym dostępem. Tworzywa wewnętrzne ok. Przechowuję w lodówce produkty zgodnie z zaleceniami - bez uwag. Do przesuwanej półki trzeba się przyzwyczaić ale dzięki temu podnosi funkcjonalność. Pierwsze ustawienie półek dość trudne, ale to jednorazowa akcja. Mógł by być lepszy dostęp do półki na jajka- żeby wsadzić do dedykowanego koszyka trzeba się przyłożyć.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Fajna lodówka
głośność pracy:
utrzymanie temperatury:
energooszczędność:
ustawienia chłodzenia:
funkcjonalność półek:
design:
08-12-2016,
Stiszyn
Potwierdzony zakup

Świetnie wyglądająca lodówka w zabudowie. Bardzo duża i dobrze trzymająca temperaturę. Bardzo cicha

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (2) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
POLECAM
głośność pracy:
utrzymanie temperatury:
energooszczędność:
ustawienia chłodzenia:
funkcjonalność półek:
design:
05-01-2016,
ewa
Potwierdzony zakup

Lodówka bardzo ładnie się prezentuje ,dodatkowego uroku dodaje jej podświetlenie drzwiczek. Cicha, pojemna. Po prostu-<< cudo>>> :) :P

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Funkcjonalna
głośność pracy:
utrzymanie temperatury:
energooszczędność:
ustawienia chłodzenia:
funkcjonalność półek:
design:
06-02-2016,
Aga
Potwierdzony zakup

Bardzo ładna, funkcjonalna lodówka! Trochę słychać jak "chodzi" ale absolutnie nie przeszkadza!

Pokaż całość
Pytania (1) Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Witam, czy ta lodówka posiada składaną półkę (easy slide)? Pozdrawiam
ASIAM zapytał 14-03-2016
Odpowiedz
Zwiń pytania
Samsung RB36J8855S4 - Jestem zachwycona....póki co oczywiście :D
głośność pracy:
utrzymanie temperatury:
energooszczędność:
ustawienia chłodzenia:
funkcjonalność półek:
design:
17-08-2017,
babajedna
Potwierdzony zakup

Lodówka super. Nie oceniam energooszczedności, bo mam ją od 10 dni. O czym powinnam napisać? Na pewno o tacce na jajka. Jeżeli ktoś wpadł na genialny pomysł, by umieścić ją na którejś z półek w drzwiach, to może spokojnie zapomnieć o tym pomyśle. Mnie osobiście to nie przeszkadza, ale było to dużym zaskoczeniem. Jeszcze o półkach na drzwiach - Zamykana półka na górze, nadaje się tylko do rzeczy płaskich, a nawet bardzo płaskich. Osobiście uważam, że to jakaś porażka. I jeszcze jeden nieistotny szczegół. Półka skladana - pomysł super, ale wkurza mnie (ale tylko troszeczkę), że czasami składa się nieproszona :D Poza tym to już tylko same achy i ochy zachwytu. Suuuuper.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (2) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Polecam
głośność pracy:
utrzymanie temperatury:
energooszczędność:
ustawienia chłodzenia:
funkcjonalność półek:
design:
27-08-2017,
Enjama
Potwierdzony zakup

Był to jedyny wybór lodówki, która może być montowana w zabudowę. Przez pierwsze dwa dni, lodówka chodziła dosyć głośno, ale później się to uspokoiło i teraz pracuje praktycznie bezszelestnie ;) Bardzo dobre wykonanie, pojemniki dolne chodzą z łatwością na rolkach. Składana pólka czasem może się przydać. Półki na drzwiach można sobie układać jak nam pasuje. Polecam

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (2) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
1 2
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie

Pytanie i odpowiedzi (12)

Powiadom o pytaniach
Jest szansa do podanie całkowitego wymiaru głębokości razem z otwartymi drzwiami? Czy 60 cm głębokości jest to sam obrys lodówki czy razem z elementami które mogą wystawać z tyłu?
goniak zapytał 2 lata temu
Dla tego pytania nikt nie dodał jeszcze odpowiedzi. Dodaj odpowiedź
Pytanie do użytkowników tej lodówki (lub innych Samsungów do obudowy). Czy w tej lodówce wymiana ciepła z otoczeniem następuje również przez boczne ścianki lodówki, czy tylko kratkami wentylacyjnymi umieszczonymi na dole urządzenia? Innymi słowy: czy boczne ścianki lodówki podczas pracy sprężarki lub bezpośrednio po jej wyłączeniu są ciepłe?
Czy w lodówce na dole z tyłu jest jakieś "wcięcie" aby zapewnić podłaczenie do gniazdka położonego bezpośrednio za lodówką?
Czy ta lodówka jest do OBUDOWY czy jest wolnostojąca? Wg informacji na stronie produktu można ją obudować płytami (odstęp 2,5 mm), a wg instrukcji na stronie Samsunga jest to urządzenie wolnostojące i wymaga odstępu 50 mm od mebli.
Rozważam kupno tego modelu. Chciałabym postawić ją przy ścianie, ale obawiam się, że niezachowanie wymaganego odstępu 5 cm spowoduje nieprawidłową pracę lodówki. Czy ktoś z Państwa ma ustawioną ją blisko ściany?
czy zamawiając lodówkę można wybrać na która stronę otwierane są drzwi.Chciałabym by w lodówce drzwi otwierały się na lewą stronę. Ponieważ wyświetlacz jest na drzwiach podobno nie można tego samemu przełożyć.
Witam, czy lodówkę można całkowicie zabudować (pytam także o front)? Czy trzeba coś dokupić w przypadku chęci zabudowy całej lodówki?
Witam, jaka jest wysokosc frontu zamrazarnika licząc od podłogi.
Jak zachowują się drzwi po otwarciu lodówki? Wychodzą po za zakres szerokości 595mm czy nie? Mogę ją postawić bezpośrednio przy ścianie od strony zawiasów?
Czy w tej lodówce można zbudować drzwiczki? Czy można ją tylko obudować po bokach?
Witam, czy lodówka musi byc zabudowana szafką ? Czy mozna ją umiescic miedzy innymi meblami bez szafki jej obudowującej? Czy bok lodowki jest na tyle estetyczny ze nie musi byc zabudowany?
Czy można prosić o zamieszczenie rysunków technicznych szafki do zabudowy tej lodówki? Czy lodówka stoi bezpośrednio na podłodze?
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Samsung RB36J8855S4, wpisz 1046593 w wyszukiwarce euro.com.pl.

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów