liked-products 0

Obserwowane

855 855 855

9:00 - 18:00

IT - IT283 Chromebook - 0224 - belka mobi
IT - IT283 Chromebook - 0224 - belka desktop

MacBook Pro (51)

Strona 4
Laptop Apple MacBook Pro 2021 16,2" M1 Pro 16GB RAM 512GB Dysk macOS Gwiezdna Szarość

Dostępne kolory

 • Ekran:  16,2 ", 3456 x 2234 pikseli 120 Hz
 • Procesor:  Apple M1 Pro
 • Pamięć:  16 GB zunifikowana RAM
 • Grafika:  Apple M1 Pro (16-rdzeni)

Warianty produktu

Dysk:  512 GB SSD
1 TB SSD
Kolor: 
Szary
Laptop Apple MacBook Pro 2023 16,2" M3 Pro 18GB RAM 512GB Dysk macOS Gwiezdna Czerń
 • Ekran:  16,2 ", 3456 x 2234 pikseli 120 Hz
 • Procesor:  Apple M3 Pro
 • Pamięć:  18 GB zunifikowana RAM
 • Grafika:  Apple M3 Pro (18-rdzeni)

Warianty produktu

Pamięć RAM:  18 GB
36 GB
Zobaczyłeś 51 z 51 produktów

Stworzony z myślą o profesjonalistach MacBook Pro to sprzęt, który sprosta nawet największym wymaganiom. Od 2020 roku laptopy z serii Pro napędzane są autorskimi układami scalonymi Apple Silicon (a dokładnie ich różnymi wersjami i kolejnymi generacjami, oznaczanymi jako M1, M2, M1 Pro lub M1 Max), zapewniającymi niespotykaną wręcz wydajność. To właśnie ona, w połączeniu z niezliczonymi możliwościami i komfortem użytkowania, poniekąd stoi za sukcesem urządzeń z nadgryzionym jabłkiem w logo i sprawia, że są one tak często wybierane przez klientów.

MacBook Pro jako gwarancja potężnych możliwości

Dzięki podzespołom o potężnej mocy, a także zoptymalizowanemu systemowi każdy MacBook Pro dosłownie zachwyca możliwościami i świetnie spisuje się nawet podczas wykonywania najbardziej wymagających działań, takich jak obróbka wideo lub przygotowywanie zaawansowanych projektów graficznych. Wszystko to sprawia, że urządzenia z serii Pro są niezwykle często wykorzystywane jako laptop do pracy, szczególnie w przypadku osób wykonujących zawody wymagające używania zaawansowanego sprzętu.

Tym, co łączy wszystkie wydania MacBooka Pro, jest nie tylko niesamowita wydajność. Urządzenia te wyróżniają się również zachwycającymi wyświetlaczami (w zależności od wersji) Retina lub Liquid Retina XDR, które zapewniają doskonale odwzorowany, wyrazisty obraz z mnóstwem detali i szeroką gamą świetnie nasyconych kolorów. Co więcej, zastosowanie zaawansowanych technologii, takich jak np. TrueTone, sprawia, że ekran jest czytelny, niezależnie od panujących wokół warunków. Ponadto na uwagę zasługują wygodne klawiatury Magic Keyboard, gwarantujące bardzo duży komfort podczas pracy.

MacBook Pro 13", czyli moc w kompaktowym wydaniu

Najmniejszy z całej rodziny, czyli MacBook Pro 13 cali, to niemal doskonałe połączenie wydajności i ogromnych możliwości z mobilnością. Pomimo stosunkowo niewielkich rozmiarów laptop oferuje naprawdę bardzo dużo, a jego swoistym sercem jest innowacyjny układ typu SoC Apple Silicon bądź jego kolejna, dodatkowo udoskonalona i bardziej efektywna odsłona. Warto podkreślić, że już pierwsza generacja czipów (M1) zachwycała i nadal zachwyca wydajnością, a następne zapewniają jeszcze większą płynność i szybkość działania.

Ogromne możliwości zamknięte w kompaktowej obudowie – właśnie tak można opisać laptop MacBook Pro 13 cali. Urządzenie wyposażone w czip M2 to gwarancja niezwykle wydajnej, wygodnej pracy, a także szybkiej realizacji różnego rodzaju zadań. W porównaniu z układem pierwszej generacji prędkość 8-rdzeniowego CPU wzrosła nawet o 18%, a dzięki udoskonaleniu 10-rdzeniowego GPU – grafika przyspieszyła nawet o 35%. Wszystko to sprawia, że MacBook Pro z ekranem o przekątnej 13,3” to idealny laptop na co dzień dla osób, które sprzęt umożliwiający wykonywanie najbardziej wymagających zadań chcą mieć zawsze pod ręką.

MacBook Pro 14” lub 16" – większe ekrany, jeszcze więcej możliwości

Laptopy z nadgryzionym jabłkiem w logo nie występują w tylko jednym wydaniu – zarówno MacBook Pro 14”, jak i wersja oznaczona nieco większą liczbą, zgodnie z tym, co mogą sugerować same nazwy, charakteryzują się wyświetlaczami o nieco większych przekątnych. Wielkość ekranów to jednak niejedyna różnica. W pewnym sensie podstawowa, 13-calowa wersja została wyposażona w wyświetlacz Retina, natomiast większe – w jeszcze bardziej zaawansowane ekrany Liquid Retina XDR i dodatkowo technologię ProMotion, która zapewnia doskonałą płynność wyświetlanych treści.

Ponadto różnica tkwi w zastosowanych w tych modelach układach scalonych – M1 Pro i M1 Max to jedne z najbardziej zaawansowanych czipów Apple Silicon, które są gwarancją ogromnej mocy obliczeniowej laptopów. To właśnie one odpowiadają za możliwości, które daje zarówno MacBook Pro 14”, jak i jego większy odpowiednik, a także ich dosłownie bezproblemowe działanie, co jest szczególnie istotne w kontekście sprawnej realizacji zadań, które przynajmniej w teorii mogłyby znacznie obciążyć procesor.

MacBook Pro 16” lub 14” i maksymalny profesjonalizm

Zarówno MacBook Pro 16 cali, jak jego i mniejsza, 14-calowa odsłona to urządzenia wyposażone w czipy z oznaczeniami Pro lub Max – warto zatem krótko nakreślić, czym dokładnie charakteryzują się te układy i co je odróżnia od wersji podstawowej. To, co najważniejsze, to zastosowanie większej liczby rdzeni CPU i GPU, większa ilość zunifikowanej pamięci RAM, a także zdecydowanie większa przepustowość pamięci. Ponadto na uwagę zasługują dodatkowo ulepszone silniki multimedialne.

Za moc i możliwości układu Apple M1 Pro odpowiadają między innymi do 10 rdzeni CPU, do 16 rdzeni GPU i maksymalnie 32 GB zunifikowanej pamięci RAM. Co więcej, w przypadku modeli napędzanych tym procesorem przepustowość pamięci może wynosić nawet 200 GB/s. Czip M1 Max to natomiast zdecydowanie najpotężniejszy układ, w jaki może być wyposażony laptop z macOS, np. MacBook Pro 16”. 10-rdzeniowe CPU, nawet 32-rdzeniowe GPU, do 64 GB zunifikowanej pamięci RAM, a także maksymalna przepustowość pamięci na poziomie 400 GB/s sprawiają, że urządzenia z właśnie tym procesorem działają sprawniej i szybciej, niż można by się spodziewać. Nawet gdy są wykorzystywane do zadań wymagających wyjątkowo dużej mocy obliczeniowej.

Więcej
Ostatnia strona