Przejdź do opisu produktu

Philips Hue White and Colour Ambiance Taśma zewnętrzna (2m)

taśma LED

Philips
nr kat.
1217878

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Moc  19 W
Barwa światła  różne kolory
Zobacz pełny opis produktu

Opis produktu

Philips Hue Zewnętrzna Taśma LED 2m

Podkreśl wybrane elementy w ogrodzie, oświetl ścieżkę, schody i balustradę lub udekoruj swój dom na święta zewnętrzną taśmą LED. Taśma Philips Hue White and Color Ambiance ma 2 m długości, emituje światło białe i kolorowe (2000-6500 K) oraz jest w pełni elastyczna – wyginaj i kształtuj taśmę zależnie od potrzeb. Razem z taśmą LED w zestawie otrzymasz: klipsy i wkręty do zamocowania taśmy, zasilacz i wtyczkę do podłączenia taśmy do źródła prądu.

Zasilacz i wtyczka w zestawie.

W zestawie znajdziesz wszystkie niezbędne Ci akcesoria: klipsy i wkręty do montażu, zasilacz oraz wtyczkę. Rozpakuj taśmę LED, zamontuj i gotowe!

Rozświetl swój ogród kolorami.

Paleta 16 milionów kolorów i 50 000 odcieni białego światła, od chłodnego do ciepłego, pozwoli stworzyć Ci wyjątkową atmosferę na balkonie, tarasie lub w ogrodzie.

Odporność na każdą pogodę.

Zewnętrzna taśma LED Philips Hue jest wyjątkowo odporna na działanie negatywnych warunków atmosferycznych. Jest odporna na deszcz, śnieg i mróz.

Pełna elastyczność.

Wyginaj, zginaj i kształtuj do woli. Zewnętrzna taśma LED jest całkowicie elastyczna. Dodatkowo dołączone są do niej klipsy oraz wkręty, które ułatwiają montaż w wybranym przez Ciebie miejscu. Oświetl schody, ścieżki oraz przygotuj wyjątkowe oświetlenie na specjalne okazje.

Doskonała jednorodność światła.

Zewnętrzna taśma LED Philips Hue jest bardzo dyskretna i nie trzeba jej ukrywać w zabudowie. Dzięki specjalnej powłoce taśma Philips rozprasza emitowane światło białe lub kolorowe. Taśmę LED możesz stosować do oświetlenia bezpośredniego, jak i rozproszonego.

Podłącz światła do mostka Hue, aby uzyskać pełną kontrolę nad inteligentnym oświetleniem.

Zsynchronizuj oświetlenie z mostkiem Hue Bridge i korzystaj z całego wachlarza funkcji za pomocą aplikacji Philips Hue. Szybko i łatwo ustaw harmonogramy oświetlenia, regulatory czasowe oraz zmieniaj intensywność oświetlenia zależnie od nastroju. *Mostek Hue Bridge sprzedawany jest oddzielnie.

Philips Hue to system inteligentnego oświetlenia, który pozwoli Ci inaczej spojrzeć na światło w Twoim domu i ogrodzie. Dzięki Philips Hue możesz sterować swoim oświetleniem wewnątrz i na zewnątrz za pomocą telefonu, łącząc się z poszczególnymi jego elementami przez mostek lub przez Bluetooth.

Dane techniczne

taśma LED Philips Hue White and Colour Ambiance Taśma zewnętrzna (2m)

Rodzaj żarówki  LED
Moc  19 W
Barwa światła  różne kolory
Regulacja jasności (przyciemnianie)  tak
Komunikacja  Zigbee
Liczba sztuk w opakowaniu  1
Funkcje Smart  zdalne sterowanie za pomocą smartfona lub tabletu, zmiana koloru światła, ZigBee Light Link
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent / importer   
Nazwa producenta / importera  Philips
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Marka: Philips
  • Rodzaj: taśma LED
  • Komunikacja: Zigbee

Ocena klientów

Pytanie i odpowiedzi

Możesz pomóc innym użytkownikom zadając pytanie dotyczące Philips Hue White and Colour Ambiance Taśma zewnętrzna (2m)

Powiadom mnie o pytaniach jeśli się pojawią

Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Philips Hue White and Colour Ambiance Taśma zewnętrzna (2m), wpisz 1217878 w wyszukiwarce euro.com.pl.