Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

zewnętrzna latarnia Philips Turaco Hue Post Anthractine 16474/93/P0

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
zewnętrzna latarnia Philips Turaco Hue Post Anthractine 16474/93/P0
Philips Turaco Hue Post Anthractine 16474/93/P0
Opis i dane
Philips Hue Outdoor to długo wyczekiwana seria produktów przeznaczonych do ogrodu stworzona przez międzynarodowego lidera branży oświetlenia LED. Inteligentne systemy oświetleniowe dostępne są od teraz również i w Twoim ogrodzie. Latarnia stojąca z serii Turaco z powodzeniem można zastosować na zewnątrz w dowolnych obszarach takich jak balkon czy taras, a dzięki ich solidnej i odpornej na szkodliwy wpłw warunków atmosferycznych konstrukcji świetnie sprawdzą się także w każdym ogródku. Zadbaj o bezpieczeństwo swojego domu, stwórz idealny nastrój, ciesz się tym pięknym i szeroko funkcjonalnym oświetleniem korzystając z dobrodziejstw jakie niosą ze sobą możliwości Philips Hue w prosty i wygodny sposób. Rozszerz funkcjonalność Hue do obszaru na zewnątrz. Zewnętrzną latarnią Turaco można podłączyć do istniejącego mostka Hue w taki sposób, że możliwe jest korzystanie z funkcji takich jak sterowanie spoza domu, geofencing i harmonogramy. Mostek Hue nie należy do zestawu.

  • Zawiera białą żarówkę Hue
  • Ciepłe białe światło (2700K)
  • Sprawna kontrola dzięki mostkowi Hue

zewnętrzna latarnia Philips Turaco Hue Post Anthractine 16474/93/P0

Rodzaj żarówki  LED
Moc  9,5 W
Jasność  806 lm
Barwa światła  ciepła biel
Klasa energetyczna  A+
Regulacja jasności (przyciemnianie)  tak
Liczba sztuk w opakowaniu  1
Funkcje Smart  zdalne sterowanie za pomocą smartfona lub tabletu, kontrola Hue Bridge, sterowanie za pomocą pilota, wyłącznik czasowy, certyfikat IP44
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent / importer   
Nazwa producenta / importera  Philips
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Philips Turaco Hue Post Anthractine 16474/93/P0, wpisz 1163237 w wyszukiwarce euro.com.pl.