Sharp
AKTYWNIE W TWOJEJ RODZINIE Jesteśmy dla Was. Pomagamy w prowadzeniu codziennego życia. Nie mamy w tym obszarze konkurencji. Priorytetem jest maksymalna funkcjonalność, najwyższa jakość i wyszukany design. Dodatkowo wszystkie urządzania Sharp skutecznie walczą z pleśnią, alergenami, szkodliwymi bakteriami oferując czyste i zdrowe powietrze w Waszym domu oraz wolne od szkodliwych substancji jedzenie, ubrania, meble, dywany itp.

Pralki szybko wypiorą plamy z oleju, farb czy makijażu, usuną wszystkie szkodliwe substancje z dziecinnych śpioszków.Zmywarki pomieszczą maksymalną liczbę naczyń, wysterylizują butelki i smoczki dla niemowląt. Kuchenki mikrofalowe posiadająprogramy do przygotowywania zdrowych potraw a lodówki szereg przyjaznych rodzinom funkcji - programy chroniące warzywa, owoce, mięso czy ryby, tryby wakacyjne i wiele innych.

Wszystkie są intuicyjne w obsłudze i naszpikowane funkcjonalnymi rozwiązaniami. Dzięki temu możesz zapomnieć o obowiązkach i spędzać czas tak jak lubisz najbardziej. Z bliskimi. Aktywnie, choć czasem leniwie. Oglądając filmy. Bawiąc się z dziećmi. Czytając.
Trenując. Jak tylko zapragniesz.
TO TWÓJ CZAS
Innowacyjna technologia Plasmaclusterstosowana w urządzeniach marki Sharp, za pomocą emisji jonów skutecznie
neutralizuje szkodliwe czynniki takie jak wirusy, alergeny, roztocza
czy zarodniki pleśni, utrzymując czystość na właściwym poziomie.