Skorzystaj z naszej oferty
idealnie dopasowanej do firm
Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.
855 855 855
pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00
Ten estetyczny element chroni kuchnię przed zalaniem, odprowadzając nadmiar wody z komory, kiedy odpływ jest zamknięty.
Franke Sirius SID 110-50 jest uniwersalny dzięki prostemu projektowi i krystalicznie czystej bieli. Możesz dopełnić nim wystrój każdej kuchni, niezależnie od stylu, w którym została urządzona.
Aby zamknąć lub otworzyć odpływ, wystarczy użyć pokrętła, które steruje korkiem automatycznym. To spore ułatwienie, kiedy zlewozmywak jest wypełniony naczyniami.
Nawet 15 lat gwarancji
Marka specjalizująca się w produkcji systemów kuchennych i AGD
Międzynarodowy zasięg i ponad 100 lat obecności na rynku
Typ | do podbudowy |
Wymiary (szer. x głęb.) | 525 x 440 mm |
Wycięcie | według szablonu |
Wykonanie | Tectonite |
Kolor | biały polarny |
Liczba komór | 1 |
Ociekacz | brak |
Bateria w zestawie | nie |
Odpływ / zawór | zawór mimośrodowy z sitkiem 3,5 cala |
Zlewozmywak odwracalny | nie |
Funkcje dodatkowe | syfon z podłączeniem do zmywarki, ukryty przelew |
Wymiary komór | |
Komora 1 | 500 x 410 x 200 mm |
Minimalna szerokość podbudowy | 60 cm |
Parametry zewnętrzne | |
Wymiary opakowania | 67 x 62 x 25 cm |
Waga z opakowaniem | 10 kg |
Wyposażenie | |
Wyposażenie | karta gwarancyjna, syfon |
Gwarancja | |
Gwarancja | 15 lat z wyłączeniami |
Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Producent | |
Nazwa producenta / importera | Franke Polska |
Fatalny wybór. Zlew po dwóch miesiącach użytkowania i dbania o niego jest szary. Widać na nim odbarwienia po herbacie czy resztkach jedzenia, których nie da się pozbyć. Środki do impregnacji nie pomagają. Odradzam dbającym o estetykę. Jedynym atutem jest pojemność.
super gładka powierzchnia, nie widać ani nie czuć pod ręką brudu. Miły w dotyku, łatwy w czyszczeniu. Nie widać żadnych śladów po gorących rzeczach. Głęboki, więc nadaje się do mycia dużych rzeczy. Lepiej zamontować niską baterię, ponieważ przy tej głębokości zlewu woda rozchlapuje się na blat.
pomimo zakupu z outlet,towar niewybrakowany,łatwy w instalacji,solidny syfon i duży odpływ, lekki a czy trwały to się dopiero okaże
Zlewozmywak jak najbardziej godny polecenia. świetny design, trwałość i wielkość robią wrażenie. Jedyny minus to czyszczenie, ponieważ przy twardej wodzie robią się białe plamy na nim. Jednak specjalne środki do czyszczenia zlewozmywaków i ich natłuszczania robią swoje. Stosowane raz na dwa tygodnie i zlewozmywak wygląda jak nowy.
Zlewozmywak wart swojej ceny, łatwy montaż i bardzo ładny wygląd. Spodziewałem się, że będzie ciężki w utrzymaniu czystości, ale okazało się, że jest całkiem ok. Okresowe natłuszczanie specjalnym preparatem na bazie silikonów (z Castoramy) zapobiega osadzaniu się kamienia i sprawia, że SID 110-50 po dwóch latach dalej wygląda jak nowy :D POLECAM!!!
Do czarnego granitu idealny.
Piękny, leciutki i wielki! Polecam!
Ciężko się czyści i nie jest odporny na wysoką temperaturę!!! Gorący garnek wypalił ślad.
Mam zlew bialy od 8 lat. Najlepszy jaki mialem. A czyszczenie? Spryskuje Cilitem Bang i spółkuje po 10 minutach. Zlew jest jak nowy - bez szorowania.
Zlew używany 2 tygodnie!wyglada obrzydliwie jest cały w plamach i zaciekach Chłonie natychmiastowo wszystko co się wyleje . Nie polecam . Niczym nie można doczyścić
Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.
Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności
TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów