Przejdź do opisu produktu

Subskrypcja Xbox Game Pass na konsolę (3 m-ce) [kod aktywacyjny]

kod aktywacyjny

Microsoft
nr kat.
6201674

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Opis produktu

Opis produktu:*

Graj w ponad 100 wysokiej jakości gier na konsolę za jedną, niską opłatę miesięczną. Pobieraj nowe gry i graj w nie w dniu premiery — mówimy tu o tytułach, takich jak Halo Infinite i Forza Horizon 5 od Xbox Game Studios, a także kultowych seriach, jak DOOM od Bethesda Softworks, grach niezależnych i wielkich hitach. Korzystaj ze zniżek dla użytkowników sięgających nawet 20% na wybrane gry z biblioteki Xbox Game Pass na Konsolę i do 10% rabatu na powiązane z nimi dodatki. Cała masa różnorodnych gier z każdego gatunku tworzy stale powiększający się o nowe tytuły katalog, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. 

img-kv-des img-kv-mob

Xbox Game Pass na Konsolę

Graj w ponad 100 wysokiej jakości gier na konsolę za jedną, niską opłatę miesięczną.

img-kv-des img-kv-mob

Graj w gry od razu w dniu premiery

Pobieraj nowe gry i graj w nie w dniu premiery — mówimy tu o tytułach, takich jak Halo Infinite od Xbox Game Studios, a także kultowych seriach, jak DOOM od Bethesda Softworks, grach niezależnych i wielkich hitach.

img-kv-des img-kv-mob

Zawsze jest coś nowego do grania — każdy znajdzie coś dla siebie

Cała masa różnorodnych gier z każdego gatunku tworzy stale powiększający się o nowe tytuły katalog, w którym znajdzie się coś dla każdego. Graj w gry, w które od zawsze chcesz pograć, albo powróć do ulubionych tytułów, za którymi tęsknisz.

img-kv-des img-kv-mob

Rabaty na gry

Zyskaj zniżki dla użytkowników sięgające nawet 20% na wybrane gry z biblioteki Xbox Game Pass na Konsolę i do 10% rabatu na powiązane z nimi dodatki.

img-kv-des img-kv-mob

Przejdź na Xbox Game Pass Ultimate

Wznieś się na wyższy poziom dzięki Xbox Game Pass Ultimate i uzyskaj wszystko, co oferuje Xbox Game Pass na Konsolę, a do tego usługę Xbox Live Gold, dostęp do ponad 100 wysokiej jakości gier, w które możesz grać ze znajomymi na konsoli, komputerze, telefonach i tablecie, a także korzyści tylko dla użytkowników*. Zobacz niżej, aby porównać plany.

img-how-it-works-three-img-des img-how-it-works-three-img-mob
Jak to działa

Pobieraj bezpośrednio i graj online albo offline.

 1. Zarejestruj się w usłudze Xbox Game Pass.

 2. Przejrzyj bibliotekę Xbox Game Pass.

 3. Zainstaluj wybrane gry.

 4. Odkryj swoją nową ulubioną grę.

Wybierz najlepszy dla siebie plan

best value

xbox game pass ultimate

 • Graj w ponad 100 wysokiej jakości gier ze znajomymi na konsoli, komputerze, telefonach i tabletach*
 • Graj w dniu premiery w najnowsze gry od Xbox Game Studios i Bethesda Softworks, a także w wybrane tytuły niezależne i wielkie hity
 • Graj w chmurze na komputerach, a także telefonach i tabletach marki Apple lub z systemem Android*
 • Zyskaj bezpłatne Korzyści, takie jak m.in. dodatkowa zawartość i przedmioty jednorazowego użytku w grach
 • Nawet 20% zniżki na wybrane gry z biblioteki Game Pass Ultimate i do 10% rabatu na powiązane z nimi dodatki
 • Wykonuj zadania, odbieraj punkty Microsoft Rewards i wymieniaj je na prezenty

OBEJMUJE TEŻ:

GOLD

Dołącz do największej społeczności graczy w najbardziej zaawansowanej sieci do gry wieloosobowej dzięki Xbox Live Gold z sieciowym trybem wieloosobowym na konsolach

 

Konto EA Play obejmuje bibliotekę najlepszych tytułów od Electronic Arts, ekskluzywne nagrody i zawartość tylko dla użytkowników na konsolach i komputerach

 

xbox live gold

 • Sieciowa rozgrywka wieloosobowa na konsolach
 • Games with Gold — uzyskuj 2 bezpłatne gry miesięcznie
 • Deals with Gold — zniżki na wybrane tytuły

 

Xbox Game Pass na PC

 • Graj w ponad 100 wysokiej jakości gier na komputer
 • Graj w dniu premiery w najnowsze gry od Xbox Game Studios i Bethesda Softworks, a także w wybrane tytuły niezależne i wielkie hity
 • Nawet 20% zniżki na wybrane gry z biblioteki Game Pass na komputer PC i do 10% rabatu na powiązane z nimi dodatki

OBEJMUJE TEŻ:

 

Usługa EA Play obejmuje bibliotekę najlepszych tytułów Electronic Arts, ekskluzywne nagrody i treści tylko dla subskrybentów na komputery PC

 

Xbox Game Pass na Konsolę

 • Graj w ponad 100 wysokiej jakości gier na konsolę
 • Graj w dniu premiery w najnowsze gry od Xbox Game Studios i Bethesda Softworks, a także w wybrane tytuły niezależne i wielkie hity
 • Nawet 20% zniżki na wybrane gry z biblioteki Game Pass na konsolę i do 10% rabatu na powiązane z nimi dodatki
 • Wykonuj zadania, odbieraj punkty Microsoft Rewards i wymieniaj je na prezenty

* Ważne informacje:  

 • W przypadku ofert rabatowych obowiązują postanowienia regulaminu i wykluczenia. Zawartość katalogu gier zmienia się z czasem i różni zależnie od regionu. Szczegółowe informacje znajdziesz pod adresem xbox.com/gamepass i ea.com/ea-play/terms oraz ea.com/ea-play. Najlepsza cena: W porównaniu do zakupu poszczególnych kont osobno.

 • Halo Infinite: Już wkrótce. 

 • Graj na Xbox Series X|S i Xbox One

 • Subskrypcję można realizować jednorazowo dla pojedynczego konta na maksymalnie 36 miesięcy. W razie wygaśnięcia subskrypcji lub usunięcia gry należy ponownie aktywować subskrypcję bądź kupić grę, aby nadal korzystać z dodatków albo przedmiotów dokupionych do gry. Wymaga pobrania treści (konieczne są znaczna ilość pamięci, szerokopasmowe połączenie internetowe; obowiązują opłaty usługodawcy internetowego.) i posiadania konta Microsoft. Może wymagać dodatkowego sprzętu i subskrypcji. Obowiązują ograniczenia wiekowe. Do grania w niektóre gry i do rozgrywki w trybie wieloosobowym online wymagane jest konto Xbox Live Gold (do nabycia osobno). Usługa, funkcje i wymagania mogą ulec zmianie lub zostać wycofane. Oferta podlega postanowieniom Umowy o świadczeniu usług firmy Microsoft (microsoft.com/msa). Jeśli jesteś członkiem Xbox Game Pass Ultimate, obowiązuje współczynnik konwersji. Z wyjątkiem sytuacji przewidzianych przez prawo kody nie podlegają zwrotowi. Wymagania systemowe różnią się w zależności od gry. Wydajność wzrasta na urządzeniach wyższej klasy. Obrazy przedstawiają gry z katalogu.

  AIRBUS oraz inne znaki produktów i usług Airbus są chronionymi znakami towarowymi firmy Airbus. Wszelkie prawa zastrzeżone. Oficjalnie licencjonowane przez Airbus. Nazwy, emblematy, projekty nadwozia i logo Cessna są znakami towarowymi i własnością intelektualną firmy Textron Innovations Inc. i są używane na podstawie licencji udzielonej firmie Microsoft Corporation. Nazwy, emblematy, projekty nadwozia i logo Cub Crafters są znakami towarowymi i własnością intelektualną firmy Cub Crafters i są używane na podstawie licencji udzielonej firmie Microsoft Corporation.

Instrukcja wykorzystania kodu:

Kod aktywacyjny po opłaceniu będzie możliwy do wyświetlenia w Koncie Klienta, w zakładce „Kody Aktywacyjne”.
 
Jak aktywować kod online Masz już konto Microsoft lub profil Xbox Live?. Jezeli tak, zaloguj się na xbox.com/redeemcode i wpisz 25-cyfrowy kod.
Nie masz jeszcze konta? wejdź na stronę xbox.com/live i utwórz nowe konto zgodnie z instrukcją a nastepnie wpisz 25-cyfrowy kod.
Więcej informacji na temat aktywacji kodów na konsoli Xbox znajduje się na stronie xbox.com/howtoredeem-console.

Wymagania systemowe: Xbox 360 (wymagane 256 MB lub więcej miejsca na dysku) lub Xbox One. Wymagane jest konto Microsoft oraz szerokopasmowe łącze internetowe (obowiązują opłaty dostawcy połączenia internetowego) Usługa Live może nie działać w połączeniu z niektórymi usługami szerokopasmowego internetu lub jej wydajność może się różnić. Tryb wieloosobowy online nie jest dostępny we wszystkich grach. Nie wszystkie funkcję Xbox Live na Xbox 360, w tym pewne aplikacje, są dostępne na Xbox One. Korzystanie z aktualizacji, usług i innych materiałów do pobrania może wymagać dodatkowego sprzętu, miejsca na dysku, większej szybkości łącza i/lub uiszczenia dodatkowych opłat. Funkcję i wymagania systemowe mogą po pewnym czasie ulec zmianie w zależności od urządzenia lub kraju. Usługa nie jest dostępna we wszystkich krajach. Sprawdź dostępność na xbox.com/live/countries. Obowiązuje umowa o świadczenie usług Microsoft pod adresem microsoft.com/msa.

*Gry i materiały multimedialne są sprzedawane osobno. Aby korzystać z niektórych funkcji, należy posiadać dalsze subskrypcje i/lub spełniać dodatkowe wymagania. Tryb wieloosobowy między konsolami Xbox One i Xbox 360 nie jest obsługiwany. Sprawdź funkcję wymagające posiadania konta Gold pod adresem xbox.com/goldfeatures. Ofera bonusowa gier: wyłącznie dla posiadaczy płatnego konta Gold. Aby móc pobrać gry na konsoli Xbox One, wymagane jest aktywne konto Gold. Do korzystania z niektórych gier wymagany jest sensor Kinect i/lub dysk twardy. Obowiązują ograniczenia. Sprawdź pod adresem xbox.com/live.

Dane techniczne

kod aktywacyjny Subskrypcja Xbox Game Pass na konsolę (3 m-ce) [kod aktywacyjny]

Interoperacyjność   
Kompatybilność  Xbox One
Nośnik  kod aktywacyjny
Wymagania sprzętowe  konsola Xbox One
Wymagania systemowe  wymaga połaczenia z internetem
Funkcjonalność   
Funkcjonalność  Xbox Game Pass to subskrypcja gier na konsole Xbox One, wstecznie zgodnych gier na konsolę Xbox 360 oraz gier dostępnych w usłudze Xbox Play Anywhere przeznaczona dla posiadaczy konsol Xbox One.
Producent   
Nazwa producenta / importera  Microsoft
  UWAGA Ten produkt nie podlega zwrotowi i anulacji
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
 • Rodzaj: subskrypcja Xbox Game Pass

Ocena klientów

5 na podstawie 4 ocen
5
(3)
4
(0)
3
(0)
2
(1)
1
(0)
Najwyżej ocenione cechy:
 • grafika
 • fabuła
75% osób oceniło ten produkt wysoko
Ocena wysoka oznacza 3, 4 lub 5 gwiazdek
Wczytywanie...
Najbardziej pomocne
Najwyżej ocenione
Najniżej ocenione
Najnowsze
wszystkie
wszystkie
Potwierdzony zakup, pozostałe opinie
Potwierdzony zakup (3)
Autorzy opinii z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Klient Euro (0)
Autorzy opinii z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Pozostałe opinie (1)
Nie możemy potwierdzić, że autorzy tych opinii są naszymi klientami i kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Trochę drogo
grafika:
fabuła:
sterowność:
łatwość korzystania:
01-08-2020,
mf

Microsoft na swojej stronie sprzedaje za 40zł za miesiąc, tutaj za 3 miesiące 140zł, hmmmmm, prosta matematyka 40+40+40=120, czyli kupując tutaj przepłaca się 20zł niż kupując bezpośrednio w sklepi xbox-a

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (7) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Super rozwiązanie
grafika:
fabuła:
sterowność:
łatwość korzystania:
27-03-2020,
Alex
Potwierdzony zakup

Szybka realizacja zamówienia

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Polecsm
grafika:
fabuła:
sterowność:
łatwość korzystania:
01-09-2020,
Kiniol2metry
Potwierdzony zakup

Fajna sprawa tanie granie

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Subskrypcja Xbox Game Pass 3 miesiące
grafika:
fabuła:
sterowność:
łatwość korzystania:
08-12-2020,
Jacek
Potwierdzony zakup

Korzystamy z konsoli X Box już rok, dzieci są magazadowolone, podobnie z subskrypcji-jest to extra sposób na gry. Ca. Cena promocyjna, masa nowych gier, bez płyt, ustawiania na półkach, szukania, itd. Tylko 3 miesięczne subskrypcję, polecam na 100%

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Autor tej opinii jest naszym klientem. Kupił ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Autor tej opinii jest naszym klientem. Nie możemy potwierdzić, że kupił ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
Najbardziej pomocne
Najwyżej ocenione
Najniżej ocenione
Najnowsze
wszystkie
wszystkie
Potwierdzony zakup, pozostałe opinie
Potwierdzony zakup (3)
Autorzy opinii z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Klient Euro (0)
Autorzy opinii z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Pozostałe opinie (1)
Nie możemy potwierdzić, że autorzy tych opinii są naszymi klientami i kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.

Pytania i odpowiedzi (1)

Powiadom o pytaniach
Witam , proszę o info, jeżeli zakupie teraz gamepassa , to kod aktywacyjny dostanę na maila ? nr tego kodu ? i ile mam czasu na jego aktywacje? Kod ma być prezentem na gwiazdkę 2021.
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Subskrypcja Xbox Game Pass na konsolę (3 m-ce) [kod aktywacyjny], wpisz 6201674 w wyszukiwarce euro.com.pl.