Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

telewizor LED 3D Samsung UE55HU8200L Curved

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
telewizor LED 3D Samsung UE55HU8200L Curved
Samsung UE55HU8200L Curved
4 690 zł
Opis i dane
Wyjątkowy obraz w niezwykłej rozdzielczości 4K
Wyjątkowy obraz w niezwykłej rozdzielczości 4K
Rozdzielczość Ultra HD (3840x2160) to możliwość ujrzenia nawet najdrobniejszych szczegółów niewiarygodnie czystego obrazu. Telewizor 4K zapewnia rozdzielczość czterokrotnie większą niż Full HD. Ciesz się obrazem stawiającym na przejrzystość i szczegółowość oraz niezwykłą precyzją odwzorowania detali.
Dowiedz się wiecej >>
Curved - poczuj głębię zakrzywionego obrazu
Rewolucyjnie zakrzywiony telewizor zabierzę Cię w świat niesamowitych przeżyć i sprawi, że poczujesz się częścią tego, co oglądasz. Ekran zakrzywiony jest pod odpowiednim kątem, by zapewnić w Twoim salonie jak najlepsze warunki do oglądania. Telewizor eliminuje dodatkowo wady tradycyjnych wyświetlaczy – dzięki zakrzywieniu każdy punkt na ekranie znajduje się w takiej samej odległości od Ciebie, co sprawia, że obraz nie jest zniekształcony. Nie uwierzysz, dopóki nie zobaczysz tego na własne oczy.
Curved - poczuj głębię zakrzywionego obrazu
Poznaj bogactwo możliwości funkcji i usług dzięki platformie Samsung Smart Hub 2.0
Pakiet Smart Hub zwiększa zasoby dostępne do oglądania. Teraz możesz pobierać różne aplikacje, korzystać z wybranych serwisów Internetowych na ekranie telewizora, a także za pomocą serwisów i usług być w kontakcie z przyjaciółmi i rodziną. Wyszukuj informacje, rób zakupy w sieci, korzystaj z przeglądarki – wybór należy do Ciebie.

*Dostępność aplikacji, treści oraz niektórych funkcji może zależeć od kraju, jak również od zaplanowanych aktualizacji.
Poznaj bogactwo możliwości funkcji i usług dzięki platformie Samsung Smart Hub 2.0
Poczuj prawdziwe doznanie rzeczywistości z aktywną technologią 3D Samsung
Poczuj prawdziwe doznanie rzeczywistości z aktywną technologią 3D Samsung
Odkryj świat trójwymiarowego obrazu i przekonaj się, jak barwnie, szczegółowo i realistycznie wyglądają filmy oraz programy telewizyjne. Technologia aktywna 3D umożliwia stałe wyświetlanie obrazu HD 1080p dla każdego oka i zapewnia doskonały obraz 3D – nawet patrząc pod kątem aż 178 stopni.
Doskonała rozrywka bez przewodów
Koniec z bałaganem. Z łatwością podłącz telewizor do Internetu i innych urządzeń w sieci domowej eliminując konieczność podłączania kabli. Twój telewizor przekształci salon w multimedialne centrum rozrywki bez uzycia przewodów.
Doskonała rozrywka bez przewodów
Twoja domowa sieć multimediów
Twoja domowa sieć multimediów
DLNA (Digital Living Network Alliance) oznacza on standard rozpowszechniania mediów (audio, video, zdjęcia) w sieci domowej LAN. Dzięki niej będziesz mógł udostępnić treści multimedialne na ekranie telewizora z innych urządzeń w ramach wewnętrznej lokalnej sieci bezprzewodowej Wi-Fi. Urządzenia wspierające DLNA nie wymagają praktycznie żadnej konfiguracji.
Multimedialny teletext kolejnej generacji
HbbTV (Hybrid Broadcast Broadband TV) to nowy standard telewizji hybrydowej łączący w sobie typową emisję sygnałów telewizyjnych wraz z multimedialnymi treściami dostarczanymi do telewizora przez szerokopasmowy internet. Jedną z zalet HbbTV jest integracja multimedialnych treści z przekazem telewizyjnym co umożliwia przygotowanie interaktywnych aplikacji telewizyjnych dostarczających alternatywne treści w trakcie transmisji telewizji na żywo.
Multimedialny teletext kolejnej generacji
Korzystaj wygodnie z zasobów urządzeń mobilnych na dużym ekranie
Korzystaj wygodnie z zasobów urządzeń mobilnych na dużym ekranie
Funkcja MHL (Mobile High Definition Link) pozwala wygodniej korzystać z zasobów wykorzystywanych z pomocą urządzeń mobilnych, gwarantując lepszy obraz i dźwięk. Poprzez złącze MHL możesz przesłać ze swojego smatphon'a lub tabletu obraz i dźwięk. Dzięki temu możesz cieszyć się grami i filmami w imponującej skali, i z oszałamiającym dźwiękiem. Podczas połączenia ładowany jest także akumulator w urządzeniu mobilnym.
Bądż z bliskim kontakcie dzięki wideorozmowom Skype na dużym ekranie.
Utrzymuj dobre relacje ze znajomymi i rodziną, nie wychodząc z domu, dzięki aplikacji Skype przeznaczonej do telewizorów Smart. W połączeniu ze sprzedawaną osobno kamerą Skype możesz prowadzić wysokiej jakości wideorozmowy na ekranie panoramicznym z rozmówcami na całym świecie. Tworzenie nowych kont Skype, dostęp do już istniejących, a także cała nawigacja odbywają się za pomocą pilota do telewizora. Bądź bliżej dzięki komunikacji twarzą w twarz.
Bądż z bliskim kontakcie dzięki wideorozmowom Skype na dużym ekranie.
Lepszy obraz dzięki intensywnym kolorom
Lepszy obraz dzięki intensywnym kolorom
Za pomocą zaawansowanego algorytmu, funkcja Samsung Wide Color Enhancer Plus poszerza gamę kolorystyczną i zwiększa liczbę odcieni o zbliżonej tonacji, np. błękity i zielenie nie będą blaknąć, ani się przenikać. Otrzymujesz piękny, wielobarwny obraz z bogatymi kolorami i szeroką paletą odcieni.
Pożegnaj się ze smużeniem obrazu
Technologia Ultra Clear Panel redukuje odbijanie się światła otoczenia na ekranie, utrzymując wysoki poziom widoczności, żywość kolorów i doskonały kontrast, nawet w jasno oświetlonych pomieszczeniach. Poprzez zwiększenie współczynnika przejrzystości ekranu możliwe było zredukowanie odbijania się światła i utrzymanie jak najlepszego kontrastu. W efekcie widzimy nawet drobne detale, naturalny wygląd np. tonów skóry, różnice odcieni i wyraziste kolory, bez względu na jasność światła otoczenia.
Pożegnaj się ze smużeniem obrazu
Nagrywaj wybrane programy i decyduj co oglądasz
Nagrywaj wybrane programy i decyduj co oglądasz
Cyfrowe audycje telewizyjne można nagrywać na dysk twardy podłączony do portu USB, aby później oglądać je do woli w dogodnym czasie. Dzięki temu sam tworzysz sobie program telewizyjny i decydujesz co oglądasz. To idealny sposób na zarządzanie swoją kolekcją nagrań gotowych do obejrzenia podczas wypoczynku.

* Nagrywanie przez złącze USB jest możliwe tylko w przypadku kanałów cyfrowych.
* Nagrywanie może zostać ograniczone przez zabezpieczenie przed kopiowaniem transmisji. Mogą wystąpić ograniczenia w zależności od kraju i kanału.
Odtwarzaj zdjęcia, filmy i muzykę bezpośrednio przez złacze USB
Odtwórz własną kolekcję nagrań. Aby wyswietlic swoje zdjecia, posłuchać muzyki lub pooglądać filmy na telewizorze, wystarczy podłaczyc pendrive'a lub dysk do portu USB. Prosty sposób na przeglądanie multimediów na dużym ekranie.
Odtwarzaj zdjęcia, filmy i muzykę bezpośrednio przez złacze USB
Odbieraj audycje naziemnej telewizji cyfrowej w standardzie HD
Odbieraj audycje naziemnej telewizji cyfrowej w standardzie HD
Odbiornik wyposażony jest w zintegrowany tuner naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T (MPEG-4) umożliwiający odbiór audycji naziemnych w standardzie HD. Naziemna telewizja cyfrowa poza zwiększeniem ilości programów oferuje lepszą jakość obrazu i dźwięku, a także umożliwia dodanie dodatkowych komponentów, takich jak wiele ścieżek dźwiękowych, w tym także dźwięk przestrzenny, szczegółowy przewodnik po programach (EPG). Możliwe jest także dodawanie usług interaktywnych oraz płatnych serwisów.
Oglądaj setki programów telewizyjnych z całego świata
Telewizor wyposażony jest w tuner satelitarnej telewizji cyfrowej DVB-S2 umożliwiający odbiór sygnałów telewizyjnych nadawanych drogą satelitarną. Standard DVB-S2 jest rozwinięciem standardu DVB-S oferujący mniejszą przepustowość wymaganą do transmisji treści HD podnosząc jej jakość. Przekaz satelitarny umożliwia odbieranie znacznie większej liczby kanałów telewizyjnych niż telewizje kablowe lub odbiór antenowy oferując setki kanałów z całego świata.
Oglądaj setki programów telewizyjnych z całego świata
Poczuj jakość obrazu z telewizorami LED
Poczuj jakość obrazu z telewizorami LED
Udoskonalona technologia LCD używa, emitujących własne światło, diod LED do podświetlania ekranu (zbudowanego z ciekłego kryształu). Dzięki temu są cieńsze, a także lżejsze. Ponadto diody LED nie potrzebują dużo energii, co pozwoli zaoszczędzić na rachunkach za prąd. Odwzorowywanie kolorów w wyświetlaczach tego typu jest bliskie doskonałości. 
  • -


    Clear Motion Rate
    1000 Hz określającą ruch obrazów za pomocą trzech czynników: chipsetu, panelu TV i podświetlenia. Za pomocą nowego standardu pomiaru ruchu i jego kontroli bez trudu ujrzysz różnicę.

Dane techniczne

telewizor LED 3D Samsung UE55HU8200L Curved

Obraz   
Ekran  55 cali / 139 cm, 16:9
Zgodność z HD 4K UHD, 3840 x 2160
Technologia 3D aktywna (migawkowa)
Zakrzywiony ekran Curved tak
Tuner DVB-T (MPEG-4), DVB-S2, DVB-C, analogowy
Podwójny tuner HD tak
Optymalizacja ruchu Clear Motion Rate 1000 Hz
Kontrast dynamiczny Mega
Funkcje poprawy obrazu  UHD Dimming, System Quadmatic, Wide Color Enhancer Plus, Ultra Clear Panel, czujnik oświetlenia zewnętrznego, Digital Noise Filter, Clean View, Precision Black, Tryb Filmowy, Tryb Piłkarski, Tryb Gra, PurColor, Auto Depth Enhancer, skalowanie obrazu do jakości 4K UHD
Dźwięk   
System dźwięku przestrzennego SRS DNSe+
Moc głośników  4 x 15 W
Regulacja tonów wysokich / niskich  tak
Korektor dźwięku  tak
Funkcje dodatkowe dźwięku  3D Sound, AVL, Dolby MS11, DTS Premium Sound 5.1, głośniki Front Firing + New Waveguide, wbudowany głośnik niskotonowy
Funkcje sieciowe i multimedialne   
Smart TV tak
Wi-Fi tak
DLNA tak
HbbTV tak
Przeglądarka internetowa tak
Nagrywanie na USB tak
Komunikacja dodatkowa  Bluetooth, Wi-Fi Direct, Miracast, MHL - Mobile HD Link, NFC - Near Field Communication
System Smart  Samsung Smart Hub 2.0
Funkcje Smart TV  Smart Hub, Skype ready - opcjonalna kamera, Smart Evolution, Samsung Smart View 2.0, panel Gry, panel Samsung Apps, panel Warto Obejrzeć, panel Filmy i Seriale, panel Multimedia, Screen Mirroring
Aplikacje Smart TV  Facebook, ipla, TVN Player, Twitter, YouTube
Informacje dodatkowe   
Menu w języku polskim  tak
Telegazeta tak
Funkcje dodatkowe  procesor 4-rdzeniowy, sterowanie głosem, zgodność z technologią 3D Samsung, konwersja obrazu 2D na 3D, USB - zdjęcia, muzyka, film, PIP - obraz w obrazie (2 tunery), Digital EPG, PVR - nagrywanie USB, TimeShift, możliwość aktualizacji oprogramowania, możliwość sterowania za pomocą smartfona i tabletu, możliwość użycia klawiatury i myszki (funkcje Smart), ConnectShare Movie, Anynet+, certyfikat DiviX HD, BD Wise Plus, AllShare, zakrzywiony ekran, Multi-Link Screen poczwórny ekran
Informacje dodatkowe  podwójny tuner DVB - T/C/S2, HDMI 2.0 / HDCP2.2 ustawienie auto 3D i obsługa ARC, wsparcie HEVC, technologia parowania Easy Pin, wbudowane łącze Bluetooth HID, obsługa USB HID
Wejścia / wyjścia   
Liczba złączy HDMI 4
Złącze DisplayPort nie
Liczba złączy USB 3
Złącze EURO 1
Czytnik kart pamięci  nie
Złącze Ethernet (LAN) tak
Wejście komponentowe tak
Złącze VGA nie
Cyfrowe wyjście optyczne tak
Cyfrowe wyjście koaksjalne nie
Złącze CI (Common Interface) 1
Wyjście słuchawkowe nie
Parametry fizyczne   
Seria (model na rok)  Samsung Seria 8 / 2014
Wzornictwo  Curved T-Shape
Kolor obudowy  czarno-srebrny
Wymiary z podstawą (szer. x wys.x gł.)  123,3 x 76,2 x 28,6 cm
Wymiary bez podstawy (szer. x wys.x gł.)  123,3 x 71,5 x 9,3 cm
Waga z podstawą / bez podstawy  23,3 kg / 19,9 kg
Możliwość montażu na ścianie tak / VESA 400x400 mm
Efektywność energetyczna   
Klasa energetyczna B
Pobór mocy IEC 62087 Ed.2 (tryb włączenia) 128 W
Roczne zużycie energii 178 kWh = 97,90 zł rocznie
Przekątna ekranu  55 cali / 139 cm
Rozdzielczość   3840 x 2160
Pobór mocy (tryb czuwania)  0,3 W
Zasilanie  220 - 240 V 50/60 Hz
Wyposażenie i akcesoria   
Wyposażenie  okulary 3D x2, pilot Smart Control TM1490, pilot, 2 baterie AAA do pilota, 2 baterie AA do pilota, podstawa, instrukcja w wersji elektronicznej, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna
Model okularów na wyposażeniu  SSG-5100GB
Akcesoria opcjonalne okulary 3D SSG-5100GB, SSG-3570CR, SSG-4100GB, SSG-3550CR, kamera Skype VG-STC4000, klawiatura VG-KBD2000, mini uchwyt WMN450M
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
Kod producenta  UE55HU8200LXXH
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Marka: Samsung
  • Cena: od 4 000 do 4 999

Ocena klientów

5 na podstawie 9 ocen
5
(7)
4
(2)
3
(0)
2
(0)
1
(0)
Najwyżej ocenione zalety:
  • rozdzielczość
  • wygląd
100% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Dobre video audio leży i kwiczy!
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
19-09-2014,
Jaszczur
Potwierdzony zakup

Tv mam ok 2 miesięcy to mam wyrobione o nim zdanie. Jeśli chodzi o video nie mam zastrzeżeń. Myślę, że ogląda się na nim przyjemniej niż na Plazmie Panasonica 30VT, którą posiadam. Mały pilot w zasadzie zastępuje plastikowe badziewie z zestawu, które jest niewygodne.

Niestety tak jak wizja powala jakością tak audio jest fatalne. Podczas oglądania telewizji na małej głośnośc w absolutnej ciszy np. w nocy (ustawienie między 3 a 7) słychać zamiast miłego delikatnego dźwięku coś jakby dmuchanie w mikrofon i charczenie (najlepiej słychać to pod kratkami na dole telewizora jeśli ktoś nie usłyszał tego normalnie). TV trafił do serwisu i co się okazuje wymiana płyty głównej nie eliminuje problemu. Serwis, który jest świetny w mojej opinii rozkłada ręce. Sprawa trafiła do Samusng Polska i od ok 25 dni nie wiedzą co z tym zrobić. Samsung ma moje pliki z próbkami dźwięku i na razie brak reakcji.

Po 30 dniach braku naprawy niestety zarządam zwrotu TV lub jego wymiany na inny model bo taki dźwięk w TV za prawie 10000PLN jest niedopuszczalny.

Pokaż całość
Pytania (1)
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Witam I jak sie sprawa zakńczyła?
ritus zapytał 10-11-2014
Odpowiedz
TV został wymieniony za zgodą Samsunga i Euro. Obie strony zachowały się profesjonalnie!
Jaszczur odpowiedział14-04-2015
Wymieniony egzemplarz czy na inny typ. Usterka była w telewizorze czy ten typ ma problem z dźwiękiem.
Andy odpowiedział04-09-2015
Zwiń pytania
LED 3D Samsung UE55HU8200L Curved
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
28-08-2014,
Piotr
Potwierdzony zakup

Rozdzielczość i obraz w 3D to naprawdę rewelacja.

Pokaż całość
Pytania (1)
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Witam, czy przy głośności ok 3-7 w absolutnej ciszy słychać u Pana charczenie lub jakby ktoś dmuchał w mikrofon (najlepiej słychać to już na teście diagnostycznym dźwięku Menu>Pomoc techn.>Diagnostyka>Test dźwięku - zdiagnozować to można blisko TV słuchając najlepiej pod TV przy kratkach wylotowych głośników)? Serwis wymienił płytę w moim TV co nie zmieniło postaci rzeczy (rozkładają ręce bo słyszą to co ja) i wygląda, że to jakaś wada TV.
Jaszczur zapytał 19-09-2014
Odpowiedz
Zwiń pytania
3D Samsung UE55HU8200L Curved
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
18-11-2014,
Sówka
Potwierdzony zakup

Obraz bajka...polecam zobaczyć obraz i kolory jakie to cudeńko wyświetla ...czarny- rewelka ... a np biały - takiej bieli na ekranie to ja jeszcze nie widziałem ...

coś nieprawdopodobnego , żeby takie kolory były na ekranie.

polecam - wart tej kasy...

Pokaż całość
Pytania (1)
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
z jakiego źródła czerpiesz sygnał (satelita, nc+,cp) czy jeszcze cos innego
bodek zapytał 30-11-2014
Odpowiedz
Zwiń pytania
Nie taka rewelacja jakiej można by się spodziewać
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
10-04-2015,
artur53
Potwierdzony zakup

1. Obraz jest bardzo dobrej jakości, rozdzielczość znakomita. Ale występuje u mnie clouding - jasne plamy na tle ciemnego ekranu - co przeszkadza przy ciemnych scenach. 2. Kąty widzenia w poziomie są dość marne, gorsze niż w telewizorach innych firm. Już przy kącie 30 stopni obraz staje się blady, a potem jest coraz gorzej. 3. Dźwięk jest na tyle słaby, że używam tylko wzmacniacza i kolumn zewnętrznych. 4. Zaletą telewizora jest brak 3D, co korzystnie wpłynęło na jego cenę. Ogólnie - jestem trochę rozczarowany

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
tv
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
09-01-2015,
makkii
Potwierdzony zakup

jestem bardzo zadowolony z zakupu telewizora!!!

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
WOW- rewelacja
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
26-03-2015,
WioMik
Potwierdzony zakup

WoW :) to dobre określenie, jeśli chodzi o ten TV. Super kolory, wyjątkowa biel i czerń, niesamowite efekty 3D. Głębią obrazu, to jakaś nowość nie wiadomo o co chodzi, takie pytanie zadawałam sobie kiedy zamierzałam kupić TV teraz już wiem - naprawdę widać ją na każdym kroku, dopiero teraz wiem ile pracy w obraz wkładają graficy komputerowi aby uprzyjemnić nam oglądanie programów, coś niesamowitego, efekty widać na każdym kroku od reklam, poprzez filmy , bajki , programy różnego rodzaju, a w szczególności po zmianie jakości obrazu na HD , No cóż po prostu rewelka . Jeśli chodzi o obraz naprawdę nie ma się do czego przyczepić. Natomiast dźwięk troszkę kiepski, ale czego można wymagać od tak cienkiego telewizora, (skąd go wydobyć ), nie jest zły, nic nie trzeszczy, nie ma jakiś zakłóceń, wszystko słychać dobrze, ale moje skromne uszy wymagają czegoś więcej, zakupiłam do kompletu soundbar Curved razem komponuje się to niesamowicie. Teraz jestem w 100% zadowolona z jakości obrazu i dźwięku , mam nadzieję że starczy mi na wiele lat, szkoda tylko że nie można jeszcze w pełni wykorzystać wszystkich możliwości tego TV, ale mam nadzieję, że doczekam technologii 4K. Gorąco polecam ten TV , jest to znakomity zakup dla wymagających osób. Pozdrawiam

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
do podziwiania
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
28-08-2014,
Jarek
Klient Euro

telewizor naprawdę robi wrażenie, szczególnie rozdzielczość i efekty 3D, mam nadzieję, że kiedyś wykorzystamy wszystkie jego możliwości...

Pokaż całość
Pytania (1)
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jak się prezentują filmy w rozdzielności hd i oglądane z netu?
anubis1960 zapytał 21-12-2014
Odpowiedz
Zwiń pytania
Oceniam UE55HU8200L Curved
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
11-09-2014,
Stanislaw
Klient Euro

Jestem pod wrażeniem walorów użytkowych. Zamierzam kupić ten TV w okresie przedświątecznym.

Pokaż całość
Pytania (1)
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Witam, czy przy głośności ok 3-7 w absolutnej ciszy słychać u Pana charczenie lub jakby ktoś dmuchał w mikrofon (najlepiej słychać to już na teście diagnostycznym dźwięku Menu>Pomoc techn.>Diagnostyka>Test dźwięku - zdiagnozować to można blisko TV słuchając najlepiej pod TV przy kratkach wylotowych głośników)? Serwis wymienił płytę w moim TV co nie zmieniło postaci rzeczy (rozkładają ręce bo słyszą to co ja) i wygląda, że to jakaś wada TV.
Jaszczur zapytał 19-09-2014
Odpowiedz
Zwiń pytania
rekomendacja
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
24-06-2015,
Curro Jimenes

Obraz rewelacja. Filmy w 3D wymiatają. W porownaniu z pasywnymi okularami to przepaść. Dźwięk też OK. Jedyna egzotyka to zakrzywiony ekran. I uwaga! Najstabilniejszy 55 ekran na jednej nodze. Nie giba sie na boki jak midele 2015. Biel i czerń lux!

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Samsung UE55HU8200L Curved, wpisz 1021507 w wyszukiwarce euro.com.pl.