Samsung QLED QE65Q7CAM Curved

telewizor QLED

Samsung
nr kat.
1108720

Podaj numer katalagowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 21:00
niedz. 10:00 - 20:00
Dziś do 22:00!
20.04.2019 (sobota) 9:00 - 15:00
21.04.2019 (niedziela) infolinia jest nieczynna
22.04.2019 (poniedziałek) infolinia jest nieczynna

Brak w sklepach stacjonarnych
Brak możliwości dostawy
Niedostępny

Produkt tymczasowo niedostępny

telewizor QLED Samsung QLED QE65Q7CAM Curved
Samsung QLED QE65Q7CAM Curved
Brak w sklepach stacjonarnych
Brak możliwości dostawy
Niedostępny
Akcesoria
Opis i dane
Samsung Q7c Kv 1920px
 

„Praktycznie każdy aspekt obrazu prezentowanego na nowych telewizorach Samsung był niezwykły. Jest tego tyle, że nie wiem od czego zacząć."

Forbes.com

„Podsumowując: tegoroczne telewizory QLED Samsung to urządzenia, w których użytkownicy się zakochają”.

4K.com

„Ekrany QLED kuszą wyglądem i obietnicą doskonałej jakości obrazu”.

Komputerswiat.pl

 
 
 
 
Samsung Q Picture

Q Picture

Zamień światło w idealny kolor
 

Samsung Q Smart

Q Smart

Intuicyjne zarządzanie treściami w Twoim telewizorze

Samsung Q Style

Q Style

Harmonijny styl i minimalistyczne wzornictwo

 
 
Samsung Quantum Dot

Quantum Dot

Innowacyjna technologia Quantum Dot. Jeszcze wierniejsze oddanie barw

Samsung Jeden pilot Smart Control

Jeden pilot Smart Control

Jeden pilot do większości urządzeń

Samsung Niewidoczne połączenie (Invisible Connection)

Niewidoczne połączenie (Invisible Connection)

Niezauważalny kabel optyczny

 
 
 

Q PICTURE - Żywa kolorystyka obrazu

 
 
 
Samsung Q7c Qpicture 1920
 
 
 

Precyzja obrazu niezależnie od barw i sytuacji. W nowym telewizorze QLED zastosowano nową technologię „Quantum Dot”, która zarządza podświetleniem telewizora tak, by zapewnić najwyższą jakość obrazu i umożliwić wyświetlanie ponad miliarda kolorów*. Bogata paleta czerwieni, zieleni i błękitu pozwala na czyste i stabilne odwzorowanie realnych barw. HDR 1500 zapewnia widoczność detali nawet w najciemniejszych i najjaśniejszych fragmentach obrazu. Powłoka ekranu Ultra Black zapewnia najwyższą jakość wyświetlanych scen, niezależnie od pory dnia. Kontrola kontrastu i szeroki kąt widzenia odpowiadają za jednolitość odcieni i niezmienną jakość z każdej perspektywy.
* 10 bitowy panel Samsung QLED zapewnia 1 miliard kolorów

 
 
 
Samsung Perfekcyjny obraz. Q ColorSamsung Perfekcyjny obraz. Q ColorSamsung Perfekcyjny obraz. Q Color

Perfekcyjny obraz. Q Color

Dzięki telewizorom QLED z ekranem Quantum Dot zobaczysz świat takim, jaki jest w rzeczywistości. Zaawansowana technologia kropek kwantowych (Quantum Dot) i 10 bitowy panel QLED TV wyświetla ponad miliard kolorów i pokrywa 99,6% palety kolorów DCI. Jednocześnie QLED TV zapewnia 100% natężenie barw oznacza to, że nawet w bardzo jasnych czy bardzo ciemnych fragmentach danego obrazu kolory są wiernie oddane, a nie zmieniają się w białe czy czarne plamy bez szczegółów.

* 10 bitowy panel Samsung QLED zapewnia 1 miliard kolorów

 
 
 

ZOBACZ JAK QUANTUM DOT WPŁYWA NA ODWZOROWANIE KOLORÓW
i w jaki sposób połączenie poniższych barw oddziałuje na jakość obrazu

 
 
 
 
Samsung Video Red
Quantum Dot - Czerwony

Quantum Dot to doskonałe odwzorowanie szerokiej palety czerwieni, dzięki której niemal namacalnie dotknąć można energetyzującej mocy barw.
Samsung Video Green
Quantum Dot - Zielony

Quantum Dot nasyca obraz barwami zieleni, przenosząc Cię w świat dzikiej puszczy. Tak niewiele trzeba, by przeżyć fascynujące doznania.
Samsung Video Blue
Quantum Dot - Niebieski

Odcienie głębokiego granatu, aż po subtelny błękit przeniosą Cię do lodowej krainy lub wysoko ponad chmury.
 
 
 
 
 
Samsung Q Contrast. Idealny kontrast i w dzień i w nocySamsung Q Contrast. Idealny kontrast i w dzień i w nocySamsung Q Contrast. Idealny kontrast i w dzień i w nocy

Q Contrast. Idealny kontrast i w dzień i w nocy

Ciesz się głęboką czernią i doskonałą bielą obrazu. Algorytm optymalizujący jasność pozwoli dostrzec każdy szczegół oraz precyzyjne odwzorowanie kolorów. Fenomenalna głębia barw i uszlachetniony kontrast dopracowane zostały w funkcjonalności Precision Black, a specjalna powłoka ekranu Ultra Black zminimalizuje odbicie światła zapewniając jeszcze głębszą czerń.

 
Samsung Q HDR 1500. Precyzyjne odwzorowanie detali obrazuSamsung Q HDR 1500. Precyzyjne odwzorowanie detali obrazuSamsung Q HDR 1500. Precyzyjne odwzorowanie detali obrazu

Q HDR 1500. Precyzyjne odwzorowanie detali obrazu

Samsung QLED z technologią HDR 1500* zapewnia obraz o zachwycającym poziomie kontrastu, intensywności barw i większej głębi. Pozwala dostrzec detale nawet w najjaśniejszych i najciemniejszych fragmentach obrazu.

* Szczytowa jasność wynosi 1500 nitów i może się różnić w zależności od modelu i rozmiaru telewizora.

 
Samsung Q Viewing Angle szeroki kąt widzenia. Każde miejsce do oglądania ulubionego filmu jest dobreSamsung Q Viewing Angle szeroki kąt widzenia. Każde miejsce do oglądania ulubionego filmu jest dobreSamsung Q Viewing Angle szeroki kąt widzenia. Każde miejsce do oglądania ulubionego filmu jest dobre

Q Viewing Angle szeroki kąt widzenia. Każde miejsce do oglądania ulubionego filmu jest dobre

Telewizory Samsung QLED zapewniają szeroki kąt widzenia. Zobacz piękno naturalnych kolorów i doskonałego obrazu. Koniec z ograniczeniami.
Każde miejsce salonu będzie tym najlepszym, a obraz z telewizora „dopasuje” się do Ciebie.

 
Samsung Wciągająca głębia obrazu. Zakrzywiony ekranSamsung Wciągająca głębia obrazu. Zakrzywiony ekranSamsung Wciągająca głębia obrazu. Zakrzywiony ekran

Wciągająca głębia obrazu. Zakrzywiony ekran

Zakrzywienie sprawia, że ekran zdaje się otaczać widza i wciągać go w sam środek akcji. Dzięki budowie nawiązującej kształtem do budowy oka zapewnia, że obraz jest jest wolny od zniekształceń, ponieważ każdy punkt na ekranie znajduje się w takiej samej odległości od oczu.

 
 
 

POZOSTAŁE CECHY JAKOŚCI OBRAZU

 
Samsung Dostrzeż więcej. UHD 4K

Dostrzeż więcej. UHD 4K

4K UHD to rozdzielczość, dzięki której dostrzec można najdrobniejsze niuanse w sposób intensywny i wyrazisty. Więcej szczegółów, to więcej bodźców, które szybko nie pozwolą o sobie zapomnieć.

 
Samsung Gwarancja obrazu w jakości 4K. Certyfikowane UHD

Gwarancja obrazu w jakości 4K. Certyfikowane UHD

Certyfikowane UHD to Twoja gwarancja obrazu w jakości 4K. Stowarzyszenie Digital Europe ustaliło szereg norm, które musi spełniać telewizor UHD. Jedną z nich są matryce bez dodatkowego, białego koloru w pikselach. Przed zakupem sprawdź, czy telewizor posiada odpowiedni certyfikat gwarantujący ponad 8 mln adresowanych pikseli,
a więc idealną jakość Ultra High Definition.

 
Samsung Potwierdzenie doskonałej jakości obrazu. Certyfikat UHD AllianceSamsung Potwierdzenie doskonałej jakości obrazu. Certyfikat UHD AllianceSamsung Potwierdzenie doskonałej jakości obrazu. Certyfikat UHD Alliance

Potwierdzenie doskonałej jakości obrazu. Certyfikat UHD Alliance

Telewizory QLED TV otrzymały certyfikację ULTRA HD PREMIUM™, która jest przyznawana przez organizację UHD Alliance (UHDA). Certyfikat ten ma pomóc użytkownikom rozpoznać produkty, które zapewnią im najlepsze wrażenia podczas oglądania. Przyznawany jest urządzeniom, spełniającym rygorystyczne kryteria w zakresie rozdzielczości 4K, dynamiki obrazu (HDR) i odwzorowania szerokiej gamy kolorów. Produkty, które otrzymują ten prestiżowy logotyp pozwalają odtwarzać treści w doskonałej jakości obrazu.⁠⁠⁠⁠

 
Samsung Szybka optymalizacja obrazu i kontrastu. Q Engine

Szybka optymalizacja obrazu i kontrastu. Q Engine

Naturalnie jasny obraz czy wyjątkowo głęboka czerń pozwoli dostrzec każdy najdrobniejszy szczegół. Silnik optymalizujący jakość obrazu Q Engine, analizuje materiał źródłowy i ulepsza jego jakość by uzyskać efekt najbardziej zbliżony materiałom stworzonym w UHD - HDR.

 
Samsung Czysty obraz bez zbędnych odbić. Ultra Black

Czysty obraz bez zbędnych odbić. Ultra Black

Technologia Ultra Black, dzięki unikatowej nano-strukturze powłoki ekranu, minimalizuje odbicie światła. Od teraz można swobodnie oglądać telewizję nawet w jasno oświetlonym pomieszczeniu.

 
Samsung Obraz pełen szczegółów. UHD Dimming

Obraz pełen szczegółów. UHD Dimming

UHD Dimming to inteligentny system korekcji obrazu, analizujący wyświetlane sceny. Indywidualna optymalizacja poziomu kontrastu, kolorów i ostrości wpływa na realistyczne odzwierciedlenie barw.

 
Samsung Zobacz wszystko w wyjątkowej jakości. Precision Black

Zobacz wszystko w wyjątkowej jakości. Precision Black

Technologia Precision Black zwiększa kontrast i precyzyjnie kontroluje podświetlenie obrazu, dzięki czemu czerń staje się prawdziwie czarna, a biel nieskazitelnie czysta.

 
Samsung Współczynnik jakości obrazu. Picture Quality Index 3200

Współczynnik jakości obrazu. Picture Quality Index 3200

PQI to stworzona przez Samsung miara jakości obrazu. Bierze pod uwagę takie elementy jak odwzorowanie detali, technologie wzbogacenia kolorów, jasność czy odwzorowanie czerni. Im wyższa wartość PQI, tym wyższa jakość obrazu.

 
Samsung Dostrzeż więcej. UHD 4K
 
 

q smart - WYBIERAJ I OGLĄDAJ CO CHCESZ I KIEDY CHCESZ

 
 
 
Samsung Q Smart 1920 Q7c
 
 
 

Poznaj łatwy i intuicyjny Q Smart, który otwiera przed Tobą świat pełen możliwości. Szybki i zapewniający ogrom zabawy, a na dodatek łatwy w obsłudze dzięki jednemu pilotowi Smart Control, którym możesz sterować wieloma urządzeniami podłączonymi do telewizora. Swoje ulubione treści i aplikacje masz zawsze pod ręką w Smart Hub, działającemu niezwykle płynnie za sprawą systemu operacyjnego Tizen. Włącza się błyskawicznie i zapamiętuje ostatnio odtwarzane treści, które wznawia w mgnieniu oka. Telewizor nigdy jeszcze nie działał tak intuicyjnie.

 
 
 
Samsung Jeden pilot do większości urządzeń. Smart ControlSamsung Jeden pilot do większości urządzeń. Smart ControlSamsung Jeden pilot do większości urządzeń. Smart Control

Jeden pilot do większości urządzeń. Smart Control

Mało klikania, a więcej oglądania. Smart Control to dedykowany pilot pozwalający zarządzać większością dostępnych urządzeń: od dekodera, przez odtwarzacz Blu-ray, aż po konsolę do gier.

 
Samsung Łatwy dostęp do aplikacji, filmów i seriali. Smart HubSamsung Łatwy dostęp do aplikacji, filmów i seriali. Smart HubSamsung Łatwy dostęp do aplikacji, filmów i seriali. Smart Hub

Łatwy dostęp do aplikacji, filmów i seriali. Smart Hub

Dzięki funkcji Smart Hub Twój nowy QLED TV to coś więcej niż wysokiej klasy telewizor. Dostęp do aplikacji, filmów i serwisów internetowych nigdy nie był tak wygodny. Ty wybierasz co i kiedy oglądasz. Jeszcze szybszy* dostęp do filmów na żądanie, gier** i aplikacji internetowych.

* W porównaniu do Smart Hub z 2015 roku.
** Zgodnie z regulaminem danego serwisu. Wymaga połączenia z internetem. Funkcja może nie być dostępna we wszystkich językach i obszarach.
Wataha © HBO Europe, spol. s.r.o. All rights reserved. 2017. | Westworld © 2018 Home Box Office, Inc. All rights reserved. | Gra o tron © 2017 Home Box Office, Inc. All rights reserved | Billions © 2018 Showtime Networks Inc. All Rights Reserved | Brytania © Sky International Ltd. All rights reserved. | Strażnicy Galaktyki © Marvel Comics. All rights reserved

 
Samsung Miej pod kontrolą cały dom. SmartThingsSamsung Miej pod kontrolą cały dom. SmartThingsSamsung Miej pod kontrolą cały dom. SmartThings

Miej pod kontrolą cały dom. SmartThings

Aplikacja SmartThings umożliwia łatwe połączenie różnych urządzeń* począwszy od lodówki, przez smartfon, po telewizor, pozwalając Ci na intuicyjne kontrolowanie całego domu i nie tylko. Skorzystaj z możliwości, jakie daje stworzenie własnej sieci**.

* Zakres działania oraz interfejs aplikacji mogą różnić się w zależności od regionu.
** Urządzenia kompatybilne z aplikacją SmartThings mogą się różnić w zależności od regionu.

 
Samsung Pogramy na telewizorze? GameFly StreamingSamsung Pogramy na telewizorze? GameFly StreamingSamsung Pogramy na telewizorze? GameFly Streaming

Pogramy na telewizorze? GameFly Streaming

Do rozpoczęcia zabawy wystarczy Samsung Smart TV i gamepad. Gra przesyłana jest strumieniowo - sygnał z kontrolera płynie prosto na serwery producenta.
W ramach GameFly Streaming* użytkownicy Smart TV mają do wyboru gry zebrane w tematyczne pakiety, które są stale poszerzane o kolejne nowości.

* Za niewielką miesięczną opłatą.

 
 
 

TWOJA WYGODA TO NASZ PRIORYTET

 
Samsung Łatwe przesyłanie treści na ekran TV. Samsung Smart ViewSamsung Łatwe przesyłanie treści na ekran TV. Samsung Smart ViewSamsung Łatwe przesyłanie treści na ekran TV. Samsung Smart View

Łatwe przesyłanie treści na ekran TV. Samsung Smart View

Aplikacja pozwala bezproblemowo udostępniać materiały multimedialne z urządzeń mobilnych i komputera na telewizorze Samsung Smart TV. Umożliwia ona również sterowanie telewizorem za pomocą telefonu.

 
Samsung Odtwarzaj treści ze swoich urządzeń. QuickConnectSamsung Odtwarzaj treści ze swoich urządzeń. QuickConnectSamsung Odtwarzaj treści ze swoich urządzeń. QuickConnect

Odtwarzaj treści ze swoich urządzeń. QuickConnect

W dowolnym momencie można przenieść filmy czy zdjęcia z ekranu TV na ekran smartfona czy tabletu. Działa to również w drugą stronę: np. przeglądane na smartfonie zdjęcia łatwo można przenieść i zaprezentować na większym ekranie telewizora.

 
Samsung Szybszy dostęp do ulubionych treści. System TizenSamsung Szybszy dostęp do ulubionych treści. System TizenSamsung Szybszy dostęp do ulubionych treści. System Tizen

Szybszy dostęp do ulubionych treści. System Tizen

System Tizen skraca czas uruchamiania telewizora i ułatwia dostęp do filmów, gier i aplikacji. Zapamiętuje także ostatnio odtwarzane treści, byś w każdej chwili mógł do nich wrócić. W tym samym czasie możesz np. przeglądać internet i oglądać ulubione programy.

 
Samsung Wydajność bez kompromisów. Procesor Quad CoreSamsung Wydajność bez kompromisów. Procesor Quad CoreSamsung Wydajność bez kompromisów. Procesor Quad Core

Wydajność bez kompromisów. Procesor Quad Core

Czterordzeniowy procesor przyspiesza działanie telewizora. Samsung Smart TV szybciej reaguje na polecenia, a aplikacje Smart i wszystkie zaawansowane funkcje działają jeszcze płynniej.

 
Samsung Łatwe przesyłanie treści na ekran TV. Samsung Smart ViewSamsung Łatwe przesyłanie treści na ekran TV. Samsung Smart ViewSamsung Łatwe przesyłanie treści na ekran TV. Samsung Smart View
 
 

q style - wzornictwo

 
 
 
Samsung Q7c Wzornictwo 1920
 
 
 

Q Style to zaskakujące i minimalistyczne wzornictwo, powstałe po to, by podkreślić niepowtarzalność obrazów i barw. Zaskoczy Cię ponadczasowy Design 360˚ i jego piękno z każdej strony.  Q Style, to szereg rozwiązań wpływających na estetykę telewizora. Tu nic nie jest przypadkowe.

 
 
 
Samsung Niewidoczne Połączenie (Invisible Connection)*. Stop plątaninie kabli!Samsung Niewidoczne Połączenie (Invisible Connection)*. Stop plątaninie kabli!Samsung Niewidoczne Połączenie (Invisible Connection)*. Stop plątaninie kabli!

Niewidoczne Połączenie (Invisible Connection)*. Stop plątaninie kabli!

Zapomnij o plątaninie kabli wystających z telewizora. Transparentny przewód optyczny z włókna szklanego pozwala w łatwy sposób podłączyć telewizor QLED do urządzeń zewnętrznych. Przewód o długości 5m w praktyczny sposób wpięty zostaje do integrującego łącza One Connect, dzięki czemu nie musisz podłączać ich do tylnej obudowy telewizora.

* "Invisible Connection" odnosi się do jednego, przejrzystego kabla optycznego podłączonego do One Connect Box integrującego kable urządzeń zewnętrznych, lecz nie odnosi się do kabla zasilającego telewizora czy kabli podłączonych do innych urządzeń, takich jak Soundbar

 
Samsung Łatwe i szybkie podwieszenie. Wieszak "No Gap"Samsung Łatwe i szybkie podwieszenie. Wieszak "No Gap"Samsung Łatwe i szybkie podwieszenie. Wieszak "No Gap"

Łatwe i szybkie podwieszenie. Wieszak "No Gap"

Możesz zamontować telewizor na ścianie, tak by przypominał obraz. Wieszak "No Gap" umożliwia zminimalizowanie przestrzeni pomiędzy telewizorem i ścianą. Montując QLED TV nie trzeba poziomować uchwytów, a jedynie wyregulować ekran podwieszony do delikatnej ramy. Wieszak No Gap umożliwia regulację ustawienia o 15 stopni, w celu uzyskania optymalnego kąta widzenia.

* Wieszak sprzedawany jest osobno.

 
Samsung Ponadczasowy Design 360˚. Doskonałość formySamsung Ponadczasowy Design 360˚. Doskonałość formySamsung Ponadczasowy Design 360˚. Doskonałość formy

Ponadczasowy Design 360˚. Doskonałość formy

Dzięki tylnej osłonie oraz ukrytych przewodach w łatwy i nienachalny sposób zamontujesz go lub postawisz w najciekawszych miejscu swojego domu. 100% ekranu w ekranie. Minimalistyczne i nowoczesne wykończenie telewizora Samsung QLED pozwala na dowolne umiejscowienie urządzenia, a brak ramy ekranu wpływa na jego estetykę.

 
Samsung Stylowe piękno. Idealnie dopasowane do wnętrzaSamsung Stylowe piękno. Idealnie dopasowane do wnętrzaSamsung Stylowe piękno. Idealnie dopasowane do wnętrza

Stylowe piękno. Idealnie dopasowane do wnętrza

W nowym QLED TV jest coś więcej. To dwa dodatkowe akcesoria* umożliwiające spersonalizowanie wykończenia telewizora. Jeśli zmienisz koncepcję swojego wnętrza, możesz skorzystać ze Stojaka Gravity i postawić telewizor za pomocą uchwytu przypominającego modernistyczną rzeźbę. Dla pasjonatów romantycznej klasyki jest opcja uchwytu Stojak Studio, nasuwająca skojarzenie obrazu na sztaludze.

* Stojaki sprzedawane osobno.

 
 

IDEALNE DOPEŁNIENIE TWOJEGO TELEWIZORA SAMSUNG QLED

 
 
 
Samsung Idealne uzupełnienie dźwięku. Soundbar ATMOS HW-K950*Samsung Idealne uzupełnienie dźwięku. Soundbar ATMOS HW-K950*Samsung Idealne uzupełnienie dźwięku. Soundbar ATMOS HW-K950*

Idealne uzupełnienie dźwięku. Soundbar ATMOS HW-K950*

Wielowymiarowy dźwięk przestrzenny nie jest już zarezerwowany wyłącznie dla sal kinowych. Możesz usłyszeć najdrobniejsze detale: od pojedynczych kropli deszczu, po tajemniczo wyszeptane słowa. 15 wbudowanych głośników, z których każdy posiada oddzielny wzmacniacz, rewolucyjnie odmieni jakość dźwięku. HW-K950 to pierwszy na rynku Soundbar współpracujący z dwoma bezprzewodowymi tylnymi głośnikami, które emitują dźwięk skierowany ku górze.* Wielokanałowy dźwięk przestrzenny 5.1.4 wciągnie Cię w sam środek akcji.

* Produkt rekomendowany. Soundbar ATMOS nie jest sprzedawany wraz z telewizorem

 
 

Porównaj

 
 
 
  Samsung Q9f Tabelka
QLED TV Q9F
Samsung Q8c Tabelka
QLED TV Q8C
Samsung Q7c Tabelka
QLED TV Q7C
Samsung Q7f Tabelka
QLED TV Q7F
PQI Najwyższa jakość obrazu nawet w najbardziej dynamicznych scenach. 65': 3400 88': 3300 3200 3200 3100
Dostępne przekątne 88" / 65"  75" / 65" / 55" 65" / 55" / 49" 75" / 65" / 55" / 49"
Zakrzywienie ekranu Zakrzywienie sprawia, że ekran zdaje się otaczać widza i wciągać go w sam środek akcji. Dzięki budowie nawiązującej kształtem do budowy oka zapewnia, że obraz jest jest wolny od zniekształceń, ponieważ każdy punkt na ekranie znajduje się w takiej samej odległości od oczu. - Tak (4200R) Tak (4200R) -
Rozdzielczość 3,840 × 2,160 3,840 × 2,160 3,840 × 2,160 3,840 × 2,160
Q Color Perfekcyjny obraz o bogatej palecie kolorów Samsung V Samsung V Samsung V Samsung V
Q Contrast Algorytm optymalizujący jasność pozwoli dostrzec każdy szczegół oraz precyzyjne odwzorowanie kolorów. Samsung V Samsung V Samsung V Samsung V
Q HDR Maksymalne rozświetlenie obrazu, pozwalające na ukazanie najdrobniejszych szczegółów obrazu każdej sceny filmu. 65': 2000 88': 1500 Q HDR 1500 Q HDR 1500 Q HDR 1500
Q Viewing Angle Samsung V Samsung V Samsung V Samsung V
Q Engine Samsung V Samsung V Samsung V Samsung V
10-bitowy panel Samsung V Samsung V Samsung V Samsung V
Ultra Black Samsung V Samsung V Samsung V Samsung V
Precision Black Ultimate Pro Pro Pro
Micro Dimming Supreme UHD Dimming Supreme UHD Dimming Supreme UHD Dimming Supreme UHD Dimming
Auto Depth Enhancer Dzięki funkcji Auto Depth Enhancer telewizor zapewnia większe poczucie głębi, automatycznie ustawiając inne poziomy kontrastu dla różnych obszarów ekranu. - Samsung V Samsung V -
Contrast Enhacer Automatycznie ustawia różne poziomy kontrastu dla poszczególnych obszarów obrazu, tworząc efekt przypominający trójwymiar. Samsung V - - Samsung V
Smart Hub Samsung V Samsung V Samsung V Samsung V
Smart View Samsung V Samsung V Samsung V Samsung V
Q Smart Elite Pack Samsung V Samsung V Samsung V Samsung V
Design 360 Samsung V Samsung V Samsung V Samsung V
Bezramkowy ekran Samsung V Samsung V Samsung V Samsung V
Invisible Connection Samsung V Samsung V Samsung V Samsung V
Kolor  Charcoal Black Sterling Silver   Sterling Silver  Sterling Silver
Dopasowany do wieszaka No Gap Samsung V Samsung V Samsung V Samsung V
Możliwość zamontowania innej podstawy Samsung V Samsung V Samsung V Samsung V
Moc akustyczna Moc głośnika mierzona w watach (W). Im parametr jest wyższy, tym głośniejszy dźwięk może być wydobywany z głośników.  60W  60W 40W  40W
Nagłośnienie 4.2Ch 4.2Ch 2.2Ch 2.2Ch
Procesor Quad-Core Quad-Core Quad-Core Quad-Core
Tuner Samsung V Samsung V Samsung V Samsung V
HDMI 4 4 4 4
USB 3 3 3 3
Wi-Fi Samsung V Samsung V Samsung V Samsung V
One Connect Samsung V Samsung V Samsung V Samsung V
Kabel optyczny w zestawie Samsung V Samsung V Samsung V Samsung V
Jeden Pilot -  Smart Control Samsung V Samsung V Samsung V Samsung V
 
 

w opakowaniu

 
 
 • Telewizor
 • Podstawa do telewizora
 • Jeden pilot Smart Control
 • Baterie do pilota
 • Moduł One Connect
 • Instrukcja obsługi
 • Adapter do wieszaka "No Gap"
 • Adapter do wieszaka Mini / Vesa*

* Typ dostępnego adaptera zależy od wielkości telewizora

Samsung Q7c W Opakowaniu
 
 

warto wiedzieć

 
 
 

Jaka powinna być wielkość telewizora zależnie od wielkości pomieszczenia?
Przy rozdzielczości 4K liczba szczegółów jest czterokrotnie większa niż na ekranie Full HD - zamiast pikseli widać naturalny obraz. Dzięki temu można siedzieć dużo bliżej telewizora. Dlatego dobierając wielkość ekranu do wielkości pomieszczenia nie trzeba przejmować się jakością obrazu - możesz poczuć się jak w kinie.

 

Czy są już dostępne filmy w rozdzielczości 4K?
Wsród aplikacji dostępnych w telewizorach Samsung Smart TV znajdziesz wiele serwisów wideo na żądanie, które oferują filmy i seriale w najwyższej rozdzielczości 4K, są to m.in. Filmbox Live, player.pl, Netflix i HBO GO.

 

Czym różnią się telewizory flat od Curved?
Ekran o zakrzywionej płaszczyźnie w telewizorach Samsung QLed umożliwia uzyskanie większej głębi obrazu i szerszego kąta widzenia dzięki skróceniu odległości między oglądającym, a rogami ekranu. W ten sposób obraz skutecznie skupia uwagę i sprawia, że widz ma wrażenie, iż znajduje się w środku wydarzeń. Zakrzywienie ekranu redukuje również problem światła odbijanego od ekranu, które może rozpraszać oglądającego.

 
 
Poczuj jakość obrazu z telewizorami LED
Poczuj jakość obrazu z telewizorami LED
Udoskonalona technologia LCD używa, emitujących własne światło, diod LED do podświetlania ekranu (zbudowanego z ciekłego kryształu). Dzięki temu są cieńsze, a także lżejsze. Ponadto diody LED nie potrzebują dużo energii, co pozwoli zaoszczędzić na rachunkach za prąd. Odwzorowywanie kolorów w wyświetlaczach tego typu jest bliskie doskonałości. 

Dane techniczne

telewizor QLED Samsung QLED QE65Q7CAM Curved

Obraz   
Ekran  65 cali / 163 cm, 16:9
Zgodność z HD 4K UHD, 3840 x 2160
Technologia 3D nie
Zakrzywiony ekran Curved tak
Tuner DVB-T2, DVB-S2, DVB-C, analogowy
Podwójny tuner HD tak
Technologia HDR (High Dynamic Range) tak,
Optymalizacja ruchu Picture Quality Index 3200
Kontrast dynamiczny Q Contrast
Funkcje poprawy obrazu  Precision Black Pro, czujnik oświetlenia zewnętrznego, 10-bitowy panel, Auto Depth Enhancer, Auto Motion Plus, Quantum Dot, skalowanie obrazu do jakości 4K UHD , certyfikat Ultra HD Premium, Supreme UHD Dimming, Q Color, Q HDR 1500, Q Engine, Q Viewing Angle, Ultra Black
Dźwięk   
System dźwięku przestrzennego tak
Moc głośników  system 2.2 - 40 W
Regulacja tonów wysokich / niskich  tak
Korektor dźwięku  tak
Funkcje dodatkowe dźwięku  Dolby Digital Plus, DTS, Multiroom Link, TV SoundConnect, wbudowany głośnik niskotonowy
Funkcje sieciowe i multimedialne   
Smart TV tak
Wi-Fi tak
DLNA tak
HbbTV tak
Przeglądarka internetowa tak
Nagrywanie na USB tak
Komunikacja dodatkowa  Bluetooth, Wi-Fi Direct
System Smart  Samsung Tizen 3.0
Funkcje Smart TV  Smart Hub, usługa APPS, Smart View i Quick Connect, 360 Video Player
Aplikacje Smart TV  Facebook, Netflix, YouTube
Informacje dodatkowe   
Menu w języku polskim  tak
Telegazeta tak
Funkcje dodatkowe  procesor 4-rdzeniowy, sterowanie głosem, USB - zdjęcia, muzyka, film, PIP - obraz w obrazie (2 tunery), Digital EPG, PVR - nagrywanie USB, TimeShift, możliwość aktualizacji oprogramowania, możliwość sterowania za pomocą smartfona i tabletu, możliwość użycia klawiatury i myszki (funkcje Smart), ConnectShare Movie, Anynet+, One Connect - Invisible Connection
Informacje dodatkowe  One Connect podłączany kablem optycznym, możliwość zamontowania innej podstawy, bezramkowy ekran, dopasowany do wieszaka No Gap, USB HID, Bluetooth HID
Wejścia / wyjścia   
Liczba złączy HDMI 4
Złącze DisplayPort nie
Liczba złączy USB 3
Złącze EURO nie
Czytnik kart pamięci  nie
Złącze Ethernet (LAN) tak
Wejście komponentowe nie
Złącze VGA nie
Cyfrowe wyjście optyczne tak
Cyfrowe wyjście koaksjalne nie
Złącze CI (Common Interface) 1
Wyjście słuchawkowe nie
Parametry fizyczne   
Seria (model na rok)  Samsung Seria Q7 / 2017
Wzornictwo  360 design
Kolor obudowy  czarno-srebrny
Wymiary z podstawą (szer. x wys.x gł.)  144,1 x 91,7 x 37,8 cm
Wymiary bez podstawy (szer. x wys.x gł.)  144,1 x 82,7 x 10,7 cm
Waga z podstawą / bez podstawy  28,5 kg / 24,6 kg
Możliwość montażu na ścianie tak / VESA 400x400 mm
Efektywność energetyczna   
Klasa energetyczna A
Pobór mocy IEC 62087 Ed.2 (tryb włączenia) 153 W
Roczne zużycie energii 212 kWh = 116,60 zł rocznie
Przekątna ekranu  65 cali / 163 cm
Rozdzielczość   3840 x 2160
Pobór mocy (tryb czuwania)  0,5 W
Pobór mocy (max)  225 W
Zasilanie  220 - 240 V 50/60 Hz
Wyposażenie i akcesoria   
Wyposażenie  pilot Smart Control TM1790A, podstawa, instrukcja w wersji elektronicznej, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna
Instrukcja użytkownika  Pobierz   
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Przedłuż Gwarancję® do 5 lat!
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
Kod producenta  QE65Q7CAMTXXH
Znak zgodności   
Znak zgodności 
DIGITALEUROPE Ultra HD
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
 • Marka: Samsung
 • Cena: od 6 000 do 7 999

Ocena klientów

5 na podstawie 8 ocen
5
(7)
4
(0)
3
(1)
2
(0)
1
(0)
Najwyżej ocenione zalety:
 • rozdzielczość
 • kąt widzenia
100% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Spełnienie marzeń
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
17-12-2018,
KAROLUS666
Potwierdzony zakup

Telewizor spełnił wszystkie oczekiwania i nawet więcej.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Moja opinia
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
23-08-2017,
Jarek
Potwierdzony zakup

Bardzo dobry sprzęt w wysokiej jakosci

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (5) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
QLED Samsung QLED QE65Q7CAM Curved
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
01-03-2019,
TomRud
Potwierdzony zakup

Telewizor ten prawie w 100% spełnia moje oczekiwania, ale zawsze jest jakiś mankament. Nie radzi sobie z słabymi jakościowo materiałami, i filmy które są nagrane w ciemności mają widoczne warstwy na ekranie jak bym oglądał obraz namalowany farbami. Jeśli chodzi o materiały HD i 4K to po prostu ideał, kolory są naturalne a obraz zapiera dech w piersiach. Pilot jest zredukowany do minimum i ma bardzo mało przycisków ale po pewnym czasie użytkowania jest to jego zaletą. Można nim sterować wieloma urządzeniami w domu. Polecam.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Pozytywna.!
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
24-10-2017,
greg3499
Potwierdzony zakup

Gdzie jest podwójny tuner tv dysk zewnętrzny zarejestrowany i zalogowany na koncie DIVX i nie działa (powinno być możliwości nagrywania programu wybranego wcześniej w ustawieniach i oglądanie innego programu funkcja nie działa ps;nawet w servisie autoryzowanym nie potrafią tego problemu rozwiązać .!?)

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (1) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Nowy nabytej
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
09-02-2018,
Panjaro
Potwierdzony zakup

Decyzja super. Zakup transport montaż ok. Obraz ze ciężko zebrać się do wyłączenia. Żal. Pilot idealnie prosty. Polecam.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
B Dobry TV
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
18-04-2017,
Janek
Klient Euro

Jakość adekwatna do ceny, nieźle się prezentuje. Ciężko o lepszy TV.

Pokaż całość
Pytania (1) Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (18) (24) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
W rodzinie LCD to chociażby Sony seria XE90. Jeśli ogólnie rzecz biorąc OLED bije go na głowę. Pozdrawiam
Niedzwiedz zapytał 26-04-2017
Odpowiedz
Kolejna osoba, która twierdzi, że oled jest lepszy... ludzie obudźcie się, w oledach w ogólne nie ma jasnych kolorów. Stojąc do oleda bokiem nowojorska taksówka jest zielona a nie żółta! W dodatku brak bieli... Qled ma wszystko co trzeba. To jedyny słuszny wybór w tej chwili na rynku!
Szybson odpowiedział12-05-2017
OLED ma problemy z bielą? "Nowojorska taksówka" to materiał przygotowany specjalnie przez Samsunga na qledy. Proszę odtworzyć jakikolwiek inny materiał z tym kolorem... Ciekaw jestem opinii, bo jeśli chodzi o kąty to OLED nie ma sobie równych. Jedyne z czym ma problemy to gradacja szarości. Ale biorąc pod uwagę szarości czerni w Samsungach nie jest to problem. Radzę testować sprzęt nie na pokazówce samsunga, tylko na dowolnym materiale. QLED jest najbardziej przereklamowanym produktem na rynku. I to nie jest opinia jedynie klientów, ale także fachowych portali... Co do XE90 to jest to bezpośredni konkurent...i jest tańszy o 3k zł od Q7. Bije go wykończeniem i czernią na głowę
Użytkowniki odpowiedział12-07-2017
Zwiń pytania
Najlepszy TV jaki w życiu widziałem!
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
02-06-2017,
MichaelJ
Klient Euro

Witam, Ten TV to po prostu Bajka. Ile trzeba było czekać lat by dostać produkt na miarę XXI wieku... Ilością detali w filmach żaden TV mu nie dorówna. I ten metalowy minimalistyczny pilot bardzo mi się podoba :) 10/10!

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (7) (8) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Porazka
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
15-04-2017,
Esterhaven

Martwe Piksele, odstajaca obudowa, laba jakos.

Pokaż całość
Pytania (2) Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (34) (54) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
w tym modelu występują wady ekranu.
darek zapytał 18-01-2018
Odpowiedz
Założę się,że nie widziałeś tego TV na własne oczy ! W tym modelu obudowa jest idealnie spasowana,nie ma żadnych martwych pikseli ! Kolory super,etc... Hejt-słabiutki !
Soniak zapytał 22-04-2017
Odpowiedz
To własnie Ty w takim razie nie widziales go na oczy...Obudowa znowu pieta Achillesowa topowych Samsungów, tym razem dołaczyly do niej martwe piksele. Nie ma co sie oszukiwac, Q-LEDy świata nie zwojują...
HetMan odpowiedział26-04-2017
Widać, że komentarz napisał ktoś z konkurencyjnej marki. Obudowa dobrze spasowana, nie znalazłem żadnych martwych pikseli, obraz świetny.
Adrian68 odpowiedział27-04-2017
Witam Przymierzałem sie do zakupu tego Samsunga . Jednak po obejrzeniu dokładnie w sklepie potwierdzam fakt że obudowa odchodzi co dyskwalifikuje go do zakupu
aerik35 odpowiedział13-05-2017
Widac na czym sie Panowie skupiaja...zainteresowanym proponuje zerknac na ten tv w towarzystwie innch modeli to wszystko sie wyjasni. A co do obudowy, to bez znaczenia, obejrzec przed zakupem i tyle. A jak obudowa ma wieksze znaczenie od ekranu w telewizorze....to bardzo rzeczowy wniosek...i ciezko traktowac was powaznie.
templar odpowiedział28-11-2017
Pokaż wszystkie Zwiń odpowiedzi
Zwiń pytania
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Raty
Wybrana opcja ratalna nie jest dostępna dla wybranej wersji zakupowej.
Dla tego Towaru nie ma jeszcze pytań

Możesz pomóc innym użytkownikom zadając pytanie dotyczące Samsung QLED QE65Q7CAM Curved

Powiadom mnie o pytaniach jeśli się pojawią

Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Samsung QLED QE65Q7CAM Curved, wpisz 1108720 w wyszukiwarce euro.com.pl.