Samsung Ładowarka indukcyjna EP-P1100
SamsungPodaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.
855 855 855
pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00
855 855 855
Dane techniczne
ładowara bezprzewodowa Samsung Ładowarka indukcyjna EP-P1100
Informacje ogólne | |
Kompatybilność | uniwersalna |
Przeznaczenie | smartfon, smartwartch, słuchawki |
Pozycja ładowania | pozioma |
Liczba zasilanych urządzeń | 1 |
Charakterystyka | |
Moc | 10 W |
Technologia ładowania indukcyjnego | standard Qi |
Funkcje | |
Szybkie ładowanie | tak |
Zgodność z technologią MagSafe | nie |
Sygnalizowanie stanu ładowania | tak |
Złącza | |
USB | tak |
USB-C | tak |
Parametry fizyczne | |
Kolor | czarny |
Waga | 58 g |
Producent | |
Nazwa producenta / importera | Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. |
Znak zgodności | |
Znak zgodności |
|
- Marka: Samsung
- Rodzaj: ładowara bezprzewodowa
- Kompatybilność: uniwersalna
Ocena klientów
Pomijając fakt że ładowarki indukcyjne nawet z szybkim ładowaniem ładują trochę wolniej niż zwykłe, to moim powodem zakupu była wygoda użytkowania. Niestety ta ładowarka indukcyjna pracuje bardzo głośno. Praktycznie słychać prąd przepływający przez nią. Nie jest to taki cichy odgłos (mam włączony komputer a mimo to słyszę). Jest on na tyle irytujący że pewnej nocy mnie obudził. Telefon robi się gorący w miejscu ładowania, a sam fakt tego że nie dołączono kabla w zestawie to kpina z klienta. Rozmiar urządzenia również jest mniejszy niż się spodziewałem po zdjęciu. Bardzo podobna ładowarka indukcyjna również od samsunga jest 2 razy większa od tej, ta jest o średnicy kubka. co powoduje że telefon nie zawsze uda się położyć poprawnie, tylko trzeba patrzeć żeby mniej więcej na środku go położyć bo inaczej będzie krzywo i się nie będzie ładowało. Te wszystkie czynniki powodują że główna zaleta produktu czyli komfort użytkowania kompletnie nie istnieje.
Jeżeli chodzi wam o ładowarkę do telefonu to może być, choć Samsung S9+ trzeba położyć w miarę dokładnie na środku by ładował co dość wyraźnie sygnalizuje ostrym czerwonym światłem (razi, w nocy przy łóżku nie polecam). Do SmartWath Samsunga nie polecam nie ładuje w ogóle.
Brak kabla do ładowania
Sama ładowarka ok.Szkoda że w zestawie nie ma zasilacza i przez to koszt zakupu rośnie.
Ładowarka spisuje się znakomicie Samsungi S7, S10e i S10 na szybkim ładowaniu od zera "nabija" w około 1h 30" ~ 1h 40". U mnie indukcja sparowana jest z ładowarką BASEUS 30W i pięknie sobie radzi. Po załadowaniu do 100% nie wyłącza się. Plus i minus, czasami od wieczora do rana telefon leży na ładowarce i ciągle doładowuje się, ale za to rano ma nadal 100%.
Kupilam w/w ladowarke ale bez zadnych rewelacji myslalam ze bedzie kroce i szybciejj ladowac telefon ale niestety tak nie jest.
Polecam kabel jest szybszy. Kładziesz telefon i ładuje :)
Ładowarka nie posiada kabla ani zasilacza trzeba dokupić. Samsunga s8 ładuje 2,5 godziny z gniazda usb 3.0 komputera. Wykonana ładnie , materiały dobrej jakości, antypoślizgowe gumy na spodzie i górze. Diody wcale nie rażą po oczach są raczej na tym samym poziomie jasności co dioda sygnalizacyjna w s8.
Ladowarka super, idealnie pasuje w wiekszy otwor na napoje w Mercedesie Mp4. Jedyny minus to brak przewodu w kpl, trzeba kupic osobno i to dobry 2A bo jest szybkie ladowanie (usb/usb-c)
Ładowarka działa bez zarzutu. Tylko trzeba pamiętać o kablu USB typu C, ponieważ nie ma jej w zestawie. Z jednej strony fajnie, bo zazwyczaj ma się kabel w zestawie z telefonem co jest bardziej eko, ale z drugiej (tak jak ja) trzeba dokupić. Mógł Samsung dorzucić chociaż adapter :) Generalnie polecam.