Podaj numer katalagowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.
855 855 855
pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 21:00
niedz. 10:00 - 20:00
Dziś do 22:00!
Typ | mechaniczna |
Klawisze zarządzające energią | nie |
Klawisze multimedialne | tak |
Klawisze internetowe | nie |
Klawisze numeryczne | tak |
Wbudowany HUB USB | nie |
Krótki skok klawisza | tak |
Podświetlenie | tak |
Komunikacja z komputerem | przewodowa |
Typ podłączenia | USB |
Kolor | czarny |
Układ klawiatury | US International (ISO) |
Opis | profesjonalna klawiatura dla graczy; długość przewodu 1,8 m; wymiary: 356 x 133 x 39 mm; liczba klawiszy: 87, białe podświetlenie, przełączniki Outemu Red |
Gwarancja | |
Gwarancja | 24 miesiące |
Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Producent | |
Nazwa producenta / importera | IMPAKT S.A. |
Kod producenta | NKG-0946 |
Znak zgodności | |
Znak zgodności |
|
Bardzo fajna klawiatura w dobrej cenie. Polecam
Bardzo fajna mechaniczna klawiatura w tej cenie szkoda tylko że nie ma RGB ale kto tam patrzy na podświetlenie w czasie grania 😊
Moja pierwsza mechaniczna klawiatura, poprzednia Microsoftu (membranowa z podświetleniem) zaczęła trzeszczeć na klawiszach WASD. Thor może być aczkolwiek du..y nie urywa. Solidna, ciężka ale kompaktowa, fajny design, jednak sama jakość klawiszy nie powala. F3 wymagał interwencji WD40 bo się zacinał, klawisze są na różnych wysokościach. Za tę cenę jednak polecam.
Na początku nie byłam przekonana do kupna klawiatury mechanicznej, lecz kilka osób z mego otoczenia nakierowało mnie na dobry wybór. Nie żałuję! Pierwsze co można usłyszeć o klawiatirach mechanicznych - są głośne. Możliwe, że to prawda, ale ku memu zdziwieniu nie aż tak jak można się tego spodziewać. Moją poprzednią kalwiaturą była najzwyczjniejsza membranówka dla graczy, która była z 2x głośniejsza niż Thor 300, a więc może się zdarzyć, że zamiast zrobić hałas w otoczeniu to nieco go ściszymy. Wracając, klawiatura jest bardzo solidna, nie ślizga się po biórku, a komfort obsługi jest wysoki. Jak na moją pierwszą klawiaturę mechaniczną to jestem niezmiernie zadowolona. Polecam każdemu, kto szuka czegoś dobrego w miarę niskiej cenie.
Za te pieniądze ok solidna
Po paru tygodniach mogę powiedzieć że klawisze spełniają moje oczekiwania. Jest to mój pierwszy mechanik. Nie gram namiętnie ale czuć różnice między membranową na plus. Uwaga czerwone przelaczniki maja mały skok aktywacji i nawet delikatne naciśnięcie powoduje aktywację klawisza. W graniu super. Uwaga dotyczy osób namiętnie piszących tu chyba były by lepsze niebieskie przelaczniki. Podświetlenie to dla mnie bajer, używam jednego trybu. Klawiatura solidna ciężka i stabilna, gumowe nóżki.
Na wstępie nie jestem botem, który pisze opinie za kasę. Więc: mam tą klawiaturę od miesiąca. Wybrałem wersję z czerwonymi przełącznikami i białym podświetlaniem klawiszy. Odnośnie pozytywów: podświetlanie - dla mnie bajka. Wszystkie klawisze dobrze widoczne przy zgaszonym świetle na poziomie 1 podświetlania. Przy wyższym - za jasne. Jakość działania - dla mnie bomba - jestem zadowolony w 100% jak nie lepiej. Głośność - dość mocno słyszalna w porównaniu z klawiaturą membranową. Działanie - przez 25 lat używałem klawiatur membranowych, teraz muszę się przyzwyczaić aby nie wduszać klawiszy do "dechy" aż palce zsinieją, tylko wystarczy niewielki nacisk na klawisze. Wykonanie bardzo dobre. Klawiatura nie ślizga się po blacie i jest to pierwsza klawiatura, która mieści się na podstawce obok podkładki na mysz (wersja full 104 klawisze) Trochę brakuje tzw. kliku czyli słyszalnej aktywacji klawisza ale wybrałem ją ze względu na kolor podświetlenia. Jakby była z ontemu blue i białym podświetlaniem, to taką wersję bym wybrał. Ogólna ocena bardzo dobra. polecam zdecydowanie wszystkim osobom, które mają klawiatury membranowe. ps. Miałem przez chwilę w użyciu klawiaturę Hyker z Biedry. Klawisze pracowały lepiej ale miała ona dla mnie dwie wady: każda linijka znaków w innym kolorze i brak klawiszy numerycznych. Zdecydowanie polecam. ps2. mam 43 lata i kolorowe klawiatury mi nie odpowiadają.
Koszt poniżej 200 zł, tak więc cudów nie można się spodziewać. Switche całkiem dobrej jakości, spacja w niektórych momentach lekko skrzypi, ale za tą cenę nie ma się co przyczepiać. Sama klawiatura sprawia wrażenie solidnej a podświetlenie na razi po oczach. W tej cenie jak najbardziej polecam.
Jak na klawiaturę budżetową, jest naprawdę dobra. Jedynie fakt głośności klawiszy może trochę irytować, jednak jest na to prosty sposób. Wystarczy dokupić tzw. wyciszacze, czyli gumki który montuje się pod klawisze - efekt jest od razu słyszalny (kosztują grosze). Po za tym pisze się super i bardzo precyzyjnie i wygodnie. Do grania też się nadaje idealnie. POLECAM
Solidna i stabilna, dość ciężka, nie przesuwa się po biurku